Santpoort, 17 mei 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lentine Klaasen Castricum 7.3 440 3.25 368 12.62 202 1010
2 Rosana Tatti DEM 7.1 480 2.98 314 12.20 194 988
3 Merlijn Damen Suomi 7.2 460 2.97 312 10.96 171 943
4 Lotte de Hoed Haarlemmermeer 7.4 422 3.01 320 10.90 170 912
5 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 8.4 257 2.68 254 22.10 346 857
6 Maxime Lourenburg Haarlemmermeer 7.8 351 2.99 316 10.10 154 821
7 Sheherazade Ijadaoun Haarlemmermeer 8.3 272 2.63 244 14.30 230 746
8 Rachel Mein Suomi 8.3 272 2.45 208 8.40 119 599
9 Rosa Knebel Castricum 0 2.87 292 13.40 215 507
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lisa van der Hoff DEM 6.8 542 3.61 440 26.17 399 1381
2 Irina Gialamatzis DEM 6.7 565 3.57 432 18.85 301 1298
3 Marjolein Reitsma DEM 7.4 422 3.14 346 19.24 307 1075
4 Willie Vogel Suomi 7.1 480 3.39 396 12.47 199 1075
5 Roos de Vries DEM 7.5 403 2.97 312 17.15 276 991
6 Sanne de Boer Suomi 7.1 480 3.00 318 11.99 190 988
7 Ursula Cerneus Haarlemmermeer 7.7 368 2.67 252 18.10 290 910
8 Robbey Scheffer Suomi 7.8 351 2.68 254 11.64 184 789
9 Merel Kok Castricum 8.0 318 2.87 292 10.37 160 770
10 Anne Wagenaar Suomi 7.8 351 2.30 178 9.55 143 672
11 Marike Noordhuis Haarlemmermeer 0 2.30 178 15.47 250 428
meisjes pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Lisa Lagrand Castricum 9.2 569 1.25 526 27.84 419 1514
2 Wendy Schelvis DEM 9.9 457 1.05 379 23.91 370 1206
3 Josien Galema Suomi 9.5 519 1.10 416 16.44 265 1200
4 Iris Rozeboom Suomi 9.8 472 1.05 379 20.78 328 1179
5 Bianca de Roode Suomi 9.5 519 1.00 342 17.22 277 1138
6 Annemiek Hoogendoorn Haarlemmermeer 10.3 399 1.10 416 18.60 297 1112
7 Emma Kaatee DEM 9.9 457 1.05 379 16.71 269 1105
8 Nikkie Rijs Suomi 10.2 413 1.00 342 19.39 309 1064
9 Rosalie Zwagerman DEM 10.6 359 1.00 342 19.71 313 1014
10 Belinda Overes DEM 10.1 427 1.00 342 13.04 209 978
11 Ame Hurkmansn Castricum 10.1 427 1.00 342 12.71 203 972
12 Quinta Kok Castricum 10.3 399 0.90 269 16.14 260 928
13 Fleur vd Vossen Haarlemmermeer 10.6 359 0.95 306 14.62 236 901
14 Susanne van Berkom Suomi 9.9 457 0.75 159 16.89 272 888
15 Ruby Lourenburg Haarlemmermeer 10.5 372 0.95 306 12.61 201 879
16 Bo Massier Suomi 10.7 346 0.90 269 15.02 242 857
17 Emma de Haas DEM 11.9 207 1.00 342 18.62 298 847
18 Fieke de Boer Suomi 10.9 321 0.95 306 13.55 218 845
19 Mandy Drommel Suomi 10.5 372 0.90 269 12.40 198 839
20 Nadia van Alten Suomi 11.0 308 0.95 306 12.05 191 805
21 Caroline Smit Castricum 10.9 321 0.80 196 17.70 284 801
22 Rowan Vinke Suomi 11.2 285 0.95 306 12.60 201 792
23 Sanne Gersonius Castricum 10.9 321 0.90 269 12.42 198 788
24 Naiomi Andringa DEM 10.3 399 0.85 232 10.17 156 787
25 Sophie Mesman DEM 9.8 472 1.00 342 19.41 309 1123
26 Maud vd Wurf Castricum 11.0 308 0.85 232 11.85 188 728
27 Leila van der Pal DEM 9.6 503 1.00 342 13.64 219 1064
28 Annick Breedt Bruijn Castricum 11.8 218 0.85 232 13.47 216 666
29 Julia Vogel Suomi 10.9 321 0.75 159 7.42 98 578
30 Annabel van Toledo Castricum 0 0 18.15 291 291
meisjes pup A2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Kirsten Visser DEM 9.5 519 3.63 444 6.97 464 1427
2 Inge Braam Suomi 9.6 503 3.60 438 6.32 426 1367
3 Jeamette de l'Orme Suomi 9.5 519 3.56 430 6.05 409 1358
4 Lysanne Smit Haarlemmermeer 9.7 487 3.41 400 6.86 458 1345
5 Jeske Walgers Castricum 9.3 552 3.58 434 5.02 343 1329
6 Marissa Tatti DEM 9.8 472 3.51 420 6.24 421 1313
7 Elissa van Rixel Suomi 9.6 503 3.40 398 5.66 385 1286
8 Fayette Klaassen Castricum 10.1 427 3.37 392 6.87 458 1277
9 Melanie Boonstra Suomi 10.1 427 3.17 352 6.35 427 1206
10 Inge Folkers DEM 10.4 386 3.48 414 5.85 397 1197
11 Willemijn vdWinden Haarlemmermeer 10.1 427 3.44 406 5.31 362 1195
12 Laurien vd Maas DEM 10.2 413 3.47 412 5.37 366 1191
13 Shanon Daalen DEM 10.4 386 3.32 382 6.04 408 1176
14 Denise Seignette Castricum 10.0 442 3.20 358 5.30 361 1161
15 Robin Schön Suomi 10.1 427 3.24 366 5.15 351 1144
16 Dieuwke Bouman Suomi 10.4 386 3.27 372 4.99 340 1098
17 Fieke vd Linden Haarlemmermeer 10.2 413 3.07 332 5.16 352 1097
18 Anne van der Hoed Haarlemmermeer 11.0 308 3.10 338 6.44 433 1079
19 Priscilla Warink Suomi 10.7 346 3.32 382 4.69 320 1048
20 Maintha Kries DEM 10.9 321 2.97 312 6.00 406 1039
21 Daphne de Wit Haarlemmermeer 10.9 321 2.84 286 5.21 355 962
22 Stella Meijer Haarlemmermeer 11.5 250 2.75 268 4.69 320 838
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Maarten vd Winden Haarlemmermeer 6.9 521 3.34 386 30.50 450 1357
2 Lars Tromp Haarlemmermeer 7.3 440 3.09 336 29.56 439 1215
3 Rens Winkel Suomi 7.7 368 2.56 230 22.50 352 950
4 Ivo Bodin Suomi 7.8 351 2.87 292 17.86 286 929
5 Daniel Kuyken Haarlemmermeer 7.9 334 2.80 278 18.30 293 905
6 Steven Carton DEM 7.7 368 2.75 268 16.65 268 904
7 Joris Steenmans Castricum 8.1 303 2.84 286 18.52 296 885
8 Franck van Domburg Castricum 8.1 303 2.42 202 16.50 266 771
9 Hogo Bender Suomi 8.9 189 2.46 210 13.63 219 618
10 Michell Warink Suomi 10.0 63 2.09 136 10.33 159 358
11 Oliver Kersten Suomi 8.7 215 0 0 215
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Daniel Lam Haarlemmermeer 6.8 542 3.60 438 26.76 406 1386
2 Jimmy Boonstra Suomi 7.0 500 3.58 434 25.14 386 1320
3 Menno vd Steen Suomi 6.8 542 3.35 388 20.76 328 1258
4 Wouter Vaneker DEM 7.1 480 3.17 352 25.76 394 1226
5 Luc Does DEM 6.9 521 3.35 388 19.72 314 1223
6 Joost Zuiderwijk DEM 7.2 460 3.31 380 23.17 361 1201
7 Sean ten Kate Haarlemmermeer 6.9 521 3.09 336 20.41 323 1180
8 Jeroen van Tubergen Haarlemmermeer 6.9 521 3.13 344 17.88 287 1152
9 Rienk de Weerd Castricum 7.3 440 3.20 358 21.75 342 1140
10 Erwin Schets Haarlemmermeer 7.6 385 3.04 326 23.49 365 1076
11 Cornelius Kersten Suomi 7.4 422 2.97 312 14.46 233 967
12 Floris Vergeer Haarlemmermeer 8.1 303 2.69 256 25.83 394 953
13 Ruben Wesselink Suomi 7.6 385 2.65 248 17.43 280 913
14 Koen Revers Castricum 7.8 351 3.12 342 13.32 214 907
15 Maxime Meertens DEM 8.0 318 2.82 282 18.17 291 891
16 Job-Joost Snoek Suomi 7.8 351 2.70 258 15.62 252 861
17 Jesper Steenmeijer Suomi 7.8 351 2.16 150 13.98 225 726
jongens pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Colin Toonen Haarlemmermeer 8.9 623 1.25 526 29.66 440 1589
2 Lennox Vellema DEM 9.6 503 1.15 452 35.84 508 1463
3 Dexter Hope Haarlemmermeer 9.4 535 1.10 416 33.64 485 1436
4 Thomas de Weerd Haarlemmermeer 9.3 552 1.10 416 28.16 423 1391
5 Matthijs Rodenburg DEM 9.6 503 1.10 416 29.32 436 1355
6 Joris Hollander Castricum 9.3 552 1.20 489 19.10 305 1346
7 Jaap de Wit DEM 9.5 519 1.10 416 20.56 325 1260
8 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 10.0 442 1.05 379 29.28 436 1257
9 Bob van Leeuwen Suomi 9.9 457 1.05 379 27.40 414 1250
10 Jelle Venema Suomi 9.6 503 1.05 379 23.12 360 1242
11 Ilmar Hansen Suomi 10.1 427 1.10 416 25.92 395 1238
12 Steven van Dorp Suomi 11.0 308 1.05 379 29.76 441 1128
13 Xander Henneman Suomi 10.2 413 1.00 342 23.50 365 1120
14 Tom Kruijff Suomi 10.4 386 1.05 379 22.16 347 1112
15 Jesper Dekker DEM 10.6 359 0.95 306 27.36 413 1078
16 Harley Hagedoorn DEM 10.6 359 0.95 306 21.00 331 996
17 Niels Winkel Suomi 10.4 386 0.95 306 18.80 300 992
18 Luuk Oudendijk Suomi 10.4 386 0.90 269 20.08 319 974
19 Patrick Jore Suomi 10.6 359 1.05 379 13.98 225 963
20 Tim Meertens DEM 10.9 321 0.95 306 17.18 276 903
21 Lars Rademakers Haarlemmermeer 11.0 308 0.85 232 21.50 338 878
22 Garko Kuijzer Haarlemmermeer 10.9 321 0.90 269 15.00 242 832
23 Arjan Vogel Suomi 10.6 359 0.80 196 16.48 266 821
jongens pup A2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lars Hoogendijk Suomi 8.7 660 4.34 586 8.27 535 1781
2 Mike Rumping DEM 9.3 552 4.33 584 8.86 566 1702
3 Matthijs Büchli Suomi 9.3 552 4.12 542 7.05 468 1562
4 Ruerd Piek Suomi 9.3 552 4.00 518 6.57 441 1511
5 Sibren de Weerd Castricum 9.6 503 4.04 526 7.22 478 1507
6 Thomas Buters Suomi 9.4 535 3.96 510 6.30 424 1469
7 Ivo Sprinkhuizen DEM 9.5 519 3.65 448 7.31 483 1450
8 Nick Sinnige Castricum 9.5 519 3.87 492 6.36 428 1439
9 Lars Tesselaar DEM 9.7 487 3.57 432 6.47 435 1354
10 Krijn Schagen Castricum 9.8 472 3.66 450 5.66 385 1307
11 Sjors Tukker Haarlemmermeer 10.0 442 3.80 478 5.65 384 1304
12 Rens vd Wurf Castricum 10.0 442 3.50 418 5.48 373 1233
13 Wessel Aldenkamp Suomi 10.4 386 3.15 348 7.28 482 1216
14 Matthijs Wiggers Haarlemmermeer 10.3 399 3.38 394 6.22 420 1213
15 Jorrit Carton DEM 10.0 442 3.14 346 6.19 418 1206
16 Vincent van Helvoort Suomi 9.7 487 3.20 358 5.27 359 1204
17 Jasper Weber Suomi 10.0 442 3.29 376 5.53 376 1194
18 Stefan Laan DEM 10.4 386 3.32 382 6.04 408 1176
19 Tim Zuiderwijk DEM 10.4 386 3.24 366 5.95 403 1155
20 Jurrien Cerneus Haarlemmermeer 10.4 386 3.39 396 5.46 372 1154
21 Fabian Bender Suomi 10.3 399 3.16 350 4.61 314 1063
22 Thijs Mooij Castricum 10.4 386 3.30 378 4.37 297 1061
23 Robin de Munk DEM 10.9 321 2.60 238 6.60 442 1001
24 Vincent Pluimers DEM 10.4 386 0 0 386
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Tijs van der Veldt DEM 8.2 287 2.40 198 17.96 288 773
2 Quinten Rosdorff Suomi 8.4 257 2.55 228 15.28 247 732
3 Koen Kersten Suomi 9.0 176 2.02 122 13.12 210 508
4 Jouke Schotanus Suomi 9.0 176 2.04 126 9.04 133 435
5 Oliver Kersten Suomi 0 2.11 140 7.00 88 228
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lotte Molenaar DEM 8.4 257 2.52 222 10.50 162 641
2 Sanne Oldewaris DEM 8.8 202 2.32 182 8.84 129 513

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.05.2003