Pupillen competitie regio 1-3-4
12 mei 2001
Purmerend
Org: NEA Volharding



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Amber Vellema Hylas 929 7.7 368 2.86 290 16.81 271
2 Lindey Edel NEA-Volharding 879 7.8 351 2.87 292 14.65 236
3 Daisy Loomans Hollandia 878 7.8 351 2.82 282 15.16 245
4 Sifra Blom Hollandia 825 7.8 351 2.80 278 12.33 196
5 Esmee Schooneman SAV 796 7.9 334 2.58 234 14.16 228
6 Joyce Edel NEA-Volharding 775 8.1 303 2.85 288 11.64 184
7 Nathalie Smit NEA-Volharding 768 7.9 334 2.63 244 11.97 190
8 Danascha Splinter NEA-Volharding 734 8.0 318 2.53 224 12.09 192
9 Chrissie Broersen SAV 718 8.0 318 2.41 200 12.55 200
10 Renee Kapteijn NEA-Volharding 695 7.8 351 2.64 246 7.47 98
11 Simone Guit NEA-Volharding 642 8.2 287 2.37 192 10.52 163
12 Lisa Haas NEA-Volharding 615 8.2 287 2.47 212 8.24 116
13 Susan Springer NEA-Volharding 588 8.7 215 2.59 236 9.25 137
14 Trisha Hoedt NEA-Volharding 578 8.6 229 2.25 168 11.46 181
15 Sigrid ten Hove NEA-Volharding 562 8.6 229 2.22 162 10.94 171
16 Nathalie Wijnker NEA-Volharding 556 9.1 163 2.33 184 13.02 209
17 Danique Wolffram NEA-Volharding 553 9.1 163 2.35 188 12.65 202
18 Lennie de Roo Hylas 524 8.7 215 2.38 194 8.23 115
19 Nicky van Es NEA-Volharding 504 8.6 229 2.16 150 8.68 125
20 Ananda de Man NEA-Volharding 468 8.6 229 1.91 100 9.33 139
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jacky van Splunter Zaanland 1129 7.3 440 3.11 340 22.33 349
2 Dewi de Wit Zaanland 1074 7.5 403 3.06 330 21.72 341
3 Rianne Piets Zaanland 1053 7.5 403 2.98 314 21.30 336
4 Kristel Piets Zaanland 970 7.8 351 2.86 290 20.80 329
5 Dana Fokke Hollandia 960 7.6 385 2.89 296 17.34 279
6 Floor Bouwman Hollandia 918 7.8 351 2.76 270 18.59 297
7 Kelly Koerts NEA-Volharding 838 7.6 385 2.58 234 13.63 219
8 Richella o/d Heijd Zaanland 776 7.8 351 2.59 236 11.94 189
9 Lisa Brandon Hylas 749 7.9 334 2.59 236 11.37 179
10 Iris Veerkamp NEA-Volharding 697 8.3 272 2.62 242 11.59 183
11 Josca Brander Hollandia 644 8.5 243 2.52 222 11.37 179
12 Robin Wijngaard SAV 639 8.6 229 2.64 246 10.59 164
13 Fleurtje Zoutberg NEA-Volharding 579 8.6 229 2.31 180 10.91 170
14 Josephine Veldboer Hylas 400 9.4 127 2.23 164 7.93 109
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Kiki van Langen Hollandia 1479 9.5 519 3.94 506 6.80 454
2 Tanja Reuver NEA-Volharding 1380 9.7 487 3.64 446 6.68 447
3 Lisanne Schol NEA-Volharding 1337 9.7 487 3.42 402 6.69 448
4 Sofia Khamma Hollandia 1296 10.0 442 3.50 418 6.49 436
5 Lisette Guit NEA-Volharding 1291 9.7 487 3.58 434 5.44 370
6 Isis Veer Hollandia 1213 10.2 413 3.53 424 5.52 376
7 Maxime van Roode NEA-Volharding 1181 10.0 442 3.09 336 5.95 403
8 Yvonne Apeldoorn Hylas 1134 9.7 487 3.14 346 4.42 301
9 Michelle Edel NEA-Volharding 1131 10.2 413 3.05 328 5.75 390
10 Lotte Poort Zaanland 1102 10.3 399 3.20 358 5.05 345
11 Desire Melchiot Hylas 1061 10.1 427 3.21 360 4.06 274
12 Cindy Kiekens Hylas 1045 10.5 372 3.05 328 5.06 345
13 Priscilla Schoof NEA-Volharding 1019 10.6 359 3.11 340 4.70 320
14 Emma-Joy van Dorp Zaanland 1010 10.3 399 3.06 330 4.16 281
15 Nadia Brander Hollandia 979 10.6 359 2.94 306 4.61 314
16 Tanja Beukman Hollandia 901 11.5 250 3.04 326 4.76 325
17 Roos Buijtendijk Hollandia 868 11.5 250 2.80 278 4.98 340
18 Marlies Haubrich NEA-Volharding 834 11.5 250 2.69 256 4.81 328
19 Farrah Akarriou NEA-Volharding 754 11.5 250 2.60 238 3.95 266
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Thaisa Huis NEA-Volharding 1468 9.6 503 1.25 526 6.54 439
2 Marike Kok Hollandia 1436 9.6 503 1.25 526 6.02 407
3 Verena Hoogeboom Lycurgus 1401 9.9 457 1.25 526 6.20 418
4 Malon van de Brink Hollandia 1379 9.5 519 1.15 452 6.03 408
5 Karin Tijburg NEA-Volharding 1337 9.7 487 1.05 379 7.09 471
6 Swindey Helm NEA-Volharding 1262 10.1 427 1.10 416 6.21 419
7 Britt Ootes Hollandia 1214 10.0 442 1.05 379 5.79 393
8 Brigitte Olijkhoek Hollandia 1148 10.4 386 1.05 379 5.64 383
9 Joyce Burger Zaanland 1143 10.6 359 1.10 416 5.41 368
10 Anouska Golstein NEA-Volharding 1120 10.4 386 1.05 379 5.21 355
11 MArgreet van de Th SAV 1002 11.0 308 0.95 306 5.72 388
12 Alicia Eken Zaanland 982 11.8 218 1.05 379 5.67 385
13 Lisanne Woesthoff NEA-Volharding 919 11.2 285 1.00 342 4.30 292
14 Monique Smit NEA-Volharding 828 11.8 218 0.85 232 5.56 378
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Bren Meijer NEA-Volharding 1449 6.9 521 3.57 432 34.72 496
2 Wesley Zschottche Zaanland 1225 7.3 440 3.21 360 28.36 425
3 Tim Schol NEA-Volharding 1119 7.5 403 3.13 344 24.06 372
4 Menno Munster Hylas 1110 7.6 385 3.17 352 24.10 373
5 Brian Melis NEA-Volharding 997 7.7 368 2.75 268 23.19 361
6 Thomas Hoogerbrugg Lycurgus 946 7.8 351 2.65 248 22.14 347
7 Mike Boekhof Hylas 881 7.8 351 2.73 264 16.49 266
8 Tom Vethaak NEA-Volharding 850 7.7 368 2.31 180 18.93 302
9 Wesley Holzel NEA-Volharding 829 8.0 318 2.57 232 17.39 279
10 Frank Moerland Lycurgus 631 8.1 303 2.30 178 9.87 150
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jasper Huisman NEA-Volharding 1400 6.6 587 3.84 486 20.69 327
2 Martijn Schipper Hollandia 1208 7.3 440 3.33 384 25.02 384
3 Mark de Rijk Hylas 1207 7.1 480 3.33 384 21.86 343
4 Yordi Verkroost Hylas 1136 7.6 385 3.11 340 27.15 411
5 Milco Busker NEA-Volharding 1132 7.3 440 3.24 366 20.62 326
6 Mitchel de Jong Hollandia 1094 7.5 403 3.14 346 21.98 345
7 Tony Keevel NEA-Volharding 1076 7.6 385 3.02 322 23.84 369
8 Jesse Lensink Hylas 1075 7.3 440 3.30 378 15.93 257
9 Maikel Rehling NEA-Volharding 1048 7.7 368 3.07 332 22.26 348
10 Mike Fokke Hollandia 1034 7.5 403 3.32 382 15.43 249
11 Reffie Uiterloo NEA-Volharding 1013 7.6 385 3.30 378 15.52 250
12 Daniel Schulz NEA-Volharding 987 8.0 318 3.06 330 21.55 339
13 Max van Beveren Hollandia 986 7.7 368 2.92 302 19.86 316
14 Floris Stevens Hylas 967 7.6 385 3.01 320 16.24 262
15 Robin Boerman Hylas 953 7.6 385 3.04 326 15.00 242
16 Florian Rosendo NEA-Volharding 940 8.1 303 2.95 308 20.85 329
17 Carlo Struik NEA-Volharding 922 8.2 287 2.87 292 21.88 343
18 Mike Slemmer Zaanland 921 8.1 303 3.06 330 17.95 288
19 Jeffrey Stolp Zaanland 893 7.9 334 3.11 340 13.63 219
20 Rutger Veenendaal Lycurgus 876 7.9 334 2.61 240 18.91 302
21 Chris Flierman NEA-Volharding 819 8.3 272 2.75 268 17.33 279
22 Martijn Blom SAV 791 8.2 287 2.70 258 15.23 246
23 Joshua Veldboer Hylas 602 8.9 189 2.35 188 13.96 225
24 Rick Schagen NEA-Volharding 575 9.1 163 2.41 200 13.21 212
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Steve Muller NEA-Volharding 1366 10.0 442 3.75 468 6.84 456
2 Tom Heiblom Hylas 1356 9.8 472 3.83 484 5.90 400
3 Niels Wijngaard SAV 1278 9.8 472 3.48 414 5.78 392
4 Brian Bos Lycurgus 1275 9.9 457 3.37 392 6.33 426
5 Buddy Oosterman Hylas 1215 10.3 399 3.60 438 5.56 378
6 Olav Harmelwaard NEA-Volharding 1211 10.1 427 3.23 364 6.23 420
7 Sjoerd Wegman Hollandia 1208 9.8 472 3.46 410 4.78 326
8 Mark Veldhoen Hylas 1206 10.1 427 3.59 436 5.02 343
9 Rob Stavenuiter SAV 1185 10.1 427 3.43 404 5.19 354
10 Luka Liebrand Hollandia 1184 10.8 333 3.06 330 8.00 521
11 Tim Veldhoen Hylas 1168 10.4 386 3.28 374 6.03 408
12 Kay Olofsen SAV 1152 10.2 413 2.98 314 6.31 425
13 Kevin Wilmsen Zaanland 1145 9.8 472 3.04 326 5.09 347
14 Rowan Smal NEA-Volharding 1108 10.4 386 3.07 332 5.75 390
15 Maarten de Haas SAV 1100 10.0 442 3.05 328 4.84 330
16 Jerry Melis NEA-Volharding 1091 10.4 386 3.08 334 5.45 371
17 Ronald van de Grag Hylas 1086 10.5 372 3.22 362 5.16 352
18 Erik vd Nieuwenhuy SAV 1080 10.2 413 3.12 342 4.76 325
19 Sander Wiertzema Zaanland 1031 10.8 333 3.21 360 4.96 338
20 Floris Hageman Hylas 1000 10.5 372 3.02 322 4.50 306
21 Justin J. Ory Hylas 929 10.4 386 3.16 350 3.06 193
21 Emiel Smit Hylas 929 10.8 333 3.02 322 4.06 274
23 Patrick Verhey Zaanland 744 12.0 197 2.90 298 3.73 249
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Brian Vriend Lycurgus 1709 9.2 569 1.35 599 8.37 541
2 Maarten Farenhorst Hylas 1620 9.2 569 1.30 562 7.41 489
3 Tom Buys Zaanland 1602 9.1 587 1.25 526 7.42 489
4 Bas Lok Lycurgus 1393 9.8 472 1.20 489 6.43 432
5 Sven van Doodewaer Lycurgus 1391 9.8 472 1.25 526 5.79 393
6 Dion Kramer Hylas 1372 9.7 487 1.10 416 7.06 469
7 Erik Weiss Hylas 1340 10.2 413 1.10 416 7.81 511
8 Emiel Ruitenberg SAV 1294 9.8 472 1.05 379 6.62 443
9 Julian van Oort Hylas 1270 9.8 472 1.05 379 6.21 419
10 Niels Hartog NEA-Volharding 1236 10.1 427 1.10 416 5.80 393
11 Jip ter Voort NEA-Volharding 1194 10.3 399 1.15 452 5.03 343
12 Brian Schenk Lycurgus 1188 10.5 372 1.10 416 5.90 400
13 Kasper van Bodegom Zaanland 1154 10.6 359 1.15 452 5.03 343
14 Anne Knap NEA-Volharding 1116 10.1 427 0.95 306 5.63 383
15 Emiel de Haan Zaanland 1093 11.0 308 1.15 452 4.88 333
16 Hesdey Flanders Hylas 1079 10.3 399 1.00 342 4.95 338
17 Daniel van de Veen Lycurgus 1058 10.6 359 1.00 342 5.23 357
18 Bob van de Jagt NEA-Volharding 1046 11.0 308 1.10 416 4.72 322
19 Kars van de Gragt Hylas 1045 10.7 346 1.00 342 5.23 357
20 Lourens Stevens Hylas 1006 11.1 296 1.00 342 5.40 368
21 Kevin Rotgers Hylas 984 11.5 250 1.05 379 5.20 355
22 Wouter Huisman NEA-Volharding 978 10.3 399 0.80 196 5.63 383
23 Mark Moerland Lycurgus 968 10.8 333 1.05 379 3.83 256
24 Erik Beudeker Lycurgus 913 11.3 273 0.95 306 4.90 334
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Lasse Liebrand Hollandia 1003 7.8 351 2.82 282 23.87 370
2 Zico Keevel NEA-Volharding 827 8.3 272 2.56 230 20.56 325
3 Sven Olofsen SAV 660 8.3 272 2.57 232 10.20 156
4 Yorick de Man NEA-Volharding 378 9.5 116 2.13 144 8.35 118
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Alissa Olofsen SAV 626 8.5 243 2.21 160 13.87 223
2 Roos ter Voort NEA-Volharding 566 8.5 243 2.29 176 9.75 147
3 Kitty Flierman NEA-Volharding 519 8.7 215 2.12 142 10.47 162
4 Emma Haas NEA-Volharding 398 8.9 189 2.03 124 6.90 85
5 Anne Marie Blom SAV 103 10.7 1 1.88 94 4.06 8

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina