av Edam, 22 juni



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Joy Wurtz Startbaan 1043 7.4 422 3.01 320 18.85 301 2.23.8
2 Lisa Wagemaker Startbaan 1033 7.0 500 3.18 354 11.37 179 2.23.5
3 June Purkins av Edam 1001 7.3 440 2.94 306 15.78 255 2.35.8
4 Layla Wagemaker Startbaan 989 7.1 480 2.97 312 12.38 197 2.16.3
5 Babette Schekkerman Startbaan 970 7.6 385 3.00 318 16.55 267 2.30.1
6 Roos ter Voort NEA Volharding 939 7.5 403 3.12 342 12.22 194 2.32.6
7 Kristie Wagemaker Startbaan 901 7.6 385 2.88 294 13.78 222 2.22.9
8 Dianne Heeren Startbaan 899 7.6 385 2.99 316 12.42 198
9 Liza de Koning NEA Volharding 852 7.8 351 2.68 254 15.32 247 2.44.5
10 Nikki Flucht NEA Volharding 745 8.2 287 2.68 254 12.77 204 2.28.0
11 Emma Haas NEA Volharding 742 8.1 303 2.92 302 9.25 137 2.48.5
12 Manon Conijn av Edam 738 8.0 318 2.52 222 12.40 198 2.33.9
13 Lyanne Molenaar av Edam 719 7.8 351 2.47 212 10.19 156 2.39.6
14 Naomi Leyen Lycurgus 698 8.2 287 2.50 218 12.14 193 2.39.9
15 Zoe Nikolidakes Startbaan 675 8.6 229 2.49 216 14.29 230
16 Floortje vd Meer Startbaan 623 8.3 272 2.35 188 10.56 163 3.05.8
17 Anne Molenaar av Edam 609 8.7 215 2.27 172 13.81 222 2.54.7
18 Danielle Kalk av Edam 586 8.7 215 2.24 166 12.79 205 2.56.5
19 Charlotte Betel Startbaan 493 8.5 243 2.23 164 6.96 86
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Mandy Groot av Edam 1305 7.1 480 1.05 379 6.66 446 4.28.3
2 Renee Kapteijn NEA Volharding 1187 6.8 542 1.00 342 4.45 303 4.44.5
3 Tjarda vd Spek av Edam 1120 7.1 480 0.95 306 4.89 334 4.01.1
4 Rianne Pessel NEA Volharding 1088 7.1 480 1.00 342 3.96 266 4.52.0
5 Lilian Holst Startbaan 1086 7.4 422 1.00 342 4.72 322 4.57.8
6 Lesley Vork NEA Volharding 1081 7.3 440 0.95 306 4.91 335 4.35.6
7 Lindey Edel NEA Volharding 1071 7.2 460 0.90 269 5.01 342 4.06.6
8 Nathalie Smit NEA Volharding 1069 7.5 403 1.00 342 4.75 324
9 Danascha Splinter NEA Volharding 1032 7.2 460 0.85 232 4.98 340
10 Rowan Duif av Edam 1029 7.5 403 1.00 342 4.19 284 4.04.5
11 Joyce Edel NEA Volharding 1021 7.3 440 0.85 232 5.12 349 4.22.9
12 Daphne Vijn Lycurgus 978 7.3 440 0.90 269 4.00 269 4.23.7
13 Martine v Zalinge av Edam 973 7.7 368 1.00 342 3.92 263 4.13.1
14 Larissa Pankow av Edam 945 7.8 351 0.95 306 4.25 288 4.12.6
15 Lisa Haas NEA Volharding 943 7.9 334 0.95 306 4.46 303 4.21.3
16 Myrthe vd Bruggen Startbaan 933 7.6 385 0.85 232 4.64 316 4.33.1
17 Laura van der Meij Startbaan 926 7.8 351 1.00 342 3.54 233 4.59.3
18 Simone Guit NEA Volharding 890 7.9 334 0.90 269 4.24 287
19 Kim v.d. Velden av Edam 871 7.9 334 0.90 269 3.98 268 4.42.1
20 Marielle Galiart Lycurgus 866 8.0 318 0.90 269 4.12 279 4.47.6
21 Shanne Jonk av Edam 845 7.8 351 0.90 269 3.44 225 4.34.4
22 Ananda de Man NEA Volharding 830 8.2 287 0.85 232 4.57 311 4.59.4
23 Denise Molenaar av Edam 825 8.2 287 0.90 269 3.99 269 5.53.9
24 Mare Purkins av Edam 753 8.3 272 0.90 269 3.28 212
25 Esther Verstappen Startbaan 736 7.9 334 0.75 159 3.66 243 4.30.1
26 Lisa Zwaan NEA Volharding 733 8.3 272 0.80 196 3.94 265 4.45.2
27 Claire Arentsen Startbaan 655 8.3 272 0.85 232 2.59 151 4.36.3
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Rosa Krikke av Edam 1570 9.1 587 4.19 556 6.35 427 3.43.8
2 Sandra Kwakman av Edam 1231 10.2 413 3.54 426 5.78 392 4.03.4
3 Tamara Adonis NEA Volharding 1223 10.1 427 3.58 434 5.31 362 4.08.5
4 Anouk Lagerburg av Edam 1118 10.3 399 3.49 416 4.46 303
5 Iris Lok Lycurgus 1031 10.5 372 3.07 332 4.80 327 3.59.9
6 Linda Zieverink Startbaan 1023 10.5 372 3.02 322 4.82 329 4.44.2
7 Robin Meester Startbaan 990 10.9 321 3.11 340 4.82 329 4.14.4
7 Caroline vd Meer Startbaan 990 10.4 386 2.76 270 4.90 334 4.24.1
9 Janine Mol av Edam 989 10.9 321 2.91 300 5.41 368 4.30.2
10 Maaike van Rijn Lycurgus 953 10.5 372 3.00 318 3.92 263 4.02.5
11 Jessy Smit Startbaan 951 10.6 359 3.14 346 3.70 246 4.21.6
12 Lieke Beunder av Edam 940 10.7 346 2.69 256 4.96 338 4.25.4
13 Lisa Haan NEA Volharding 918 11.0 308 2.59 236 5.49 374 4.18.7
14 Maaike Bloem Startbaan 914 11.4 262 3.05 328 4.75 324 4.18.7
15 Eline Witbraad Startbaan 894 10.9 321 2.80 278 4.34 295 4.48.4
16 Wendy v.d. Velden Lycurgus 875 11.0 308 3.12 342 3.43 225 4.08.0
17 Lianne Kwakman av Edam 855 11.5 250 2.88 294 4.57 311 5.10.7
18 Sophie Kemper av Edam 849 11.7 228 2.82 282 4.97 339 5.18.9
19 Tessa Slieker Startbaan 821 10.9 321 2.55 228 4.03 272 4.30.2
20 Natascha vd Stoop Lycurgus 749 11.4 262 2.73 264 3.41 223 4.39.9
21 Maj-Heart vd Putten Startbaan 631 11.9 207 2.19 156 3.98 268 6.36.9
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Lisanne Schol NEA Volharding 1622 9.2 569 4.06 530 37.24 523 3.58.2
2 Renee van Adrichem NEA Volharding 1546 9.2 569 4.16 550 28.57 427
3 Cheyenne Vitalis NEA Volharding 1473 9.1 587 4.00 518 23.72 368 3.48.7
4 Tanja Reuver NEA Volharding 1453 9.3 552 4.12 542 23.05 359
5 Maxime van Roode NEA Volharding 1399 9.3 552 3.86 490 22.92 357 4.35.2
6 Lisette Guit NEA Volharding 1346 9.3 552 4.05 528 16.49 266 3.38.2
7 Michelle Edel NEA Volharding 1309 9.8 472 3.76 470 23.70 367 3.50.8
8 Charlotte Taman av Edam 1274 10.1 427 3.57 432 27.48 415 4.03.7
9 Anita Karregat av Edam 1254 10.0 442 3.48 414 26.09 398 4.09.6
10 Aafke Verhagen Lycurgus 1247 9.9 457 3.33 384 26.78 406 3.52.9
11 Kim Flucht NEA Volharding 1178 9.8 472 3.59 436 16.79 270 4.09.5
12 Marlies Haubrich NEA Volharding 1127 10.0 442 3.47 412 16.95 273
13 Linda Bontjes NEA Volharding 1025 10.5 372 3.20 358 18.46 295 4.48.3
14 Priscilla Schoof NEA Volharding 1015 10.4 386 3.25 368 16.19 261 4.13.3
15 Danique Buijs av Edam 1009 10.3 399 3.19 356 15.75 254 4.02.1
16 Ottelien Dorland av Edam 993 11.0 308 3.34 386 18.69 299 4.07.4
17 Caro Bakker av Edam 985 10.7 346 3.29 376 16.34 263 4.13.1
18 Trischa Aberkrom av Edam 668 12.3 167 2.35 188 19.68 313
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Pepijn Berkenbosch av Edam 1127 7.4 422 3.11 340 23.50   365 2.18.2
2 Zico Keevel NEA Volharding 1059 7.6 385 2.73 264 27.10   410 2.24.7
3 Jerom Meester Startbaan 931 7.9 334 3.02 322 17.07   275 2.16.7
4 Andrew Vriend Lycurgus 901 7.9 334 2.50 218 22.29   349 2.22.7
5 Nino Kraaijer Lycurgus 889 7.9 334 2.87 292 16.35   263 2.15.4
6 Wesley Zwarthoed av Edam 836 8.1 303 2.82 282 15.54   251 2.30.2
7 Jordi de Jong Startbaan 828 8.1 303 2.70 258 16.58   267
8 Ricardo Aberkrom av Edam 748 7.9 334 2.59 236 11.33   178 2.41.3
9 Siard Keulen Startbaan 733 8.1 303 2.55 228 12.65   202 2.58.1
10 Tom Sistermans Lycurgus 682 8.2 287 2.64 246 9.84   149 2.40.9
11 Yorick de Man NEA Volharding 659 8.6 229 2.52 222 13.00   208 2.31.3
12 Remco Craane Nea Volharding 592 8.5 243 2.13 144 12.79   205 2.45.7
13 Berend Baas Startbaan 563 8.7 215 2.45 208 9.40   140 3.00.1
14 Tim Molleman Startbaan 444 9.4 127 2.22 162 10.14   155 3.00.5
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Bren Meijer NEA Volharding 1441 6.8 542 1.10 416 7.30 483 4.46.9
2 Konrad Burgos Startbaan 1287 7.0 500 1.05 379 6.03 408 4.09.0
3 Irmo Keulen Startbaan 1194 7.2 460 1.00 342 5.77 392 4.49.3
4 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 1173 7.2 460 0.95 306 6.01 407 3.59.9
5 Tim Schol NEA Volharding 1152 7.2 460 1.00 342 5.13 350 3.57.6
6 Jesper Haverkamp Startbaan 1115 7.7 368 1.05 379 5.41 368 4.12.6
7 Brian Melis NEA Volharding 1093 7.3 440 0.95 306 5.09 347 3.45.0
8 Michiel Westerneng av Edam 1063 7.4 422 0.95 306 4.91 335 3.59.6
9 Frank Moerland Lycurgus 1040 7.6 385 0.95 306 5.12 349 4.23.9
10 Julius Bout av Edam 1020 7.5 403 0.90 269 5.10 348
11 Jan Tuijp av Edam 982 8.0 318 0.95 306 5.25 358 4.25.1
12 Ivo van 't Wout Startbaan 969 7.8 351 0.90 269 5.11 349 4.34.3
13 Tom Vethaak NEA Volharding 955 7.6 385 0.90 269 4.43 301 4.21.3
14 Arnoud Zunnebeld Startbaan 948 7.6 385 0.90 269 4.33 294 4.52.1
15 Mike Twaalfhoven Lycurgus 928 7.7 368 0.85 232 4.81 328 4.44.9
16 Wesley Boelrijk Startbaan 871 7.8 351 0.95 306 3.30 214 4.28.6
17 Cas Dahmen Startbaan 725 8.0 318 0.75 159 3.72 248 4.36.1
18 Tim Lutjens Startbaan 714 9.0 176 0.90 269 3.99 269 5.22.8
19 Bouke Bouma av Edam 623 8.7 215 0.70 122 4.22 286 4.17.2
20 Matthijs van Iersel Startbaan 621 9.0 176 0.70 122 4.74 323 5.33.3
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Job Veerman av Edam 1518 9.6 503 4.12 542 7.13 473 4.19.9
2 Laurens Sombroek av Edam 1302 9.9 457 3.60 438 6.02 407 3.45.7
3 Dylan de Graaff Startbaan 1291 9.8 472 3.41 400 6.21 419 4.21.5
4 Jordi Klomp NEA Volharding 1279 10.2 413 3.61 440 6.32 426 3.35.8
4 Tony Keevel NEA Volharding 1279 10.1 427 3.52 422 6.40 430 4.28.5
6 Joost van 't Schip Startbaan 1221 9.9 457 3.34 386 5.55 378 3.40.3
7 Jim Leenders av Edam 1188 10.5 372 3.44 406 6.06 410 4.40.9
8 Bas van de Berg Startbaan 1185 10.1 427 3.20 358 5.91 400 4.15.5
9 Robert Sier av Edam 1166 10.6 359 3.41 400 6.02 407 4.25.0
10 Francis Raymakers Startbaan 1137 10.3 399 3.14 346 5.78 392 4.03.6
11 Stephan Amoreus Startbaan 1126 10.5 372 3.33 384 5.44 370 4.31.4
12 Carlo Struik NEA Volharding 1123 10.6 359 3.23 364 5.91 400 3.50.2
13 Gert-Jan Oostenrijk Startbaan 1101 10.2 413 3.33 384 4.47 304 4.31.3
14 Mathijs Witbraad Startbaan 1052 10.5 372 3.11 340 4.98 340 3.53.1
15 Daniel Schulz NEA Volharding 1032 10.9 321 3.16 350 5.30 361 4.15.0
16 Jesse Kaptein av Edam 990 10.9 321 3.02 322 5.08 347
17 Dennis Reep NEA Volharding 976 10.5 372 3.20 358 3.70 246
18 Sil Molenaar av Edam 959 11.6 239 2.81 280 6.56 440 4.34.2
19 Kees Veerman av Edam 956 11.1 296 2.99 316 5.04 344 4.40.5
20 Jerry de Jong Lycurgus 951 11.0 308 3.14 346 4.37 297 4.42.8
21 Mike van Duuren Startbaan 943 10.7 346 3.11 340 3.84 257 4.26.7
22 Rob Tol av Edam 894 11.3 273 2.75 268 5.17 353 4.34.7
23 Mark Betel Startbaan 735 11.4 262 2.61 240 3.53 233 4.35.8
24 Rick Schagen NEA Volharding 704 12.4 157 2.53 224 4.74 323
25 Milan Heins Startbaan 683 12.1 187 2.44 206 4.27 290 4.27.3
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Geoff Mühren av Edam 1547 9.6 503 4.05 528 36.56 516 4.06.9
2 Geoffrey vd Berg Startbaan 1522 9.2 569 3.85 488 31.86 465 3.45.2
3 Kevin van der Eyk Startbaan 1473 9.4 535 4.13 544 25.80 394 4.00.3
4 Steve Muller NEA Volharding 1472 9.5 519 3.88 494 31.34 459 3.56.1
5 Tony Arkes av Edam 1452 9.7 487 3.92 502 31.66 463 3.33.1
6 Rowan Smal NEA Volharding 1421 10.0 442 4.10 538 29.70 441 4.17.7
7 Brian Bos Lycurgus 1392 9.4 535 3.94 506 22.45 351 3.40.1
8 Olav v Harmelwaard NEA Volharding 1294 9.6 503 3.53 424 23.68 367 3.48.1
9 Steffan Guijt av Edam 1286 10.1 427 3.80 478 24.76 381 3.43.4
10 Danny Piet av Edam 1216 10.1 427 3.43 404 25.10 385
11 Jerry Melis NEA Volharding 1175 9.8 472 3.35 388 19.82 315 3.36.5
12 Pascal v.d. Valk av Edam 1125 10.8 333 3.16 350 29.79 442
13 Siewerd Bohncke Startbaan 1079 10.4 386 3.36 390 18.98 303
14 Jurrian Pasman Startbaan 938 11.4 262 3.13 344 21.05 332 4.11.2
15 Niels de Vries NEA Volharding 922 10.6 359 3.23 364 12.49 199 4.31.0
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Yannick Mahieu Startbaan 1077 7.6 385 3.10 338 22.67 354 2.27.7
2 Sean Meijer Lycurgus 795 8.1 303 2.20 158 21.20 334 2.33.9
3 Dino Hendriks Startbaan 748 8.0 318 2.34 186 15.12 244 2.31.5
4 Jasper Fennet Startbaan 687 8.3 272 2.54 226 11.90 189 2.44.1
5 Lars Wagemaker Startbaan 641 8.1 303 2.37 192 9.68 146 2.40.9
6 Max Broere Startbaan 635 8.3 272 2.48 214 9.83 149 2.44.8
7 Job Lutjens Startbaan 564 8.9 189 2.23 164 13.15 211 2.46.1
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisa Adrichem NEA Volharding 888 7.6 385 2.84 286 13.50 217 2.33.7
2 Frances vd Eijk Startbaan 850 7.5 403 2.76 270 11.25 177 2.47.4
3 Ellen van 't Schip Startbaan 789 7.6 385 2.63 244 10.39 160 2.24.3
4 Josje Jeukens Startbaan 469 9.1 163 2.06 130 11.22 176 2.45.8
5 Roos Lok Lycurgus 438 8.8 202 2.11 140 7.37 96 2.39.4
6 Sophie Broere Startbaan 383 9.1 163 2.01 120 7.54 100 2.49.2

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina