Nea Volharding, 25 mei


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Roos ter Voort NEA Volharding 992 7.4 422 3.21 360 13.07 210 2.27.0
2 Liza de Koning NEA Volharding 958 7.4 422 2.94 306 14.26 230 2.47.7
3 June Purkins Edam 890 7.4 422 2.57 232 14.62 236 2.36.0
3 Rosan Lansink Bijlmer 890 7.7 368 2.85 288 14.49 234 2.49.3
5 Manon Conijn Edam 842 7.8 351 2.63 244 15.34 247 2.39.0
6 Maaike van de Sluy Monnickendam 799 7.5 403 2.39 196 12.55 200 2.58.3
7 Nikki Flucht NEA Volharding 745 8.0 318 2.52 222 12.81 205 2.37.7
8 Lijanne Molenaar Edam 714 7.6 385 2.52 222 7.84 107 3.01.1
9 Danielle Kalk Edam 711 8.4 257 2.46 210 15.11 244
10 Ama Emechete Bijlmer 693 8.8 202 3.06 330 10.44 161 2.31.3
11 Milou Gutter Monnickendam 676 8.0 318 2.42 202 10.19 156
12 Emma Haas NEA Volharding 619 8.8 202 3.00 318 7.50 99 2.37.1
13 Moemtaz de Randami Bijlmer 582 9.4 127 2.30 178 17.21 277 3.10.1
14 Deshny MacLean Bijlmer 509 8.8 202 2.03 124 11.60 183
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Mandy Groot Edam 1453 6.6 587 3.76 470 26.00 396 4.46.9
2 Lesley Vork NEA Volharding 1280 6.7 565 3.71 460 15.78 255 4.21.2
3 Melissa van Gelder Aalsmeer 1197 6.9 521 3.44 406 16.76 270 4.22.0
4 Joyce Edel NEA Volharding 1158 7.2 460 3.44 406 18.20 292 4.01.4
5 Renee Kapteijn NEA Volharding 1142 6.9 521 3.38 394 14.09 227 4.44.2
6 Tjarda van de Spek Edam 1136 6.9 521 2.99 316 18.73 299 4.10.4
7 Lindey Edel NEA Volharding 1133 7.1 480 3.35 388 16.47 265 4.08.6
8 Danascha Splinter NEA Volharding 1059 7.1 480 3.18 354 13.99 225 4.40.5
9 Nathalie Smit NEA Volharding 1009 7.4 422 3.16 350 14.69 237 4.08.3
9 Fee Binnekade NEA Volharding 1009 7.4 422 3.13 344 15.08 243
11 Maaike Molman Zaanland 990 7.5 403 3.14 346 14.92 241 4.35.4
12 Larissa Pankow Edam 984 7.4 422 2.76 270 18.22 292 4.12.7
13 Martine van Zaling Edam 957 7.4 422 2.94 306 14.23 229 4.18.6
14 Lisa Haas NEA Volharding 949 7.4 422 3.20 358 10.86 169 4.30.7
15 Kim van de Velde Edam 948 7.1 480 2.77 272 12.33 196 4.42.5
16 Simone Guit NEA Volharding 940 7.4 422 3.02 322 12.30 196 4.21.7
16 Romy Tillema Atos 940 7.4 422 2.49 216 18.9 302 4.28.6
18 Rowan Duif Edam 884 7.5 403 2.90 298 11.60 183 4.16.4
19 Rachel Holvast Atos 870 7.7 368 3.02 322 11.45 180 4.32.3
20 Elke Oudejans Edam 863 7.9 334 2.88 294 14.55 235 4.58.9
21 Ananda de Man NEA Volharding 827 8.1 303 3.00 318 12.85 206 5.12.2
22 Lisa Zwaan NEA Volharding 774 8.0 318 2.64 246 13.08 210 4.42.8
23 Ledmia Baghdadi Atos 754 8.0 318 2.69 256 11.42 180 4.49.2
24 Petra Boeree Zaanland 706 8.5 243 2.78 274 11.93 189 5.13.3
25 Linda McCray Atos 618 8.6 229 2.36 190 12.5 199
26 Sonja ten Dam Zaanland 575 8.8 202 2.56 230 9.53 143
27 Marlon van de Putt NEA Volharding 567 8.3 272 2.24 166 8.88 129
28 Danique Wolffram NEA Volharding 447 9.9 72 2.57 232 9.53 143
29 Judy Leegwater Zaanland 421 9.2 151 2.15 148 8.55 122
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Demelza Pocorni Bijlmer 1514 9.5 519 3.85 488 7.74 507 3.59.7
2 Jacky van Splunter Zaanland 1495 9.4 535 3.91 500 6.90 460 3.46.0
3 Rosa Krikke Edam 1490 8.9 623 3.85 488 5.57 379 3.55.5
4 Coco Tolud Bijlmer 1388 9.3 552 3.71 460 5.52 376 4.08.4
5 Leoni Fohr Bijlmer 1331 9.4 535 3.72 462 4.89 334 4.05.4
6 Nannet Schuring Atos 1290 9.7 487 3.51 420 5.63 383 4.06.6
7 Isabel Breewel Bijlmer 1289 9.6 503 3.57 432 5.19 354 5.03.8
8 Sandra Kwakman Edam 1270 10.0 442 3.62 442 5.68 386 4.04.8
9 Irene Kranendonk Atos 1268 10.1 427 3.59 436 5.99 405 4.29.6
10 Dewi de Wit Zaanland 1264 10.0 442 3.53 424 5.87 398 4.15.3
11 Rianne Piets Zaanland 1257 10.0 442 3.63 444 5.45 371 4.20.0
12 Merel Lansink Bijlmer 1250 9.7 487 3.70 458 4.48 305 4.40.6
13 Sharon Bosch Monnickendam 1243 10.0 442 3.27 372 6.37 429 4.17.5
14 Tamara Adonis NEA Volharding 1126 10.2 413 3.19 356 5.23 357 4.21.9
15 Kristel Piets Zaanland 1085 10.7 346 3.37 392 5.08 347 4.11.6
16 Richella o/d Heijd Zaanland 1042 10.2 413 3.05 328 4.42 301 4.31.2
17 Gaby Verhoeff Zaanland 1018 10.5 372 3.20 358 4.25 288 4.31.2
18 Leonie Koorn Edam 1011 10.7 346 2.82 282 5.63 383 4.52.3
19 Cleo Berenbroek Bijlmer 962 10.7 346 3.16 350 3.95 266 4.58.6
20 Anne Kramer Zaanland 958 10.8 333 2.80 278 5.08 347 4.17.7
21 Iris Veerkamp NEA Volharding 926 10.7 346 2.72 262 4.67 318 4.15.7
21 Lieke Beunder Edam 926 10.6 359 2.69 256 4.56 311
23 Lianne Kwakman Edam 920 10.7 346 2.92 302 4.03 272 4.49.1
24 Lisa Haan NEA Volharding 904 10.7 346 2.74 266 4.30 292 4.19.3
25 Janine Mol Edam 849 10.9 321 2.59 236 4.30 292
26 Marjolijn van Woud Atos 825 10.9 321 2.73 264 3.62 240 4.19.8
27 Fleurtje Zoutberg NEA Volharding 818 11.3 273 2.75 268 4.10 277
28 Claudia Schotanus Monnickendam 777 11.4 262 2.55 228 4.23 287
29 Roos Vermijs Atos 526 12.8 120 2.37 192 3.30 214 5.20.7
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lisanne Schol NEA Volharding 1645 9.0 604 1.15 452 9.31 589 4.00.9
2 Maxime van Roode NEA Volharding 1605 9.1 587 1.20 489 8.15 529
3 Cheyenne Vitalis NEA Volharding 1579 8.8 641 1.20 489 6.72 449 3.53.8
4 Tanja Reuver NEA Volharding 1573 9.1 587 1.15 452 8.25 534
5 Jessica Oudeboon Atos 1506 9.2 569 1.15 452 7.34 485 3.37.3
6 Michelle Edel NEA Volharding 1425 9.6 503 1.15 452 7.07 470 3.56.0
7 Lisette Guit NEA Volharding 1399 9.0 604 1.10 416 5.58 379 3.45.3
8 Anita Karregat Edam 1397 10.0 442 1.15 452 7.66 503
9 Stephanie Boode Aalsmeer 1349 9.5 519 1.15 452 5.55 378
10 Marlies Haubrich NEA Volharding 1332 10.2 413 1.15 452 7.02 467
11 Maaike Daatselaar Atos 1329 9.2 569 1.05 379 5.61 381 3.58.1
12 Charlotte Taman Edam 1319 9.6 503 1.15 452 5.34 364 4.22.9
13 Lotte Poort Zaanland 1272 9.9 457 1.10 416 5.89 399 3.38.0
14 Kim Flucht NEA Volharding 1268 10.0 442 1.10 416 6.07 410 4.17.4
15 Emma-Joy van Dorp Zaanland 1248 9.7 487 1.10 416 5.05 345
16 Linda Bontjes NEA Volharding 1172 10.3 399 1.05 379 5.81 394 5.01.6
17 Kelly Kroezen Zaanland 1150 10.2 413 1.00 342 5.83 395
18 Priscilla Schoof NEA Volharding 1143 10.1 427 0.95 306 6.06 410 4.18.8
19 Tara ten Dam Zaanland 1124 10.3 399 0.95 306 6.21 419
20 Caro Bakker Edam 1103 10.4 386 1.05 379 4.95 338 4.23.7
21 Senna Mol Atos 1068 10.3 399 0.90 269 5.90 400 4.11.8
22 Ottelien Dorland Edam 1061 10.7 346 1.05 379 4.92 336
23 Kelly Verhoeff Zaanland 902 11.3 273 0.95 306 4.73 323
24 Marieke Bremer Atos 805 10.9 321 0.90 269 3.31 215 5.29.7
25 Trischa Aberkrom Edam 789 11.7 228 0.80 196 5.35 365
26 Stephanie Mulder NEA Volharding 769 10.1 427 1.00 342 4.27.0
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rafael Gorissen Bijlmer 1209 7.1 480 3.43 404 20.56 325 2.17.4
2 Pepijn Berkenbosch Edam 1063 7.3 440 2.99 316 19.24 307 2.21.9
3 Roel Dijkstra Monnickendam 1045 7.5 403 2.93 304 21.46 338 2.50.6
4 Scott Alink Zaanland 1011 7.3 440 2.79 276 18.41 295 2.24.2
5 Zico Keevel NEA Volharding 1001 7.6 385 2.75 268 22.26 348 2.41.1
6 Jeffrey Huygens Zaanland 982 7.5 403 2.77 272 19.24 307 2.18.8
7 Wesley Zwarthoed Edam 902 7.6 385 2.76 270 15.29 247 2.32.5
8 Coen van Brussel Monnickendam 869 7.6 385 2.62 242 15.00 242 2.22.7
9 Yorick de Man NEA Volharding 855 7.8 351 2.85 288 13.47 216 2.33.8
10 Patrice Smit Aalsmeer 816 8.2 287 2.63 244 17.74 285 2.22.5
11 James Hyslop Zaanland 803 7.7 368 2.63 244 12.01 191 2.45.2
12 Martijn van Ophem Zaanland 786 7.9 334 2.60 238 13.35 214 2.23.2
13 Remco Craane NEA Volharding 739 8.1 303 2.33 184 15.64 252 2.43.6
14 Ricardo Aberkrom Edam 731 7.9 334 2.41 200 12.34 197 2.40.3
15 Kaja van Bruggen Zaanland 669 9.1 163 2.55 228 17.27 278
16 Tomas Baars Aalsmeer 605 8.2 287 2.24 166 9.98 152 2.23.6
17 Lorenzo Borhem NEA Volharding 593 8.2 287 2.45 208 7.44 98 2.43.3
18 Jordi Kars NEA Volharding 559 8.4 257 2.23 164 9.27 138 2.59.1
jongens pup B  totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Wesley Zschottche Zaanland 1434 6.7 565 3.70 458 27.20 411 3.57.1
2 Bren Meijer NEA Volharding 1426 6.8 542 3.82 482 26.41 402
3 Tim Schol NEA Volharding 1371 6.8 542 3.46 410 27.84 419 3.47.4
4 Robin Piet Aalsmeer 1294 6.7 565 3.50 418 19.56 311 3.47.6
5 Brian Melis NEA Volharding 1202 7.0 500 3.22 362 21.66 340 3.44.5
6 Mike Mulder NEA Volharding 1142 7.5 403 3.38 394 22.00 345 4.32.2
7 Tom Eshuijs Zaanland 1138 7.4 422 3.26 370 22.11 346 4.11.8
8 Casper Hofstede Zaanland 1111 7.3 440 3.17 352 20.10 319 4.41.1
9 Jimmy van Midden Atos 1055 7.1 480 3.55 428 9.73 147 4.10.2
10 Wouter Toering Atos 1050 7.3 440 2.82 282 20.74 328 4.04.5
11 Mitchell Diepbrink NEA Volharding 1026 7.7 368 2.93 304 22.64 354 4.39.5
12 Tom Vethaak NEA Volharding 998 7.1 480 2.60 238 17.42 280 4.24.7
13 Jasper van der Pee Monnickendam 992 7.0 500 2.93 304 11.87 188 4.40.0
14 Michiel Westerneng Edam 988 7.2 460 3.13 344 11.64 184 4.06.2
15 Jan Tuyp Edam 981 7.4 422 3.30 378 11.47 181 4.35.7
16 Elon Wallert Monnickendam 956 7.3 440 3.16 350 10.71 166 4.10.0
17 Barry Oosterhuis NEA Volharding 883 7.6 385 2.63 244 15.75 254 4.43.7
18 Brian Willms Monnickendam 875 7.2 460 2.50 218 12.38 197 5.18.1
19 Christian Brink Zaanland 862 8.3 272 2.79 276 19.77 314
20 Imad Mohammadi Atos 826 7.8 351 2.58 234 14.95 241 3.50.2
21 Bauke Bouma Edam 696 8.2 287 2.58 234 11.15 175 4.34.5
22 Wesley Sinkelder Atos 601 8.0 318 2.36 190 7.26 93 4.41.2
jongens pup A.1   totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jasper Huisman NEA Volharding 1594 9.2 569 3.95 508 7.93 517
2 Robin Bak Monnickendam 1482 9.7 487 3.88 494 7.63 501 3.34.0
3 Sander Boeree Zaanland 1442 9.5 519 3.78 474 6.71 449 4.08.9
4 Laurens Sombroek Edam 1436 9.3 552 3.75 468 6.17 416 3.53.7
5 Jordi Klomp NEA Volharding 1368 9.3 552 3.57 432 5.65 384 3.30.3
6 Jordi Baars Aalsmeer 1307 9.5 519 3.52 422 5.38 366 3.34.7
7 Jonathan de Sander Bijlmer 1270 9.7 487 3.27 372 6.08 411 5.01.8
8 Luuc Brans Atos 1241 9.6 503 3.68 454 4.19 284 3.56.5
9 Tony Keevel NEA Volharding 1231 10.2 413 3.35 388 6.40 430 4.26.2
10 Jesse Schuchard NEA Volharding 1218 10.5 372 3.66 450 5.84 396
11 Wessel Schilders Monnickendam 1179 10.0 442 3.57 432 4.48 305 3.59.5
12 Daniel Schulz NEA Volharding 1173 10.1 427 3.36 390 5.22 356
13 Mike Slemmer Zaanland 1135 10.3 399 3.41 400 4.92 336 4.08.2
14 Jim Leenders Edam 1118 10.4 386 3.17 352 5.59 380 4.44.8
15 Jordy van de Zwan NEA Volharding 1097 10.7 346 3.15 348 5.96 403 3.46.4
16 Jarno Vegting Atos 1084 10.6 359 3.43 404 4.71 321 3.51.3
17 Ayoub Benchaabane Atos 1082 10.6 359 3.12 342 5.60 381 3.48.5
18 Carlo Struik NEA Volharding 1070 10.4 386 3.30 378 4.50 306
19 Kees Veerman Edam 1050 10.8 333 3.22 362 5.21 355 4.25.1
20 Florian Rosendo NEA Volharding 1037 10.7 346 3.10 338 5.17 353 4.19.3
21 Dennis Reep NEA Volharding 1015 10.3 399 3.13 344 4.03 272
22 Roy Dekker Zaanland 1001 10.3 399 3.12 342 3.87 260 4.00.3
23 Jesse Kaptein Edam 989 10.6 359 3.01 320 4.55 310 5.14.0
24 Mitchell Vaneer Bijlmer 976 11.2 285 2.62 242 6.72 449
25 Jeffrey Stolp Zaanland 973 10.8 333 3.19 356 4.19 284 4.32.1
26 Bas Philippus NEA Volharding 958 11.1 296 2.94 306 5.22 356 4.40.0
27 Bas de Haas Atos 926 10.5 372 2.75 268 4.22 286 4.40.3
28 Rob Tol Edam 925 11.1 296 2.87 292 4.94 337 4.45.2
29 Nizar Salamat NEA Volharding 892 11.2 285 2.97 312 4.35 295 4.23.9
30 Thomas van Ophem Zaanland 874 12.4 157 3.14 346 5.45 371 4.13.4
31 Jeroen Kramer NEA Volharding 749 12.1 187 2.65 248 4.61 314
32 Rick Schagen NEA Volharding 703 11.9 207 2.61 240 3.82 256 4.42.4
33 Refiie Uiterloo NEA Volharding 346 10.7 346
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Steve Muller NEA Volharding 1654 9.3 552 1.25 526 9.06 576 3.59.8
2 Geoff Muhren Edam 1634 9.4 535 1.30 562 8.30 537
3 Olav Harmelwaard NEA Volharding 1488 9.5 519 1.15 452 7.92 517
4 Tony Arkes Edam 1447 9.7 487 1.20 489 7.10 471 3.40.7
5 Danny Piet Edam 1403 9.7 487 1.15 452 6.98 464
6 Kevin Wilmsen Zaanland 1338 9.3 552 1.05 379 6.02 407 3.42.4
7 Mark van Dorst Zaanland 1334 9.8 472 1.05 379 7.30 483
8 Ivo van Leeuwen Atos 1329 9.9 457 1.10 416 6.83 456 4.02.8
9 Rowan Smal NEA Volharding 1327 9.7 487 1.15 452 5.72 388
10 Dylan Ballantine Bijlmer 1302 9.8 472 0.95 306 8.06 524 4.36.9
11 Bas Gutter Monnickendam 1286 9.6 503 1.15 452 4.85 331 3.57.3
12 Kareem Brasdorp Bijlmer 1260 9.5 519 1.00 342 5.88 399 4.18.0
13 Jesse Brugts Zaanland 1245 9.7 487 1.05 379 5.58 379 4.11.8
14 Pascal van de Valk Edam 1170 10.8 333 1.05 379 6.87 458 4.28.3
15 Tijs Buskermolen Aalsmeer 1152 9.8 472 1.05 379 4.42 301
16 Ricardo Borhem NEA Volharding 1146 9.7 487 0.95 306 5.18 353 4.38.8
17 Jesper Moes Zaanland 1125 10.4 386 1.00 342 5.85 397
18 Jerry Melis NEA Volharding 1081 9.8 472 0.85 232 5.54 377 3.39.1
19 Matthijs Knotnerus Bijlmer 1080 10.7 346 1.00 342 5.78 392 3.59.8
20 Nicky Smit Aalsmeer 1052 10.9 321 0.95 306 6.31 425 4.41.4
21 Stefan Verkooyen Zaanland 968 11.0 308 1.00 342 4.67 318 4.23.6
22 Niels de Vries NEA Volharding 897 10.4 386 0.85 232 4.12 279 4.35.2
23 Sander Wiertzema Zaanland 793 10.1 427 0.00 1 5.35 365 4.22.0
24 Pieter Knotnerus Bijlmer 576 11.6 239 0.00 1 4.93 336 4.20.5
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Deion Etman Bijlmer 1107 6.7 565 3.17 352 11.99 190
2 Kiowa Kamaansing Bijlmer 943 7.4 422 2.88 294 14.09 227
3 Steven Pull NEA Volharding 680 9.0 176 2.37 192 19.63 312 3.16.2
4 Loek Veerkamp NEA Volharding 554 8.1 303 2.12 142 7.94 109 2.29.8
5 Felix Rosendo NEA Volharding 484 8.9 189 2.10 138 10.23 157 3.05.8
6 Sijbren Berenbroek Bijlmer 475 9.0 176 2.38 194 7.76 105 3.18.3
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jamila Cisse Bijlmer 730 8.1 303 2.60 238 11.94 189 3.08.5
2 Selina Bak Monnickendam 702 7.9 334 2.41 200 10.77 168 2.38.9
3 Samantha Ruitenbee NEA Volharding 648 8.0 318 2.56 230 7.54 100 3.14.1

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina