Atos, 22 juni



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Quinta Duba AKU 1002 7.4 422 2.88 294 17.82 286 2.25.0
2 Tessa Strijp AV 23 983 7.3 440 2.96 310 14.45 233 2.24.3
3 Tander Onclin Haarlemmermeer 952 7.2 460 3.09 336 10.18 156 2.23.1
4 Linda van Rossum AKU 947 7.3 440 3.14 346 10.44 161 2.29.4
5 Sherada Boukhari AV 23 860 7.5 403 2.63 244 13.27 213 2.18.6
6 Maud Kouwenberg AKU 758 8.0 318 2.63 244 12.32 196 3.23.3
7 Femke Goudriaan AAC 618 8.3 272 2.43 204 9.47 142 3.09.8
8 Tamara Oudwater AAC 603 8.3 272 2.20 158 11.07 173 3.06.0
9 Noa Defeche AV 23 600 8.3 272 2.50 218 8.00 110 2.50.4
10 Miriam Veenstra AAC 571 8.5 243 2.26 170 10.27 158 2.53.3
11 Rianne Smit AAC 441 9.8 83 2.23 164 12.22 194 2.56.8
12 Hanna Dohle AV 23 239 10.1 51 1.75 68 8.42 120 3.20.9
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Cherelle Mijnals AAC 1335 6.6 587 1.00 342 6.00 406 4.16.2
2 Melissa van Gelder av Aalsmeer 1212 6.7 565 0.95 306 5.00 341 4.17.8
3 Emma van Gerven AV 23 1172 7.1 480 1.05 379 4.60 313 4.49.3
4 Annemiek Hoogendoo Haarlemmermeer 1058 7.2 460 0.85 232 5.38 366 4.05.9
5 Romy Tillema Atos 1041 7.1 480 0.95 306 3.81 255 4.26.9
6 Marit Koomen AV 23 1017 7.2 460 0.85 232 4.76 325 4.46.0
7 Ruby Loutenburg Haarlemmermeer 1002 7.4 422 0.90 269 4.56 311 4.11.0
8 Willemien Slot AV 23 985 7.1 480 0.90 269 3.57 236 3.56.6
9 Rachel Holvast Atos 978 7.6 385 0.95 306 4.24 287 4.37.9
10 Roos de Kok AAC 941 7.2 460 0.85 232 3.74 249 4.19.6
11 Esther Huffener AV 23 939 7.2 460 0.90 269 3.26 210 4.26.0
12 Esme van Leuveren AAC 928 7.1 480 0.80 196 3.77 252 4.00.8
13 Ledmia Baghdadi Atos 869 8.0 318 0.95 306 3.69 245 4.57.1
14 Judith Jansen AAC 823 7.6 385 0.85 232 3.21 206 4.38.4
15 Soraya El Azrak AAC 819 7.8 351 0.85 232 3.57 236 4.08.5
16 Puck Jansen AV 23 787 7.7 368 0.75 159 3.88 260 5.09.6
17 Ande Rijnhart AV 23 772 7.8 351 0.85 232 3.01 189 4.56.5
18 Marlene Thissen AV 23 723 7.8 351 0.80 196 2.86 176 4.54.9
19 Luna Meister AV 23 604 8.5 243 0.85 232 2.36 129 4.57.5
20 Linda McCray Atos 529 9.0 176 0.75 159 3.07 194 5.13.9
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Kaoutar Mestoui AAC 1455 9.5 519 3.92 502 6.46 434 3.39.8
2 Lisa Muller AV 23 1446 9.3 552 3.65 448 6.67 446 3.45.3
3 Gaby Baal AAC 1325 9.4 535 3.52 422 5.41 368 3.59.3
4 Nannet Schuring Atos 1296 9.7 487 3.41 400 6.05 409 4.00.8
5 Lisa Senator AAC 1275 9.4 535 3.43 404 4.92 336 4.06.8
6 lysanne Smit Haarlemmermeer 1235 9.9 457 3.22 362 6.16 416
7 Irene Kranendonk Atos 1220 10.0 442 3.39 396 5.62 382 4.26.2
