Finalewedstrijd pupilen competitie regio 1
zaterdag 1 september 2001 bij av Zaanland in Zaandam.

UITSLAGEN Meerkamp


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Cherelle Mijnals AAC 1326 6.5 611 3.79 476 14.84 239
2 Moriah Groenfelt Continental 1203 6.5 611 3.31 380 13.23 212
3 mandy Groot av Edam 1163 7.0 500 3.55 428 14.55 235
4 Lisa Hogers Phanos 1160 7.3 440 3.20 358 23.29 362
5 Renee Kapteijn Nea Volharding 1080 7.2 460 3.27 372 15.35 248
6 Maaike Buys Phanos 1066 7.1 480 2.98 314 16.89 272
7 Joyce Edel Nea Volharding 1014 7.5 403 2.95 308 18.97 303
8 Esmee v Leuveren AAC 1011 7.4 422 3.03 324 16.43 265
9 Tjarda vd Spek av Edam 978 7.1 480 2.77 272 14.05 226
10 Tageia Watson Continental 971 7.4 422 2.89 296 15.67 253
11 Lindey Edel Nea Volharding 964 7.3 440 3.09 336 11.84 188
12 Danascha Splinter Nea Volharding 926 7.6 385 3.04 326 13.41 215
12 Nathalie Smit Nea Volharding 926 7.7 368 2.99 316 15.00 242
14 Corine Bond av Edam 870 7.4 422 2.83 284 10.58 164
15 Jeurine Stuger Continental 817 7.3 440 2.54 226 9.95 151
16 Queeny Jurel Continental 791 7.9 334 2.59 236 13.72 221
17 Cherelle Gilliad AAC 752 8.0 318 2.57 232 12.65 202
18 Gwendolyn Hakkers av Edam 734 8.5 243 2.76 270 13.75 221
19 Rowan Duif av Edam 706 7.6 385 2.27 172 9.85 149
19 Emma Wennekes Phanos 706 8.4 257 2.55 228 13.73 221
21 Lueji Petchkovsky Phanos 667 8.5 243 2.23 164 16.12 260
22 Judith Jansen AAC 666 8.1 303 2.51 220 9.55 143
23 Bianca ten Rouwela Phanos 531 9.1 163 2.33 184 11.64 184
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Jamile Samuel Phanos 1550 6.4 635 4.04 526 5.73 389
2 Kautar el Mestoui AAC 1467 6.7 565 3.71 460 6.59 442
3 Demelza Pocorni av Bijlmer 1447 6.7 565 3.66 450 6.43 432
4 Jacky v Splunteren Zaanland 1398 6.7 565 3.50 418 6.15 415
5 Rosa Krikke av Edam 1387 6.6 587 3.68 454 5.07 346
6 Lisa Muller AV'23 1351 6.9 521 3.57 432 5.87 398
7 Coco v Bueren Phanos 1234 6.9 521 3.46 410 4.46 303
8 Merel Lansink av Bijlmer 1195 7.0 500 3.38 394 4.43 301
9 Kristel Piets Zaanland 1151 7.6 385 3.72 462 4.47 304
10 Leoni Fohr av Bijlmer 1149 7.1 480 3.13 344 4.76 325
11 Anouk Lagerburg av Edam 1146 7.1 480 3.18 354 4.58 312
12 Isabel Breewel av Bijlmer 1126 7.1 480 3.18 354 4.30 292
13 Sandra Kwakman av Edam 1125 7.3 440 3.10 338 5.09 347
14 Jordy Conijn av Edam 1106 7.3 440 3.22 362 4.47 304
15 Dewi de Wit Zaanland 1097 7.6 385 3.14 346 5.38 366
16 Lotte vd Valk Phanos 1045 7.4 422 3.22 362 3.89 261
17 Daphne Arents Phanos 1042 7.4 422 2.87 292 4.81 328
18 Venice Wolff AKU 1013 7.4 422 2.74 266 4.76 325
19 Leoni Koorn av Edam 1008 7.7 368 2.83 284 5.22 356
20 Rianne Piets Zaanland 1004 7.9 334 3.20 358 4.58 312
21 Amal el Abbadi AAC 984 7.9 334 2.89 296 5.19 354
22 Felicia de Jong Phanos 916 7.9 334 2.70 258 4.75 324
23 Jasmijn de Nood AV'23 890 7.9 334 2.70 258 4.39 298
24 Helen v Rossum AKU 864 7.9 334 2.86 290 3.62 240
25 Lotte Krause AKU 851 7.8 351 2.56 230 4.01 270
26 Adinda Mendel AV'23 845 7.8 351 2.77 272 3.40 222
27 Richella od Heijde Zaanland 822 8.1 303 2.74 266 3.78 253
28 Elise Schroten AKU 793 8.2 287 2.63 244 3.90 262
29 Sophie v Oostvoorn AV'23 712 8.2 287 2.37 192 3.54 233
30 Cleo Berenbroek av Bijlmer 695 8.1 303 2.48 214 2.89 178
31 Fadoua Aarrass AAC 492 9.7 93 2.31 180 3.36 219
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Renee v Adrichem Atos 1437 9.3 552 3.93 504 24.76 381
2 Lisanne Schol Nea Volharding 1403 9.7 487 3.54 426 34.15 490
3 Jeniva MacDonald Continental 1323 9.3 552 3.46 410 23.21 361
4 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1309 9.3 552 3.57 432 20.54 325
5 Lisette Guit Nea Volharding 1300 9.4 535 3.72 462 18.98 303
6 Tanja Reuver Nea Volharding 1259 9.7 487 3.78 474 18.62 298
7 Maaike Daatselaar Atos 1246 9.6 503 3.62 442 18.87 301
8 Tamira v Heerwaard AV'23 1244 9.8 472 3.41 400 24.04 372
9 Stephanie Boode av Aalsmeer 1238 9.7 487 3.59 436 19.82 315
10 Rosa Bas AV'23 1235 9.9 457 3.49 416 23.27 362
11 Jessica Oudeboom Atos 1226 9.8 472 3.53 424 20.90 330
12 Zefanya Anindjola AAC 1185 10.0 442 3.34 386 22.90 357
13 Ilanga Gambier Continental 1184 9.3 552 3.49 416 13.47 216
14 Simone de Jong AKU 1167 9.7 487 3.33 384 18.50 296
15 Michelle Tetteroo AV'23 1164 9.9 457 3.27 372 21.23 335
16 Mildred Owusu Continental 1157 9.6 503 3.35 388 16.50 266
17 Maxime v Roode Nea Volharding 1155 9.7 487 3.20 358 19.50 310
18 Lynn v Rossum AV'23 1147 9.8 472 3.27 372 18.97 303
19 Vanessa Raphaela Continental 1132 9.4 535 3.33 384 13.29 213
20 Anita Karregat av Edam 1110 10.2 413 3.30 378 20.09 319
21 Mirte Balke AKU 1090 10.3 399 3.28 374 20.00 317
22 Sophie Schulte Phanos 1081 10.4 386 3.57 432 16.32 263
23 Marielle Rozet AAC 1055 10.4 386 3.22 362 19.25 307
24 Senna Mol Atos 1040 10.6 359 3.28 374 19.24 307
25 Britney Kembel AAC 1025 10.5 372 3.03 324 20.85 329
26 Charlotte Taman av Edam 1024 10.6 359 3.20 358 19.27 307
27 Ciska Schipper AAC 1022 10.0 442 3.19 356 13.89 224
28 Myrthe Timmermans Phanos 990 10.6 359 3.19 356 17.10 275
29 Femke Vleeshouwer Phanos 978 10.4 386 3.25 368 13.94 224
30 Nina Melse Phanos 943 11.0 308 3.28 374 16.17 261
31 Kelly de Jong AKU 909 10.7 346 2.96 310 15.67 253
32 Danique Buijs av Edam 904 11.0 308 3.26 370 14.04 226
33 Ottelien Dorland av Edam 870 11.4 262 3.03 324 17.70 284
34 Mickey Sontrop AKU 817 11.1 296 3.00 318 12.70 203
35 Noortje de Haan AAC 772 11.6 239 2.94 306 14.12 227
36 Valentina Zaitseva Phanos 745 3.55 428 19.93 317
37 Trischa Aberkrom av Edam 581 12.2 177 2.01 120 17.71 284
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Nicky v Leuveren AAC 1567 9.1 587 1.20 489 7.45 491
2 Rianne Breedijk Zaanland 1560 9.3 552 1.30 562 6.67 446
3 Linda vd Poel Monnickendam 1540 9.4 535 1.25 526 7.23 479
4 Sigourney de Randa av Bijlmer 1515 9.0 604 1.15 452 6.89 459
5 Mandy Bouwmeester AAC 1482 9.4 535 1.20 489 6.87 458
6 Thaisa Huis Nea Volharding 1455 9.6 503 1.25 526 6.33 426
7 Leonie Schilder av Edam 1434 9.5 519 1.15 452 6.95 463
8 Inger Brasik AV'23 1404 10.0 442 1.25 526 6.50 436
9 Abbygail Zwarks Continental 1394 9.0 604 1.05 379 6.08 411
10 Michelle Boerleide av Bijlmer 1383 9.6 503 1.10 416 6.97 464
11 Didi vd Spek av Edam 1372 9.8 472 1.15 452 6.69 448
12 Geraldine Kemper av Edam 1367 9.6 503 1.15 452 6.09 412
13 Joyce Burger Zaanland 1312 9.9 457 1.20 489 5.38 366
14 Caroline Kunst av Edam 1285 10.0 442 1.10 416 6.34 427
15 Tabita Romkes Zaanland 1266 10.0 442 1.05 379 6.65 445
16 Moena Emal Continental 1256 10.0 442 1.05 379 6.47 435
17 Tessa vd Ven Nea Volharding 1225 10.0 442 1.00 342 6.57 441
18 Joandra Sanchez Pe Continental 1221 9.7 487 1.05 379 5.21 355
19 Cherry-Ann Gardt Continental 1204 10.1 427 0.90 269 7.75 508
20 Hanneke Molenaar av Edam 1197 10.0 442 1.00 342 6.12 413
21 Lieve Leijssen AV'23 1174 10.6 359 1.10 416 5.89 399
22 Nicole Oomens Monnickendam 1164 10.3 399 1.05 379 5.68 386
23 Merel Knipping av Bijlmer 1162 10.0 442 1.05 379 5.00 341
24 Elise vd Schaaf Monnickendam 1092 10.5 372 1.05 379 5.00 341
25 Rowaida Harrak AV'23 1069 10.8 333 1.05 379 5.23 357
26 Alicia Eken Zaanland 1033 11.2 285 1.05 379 5.42 369
27 Tessa Steggerda AAC 990 10.8 333 0.95 306 5.14 351
28 Lisanne Woesthoff Nea Volharding 957 10.8 333 0.95 306 4.67 318
29 Rayline Rafaela Continental 920 9.4 535 5.66 385
30 Monique Smits Nea Volharding 918 11.2 285 0.90 269 5.34 364
31 Barbara Beumer AV'23 913 11.6 239 0.95 306 5.40 368
32 Jo-ann Abrams av Bijlmer 912 10.9 321 0.90 269 4.72 322
33 Minke Voorn AV'23 812 11.3 273 0.90 269 4.01 270
34 Chanika Out Monnickendam 778 9.8 472 0.95 306
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Zainoul Hogberg Phanos 1477 6.9 521 3.98 514 29.82 442
2 Bren Meijer Nea Volharding 1453 6.8 542 3.66 450 31.48 461
3 Nout Schukking AKU 1430 7.0 500 3.50 418 36.23 512
4 Wesley Zschottche Zaanland 1408 6.8 542 3.66 450 27.59 416
5 Thom Ridderbos AV'23 1248 7.6 385 3.23 364 34.92 499
6 Tim Schol Nea Volharding 1196 7.3 440 3.06 330 28.44 426
7 Robin Piet av Aalsmeer 1151 7.0 500 2.99 316 21.29 335
8 Arthur der Weduwen Phanos 1150 7.2 460 3.02 322 23.71 368
9 Brian Melis Nea Volharding 1070 7.6 385 2.95 308 24.45 377
10 Mark Wormhoudt AV'23 1033 7.3 440 2.88 294 18.70 299
11 Tijme Balke AKU 1031 7.6 385 2.75 268 24.50 378
12 Jasper vd Peet Monnickendam 1023 7.7 368 2.83 284 23.99 371
13 Lars Tils AKU 994 7.8 351 3.19 356 17.91 287
14 Auke Eringa AV'23 970 7.8 351 3.00 318 18.87 301
15 Elon Wallert Monnickendam 923 7.8 351 3.05 328 15.10 244
16 Sander v Oudenaard AKU 898 8.1 303 2.62 242 22.58 353
17 Jeroen Bosschaart AKU 886 7.5 403 2.84 286 12.37 197
18 Tom Vethaak Nea Volharding 845 7.8 351 2.56 230 16.39 264
19 Kevin Timman AAC 784 7.9 334 2.51 220 14.28 230
20 Abe Dijkman AV'23 773 8.0 318 2.28 174 17.51 281
21 Wesley Holzel Nea Volharding 770 7.9 334 2.45 208 14.15 228
22 Jesper Poulina AAC 674 8.3 272 2.32 182 13.68 220
23 Bastien Georges AAC 653 8.6 229 2.34 186 14.74 238
24 Joost Heusinkveld Monnickendam 375 9.5 116 2.10 138 8.47 121
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Jasper Huisman Nea Volharding 1532 6.6 587 3.78 474 7.09 471
2 Max Verlint Phanos 1464 6.7 565 3.61 440 6.89 459
3 Nicolas Thasing Continental 1458 6.5 611 3.61 440 6.01 407
4 Brain Panneflek Continental 1452 6.3 660 3.24 366 6.32 426
5 Robin Bak Monnickendam 1430 7.0 500 3.66 450 7.26 480
6 Joomay Odjo AV'23 1411 6.7 565 3.62 442 5.97 404
7 Ruben Brouwer Phanos 1378 6.9 521 3.70 458 5.89 399
8 Malcolm Sporkslede Continental 1376 6.4 635 3.40 398 5.03 343
9 Wanja Usjakov Phanos 1373 6.8 542 3.31 380 6.75 451
10 Job Veerman av Edam 1365 7.0 500 3.46 410 6.82 455
11 Laurens Sombroek av Edam 1364 6.8 542 3.48 414 6.04 408
12 Liam Rozing Phanos 1361 6.9 521 3.50 418 6.26 422
13 Dico Duba av Aalsmeer 1303 6.9 521 3.36 390 5.78 392
14 Milco Busker Nea Volharding 1286 7.1 480 3.26 370 6.49 436
15 Daan Albers Kombij 1273 7.1 480 3.14 346 6.68 447
16 Wouter Klumper Kombij 1262 6.9 521 3.39 396 5.06 345
17 Sydney Delchot Continental 1223 6.8 542 3.18 354 4.80 327
18 Floris Flens AV'23 1210 7.0 500 3.26 370 4.98 340
19 Jim Leenders av Edam 1206 7.4 422 3.46 410 5.50 374
20 Nathan de Rot Phanos 1203 7.2 460 3.13 344 5.89 399
21 Jonathan de Sander av Bijlmer 1196 7.1 480 3.10 338 5.55 378
22 Jacob Theodosiou Kombij 1189 7.7 368 3.35 388 6.45 433
23 Tony Keevel Nea Volharding 1174 7.4 422 3.09 336 6.16 416
24 Frank Hopman av Aalsmeer 1109 7.2 460 3.27 372 4.10 277
25 Roy Atiya Kombij 1086 7.7 368 3.09 336 5.62 382
26 Steven de Goede Zaanland 1065 7.6 385 3.21 360 4.70 320
27 Anthony Pengel Continental 1022 7.2 460 2.79 276 4.22 286
28 Thomas v Ophem Zaanland 1008 7.6 385 3.01 320 4.46 303
29 Sjoerd v Oort Kombij 993 7.7 368 2.90 298 4.80 327
30 Reffie Uiterloo Nea Volharding 983 7.5 403 3.06 330 3.75 250
31 Emilio Visser AV'23 976 8.0 318 2.87 292 5.37 366
32 Dirk-Jan Tol av Edam 973 7.8 351 2.98 314 4.52 308
33 Mike Slemmer Zaanland 942 8.1 303 3.07 332 4.51 307
34 Jeffrey Stolp Zaanland 924 7.8 351 3.04 326 3.71 247
35 Nanne vd Linden AV'23 837 8.3 272 2.76 270 4.35 295
36 Mark Lokkerbol AV'23 812 8.1 303 2.76 270 3.61 239
37 Jesse Kaptein av Edam 808 7.9 334 2.53 224 3.75 250
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Mark Gijse av Aalsmeer 1563 9.3 552 3.94 506 35.48 505
2 Steve Muller Nea Volharding 1515 9.6 503 4.12 542 32.28 470
3 Jamal Hofwijks Continental 1486 9.2 569 3.68 454 31.68 463
4 Richard Bobie Continental 1476 9.4 535 3.68 454 33.80 487
5 Mario Watson Continental 1434 9.1 587 3.83 484 23.39 363
6 Geoff Muhren av Edam 1387 9.8 472 3.64 446 32.17 469
7 Tony Arkes av Edam 1306 9.8 472 3.49 416 27.75 418
8 Dylan Ballantine av Bijlmer 1281 9.6 503 3.23 364 27.44 414
9 Kishen Sing Continental 1262 9.6 503 3.09 336 28.22 423
10 Kevin Wilmsen Zaanland 1253 9.5 519 3.38 394 21.60 340
11 Danny Piet av Edam 1250 10.0 442 3.38 394 27.43 414
12 Olav Harmelwaard Nea Volharding 1140 9.8 472 3.06 330 21.46 338
13 Rowan Smal Nea Volharding 1124 10.5 372 3.30 378 24.25 374
14 Sander Wiertzema Zaanland 1068 11.2 285 3.31 380 26.57 403
15 Steffan Guijt av Edam 1056 10.5 372 3.21 360 20.44 324
16 Peter Schellekens Monnickendam 1049 10.8 333 3.17 352 23.42 364
17 Jeroen Schoonacker AV'23 1048 10.2 413 3.39 396 14.84 239
18 Samir Ahdaogi Continental 1034 10.5 372 3.04 326 21.30 336
19 Bas Gort AAC 1014 10.5 372 3.11 340 18.91 302
20 Thomas Unger av Bijlmer 1006 10.4 386 3.01 320 18.80 300
21 Thomas Jonkers AV'23 1001 10.6 359 3.00 318 20.45 324
22 Bas Gutter Monnickendam 996 10.4 386 2.79 276 21.16 334
23 Oussama el Kharraz AV'23 971 10.5 372 3.01 320 17.38 279
24 Patrick Verhey Zaanland 955 10.7 346 2.93 304 19.10 305
25 Rik Visser Zaanland 946 11.0 308 3.01 320 20.06 318
26 Jerry Melis Nea Volharding 943 10.5 372 2.96 310 16.16 261
27 Wouter Baart av Bijlmer 919 11.5 250 2.80 278 25.58 391
28 Roelof Droffelaar av Edam 859 11.3 273 2.79 276 19.50 310
29 Mark Oudwater AAC 810 10.3 399 0 27.17 411
30 David v Brussel Monnickendam 802 11.7 228 2.92 302 16.89 272
31 Tomas Wormhoudt AV'23 775 11.9 207 2.86 290 17.27 278
32 Eric Schimmel av Bijlmer 633 12.7 129 2.38 194 19.48 310
33 Stefan Verkooyen Zaanland 581 12.0 197 2.58 234 9.87 150
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Roeland Henrique Continental 1694 8.9 623 1.35 599 7.11 472
2 Devon Markelo Continental 1627 9.1 587 1.20 489 8.57 551
3 Nick Monnikendam Atos 1605 9.1 587 1.15 452 8.85 566
4 Sjoerd Ponstein Phanos 1597 9.2 569 1.20 489 8.34 539
5 Yoeri Stieglis Phanos 1594 9.2 569 1.30 562 6.96 463
5 Casper Burger Phanos 1594 9.2 569 1.30 562 6.96 463
7 Stephan Pengel av Bijlmer 1587 9.2 569 1.20 489 8.15 529
8 Tom Buys Zaanland 1561 9.6 503 1.25 526 8.20 532
9 Gilliano Rustenbur Continental 1560 9.0 604 1.20 489 7.03 467
10 Don Kwaning AV'23 1557 9.5 519 1.30 562 7.18 476
11 Joep v Gerven AV'23 1539 9.3 552 1.20 489 7.58 498
12 Karel Scholten Phanos 1494 9.1 587 1.20 489 6.19 418
13 Florian Jankowski AV'23 1467 9.6 503 1.20 489 7.17 475
14 Riquel Gilliad AAC 1457 9.4 535 1.20 489 6.45 433
15 Michael Bak Monnickendam 1448 9.7 487 1.15 452 7.78 509
16 Mark vd Brink Monnickendam 1435 9.6 503 1.15 452 7.25 480
17 Kazimir Jansen AAC 1419 9.8 472 1.20 489 6.86 458
18 Jeremiah Helsloot AV'23 1404 9.6 503 1.15 452 6.71 449
19 Joren Frielink Phanos 1393 9.8 472 1.10 416 7.71 505
20 Theo Kwakman av Edam 1382 10.0 442 1.15 452 7.40 488
21 Denzel Hunte Continental 1367 9.6 503 1.10 416 6.70 448
22 Bjorn Vennema AAC 1360 9.7 487 1.05 379 7.50 494
23 Sander Toering Atos 1353 10.0 442 1.10 416 7.53 495
24 Bo Bergers AAC 1337 9.8 472 1.05 379 7.36 486
25 Fouad Amgoun AV'23 1327 9.9 457 1.20 489 5.61 381
26 Raphael Wolff AKU 1300 9.7 487 1.05 379 6.46 434
27 Niels Glashouwer Zaanland 1272 10.6 359 1.15 452 6.92 461
28 Jorn Kreuger AAC 1254 10.0 442 1.00 342 7.08 470
29 Jayson Robinson Zaanland 1181 10.5 372 1.00 342 7.03 467
30 Kees Slegt av Edam 1180 10.1 427 1.15 452 4.42 301
31 Kasper v Bodegom Zaanland 1178 10.3 399 1.10 416 5.32 363
32 Diederik Hakkers av Edam 1161 10.7 346 1.05 379 6.49 436
33 Mark Moelee Atos 1155 11.0 308 1.15 452 5.83 395
34 Luke de Boer av Edam 1078 11.5 250 1.05 379 6.72 449
35 Nick Bottinga AKU 1066 10.6 359 1.05 379 4.81 328
36 Jascha Wallert Monnickendam 1048 11.1 296 1.00 342 6.06 410
37 Joep v Dijk Atos 1038 10.8 333 1.00 342 5.33 363
38 Leon vd Oudenaden AKU 1014 10.7 346 0.95 306 5.31 362
39 Maarten Vossepoel AKU 910 11.3 273 0.95 306 4.85 331
40 Emiel de Haan Zaanland 818 1.15 452 5.38 366
41 Jorn vd Kolk AKU 788 11.8 218 0.85 232 4.96 338
42 Arjan Goedmakers Monnickendam 725 10.8 333 5.78 392
43 Robbert vd Peet Monnickendam 705 10.7 346 5.27 359

Bovenkant pagina
Overzicht finale regio1
Startpagina