Hera, 22 juni



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Roos Visbeen Noordkop 1142 6.6 587 3.22 362 12.13 193
2 Priscilla Suvaal Hera 981 7.4 422 3.05 328 14.35 231 2.48.4
3 Karlijn Dekker Hera 951 7.4 422 2.92 302 14.11 227 2.25.7
4 Fiona Lindaya Hylas 939 7.4 422 2.77 272 15.17 245 2.40.7
5 Eline Ruiten Noordkop 933 7.4 422 2.87 292 13.61 219 2.28.9
6 Mandy de Ruyter Hera 850 7.4 422 2.34 186 14.98 242 2.24.9
7 Amber Commadeur Hera 806 8.1 303 2.87 292 13.13 211 2.29.1
8 Kim Boelhouwer Hera 744 8.0 318 2.60 238 11.86 188 2.54.9
9 Sanne Totte Hera 664 8.3 272 2.45 208 11.67 184 2.47.0
10 Fenna Wit Wieringermeer 599 8.4 257 2.40 198 9.56 144 2.52.2
11 Laura Catsburg Wieringermeer 581 8.3 272 2.32 182 8.78 127 3.07.4
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Anne Bouwhuis Hollandia 1180 7.0 500 0.95 306 5.50 374
2 Daisy Loomans Hollandia 1125 7.3 440 1.00 342 5.03 343 4.16.4
3 Sifra Blom Hollandia 1093 7.3 440 0.95 306 5.08 347 4.41.9
4 Ellie Bucham Hylas 1067 7.1 480 0.95 306 4.16 281 3.53.2
5 Nathaly Timmerman Noordkop 1040 7.3 440 0.95 306 4.33 294 4.53.8
6 Monica Honselaar Hera 1029 7.2 460 0.95 306 3.91 263 5.05.7
7 Nikki Peerdeman Hollandia 1028 7.0 500 0.90 269 3.86 259
8 Dixie vd Linden Noordkop 1026 7.4 422 0.95 306 4.38 298 4.33.6
9 Margje Mul Hera 951 7.2 460 0.90 269 3.40 222 4.21.4
10 Manon Dinsbach Hollandia 927 7.4 422 0.85 232 4.05 273 4.42.8
11 Margaux Monsma Hylas 847 8.0 318 0.95 306 3.41 223 4.27.0
12 Kerstin Wit Wieringermeer 808 7.7 368 0.75 159 4.15 281 4.53.6
13 Lennie de Roo Hylas 800 7.8 351 0.85 232 3.34 217 4.30.0
14 Merel Bakker Hera 778 7.7 368 0.90 269 2.49 141 4.37.1
15 Inoka Post Hera 703 7.9 334 0.75 159 3.26 210 5.43.3
16 Kyra vd Keijl Hylas 650 8.2 287 0.75 159 3.19 204
17 Romay Bok Wieringermeer 603 8.5 243 0.70 122 3.60 238
meisjes pup A 1 totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Anna Lindaya Hylas 1350 9.4 535 3.82 482 4.88 333
2 Intan Pool Hera 1313 9.4 535 3.65 448 4.83 330 3.53.4
3 Dana Fokke Hollandia 1298 9.8 472 3.67 452 5.49 374 4.38.0
4 Maura vd Molen Hylas 1263 9.7 487 3.52 422 5.19 354 3.52.6
5 Ruth Tolhuijs Noordkop 1257 9.9 457 3.45 408 5.77 392 4.03.9
6 Stacy Vonk Hera 1255 9.8 472 3.70 458 4.76 325
7 Esmee Frederiks Hylas 1231 9.9 457 3.47 412 5.31 362 4.19.7
8 Freya Klarenbeek Hylas 1192 10.0 442 3.37 392 5.25 358
9 Lisanne vd Vaart Noordkop 1138 10.4 386 3.43 404 5.10 348 4.18.7
10 Ingrid van Maurik Noordkop 1110 9.9 457 3.05 328 4.77 325
11 Evelien Jurriansen Noordkop 1093 10.2 413 3.15 348 4.87 332 4.30.8
12 Ashley Schouwenaar Noordkop 1075 10.3 399 3.11 340 4.92 336 3.56.9
13 Renske Totte Hera 1073 10.8 333 3.14 346 5.81 394
14 Michelle Krete Noordkop 1060 10.2 413 3.17 352 4.34 295 3.57.2
15 Corine Jacobs Noordkop 1041 10.6 359 2.90 298 5.65 384 4.31.1
16 Floor ter Burg Noordkop 1028 10.3 399 2.99 316 4.59 313 4.19.5
17 Lieke Kuiper Hera 1008 10.6 359 3.15 348 4.43 301 4.33.9
18 Lisa Brandon Hylas 960 10.8 333 2.99 316 4.56 311
19 Sinitta Bohr Hollandia 876 11.5 250 2.80 278 5.10 348 4.14.8
20 Josephine Veldboer Hylas 650 12.2 177 2.48 214 3.86 259 4.16.7
21 Asyenka Grotewal Noordkop 582 12.5 148 2.55 228 3.21 206
22 Cynthia Raaijman Hollandia 479 12.0 197 2.55 228 1.66 54 4.47.6
meisjes pup A 2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Carola v Wagtendonk Hylas 1544 8.6 680 4.24 566 18.63 298 3.25.4
2 Kiki van Langen Hollandia 1483 9.0 604 4.01 520 23.04 359 3.32.1
3 Sharda Zuurbier Dokev 1450 9.0 604 3.90 498 22.21 348
4 Yvonne Apeldoorn Hylas 1372 9.0 604 3.95 508 16.10 260 3.57.4
5 Anouk Lely Noordkop 1327 9.5 519 3.51 420 25.28 388
6 Stella Leemhuis Hera 1310 9.4 535 3.88 494 17.50 281 3.52.2
7 Simone Dekker Hollandia 1291 9.9 457 3.96 510 20.46 324 4.25.9
8 Isis Veer Hollandia 1187 10.2 413 3.65 448 20.58 326
9 Desiree Melchiot Hylas 1171 9.6 503 3.47 412 15.87 256
10 Anne Schalkwijk Nova 1171 9.9 457 3.49 416 18.66 298 3.46.5
11 Esher Meijer Noordkop 1099 9.2 569 3.31 380 9.86 150 3.37.0
12 Cindy Kiekens Hylas 1092 10.4 386 3.50 418 17.96 288 4.07.5
13 Roos Buijtendijk Hollandia 1092 10.2 413 3.32 382 18.54 297 3.38.9
14 Jolien Marsman Hera 1034 10.1 427 3.38 394 13.27 213 4.41.1
15 Jip Bet Hera 1004 10.6 359 3.35 388 15.95 257 4.47.6
16 Tanja Beukman Hollandia 997 11.2 285 3.25 368 21.95 344
17 Anne Molenaar Hera 888 10.5 372 3.07 332 11.67 184 4.33.9
18 Sheila Koningstein Hera 877 11.1 296 2.82 282 18.71 299 4.23.0
19 Jeslin Brunsting Hera 780 10.5 372 2.56 230 11.35 178 4.31.3
20 Maud Burger Hera 615 12.1 187 2.56 230 12.40 198 5.00.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lasse Liebrand Hollandia 1243 7.2 460 3.30 378 26.72 405 2.25.5
2 Jonathan Hielkema Hollandia 1215 7.3 440 3.26 370 26.67 405 2.36.8
3 Erik Tesselaar Nova 1149 7.6 385 3.03 324 29.68 440 2.15.5
4 Jasper de Bles Hylas 1036 7.5 403 3.19 356 17.25 277 2.40.8
5 Sven de Jong Hollandia 997 7.8 351 3.07 332 19.77 314 2.34.6
6 Filip vd Hoven Hera 985 7.3 440 2.88 294 15.57 251 2.42.8
7 Jesper Zwaan Wieringermeer 955 7.4 422 3.02 322 13.18 211 2.32.2
8 Tom Molenaar Hera 939 7.3 440 3.02 322 11.25 177
9 Matthijs Damm Hylas 933 7.4 422 2.54 226 17.74 285 2.18.7
10 Thomas Botman Nova 887 8.0 318 2.77 272 18.60 297 2.20.8
11 Julian Kunst Hylas 826 7.6 385 2.81 280 10.42 161 2.49.7
12 Bastian de Jong Hollandia 806 7.7 368 2.88 294 9.60 144 2.18.0
13 Sjors Bikkers Noordkop 802 8.2 287 2.55 228 17.88 287 2.53.9
14 Lennart Jacobs Noordkop 764 8.2 287 2.68 254 13.88 223 2.48.2
15 Gianluca Assorgia Noordkop 583 8.7 215 2.41 200 10.81 168 2.37.3
16 Brian Schouwenaar Noordkop 583 8.7 215 2.31 180 11.85 188 3.00.9
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Roy van Kempen Dokev 1339 7.0 500 1.05 379 6.90 460
2 Menno Munster Hylas 1283 7.1 480 1.05 379 6.30 424 3.42.5
3 Stijn Burkels Hylas 1238 6.9 521 1.05 379 4.95 338 5.10.8
4 Arnoux Breek Hera 1163 7.4 422 1.00 342 5.88 399 4.09.0
5 Mike Boekhof Hylas 1156 6.9 521 0.95 306 4.82 329 3.53.3
6 Roy Glas Nova 1092 7.7 368 1.00 342 5.62 382 4.06.2
7 Jochem Witte Hera 1065 7.6 385 0.95 306 5.49 374
8 Sven Broekaart Noordkop 1060 7.4 422 0.95 306 4.86 332 4.12.1
9 Roeland v Marrewijk Noordkop 1046 7.6 385 0.95 306 5.21 355 4.28.8
10 Muus Evers Hylas 1017 7.8 351 0.95 306 5.28 360 4.14.8
11 Jelmer de Reus Hylas 983 7.4 422 0.95 306 3.81 255 4.43.3
12 Jesse Smit Nova 888 7.7 368 0.85 232 4.25 288 4.40.0
13 Youri van Son Hylas 861 7.8 351 0.85 232 4.11 278 4.38.4
14 Martijn Schiphof Wieringermeer 843 8.0 318 0.85 232 4.31 293 4.52.0
15 Joost Walgien Hera 831 8.0 318 0.85 232 4.15 281 4.18.8
16 Vincent Pols Noordkop 735 8.0 318 0.75 159 3.85 258 4.36.0
17 Dominique Vogel Hera 699 8.5 243 0.80 196 3.88 260 4.39.4
18 Vincent Ruers Wieringermeer 672 8.3 272 0.75 159 3.63 241 4.47.7
19 Geordi Hittinger Wieringermeer 647 8.2 287 0.70 122 3.60 238 5.05.5
20 Pascal Fouraschen Hera 608 8.2 287 0.70 122 3.13 199 5.30.4
jongens pup A 1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Sjoerd Dekker Noordkop 1562 9.2 569 4.06 530 6.96 463 3.37.4
2 Martijn Schipper Hollandia 1419 10.0 442 3.68 454 8.03 523 3.48.0
3 Mark de Rijk Hylas 1406 9.3 552 3.47 412 6.59 442
4 Jesse Lensink Hylas 1384 9.4 535 3.82 482 5.39 367 4.01.3
5 Stefan Vlak Hera 1312 9.6 503 3.56 430 5.57 379 3.54.2
6 Jeroen Oostenveld Hera 1292 9.6 503 3.49 416 5.48 373 3.46.5
7 Florian Kelderman Hylas 1226 10.0 442 3.38 394 5.75 390 4.30.2
8 Maurice van Oort Hylas 1219 10.2 413 3.10 338 7.05 468 3.57.4
9 Mike Fokke Hollandia 1219 10.2 413 3.49 416 5.74 390 4.29.9
10 Bram Berkhout Nova 1161 10.0 442 3.18 354 5.35 365 3.44.2
11 Bart Vermeulen Noordkop 1158 10.2 413 3.22 362 5.63 383 4.33.3
12 Robin Boerman Hylas 1151 10.4 386 3.26 370 5.82 395 4.10.2
13 Ruben Olijhoek Hollandia 1146 10.2 413 3.29 376 5.23 357
14 Tom Catsburg Wieringermeer 1107 10.2 413 3.17 352 5.01 342 4.15.7
15 Mitchel de Jong Hollandia 1089 10.4 386 3.11 340 5.33 363 4.12.8
16 Floris Stevens Hylas 1084 10.7 346 3.08 334 5.97 404 4.00.0
17 Giedo Bakker Hylas 1017 11.3 273 3.01 320 6.29 424
18 Kasper Jansen Hylas 1014 10.2 413 3.23 364 3.59 237
19 Max van Beveren Hollandia 986 11.3 273 3.06 330 5.63 383
20 Niels Datema Wieringermeer 950 10.9 321 3.04 326 4.45 303 4.30.6
21 Tim Rood Hylas 891 10.8 333 2.89 296 3.90 262 4.27.2
22 Joshua Veldboer Hylas 760 12.1 187 2.49 216 5.23 357 4.26.6
jongens pup A 2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Tom Heiblom Hylas 1495 9.2 569 3.82 482 29.97 444 3.50.5
2 Sebastiaan van Rossen Hera 1446 9.6 503 4.05 528 27.53 415 3.36.7
3 Mark Veldhoen Hylas 1410 9.3 552 3.66 450 26.90 408 3.52.6
4 Maarten Blankendaal Nova 1398 9.7 487 3.75 468 29.91 443 3.45.0
5 Buddy Oosterman Hylas 1364 9.3 552 3.85 488 20.48 324 4.25.6
6 Sam Quax Hera 1263 9.8 472 3.38 394 26.03 397 4.22.4
7 Thom Commadeur Hera 1261 10.3 399 3.50 418 29.99 444 3.59.2
8 Ronald vd Gragt Hylas 1260 10.0 442 3.52 422 26.00 396 4.26.2
9 Jordy Verveer Hera 1243 9.7 487 3.60 438 20.07 318
10 Sjoerd Wegman Hollandia 1240 9.6 503 3.39 396 21.68 341 3.41.1
11 Huub Walgien Hera 1216 10.2 413 3.59 436 23.70 367 3.37.7
12 Luka Liebrand Hollandia 1213 10.5 372 3.34 386 30.94 455
13 Paul Glas Nova 1199 10.2 413 3.67 452 21.17 334
14 Jeroen Meringa Hylas 1196 9.5 519 3.45 408 16.72 269
15 Floris Hageman Hylas 1103 10.3 399 3.47 412 18.21 292 4.00.8
16 Justin Ory Hylas 1065 10.0 442 3.08 334 18.06 289 4.30.5
17 Robert Mosk Hylas 1055 10.8 333 3.18 354 23.77 368
18 Tim Veldhoen Hylas 1043 10.2 413 3.62 442 11.84 188
19 Tommy Groenveld Hera 1038 10.3 399 3.10 338 18.84 301 4.14.7
20 Tim Bakker Hera 893 10.6 359 2.99 316 13.59 218 4.22.5
21 Bjorn Molenaar Nova 812 11.0 308 3.09 336 10.80 168 4.15.8
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Rob ter Burg Noordkop 961 7.6 385 2.82 282 18.39 294 2.20.0
2 Victor Kelderman Hylas 807 7.7 368 2.43 204 14.56 235 2.37.0
3 Sam Huigen Hera 785 8.1 303 2.36 190 18.20 292 2.33.6
4 Jarno Lely Noordkop 555 8.8 202 2.13 144 13.05 209
5 Tom van Marrewijk Noordkop 420 9.4 127 1.92 102 12.01 191 3.18.6
6 Olaf Witte Hera 317 9.7 94 2.00 118 7.74 105 3.22.5
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kaja vd Linden Noordkop 928 7.2 460 2.92 302 10.71 166 2.41.2
2 Lisanne Vedder Hera 880 7.4 422 2.90 298 10.37 160 2.53.1
3 Maaike Broekaart Noordkop 584 8.2 287 2.40 198 7.44 99 2.54.6
4 Abbie Bucham Hylas 522 8.0 318 2.24 166 5.04 38 2.45.0
5 Angela Senchi Hera 413 9.1 163 2.10 138 8.09 112 3.18.2
6 Yvonne Groenveld Hera 351 9.2 151 1.82 83 8.28 117 3.01.5

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina