Pupillen competitie regio 1-3-4
12 mei 2001
Heerhugowaard
Org: Hera



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Margje Mul Hera 819 7.6 385 2.62 242 12.11 192
2  Dixie vd Linden Noordkop 788 7.7 368 2.74 266 10.07 154
3  Lenneke Stam Trias 765 7.5 403 2.71 260 7.62 102
4  Machteld de Vries Trias 726 7.7 368 2.50 218 9.40 140
5  Demi Menning Noordkop 695 8.5 243 2.35 188 16.38 264
6  Diede Groot ARO 88 664 8.4 257 2.44 206 12.59 201
7  Lana Donse Trias 561 8.2 287 2.36 190 6.83 84
 
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Ashley Schouwenaar Noordkop 1060 7.3 440 2.83 284 21.36 336
2  Corine Jacobs Noordkop 935 7.8 351 2.74 266 20.05 318
3  Saskia Liefting Trias 924 7.2 460 2.86 290 11.11 174
4  Frea Zwaag Dokev 912 7.4 422 2.89 296 12.17 194
5  Michelle Krete Noordkop 882 7.2 460 2.84 286 9.19 136
6  Daphne van Es Dokev 832 7.4 422 2.56 230 11.45 180
7  Ingrid van Maurik Noordkop 826 7.6 385 2.90 298 9.55 143
8  Floor ter Burg Noordkop 808 7.5 403 2.74 266 9.35 139
9  Sarah Wilms Noordkop 719 8.2 287 2.51 220 13.24 212
10  A Broekhoven TAS 82 673 8.3 272 2.56 230 10.94 171
11  Shannon Vlaar Trias 604 8.7 215 2.26 170 13.62 219
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1  Martje de Jong Trias 1386 9.7 487 3.47 412 7.38 487
2  Roanne Bruin Trias 1200 10.0 442 3.33 384 5.49 374
3  Sam Menning Noordkop 1157 10.1 427 3.17 352 5.56 378
4  Stella Leemhuis Hera 1148 10.1 427 3.37 392 4.82 329
5  Anne Schalkwijk Nova 1071 10.1 427 3.18 354 4.28 290
6  Marloes Valkering Trias 1067 10.2 413 3.12 342 4.58 312
7  Kim Duinmeijer Trias 1052 10.4 386 3.09 336 4.84 330
8  Johanna Wouda Texel 1036 10.8 333 3.15 348 5.20 355
9  Sheila Koningstein Hera 956 11.0 308 2.69 256 5.77 392
10  Ilona Groot ARO 88 869 11.4 262 2.48 214 5.79 393
11  Linda Schipper Wieringermeer 852 11.3 273 2.59 236 5.03 343
12  Jaimy Schouten TAS 82 851 10.9 321 2.69 256 4.06 274
13  Marieke Geertse ARO 88 799 12.1 187 2.84 286 4.78 326
14  M van Marrewijk Noordkop 699 11.8 218 2.63 244 3.58 237
15  Maud Burger Hera 627 12.5 148 2.46 210 4.00 269
meisjes pup A.2 totaal 6+E870 m sprint hoogspringen kogelstoten
1  Tanith van Campen Noordkop 1502 9.4 535 1.20 489 7.22 478
2  Nicole Spoolder Dokev 1350 10.1 427 1.15 452 7.10 471
3  Lisanne Rens Wieringermeer 1299 10.0 442 1.10 416 6.57 441
4  Roos Hageman Trias 1298 10.3 399 1.15 452 6.68 447
5  Marijke Zwaag Dokev 1292 9.5 519 1.10 416 5.24 357
6  Kristel van Es Dokev 1273 10.0 442 1.15 452 5.57 379
7  Michelle Post Noordkop 1250 9.6 503 1.10 416 4.85 331
8 Madeleine Stoop Nova 1232 9.8 472 1.00 342 6.19 418
9  Jessie Nannes Nova 1227 9.8 472 1.00 342 6.11 413
10  Marcella Kroon Hera 1208 10.2 413 1.10 416 5.57 379
 Irene Anthonisse Trias 1208 9.6 503 1.00 342 5.33 363
12  Mandy Balje Hera 1200 10.9 321 1.15 452 6.35 427
13  M van Boeschoten ARO 88 1148 10.2 413 1.00 342 5.80 393
14  Rianne Louwe Noordkop 1139 10.0 442 1.15 452 3.68 245
15  Suzet Hemrika Hera 1132 10.3 399 1.10 416 4.65 317
16  Eva Burger Hera 1119 10.7 346 1.10 416 5.23 357
17  Margriet Berkhout Nova 1117 9.8 472 1.00 342 4.46 303
18  Nienke Tjalma Wieringermeer 1109 10.4 386 1.00 342 5.61 381
19  Evita vd Berg Hera 1082 10.2 413 1.00 342 4.79 327
20  Nicky Oostenveld Hera 1081 10.3 399 1.00 342 4.98 340
21  Marije Kruit Dokev 1051 11.5 250 1.15 452 5.12 349
22  Femke Mosch Nova 1029 10.9 321 0.95 306 5.93 402
23  Mirelle Mak Nova 1004 10.9 321 1.05 379 4.47 304
24  Omaira Miltenburg Wieringermeer 997 11.1 296 1.00 342 5.27 359
25  Tamara Groot Trias 984 11.0 308 1.00 342 4.89 334
26  Melissa Kay ARO 88 960 11.1 296 1.00 342 4.72 322
27  Lotte Berendse Trias 942 11.3 273 1.00 342 4.80 327
28  Dagmar Keizer TAS 82 901 11.0 308 0.95 306 4.23 287
 
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Pascal Leeuwenburgh Noordkop 1207 6.7 565 3.38 394 15.40 248
2  Roy van Kempen Dokev 1137 7.0 500 3.25 368 16.70 269
3  Bram Tjalma Wieringermeer 995 7.8 351 2.81 280 23.42 364
4  Arnoux Breek Hera 980 7.8 351 2.75 268 23.23 361
5  Jochem Witte Hera 861 7.8 351 2.69 256 15.74 254
6  Jean Paul Helderman Trias 825 7.6 385 2.50 218 13.77 222
7  Sven Broekaart Noordkop 784 8.0 318 2.34 186 17.45 280
8  R van Marrewijk Noordkop 538 8.4 257 2.13 144 9.22 137
9  Vincent Ruers Wieringermeer 464 8.7 215 1.85 89 10.39 160
10  Jonne Kamphorst TAS 82 449 8.6 229 2.32 182 5.06 38
11  Joost Broekhoven TAS 82 445 8.6 229 2.03 124 7.15 92
12  Pascal Fouraschen Hera 416 9.2 151 1.97 112 10.01 153
13  Lars vd Heide Noordkop 395 0.0 0 2.56 230 10.65 165
 
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Jesse Rezelman Dokev 1335 7.0 500 3.25 368 31.98 467
2  Sjoerd Dekker Noordkop 1314 6.5 611 3.69 456 15.31 247
3  Maarten Elsenaar Nova 1103 7.2 460 2.89 296 22.15 347
4  Jeroen Oostenveld Hera 1094 7.0 500 3.11 340 15.74 254
5  Bart Vermeulen Noordkop 1080 7.3 440 3.25 368 16.93 272
6  Roy Duineveld Trias 1014 7.6 385 3.09 336 18.27 293
7  Jerno Viergever Wieringermeer 1001 7.3 440 2.87 292 16.69 269
8  Jelte Bosgra Trias 981 7.5 403 2.86 290 17.96 288
9  Kars van Steenis Noordkop 958 7.4 422 3.06 330 12.88 206
9  Floris-Jan Kerkhof Dokev 958 7.4 422 3.05 328 12.98 208
11  Tom Catsburg Wieringermeer 944 7.5 403 2.92 302 14.84 239
12  Bart Heijke Trias 905 7.5 403 2.96 310 12.09 192
13  Kay Abbink Dokev 903 7.7 368 2.60 238 18.60 297
14  Menno Torn Wieringermeer 876 8.0 318 2.53 224 21.20 334
15  Bram Berkhout Nova 844 7.7 368 2.96 310 10.69 166
16  Eric Dignum Dokev 839 8.4 257 2.66 250 21.01 332
17  Nick Brugman TAS 82 836 8.1 303 2.88 294 14.80 239
18  R. Nieuwenhuizen Dokev 743 8.1 303 2.50 218 13.81 222
19  Sam Hoogland Trias 556 9.1 163 2.38 194 12.49 199
 
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1  Jeffrey vd Park Dokev 1385 9.6 503 3.69 456 6.33 426
2  Ezra Romeyn Trias 1380 9.9 457 3.57 432 7.45 491
3 Sebastiaan v Rossen Hera 1367 9.7 487 3.68 454 6.33 426
4  Sebastiaan Poorter Dokev 1139 10.4 386 3.16 350 5.96 403
5  Jordy Verveer Hera 1120 10.6 359 3.16 350 6.08 411
6  Sven Vos Noordkop 1115 10.1 427 3.22 362 4.78 326
7  Sam Quax Hera 1086 10.6 359 3.41 400 4.79 327
8  Thom Commadeur Hera 1040 11.3 273 3.05 328 6.55 439
9  Mike vd Wal Dokev 1011 10.8 333 3.01 320 5.25 358
10  Bas Druijf Nova 929 11.4 262 2.98 314 5.18 353
11  Richard Schrovers Hera 907 10.8 333 2.78 274 4.41 300
12  Bas Vos Texel 847 11.6 239 2.79 276 4.87 332
13  Erik Bruin Dokev 665 12.5 148 2.47 212 4.48 305
 
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1  Maikel Koopman ARO 88 1510 9.7 487 1.15 452 8.95 571
2  Tom Limmen Trias 1453 9.6 503 1.15 452 7.57 498
3  Rob van Duinen Hera 1393 9.5 519 1.20 489 5.67 385
4  Stefan Breek Hera 1389 10.3 399 1.25 526 6.98 464
5  Nick Hand Trias 1347 10.0 442 1.15 452 6.78 453
6  Rudy Vermeulen Noordkop 1317 10.6 359 1.10 416 8.39 542
7  Tomas Donse Trias 1300 9.8 472 1.10 416 6.10 412
8  Sem Oudelaar Dokev 1268 9.9 457 1.10 416 5.82 395
9  Leon Duineveld Trias 1264 9.8 472 1.10 416 5.52 376
 Frank de Groot Noordkop 1264 9.8 472 1.05 379 6.12 413
11  Jelle Heijke Trias 1231 10.6 359 1.15 452 6.22 420
12  Dennis Tuinman Nova 1204 10.0 442 1.10 416 5.07 346
13  Camiel Groot Hera 1200 10.2 413 1.05 379 6.04 408
14  Joren Zwaan Texel 1187 10.6 359 1.10 416 6.10 412
15  Rick vd Gulik Hera 1084 11.1 296 1.10 416 5.46 372
16  Chiel de Ruijter Nova 1077 11.7 228 1.15 452 5.86 397
17  Steven Bruin Wieringermeer 1001 11.4 262 1.00 342 5.85 397
18  Robert Witte Texel 986 11.0 308 0.95 306 5.46 372
19  Leroy Vermeulen Texel 979 11.9 207 1.05 379 5.79 393
20  Pim Admiraal Dokev 975 10.7 346 0.85 232 5.86 397
21  Thijs Kuijs Trias 841 11.5 250 0.80 196 5.83 395
22  Jan Bakker Hera 659 12.2 177 0.85 232 3.75 250
 
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Amber Commadeur Hera 658 8.1 303 2.38 194 10.45 161
2  Kim Boelhouwer Hera 405 9.0 176 1.92 102 8.75 127
3  Angelina Senchi Hera 299 9.6 105 1.90 99 7.29 95
 
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1  Flip vd Hoven Hera 707 8.0 318 2.38 194 12.23 195
2  Sander Admiraal Trias 690 8.5 243 2.16 150 18.58 297
3  Vasko Vos Noordkop 565 8.2 287 2.20 158 8.45 120
4  Lennart Jacobs Noordkop 545 8.9 189 2.41 200 10.16 156
5  Brian Schouwenaar Noordkop 441 8.9 189 1.80 79 11.08 173

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina