Finale regio 1
Aalsmeer, 31 augustus 2002



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Quinta Duba AKU 1251 7.1 480 3.18 354 27.67 417
2 Lisa Wagemaker Startbaan 1146 6.6 587 3.20 358 12.60 201
3 Anna Enechte av Bijlmer 1141 6.9 521 3.20 358 16.28 262
4 Layla Wagemaker Startbaan 1107 6.7 565 3.00 318 13.91 224
5 Babette Schekkerma Startbaan 1082 7.4 422 3.10 338 20.30 322
6 Minalis Gtreqorius Continental 1076 6.8 542 3.10 338 12.29 196
7 Roos ter Voort Nea Volharding 1041 6.8 542 2.89 296 12.71 203
8 Dianne Heeren Startbaan 997 7.2 460 2.93 304 14.45 233
9 Joy Wurtz Startbaan 980 7.2 460 2.71 260 16.14 260
10 Tessa Strijp AV 23 969 7.2 460 3.01 320 11.91 189
11 Rosan Lansink av Bijlmer 904 7.6 385 2.50 218 18.85 301
12 Linda v Rossum AKU 894 7.2 460 3.02 322 8.06 112
13 Sherada Boukhari AV 23 858 7.6 385 2.66 250 13.88 223
14 Liza de Koning Nea Volharding 842 7.5 403 2.59 236 12.72 203
15 Emma Haas Nea Volharding 805 7.7 368 2.79 276 10.43 161
16 Nikki Flucht Nea Volharding 804 7.8 351 2.54 226 14.11 227
17 Manon Conijn av Edam 747 8.0 318 2.60 238 12.03 191
18 Anne Molenaar av Edam 737 8.0 318 2.49 216 12.68 203
19 Noa Defeche AV 23 718 8.0 318 2.70 258 9.46 142
20 Lyanne Molenaar av Edam 698 7.8 351 2.75 268 6.64 79
21 Femke Goudriaan AAC 635 8.4 257 2.55 228 9.88 150
22 Danielle Kalk av Edam 614 8.5 243 2.20 158 13.29 213
23 Deshny Mac Lean av Bijlmer 609 8.2 287 2.01 120 12.66 202
24 Miriam veenstra AAC 607 8.5 243 2.47 212 9.99 152
25 Rianne Smit AAC 598 8.5 243 2.35 188 10.76 167
26 Moemtaz de Randami av Bijlmer 547 9.6 105 2.11 140 18.89 302
27 Sophie de Roda AAC 496 8.8 202 2.41 200 7.29 94
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Mandy Groot av Edam 1560 6.76 606 3.77 472 7.29 482
2 Miriah Groenfelt Continental 1485 6.42 691 3.95 508 4.22 286
3 Cherelle Mijnals AAC 1464 6.65 633 3.42 402 6.38 429
4 Maaike Buys Phanos 1373 6.80 597 3.64 446 4.83 330
5 Chanice Landolf AAC 1340 6.85 585 3.47 412 5.03 343
6 Melissa v Gelder Aalsmeer 1335 6.92 569 3.53 424 5.01 342
7 Tageia Watsn Continental 1329 6.89 576 3.22 362 5.76 391
8 Laura vetter Phanos 1327 6.94 565 3.61 440 4.72 322
8 Renee Kapteijn Nea Volharding 1327 6.83 590 3.30 378 5.26 359
10 Tjarda vd Spek av Edam 1305 6.95 562 3.31 380 5.33 363
11 Joyce Edel Nea Volharding 1299 7.11 527 3.33 384 5.71 388
12 Willemien Slot AV 23 1282 6.96 560 3.39 396 4.78 326
13 Lilian Holst Startbaan 1259 7.17 515 3.58 434 4.55 310
14 Lesley Vork Nea Volharding 1205 7.08 534 3.25 368 4.46 303
15 Lindey Edel Nea Volharding 1204 7.14 521 3.31 380 4.45 303
16 Lisa Hogers Phanos 1169 7.25 498 3.05 328 5.03 343
17 Roos de Kok AAC 1159 7.16 517 3.18 354 4.25 288
18 Rachel Holvast Atos 1146 7.60 429 3.17 352 5.35 365
19 Marit Koomen AV 23 1142 7.48 452 3.20 358 4.86 332
20 Danascha Splinter Nea Volharding 1135 7.41 466 3.06 330 4.97 339
21 Juliette Lebouille Phanos 1132 7.31 486 3.12 342 4.47 304
22 Isabel Bronts Phanos 1112 7.16 517 3.18 354 3.64 241
23 Myrthe vd Bruggen Startbaan 1086 7.55 438 3.07 332 4.63 316
24 Esme v Leuveren AAC 1068 7.29 490 2.77 272 4.50 306
25 Martine v Zalinge av Edam 1061 7.47 454 3.12 342 3.94 265
26 Jeurine Stuger Continental 1059 7.25 498 2.88 294 3.97 267
27 Queeny Jurel Continental 1035 7.38 472 2.76 270 4.31 293
28 Maaike Cortjens Startbaan 1031 7.62 425 2.86 290 4.64 316
29 Rowan Duif av Edam 1016 7.69 412 2.98 314 4.27 290
30 Esther Ruffener AV 23 1002 7.50 448 2.86 290 3.93 264
31 Anne Koelwewijn Startbaan 969 7.79 394 3.06 330 3.68 245
32 Doae Tahari AAC 961 7.55 438 2.90 298 3.43 225
33 Newt Monikendam Atos 954 7.55 438 2.70 258 3.85 258
34 Larissa Pankow av Edam 945 7.75 401 2.81 280 3.93 264
35 Rosanne Braak AV 23 924 7.66 418 2.75 268 3.60 238
36 Esther Verstappen Startbaan 918 7.51 446 2.74 266 3.21 206
37 Hagar Moutahhir Continental 851 7.79 394 2.53 224 3.53 233
38 Ledmia Baghdadi Atos 778 8.04 351 2.38 194 3.54 233
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Jamile Samuel Phanos 1704 8.78 692 4.55 629 24.94 383
2 Demelza Pocorni av Bijlmer 1597 9.35 585 4.08 534 33.00 478
3 Rosa Krikke av Edam 1538 9.18 615 4.03 524 26.18 399
4 Jacky v Splunteren Zaanland 1487 9.42 573 3.86 490 28.28 424
5 Lisa Muller AV 23 1437 9.35 585 3.60 438 27.47 414
6 Gaby Baal AAC 1434 9.46 566 3.74 466 26.47 402
7 Kaoutar Mestoui AAC 1417 9.90 494 3.95 508 27.53 415
8 Coco Tolud av Bijlmer 1410 9.33 588 3.66 450 24.04 372
9 Coco v Bueren Phanos 1361 9.73 521 3.55 428 27.31 412
10 Leoni Fohr av Bijlmer 1348 9.58 545 3.67 452 22.46 351
11 Lisa Senator AAC 1301 9.45 567 3.61 440 18.39 294
12 Isabel Breewel av Bijlmer 1291 9.88 497 3.49 416 24.53 378
13 Nannet Schuring Atos 1262 9.82 506 3.41 400 22.85 356
14 Merel Lansink av Bijlmer 1251 9.85 501 3.22 362 25.35 388
15 Dewi de Wit Zaanland 1237 9.93 489 3.30 378 23.89 370
16 Daphne Arents Phanos 1217 9.96 484 3.37 392 21.71 341
16 Sandra Kwakman av Edam 1217 10.32 430 3.24 366 28.01 421
18 Maria Kikusa Continental 1189 10.00 478 3.34 386 20.52 325
19 Annick Asilkende Continental 1167 9.74 519 3.24 366 17.54 282
20 Kristel Piets Zaanland 1162 10.46 410 3.28 374 24.49 378
21 Rianne Piets Zaanland 1153 10.46 410 3.46 410 21.10 333
22 Gaby Verhoeff Zaanland 1150 10.32 430 3.20 358 23.25 362
23 Maxime Ormskerk Startbaan 1123 10.15 455 3.39 396 16.90 272
24 Anouk Lagerburg av Edam 1119 10.26 439 3.31 380 18.78 300
25 Ayodele Ellis Continental 1116 9.73 521 3.20 358 14.70 237
25 Adinda Mendel AV 23 1116 10.20 448 3.21 360 19.33 308
27 Sarah-Jane remak AAC 1094 10.40 419 3.31 380 18.43 295
28 Robin Meester Startbaan 1085 10.91 350 3.22 362 24.16 373
29 Leonie Koorn av Edam 1080 10.71 376 3.07 332 24.04 372
30 Linda Zieverink Startbaan 1054 10.59 392 3.16 350 19.62 312
30 Caroline vd Meer Startbaan 1054 10.34 427 2.97 312 19.81 315
32 Jessy Smit Startbaan 1045 10.32 430 3.10 338 17.21 277
33 Kim v Doesburg AAC 998 10.63 387 3.18 354 15.91 257
34 Felicia de Jong Phanos 980 10.90 351 3.20 358 16.83 271
35 Lotte vd Valk Phanos 941 10.50 405 3.18 354 11.52 182
36 Vera Schoonackers AV 23 904 10.62 388 3.03 324 12.07 192
37 Lieke Beunder av Edam 822 10.64 386 2.55 228 13.00 208
38 Sophie v Oostvoorn AV 23 804 11.62 264 2.74 266 17.03 274
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Renee v Adrichem Nea Volharding 1862 9.02 645 1.45 682 8.26 535
2 Maxime v Roode Nea Volharding 1639 9.35 585 1.25 526 8.13 528
3 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1633 8.98 653 1.25 526 6.80 454
4 Tanja Reuver Nea Volharding 1631 9.40 576 1.20 489 8.86 566
5 Jessica Oudeboom Atos 1627 9.18 615 1.25 526 7.36 486
6 Lisanne Schol Nea Volharding 1620 9.43 571 1.20 489 8.75 560
7 Anita Karregat av Edam 1542 9.86 500 1.25 526 7.90 516
8 Maaike Daatselaar Atos 1537 9.39 578 1.25 526 6.44 433
9 Sheila de Leeuw Phanos 1525 9.48 562 1.20 489 7.15 474
10 Valentina Zaitseva Phanos 1518 9.61 540 1.25 526 6.76 452
11 Stephanie With Continental 1499 9.70 526 1.25 526 6.68 447
12 Robin Groen AV 23 1491 9.57 547 1.25 526 6.19 418
13 Marielle Rozet AAC 1454 9.92 490 1.20 489 7.16 475
14 Mirte Balke AKU 1418 9.95 486 1.20 489 6.61 443
15 Charlotte Taman av Edam 1400 10.16 454 1.20 489 6.85 457
16 Sophie Schutte Phanos 1397 9.85 501 1.20 489 6.02 407
17 Zefanya Anindjola AAC 1370 9.95 486 1.20 489 5.82 395
18 Simone de Jong AKU 1360 9.56 549 1.10 416 5.82 395
19 Myrthe Timmermans Phanos 1355 10.18 451 1.20 489 6.15 415
20 Lotte Poort Zaanland 1348 9.98 481 1.15 452 6.14 415
21 Stephanie Roode Aalsmeer 1342 10.04 472 1.20 489 5.60 381
22 Nizjaimah Thomas Atos 1340 10.15 455 1.10 416 7.06 469
23 Zola Con AV 23 1311 10.34 427 1.20 489 5.82 395
24 Anniek Hoek AV 23 1310 10.45 412 1.20 489 6.05 409
25 Kelly Kroezen Zaanland 1309 10.21 446 1.15 452 6.08 411
26 Michelle Tetteroo AV 23 1304 9.96 484 1.00 342 7.21 478
27 Rianne Schaap AKU 1295 10.25 441 1.20 489 5.35 365
28 Emma-Joy v Dorp Zaanland 1291 9.79 511 1.15 452 4.81 328
29 Senna Mol Atos 1229 10.59 392 1.10 416 6.24 421
30 Femke Vleeshouwer Phanos 1214 9.93 489 1.00 342 5.64 383
30 Valery Brandse AAC 1214 9.82 506 1.10 416 4.30 292
32 Caro Bakker av Edam 1203 10.43 415 1.10 416 5.46 372
33 Ottelien Dorland av Edam 1176 10.96 343 1.15 452 5.60 381
34 Tara ten Dam Zaanland 1168 10.20 448 0.95 306 6.13 414
35 Mickey Sontorp AKU 1136 10.34 427 1.10 416 4.31 293
36 Danique Buys av Edam 1122 10.15 455 1.00 342 4.76 325
37 Ahlam Assoula AAC 1117 10.44 413 0.95 306 5.87 398
38 Marieke Breemer Atos 840 10.95 345 0.85 232 3.91 263
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Stephan vd Brink AAC 1555 6.5 611 3.87 492 30.72 452
2 Rafael Gorissen av Bijlmer 1356 6.9 521 3.38 394 29.69 441
3 Kobi Appiah av Bijlmer 1304 6.4 635 3.14 346 20.38 323
4 Pepijn Berkenbosch av Edam 1221 7.1 480 3.15 348 25.74 393
5 Jerom Meester Startbaan 1177 6.9 521 2.97 312 21.92 344
6 Jon ScHouwenaar Startbaan 1136 7.1 480 3.09 336 20.16 320
7 Zico Keevel Nea Volharding 1117 7.3 440 2.82 282 25.89 395
8 Idris Springer AAC 1106 7.2 460 2.96 310 21.31 336
9 Jeffrey Huygens Zaanland 1105 7.3 440 2.70 258 26.88 407
10 Scott Alink Zaanland 1103 7.3 440 2.92 302 23.20 361
11 Giancarlo Anson AAC 1101 7.0 500 3.07 332 16.70 269
12 Jordi de Jong Startbaan 1067 7.1 480 2.78 274 19.69 313
13 Roel Dijkstra Monnickendam 1057 7.7 368 2.68 254 29.21 435
14 Jules Bont Phanos 1011 7.2 460 2.69 256 18.46 295
15 Tom Schoufour AV 23 984 7.5 403 3.05 328 15.67 253
16 James Hyslop Zaanland 956 7.3 440 2.70 258 16.03 258
17 Kaja v Bruggen Zaanland 951 8.0 318 2.72 262 23.96 371
18 Siard Keulen Startbaan 942 7.7 368 2.68 254 20.18 320
19 Lorenzo Borhem Nea Volharding 939 7.5 403 2.65 248 17.94 288
20 Niels Dapper AAC 897 8.0 318 2.54 226 22.63 353
21 Martijn v Ophem Zaanland 855 7.9 334 3.00 318 12.71 203
22 Mark Schonagen Phanos 843 8.3 272 2.17 152 27.88 419
23 Yorick de Man Nea Volharding 822 7.6 385 2.35 188 15.42 249
24 Luke Rozing Phanos 814 8.0 318 2.79 276 13.67 220
25 Noha Blanchard Phanos 812 7.2 460 3.17 352
26 Remco Craane Nea Volharding 731 8.1 303 2.23 164 16.41 264
27 Berend Baas Startbaan 647 8.3 272 2.41 200 11.15 175
28 Patrice Smit Aalsmeer 608 9.3 139 2.36 190 17.39 279
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Konrad Burgos Startbaan 1601 6.57 653 3.86 490 6.86 458
2 Nout Schukking AKU 1531 6.68 625 3.80 478 6.36 428
3 Wesley Zschottche Zaanland 1510 6.73 613 3.60 438 6.88 459
4 Bren Meijer Nea Volharding 1509 6.75 609 3.81 480 6.23 420
5 Tim Uitslager Zaanland 1429 6.99 553 3.37 392 7.33 484
6 Robin Piet Aalsmeer 1414 6.80 597 3.38 394 6.28 423
7 Tim Schol Nea Volharding 1384 7.14 521 3.61 440 6.28 423
8 Arthur der Weduwen Phanos 1383 6.80 597 3.52 422 5.34 364
9 Thom Ridderbos AV 23 1381 7.20 508 3.56 430 6.61 443
10 Lars Tils AKU 1293 7.36 476 3.58 434 5.63 383
11 Irmo Keulen Startbaan 1280 7.05 540 3.34 386 5.19 354
12 Auke Eringa AV 23 1261 7.00 551 3.25 368 5.01 342
13 Jesper Haverkamp Startbaan 1253 7.35 478 3.25 368 6.01 407
14 Michiel Westereng av Edam 1230 7.21 506 3.38 394 4.84 330
15 Tijme Balke AKU 1225 7.08 534 3.19 356 4.91 335
16 Jeroen Bosschaart AKU 1193 7.35 478 3.30 378 4.94 337
17 Jimmy v Midden Atos 1189 7.31 486 3.38 394 4.54 309
18 Wouter Toering Atos 1183 7.42 464 3.03 324 5.82 395
19 Brian Melis Nea Volharding 1181 7.33 482 3.22 362 4.94 337
20 Nicky Brouwer AKU 1172 7.50 448 3.33 384 4.98 340
21 Jasper Hoek AV 23 1163 7.36 476 3.09 336 5.15 351
21 Tom Vethaak Nea Volharding 1163 7.14 521 3.12 342 4.41 300
23 Mark Wormhout AV 23 1132 7.36 476 2.99 316 4.99 340
24 Arnoud Zunnebeld Startbaan 1122 7.50 448 3.08 334 4.99 340
25 Tom Eshuys Zaanland 1116 7.39 470 2.90 298 5.10 348
25 Julius Bout av Edam 1116 7.42 464 3.04 326 4.78 326
27 Casper Hofstede Zaanland 1101 7.26 496 2.79 276 4.82 329
28 Ynze Strikwerda AV 23 1084 7.69 412 3.15 348 4.75 324
29 Jan Tuyp av Edam 1076 7.73 405 3.14 346 4.76 325
30 Jesper Poulina AAC 1048 7.84 385 3.00 318 5.06 345
30 Kevin Timman AAC 1048 7.61 427 3.10 338 4.18 283
32 Ivo vt Wout Startbaan 1039 7.76 400 2.80 278 5.29 361
33 Yassir el Ghazaoui AAC 988 7.35 478 3.00 318 3.05 192
34 Matthijs Smeets AAC 896 8.23 320 2.86 290 4.22 286
35 Imad Mohamed Atos 823 8.12 338 2.61 240 3.68 245
36 Bastien Georges AAC 794 8.53 274 2.41 200 4.70 320
37 Wesley Sinkeldam Atos 706 8.46 284 2.54 226 3.09 196
38 Bouke Bouma av Edam 702 8.47 283 2.42 202 3.34 217
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Brain Panneflek Continental 1614 8.87 674 3.89 496 29.98 444
2 Liam Rozing Phanos 1508 9.20 612 4.19 556 21.62 340
3 Max Verlint Phanos 1495 9.64 535 3.80 478 33.38 482
4 Malcolm Sporkslede Continental 1484 8.93 662 3.54 426 25.93 396
5 Job Veerman av Edam 1477 9.72 522 3.87 492 31.63 463
6 Ruben Brouwer Phanos 1465 9.44 569 3.89 496 26.28 400
7 Nicolai Versloot Phanos 1452 9.69 527 3.70 458 32.04 467
8 Joomay Odjo AV 23 1437 9.32 590 3.73 464 24.90 383
9 Robin Bak Monnickendam 1431 9.89 495 3.82 482 30.83 454
10 Jordi Klomp Nea Volharding 1398 9.53 554 3.65 448 25.94 396
11 Jordy vd Zwan Nea Volharding 1392 9.84 503 3.57 432 31.13 457
12 Koen Smet Phanos 1389 9.54 552 3.67 452 25.06 385
13 Jasper Huisman Nea Volharding 1388 9.37 581 3.96 510 18.56 297
14 Jordi Baars Aalsmeer 1385 9.99 480 3.51 420 33.64 485
15 Dylan de Graaff Startbaan 1361 9.50 559 3.52 422 24.68 380
16 Sander Boeree Zaanland 1332 10.07 467 3.66 450 27.55 415
16 Tony Keevel Nea Volharding 1332 9.98 481 3.42 402 30.40 449
18 Laurens Sombroek av Edam 1329 9.74 519 3.58 434 24.38 376
19 Stephan Amoureus Startbaan 1327 9.94 487 3.71 460 24.67 380
20 Joost vh Schip Startbaan 1286 9.84 503 3.51 420 23.33 363
21 Sydney Delschot Continental 1284 9.46 566 2.88 294 28.26 424
22 Bas vd Berg Startbaan 1250 9.91 492 3.35 388 23.91 370
23 Robbert Sier av Edam 1224 10.05 470 3.21 360 25.84 394
24 Mike Slemmer Zaanland 1223 10.23 443 3.37 392 25.34 388
25 Thomas v Ophem Zaanland 1210 10.06 469 3.19 356 25.07 385
26 Ayoub Benchaabane Atos 1181 10.07 467 3.26 370 21.91 344
27 Jarno Vegting Atos 1121 10.24 442 3.60 438 14.94 241
28 Thomas Warnaar Zaanland 1117 10.37 423 3.31 380 19.72 314
29 Maarten Cornelisse AAC 1101 10.13 458 3.05 328 19.82 315
30 Jim Leenders av Edam 1087 10.46 410 3.17 352 20.55 325
31 Anthony Pengel Continental 1071 10.15 455 3.39 396 13.66 220
32 Roy Dekker Zaanland 1070 10.48 408 3.22 362 18.79 300
33 Carlo Struik Nea Volharding 1023 10.85 358 3.08 334 20.96 331
34 Francis Raymakers Startbaan 1018 10.11 461 2.79 276 17.52 281
35 Jesse Kaptein av Edam 928 10.69 379 2.80 278 16.83 271
36 Edward Prempeh Continental 891 9.72 522 3.02 322 5.39 47
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Jamal Hofwijks Continental 1677 9.02 645 1.15 452 9.14 580
2 Erwin Sneek Startbaan 1642 9.43 571 1.20 489 9.17 582
3 Steve Muller Nea Volharding 1626 9.43 571 1.25 526 8.14 529
4 Richard Bobie Continental 1614 9.46 566 1.20 489 8.73 559
5 Geoff Muhren av Edam 1589 9.55 550 1.20 489 8.54 550
6 Dane de Weger Zaanland 1581 9.28 597 1.30 562 6.26 422
7 Chico Hevens AAC 1570 9.58 545 1.15 452 9.00 573
8 Olav Hamelwaard Nea Volharding 1564 9.42 573 1.20 489 7.65 502
9 Vincent v Outerste Phanos 1541 9.25 603 1.20 489 6.72 449
10 Kevin vd Eijk Startbaan 1538 9.24 604 1.20 489 6.65 445
11 Rowan Smal Nea Volharding 1532 9.67 530 1.20 489 7.85 513
12 Gillermo Blokland Continental 1526 9.03 643 1.05 379 7.69 504
13 Mark v Dorst Zaanland 1515 9.51 557 1.15 452 7.73 506
14 Bart Pleiter Monnickendam 1511 9.99 480 1.25 526 7.70 505
15 Tony Arkes av Edam 1505 9.76 516 1.20 489 7.61 500
16 Danny Piet av Edam 1488 9.57 547 1.10 416 8.07 525
17 Jesse Brugts Zaanland 1484 9.34 587 1.20 489 6.04 408
18 Kevin Wilmsen Zaanland 1462 9.54 552 1.20 489 6.24 421
18 Geoffrey vd berg Startbaan 1462 9.40 576 1.15 452 6.46 434
20 Dylan Ballantine av Bijlmer 1449 9.58 545 1.05 379 8.08 525
21 Oessama Boukhari AV 23 1433 9.87 498 1.20 489 6.66 446
22 Jeroen Schoonacker AV 23 1373 9.68 529 1.10 416 6.36 428
23 Tomas Wormhoudt AV 23 1295 10.20 448 1.15 452 5.82 395
24 Berry v Haandel Continental 1285 9.78 513 0.95 306 7.00 466
25 Kareem Brasdorp av Bijlmer 1266 9.76 516 1.00 342 6.04 408
26 Thomas Jonkers AV 23 1247 10.42 416 1.05 379 6.76 452
26 Guido Verlooy AAC 1247 10.07 467 1.05 379 5.92 401
28 Jerry Melis Nea Volharding 1231 9.96 484 1.00 342 5.98 405
29 Pascal vd Valk av Edam 1219 10.94 346 1.15 452 6.24 421
30 Ricardo Muijtjes AV 23 1214 10.49 406 1.05 379 6.37 429
31 Ricardo Borhem Nea Volharding 1206 10.45 412 1.05 379 6.14 415
32 Sander Wiertzema Zaanland 1190 10.52 402 1.10 416 5.47 372
33 Bas Gort AAC 1187 10.16 454 1.10 416 4.65 317
34 Nicky Smit Aalsmeer 1136 11.06 331 0.95 306 7.59 499
35 Jurian Pasman Startbaan 1130 10.70 377 1.05 379 5.50 374
36 Matthijs Knotnerus av Bijlmer 1121 10.50 405 1.00 342 5.50 374
37 Siewerd Bohncke Startbaan 1098 10.02 475 0.90 269 5.19 354
38 Pieter Knotnerus av Bijlmer 949 11.22 311 0.95 306 4.86 332

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina