Trias, 22 juni



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisa vd Hoff DEM 1240 7.1 480 3.37 392 23.78 368 2.20.4
2 Marjolein Reits DEM 884 7.7 368 2.77 272 15.11 244 2.21.8
3 Anouk Heijke Trias 879 7.5 403 2.9 298 11.32 178 2.31.1
4 Tessa Molenaar Trias 863 7.9 334 2.9 298 14.31 231
5 Lentine Klaassen av Castricum 853 7.5 403 2.81 280 10.91 170 2.38.8
6 Lianne Barnhoor Trias 847 7.5 403 2.92 302 9.48 142 2.24.3
7 Nina Noort Trias 818 7.9 334 2.9 298 11.73 186 3.06.4
8 Merel Kok av Castricum 729 8.0 318 2.61 240 10.95 171
9 Carolien Iming Trias 720 7.9 334 2.81 280 7.82 106 2.49.0
10 Laura Kuiper Suomi 706 7.7 368 2.35 188 9.86 150 2.39.9
11 Nina de Boer Trias 704 8.3 272 2.68 254 11.33 178 3.13.9
12 Randy Bruin Trias 674 7.6 385 2.29 176 8.12 113 2.34.6
13 Sanne Bakker Trias 673 8.2 287 2.68 254 9.02 132 2.48.5
14 Roos de Vries DEM 636 8.9 189 2.37 192 15.81 255 2.52.1
15 Iris Luttik Trias 579 8.4 257 2.42 202 8.44 120 2.39.5
16 Lotte Brink Trias 578 7.5 403 11.17 175 3.12.6
17 Esmee vd Velde DEM 558 8.5 243 2.16 150 10.66 165
18 Brenda Kuiken DEM 314 9.0 176 1.98 114 4.57 24
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lissa Lagrand DEM 1355 6.7 565 1.05 379 6.08 411 4.06.9
2 Lenneke Stam Trias 1351 6.6 587 1.10 416 5.10 348 3.47.0
3 Iris Rozeboom Suomi 1218 7.0 500 1.00 342 5.53 376 4.50.7
4 Emma Kaatee DEM 1178 7.1 480 1.00 342 5.22 356 4.30.2
5 Wendy Schelvis DEM 1106 7.3 440 0.95 306 5.28 360
6 Amee Hurkmans av castricum 1083 7.4 422 1.00 342 4.68 319 4.04.0
7 Lenneke Beeldma Trias 1077 7.1 480 1.00 342 3.81 255 3.58.6
8 Merei Ligtering Trias 1055 7.2 460 1.05 379 3.33 216 4.29.4
9 Emma de Haas DEM 1052 7.7 368 0.95 306 5.55 378
10 Leila vd Pal DEM 1049 7.0 500 1.00 342 3.22 207 4.05.6
11 Maaike der Kind Suomi 1011 7.3 440 0.95 306 3.94 265 5.03.9
12 Fieke de Boer Suomi 1011 7.5 403 0.95 306 4.44 302
13 Quinta Kok av castricum 981 7.5 403 0.90 269 4.54 309 5.46.2
14 Machteld de Vri Trias 978 7.3 440 0.90 269 4.00 269 3.56.4
15 Rosalie Zwagerm DEM 948 7.5 403 0.85 232 4.60 313
16 Annabel van Tol av castricum 919 7.8 351 0.95 306 3.90 262 4.44.2
17 Sanne Gersonius av castricum 879 7.9 334 0.90 269 4.09 276 4.35.3
18 Rowan Vinke Suomi 877 7.7 368 0.90 269 3.62 240 6.08.0
19 Lotte Bijl av castricum 863 7.6 385 0.90 269 3.24 209 4.44.6
20 Lotte Hageman Trias 862 7.7 368 0.90 269 3.44 225 4.38.5
21 Wies Tesselaar DEM 842 8.3 272 0.95 306 3.93 264
22 Bo Massier Suomi 835 8.0 318 0.85 232 4.21 285 4.16.3
23 Joyce van Weeri Trias 698 7.3 440 3.85 258 4.29.0
24 Annick Breedt B av castricum 697 8.4 257 0.85 232 3.23 208 4.46.8
25 Manouke Bosgraaf Trias 650 8.3 272 0.75 159 3.36 219 5.18.9
26 Maud vd Wurf av castricum 626 7.5 403 3.41 223 4.22.6
27 Leanne Huiberts Trias 602 8.4 257 0.85 232 2.20 113 5.21.3
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Kirsten Visser DEM 1301 9.9 457 3.49 416 6.36 428 3.50.5
2 Saskia Liefting Trias 1223 9.7 487 3.28 374 5.31 362 4.04.1
3 Jeske Walgers av castricum 1188 9.7 487 3.40 398 4.45 303
4 Suzanne Breed Trias 1153 9.8 472 3.34 386 4.35 295 4.33.9
5 Jeanette de l'O Suomi 1133 9.9 457 3.08 334 5.01 342 4.11.5
6 Inge Folkers DEM 1113 10.7 346 3.40 398 5.42 369 4.48.4
7 Laurien vd Maa DEM 1088 10.3 399 3.21 360 4.82 329 4.07.6
8 Lieke Pijnacker Suomi 1072 10.2 413 3.09 336 4.74 323 4.04.5
9 Wanda Zomerdijk Suomi 1056 9.8 472 3.06 330 3.80 254 4.18.7
10 Fayette Klaasse av castricum 1019 10.9 321 2.84 286 6.09 412
11 Miantha Kries DEM 989 11.2 285 3.08 334 5.43 370 4.37.2
12 Marielle Zonneveld av castricum 824 11.4 262 2.73 264 4.39 298 4.32.0
13 Shannon Vlaar Trias 729 11.8 218 2.51 220 4.29 291 5.07.9
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Martje de Jong Trias 1527 9.4 535 3.99 516 32.82 476 3.37.5
2 Roanne Bruin Trias 1502 9.2 569 4.26 570 23.39 363 3.55.1
3 Chantal Bakker DEM 1320 9.6 503 3.88 494 20.38 323
4 Kim Duinmeijer Trias 1275 9.9 457 3.7 458 23.11 360 4.06.8
5 Kelly Thijssen Suomi 1246 9.6 503 3.75 468 17.12 275 3.50.8
6 Marloes Valkeri Trias 1223 9.8 472 3.76 470 17.49 281 3.57.8
7 Silvi Hurkmans av castricum 1088 10.6 359 3.51 420 19.38 309
8 Loes van Dril Trias 1079 10.3 399 3.68 454 14.03 226 4.14.5
9 Marlou Stam Trias 1064 10.2 413 3.46 410 14.96 241 4.39.6
10 Brenda Weber Suomi 1000 11.2 285 3.11 340 24.31 375 4.23.5
11 Anouk vd Maas DEM 932 10.7 346 3.15 348 14.73 238 4.07.1
12 Savannah Zwart av castricum 900 11.3 273 3.17 352 17.12 275
13 Roseanne Dekker Suomi 810 10.8 333 2.7 258 13.6 219 4.27.5
14 Nora Wilbrink DEM 806 11.7 228 2.93 304 17.01 274
15 Desirť van Megg Trias 798 10.4 386 2.61 240 10.98 172 4.46.9
16 Miranda Noom DEM 762 11.8 218 2.69 256 17.94 288 4.49.8
17 Wytske de Boer Suomi 717 11.8 218 2.56 230 16.68 269 5.52.2
18 Raissa Kok av castricum 378 14.3 0 2.21 160 13.55 218
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Menno vd Steen Suomi 1163 7.3 440 3.16 350 24.14 373 2.26.9
2 Sebas Schmidt†† av Castricum 1106 7.2 460 3.14 346 18.75 300
3 Wouter Vaneker DEM 1072 7.5 403 2.94 306 23.39 363
4 Joost Zuiderwij DEM 1033 7.4 422 2.92 302 19.42 309
5 Luc Does††††††† DEM 989 7.3 440 3.02 322 14.09 227 2.13.4
6 Elario Zweet††† av Castricum 989 7.7 368 2.82 282 21.57 339 2.42.6
7 Sander Admiraal Trias 942 8.1 303 2.80 278 23.20 361 2.35.5
8 Rienk de Weerd av Castricum 933 7.6 385 2.82 282 16.49 266 2.18.3
9 Jaep Koning Trias 926 7.7 368 2.94 306 15.60 252 2.29.5
10 Joris Steenmans av Castricum 856 7.7 368 2.42 202 17.86 286 2.47.8
11 Rick de Koning Suomi 775 7.9 334 2.54 226 13.41 215
12 Myron de Graaf av Castricum 745 8.0 318 2.37 192 14.59 235 2.46.5
13 Max Meertens†† DEM 682 8.4 257 2.45 208 13.50 217 2.20.6
14 Bennet Mous††† av Castricum 598 8.5 243 2.27 172 11.57 183 2.44.5
15 Guus Schroder av Castricum 546 8.6 229 2.25 168 9.84 149 3.05.7
16 Remy Klinkhamer Trias 508 9.0 176 2.20 158 11.09 174 2.59.9
17 Sam de Kok††††† av Castricum 438 8.1 303 9.13 135
18 Koen Revers†††† av Castricum 389 8.6 229 10.40 160
19 Sam van Meel†† av Castricum 359 8.7 215 9.58 144
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lennox Vellema DEM 1466 7.0 500 1.15 452 7.87 514 4.42.6
2 Mattijs Rodenburg DEM 1303 7.1 480 1.10 416 6.01 407
3 Jelle Venema††† Suomi 1299 6.9 521 1.15 452 4.78 326 4.18.6
4 Joris Hollander av Castricum 1269 7.1 480 1.05 379 6.06 410 3.52.9
5 Bob van Leeuwen Suomi 1268 7.1 480 1.00 342 6.67 446 4.28.3
6 Xander Henneman Suomi 1210 7.1 480 1.00 342 5.72 388 4.31.0
7 Ilmar Hansen††† Suomi 1190 7.0 500 1.05 379 4.57 311 4.19.7
8 Willem Kyrill H Trias 1156 6.9 521 0.85 232 5.95 403 4.09.4
9 Wytze Blom††††† Suomi 1147 7.2 460 1.00 342 5.05 345 3.48.6
10 Jean-Paul Helde Trias 1098 7.3 440 1.00 342 4.63 316
11 Jesper Dekker†† DEM 1094 7.2 460 0.90 269 5.36 365
12 Derk van Gulick Suomi 1091 7.3 440 0.95 306 5.05 345 4.05.8
13 Tim Meertens††† DEM 1087 7.4 422 0.95 306 5.27 359 3.49.4
14 Koen Kuiper†††† Suomi 1073 7.5 403 1.00 342 4.81 328 4.12.1
15 Delano Niesten DEM 1060 7.5 403 0.90 269 5.71 388 4.16.6
16 Harley Hagedoor DEM 1057 7.5 403 1.00 342 4.58 312
17 David Zomerdijk Suomi 1041 7.3 440 0.90 269 4.86 332 4.18.8
18 Timon Thomascze av Castricum 1012 7.7 368 0.95 306 4.95 338
19 Steven van Dorp Suomi 1002 7.8 351 0.95 306 5.05 345
20 Thomas Kuijper av Castricum 969 7.7 368 0.90 269 4.87 332 5.00.2
21 Dennis Wildbret av Castricum 959 7.8 351 0.95 306 4.44 302 4.12.2
22 Niels Winkel††† Suomi 951 7.5 403 0.85 232 4.64 316 4.46.3
23 Bart Sander†††† av Castricum 887 8.2 287 0.90 269 4.85 331 4.43.6
24 Luuk Oudendijk Suomi 848 7.9 334 0.90 269 3.69 245 4.25.3
25 SamuŽl Jong†††† av Castricum 657 8.3 272 0.80 196 3.01 189 5.42.9
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Lars Hoogendijk Suomi 1844 8.0 806 4.20 558 7.26 480 3.29.3
2 Mike Rumping††† DEM 1636 9.2 569 4.03 524 8.42 543 4.17.1
3 Jorn Hoebe††††† av Castricum 1423 9.6 503 3.92 502 6.19 418
4 Jeroen Maart†† Trias 1351 9.7 487 3.73 464 5.90 400 3.51.5
5 Jerno Viergever Trias 1346 10.1 427 3.80 478 6.57 441
6 Matthijs Buchli Suomi 1344 9.9 457 3.73 464 6.27 423 3.57.2
7 Sibren de Weerd av Castricum 1334 9.8 472 3.48 414 6.69 448 3.34.8
8 Thomas Buters†† Suomi 1325 9.8 472 3.85 488 5.35 365 3.55.7
9 Julian van Gink Trias 1324 9.7 487 3.58 434 5.96 403 3.33.2
10 Lars Tesselaar DEM 1268 10.0 442 3.47 412 6.13 414 3.50.9
11 Joo Sprinkhuize DEM 1265 9.9 457 3.39 396 6.09 412 3.59.4
12 Ruerd Piek††††† Suomi 1246 9.9 457 3.60 438 5.14 351 4.01.3
13 Jelte Bosgra††† Trias 1199 10.4 386 3.34 386 6.34 427 4.19.8
14 Nick Sinnege††† av Castricum 1196 10.4 386 3.47 412 5.87 398 3.59.7
15 Tim Zuiderwijk DEM 1171 10.6 359 3.22 362 6.73 450
16 Sepp Kotten†††† av Castricum 1123 10.7 346 3.12 342 6.48 435
17 Bas van Meel†† av Castricum 1118 10.6 359 2.99 316 6.62 443
17 Jasper Weber†† Suomi 1118 10.6 359 3.25 368 5.76 391 3.48.5
19 Jorrit Carton†† DEM 1096 10.3 399 3.13 344 5.17 353
20 Wessel Aldenkam Suomi 1091 11.1 296 3.17 352 6.62 443 3.53.2
21 Bas Lebelle†††† av Castricum 1089 10.2 413 3.13 344 4.87 332 4.52.0
22 Rens vd Wurf†† av Castricum 1082 10.5 372 3.16 350 5.28 360 4.10.7
23 Martijn Dey†††† DEM 1071 10.5 372 3.10 338 5.30 361
24 Gijs Tabak††††† DEM 1056 10.8 333 3.18 354 5.42 369
25 Bart Heijke†††† Trias 993 10.7 346 2.83 284 5.32 363 4.02.2
26 Krijn Schagen†† av Castricum 980 11.0 308 2.98 314 5.25 358 3.51.8
27 Thijs Mooij†††† av Castricum 934 11.2 285 3.02 322 4.80 327 4.52.0
28 Kevin van Velze Trias 660 12.5 148 2.60 238 4.06 274 4.22.2
29 Jesper Westra†† av Castricum 202 2.42 202
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Ezra Romeijn††† Trias 1778 8.9 623 4.31 580 42.46 575 3.30.1
2 Dennis Barnhoor Trias 1643 8.9 623 4.05 528 34.29 492 4.11.8
3 Wouter Schoorl Suomi 1414 9.5 519 3.65 448 30.22 447 3.56.7
4 Kors de Gooijer Suomi 1349 9.7 487 3.77 472 25.51 390 3.53.0
5 Jannick Rooijma DEM 1311 9.7 487 3.49 416 26.97 408 4.15.2
6 Tijs Lips†††††† Suomi 1298 9.8 472 3.34 386 29.62 440 3.50.9
7 Jorne Piek††††† Suomi 1209 10.0 442 3.49 416 22.48 351 4.05.1
8 Ricardo Olivier DEM 1155 10.1 427 3.46 410 20.07 318 3.59.4
9 Robin Lagrand†† DEM 1151 8.6 680 0 0 32.40 471
10 Bas van IJzendo Suomi 1117 10.3 399 3.26 370 22.21 348 3.57.2
11 Maarten Kok†††† av Castricum 1056 10.9 321 3.06 330 26.67 405
12 Jeroen Vergouw av Castricum 1048 10.6 359 3.16 350 21.59 339 4.17.4
13 Thom Does†††††† DEM 1009 10.6 359 3.06 330 20.19 320 4.17.5
14 Tom Guichelaar av Castricum 987 11.0 308 2.94 306 24.11 373 4.44.4
15 Klaas van Harse DEM 964 10.3 399 2.90 298 16.59 267
16 Peter van Velze av Castricum 923 10.9 321 2.97 312 18.13 290 4.28.9
17 Niels Vaneker†† DEM 891 11.0 308 2.68 254 20.80 329 4.56.2
18 Cor Bollemeijer av Castricum 880 10.4 386 3.09 336 10.27 158 3.39.0
19 Rento Bijl††††† av Castricum 768 11.5 250 2.74 266 15.63 252 4.14.0
20 Yeri Uiterdijk Suomi 664 12.6 138 2.63 244 17.57 282 5.02.5

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina