Hoorn, 12 april 2003

estafettes
eindstand

meisjes pup C 40m Ver Bal totaal
1 Lisanne Vedder Hera 7.6 2.97 14.77 935
2 Esther Sieriksma Hollandia 7.8 2.69 11.75 793
3 Yasmine Khamma Hollandia 8.0 2.49 15.41 783
4 Laura Strik NOVA 7.6 2.63 8.38 748
5 Manon Boukens SAV 8.2 2.67 12.35 736
6 Maaike Broekaart Noordkop 8.0 2.46 9.92 679
7 Michelle Oud SAV 8.0 2.24 12.01 675
8 Anne Niara Rutte Wieringermeer 8.8 2.36 13.88 615
9 Judith Kok SAV 8.3 2.24 9.19 574
10 Lisan Beukman Hollandia 8.4 2.35 8.45 565
11 Annemarie Blom SAV 9.1 2.06 11.98 483
12 Liz van den Berg NOVA 8.8 2.21 8.26 478
13 Kim Blaauw Wieringermeer 8.4 2.23 5.59 473
14 Yvonne Groenveld Hera 8.9 2.12 8.18 445
15 Amber Bakker Hera 9.0 2.29 5.08 390
16 Desiree Raaijman Hollandia 9.7 1.88 9.66 333
17 Saskia John Hera 9.5 1.52 10.41 299
meisjes pup B 40m Ver Bal totaal
1 Roos Visbeen Noordkop 6.8 3.19 14.95 1139
2 Eline Ruiten Noordkop 7.2 3.09 17.33 1075
3 Fiona Lindaya Hylas 7.3 3.02 18.39 1056
4 Simone Udding Texel 7.4 2.87 13.06 923
5 Mandy de Ruyter Hera 7.3 2.66 14.12 917
6 Alissa Olofsen SAV 7.3 2.70 11.74 884
7 Heleen Wildoer SAV 7.4 2.52 13.44 860
8 Soraida de Vries Hera 7.4 2.92 8.05 835
9 Kim Boelhouwer Hera 7.9 2.67 13.25 799
10 Amber Commadeur Hera 8.0 2.66 13.52 785
11 Pien Stolk NOVA 8.0 2.61 12.67 760
12 Emily Kuin SAV 7.8 2.59 9.72 734
13 Isabelle van der Haage nHollandia 8.0 2.58 11.25 729
14 Madelon Kemper NOVA 7.9 2.26 12.15 697
15 Elisa Revers NOVA 8.4 2.49 12.54 673
16 Grace Leeuwenburgh Noordkop 8.1 2.39 10.97 670
17 Leonie van Boheemen Wieringermeer 8.0 2.56 8.32 665
18 Laura Catsburg Wieringermeer 8.4 2.29 8.80 561
19 Fenna Wit Wieringermeer 8.3 2.17 8.89 554
20 Fleur Rootselaar SAV 9.4 2.67 10.49 541
21 Laura van Baar NOVA 8.6 2.43 7.86 540
22 Emily van der Does Wieringermeer 9.7 1.54 9.35 258
meisjes pup A.1 60m Ver kogel totaal
1 Priscilla de Ridder Hollandia 9.0 3.57 6.91 1496
2 Britte Duijn SAV 9.5 3.62 5.87 1359
3 Marloes Duijn SAV 9.4 3.59 5.29 1332
4 Daisy Loomans Hollandia 9.8 3.40 5.96 1273
5 Anne Bouwhuis Hollandia 10.0 3.45 5.65 1234
6 Nicole Langedijk ARO'88 9.9 3.43 5.09 1208
7 sifra Blom Hollandia 9.9 3.24 5.41 1191
8 Chrissie Broersen SAV 10.0 3.16 5.51 1167
9 Nikki Peerdeman Hollandia 10.0 3.37 4.60 1147
10 Nathaly Timmerman Noordkop 10.6 3.15 5.17 1060
11 Marina Kerkhof Hollandia 10.6 3.17 4.96 1049
12 Margje Mul Hera 10.0 3.26 3.22 1019
13 Kerstin Wit Wieringermeer 11.0 2.80 5.24 943
14 Chandra van der Mee Noordkop 10.7 2.96 4.21 941
15 Esmee Schooneman SAV 11.2 2.66 4.73 858
16 Lennie de Roo Hylas 11.4 2.82 4.36 840
17 Michelle Zuurbier Hera 11.2 2.67 4.29 828
18 Merel Bakker Hera 11.1 2.71 3.95 822
19 Inoka Post Hera 11.6 2.73 3.81 758
20 Nastasha Wijers Hera 11.8 2.56 3.18 652
21 Imca Hensels Hylas 11.8 2.42 3.05 612
22 Katinka John Hera 11.8 2.15 3.69 611
meisjes pup A.2 60m hoog Kogel totaal
1 Marcia Melchiot Hylas 9.4 1.20 6.59 1466
2 Intan D. Pool Hera 9.2 1.20 5.80 1451
3 Dana Fokke Hollandia 9.6 1.05 6.73 1332
4 Ingrid van Maurik Noordkop 9.5 1.05 6.33 1324
5 Daphne van Es DOKEV 9.6 1.10 5.92 1320
6 Anna Lindaya Hylas 9.1 1.00 5.70 1316
6 Stacey Vonk Hera 9.5 1.10 5.60 1316
8 Susan Breton SAV 9.7 1.10 5.42 1272
9 Esmee Frederiks Hylas 9.7 1.00 6.20 1247
10 Floor ter Burg Noordkop 10.2 1.05 6.05 1201
11 Freya Klarenbeek Hylas 9.8 0.95 5.80 1171
12 Lieke Kuiper Hera 9.8 1.00 4.76 1139
13 Michelle Krete Noordkop 9.9 1.00 4.91 1134
14 Soroya Smit Hylas 11.0 1.15 5.39 1127
15 Corine Jacobs Noordkop 10.9 1.05 5.97 1104
16 Robin Wijngaard SAV 10.6 1.10 4.61 1089
17 Talisa Kok Hollandia 10.2 0.95 5.05 1064
18 Jantine de Wit SAV 10.5 0.90 6.00 1047
19 Evelien Jurriansen Noordkop 10.4 0.95 4.74 1015
20 Inge Doornbos Hylas 11.0 1.05 4.57 998
20 Jade de Graaf ARO'88 10.9 1.05 4.39 998
22 Lisa Brandon Hylas 10.8 0.85 5.55 943
23 Cynthia Raaijman Hollandia 11.4 0.90 3.52 763
24 Asyenka Grotewal Noordkop 12.0 3.69 442
jongens pup C 40m Ver Bal totaal
1 Victor Kelderman Hylas 7.2 2.99 21.29 1111
2 Nick Kievith Noordkop 7.4 3.16 21.32 1108
3 Rob ter Burg Noordkop 7.4 2.99 20.95 1069
4 Sam Huigen Hera 7.9 2.59 26.69 975
5 Koen Bergenhenegouwen Hylas 7.9 2.72 19.05 900
6 Pekka Eeken Hera 7.6 2.72 15.20 892
7 Ruwen Gouweberg Noordkop 7.6 2.71 12.16 838
8 Jarno Lely Noordkop 8.2 2.61 18.07 817
9 Tom van Marrewijk Noordkop 7.7 2.23 13.45 748
10 Maarten Bosch Noordkop 8.3 2.54 14.57 733
11 Mischa Wassenaar Hera 8.4 2.49 15.25 719
12 Dave Brandhoff SAV 8.2 2.60 12.06 717
13 Peter de Boer SAV 8.1 2.37 9.61 640
jongens pup B 40m Ver Bal totaal
1 Lasse Liebrand Hollandia 6.6 3.58 22.25 1369
2 Erik Tesselaar NOVA 6.9 3.28 25.41 1284
3 Chris Beemster ARO'88 7.1 3.08 29.43 1252
4 Jonathan Hielkema Hollandia 7.1 3.14 26.91 1234
5 Jasper de Bles Hylas 7.3 3.47 24.46 1229
6 Filip v.d. Hoven Hera 7.2 3.13 22.09 1150
7 Roel de Winter ARO'88 7.2 2.85 22.47 1099
8 Jesper Zwaan Wieringermeer 7.2 3.09 18.43 1091
9 Sven Olofsen SAV 7.4 3.10 20.54 1085
10 Maarten Bosch Hera 7.4 2.86 21.13 1045
11 Ino Stevens TAS'82 7.6 2.92 21.37 1023
12 Thomas Botman NOVA 7.5 3.00 18.31 1014
13 Matthijs Damm Hylas 7.7 2.79 23.57 1010
14 Lucas Vaerewijck Hollandia 7.7 2.99 17.96 972
15 Julian Kunst Hylas 7.6 3.27 12.46 956
16 Lennart Jacobs Noordkop 7.8 3.00 17.61 952
17 Koen Rietveld NOVA 7.6 2.90 16.26 945
17 Kees Bakker DOKEV 7.9 3.00 18.33 954
19 Bastian de Jong Hollandia 7.4 3.01 12.23 937
20 Robin Ens NOVA 8.4 2.61 27.45 911
21 Jori Roosenburg Hylas 7.9 2.96 15.75 898
22 Richard Engel Hera 7.4 2.61 14.42 894
23 Tijs Hofmann NOVA 7.7 2.81 14.81 887
24 Ruben Betsema Hollandia 7.8 2.78 14.81 864
25 Patrick Hage Wieringermeer 8.1 2.97 14.93 856
26 Jeroen v Muiswinkel Hera 7.7 2.60 14.10 833
27 Mark Blaauw Wieringermeer 7.9 2.67 13.97 811
28 Dion Berkhout NOVA 8.6 2.73 18.44 788
29 Sietse Nijdam Hylas 8.3 2.67 15.89 780
30 Matthijs Hart Hollandia 8.1 2.08 14.55 672
31 Luuk van den Berg NOVA 7.5 2.71 663
32 Niels Katsema Hera 8.7 2.41 12.31 611
33 Marc Fennema Hera 8.9 2.05 12.20 511
34 Jos de Groot Noordkop 8.7 2.43 7.15 510
jongens pup A.1 60m Ver kogel totaal
1 Pascal Leeuwenburgh Noordkop 9.0 4.25 6.87 1630
2 Roy van Kempen DOKEV 9.6 3.66 6.60 1395
3 Menno Munster Hylas 9.8 3.48 6.94 1348
4 Arnoux Breek Hera 10.2 3.51 6.12 1246
5 Jesper Zuurbier DOKEV 9.8 3.41 5.11 1221
6 Stijn Burkels Hylas 9.9 3.18 6.05 1220
7 Sven Broekaart Noordkop 10.2 3.38 5.80 1200
8 Mike Boekhof Hylas 10.2 3.35 5.66 1186
9 Jochem E. Witte Hera 10.0 3.23 5.30 1167
10 Hugo Vader NOVA 10.6 3.66 5.14 1160
11 Julien Groeneveld Hylas 10.2 3.19 5.27 1128
12 Sjoerd Alders DOKEV 10.6 3.15 5.52 1083
13 Muus Evers Hylas 10.7 3.31 4.75 1050
14 Roy Glas NOVA 11.3 3.17 5.99 1030
15 Roeland van Marrewijk Noordkop 11.0 2.95 5.63 999
16 Jelmer de Reus Hylas 10.3 2.95 4.08 983
17 Robbert de Nijs NOVA 11.1 2.70 4.95 892
18 Jesse Smit NOVA 10.9 2.67 4.11 851
19 Vincent Pols Noordkop 11.4 2.98 4.00 845
20 Dominigue Vogel Hera 11.8 2.73 4.15 763
21 Bob Mosch NOVA 12.6 2.64 4.73 707
22 Mark de Nijs Wieringermeer 12.0 2.56 3.40 649
23 Geordi Hittinger Wieringermeer 11.9 2.36 3.52 629
jongens pup A.2 60m springen Kogel totaal
1 Sjoerd Dekker Noordkop 8.9 1.45 7.21 1783
2 Mark de Rijk Hylas 9.1 1.10 8.13 1531
3 Davey Kievith Noordkop 9.2 1.20 6.24 1479
4 Martijn Schipper Hollandia 10.1 1.20 8.19 1447
5 Jelle de Winter ARO'88 9.4 1.10 6.67 1397
6 Maurice van Oort Hylas 9.9 1.10 7.94 1391
7 Jesse Lensink Hylas 9.6 1.15 5.25 1313
8 Florian Kelderman Hylas 9.9 1.10 6.22 1293
9 Johan Poland Wieringermeer 9.8 1.10 5.80 1281
10 Stefan Vlak Hera 9.9 1.10 6.00 1279
11 Bram Berkhout NOVA 9.8 1.15 5.18 1277
12 Victor Strijbis Hera 9.4 1.05 5.06 1259
13 Maarten Elsenaar NOVA 10.1 1.10 5.81 1237
14 Bruney Blei Hollandia 10.1 1.05 6.14 1221
15 Robin Boerman Hylas 10.2 1.05 6.33 1218
16 Mitchel de Jong Hollandia 10.2 1.05 6.19 1210
17 Eric Dignum DOKEV 10.9 1.15 6.37 1202
18 Max van Beveren Hollandia 10.3 1.10 5.66 1200
19 Kars van Steenis Noordkop 10.2 1.10 5.09 1176
20 Martijn Blom SAV 10.2 0.95 5.98 1124
21 Jim Kruiver NOVA 10.2 1.10 4.27 1119
22 Casper Jansen Hylas 9.9 0.90 5.36 1091
23 Niels Datema Wieringermeer 10.8 1.10 4.88 1082
24 Youri Groot Hylas 10.3 0.95 4.46 1008
25 Richard Nieuwenhuizen DOKEV 10.9 0.90 4.81 918
26 Maarten Buitelaar Hylas 12.5 1.00 4.79 817
jongens pup Mini 40m Ver Bal totaal
1 Niels Appeldoorn Hera 8.0 2.56 13.12 758
2 Kai Botman NOVA 8.1 2.29 15.49 729
3 Jan Eeken Hera 8.8 2.14 15.50 598
4 Hemayatullah Azimi Noordkop 8.5 2.35 9.80 579
5 Olaf D Witte Hera 8.9 1.88 12.82 488
6 Stef Gaarthuis TAS'82 9.8 1.66 5.21 175
meisjes pup Mini 40m Ver Bal totaal
1 Floor van Kampen Wieringermeer 9.7 1.98 5.57 258
2 Lonneke Rademakers NOVA 9.4 2.03 3.76 251
3 Lynn Glas NOVA 10.2 2.02 3.30 163

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.04.2003