8 Helen van Rossum AKU 1112 10.0 442 3.43 404 3.96 266 4.09.1
9 Willemijn vd Wind Haarlemmermeer 1094 10.0 442 3.07 332 4.70 320 3.55.0
10 Jamilla Vriesma AV 23 1045 10.3 399 3.28 374 4.04 272 4.46.2
11 Kim van Doesburg AAC 1029 10.0 442 2.89 296 4.29 291 4.09.7
12 Vera Schoonackers AV 23 979 10.4 386 2.79 276 4.65 317 4.25.9
13 Jasmijn de Nood AV 23 950 10.7 346 2.89 296 4.52 308 3.48.9
14 Amal El Abbadi AAC 947 11.0 308 2.79 276 5.32 363 4.03.1
15 Adinda Mendel AV 23 897 11.0 308 2.93 304 4.21 285 4.00.1
16 Sophie van Oostvoo AV 23 819 11.2 285 2.61 240 4.33 294 4.38.0
17 Btissame El Morabe AV 23 807 11.5 250 2.72 262 4.34 295 4.28.9
18 Marjolein van Woud Atos 785 10.9 321 2.52 222 3.65 242 4.22.3
19 Fadoua Aarrass AAC 504 13.7 44 2.23 164 4.36 296 4.57.4
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Jessica Oudeboon Atos 1533 8.9 623 3.88 494 27.59 416 3.37.6
2 Robin Groen AV 23 1361 9.6 503 3.95 508 22.41 350 4.00.0
3 Stephanie Boode av Aalsmeer 1329 9.5 519 3.58 434 24.35 376 3.49.1
4 Simone de Jong AKU 1324 9.4 535 3.74 466 20.38 323 3.45.7
5 Marielle Rozet AAC 1319 9.5 519 3.63 444 22.86 356 4.11.2
6 Maaike Daatselaar Atos 1304 9.2 569 3.70 458 17.21 277 3.43.2
7 Mirte Balke AKU 1238 9.6 503 3.68 454 17.49 281 3.51.4
8 Rosa Bas AV 23 1177 9.7 487 3.14 346 21.95 344 3.59.6
9 Michelle Tetteroo AV 23 1128 10.0 442 3.22 362 20.46 324 3.58.5
10 Valery Brandsen AAC 1121 9.6 503 3.37 392 14.06 226 4.12.7
11 Zefanya Aningjola AAC 1094 9.7 487 3.24 366 14.92 241
12 Senna Mol Atos 1089 10.4 386 3.65 448 15.83 255 4.04.2
13 Rafaella Keizer AAC 1081 10.6 359 2.97 312 27.11 410 4.37.1
14 Britney Kembel AAC 1061 10.5 372 3.10 338 22.48 351 5.48.9
15 Ciska Schipper AAC 1047 10.0 442 3.27 372 14.48 233 4.11.1
16 Mickey Sontrop AKU 1029 10.3 399 3.38 394 14.66 236 4.23.8
17 Leontien Draper AKU 948 10.5 372 3.04 326 15.51 250 5.05.0
18 Ahlam Assoula AAC 944 10.5 372 2.90 298 17.02 274 4.55.8
19 Anniek Hoek AV 23 911 10.5 372 3.13 344 12.25 195 4.23.9
20 Nabila Queld Hadj AAC 891 10.4 386 2.89 296 13.04 209 4.17.8
21 Marieke Bremer Atos 818 10.9 321 3.03 324 11.07 173 5.11.8
22 Denise Kraakman AAC 790 10.9 321 2.63 244 14.00 225
23 Noortje de Haan AAC 715 11.6 239 2.91 300 11.22 176 5.07.0
24 Nathalie Bartels AAC 638 10.5 372 2.27 172 7.27 94 4.08.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Stephan van den Br AAC 1404 6.6 587 3.54 426 25.55 391 2.07.7
2 Daniel Lam Haarlemmermeer 1117 7.3 440 3.10 338 21.59 339 2.09.1
3 Idris Sprenger AAC 1023 7.4 422 2.62 242 23.02 359 2.11.0
4 Sean ten Kate Haarlemmermeer 959 7.5 403 2.78 274 17.55 282 2.29.7
5 Yoram Sibeijn Haarlemmermeer 958 7.4 422 2.76 270 16.51 266 2.22.3
6 Tom Schoufour AV 23 846 8.1 303 2.76 270 16.94 273
7 Patrice Smit av Aalsmeer 796 8.1 303 2.50 218 17.09 275
8 Niels Dapper AAC 705 8.3 272 2.55 228 12.82 205 2.41.5
9 Tomas Baars av Aalsmeer 691 8.0 318 2.58 234 9.33 139 2.24.6
10 Kwintie Renardus AV 23 663 8.5 243 2.33 184 14.65 236
11 Jeffrey Tilo AKU 580 8.5 243 2.47 212 8.68 125 2.50.8
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspingen kogelstoten 1000 m
1 Colin Toonen Haarlemmermeer 1439 6.2 686 1.10 416 4.94 337 3.43.3
2 Dexter Hope Haarlemmermeer 1419 6.8 542 1.15 452 6.31 425 3.45.2
3 Thomas de Weers Haarlemmermeer 1369 6.5 611 1.05 379 5.57 379 3.34.5
4 Robin Piet av Aalsmeer 1250 6.8 542 0.95 306 5.94 402 3.41.7
5 Thom Ridderbos AV 23 1231 7.2 460 1.00 342 6.37 429 3.47.2
6 Tijme Balke AKU 1190 6.8 542 0.95 306 5.01 342 3.50.7
7 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 1177 7.2 460 1.05 379 4.96 338 4.07.4
8 Wouter Toering Atos 1168 7.2 460 0.95 306 5.93 402 4.08.0
9 Joshua Bernard Haarlemmermeer 1153 7.2 460 0.90 269 6.29 424 4.01.9
10 Auke Eringa AV 23 1143 6.8 542 0.95 306 4.34 295 4.15.3
11 Jimmy van Midden Atos 1100 7.0 500 0.95 306 4.33 294 4.14.9
12 Mark Wormhoudt AV 23 1095 7.0 500 0.90 269 4.78 326 4.26.2
13 Jeroen Bosschaart AKU 1083 7.0 500 0.95 306 4.10 277 3.54.9
14 Levon Dindar Haarlemmermeer 1064 7.6 385 0.90 269 6.07 410 4.56.2
15 Jasper Hoek AV 23 1048 7.4 422 0.95 306 4.69 320 4.02.6
16 Nicky Brouwer AKU 1005 7.4 422 0.95 306 4.10 277 4.06.8
17 Abe Dijkman AV 23 953 7.6 385 0.85 232 4.93 336 4.30.7
18 Jesper Paulina AAC 900 7.8 351 0.85 232 4.65 317 4.32.0
19 Kevin Timman AAC 881 7.5 403 0.80 196 4.17 282 4.06.2
20 Matthijs Smeets AAC 835 8.2 287 0.90 269 4.13 279 5.21.6
21 Daan Miserus AAC 829 7.6 385 0.85 232 3.28 212 4.38.0
22 Bastien Georges AAC 800 8.4 257 0.80 196 5.09 347 4.40.3
23 Yassir El Ghazaoui AAC 779 7.6 385 0.80 196 3.11 198 3.53.1
24 Wesley Sinkeldam Atos 742 8.1 303 0.85 232 3.22 207 4.35.8
25 Rick Roling AKU 734 7.7 368 0.80 196 2.80 170 4.25.4
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Stefan Imanse Haarlemmermeer 1643 8.9 623 4.07 532 7.40 488
2 Joomay Odjo AV 23 1448 9.5 519 3.66 450 7.24 479 3.48.8
3 Dico Duba AKU 1444 9.7 487 3.44 406 8.57 551 4.08.2
4 Luuc Brans Atos 1370 9.3 552 3.81 480 4.96 338 3.43.2
5 Jordi Baars av Aalsmeer 1355 9.5 519 3.61 440 5.84 396 3.32.9
6 Wesley vd Groef Haarlemmermeer 1294 9.8 472 3.28 374 6.69 448 4.01.8
7 Matthijs van Amero AKU 1237 10.0 442 3.60 438 5.24 357 3.48.2
8 Roy Kalee Haarlemmermeer 1206 10.0 442 3.22 362 5.94 402 4.02.5
9 Maarten Cornelisse AAC 1196 10.4 386 3.32 382 6.36 428 4.13.1
10 Sjors Tukker Haarlemmermeer 1185 10.0 442 3.42 402 5.00 341 4.04.5
11 Jarno Vegting Atos 1156 10.0 442 3.28 374 4.99 340 3.54.1
12 Joel Brandt Haarlemmermeer 1139 10.3 399 3.11 340 5.90 400 4.45.9
13 Lars Bovers Haarlemmermeer 1082 10.6 359 3.01 320 5.95 403 4.42.3
14 Emilio Visser AV 23 1081 10.9 321 3.23 364 5.84 396 4.26.3
15 Mathijs Wiggers Haarlemmermeer 1075 10.4 386 3.06 330 5.27 359 3.35.7
16 Mark Lokkerbol AV 23 1030 10.5 372 3.04 326 4.87 332 3.45.6
17 Michael Kalee Haarlemmermeer 1025 10.7 346 3.02 322 5.24 357 4.20.2
18 Bryan ten Kate Haarlemmermeer 994 11.0 308 3.01 320 5.37 366 4.38.3
18 Ajoub Benchaabane Atos 994 10.5 372 2.92 302 4.70 320 3.50.4
20 Jurien Cerneus Haarlemmermeer 975 10.5 372 2.83 284 4.68 319 4.14.3
21 Bas de Haas Atos 877 10.7 346 2.66 250 4.16 281 4.33.6
22 Jonick Daniels AV 23 586 13.0 102 2.35 188 4.36 296
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Mark van Tubergen Haarlemmermeer 1504 8.9 623 3.96 510 23.99 371
2 Mark Oudwater AAC 1459 9.5 519 3.77 472 32.15 468
3 Wouter Sibeijn Haarlemmermeer 1449 9.3 552 4.00 518 24.63 379 3.46.1
4 Chico Hevens AAC 1348 9.4 535 3.89 496 20.00 317 4.18.7
5 Mustafa Aktas AAC 1339 9.5 519 3.52 422 26.14 398 4.22.8
6 Marc Hulsebosch Haarlemmermeer 1249 9.7 487 3.68 454 19.33 308 3.52.5
7 Oessema Boukhari AV 23 1240 9.9 457 3.24 366 27.65 417 3.34.0
8 Guido Verlooy AAC 1227 9.6 503 3.43 404 20.16 320 3.54.4
9 Jeroen Schoonacker AV 23 1212 9.6 503 3.60 438 16.83 271 3.50.0
10 Bas Gort AAC 1198 9.8 472 3.43 404 20.29 322 4.01.0
11 Moreno van de Zon AKU 1194 9.8 472 3.57 432 18.13 290 3.44.1
12 Nicky Smit av Aalsmeer 1192 10.5 372 3.15 348 32.48 472
13 Merijn van Wouden Atos 1188 10.0 442 3.35 388 23.00 358 4.17.9
14 Thomas Roos Haarlemmermeer 1180 9.7 487 3.27 372 20.26 321 3.56.4
15 Tomas Wormhoudt AV 23 1121 10.2 413 3.33 384 20.45 324 4.02.9
16 Ivo van Leeuwen Atos 1101 10.5 372 3.20 358 23.96 371 4.10.0
17 Thomas Jonkers AV 23 1098 10.2 413 3.20 358 20.67 327 3.39.6
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jasper Bosschaart AKU 545 8.7 215 10.16 156 2.28 174 2.40.8
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ashjey Anson AAC 517 8.7 215 2.23 164 9.31 138 3.00.3

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina