Finalewedsatrijd
Trias, 14 september 2002


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Lisa vd Hoff DEM 1307 6.8 542 3.27 372 25.75 393
2 Quinta Duba AKU 1228 7.3 440 3.46 410 24.50 378
3 Roos Visbeen Noordkop 1213 6.7 565 3.38 394 15.72 254
4 Lisa Wagemaker Startbaan 1151 6.8 542 3.24 366 15.06 243
5 Juul Klatser KAV Holland 1131 7.0 500 3.12 342 18.03 289
6 Roos ter Voort Nea Volharding 1130 7.0 500 3.15 348 17.57 282
7 Karlijn Dekker Hera 1099 7.2 460 3.23 364 17.07 275
8 Layla Wagemaker Startbaan 1092 6.8 542 2.91 300 15.51 250
9 Babette Schekkerma Startbaan 1090 7.2 460 3.10 338 18.22 292
10 Marjolein Reitsma DEM 1074 7.5 403 3.25 368 19.00 303
11 Minaylis Gregorius Continental 1058 6.8 542 3.28 374 9.48 142
12 Tessa Molenaar Trias 1041 7.5 403 3.10 338 18.80 300
13 Ama Emechete av Bijlmer 1037 7.1 480 2.97 312 15.16 245
14 Lianne Barnhoorn Trias 1036 7.5 403 3.08 334 18.72 299
15 Tessa Strijp AV 23 1030 7.2 460 3.11 340 14.29 230
16 Isabel Hardenbol av Haarlem 1022 7.3 440 3.04 326 15.88 256
17 Priscilla Suvaal Hera 1009 7.1 480 2.82 282 15.30 247
18 Dianne Heeren Startbaan 1001 7.4 422 3.02 322 15.95 257
19 Rosan Lansink av Bijlmer 1000 7.6 385 2.69 256 23.05 359
20 Romee v Balluseck KAV Holland 998 7.3 440 3.11 340 13.56 218
21 Anouk Heijke Trias 975 7.1 480 2.88 294 12.57 201
22 June Purkins av Edam 967 7.6 385 2.77 272 19.46 310
23 Mandy de Ruijter Hera 952 7.4 422 2.65 248 17.59 282
24 Rosanna Tatti DEM 923 7.4 422 2.85 288 13.26 213
25 Lisa Both KAV Holland 915 7.5 403 2.87 292 13.70 220
26 Joy Wurtz Startbaan 912 7.3 440 2.66 250 13.81 222
27 Amber Commadeur Hera 898 7.9 334 2.77 272 18.25 292
28 Randy Bruin Trias 840 7.5 403 2.66 250 11.80 187
29 Nikki Flucht Nea Volharding 836 7.7 368 2.61 240 14.15 228
30 Nina Noort Trias 834 7.8 351 2.87 292 12.05 191
31 Danielle Kalk av Edam 825 8.1 303 2.55 228 18.40 294
32 Manon Conijn av Edam 807 7.9 334 2.70 258 13.39 215
33 Roos de Vries DEM 800 8.3 272 2.81 280 15.37 248
34 Kim Boelhouwer Hera 796 7.8 351 2.56 230 13.38 215
35 Emma Haas Nea Volharding 771 7.7 368 2.81 280 8.58 123
36 Lyanne Molenaar av Edam 761 7.8 351 2.63 244 10.70 166
37 Liza de Koning Nea Volharding 747 7.4 422 1.80 78 15.32 247
38 Deshny MacLean av Bijlmer 625 8.6 229 2.30 178 13.59 218
39 Moemtaz de Randami av Bijlmer 598 9.3 139 2.19 156 19.00 303
40 Julia Dijkstra KAV Holland 552 8.4 257 2.43 204 7.15 91
41 Esmee vd Velde DEM 522 8.5 243 2.04 126 10.03 153
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kjogelstoten
1 Mandy Groot av Edam 1546 6.7 565 3.68 454 8.12 527
2 Miriah Groenfelt Continental 1492 6.2 686 4.00 518 4.25 288
3 Cherelle Mijnals AAC 1443 6.5 611 3.42 402 6.40 430
4 Priscilla de Ridde Hollandia 1385 6.6 587 3.71 460 4.96 338
4 Laura Vetter Phanos 1385 6.8 542 3.69 456 5.69 387
6 Renee Kapteijn Nea Volharding 1358 6.5 611 3.42 402 5.06 345
7 Maaike Buys Phanos 1344 6.5 611 3.52 422 4.57 311
8 Chanice Landolf AAC 1342 6.9 521 3.52 422 5.88 399
9 Iris Rozeboom Suomi 1333 6.9 521 3.54 426 5.68 386
10 Lenneke Stam Trias 1300 6.7 565 3.36 390 5.05 345
11 Tjarda vd Spek av Edam 1287 6.8 542 3.35 388 5.24 357
11 Lisa Lagrand DEM 1287 7.1 480 3.43 404 5.95 403
13 Anne Bouwhuis Hollandia 1269 6.9 521 3.29 376 5.47 372
14 Wendy Schelvis DEM 1263 7.2 460 3.27 372 6.41 431
15 Joyce Edel Nea Volharding 1258 6.9 521 3.24 366 5.45 371
16 Sifra Blom Hollandia 1237 7.2 460 3.34 386 5.76 391
17 Lindey Edel Nea Volharding 1233 6.9 521 3.20 358 5.19 354
18 Melissa v Gelder av Aalsmeer 1204 7.1 480 3.38 394 4.84 330
19 Lilian Holst Startbaan 1176 7.0 500 3.34 386 4.28 290
19 Roos Kok AAC 1176 7.1 480 3.39 396 4.41 300
21 Leila vd Pal DEM 1171 6.8 542 3.14 346 4.18 283
22 Daisy Loomans Hollandia 1170 7.1 480 3.25 368 4.72 322
23 Susanne v Berkom Suomi 1164 7.1 480 3.17 352 4.87 332
24 Lesley Vork Nea Volharding 1153 7.0 500 3.15 348 4.48 305
25 Josien Galama Suomi 1147 7.0 500 3.17 352 4.35 295
26 Lisa Hogers Phanos 1141 7.1 480 3.00 318 5.03 343
27 Machteld de Vries Trias 1137 7.4 422 3.12 342 5.48 373
28 Emma Kaatee DEM 1133 7.3 440 3.12 342 5.14 351
29 Lenneke Beeldman Trias 1114 7.5 403 3.28 374 4.94 337
30 Merei Ligteringen Trias 1111 7.1 480 3.29 376 3.81 255
31 Danascha Splinter Nea Volharding 1099 7.4 422 3.12 342 4.91 335
32 Juliette Lebouille Phanos 1083 7.6 385 3.20 358 4.98 340
33 Isabel Bronts Phanos 1051 7.3 440 3.15 348 3.91 263
34 Joyce v Weering Trias 1041 7.4 422 2.98 314 4.48 305
35 Esme v Leuveren AAC 1038 7.3 440 3.24 366 3.52 232
36 Nikki Peerdeman Hollandia 1021 7.1 480 3.14 346 3.08 195
37 Rowan Duif av Edam 1016 7.4 422 3.10 338 3.83 256
37 Martine v Zalinge av Edam 1016 7.5 403 3.27 372 3.64 241
39 Belinda Overes DEM 994 7.4 422 3.18 354 3.35 218
40 Rowan Vinke Suomi 879 7.9 334 2.78 274 4.02 271
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Jamile Samuel Phanos 1649 8.7 660 4.38 594 25.89 395
2 Demelza Pocorni av Bijlmer 1570 9.1 587 4.14 546 29.38 437
3 Rosa Krikke av Edam 1513 8.9 623 4.08 534 22.79 356
4 Lisa Muller AV 23 1459 9.2 569 4.01 520 23.91 370
5 Jacky v Splunteren Zaanland 1423 9.4 535 3.74 466 28.11 422
6 Gaby Baal AAC 1377 9.3 552 3.77 472 22.61 353
7 Kirsten Visser DEM 1364 10.0 442 3.68 454 32.13 468
8 Coco v Bueren Phanos 1353 9.3 552 3.64 446 22.77 355
9 Leoni Fohr av Bijlmer 1351 9.4 535 3.78 474 21.77 342
10 Merel Lansink av Bijlmer 1346 9.6 503 3.85 488 22.77 355
11 Kaoutar Mestoui AAC 1342 9.6 503 3.70 458 24.75 381
12 Lisa Senator AAC 1304 9.3 552 3.69 456 18.50 296
13 Coco Tolud av Bijlmer 1301 9.3 552 3.56 430 20.11 319
14 Isabel Breewel av Bijlmer 1267 9.7 487 3.64 446 21.18 334
15 Anna Lindaya Hylas 1258 9.3 552 3.64 446 16.10 260
16 Sandra Kwakman av Edam 1244 10.3 399 3.73 464 24.77 381
17 Dewi de Wit Zaanland 1206 9.9 457 3.53 424 20.57 325
18 Esmee Frederiks Hylas 1199 9.9 457 3.60 438 19.07 304
19 Anouk Lagerburg av Edam 1189 9.9 457 3.57 432 18.77 300
20 Kristel Piets Zaanland 1144 10.2 413 3.41 400 20.99 331
21 Jamilla Vriesman AV 23 1141 10.0 442 3.34 386 19.66 313
22 Marisa Tatti DEM 1127 10.2 413 3.28 374 21.65 340
23 Daphne Arents Phanos 1089 10.3 399 3.28 374 19.92 316
24 Rianne Piets Zaanland 1088 10.4 386 3.30 378 20.49 324
25 Laurien vd Maas DEM 1087 10.1 427 3.21 360 18.75 300
26 Freya Klarenbeek Hylas 1081 9.9 457 3.25 368 15.88 256
27 Sarah-Jane Remak AAC 1068 10.4 386 3.44 406 17.14 276
28 Leonie Koorn av Edam 1062 10.6 359 3.26 370 21.08 333
29 Kim v Doesburg AAC 1002 10.1 427 3.19 356 13.60 219
30 Julie vd Post AV 23 958 10.3 399 3.04 326 14.47 233
30 Miantha Kres DEM 958 10.7 346 2.98 314 18.67 298
32 Lieke Beunder av Edam 945 10.6 359 3.15 348 14.73 238
33 Lotte vd Valk Phanos 925 10.3 399 3.15 348 11.35 178
34 Richella od Heijde Zaanland 906 10.6 359 3.20 358 11.94 189
35 Lisa Brandon Hylas 899 10.9 321 3.12 342 14.63 236
36 Inge Folkers DEM 895 10.9 321 3.27 372 12.64 202
37 Felicia de Jong Phanos 881 10.9 321 3.10 338 13.77 222
38 Vera Schoonackers AV 23 853 10.5 372 2.95 308 11.04 173
39 Sophie Oostvoorn AV 23 816 11.16 289 2.67 252 17.07 275
40 Josephine Veldboer Hylas 597 11.8 218 2.46 210 10.84 169
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Carola v Wagtendon Hylas 1756 8.4 720 1.20 489 8.49 547
2 Renee v Adrichem Nea Volharding 1754 9.1 587 1.35 599 8.90 568
3 Kiki v Langen Hollandia 1694 8.7 660 1.20 489 8.45 545
4 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1688 8.5 700 1.20 489 7.60 499
5 Tanja Reuver Nea Volharding 1651 8.9 623 1.20 489 8.34 539
6 Maxime v Roode Nea Volharding 1607 8.9 623 1.15 452 8.20 532
7 Lisanne Schol Nea Volharding 1603 9.1 587 1.10 416 9.53 600
8 Jessica Oudeboon Atos 1586 9.0 604 1.15 452 8.17 530
9 Sharda Zuurbier Dokev 1571 8.8 641 1.15 452 7.22 478
10 Lisa de Vries KAV Holland 1557 9.2 569 1.20 489 7.59 499
11 Stephany With Continental 1555 9.0 604 1.20 489 6.94 462
12 Sheila de Leeuw Phanos 1541 9.0 604 1.15 452 7.34 485
13 Anita Karregat av Edam 1532 9.5 519 1.20 489 8.06 524
14 Roanne Bruin Trias 1521 8.9 623 1.15 452 6.66 446
15 Martje de Jong Trias 1503 9.6 503 1.20 489 7.81 511
16 Yvonne Apeldoorn Hylas 1498 9.0 604 1.15 452 6.60 442
17 Maaike Daatselaar Atos 1497 9.2 569 1.20 489 6.54 439
18 Kim Duinmeijer Trias 1459 9.9 457 1.30 562 6.56 440
19 Julia Eshuis KAV Holland 1393 9.8 472 1.15 452 7.06 469
20 Linda Gottmer KAV Holland 1367 9.7 487 1.20 489 5.76 391
21 Sophie Schulte Phanos 1353 9.8 472 1.20 489 5.78 392
22 Isis Veer Hollandia 1333 9.9 457 1.15 452 6.30 424
23 Cindy Kiekens Hylas 1322 9.9 457 1.05 379 7.36 486
24 Floor v Lieshout KAV Holland 1321 9.9 457 1.10 416 6.70 448
25 Valentina Zaitseva Phanos 1317 9.7 487 1.05 379 6.75 451
26 Desire Melchiot Hylas 1303 9.8 472 1.15 452 5.58 379
27 Simone Dekker Hollandia 1295 9.6 503 1.10 416 5.52 376
28 Marloes Valkering Trias 1282 9.9 457 1.15 452 5.48 373
29 Myrthe Timmermans Phanos 1263 9.9 457 1.05 379 6.35 427
30 Tanja Beukman Hollandia 1235 10.4 386 1.10 416 6.44 433
31 Nizjaimah Thomas Atos 1222 10.2 413 1.05 379 6.40 430
32 Tara ten Dam Zaanland 1220 10.2 413 1.05 379 6.36 428
33 Senna Mol Atos 1219 10.3 399 1.05 379 6.57 441
34 Kelly Kroezen Zaanland 1201 9.9 457 1.05 379 5.35 365
35 Emma-Joy v Dorp Zaanland 1179 9.9 457 1.05 379 5.02 343
36 Lotte Poort Zaanland 1164 9.8 472 0.90 269 6.28 423
37 Anita Yvel KAV Holland 1157 9.5 519 1.00 342 4.36 296
38 Loes v Dril Trias 1080 10.1 427 0.95 306 5.09 347
39 Sofia Khamma Hollandia 1021 9.5 519 7.65 502
40 Marieke Breemer Atos 732 11.0 308 0.80 196 3.47 228
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Stephan vd Brink AAC 1604 6.3 660 3.82 482 31.55 462
2 Lasse Liebrand Hollandia 1436 6.5 611 3.73 464 23.17 361
3 Erik Tesselaar Nova 1297 7.1 480 3.28 374 29.92 443
4 Jonathan Hielkema Hollandia 1258 7.1 480 3.14 346 28.98 432
5 Rafael Gorissen av Bijlmer 1244 7.1 480 3.02 322 29.82 442
6 Kobi Appiah av Bijlmer 1233 6.9 521 3.34 386 20.60 326
7 Sebas Schmidt Castricum 1214 7.1 480 3.34 386 22.19 348
8 Vester v Heijninge KAV Holland 1209 7.0 500 3.14 346 23.37 363
9 Giancario Anson AAC 1169 6.9 521 3.22 362 17.84 286
10 Idris Sprenger AAC 1154 7.2 460 3.01 320 24.23 374
11 Joost Zuiderwijk DEM 1143 7.4 422 3.07 332 25.41 389
12 Thom Tonis KAV Holland 1132 7.5 403 2.95 308 28.06 421
13 Jeffrey Huygens Zaanland 1120 7.2 460 2.80 278 24.81 382
14 Zico Keevel Nea Volharding 1115 7.3 440 2.84 286 25.39 389
15 Rienk de Weerd Castricum 1105 7.5 403 3.26 370 21.05 332
16 Noah Blanchard Phanos 1101 7.3 440 3.07 332 20.81 329
17 Wouter Vaneker DEM 1088 7.6 385 3.02 322 24.78 381
18 Noud Bruin KAV Holland 1085 7.6 385 2.95 308 25.66 392
19 Sven de Jong Hollandia 1066 7.8 351 3.12 342 24.10 373
20 Luc Does DEM 1005 7.5 403 3.09 336 16.50 266
21 Axel Bremer Castricum 1000 7.2 460 3.06 330 13.09 210
22 Scott Alink Zaanland 994 7.6 385 2.88 294 19.82 315
23 Laurens Kamps KAV Holland 982 7.6 385 2.75 268 20.81 329
24 Rowan Wilms KAV Holland 980 7.5 403 2.76 270 19.26 307
25 Jules de Bont Phanos 964 7.4 422 2.90 298 15.12 244
26 Elario Zweet Castricum 955 7.8 351 2.61 240 23.44 364
27 Kaja v Bruggen Zaanland 930 8.1 303 2.66 250 24.41 377
28 James Hyslop Zaanland 907 7.6 385 2.76 270 15.59 252
29 Bastian de Jong Hollandia 871 7.6 385 2.87 292 12.21 194
30 Thomas Lewis Phanos 863 7.6 385 2.82 282 12.30 196
31 Niels Dapper AAC 855 8.0 318 2.68 254 17.60 283
32 Tim Tesselaar DEM 851 8.4 257 2.64 246 22.21 348
33 Luke Rozing Phanos 840 7.8 351 2.42 202 17.92 287
34 Lorenzo Borhem Nea Volharding 815 7.8 351 2.51 220 15.14 244
35 Remco Craane Nea Volharding 812 8.1 303 2.71 260 15.42 249
36 Yorick de Man Nea Volharding 795 7.9 334 2.58 234 14.12 227
37 Mark Schonagen Phanos 779 8.4 257 2.27 172 22.39 350
38 Max Meertens DEM 756 8.5 243 2.58 234 17.38 279
39 Martijn v Ophem Zaanland 721 8.1 303 2.40 198 13.66 220
40 Koen Revers Castricum 646 8.4 257 2.44 206 11.60 183
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Thomas de Weers Haarlemmermeer 1571 6.5 611 3.90 498 6.94 462
2 Lennox Vellema DEM 1568 6.6 587 3.56 430 8.57 551
3 Bren Meijer Nea Volharding 1552 6.5 611 3.78 474 7.02 467
4 Konrad Burgos Startbaan 1516 6.4 635 3.90 498 5.63 383
5 Wesley Zschottche Zaanland 1508 6.6 587 3.71 460 6.92 461
6 Colin Toonen Haarlemmermeer 1470 6.3 660 3.60 438 5.47 372
7 Nout Schukking AKU 1460 6.6 587 3.60 438 6.47 435
8 Roy v Kempen Dokev 1441 6.8 542 3.66 450 6.72 449
9 Menno Munster Hylas 1417 6.9 521 3.55 428 7.04 468
10 Dexter Hope Haarlemmermeer 1346 7.1 480 3.50 418 6.70 448
11 Lars Tils AKU 1332 6.9 521 3.57 432 5.57 379
12 Bob v Leeuwen Suomi 1331 7.2 460 3.52 422 6.71 449
13 Joshua Bernard Haarlemmermeer 1320 7.2 460 3.31 380 7.26 480
14 Tim Schol Nea Volharding 1307 7.0 500 3.30 378 6.38 429
15 Styn Burkels Hylas 1295 7.0 500 3.45 408 5.69 387
16 Auke Eringa AV 23 1276 6.9 521 3.36 390 5.35 365
17 Matthijs Rodenburg DEM 1257 6.8 542 3.13 344 5.45 371
18 Jelle Venema Suomi 1245 7.0 500 3.53 424 4.71 321
19 Thom Ridderbos AV 23 1243 7.4 422 3.45 408 6.11 413
20 Ilmar Hansen Suomi 1231 6.9 521 3.28 374 4.92 336
21 Xander Henneman Suomi 1200 7.2 460 3.30 378 5.31 362
22 Tom Vethaak Nea Volharding 1196 6.7 565 3.01 320 4.57 311
23 Irmo Keulen Startbaan 1192 7.0 500 3.33 384 4.53 308
24 Wytze Blom Suomi 1185 7.3 440 3.43 404 5.00 341
25 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 1181 7.1 480 3.28 374 4.80 327
26 Mike Boekhoff Hylas 1178 6.8 542 3.28 374 3.90 262
26 Jesper Dekker DEM 1178 7.4 422 3.23 364 5.77 392
28 Jeroen Bosschaart AKU 1164 7.1 480 2.98 314 5.43 370
29 Tijme Balke AKU 1163 7.2 460 3.20 358 5.05 345
30 Nicky Brouwer AKU 1123 7.4 422 3.16 350 5.15 351
31 Brian Melis Nea Volharding 1109 7.3 440 3.13 344 4.77 325
32 Harley Hagedoorn DEM 1103 7.4 422 3.06 330 5.14 351
33 Arnoud Zunnebeld Startbaan 1062 7.3 440 2.96 310 4.58 312
34 Abe Dijkman AV 23 1030 7.2 460 2.98 314 3.82 256
35 Jasper Hoek AV 23 985 7.5 403 2.84 286 4.36 296
36 Tim Meertens DEM 969 7.7 368 2.79 276 4.76 325
37 Cas Dahmen Startbaan 903 7.8 351 2.79 276 4.09 276
38 Matthijs v Iersel Startbaan 892 8.0 318 2.76 270 4.47 304
39 Jelmer Reus Hylas 834 7.9 334 2.82 282 3.35 218
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Sjoerd Dekker Noordkop 1691 8.8 641 4.31 580 32.33 470
2 Mike Rumping DEM 1547 9.5 519 3.95 508 37.00 520
3 Job Veerman av Edam 1521 9.5 519 3.86 490 36.19 512
4 Jasper Huisman Nea Volharding 1515 9.1 587 4.34 586 21.77 342
5 Max Verlint Phanos 1477 9.6 503 3.88 494 33.23 480
6 Jeroen Teeuwen av Haarlem 1472 9.2 569 4.25 568 21.24 335
7 Nicolai Versloot Phanos 1461 9.4 535 3.66 450 32.81 476
8 Julian v Ginkel Trias 1450 9.1 587 3.62 442 28.02 421
9 Robin Bak Monnickendam 1433 9.7 487 3.64 446 35.06 500
10 Jerno Viergever Trias 1426 9.5 519 3.85 488 27.87 419
11 Thomas Buters Suomi 1419 9.1 587 3.77 472 23.10 360
12 Jorn Hoebe Castricum 1415 9.5 519 3.85 488 26.97 408
13 Mark de Rijk Hylas 1411 9.1 587 3.76 470 22.64 354
14 Liam Rozing Phanos 1402 9.1 587 4.02 522 18.33 293
15 Jeroen Maart Trias 1395 9.3 552 3.58 434 27.04 409
16 Jordi Klomp Nea Volharding 1390 9.8 472 3.61 440 32.99 478
17 Ruben Brouwer Phanos 1383 9.2 569 3.62 442 24.06 372
18 Malcolm Sporkslede Continental 1372 9.1 587 3.38 394 25.57 391
19 Jesse Lensink Hylas 1360 9.1 587 3.69 456 19.94 317
20 Sibren de Weerd Castricum 1358 9.5 519 3.69 456 24.95 383
21 Tony Keevel Nea Volharding 1347 9.8 472 3.60 438 29.37 437
22 Sydney Delchot Continental 1326 9.3 552 3.22 362 27.29 412
23 Ruerd Piek Suomi 1324 9.5 519 3.67 452 22.58 353
24 Koen Smet Phanos 1297 9.9 457 3.58 434 26.78 406
25 Laurens Sombroek av Edam 1283 9.5 519 3.40 398 23.59 366
26 Jesse Schuchard Nea Volharding 1270 9.9 457 3.78 474 21.56 339
27 Maurice v Oort Hylas 1245 10.1 427 3.20 358 31.44 460
28 Lars Tesselaar DEM 1210 9.9 457 3.36 390 23.33 363
29 Nick Sinnege Castricum 1207 9.7 487 3.58 434 17.80 286
30 Jelte Bosgra Trias 1172 10.1 427 3.47 412 21.12 333
31 Florian Kelderman Hylas 1168 9.8 472 3.48 414 17.56 282
32 Yordi Verkroost Hylas 1157 10.3 399 3.36 390 23.77 368
33 Anthony Pengel Continental 1140 9.3 552 3.24 366 13.81 222
34 Daniel Schulz Nea Volharding 1138 10.6 359 3.26 370 27.06 409
35 Tim Zuiderwijk DEM 1137 10.5 372 3.19 356 27.03 409
36 Ivo Sprinkhuizen DEM 1115 10.1 427 3.23 364 20.45 324
37 Bart Heijke Trias 1105 10.1 427 3.23 364 19.75 314
38 Sepp Kotten Castricum 1101 10.3 399 3.32 382 20.15 320
39 Bas le Belle Castricum 1098 10.1 427 3.29 376 18.41 295
40 Jorrit Carton DEM 1043 10.2 413 2.98 314 19.91 316
41 Edward Prempeh Continental 1039 9.5 519 2.96 310 13.09 210
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Mark v Tubergen Haarlemmermeer 1905 8.9 623 1.45 682 9.53 600
2 Robin Lagrand DEM 1867 8.5 700 1.25 526 10.40 641
3 Thierry Kruithof KAV Holland 1795 9.0 604 1.25 526 10.90 665
4 Josco Maaskant av Haarlem 1778 9.0 604 1.30 562 9.79 612
5 Jamal Hofwijks Continental 1754 8.7 660 1.20 489 9.64 605
6 Ezra Romeyn Trias 1687 9.2 569 1.35 599 7.97 519
7 Koen Fokkema KAV Holland 1659 8.9 623 1.20 489 8.49 547
8 Tim Overkleeft KAV Holland 1642 9.3 552 1.25 526 8.81 564
9 Geoff Muhren av Edam 1608 9.6 503 1.25 526 9.12 579
10 Tom Heiblom Hylas 1601 9.1 587 1.25 526 7.40 488
11 Jord Buiting KAV Holland 1598 9.3 552 1.20 489 8.68 557
12 Steve Muller Nea Volharding 1592 9.4 535 1.25 526 8.19 531
13 Gillermo Blokland Continental 1575 8.9 623 1.05 379 9.00 573
14 Wouter Schoorl Suomi 1543 9.1 587 1.10 416 8.36 540
15 Kors de Gooijer Suomi 1525 9.6 503 1.20 489 8.23 533
16 Dennis Barnhoorn Trias 1523 9.2 569 1.20 489 6.99 465
17 Wouter Sibeijn Haarlemmermeer 1516 9.2 569 1.15 452 7.52 495
18 Buddy Oosterman Hylas 1514 9.5 519 1.25 526 7.06 469
19 Maarten de Haas SAV 1503 9.3 552 1.25 526 6.31 425
20 Tijs Lips Suomi 1491 9.5 519 1.20 489 7.30 483
21 Rowan Smal Nea Volharding 1488 9.7 487 1.25 526 7.16 475
22 Martijn Kamps KAV Holland 1482 9.3 552 1.15 452 7.21 478
23 Tony Arkes av Edam 1481 9.4 535 1.10 416 8.16 530
24 Ian vd Meer Haarlemmermeer 1480 9.8 472 1.20 489 7.97 519
25 Danny Piet av Edam 1449 9.7 487 1.05 379 9.19 583
26 Jesper Dolieslager SAV 1422 9.5 519 1.10 416 7.37 487
27 Olav Harmelwaard Nea Volharding 1415 9.4 535 1.10 416 6.98 464
28 Fons Eppink Suomi 1386 9.6 503 1.15 452 6.41 431
29 Kay Olofsen SAV 1367 10.3 399 1.10 416 8.58 552
30 Maxim Monait Haarlemmermeer 1360 9.7 487 1.05 379 7.51 494
31 Rob Stavenuiter SAV 1352 10.0 442 1.05 379 8.18 531
32 Mark Veldhoen Hylas 1348 9.5 519 1.05 379 6.73 450
33 Berry v Handel Continental 1321 9.3 552 0.95 306 6.95 463
34 Ricardo Borhem Nea Volharding 1317 9.8 472 1.05 379 7.01 466
35 Tim Veldhoen Hylas 1293 10.0 442 1.10 416 6.48 435
36 Thomas Roos Haarlemmermeer 1286 9.9 457 1.10 416 6.11 413
37 Jerry Melis Nea Volharding 1223 9.5 519 0.90 269 6.48 435
38 Bas v IJzendoorn Suomi 1220 10.3 399 1.10 416 5.98 405
39 Ronald vd Gragt Hylas 1217 9.8 472 0.95 306 6.55 439
40 Erik vd Nieuwenhui SAV 1191 10.1 427 1.00 342 6.26 422
41 Pascal vd Valk av Edam 1175 10.9 321 1.05 379 7.16 475

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina