Monnickendam, 17 mei 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Alesha Cronie AAC 953 7.2 460 3.09 336 10.25 157 2.24
2 Selina Bak Monnickendam 879 7.8 351 2.90 298 14.25 230 2.37
3 Ashley Anson AAC 797 7.8 351 2.88 294 9.96 152 2.44
4 Manon Haakman Lycurgus 780 7.9 334 2.78 274 10.98 172
5 Loes van der Ven Lycurgus 750 8.8 202 2.62 242 19.20 306
6 Lisa Jongewaard Lycurgus 678 8.5 243 2.75 268 10.73 167
7 Anja van Maanen Monnickendam 673 8.5 243 2.73 264 10.71 166 3.10
8 Roos Lok Lycurgus 670 7.9 334 2.35 188 9.79 148
9 Damar de Kruijff Lycurgus 664 9.0 176 2.66 250 14.77 238
10 Marissa Bos Monnickendam 591 8.4 257 2.24 166 10.79 168 2.59
11 Marleen Theuns Monnickendam 437 9.2 151 1.95 108 11.35 178 3.10
12 Deborah Buwalda Monnickendam 392 9.2 151 2.25 168 6.42 73 3.11
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Elizabeth Alobwede AAC 1301 7.0 500 3.49 416 25.05 385 2.10
2 Jonna Lansu Lycurgus 912 7.7 368 2.98 314 14.30 230 3.00
3 Martine Wiggemans Monnickendam 823 7.9 334 2.80 278 13.16 211 2.38
4 Jolien Tel Lycurgus 818 8.1 303 2.75 268 15.29 247
5 Yvette de Koning Lycurgus 809 8.0 318 2.85 288 12.69 203 2.40
6 Femke Goudriaan AAC 758 7.9 334 2.64 246 11.30 178 3.03
7 Maayke v/d Sluys Monnickendam 744 8.5 243 2.85 288 13.28 213 2.53
8 Mirjam Veenstra AAC 727 8.4 257 2.65 248 13.82 222 2.51
9 Tamarah Oudwater AAC 648 8.6 229 2.48 214 12.82 205 2.53
10 Jill Mooy Lycurgus 635 8.3 272 2.66 250 8.14 113
11 Rianne Smit AAC 582 8.7 215 2.45 208 10.34 159 3.11
12 Melanie Okx Monnickendam 229 9.9 72 1.77 72 6.89 85 3.33
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Miriah Groenfelt Continental 1294 9.2 569 1.20 489 14.62 236
2 Anouk Vetter AAC 1267 9.7 487 1.10 416 23.45 364 4.17
3 Melissa van Gelder AV Aalsmeer 1162 9.8 472 1.00 342 22.22 348 4.22
4 Cherelle Mijnals AAC 1154 9.5 519 1.05 379 15.85 256 4.16
5 Esme van Leuveren AAC 919 10.3 399 1.00 342 11.35 178 4.02
6 Queeny Jurel Continental 874 10.4 386 0.90 269 13.60 219
7 Roos de Kok AAC 850 10.5 372 0.80 196 17.54 282 4.07
8 Jeurnine Stuger Continental 834 10.4 386 0.90 269 11.38 179
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Gabriyell Baal AAC 1560 9.4 535 3.92 502 8.03 523 4.25
2 Priscilla Osei-Ber Continental 1437 9.7 487 4.06 530 6.22 420
3 Eline Spoelstra Lycurgus 1416 9.9 457 3.86 490 7.06 469
4 Lisa Senator AAC 1403 9.4 535 3.92 502 5.37 366 4.07
5 Nicole Schoute Lycurgus 1355 10.2 413 4.17 552 5.74 390
6 Iris Lok Lycurgus 1205 10.2 413 3.51 420 5.46 372
7 Ayodele Ellis Continental 1183 9.8 472 3.53 424 4.24 287
8 Maaike van Rijn Lycurgus 1162 10.5 372 3.36 390 5.91 400
9 Romy Loe-a-foe AAC 1088 11.1 296 3.33 384 6.04 408 4.58
10 Amal El Abaddi AAC 1072 11.4 262 3.17 352 6.87 458 4.11
11 Kim van Doesburg AAC 1069 10.4 386 3.26 370 4.59 313 4.30
12 Wendy van der Veld Lycurgus 1028 11.2 285 3.66 450 4.31 293
13 Elaine v/d Maas AAC 876 11.0 308 2.95 308 3.88 260 4.34
14 Soraya Monk AAC 871 10.6 359 3.24 366 2.54 146 5.17
15 Cleo Blommaert AAC 773 11.6 239 2.76 270 3.93 264 5.03
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Nafoual Alani AAC 1097 7.3 440 3.19 356 18.87 301 2.18
2 Patrick Camara Monnickendam 1009 7.6 385 2.66 250 24.18 374 2.35
3 Bas Zwolsman Lycurgus 994 7.8 351 3.03 324 20.12 319
4 Sean Meijer Lycurgus 920 8.1 303 2.52 222 25.88 395
5 Denzel Pocorni Continental 907 7.5 403 2.96 310 12.18 194 2.28
6 Rems Neele Lycurgus 775 8.4 257 2.65 248 16.79 270 2.37
7 Max de Kok AAC 754 8.3 272 2.34 186 18.50 296 2.55
8 Pepijn Walstra Lycurgus 693 8.0 318 2.68 254 8.48 121
9 Tim van Straten Monnickendam 673 9.2 151 2.66 250 16.88 272 2.45
10 Marc Lof Monnickendam 456 8.8 202 2.03 124 8.90 130 3.00
11 Delano Holkamp Lycurgus 338 9.8 83 1.87 92 10.56 163
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Stephan v/d Brink AAC 1524 6.5 611 3.83 484 28.67 429 2.08
2 Giancarlo Anson AAC 1318 6.7 565 3.39 396 22.93 357 2.27
3 Idris Sprenger AAC 1219 7.4 422 3.36 390 26.85 407 2.21
4 Nino Kraaijer Lycurgus 1181 7.2 460 3.53 424 18.57 297 2.13
5 Andrew Vriend Lycurgus 1148 7.3 440 3.35 388 20.20 320
6 Roel Dijkstra Monnickendam 1061 7.7 368 2.92 302 25.56 391 2.44
7 Daan Jasper Kars Lycurgus 1057 7.7 368 2.92 302 25.27 387 2.25
8 Niels Dapper AAC 1027 7.5 403 3.00 318 19.19 306 2.22
9 Alexandros Visser Lycurgus 971 7.5 403 2.88 294 17.05 274 2.32
10 Stefan Heijne Lycurgus 928 8.2 287 2.96 310 20.96 331
10 Calvin Bos Lycurgus 928 7.5 403 2.80 278 15.30 247
12 Jeroen Vonk Monnickendam 856 8.1 303 2.69 256 18.60 297
13 Tomas Baars AV Aalsmeer 821 7.7 368 2.70 258 12.25 195 2.39
14 Leon van der Velde Lycurgus 735 8.5 243 2.68 254 14.75 238
15 Dwayne Brockholz AAC 705 8.5 243 2.54 226 14.61 236
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Robin Piet AV Aalsmeer 1227 9.7 487 1.05 379 23.18 361 4.02
2 Thomas Hoogerbrugg Lycurgus 1161 9.9 457 1.00 342 23.29 362
3 Ruben Lageweg Monnickendam 1043 10.5 372 1.00 342 20.83 329 4.43
4 Darnell Triebel Lycurgus 1000 10.0 442 0.95 306 15.65 252
5 Elon Wallert Monnickendam 972 10.1 427 1.00 342 12.68 203 4.05
6 Frank Moerland Lycurgus 897 10.8 333 0.95 306 16.02 258
7 Yoeri Walstra Lycurgus 823 11.5 250 0.90 269 19.05 304
8 Jasper v/d Peet Monnickendam 818 10.9 321 0.80 196 18.84 301 4.43
9 Jordi Talhout Lycurgus 788 11.5 250 0.80 196 21.79 342
10 Matthijs Smeets AAC 765 11.6 239 0.90 269 15.91 257 5.24
11 Bastien Georges AAC 699 12.9 111 0.85 232 22.83 356 5.19
12 Yassir El Ghazaoui AAC 693 11.1 296 0.85 232 10.65 165 4.23
13 Romain Parthesius AAC 657 12.4 157 0.80 196 19.07 304 4.31
14 Kevin Timman AAC 473 0.85 232 14.95 241 4.32
15 Menno van Vliet Monnickendam 459 13.8 36 0.80 196 14.12 227 7.00
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Robin Bak Monnickendam 1537 9.7 487 3.69 456 9.42 594 3.30
2 Maarten Cornelisse AAC 1359 10.2 413 3.42 402 8.43 544 4.30
3 Wessel Schilders Monnickendam 1315 9.8 472 3.49 416 6.34 427 4.00
4 Jordi Baars AV Aalsmeer 1269 10.0 442 3.41 400 6.35 427 3.36
5 Anthony Pengel Continental 1192 9.9 457 3.32 382 5.18 353
6 Jop Duijn Lycurgus 1103 10.4 386 3.26 370 5.09 347
7 Danny Honing Lycurgus 1088 10.6 359 3.23 364 5.36 365
8 Michiel Schalkwijk AAC 1083 11.0 308 3.30 378 5.85 397 3.53
9 Jerry de Jong Lycurgus 1047 10.3 399 2.94 306 5.01 342
10 Bastiaan Hondema Lycurgus 1035 10.6 359 3.09 336 4.99 340
11 Max Dubbeldam AAC 979 11.0 308 3.07 332 4.97 339 4.38
jongens pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Moise Cevat Monnickendam 568 8.7 215 8.57 123 2.56 230 3.15
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jurgen Schilders Monnickendam 514 9.5 116 13.22 212 2.34 186 2.53
2 Danny Steur Monnickendam 395 9.6 105 8.43 120 2.26 170 3.08
3 Guido Buwalda Monnickendam 319 10.6 3 13.01 208 1.95 108 3.50

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 18.05.2003