Purmerend, 12 april 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisa van Adrichem NEA Volharding 997 7.5 403 3.05 328 16.48 266 2.27.7
2 Lentine Klaassen Castricum 954 7.5 403 2.93 304 15.32 247 2.30.6
3 Kim van Egten Zaanland 838 7.7 368 2.61 240 14.30 230 2.35.0
4 Rosa Knebel Castricum 825 7.8 351 3.00 318 10.20 156 2.26.5
5 Denise Groot Trias 794 7.9 334 2.78 274 11.76 186 2.44.8
6 Rianne Stal Zaanland 500 9.1 163 2.34 186 9.92 151 3.10.9
7 Tessa Lamers Zaanland 498 8.4 257 2.24 166 6.51 75 2.50.7
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Roos ter Voort NEA Volharding 1101 7.1 480 3.36 390 14.36 231 4.16.1
2 Lianne Barnhoorn Trias 1027 7.3 440 3.02 322 16.45 265
3 Lotte Brink Trias 987 7.3 440 3.04 326 13.72 221 4.24.8
4 Anouk Heijke Trias 985 7.3 440 3.10 338 12.95 207 4.17.3
5 Tessa Molenaar Trias 967 7.7 368 3.12 342 15.91 257
6 Randy Bruin Trias 926 7.4 422 3.01 320 11.66 184 4.32.8
7 Liza de Koning NEA Volharding 925 7.4 422 3.21 360 9.51 143 5.08.1
8 Nikki Flucht NEA Volharding 901 7.9 334 3.10 338 14.24 229 4.09.8
9 Josine Koen NEA Volharding 887 7.5 403 2.91 300 11.66 184 4.28.7
10 Emma Haas NEA Volharding 818 7.5 403 2.78 274 9.42 141 4.51.4
11 Sanne Bakker Trias 772 8.0 318 2.80 278 11.21 176 4.53.2
12 Luna Hotting Zaanland 761 7.9 334 2.59 236 12.04 191 4.44.1
13 Merel Kok Castricum 707 8.2 287 2.84 286 9.11 134
14 Zienna Neles Trias 670 8.3 272 2.49 216 11.53 182 4.44.9
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lisa Lagrand Castricum 1430 9.5 519 3.75 468 6.62 443
2 Renee Kapteijn NEA Volharding 1323 9.4 535 3.72 462 4.78 326 4.18.2
3 Joyce Edel NEA Volharding 1188 10.2 413 3.30 378 5.85 397 3.58.8
3 Lindey Edel NEA Volharding 1188 10.0 442 3.37 392 5.19 354 4.10.4
5 Lenneke Stam Trias 1182 9.7 487 3.20 358 4.94 337
6 Lesley Vork NEA Volharding 1180 9.7 487 3.31 380 4.60 313 4.06.7
7 Machteld de Vries Trias 1137 10.3 399 3.26 370 5.40 368 4.02.0
8 Fee Binnekade NEA Volharding 1107 10.3 399 3.35 388 4.70 320
9 Lenneke Beeldman Trias 1096 10.1 427 3.11 340 4.82 329 4.13.6
10 Amee Hurkmans Castricum 1078 10.4 386 3.27 372 4.70 320 3.56.4
11 Marije Wever NEA Volharding 1072 9.7 487 3.04 326 3.86 259 4.33.7
12 Rianne Pessel NEA Volharding 1069 10.0 442 3.22 362 3.94 265 4.30.6
13 Quinta Kok Castricum 1068 10.5 372 3.11 340 5.22 356
14 Lisa Haas NEA Volharding 1064 10.5 372 3.19 356 4.92 336 4.14.9
15 Maaike Molman Zaanland 1053 10.4 386 2.95 308 5.27 359 4.21.6
16 Fenna van Strien Trias 1047 10.4 386 3.01 320 5.00 341 4.44.6
17 Merei Ligteringen Trias 994 10.2 413 3.13 344 3.59 237 4.15.5
18 Vivian van Wijk Trias 977 11.3 273 3.03 324 5.59 380 4.35.8
19 Demi Dekker Trias 958 10.5 372 3.07 332 3.80 254 4.56.9
20 Simone Guit NEA Volharding 924 10.7 346 2.88 294 4.20 284 4.32.4
21 Annabel van Toledo Castricum 883 11.4 262 2.88 294 4.80 327 4.39.1
22 Caroline Smit Castricum 872 11.1 296 2.79 276 4.41 300
23 Yoni Groot NEA Volharding 864 11.2 285 2.88 294 4.21 285
24 Sanne Gersonius Castricum 841 11.2 285 2.81 280 4.09 276 4.30.6
25 Petra Boeree Zaanland 837 11.8 218 2.64 246 5.48 373 5.08.4
26 Rosalie Kaandorp Trias 828 11.0 308 2.68 254 3.95 266 4.50.1
27 Ananda de Man NEA Volharding 820 11.8 218 2.82 282 4.70 320
28 Charity Goeloe Zaanland 757 12.1 187 2.38 194 5.53 376
29 Maud vd Wurf Castricum 731 11.5 250 2.69 256 3.44 225 4.27.7
30 Manouk Groot Trias 722 12.1 187 2.68 254 4.16 281 5.03.2
31 Lotte Hageman Trias 710 11.9 207 2.66 250 3.79 253 4.53.4
32 Joyce Klinkhamer Trias 664 11.9 207 2.59 236 3.39 221 5.01.2
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jacky van Splunter Zaanland 1523 9.2 569 1.15 452 7.65 502 3.39.5
2 Suzanne Breed Trias 1461 9.4 535 1.25 526 5.91 400 4.27.8
3 Dewi de Wit Zaanland 1322 9.7 487 1.15 452 5.63 383 4.22.3
4 Saskia Liefting Trias 1290 10.1 427 1.10 416 6.68 447
5 Jeske Walgers Castricum 1256 9.8 472 1.15 452 4.87 332 4.14.5
6 Fayette Klaassen Castricum 1236 10.8 333 1.20 489 6.13 414 4.32.5
7 Kristel Piets Zaanland 1131 10.7 346 1.05 379 6.00 406 4.24.2
8 Rianne Piets Zaanland 1099 10.7 346 1.05 379 5.49 374
9 Lisa Haan NEA Volharding 1057 10.8 333 1.05 379 5.05 345 4.00.8
10 Richella o/d Heijd Zaanland 1056 10.3 399 0.95 306 5.15 351
11 Anne Kramer Zaanland 1052 10.6 359 1.00 342 5.15 351 3.57.3
12 Terry Kriz Zaanland 1034 11.0 308 1.00 342 5.65 384
13 Roos Koster Trias 1021 10.8 333 1.05 379 4.54 309 4.18.1
14 Denise Seignette Castricum 979 10.3 399 0.95 306 4.06 274
15 Donna Harmsen NEA Volharding 759 11.2 285 0.75 159 4.62 315
16 Gaby Verhoeff Zaanland 747 10.3 399 0.00 1 5.08 347 4.11.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Levi Schuchard NEA Volharding 912 7.9 334 3.00 318 16.14 260 2.18.1
2 Ryan Wiarda NEA Volharding 902 7.7 368 2.79 276 15.97 258
3 Mick van Raalte Zaanland 901 7.7 368 2.78 274 16.04 259 2.33.8
4 Ruan Bunders Zaanland 846 8.2 287 2.61 240 20.11 319 2.31.2
5 Cees Bol Zaanland 836 8.0 318 2.56 230 17.97 288 2.35.4
6 Maurits Tepaske Zaanland 781 8.4 257 2.60 238 17.85 286 2.35.9
6 Remy Klinkhamer Trias 781 8.3 272 2.38 194 19.80 315 2.43.4
8 Gylindo Offerman NEA Volharding 769 8.2 287 2.43 204 17.27 278 2.58.6
9 Loek Veerkamp NEA Volharding 728 7.7 368 2.48 214 9.66 146 2.21.1
10 Nick van Dorp NEA Volharding 624 8.3 272 2.34 186 10.70 166 2.47.7
11 Guus Schroder Castricum 546 8.9 189 2.23 164 12.15 193
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Zico Keevel NEA Volharding 1116 7.2 460 2.91 300 22.79 356 4.06.4
2 Rienk de Weerd Castricum 1110 7.3 440 3.17 352 20.06 318 3.55.8
3 Joel Vennik NEA Volharding 1060 7.5 403 3.15 348 19.37 309
4 Scott Alink Zaanland 1043 7.5 403 2.98 314 20.58 326 4.21.5
5 Martijn van Ophem Zaanland 1024 7.4 422 3.29 376 14.03 226 4.02.9
6 Kaja van Bruggen Zaanland 976 7.8 351 2.83 284 21.69 341 6.30.8
7 Lorenzo Borhem NEA Volharding 915 7.3 440 2.80 278 12.34 197 5.34.1
8 Koen Revers Castricum 861 7.9 334 2.99 316 13.14 211 4.28.6
9 Frans Dijckmeester Zaanland 829 7.9 334 2.85 288 12.94 207 4.40.7
10 Maarten Bohm Zaanland 794 7.4 422 2.30 178 12.22 194 5.10.4
11 Max Visser Trias 754 7.6 385 2.66 250 8.39 119 5.59.6
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Bren Meijer NEA Volharding 1523 9.4 535 3.88 494 7.51 494
1 Mick de Wit NEA Volharding 1523 9.4 535 3.89 496 7.47 492
3 Tim Uitslager Zaanland 1453 9.7 487 3.77 472 7.51 494 3.55.6
4 Joris Hollander Castricum 1440 9.6 503 3.95 508 6.38 429 3.44.6
5 Wesley Zschottche Zaanland 1408 9.6 503 3.76 470 6.48 435 3.37.9
6 Tom Eshuijs Zaanland 1164 10.3 399 3.26 370 5.82 395 3.52.8
7 Tim Schol NEA Volharding 1154 10.6 359 3.14 346 6.71 449
8 Martijn van Delden Trias 1089 10.8 333 3.14 346 6.07 410 4.00.6
9 Jos Gort NEA Volharding 1032 10.6 359 3.05 328 5.06 345 4.04.5
10 Bob Beemster Zaanland 1021 10.4 386 2.84 286 5.12 349
11 Brian Melis NEA Volharding 1020 10.6 359 2.79 276 5.67 385 3.42.9
12 Joren Canisius Zaanland 957 11.4 262 2.89 296 5.88 399 4.32.2
13 Huib Appelman Trias 951 10.9 321 2.88 294 4.93 336 4.34.7
14 Milco Majoor Zaanland 709 11.7 228 2.38 194 4.23 287
15 Sebastiaan van Blo NEA Volharding 482 13.5 60 2.22 162 3.88 260 4.39.3
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jasper Huisman NEA Volharding 1675 9.1 587 1.25 526 8.79 562
2 Sander Boeree Zaanland 1668 9.6 503 1.40 641 8.06 524
3 Jeroen Maat Trias 1546 9.7 487 1.35 599 6.91 460 3.51.8
4 Jerno Viergever Trias 1533 9.4 535 1.25 526 7.11 472 3.43.6
5 Julian van Ginkel Trias 1517 9.4 535 1.20 489 7.48 493 3.33.9
6 Kevin Plomp Zaanland 1418 9.3 552 1.15 452 6.13 414 3.51.8
7 Jordi Klomp NEA Volharding 1401 9.7 487 1.10 416 7.58 498 3.24.1
8 Martijn Kolfoort NEA Volharding 1398 9.3 552 1.15 452 5.81 394 3.55.5
9 Sibren de Weerd Castricum 1389 9.8 472 1.15 452 6.99 465 3.37.6
10 Nick Sinnige Castricum 1329 9.9 457 1.15 452 6.23 420 4.01.7
11 Jesse Schuchard NEA Volharding 1309 9.9 457 1.15 452 5.91 400 4.13.7
12 Bob Levering Trias 1298 10.1 427 1.10 416 6.82 455 4.26.8
13 Thomas van Ophem Zaanland 1283 10.3 399 1.15 452 6.43 432 3.58.3
14 Thomas Warnaar Zaanland 1253 10.1 427 1.10 416 6.06 410
15 Sepp Kotten Castricum 1251 10.4 386 1.15 452 6.12 413
16 Daniel Schulz NEA Volharding 1231 10.4 386 1.10 416 6.38 429 3.58.6
17 Carlo Struik NEA Volharding 1203 10.4 386 1.10 416 5.92 401 3.34.1
18 Roy Dekker Zaanland 1148 10.3 399 1.10 416 4.88 333 3.53.6
19 Rens vd Wurf Castricum 1136 10.7 346 1.10 416 5.50 374 3.57.7
20 Tijmen de Vries Zaanland 1125 10.6 359 1.00 342 6.30 424
21 Bas Philippus NEA Volharding 1083 10.9 321 1.05 379 5.64 383 4.33.9
22 Dennis Reep NEA Volharding 1062 10.5 372 1.15 452 3.60 238
23 Bart Heijke Trias 1056 10.6 359 0.95 306 5.76 391 4.07.2
24 Thijs Mooij Castricum 985 10.8 333 1.00 342 4.55 310 4.32.4
25 Rick Schagen NEA Volharding 975 11.1 296 0.95 306 5.48 373 4.25.3
26 Kevin van Velzen Trias 803 11.6 239 0.90 269 4.35 295
jongens pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rijk de Kock Zaanland 632 8.5 243 2.15 148 14.93 241
2 Vincent de Vos Zaanland 513 9.4 127 2.28 174 13.21 212
meisjes pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Naomi Goeloe Zaanland 621 8.4 257 2.42 202 10.50 162 2.59.1
2 Kirsten Majoor Zaanland 415 9.3 139 2.16 150 8.70 126
3 Anouk Wilmsen Zaanland 358 9.7 93 2.09 136 8.84 129 3.15.4
4 Sacha van Blokland NEA Volharding 335 9.4 127 2.10 138 6.27 70 3.05.8
5 Lisa van Egten Zaanland 274 9.3 139 2.07 132 3.92 3 3.03.8
6 Natasha Dallinga Zaanland 25 11.0 1 1.37 1 4.55 23
Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.04.2003