Amsterdam
12 april 2003
org: AAC



eindstand
estafette

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Rosanna Tatti DEM 7.3 440 2.96 310 14.08 227 977
2 Alesha Cronie AAC 7.3 440 3.14 346 11.34 178 964
3 Ashley Anson AAC 7.5 403 2.41 200 11.42 180 783
4 Sophie Vetter Phanos 7.7 368 2.62 242 9.13 135 745
5 Deveney de Jong Phanos 8.1 303 2.51 220 12.91 207 730
6 Kaya vPol AV 23 8.0 318 2.48 214 11.28 177 709
7 Marianne Teng AV 23 7.9 334 2.40 198 9.60 144 676
8 Eline Appelboom AV 23 8.3 272 2.44 206 11.88 188 666
9 Evi vdWel AV 23 8.5 243 2.33 184 9.58 144 571
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lisa vdHoff DEM 6.9 521 3.45 408 27.17 411 1340
2 Elizabeth Alobwede AAC 6.8 542 3.33 384 23.36 363 1289
3 Tshiela Tshipanda Phanos 6.8 542 3.48 414 17.38 279 1235
4 Irini Gialamatzis DEM 6.9 521 3.48 414 17.81 286 1221
5 Tessa Strijp AV 23 6.8 542 3.27 372 17.68 284 1198
6 Laura den Boer Phanos 6.8 542 3.37 392 14.88 240 1174
7 Noah vdMeer Phanos 6.8 542 3.46 410 10.98 172 1124
8 Fije van Overeem Phanos 7.2 460 3.40 398 15.68 253 1111
9 Sherada Boukhari AV 23 7.5 403 3.13 344 21.18 334 1081
10 Marjolein Reistma DEM 7.4 422 3.12 342 18.98 303 1067
11 Perla Lette Phanos 7.3 440 3.01 320 12.34 197 957
12 Clara Hagens AV 23 7.7 368 3.13 344 12.92 207 919
13 Roos de Vries DEM 8.0 318 2.91 300 16.90 272 890
14 Femke Goudriaan AAC 7.8 351 2.94 306 10.63 165 822
15 Tamara Oudwater AAC 7.8 351 2.61 240 11.81 187 778
16 Mirjam Veenstra AAC 8.2 287 2.87 292 11.72 185 764
17 Ruby Keyzer Phanos 7.8 351 2.85 288 8.54 122 761
18 Bonnie vdLee Phanos 7.8 351 2.68 254 8.90 130 735
19 Noa Defesche AV 23 8.2 287 2.63 244 11.02 172 703
20 Rianne Smit AAC 8.4 257 2.49 216 12.60 201 674
21 Iris Siemons Phanos 8.3 272 2.49 216 11.20 176 664
22 Renee Burger AV 23 8.4 257 2.67 252 9.00 132 641
meisjes pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Maaike Buys Phanos 9.4 535 3.84 486 5.12 349 1370
2 Anouk Vetter AAC 9.7 487 3.77 472 5.77 392 1351
3 Laura Vetter Phanos 9.8 472 3.90 498 5.36 365 1335
4 Wendy Schelvis DEM 10.1 427 3.63 444 6.87 458 1329
5 Cherelle Mijnals AAC 9.6 503 3.61 440 5.66 385 1328
6 Emma Kaatee DEM 9.8 472 3.62 442 5.29 361 1275
7 Leila vdPal DEM 9.8 472 3.90 498 4.14 280 1250
8 Willemien Slot AV 23 9.8 472 3.65 448 4.81 328 1248
9 Chanice Landolf AAC 9.8 472 3.45 408 5.24 357 1237
10 Juliette Lebouille Phanos 10.1 427 3.31 380 5.58 379 1186
11 Esme vLeuveren AAC 10.2 413 3.24 366 5.17 353 1132
12 Roos de Kok AAC 10.4 386 3.51 420 4.76 325 1131
13 Bonne de Boer Phanos 10.7 346 3.61 440 4.71 321 1107
14 Lisa Hogers Phanos 10.5 372 3.30 378 5.20 355 1105
15 Els Bulder Phanos 10.6 359 3.30 378 5.14 351 1088
16 Rosalie Zwagerman DEM 11.0 308 3.03 324 6.00 406 1038
17 Cecile Entleitner Phanos 10.7 346 3.31 380 4.21 285 1011
18 Douae Tahire AAC 10.7 346 3.17 352 4.53 308 1006
19 Britt Kersting AV 23 10.3 399 3.17 352 3.78 253 1004
20 Emma vGerven AV 23 10.5 372 2.44 206 5.43 370 948
21 Catha de Jong AV 23 11.2 285 2.87 292 5.30 361 938
22 Judith Jansen AAC 11.0 308 3.07 332 3.86 259 899
23 Rosanne Braak AV 23 10.7 346 2.83 284 3.91 263 893
24 Soraya El Azrak AAC 10.8 333 2.86 290 3.89 261 884
25 Esther Huffener AV 23 10.3 399 2.44 206 3.98 268 873
26 Ande Rijnhart AV 23 11.0 308 2.80 278 3.97 267 853
27 Sasja Voet AV 23 11.4 262 2.81 280 4.14 280 822
28 Yasmine vdWaals Phanos 12.2 177 2.89 296 2.73 164 637
29 Milan v Vugt AV 23 11.5 250 dns 0 5.09 347 597
30 Sophie Dopp AV 23 dns 0 3.02 322 3.64 241 563
31 Marlene Thissen AV 23 12.4 157 dns 0 dns 0 157
meisjes pup A2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Jamile Samuel Phanos 8.7 660 1.40 641 7.36 486 1787
2 Kaoutar El Mestoui Phanos 9.4 535 1.20 489 8.27 535 1559
3 Kirsten Visser DEM 9.6 503 1.30 562 6.74 451 1516
4 Coco van Bueren Phanos 9.1 587 1.15 452 6.87 458 1497
5 Lisa Muller AV 23 9.3 552 1.10 416 7.33 484 1452
6 Gabrielle Baal AAC 9.1 587 1.10 416 6.64 445 1448
7 Avalon Stad Phanos 9.8 472 1.20 489 5.84 396 1357
8 Jamila Vriesman AV 23 10.1 427 1.20 489 6.13 414 1330
9 Lisa Senator AAC 9.4 535 1.00 342 5.70 387 1264
10 Elisa Kemp Phanos 9.6 503 1.05 379 5.40 368 1250
11 Jasmijn de Nood AV 23 10.3 399 1.20 489 4.90 334 1222
12 Marisa Tatti DEM 10.2 413 1.10 416 5.67 385 1214
13 Juno Bruynen Phanos 10.3 399 1.05 379 6.36 428 1206
14 Miantha Kries DEM 10.9 321 1.10 416 6.37 429 1166
15 Laurien vdMaas DEM 10.1 427 1.05 379 5.24 357 1163
16 Felicia de Jong Phanos 10.6 359 1.10 416 5.45 371 1146
17 Fleur den Boer Phanos 10.5 372 1.10 416 4.76 325 1113
18 Adinda Mendel AV 23 10.5 372 1.15 452 4.22 286 1110
19 Amal El Abbadi AAC 10.9 321 1.00 342 6.19 418 1081
20 Kim Doesburg AAC 10.1 427 1.00 342 4.48 305 1074
21 Lotte vdValk Phanos 10.6 359 1.05 379 4.80 327 1065
22 Vera Schoonackers AV 23 10.6 359 0.95 306 5.08 347 1012
23 Shannon Daalen DEM 10.7 346 0.85 232 6.08 411 989
24 Zola Blind AV 23 10.5 372 0.95 306 3.75 250 928
25 Soraya Monk AAC 10.5 372 0.90 269 3.61 239 880
26 Inge Kuik AV 23 11.2 285 0.95 306 3.71 247 838
27 Cleo Blommaert AAC 11.2 285 0.90 269 3.12 198 752
28 Elaine vdMaas AAC 10.7 346 dns 0 4.37 297 643
29 Iris Wessels Phanos 11.9 207 0.75 159 3.90 262 628
30 Abena Kluivert AAC 21.1 0 xxx 0 4.34 295 295
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Andreas de Jong AV 23 7.3 440 3.31 380 20.17 320 1140
2 Nafoual Aliani AAC 7.3 440 3.07 332 12.27 195 967
3 Steven Carton DEM 7.6 385 2.77 272 16.97 273 930
4 Daniel Kapelle AV 23 7.6 385 2.81 280 16.17 261 926
5 Max de Kok AAC 8.4 257 2.56 230 17.10 275 762
6 Bjorn Muskee DEM 8.3 272 2.85 288 12.34 197 757
7 Mike vBork AV 23 8.1 303 2.72 262 11.39 179 744
8 Stijn Bakker AV 23 8.6 229 2.39 196 dns 0 425
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Giancarlo Anson AAC 6.8 542 3.58 434 19.50 310 1286
2 Joost Zuiderwijk DEM 7.1 480 3.24 366 24.20 374 1220
3 Wouter Vaneker DEM 7.4 422 3.13 344 27.08 410 1176
4 David Alkema AV 23 7.0 500 3.34 386 17.98 288 1174
5 Max Veerkamp Phanos 7.4 422 3.13 344 24.45 377 1143
6 Luc Does DEM 7.3 440 3.23 364 19.71 313 1117
7 Jules de Bont Phanos 7.1 480 2.96 310 15.83 255 1045
8 Niels Dapper AAC 7.4 422 3.19 356 15.78 255 1033
9 Joshua Gul Phanos 7.5 403 3.20 358 16.68 269 1030
10 Luke Rozing Phanos 7.6 385 2.90 298 17.08 275 958
11 Thomas Lewis Phanos 7.3 440 2.71 260 15.38 248 948
12 Pjotr Buys Phanos 7.6 385 3.09 336 11.33 178 899
13 Adil Luhouch AV 23 7.6 385 2.92 302 12.23 195 882
14 Jorian vdStorm AV 23 7.3 440 2.78 274 10.70 166 880
15 Mark vdHoven Phanos 8.0 318 2.61 240 20.19 320 878
16 Max Meertens DEM 8.0 318 2.71 260 17.96 288 866
17 Kjell Verschuren Phanos 7.6 385 2.62 242 13.48 217 844
18 Billy Klopper Phanos 7.6 385 2.79 276 10.63 165 826
19 Kwinti Renardus AV 23 8.0 318 2.61 240 15.37 248 806
20 Max Mijnheer Phanos 8.1 303 2.64 246 14.01 226 775
21 Tobias Zethoven Phanos 8.2 287 2.51 220 16.18 261 768
22 Nicolaas Woudenberg Phanos 8.3 272 2.46 210 15.98 258 740
23 Tom Kleist Phanos 8.1 303 2.47 212 12.65 202 717
24 Dwayne Brockholz AAC 8.1 303 2.39 196 9.98 152 651
25 Gyon van Dam Phanos 8.2 287 2.76 270 dns 0 557
26 Thomas Bot AV 23 dns 0 2.41 200 15.74 254 454
jongens pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lennox Vellema DEM 10.0 442 3.58 434 9.78 612 1488
2 Thom Ridderbos AV 23 10.4 386 3.67 452 6.95 463 1301
3 Auke Eringa AV 23 10.1 427 3.57 432 5.75 390 1249
4 Ynze Strikwerda AV 23 9.8 472 3.47 412 5.30 361 1245
5 Arthur der Weduwen Phanos 9.7 487 3.33 384 5.39 367 1238
6 Mark Wormhoudt AV 23 10.1 427 3.52 422 5.50 374 1223
7 Matthijs Rodenburg DEM 10.3 399 3.54 426 5.77 392 1217
8 Jasper Hoek AV 23 10.7 346 3.37 392 5.58 379 1117
9 Jesper Dekker DEM 11.1 296 3.19 356 6.69 448 1100
10 Tim Meertens DEM 11.0 308 3.26 370 5.60 381 1059
11 Harley Hagedoorn DEM 10.7 346 3.15 348 4.67 318 1012
12 Sjaak Hoogstraaten AV 23 10.9 321 3.11 340 5.03 343 1004
13 Matthijs Smeets AAC 11.0 308 3.04 326 5.33 363 997
14 Kevin Timman AAC 11.0 308 3.11 340 4.64 316 964
15 Yassir El Ghazaoui AAC 10.6 359 3.24 366 3.29 213 938
16 Thies vWesemael Phanos 11.6 239 2.85 288 5.54 377 904
17 Romain Parthesius AAC 11.9 207 2.65 248 4.64 316 771
18 Jouri Gosman AV 23 11.8 218 2.72 262 4.21 285 765
jongens pup A2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Max verlint Phanos 9.4 535 1.20 489 8.71 558 1582
2 Mike Rumping DEM 9.3 552 1.20 489 8.18 531 1572
3 Nicolai Versloot Phanos 9.4 535 1.20 489 7.80 510 1534
4 Liam Rozing Phanos 9.2 569 1.15 452 7.11 472 1493
5 Nathan de Rot Phanos 9.8 472 1.30 562 6.67 446 1480
6 Koen Smet Phanos 9.3 552 1.10 416 7.27 481 1449
7 Lars Tesselaar DEM 9.8 472 1.10 416 6.58 441 1329
8 Maarten Cornelissen AAC 9.8 472 1.00 342 7.78 509 1323
9 Ivo Sprinkhuizen DEM 9.5 519 1.00 342 6.69 448 1309
10 David Vos Phanos 10.2 413 1.10 416 6.66 446 1275
11 Jorrit Carton DEM 10.0 442 1.05 379 5.75 390 1211
12 Tim Zuiderwijk DEM 10.5 372 1.05 379 5.87 398 1149
13 Michiel Schalkwijk AAC 10.6 359 1.05 379 5.87 398 1136
14 Vincent Pluimers DEM 10.8 333 1.05 379 5.57 379 1091
15 Mats Verschuren Phanos 10.9 321 1.00 342 4.70 320 983
16 Max Dubbeldam AAC 10.4 386 0.90 269 4.66 318 973
17 Alex Schuit Phanos 10.9 321 0.85 232 5.39 367 920
18 Lucas Westrik Phanos 11.0 308 0.85 232 4.04 272 812
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Boris Hartog AV 23 7.8 351 2.87 292 12.98 208 851
2 Tijs vd Veldt DEM 7.8 351 1.63 45 15.18 245 641
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lisa Dalmulder AV 23 8.3 272 2.56 230 12.00 190 692
2 Xanthe de Bont Phanos 8.1 303 2.38 194 11.30 178 675
3 Chante Samuel Phanos 8.3 272 2.65 248 9.90 150 670
4 Chantal vWissen Phanos 8.1 303 1.85 89 11.53 182 574
5 Aranka vWesemael Phanos 8.5 243 1.94 106 7.43 98 447
6 Rascha Fresen AV 23 9.0 176 2.08 134 4.58 25 335

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.07.2003