Krommenie, 12 april 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Selina Bak MONNICKENDAM 940 7.4 422 2.52 222 18.48 296
2 Manon Haakman LYCURGUS 939 7.3 440 2.94 306 12.15 193 2.37.7
3 Anne Molenaar AV EDAM 932 7.7 368 3.08 334 14.30 230 2.38.4
4 Merlijn Damen SUOMI 826 7.5 403 2.76 270 10.05 153 2.39.0
5 Susan Kok AV EDAM 811 8.0 318 2.55 228 16.44 265 2.46.6
6 Loes vd Ven LYCURGUS 802 8.0 318 2.28 174 19.50 310 2.39.6
7 Roos Lok LYCURGUS 697 7.5 403 2.04 126 10.80 168 2.37.3
8 Esmee de Leng AV EDAM 689 8.0 318 2.42 202 10.83 169 2.47.0
8 Damar de Kruijff LYCURGUS 689 8.4 257 2.53 224 13.00 208 2.44.9
10 Lisa Jongewaard LYCURGUS 576 8.1 303 2.19 156 8.28 117 3.03.9
11 Noelle de Boer AV EDAM 431 8.9 189 2.02 122 8.45 120 3.19.5
12 Whitney Tol AV EDAM 217 10.2 41 1.68 54 8.54 122 4.44.0
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Juul Klatser HOLLAND 1110 7.0 500 3.03 324 17.82 286 4.29.8
2 Milou Rossenaar AV EDAM 1087 7.1 480 3.08 334 16.95 273 4.20.9
3 Willie Vogel SUOMI 1054 7.1 480 3.37 392 11.53 182 4.41.4
4 Sanne de Boer SUOMI 998 7.1 480 2.99 316 12.65 202 4.23.7
5 June Purkins AV EDAM 961 7.4 422 2.79 276 16.33 263 4.46.5
6 Manon Conijn AV EDAM 920 7.6 385 2.80 278 15.91 257 4.39.8
7 Jonna Lansu LYCURGUS 883 7.3 440 2.32 182 16.17 261 4.51.6
8 Lisa Both HOLLAND 870 7.5 403 2.89 296 10.93 171 4.26.0
9 Danielle Suijkerbu SUOMI 848 7.7 368 2.84 286 12.20 194 4.43.5
10 Yvette de Koning LYCURGUS 802 7.7 368 2.64 246 11.88 188 4.28.7
11 Annabel Mens AV HAARLEM 758 7.9 334 2.56 230 12.20 194
12 Danielle Kalk AV EDAM 757 8.0 318 2.25 168 16.83 271 5.08.0
13 Lyanne Molenaar AV EDAM 740 8.1 303 2.63 244 12.16 193 4.35.7
14 Pauline v Langevel AV HAARLEM 738 7.9 334 2.46 210 12.20 194 4.49.4
15 Robbey Scheffer SUOMI 714 8.1 303 2.47 212 12.46 199 4.49.2
16 Anne Wagenaar SUOMI 710 7.9 334 2.53 224 9.96 152 4.40.3
17 Julia Dijkstra HOLLAND 660 8.1 303 2.38 194 10.52 163 4.55.2
18 Lisanne Bleeker AV EDAM 630 8.7 215 2.38 194 13.76 221 5.32.9
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Mandy Groot AV EDAM 1554 9.4 535 3.79 476 8.41 543 4.16.2
2 Josien Galama SUOMI 1351 9.3 552 3.47 412 5.69 387 4.20.9
3 Bianca d Roode SUOMI 1289 9.6 503 3.35 388 5.87 398 3.57.2
4 Iris Rozeboom SUOMI 1245 9.7 487 3.20 358 5.91 400 4.34.5
5 Susanne v Berkom SUOMI 1108 10.0 442 3.15 348 4.67 318
6 Odile Jansen HOLLAND 1085 9.9 457 3.15 348 4.14 280 4.04.8
7 Zoe v Schie AV HAARLEM 1042 9.9 457 2.84 286 4.40 299 4.13.8
8 Rowan Duif AV EDAM 1035 10.0 442 3.15 348 3.68 245 3.59.5
9 Myrthe Wiltink HOLLAND 951 10.8 333 2.82 282 4.93 336 4.29.9
10 Rowan Vinke SUOMI 941 10.8 333 2.85 288 4.69 320 4.32.5
10 Larisse Pankow AV EDAM 941 10.8 333 2.85 288 4.70 320 4.05.5
12 Mandy Drommel SUOMI 936 10.2 413 2.80 278 3.69 245 4.05.1
13 Jildou Gorter HOLLAND 917 10.8 333 2.85 288 4.36 296 4.45.2
14 Marina Molenaar AV EDAM 905 10.5 372 2.71 260 4.05 273 4.43.8
15 Bo Massier SUOMI 902 11.1 296 2.89 296 4.55 310 4.00.3
16 Nikki Buiting HOLLAND 869 11.6 239 3.09 336 4.33 294 4.28.2
17 Mare Purkins AV EDAM 837 10.5 372 2.54 226 3.61 239 4.59.1
18 Martine v Zalinge AV EDAM 825 11.5 250 3.12 342 3.53 233 4.03.4
19 Janna vd Berg HOLLAND 820 11.2 285 2.79 276 3.86 259
20 Elke Oudejans AV EDAM 815 11.2 285 2.81 280 3.75 250 4.47.7
21 Anna Schoonen HOLLAND 807 11.8 218 2.57 232 5.24 357 4.44.4
22 Fieke de Boer SUOMI 769 10.9 321 2.38 194 3.80 254 5.07.4
23 Zoe Verdonk HOLLAND 728 11.7 228 2.64 246 3.80 254 5.09.2
24 Priscilla Roskam AV EDAM 706 11.9 207 2.47 212 4.24 287 5.00.0
25 Nadia v Alten SUOMI 694 11.6 239 2.48 214 3.63 241 4.41.5
26 Julia Vogel SUOMI 598 11.2 285 2.31 180 2.40 133 4.57.0
27 Maron Dekker SUOMI 484 12.9 111 2.00 118 3.81 255 5.20.6
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Rosa Krikke AV EDAM 1479 9.0 604 1.15 452 6.28 423 3.42.9
2 Eline Spoelstra LYCURGUS 1434 9.5 519 1.25 526 5.73 389 4.02.3
3 Sandra Kwakman AV EDAM 1403 9.8 472 1.20 489 6.59 442 3.57.0
4 Nicole Schoute LYCURGUS 1359 9.0 604 1.05 379 5.52 376 3.43.2
5 Anouk Lagerburg AV EDAM 1347 9.4 535 1.05 379 6.45 433 4.05.5
6 Inge Braam SUOMI 1334 9.4 535 1.05 379 6.23 420 3.51.0
7 Chantal Roosen HOLLAND 1243 9.9 457 1.10 416 5.43 370 4.30.4
8 Anouk de Koning AV EDAM 1240 10.1 427 1.00 342 7.09 471 4.01.0
9 Lieke Pijnacker SUOMI 1235 9.4 535 1.00 342 5.25 358 4.03.3
10 Jeanette de L'Orme SUOMI 1216 9.8 472 1.00 342 5.94 402
10 Marloe Mens AV HAARLEM 1216 10.0 442 1.05 379 5.83 395
12 Gina Overkleeft HOLLAND 1211 10.8 333 1.10 416 6.94 462 4.01.3
13 Roony v Schie AV HAARLEM 1194 10.5 372 1.05 379 6.61 443 4.01.2
14 Iris Lok LYCURGUS 1166 9.9 457 1.05 379 4.84 330 4.04.5
15 Robin Schon SUOMI 1152 10.0 442 1.05 379 4.85 331 4.24.1
16 Karin Boot HOLLAND 1123 9.6 503 0.90 269 5.15 351 4.05.6
17 Eline v Leeuwe AV HAARLEM 1104 10.0 442 1.05 379 4.18 283
18 Dieuwke Bouman SUOMI 1100 10.0 442 1.00 342 4.63 316
19 Ana Roell HOLLAND 1081 9.9 457 0.90 269 5.20 355
20 Lianne Kwakman AV EDAM 1049 10.9 321 1.00 342 5.68 386 4.53.3
21 Wendy vd Velden LYCURGUS 979 10.6 359 1.00 342 4.11 278 4.04.2
22 Priscilla Warink SUOMI 947 11.2 285 1.05 379 4.18 283 4.28.0
23 Sophie Kemper AV EDAM 917 11.2 285 0.95 306 4.78 326 4.05.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Florian v Heijning HOLLAND 1091 7.2 460 2.75 268 23.36 363 2.18.2
2 Rens Winkel SUOMI 1078 7.4 422 2.66 250 26.78 406 2.24.1
3 Sean Meijer LYCURGUS 983 7.5 403 2.61 240 21.62 340 2.24.1
4 Rens Vrolijk LYCURGUS 968 7.4 422 2.69 256 18.08 290 2.41.7
5 Rems Neele LYCURGUS 921 7.7 368 2.75 268 17.77 285 2.46.4
5 Thijmen Wiltink HOLLAND 921 7.4 422 2.99 316 11.61 183 2.28.4
7 Erwin Bas LYCURGUS 889 7.6 385 2.56 230 17.03 274 2.25.6
8 Ivo Bodin SUOMI 887 7.9 334 2.51 220 21.09 333 2.37.3
9 Patrick Teeuwen AV HAARLEM 836 8.0 318 2.55 228 18.13 290 2.47.8
10 Danny Kaars AV EDAM 828 7.8 351 2.70 258 13.62 219 2.31.7
11 Mitchel Mes HOLLAND 824 8.0 318 2.38 194 19.63 312 2.21.4
12 Jean-Luc Overkamp AV HAARLEM 756 7.9 334 2.34 186 14.64 236 2.31.2
13 Dennis Boon LYCURGUS 569 9.1 163 2.29 176 14.30 230 3.05.5
14 Sten Govers HOLLAND 484 8.4 257 2.03 124 7.68 103
15 Mitchell Warink SUOMI 434 9.4 127 1.85 88 13.60 219 3.30.1
16 Delano Holkamp LYCURGUS 334 9.6 105 1.75 68 10.45 161 3.14.1
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Vester v Heijninge HOLLAND 1280 6.7 565 3.19 356 23.02 359 3.46.0
2 Pepijn Berkenbosch AV EDAM 1241 6.9 521 3.11 340 24.71 380 4.02.1
3 Menno vd Steen SUOMI 1230 6.8 542 3.03 324 23.46 364 4.26.9
4 Andrew Vriend LYCURGUS 1206 6.9 521 3.01 320 23.54 365 3.48.6
5 Bruin Noud HOLLAND 1107 7.3 440 3.03 324 21.84 343 4.20.2
6 Koen v Raalte AV EDAM 1104 7.0 500 2.80 278 20.60 326 4.09.2
7 Rowan Wilms HOLLAND 1076 6.9 521 2.85 288 16.57 267 4.22.0
8 Roel Dijkstra MONNICKENDAM 1069 7.6 385 2.92 302 24.88 382 4.33.5
9 Alexandros Visser LYCURGUS 1057 7.4 422 2.91 300 21.26 335 4.18.5
10 Calvin Bos LYCURGUS 1013 7.2 460 2.59 236 19.95 317 4.53.4
11 Lourens Kamps HOLLAND 1003 7.5 403 2.87 292 19.31 308 4.12.5
12 Nino Kraaijer LYCURGUS 993 7.3 440 2.91 300 15.71 253 3.52.3
13 Daan Jasper Kars LYCURGUS 972 7.7 368 2.63 244 23.12 360 4.18.4
14 Stefan Heijne LYCURGUS 936 7.8 351 2.63 244 21.67 341 4.48.0
15 Jeroen Woning HOLLAND 931 7.7 368 2.53 224 21.58 339 4.46.2
16 Thomas Kwakman AV EDAM 923 7.7 368 2.76 270 17.77 285 4.36.1
17 Cornelius Kersten SUOMI 906 7.6 385 2.90 298 13.85 223 4.14.1
18 Ricardo Aberkrom AV EDAM 893 7.7 368 2.38 194 21.00 331 4.56.0
19 Hidde Koot HOLLAND 883 8.0 318 2.69 256 19.38 309 4.06.5
20 Ruben Wesselink SUOMI 826 8.0 318 2.43 204 19.07 304 4.15.9
21 Ranes Rioza HOLLAND 814 7.9 334 2.38 194 17.80 286 4.29.2
22 Patrick Spaan LYCURGUS 798 8.3 272 2.50 218 19.32 308 4.40.5
23 Leon vd Velden LYCURGUS 787 8.4 257 2.98 314 13.45 216 4.31.3
24 Tom Sistermans LYCURGUS 725 7.8 351 2.59 236 9.30 138 4.26.8
25 Job-Joost Snoek SUOMI 699 8.2 287 2.28 174 14.78 238 4.38.4
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Ludo Vahle HOLLAND 1358 9.7 487 3.28 374 7.56 497 4.19.2
2 Machiel Smits HOLLAND 1338 9.4 535 3.60 438 5.35 365 3.44.2
3 Thomas Hoogerbrugg LYCURGUS 1329 9.7 487 3.40 398 6.63 444 3.38.8
4 David Soff HOLLAND 1321 9.7 487 3.14 346 7.40 488 4.03.3
5 Jelle Venema SUOMI 1248 9.3 552 3.30 378 4.66 318
6 Wytze Blom SUOMI 1218 9.8 472 3.24 366 5.59 380 3.45.0
7 Darnell Triebel LYCURGUS 1191 9.9 457 3.20 358 5.52 376 3.52.3
8 Michiel Westerneng AV EDAM 1154 10.3 399 3.29 376 5.58 379 3.53.7
9 Jan Tuyp AV EDAM 1130 10.4 386 3.26 370 5.49 374 4.07.9
10 Dik de Groot AV HAARLEM 1121 10.2 413 3.01 320 5.72 388 4.14.6
11 Xander Henneman SUOMI 1055 10.4 386 2.86 290 5.57 379 4.24.9
12 Frank Moerland LYCURGUS 1037 10.5 372 2.90 298 5.39 367 4.18.3
13 Steven v Dorp SUOMI 1033 10.9 321 2.66 250 6.93 462 4.10.2
14 Niels Winkel SUOMI 987 10.9 321 2.79 276 5.74 390 4.37.4
15 Danny Kok AV EDAM 984 10.7 346 2.80 278 5.28 360 4.17.4
16 Koen Munk HOLLAND 970 10.4 386 2.91 300 4.20 284 4.06.9
17 Arjan Vogel SUOMI 940 10.4 386 2.93 304 3.75 250 4.41.7
18 Patrick Jore SUOMI 918 10.3 399 2.69 256 3.91 263 4.14.9
19 Yorick Bottelier HOLLAND 877 11.7 228 2.76 270 5.58 379 4.38.9
20 Yoeri Walstra LYCURGUS 849 11.4 262 2.55 228 5.26 359 4.32.4
21 Jasper Schilder AV EDAM 846 11.7 228 2.68 254 5.34 364 4.18.7
22 Bouke Bouma AV EDAM 794 11.1 296 2.56 230 3.98 268 3.54.0
23 Luuk Oudendijk SUOMI 736 11.4 262 2.33 184 4.28 290 4.19.2
24 Wouter Schuitemake HOLLAND 468 12.5 148 2.21 160 2.69 160 4.38.6
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Robin Bak MONNICKENDAM 1724 9.3 552 1.40 641 8.19 531 3.25.4
2 Roy Jansen HOLLAND 1719 8.7 660 1.25 526 8.22 533 3.39.4
3 Jeroen Teeuwen AV HAARLEM 1608 9.0 604 1.35 599 5.99 405 3.24.9
4 Job Veerman AV EDAM 1512 9.3 552 1.10 416 8.43 544 3.56.8
5 Thomas Buters SUOMI 1496 8.9 623 1.15 452 6.25 421
6 Matthijs Buchli SUOMI 1486 9.2 569 1.15 452 6.99 465 4.00.1
7 Laurens Sombroek AV EDAM 1465 9.4 535 1.15 452 7.21 478 3.49.3
8 Silvan Stroet HOLLAND 1440 9.5 519 1.20 489 6.43 432 4.05.2
9 Wessel Schilders MONNICKENDAM 1351 9.4 535 1.10 416 5.91 400 3.52.3
10 Roy de Groot AV HAARLEM 1343 9.4 535 1.05 379 6.37 429 3.45.6
11 Jim Leenders AV EDAM 1334 9.6 503 1.10 416 6.14 415 4.41.8
12 Robbert Sier AV EDAM 1322 9.5 519 1.05 379 6.30 424 4.16.2
13 Ruerd Piek SUOMI 1294 9.7 487 1.10 416 5.76 391 4.03.2
14 Wessel Aldenkamp SUOMI 1281 10.5 372 1.10 416 7.49 493 3.52.1
15 Jan Jaap Schokker AV EDAM 1231 10.2 413 1.05 379 6.54 439 4.29.7
16 Robin Bas LYCURGUS 1218 10.2 413 1.10 416 5.73 389 4.18.3
17 Sil Molenaar AV EDAM 1156 10.7 346 1.00 342 7.04 468 4.57.6
18 Matthijs de Rover SUOMI 1144 10.4 386 1.00 342 6.17 416 4.39.1
19 Jesse Koopmans LYCURGUS 1129 10.3 399 1.00 342 5.72 388 4.04.9
20 Jerry de Jong LYCURGUS 1087 10.4 386 1.00 342 5.26 359 5.07.1
21 Rutger v Vredendaa LYCURGUS 1086 10.4 386 1.00 342 5.25 358
22 Bastiaan Hondema LYCURGUS 1059 10.1 427 0.90 269 5.32 363 4.32.4
jongens pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Niels Kwakman AV EDAM 652 8.0 318 2.42 202 9.02 132
2 Sebastian Kok LYCURGUS 647 8.5 243 2.36 190 13.33 214 2.41.7
3 Stiven Al HOLLAND 619 7.6 385 2.58 234
4 Jelle Blom SUOMI 516 8.3 272 1.92 102 9.48 142 2.55.4
5 Quinten Rosdorff SUOMI 486 8.4 257 1.97 112 8.29 117 3.13.3
6 Koen Kersten SUOMI 469 8.9 189 2.16 150 8.91 130 3.49.5
7 Menno Koehler LYCURGUS 414 8.9 189 2.26 170 5.70 55 2.52.8
8 Oliver Kersten SUOMI 412 9.1 163 2.00 118 8.96 131 2.59.4

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.04.2003