Zaanland, 22 juni



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ama Emechete Bijlmer 1066 7.0 500 3.20 358 12.96 208 2.23.9
2 Juul Klatser kav Holland 1004 7.2 460 3.07 332 13.23 212 2.41.9
3 Isabel Hardenbol av Haarlem 943 7.3 440 2.84 286 13.48 217
4 Fije v Overeem Phanos 942 7.3 440 2.99 316 11.77 186 2.10.3
5 Lisa Both kav Holland 877 7.6 385 2.92 302 11.96 190 2.25.9
6 Rosan Lansink Bijlmer 875 7.6 385 2.37 192 18.63 298 2.46.6
7 Romee v Balluseck kav Holland 858 7.5 403 2.76 270 11.69 185 2.41.5
8 Alissa Olofsen SAV 836 7.5 403 2.65 248 11.72 185 2.39.8
9 Annabel Mens av Haarlem 774 8.1 303 2.74 266 12.80 205 2.42.5
10 Moemtaz de Randami Bijlmer 719 8.8 202 2.26 170 22.16 347 2.57.7
11 Deshny MacLean Bijlmer 565 8.6 229 1.92 102 14.49 234
12 Annemarie Blom SAV 384 9.4 127 2.08 134 8.58 123 2.58.7
13 Sarna el Bluny kav Holland 341 9.5 116 2.16 150 6.48 75 3.07.6
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Maaike Buys Phanos 1213 6.6 587 0.95 306 4.70 320 3.50.1
2 Laura Vetter Phanos 1143 7.1 480 1.00 342 4.71 321 4.03.9
3 Chrissie Broersen SAV 1119 6.9 521 1.10 416 2.93 182 4.13.0
4 Odile Jansen kav Holland 1094 7.2 460 1.00 342 4.30 292 4.16.6
5 Juliette Lebouille Phanos 1088 7.1 480 0.95 306 4.44 302 4.20.5
6 Zoe v Schie av Haarlem 1084 7.0 500 0.95 306 4.11 278 4.10.6
7 Lisa Hogers Phanos 1078 7.1 480 0.90 269 4.82 329 3.58.5
8 Isabel Bronts Phanos 1027 6.9 521 0.95 306 3.14 200 3.57.2
9 Bonne de Boer Phanos 1019 7.5 403 0.95 306 4.55 310 4.26.2
10 Maaike Molman Zaanland 1004 7.4 422 0.90 269 4.59 313 4.34.4
11 Jildou Gorter kav Holland 927 7.3 440 0.85 232 3.81 255 4.38.0
12 Petra Boeree Zaanland 865 8.5 243 0.90 269 5.17 353 5.08.0
13 Cecile Entleitner Phanos 852 7.7 368 0.90 269 3.32 215 4.57.5
14 Lueji Petchkovsky Phanos 845 7.8 351 0.80 196 4.38 298 4.41.3
15 Donna Lippes Zaanland 830 7.7 368 0.90 269 3.06 193 4.52.0
16 Maxime Garcia Phanos 803 8.2 287 0.85 232 4.20 284 4.40.1
17 Sophie Walraven Zaanland 703 8.1 303 0.80 196 3.19 204 4.36.5
18 Anna Schoonen kav Holland 698 8.5 243 0.75 159 4.36 296 4.50.5
19 Sonja ten Dam Zaanland 674 8.7 215 0.95 306 2.61 153 5.04.1
20 Anne-Roos Kuipers kav Holland 622 8.6 229 0.80 196 3.10 197 4.48.0
21 Judy Leegwater Zaanland 553 9.3 139 0.80 196 3.35 218 5.12.6
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jamile Samuel Phanos 1685 8.7 660 4.25 568 6.85 457 3.31.6
2 Demelza Pocorni Bijlmer 1597 9.2 569 3.99 516 7.84 512 4.05.9
3 Jacky v Splunteren Zaanland 1455 9.2 569 3.62 442 6.63 444 3.43.2
4 Coco v Bueren Phanos 1317 9.4 535 3.61 440 5.01 342 3.43.0
5 Coco Tolud Bijlmer 1315 9.5 519 3.81 480 4.64 316 4.11.5
6 Leoni Fohr Bijlmer 1291 9.4 535 3.50 418 4.95 338 4.13.4
7 Sharon Bosch Monnickendam 1255 10.1 427 3.26 370 6.87 458 4.26.8
8 Katinka Becker av Haarlem 1239 10.0 442 3.59 436 5.29 361 3.38.7
9 Merel Lansink Bijlmer 1218 9.8 472 3.44 406 4.98 340
10 Isabel Breewel Bijlmer 1213 9.7 487 3.38 394 4.86 332 4.53.7
11 Roony v Schie av Haarlem 1207 9.9 457 3.36 390 5.28 360 3.55.1
12 Dewi de Wit Zaanland 1176 10.0 442 3.28 374 5.28 360
13 Karin Boot kav Holland 1164 9.7 487 3.16 350 4.79 327 4.12.6
14 Susan Breton SAV 1140 10.0 442 3.20 358 4.98 340 4.06.7
15 Marlou Mens av Haarlem 1127 10.2 413 3.45 408 4.50 306 4.46.2
16 Daphne Arents Phanos 1117 10.6 359 3.18 354 5.97 404
17 Kristel Piets Zaanland 1096 10.4 386 3.12 342 5.41 368
18 Gina Overkleeft kav Holland 1078 10.7 346 2.99 316 6.16 416 3.56.4
19 Gaby Verhoeff Zaanland 1056 10.0 442 2.91 300 4.61 314 4.15.2
20 Chantal Roosen kav Holland 1041 10.6 359 3.15 348 4.89 334 4.21.1
21 Felicia de Jong Phanos 1007 10.6 359 2.98 314 4.89 334
22 Anne Kramer Zaanland 999 10.5 372 2.81 280 5.09 347 3.58.6
23 Richella od heijde Zaanland 990 10.5 372 2.96 310 4.52 308 4.32.4
24 Lotte vd Valk Phanos 935 10.6 359 3.03 324 3.77 252
25 Evelien Tuinder Phanos 893 11.0 308 2.66 250 4.91 335 4.46.4
26 Ana Roell kav Holland 882 10.9 321 2.78 274 4.24 287 5.01.2
27 Robin Wijngaard SAV 870 10.9 321 3.01 320 3.48 229 4.33.3
28 Larissa Stout Monnickendam 857 11.1 296 2.53 224 4.94 337 4.23.8
29 Cleo Beerenbroek Bijlmer 719 11.1 296 2.69 256 2.76 167 4.50.9
30 Shamara Reijers Zaanland 679 11.4 262 2.47 212 3.20 205 5.43.4
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Sheila de Leeuw Phanos 1346 9.1 587 3.63 444 19.82 315 4.18.0
2 Dieuwke v Buren SAV 1311 9.5 519 3.95 508 17.69 284 3.58.8
3 Lotte Poort Zaanland 1225 9.7 487 3.47 412 20.60 326 3.41.0
3 Femke Vleeshouwer Phanos 1225 9.9 457 3.63 444 20.43 324 4.07.3
5 Valentina Zaitseva Phanos 1170 9.6 503 3.40 398 16.69 269 3.49.3
6 Sophie Schulte Phanos 1155 10.0 442 3.45 408 19.13 305 3.50.9
7 Linda Gottmer kav Holland 1145 10.1 427 3.49 416 18.93 302 4.11.3
8 Anita Yvel kav Holland 1143 9.7 487 3.43 404 15.59 252 3.46.7
9 Julia Eshuis kav Holland 1130 9.8 472 3.50 418 14.87 240 3.56.1
10 Marije Siegerist kav Holland 1108 10.0 442 3.35 388 17.28 278 4.22.7
11 Myrthe Timmermans Phanos 1097 10.0 442 3.30 378 17.26 277 4.09.1
12 Nina Melse Phanos 1091 9.8 472 3.44 406 13.28 213 4.00.0
13 Sacha Mees kav Holland 1078 10.2 413 3.35 388 17.26 277 4.06.9
14 Angela Kroonenburg SAV 1053 10.2 413 3.25 368 16.88 272 4.08.6
15 Chayenne Vonsee Phanos 1047 10.4 386 3.04 326 21.28 335 4.36.0
16 Emma-Joy v Dorp Zaanland 1033 10.3 399 3.31 380 15.75 254 4.24.2
17 Aniek Munk kav Holland 1031 10.2 413 3.26 370 15.40 248 3.55.3
18 Kelly Kroezen Zaanland 979 10.4 386 2.89 296 18.54 297 4.33.0
19 Olga Smits kav Holland 963 10.6 359 3.11 340 16.39 264 4.11.6
20 Melissa Leeuwe kav Holland 949 10.7 346 3.22 362 14.91 241 4.16.4
21 Tara ten Dam Zaanland 935 10.5 372 2.99 316 15.31 247 4.13.5
22 Maddalena Garcia Phanos 842 10.9 321 2.83 284 14.72 237
23 Kelly Verhoeff Zaanland 600 11.5 250 2.42 202 9.77 148
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rafael Gorissen Bijlmer 1285 7.0 500 3.29 376 27.00 409 2.15.7
2 Kobi Appiah Bijlmer 1117 7.3 440 3.32 382 18.42 295 2.37.6
3 Thorn Tonis kav Holland 1098 7.4 422 2.88 294 24.86 382 2.17.3
4 Roel Dijkstra Monnickendam 1038 7.6 385 2.75 268 25.08 385 2.51.7
5 Scott Alink Zaanland 1010 7.6 385 2.90 298 20.69 327
6 Jeffrey Huygens Zaanland 1001 7.4 422 2.56 230 22.27 349 2.12.0
7 Noud Bruin kav Holland 997 7.4 422 2.70 258 19.99 317 2.32.9
8 Coen v Brussel Monnickendam 953 7.6 385 2.59 236 21.04 332 2.21.2
9 Sven Olofsen SAV 938 7.6 385 3.05 328 13.99 225 2.23.9
10 James Hyslop Zaanland 918 7.8 351 2.92 302 16.46 265 2.50.2
10 Martijn v Ophem Zaanland 918 7.8 351 2.85 288 17.36 279 2.26.2
12 Jan Rekelhof Phanos 906 7.5 403 2.89 296 12.95 207 2.20.8
13 Laurens Kamps kav Holland 887 7.8 351 2.85 288 15.40 248 2.18.3
14 Thomas Lewis Phanos 865 7.6 385 2.70 258 13.82 222 2.35.1
15 Rowan Wilms kav Holland 830 7.7 368 2.39 196 16.53 266 2.35.9
16 Jeroen Woning kav Holland 806 8.2 287 2.33 184 21.29 335 2.48.4
17 Kaja v Bruggen Zaanland 795 8.4 257 2.58 234 19.07 304 3.05.4
18 Luke Rozing Phanos 674 8.3 272 2.63 244 10.29 158 2.52.8
19 Jacko Wijngaard SAV 525 12.1 1 2.75 268 15.90 256 2.41.3
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Wesley Zschottche Zaanland 1445 6.8 542 1.19 482 6.24 421 3.42.2
2 David Soff kav Holland 1321 7.0 500 1.05 379 6.60 442 3.56.7
3 Ludo Vahle kav Holland 1214 7.0 500 0.95 306 6.04 408 4.13.8
4 Arthur der Weduwen Phanos 1158 6.8 542 0.90 269 5.08 347 4.24.3
5 Tim Uitslager Zaanland 1141 7.4 422 0.95 306 6.12 413 4.14.2
6 Ellon Wallert Monnickendam 1115 7.4 422 1.00 342 5.15 351 4.02.9
7 Mike Rietvink Zaanland 1094 7.4 422 1.00 342 4.84 330 4.29.1
8 Tom Eshuijs Zaanland 1062 7.6 385 1.00 342 4.91 335 4.13.1
9 Casper Hofstede Zaanland 1007 7.4 422 0.95 306 4.12 279 4.35.9
10 Jasper vd Peet Monnickendam 958 7.4 422 0.85 232 4.47 304 4.46.3
11 Stijn Hesse Phanos 949 7.5 403 0.80 196 5.13 350 4.07.6
12 Koen Munk kav Holland 944 7.7 368 0.90 269 4.51 307 4.20.0
13 Daniel te Stroete SAV 894 7.7 368 0.85 232 4.33 294 4.17.5
14 Thies v Wesemael Phanos 732 8.2 287 0.70 122 4.73 323 4.49.5
15 Martijn Tepaske Zaanland 712 8.4 257 0.85 232 3.41 223 4.34.3
16 Brian Willems Monnickendam 602 7.5 403 0.00 1 3.12 198 5.15.9
17 Joost Heusinkveld Monnickendam 601 8.9 189 0.75 159 3.79 253 5.36.0
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Max Verlint Phanos 1503 9.6 503 3.65 448 8.58 552 3.38.4
2 Jeroen Teeuwen av Haarlem 1495 9.2 569 4.00 518 6.04 408
3 Liam Rozing Phanos 1470 9.3 552 3.90 498 6.22 420 3.50.1
4 Roy Jansen kav Holland 1444 9.3 552 3.50 418 7.15 474 3.55.3
5 Nicolai Versloot Phanos 1443 9.7 487 3.81 480 7.18 476 3.32.8
6 Robin Bak Monnickendam 1438 9.8 472 3.66 450 7.91 516
7 Koen Smet Phanos 1343 9.7 487 3.75 468 5.71 388 3.54.5
8 Wouter Klumper Kombijsport 1328 9.8 472 3.56 430 6.32 426 4.39.8
9 Ruben Brouwer Phanos 1307 9.8 472 3.69 456 5.58 379 3.43.7
10 Sander Boeree Zaanland 1284 9.9 457 3.41 400 6.34 427 4.05.3
11 Roy de Groot av Haarlem 1239 9.8 472 3.36 390 5.54 377
12 Nathan de Rot Phanos 1228 10.2 413 3.30 378 6.51 437 4.07.1
13 Jesse Spel Phanos 1220 10.1 427 3.33 384 6.05 409
14 Wessel Schilders Monnickendam 1206 10.1 427 3.48 414 5.36 365
15 Felix v Balluseck kav Holland 1172 10.3 399 3.33 384 5.73 389
16 Tim Zwarts kav Holland 1160 10.4 386 3.24 366 6.04 408 4.11.8
17 Jonathan de Sander Bijlmer 1134 10.1 427 2.94 306 5.92 401 5.20.2
18 Ismael el Bakkali Phanos 1098 10.4 386 3.53 424 4.25 288 4.02.4
19 Vincent Smit Zaanland 1084 10.4 386 3.00 318 5.59 380
20 David Vos Phanos 1072 10.5 372 3.05 328 5.46 372 4.15.0
21 Mike Slemmer Zaanland 1070 10.6 359 3.22 362 5.12 349 4.13.9
22 Thomas Warnaar Zaanland 1063 10.5 372 3.06 330 5.29 361
23 Jos vd Spek kav Holland 1010 10.7 346 3.05 328 4.92 336 4.14.0
24 Roy Dekker Zaanland 966 10.9 321 3.14 346 4.40 299 3.53.7
25 Ruben Smit kav Holland 964 10.9 321 3.06 330 4.60 313 4.25.6
26 Thomas v Ophem Zaanland 937 11.0 308 3.00 318 4.56 311 4.12.0
26 Jeffery Stolp Zaanland 937 11.2 285 3.11 340 4.58 312 4.21.8
28 Alex Schuit Phanos 901 11.4 262 2.97 312 4.79 327 4.15.8
29 Danny Lenz Phanos 779 11.5 250 2.73 264 3.94 265 4.16.5
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Koen Fokkema kav Holland 1712 8.8 641 4.28 574 34.77 497 3.45.9
2 Jasco Maaskant av Haarlem 1613 9.3 552 4.07 532 37.83 529 3.23.4
3 Thierry Kruithof kav Holland 1588 9.2 569 3.87 492 37.62 527
4 Jord Buiting kav Holland 1584 9.5 519 4.24 566 34.97 499 3.35.8
5 Tim Overkleeft kav Holland 1560 9.2 569 4.18 554 29.37 437 4.00.5
6 Martijn Kamps kav Holland 1505 9.2 569 3.94 506 28.81 430 3.23.5
7 Dylan Ballantin Bijlmer 1488 9.4 535 3.59 436 36.67 517
8 Vincent v Outerste Phanos 1482 8.9 623 3.86 490 23.84 369 3.53.7
9 Maarten de Haas SAV 1459 9.5 519 3.95 508 28.99 432 3.42.4
10 Bart Pleiter Monnickendam 1397 9.6 503 3.51 420 32.66 474
11 Kevin Wilmsen Zaanland 1377 9.2 569 3.60 438 23.93 370 3.31.2
12 Jesper Dolieslager SAV 1371 9.5 519 3.75 468 24.98 384 2.51.9
13 Tom Schoonen kav Holland 1365 9.6 503 3.62 442 27.98 420 4.08.1
14 Mark v Dorst Zaanland 1336 9.6 503 3.69 456 24.44 377
15 Dane de Weger Zaanland 1306 9.4 535 3.72 462 19.43 309 3.53.6
16 Jesse Brugts Zaanland 1282 9.6 503 3.71 460 20.14 319
17 Rob Stavenuiter SAV 1272 9.8 472 3.57 432 23.77 368 3.26.3
18 Peter Schellekens Monnickendam 1258 10.0 442 3.46 410 26.75 406
19 Tjade Sluys SAV 1251 9.3 552 3.26 370 20.79 329 3.46.5
20 Sander Wiertzema Zaanland 1240 10.2 413 3.63 444 24.95 383 4.18.4
21 Kareem Brasdorp Bijlmer 1226 9.5 519 3.37 392 19.81 315
22 Erik vd Nieuwenhuy SAV 1156 10.3 399 3.31 380 24.42 377 4.02.0
23 Jesper Moes Zaanland 1084 10.5 372 3.29 376 21.35 336
24 Matthijs Knotnerus Bijlmer 1051 10.4 386 3.03 324 21.70 341 4.06.2
25 Bram ter Schegget Phanos 959 10.5 372 2.72 262 20.51 325 4.41.8
26 Pieter Knotnerus Bijlmer 804 11.5 250 2.66 250 19.03 304 4.15.4
27 Stefan Verkooyen Zaanland 703 11.7 228 2.88 294 11.46 181 4.27.0
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Deion Etman Bijlmer 1106 6.7 565 3.08 334 12.94 207 2.36.0
2 Kiowa Kamaansing Bijlmer 1030 7.4 422 2.91 300 19.35 308 2.38.5
3 Maurits Tepaske Zaanland 862 7.4 422 2.37 192 15.39 248 2.37.2
4 Patrick Teeuwen av Haarlem 610 8.6 229 2.34 186 12.26 195 2.43.6
5 Colin Santhuisen Zaanland 530 8.8 202 2.38 194 9.11 134 2.46.4
6 Melchior Mattens Zaanland 452 8.9 189 1.88 94 10.84 169 2.47.7
6 Sijbren Berenbroek Bijlmer 452 9.2 151 2.17 152 9.83 149
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sophie Klumper Kombijsport 907 7.4 422 2.90 298 11.81 187 2.27.8
2 Selina Bak Monnickendam 698 8.0 318 2.49 216 10.57 164
3 Jamile Cisse Bijlmer 657 8.5 243 2.53 224 11.96 190 2.59.2
4 Chantal Rietvink Zaanland 510 8.7 215 2.23 164 8.93 131 2.59.6
5 Deveney de Jong Phanos 507 8.6 229 2.26 170 7.89 108 2.37.8
6 Femke vd Pal Zaanland 361 8.8 202 2.02 122 5.05 37 2.46.6
7 Mira ter Linden Bijlmer 358 9.0 176 2.02 122 5.90 60

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina