Zaandam, 17 mei 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sophie Klumper Kombijsport 1269 6.8 542 3.67 452 17.10 275 2.16.8
2 Lisa van Adrichem Nea Volharding 1099 7.0 500 3.19 356 15.07 243 2.24.0
3 Salmaat Mamam av Bijlmer 995 7.5 403 3.48 414 11.33 178 2.30.9
4 Nina v Velzen AV 23 799 7.6 385 2.80 278 9.18 136 2.37.9
5 Kim v Egten Zaanland 792 7.8 351 2.73 264 11.26 177 2.39.0
6 Kaya v Pol AV 23 790 7.6 385 2.53 224 11.51 181 2.41.7
7 Margaux Jonkers AV 23 745 7.8 351 2.55 228 10.68 166 2.39.8
8 Lotte v Elst Waterland 656 7.8 351 2.51 220 6.90 85 2.36.5
9 Eline Appelboom AV 23 644 8.6 229 2.56 230 11.69 185
10 Tessa Lamers Zaanland 503 8.7 215 2.30 178 7.97 110 2.43.9
11 Rianne Stal Zaanland 432 9.0 176 2.13 144 8.09 112
12 Laurie Rikveld AV 23 142 10.9 1 1.89 96 5.33 45 3.20.5
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Roos ter Voort Nea Volharding 1158 6.8 542 3.21 360 15.90 256 4.16.0
2 Tessa Strijp AV 23 1140 6.9 521 3.16 350 16.73 269 3.55.8
2 Sherada Boukhari AV 23 1140 7.0 500 3.00 318 20.33 322 4.04.0
4 Ama Emechete av Bijlmer 1124 7.1 480 3.43 404 14.89 240 4.33.7
5 Liza de Koning Nea Volharding 1055 7.2 460 3.15 348 15.34 247 5.07.7
6 Rosan Lansink av Bijlmer 1032 7.4 422 2.78 274 21.33 336 4.50.6
7 Clara Hagens AV 23 996 7.4 422 3.14 346 14.14 228 4.41.5
8 Nikki Flucht Nea Volharding 925 7.4 422 2.81 280 13.84 223 3.59.5
9 Josine Koen Nea Volharding 883 7.6 385 2.90 298 12.55 200 4.49.4
10 Emma Haas Nea Volharding 866 7.4 422 2.90 298 9.68 146 4.30.3
11 Luna Hotting Zaanland 830 7.7 368 2.79 276 11.73 186 4.27.1
12 Ingeborg Sanders AV 23 827 7.6 385 2.77 272 10.92 170
13 Anna v Veelen Atos 802 7.7 368 3.22 362 6.35 72 5.06.6
14 Mila Emmer Zaanland 752 8.2 287 2.53 224 14.94 241 4.59.7
14 Ivy Dijktrsa Atos 752 7.8 351 2.55 228 11.04 173 4.38.8
16 Moemtaz de Randami av Bijlmer 735 8.8 202 2.46 210 20.38 323
17 Luk v Leeuwen Atos 729 8.2 287 2.85 288 10.08 154 4.49.9
18 Marcha Meijer Atos 720 8.5 243 2.67 252 13.99 225 4.57.9
19 Deshny MacLean av Bijlmer 703 8.0 318 2.24 166 13.63 219
19 Yosta Vegting Atos 703 8.4 257 2.67 252 12.22 194 4.45.7
21 Hanna Dohle AV 23 649 8.7 215 2.77 272 10.49 162
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Renee Kapteijn Nea Volharding 1258 9.3 552 1.10 416 18.07 290 4.08.5
2 Lesley Vork Nea Volharding 1189 9.6 503 1.05 379 19.27 307 3.58.8
3 Marije Wever Nea Volharding 1158 9.5 519 1.05 379 16.14 260 4.06.1
4 Willemien Slot AV 23 1142 9.8 472 1.10 416 15.72 254 3.47.8
5 Lindey Edel Nea Volharding 1125 10.0 442 1.05 379 19.03 304 4.33.1
6 Joyce Edel Nea Volharding 1107 9.8 472 0.95 306 20.84 329 4.00.9
7 Fee Binnenkade Nea Volharding 1095 10.0 442 1.15 452 12.59 201
8 Annyka Heijke AV 23 1080 10.2 413 1.05 379 17.94 288 4.02.5
9 Rianne Pessel Nea Volharding 1076 9.8 472 1.05 379 14.00 225 4.23.6
10 Britt Kersting AV 23 1040 9.9 457 0.95 306 17.21 277 4.17.9
11 Chynna Jansen Nea Volharding 963 10.0 442 0.95 306 13.41 215
11 Simone Guit Nea Volharding 963 10.3 399 1.00 342 13.80 222 4.05.1
13 Marit Koomen AV 23 933 10.4 386 1.00 342 12.79 205 4.48.6
14 Maaike Molman Zaanland 930 10.5 372 0.95 306 15.61 252
15 Catha de Jong AV 23 896 11.3 273 1.00 342 17.48 281 4.18.7
16 Iris Hoogendoorn Atos 882 10.7 346 1.00 342 12.22 194
17 Lisa Haas Nea Volharding 865 10.3 399 0.90 269 12.37 197 4.25.0
18 Esther Huffener AV 23 853 10.1 427 0.85 232 12.18 194 4.00.9
19 Rachel Holvast Atos 842 10.7 346 0.90 269 14.08 227
20 Ledmia Baghdadi Atos 826 11.4 262 1.00 342 13.80 222 4.48.8
21 Tanacha Pijloo AV 23 814 11.0 308 1.00 342 10.57 164
22 Merel vd Stelt Atos 805 10.5 372 0.85 232 12.59 201 4.26.1
23 Myrthe Groenendaal Nea Volharding 793 10.8 333 0.90 269 12.04 191
24 Emma v Gerven AV 23 790 1.25 526 16.36 264
25 Newt Monnickendam Atos 786 10.4 386 0.85 232 10.77 168
26 Marlene Thissen AV 23 744 11.0 308 0.90 269 10.73 167
27 Rosanne Braak AV 23 725 11.0 308 0.90 269 9.76 148 4.24.3
28 Petra Boeree Zaanland 717 11.8 218 0.90 269 14.27 230
29 Ande Rijnhart AV 23 698 11.4 262 0.85 232 12.74 204
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Janice Babel av Bijlmer 1712 8.8 641 4.54 627 6.63 444
2 Demelza Pocorni av Bijlmer 1705 8.9 623 4.27 572 7.80 510
3 Jacky v Splunteren Zaanland 1644 9.2 569 4.19 556 7.97 519 3.42.0
4 Lisa Muller AV 23 1639 8.9 623 4.08 534 7.29 482 3.53.2
5 Coco Tolud av Bijlmer 1514 9.3 552 3.82 482 7.26 480 3.54.5
6 Leoni Fohr av Bijlmer 1452 9.3 552 3.69 456 6.63 444 4.17.9
7 Irene Kranendonk Atos 1420 9.6 503 3.85 488 6.38 429 4.18.9
8 Tamara Adonis Nea Volharding 1397 9.4 535 3.72 462 5.91 400 4.07.9
9 Dewi de Wit Zaanland 1368 9.7 487 3.82 482 5.89 399 4.13.7
10 Nannet Schuring Atos 1362 9.4 535 3.27 372 6.81 455 3.56.7
11 Kim Visbeen AV 23 1355 9.4 535 3.65 448 5.47 372 4.14.5
12 Merel Lansink av Bijlmer 1351 9.4 535 3.65 448 5.41 368 4.32.1
13 Isabel Breewel av Bijlmer 1334 9.6 503 3.61 440 5.76 391 4.43.1
14 Gaby Verhoeff Zaanland 1259 9.7 487 3.31 380 5.78 392 4.22.5
15 Jasmijn de Nood AV 23 1224 9.9 457 3.46 410 5.24 357 3.49.4
16 Anne Kramer Zaanland 1204 9.9 457 3.27 372 5.51 375 4.04.7
17 Ama Appiah av Bijlmer 1186 9.8 472 3.43 404 4.55 310 4.38.6
18 Richella od Heijde Zaanland 1171 9.9 457 3.41 400 4.61 314
19 Kristel Piets Zaanland 1134 10.4 386 3.10 338 6.07 410
20 Lisa Haan Nea Volharding 1130 10.4 386 3.24 366 5.55 378 4.08.9
21 Rianne Piets Zaanland 1101 10.9 321 3.48 414 5.37 366
22 Zola Blind AV 23 1085 10.0 442 3.16 350 4.32 293 4.17.7
23 Eva Kassaye AV 23 1058 9.9 457 3.22 362 3.61 239 4.40.8
24 Btissame el Morabe AV 23 955 11.0 308 2.92 302 5.06 345 4.46.8
25 Vera Schoonackers AV 23 931 11.1 296 2.95 308 4.80 327
26 Ivious Appiah av Bijlmer 923 11.4 262 2.81 280 5.61 381 4.46.3
27 Cleo Berenbroek av Bijlmer 867 10.9 321 2.76 270 4.08 276 4.42.8
28 Marjolein v Wouden Atos 833 11.5 250 2.65 248 4.91 335 4.31.1
29 Inge Kuik AV 23 762 11.0 308 3.17 352 2.10 102 4.23.4
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Deion Etman av Bijlmer 1335 6.4 635 3.66 450 15.48 250 2.20.1
2 Andreas de Jong AV 23 1307 7.0 500 3.33 384 28.22 423 2.10.2
3 Kiowa Kamaansing av Bijlmer 1172 7.0 500 3.01 320 22.55 352 2.43.5
4 Daanisj Mahabier av Bijlmer 1145 7.2 460 3.00 318 23.65 367 2.32.7
5 Mick v Raalte Zaanland 1065 7.4 422 2.90 298 22.01 345 2.28.1
6 Brian Bunte Nea Volharding 1036 7.6 385 2.85 288 23.35 363
7 Ricky Altman AV 23 1034 7.3 440 2.64 246 22.26 348 2.29.8
8 Cees Bol Zaanland 1027 7.6 385 2.75 268 24.18 374 2.32.3
9 Kasper Hoogervorst AV 23 984 7.8 351 2.89 296 21.42 337 2.28.9
10 Levi Schuchard Nea Volharding 940 7.6 385 3.06 330 14.00 225 2.31.3
11 Bas Harbering Zaanland 936 7.6 385 2.75 268 17.61 283
12 Daniel Kapelle AV 23 919 7.8 351 2.66 250 20.03 318 2.29.3
13 Ryan Wiarda Nea Volharding 909 7.7 368 2.83 284 15.95 257 2.26.4
14 Gylindo Offerman Nea Volharding 900 7.8 351 2.71 260 18.04 289 3.09.5
15 Ruan Bunders Zaanland 890 8.0 318 2.50 218 22.66 354
16 Denzel John Zaanland 854 7.6 385 2.99 316 10.05 153
17 Maurits Tepaske Zaanland 844 8.3 272 2.64 246 20.64 326 2.31.3
18 Colin Santhuizen Zaanland 676 8.6 229 2.51 220 14.11 227
19 Nick v Dorp Nea Volharding 628 8.6 229 2.26 170 14.24 229 2.38.4
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Timo Looyen Waterland 1277 6.9 521 3.13 344 27.28 412 3.56.2
2 Zico Keevel Nea Volharding 1251 7.0 500 3.13 344 26.88 407 3.54.2
3 Rafael Gorissen av Bijlmer 1242 7.0 500 3.05 328 27.47 414 4.09.2
4 Kobi Appiah av Bijlmer 1216 6.8 542 3.31 380 18.36 294 4.44.0
5 Mitch de Wit Waterland 1190 7.0 500 2.96 310 24.72 380 4.02.0
6 Martijn v Ophem Zaanland 1045 7.3 440 3.09 336 16.71 269 3.59.0
7 David Alkema AV 23 1034 7.2 460 2.90 298 17.17 276
8 Kaja v Bruggen Zaanland 1032 7.6 385 2.75 268 24.64 379 4.49.7
9 Jorian vd Storm AV 23 989 7.4 422 3.12 342 13.96 225 4.14.5
10 Kwinti Renardus AV 23 935 7.7 368 2.80 278 18.00 289 5.00.2
11 Remco Craane Nea Volharding 827 8.1 303 2.83 284 14.90 240 4.39.5
12 Ferdy de Boer Zaanland 734 8.0 318 2.50 218 12.43 198
13 Loek Veerkamp Nea Volharding 686 7.8 351 2.29 176 10.32 159
14 Maarten Bohm Zaanland 671 8.5 243 2.38 194 14.51 234 5.45.8
15 Yorick de Man Nea Volharding 518 2.77 272 15.25 246 4.20.8
16 Jaimy Schreutelkam Waterland 517 9.8 83 2.09 136 18.67 298 6.02.1
17 Thomas Bot AV 23 205 12.9 1 2.43 204
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Wesley Zschottche Zaanland 1543 9.5 519 1.30 562 31.59 462 3.35.8
2 Bren Meijer Nea Volharding 1446 9.3 552 1.15 452 29.83 442
3 Thom Ridderbos AV 23 1338 10.3 399 1.20 489 30.47 450 3.52.8
4 Tim Uitslager Zaanland 1321 10.0 442 1.15 452 28.55 427 4.10.8
5 Auke Eringa AV 23 1201 9.8 472 1.05 379 22.39 350 4.00.4
6 Tim Schol Nea Volharding 1182 10.2 413 1.00 342 28.57 427
7 Wouter Toering Atos 1174 10.1 427 1.00 342 26.66 405 3.57.4
8 Jasper Hoek AV 23 1134 10.4 386 1.15 452 18.51 296 4.15.9
9 Tom Eshuys Zaanland 1127 10.3 399 1.10 416 19.59 312
10 Mark Wormhoudt AV 23 1108 10.2 413 1.05 379 19.90 316 4.18.6
11 Jimmy v Midden Atos 1101 10.0 442 1.00 342 19.93 317 4.11.2
12 Bob Beemster Zaanland 1056 9.9 457 1.00 342 15.92 257 5.07.4
13 Sven Bunders Zaanland 1028 11.0 308 1.00 342 24.52 378
14 Fikri El Kouaa Atos 1025 9.9 457 0.95 306 16.26 262 3.46.5
15 Titus Sendrowicz AV 23 991 10.2 413 0.85 232 22.09 346
16 Sjaak Hoogstraaten AV 23 945 10.6 359 0.95 306 17.44 280 3.46.3
17 Jos Gort Nea Volharding 909 10.3 399 0.85 232 17.29 278 3.59.7
18 Joren Canisius Zaanland 884 10.8 333 0.90 269 17.59 282 4.22.4
19 Mike meijer Atos 882 11.5 250 0.90 269 23.36 363 5.13.7
20 Tim Hoogervorst AV 23 837 11.4 262 0.95 306 16.70 269 4.24.6
21 Martijn Tepaske Zaanland 803 11.2 285 0.80 196 20.34 322 4.07.2
22 Milco Majoor Zaanland 799 11.0 308 0.85 232 16.05 259
23 Jouri Gosman AV 23 670 11.5 250 0.85 232 11.85 188 4.27.5
24 Wesley Sinkeldam Atos 663 11.4 262 0.85 232 10.85 169 4.51.8
25 Sebastiaan v Blokl Nea Volharding 257 13.0 102 0.0 1 10.09 154 4.29.2
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jasper Huisman Nea Volharding 1718 9.2 569 4.40 598 8.57 551
2 Jordi Klomp Nea Volharding 1519 9.3 552 3.73 464 7.67 503 3.15.7
3 Sander Boeree Zaanland 1499 9.6 503 3.76 470 8.09 526
4 Kevin Plomp Zaanland 1480 9.1 587 3.79 476 6.18 417 3.45.9
5 Jesse Schuchard Nea Volharding 1412 9.8 472 4.02 522 6.20 418 4.00.2
6 Luuc Brans Atos 1411 9.4 535 3.92 502 5.50 374 3.35.3
7 Thomas v Ophem Zaanland 1406 9.6 503 3.74 466 6.51 437
8 Jarno Vegting Atos 1286 9.9 457 3.56 430 5.88 399 3.54.3
9 Daniel Schulz Nea Volharding 1280 9.9 457 3.38 394 6.38 429 3.58.0
10 Carlo Struik Nea Volharding 1262 10.2 413 3.48 414 6.48 435 3.32.1
11 Jip v Leeuwen Atos 1259 9.9 457 3.48 414 5.71 388 4.34.0
12 Ayoub Benchaabane Atos 1254 9.9 457 3.46 410 5.69 387 3.37.0
13 Thomas Warnaar Zaanland 1145 10.6 359 3.43 404 5.62 382
14 Mark Lokkerbol AV 23 1122 10.7 346 3.17 352 6.29 424 3.56.0
15 Emilio Visser AV 23 1090 11.0 308 3.18 354 6.36 428 4.42.6
16 Tijmen de Vries Zaanland 1081 10.5 372 3.05 328 5.60 381
17 Mitchell Vaneer av Bijlmer 1034 11.1 296 2.62 242 7.54 496
18 Dennis Reep Nea Volharding 970 10.1 427 2.87 292 3.76 251
jongens pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Douwe Schut Waterland 855 8.3 272 2.60 238 22.02 345
2 Ruben Tevreden Zaanland 806 7.9 334 2.75 268 12.75 204 2.38.8
3 Daniel Bohm Zaanland 634 9.0 176 2.33 184 17.05 274 3.14.4
4 Marc Eshuijs Zaanland 532 9.6 105 2.19 156 16.82 271
5 Quinder Baghdadi Atos 469 8.9 189 2.10 138 9.48 142 2.51.6
6 Leon Eshuijs Zaanland 410 9.5 116 2.16 150 9.60 144
7 Jimmy Dijkstra Atos 373 9.6 105 1.77 72 12.33 196 3.25.3
meisjes pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisa Dalmulder AV 23 833 7.9 334 2.59 236 16.34 263 2.52.3
2 Naomi Goeloe Zaanland 765 7.8 351 2.62 242 10.99 172 2.45.5
3 Kirsten Majoor Zaanland 525 8.7 215 2.25 168 9.46 142
4 Sacha v Blokland Nea Volharding 448 8.4 257 2.23 164 4.68 27 2.46.6
5 Anouk Wilmsen Zaanland 428 9.3 139 2.20 158 8.93 131 3.15.8
6 Lisa v Egten Zaanland 424 9.1 163 2.20 158 7.66 103 2.56.3
7 Rascha Fresen AV 23 349 8.8 202 2.05 128 4.42 19 3.04.0

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.05.2003