av Monnickendam, 8 juni

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ama Emechete av Bijlmer 971 7.3 440 3.28 374 10.23 157
2 Tessa Strijp AV 23 842 8.2 287 3.02 322 14.44 233 2.32
3 Rosan Lansink av Bijlmer 841 8.0 318 2.66 250 16.98 273
4 Martine Wiggemans av Monnickendam 806 7.8 351 2.66 250 12.83 205 2.44
5 Sherada Boukhari AV 23 801 7.6 385 2.54 226 11.97 190 2.27
6 Moemtaz De Randami av Bijlmer 721 9.0 176 2.53 224 20.22 321
7 Maayke v/d Sluys av Monnickendam 623 8.4 257 2.29 176 11.95 190
8 Merel Kok av Castricum 612 8.6 229 2.55 228 10.11 155 3.04
9 Milou Gutter av Monnickendam 597 8.4 257 2.24 166 11.13 174 3.01
10 Noa Defeche AV 23 580 8.3 272 2.41 200 7.91 108 3.08
11 Jolijn de Ridder AV 23 516 8.8 202 2.43 204 7.98 110 3.06
12 Deshny MacLean av Bijlmer 502 8.9 189 1.92 102 13.15 211
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Romy Tillema ATOS 1022 7.3 440 2.99 316 16.49 266 4.36
2 Willemien Slot AV 23 1021 7.1 480 3.16 350 12.03 191 4.03
3 Emma van Gerven AV 23 995 7.2 460 2.94 306 14.24 229 4.44
4 Amee Hurkmans av Castricum 989 7.4 422 3.02 322 15.20 245 4.07
5 Rachel Holvast ATOS 895 7.7 368 3.03 324 12.72 203 4.48
6 Esther Huffener AV 23 894 7.4 422 3.06 330 9.50 142 4.27
7 Maaike Molman Zaanland 891 7.5 403 2.91 300 11.89 188 4.59
8 Quinta Kok av Castricum 856 7.6 385 2.72 262 13.06 209
9 Annabel van Toledo av Castricum 848 8.2 287 2.85 288 16.97 273 4.34
10 Rosanne Braak AV 23 831 7.5 403 2.79 276 9.97 152 4.48
11 Petra Boeree Zaanland 819 8.1 303 2.90 298 13.58 218 5.25
12 Puck Jansen AV 23 787 7.9 334 2.68 254 12.46 199
13 Anna Kos av Castricum 776 8.0 318 2.76 270 11.89 188
14 Maud v/d Wurf av Castricum 764 7.9 334 2.83 284 9.66 146
14 Sanne Gersonius av Castricum 764 8.0 318 2.60 238 12.97 208 4.35
16 Ande Rijnhart AV 23 761 7.8 351 2.87 292 8.35 118 4.38
17 Ledmia Baghdadi ATOS 741 8.2 287 2.67 252 12.67 202 4.41
18 Annick Breedt Brui av Castricum 688 8.5 243 2.58 234 13.16 211 4.39
19 Marlene Thissen AV 23 666 8.2 287 2.55 228 9.92 151 5.06
20 Sonja ten Dam Zaanland 558 8.6 229 2.60 238 7.16 91 5.30
21 Linda McCray ATOS 527 9.1 163 2.45 208 10.18 156 5.34
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Demelza Pocorni av Bijlmer 1306 9.4 535 1.05 379 25.66 392 4.04
2 Jacky van Splunter Zaanland 1253 9.7 487 1.05 379 25.20 387 3.44
3 Merel Lansink av Bijlmer 1232 9.8 472 1.10 416 21.93 344 4.31
4 Lisa Muller AV 23 1202 9.6 503 1.10 416 17.63 283 4.04
5 Coco Tolud av Bijlmer 1148 9.9 457 1.05 379 19.60 312 4.06
6 Jeske Walgers av Castricum 1132 9.9 457 1.10 416 16.07 259
7 Nannet Schuring ATOS 1079 10.0 442 1.00 342 18.44 295 4.07
8 Dewi de Wit Zaanland 1070 10.5 372 1.00 342 22.80 356 4.13
9 Sharon Bosch av Monnickendam 1045 10.4 386 1.00 342 19.97 317 4.39
10 Irene Kranendonk ATOS 1025 10.3 399 1.05 379 15.29 247 4.38
11 Kristel Piets Zaanland 999 10.5 372 0.95 306 20.26 321 4.14
12 Fayette Klaassen av Castricum 971 10.9 321 1.05 379 16.81 271 4.16
13 Rianne Piets Zaanland 927 10.2 413 0.80 196 20.01 318 4.34
14 Gaby Verhoeff Zaanland 869 10.6 359 0.85 232 17.28 278 4.15
15 Larissa Stout av Monnickendam 868 11.4 262 0.90 269 21.39 337 4.23
16 Adinda Mendel AV 23 853 10.9 321 1.00 342 11.96 190 3.59
17 Vera Schoonackers AV 23 849 10.3 399 0.90 269 11.46 181 4.47
18 Jasmijn de Nood AV 23 812 10.9 321 0.95 306 11.72 185 3.58
19 Julie van der Post AV 23 794 10.7 346 0.95 306 9.49 142 4.15
20 Richella o/d Heijd Zaanland 793 10.4 386 0.85 232 11.18 175 4.29
21 Sophie van Oostvoo AV 23 757 11.5 250 0.90 269 14.73 238 4.46
22 Cleo Berenbroek av Bijlmer 718 11.3 273 0.90 269 11.21 176 4.48
23 Marielle Zonneveld av Castricum 714 11.5 250 0.95 306 10.30 158 4.34
24 Btissame el Morabe AV 23 689 11.5 250 0.85 232 12.92 207 4.29
25 Marjolein van Woud ATOS 671 11.5 250 0.85 232 11.94 189 4.21
26 Claudia Schotanus av Monnickendam 299 12.5 148 0.00 1 9.87 150 5.20
27 Nikita Peters AV 23 116 15.8 1 0.00 1 8.15 114
meisjes pup A.2 totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jessica Oudeboon ATOS 1581 9.1 587 3.84 486 7.76 508 3.50
2 Maaike Daatselaar ATOS 1444 9.3 552 3.83 484 6.03 408 3.51
3 Robin Groen AV 23 1368 9.6 503 3.84 486 5.57 379
4 Lotte Poort Zaanland 1347 9.6 503 3.65 448 5.84 396 3.51
5 Michelle Tetteroo AV 23 1263 10.1 427 3.48 414 6.26 422 4.08
6 Senna Mol ATOS 1178 10.4 386 3.43 404 5.71 388 4.12
7 Kelly Kroezen Zaanland 1173 10.1 427 3.13 344 5.93 402
8 Silvi Hurkmans av Castricum 1163 10.3 399 3.40 398 5.37 366 4.31
9 Emma-Joy van Dorp Zaanland 1160 10.4 386 3.51 420 5.19 354 4.30
10 Anniek Hoek AV 23 1109 10.2 413 3.19 356 4.98 340 4.27
11 Tara ten Dam Zaanland 1105 10.6 359 3.17 352 5.81 394
12 Wendy Schmidtz av Castricum 1046 10.5 372 3.08 334 4.99 340
13 Savannah Zwart av Castricum 1021 11.2 285 3.20 358 5.55 378
14 Marieke Bremer ATOS 873 10.9 321 3.10 338 3.30 214 5.19
15 Kelly Verhoeff Zaanland 746 11.9 207 2.55 228 4.56 311 4.43
16 Raissa Kok av Castricum 731 13.8 36 2.50 218 7.20 477
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rafael Gorissen av Bijlmer 1264 7.0 500 3.18 354 27.13 410 2.26
2 Sebas Schmidt av Castricum 1152 7.4 422 3.51 420 19.45 310 2.17
3 Kobi Appiah av Bijlmer 1103 7.5 403 3.36 390 19.49 310 2.46
4 Egbert Weverink AV 23 1017 7.6 385 3.00 318 19.77 314 2.32
5 Roel Dijkstra av Monnickendam 998 7.7 368 2.58 234 25.94 396 2.41
6 Jeffrey Huygens Zaanland 970 7.7 368 2.65 248 22.68 354 2.11
7 Scott Alink Zaanland 957 7.7 368 2.76 270 20.08 319 2.26
8 Elario Zweet av Castricum 953 7.9 334 2.94 306 19.66 313 2.44
9 Axel Bremer av Castricum 900 7.5 403 2.85 288 13.06 209 2.54
10 Rienk de Weerd av Castricum 864 7.8 351 2.99 316 12.35 197 2.12
11 Tom Schoufour AV 23 843 8.1 303 2.88 294 15.23 246
12 Martijn van Ophem Zaanland 803 7.7 368 2.54 226 13.04 209
13 Kwinti Renardus AV 23 769 8.1 303 2.51 220 15.27 246 2.48
14 Coen van Brussel av Monnickendam 766 7.6 385 2.57 232 9.85 149 2.18
15 Rens Liefting av Castricum 704 8.5 243 2.44 206 15.84 255 2.55
16 Sam de Kock av Castricum 641 8.1 303 2.38 194 9.57 144 3.09
17 Koen Revers av Castricum 589 8.6 229 2.55 228 9.00 132 2.52
jongens pup B totaal 4+E1450 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Thom Ridderbos AV 23 1297 7.2 460 3.40 398 29.55 439 4.04
2 Joris Hollander av Castricum 1292 6.3 660 3.23 364 16.67 268 3.59
3 Auke Eringa AV 23 1251 6.5 611 3.05 328 19.62 312 4.22
4 Jimmy van Midden ATOS 1096 7.2 460 3.09 336 18.80 300 4.22
5 Ynze Strikwerda AV 23 1086 7.3 440 3.17 352 18.40 294 4.14
6 Wouter Toering ATOS 1076 7.4 422 2.91 300 22.64 354 4.09
7 Mark Wormhoudt AV 23 1056 7.2 460 3.08 334 16.26 262 4.34
8 Timon Thomasczewsk av Castricum 1048 7.3 440 2.87 292 19.87 316 4.30
9 Jasper Hoek AV 23 1025 7.4 422 3.14 346 15.96 257 4.17
10 Jasper v/d Peet av Monnickendam 992 7.4 422 2.78 274 18.47 296 4.44
11 Tom Eshuijs Zaanland 932 8.1 303 2.93 304 20.54 325 4.06
12 Dennis Wildbret av Castricum 924 8.1 303 2.75 268 22.61 353 4.29
12 Thomas Kuijper av Castricum 924 7.7 368 2.79 276 17.42 280 4.35
14 Daniel Klijn Zaanland 900 8.1 303 2.79 276 20.27 321
15 Max Taekema AV 23 887 7.7 368 2.84 286 14.47 233 4.31
16 Abe Dijkman AV 23 858 7.5 403 2.61 240 13.40 215 4.36
17 Martijn Tepaske Zaanland 849 7.8 351 2.56 230 16.66 268 4.46
18 Imad Mohammadi ATOS 788 8.2 287 2.45 208 18.30 293 3.54
19 Milco Majoor Zaanland 746 8.3 272 2.57 232 15.01 242
20 Bart Sander av Castricum 721 8.1 303 2.73 264 10.06 154 5.04
21 Samuel Jong av Castricum 693 8.3 272 2.72 262 10.32 159 5.35
22 Mick te Velthuis AV 23 682 8.2 287 2.36 190 12.84 205 4.46
23 Wesley Sinkelder ATOS 649 8.3 272 2.37 192 11.68 185 4.56
24 Brian Willms av Monnickendam 587 7.9 334 1.78 74 11.36 179
25 Joost Heusinkveld av Monnickendam 540 8.5 243 2.19 156 9.41 141 5.21
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Jorn Hoebe av Castricum 1500 9.5 519 1.25 526 30.94 455 4.04
2 Robin Bak av Monnickendam 1457 9.7 487 1.25 526 29.97 444 3.29
3 Sander Boeree Zaanland 1261 10.1 427 1.15 452 24.86 382 4.03
4 Nick Sinnige av Castricum 1159 9.9 457 1.10 416 17.81 286 4.04
5 Sibren de Weerd av Castricum 1121 10.1 427 1.05 379 19.81 315 3.44
6 Sepp Kotten av Castricum 1067 10.5 372 1.00 342 22.58 353 3.49
7 Luuc Brans ATOS 1051 9.5 519 0.95 306 14.01 226 3.52
8 Wessel Schilders av Monnickendam 1048 10.3 399 1.00 342 19.23 307 4.05
9 Jonathan De Sander av Bijlmer 1042 10.1 427 0.90 269 22.05 346 4.33
10 Bas le Belle av Castricum 1004 10.3 399 1.00 342 16.32 263 4.27
11 Emilio Visser AV 23 994 11.1 296 1.00 342 22.83 356 4.35
12 Ayouh Benchaabane ATOS 987 10.5 372 1.00 342 16.94 273 3.45
13 Rens v/d Wurf av Castricum 979 10.5 372 0.95 306 18.83 301
14 Thomas van Ophem Zaanland 919 10.7 346 0.95 306 16.57 267
15 Joomay Odjo AV 23 903 9.3 552 22.46 351
16 Jarno Vegting ATOS 901 11.0 308 1.05 379 13.35 214 3.51
17 Krijn Schagen av Castricum 879 11.0 308 1.00 342 14.22 229 3.53
18 Stefan Mous av Castricum 870 10.7 346 0.90 269 15.80 255 4.06
19 Thijs Mooij av Castricum 814 11.5 250 1.00 342 13.80 222 4.41
20 Bas de Haas ATOS 793 10.2 413 0.80 196 11.62 184 4.32
21 Jeffrey Stolp Zaanland 786 11.2 285 0.90 269 14.40 232 4.21
22 Roy Dekker Zaanland 781 10.7 346 0.85 232 12.71 203 3.54
23 Mitchell Vaneer av Bijlmer 720 11.8 218 0.80 196 19.21 306
24 Jonick Daniels AV 23 131 13.3 76 0.00 1 5.66 54 5.38
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Dane de Weger Zaanland 1477 9.4 535 3.86 490 6.77 452 3.49
2 Bart Pleiter av Monnickendam 1476 9.5 519 3.65 448 7.77 509 4.01
3 Dylan Ballantine av Bijlmer 1439 9.6 503 3.69 456 7.25 480
4 Kevin Wilmsen Zaanland 1404 9.3 552 3.58 434 6.19 418 3.55
5 Mark van Dorst Zaanland 1360 10.1 427 3.71 460 7.13 473
6 Jeroen Schoonacker AV 23 1351 9.7 487 3.84 486 5.55 378 3.59
7 Jesse Brugts Zaanland 1345 9.6 503 3.46 410 6.42 432 4.28
8 Oessema Boukhari AV 23 1334 9.4 535 3.29 376 6.28 423 3.35
9 Kareem Brasdorp av Bijlmer 1232 9.5 519 3.00 318 5.82 395
10 Peter Schellekens av Monnickendam 1231 10.1 427 3.31 380 6.29 424 3.38
11 Ricardo Muytjens AV 23 1216 10.3 399 3.51 420 5.85 397 4.05
12 Jasper Kloosterboer av Castricum 1190 10.4 386 3.41 400 5.97 404
13 Bas Gutter av Monnickendam 1180 10.0 442 3.26 370 5.40 368 4.13
14 Cor Bollemeijer av Castricum 1178 10.3 399 3.36 390 5.73 389 3.51
15 Sander Wiertzema Zaanland 1168 10.2 413 3.45 408 5.09 347 4.01
16 Tomas Wormhoudt AV 23 1160 10.2 413 3.38 394 5.18 353 3.58
17 Ivo van Leeuwen ATOS 1150 10.6 359 3.24 366 6.31 425
18 Maarten Kok av Castricum 1146 11.0 308 3.34 386 6.77 452 4.36
19 Thomas Jonkers AV 23 1114 10.4 386 3.17 352 5.52 376 3.52
20 Guus Vonk av Castricum 1113 10.2 413 2.94 306 5.81 394 4.00
21 Oussama El Kharraz AV 23 1108 10.4 386 3.44 406 4.63 316 3.31
22 Jesper Moes Zaanland 1106 10.8 333 3.38 394 5.57 379
23 Guus Mittendorf Zaanland 1093 10.3 399 3.18 354 4.98 340 3.43
24 Jeroen Vergouw av Castricum 1089 10.8 333 3.32 382 5.49 374 4.17
25 Tom Guichelaar av Castricum 1058 10.8 333 2.78 274 6.75 451 4.35
26 Peter v Velzen av Castricum 983 10.9 321 2.75 268 5.81 394 4.18
27 Patrick Verheij Zaanland 938 11.4 262 3.13 344 4.87 332
28 Maarten Kos av Castricum 912 12.1 187 2.84 286 6.55 439
29 Stefan Verkooyen Zaanland 852 11.9 207 2.84 286 5.26 359 4.29
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Deion Etman av Bijlmer 998 6.9 521 10.11 155 3.02 322 2.34
2 Joris Steenmans av Castricum 765 8.7 215 19.91 316 2.58 234 2.47
3 Bennet Mous av Castricum 652 8.4 257 11.82 187 2.45 208 2.32
4 Guus Schroder av Castricum 603 8.4 257 11.24 176 2.26 170 2.48
5 Maurits Tepaske Zaanland 519 8.8 202 11.94 189 2.05 128 2.45
6 Colin Santhuizen Zaanland 486 8.6 229 9.12 135 2.02 122 3.18
7 Sijbren Berenbroek av Bijlmer 372 9.7 93 7.50 99 2.31 180
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lentine Klaassen av Castricum 861 7.6 385 12.97 208 2.75 268 2.37
2 Selina Bak av Monnickendam 751 7.9 334 10.76 167 2.66 250 2.40
3 Jamila Cisse av Bijlmer 604 8.4 257 9.25 137 2.46 210 3.00
4 Anja v Maanen av Monnickendam 480 8.6 229 7.17 91 2.21 160 3.04
5 Marissa vd Bos av Monnickendam 453 8.5 243 6.77 82 2.05 128 2.52
6 Oumaima El Kharraz AV 23 377 9.2 151 8.18 114 1.97 112 3.03
7 Deborah Buwalda av Monnickendam 253 9.5 116 5.78 57 1.81 80 3.18

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina