Pupillen competitie regio 1-3-4
12 mei 2001
Amsterdam
Org: AV'23



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Mandy Groot AV Edam 1081 7.3 440 3.30 378 16.35 263
2 Tjarda v.d. Spek AV Edam 901 7.4 422 2.78 274 12.81 205
3 Willemien Slot AV 23 801 7.9 334 2.83 284 11.57 183
4 Emma van Gerven AV 23 799 7.6 385 2.83 284 8.91 130
5 Rowan Duif AV Edam 688 7.6 385 2.52 222 6.68 81
6 Corine Bond AV Edam 683 7.8 351 2.45 208 8.62 124
7 Ande Rijnhart AV 23 654 7.9 334 2.40 198 8.52 122
8 Linda Hospers AV 23 563 8.5 243 2.45 208 8.09 112
9 Milan van Vugt AV 23 512 8.7 215 2.32 182 8.22 115
10 Maaike van der Sluys Monnickendam 502 9.0 176 2.29 176 9.90 150
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Rosa Krikke AV Edam 1245 6.6 587 3.51 420 14.78 238
2 Lisa Muller AV 23 1143 6.9 521 3.28 374 15.40 248
3 Sandra Kwakman AV Edam 991 7.5 403 2.73 264 20.46 324
4 Anouk Lagerburg AV Edam 948 7.3 440 2.90 298 13.12 210
5 Irene Kranendonk Atos 936 7.2 460 3.21 360 8.24 116
6 Jody Conijn AV Edam 920 7.4 422 2.73 264 14.52 234
7 Isabelle Monsees AV 23 871 7.8 351 2.68 254 16.54 266
8 Adinda Mendel AV 23 849 7.8 351 2.78 274 13.94 224
9 Leonie Koorn AV Edam 839 7.9 334 2.28 174 20.94 331
10 Larissa Stout Monnickendam 832 7.8 351 2.49 216 16.46 265
11 Jasmijn de Nood AV 23 740 7.8 351 2.51 220 10.86 169
12 Lianne Kwakman AV Edam 727 7.9 334 2.62 242 9.92 151
13 Julie v.d Post AV 23 724 8.0 318 2.69 256 9.88 150
14 Janine Mol AV Edam 678 8.1 303 2.47 212 10.54 163
15 Iris Hesse AV 23 670 8.0 318 2.48 214 9.28 138
16 Lieke Beunder AV Edam 645 8.1 303 2.35 188 10.06 154
17 Marjolein van Wouden Atos 620 8.1 303 2.32 182 9.14 135
18 Claudia Schotanus Monnickendam 607 8.2 287 2.22 162 10.30 158
19 Lotte v.d. Post AV 23 606 8.2 287 2.28 174 9.64 145
20 Sophie Oostvoorn AV 23 581 8.2 287 2.05 128 10.68 166
21 Sophie Kemker AV Edam 551 8.3 272 2.08 134 9.62 145
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Renee Adrichem Atos 1427 9.5 519 3.71 460 6.70 448
2 Lynn van Rossum AV 23 1266 9.5 519 3.36 390 5.24 357
3 Jessica Oudeboon Atos 1257 9.9 457 3.46 410 5.75 390
4 Rosa Bas AV 23 1228 9.9 457 3.33 384 5.70 387
5 Tam. v. Heerwaarden AV 23 1220 9.8 472 3.42 402 5.07 346
6 Michelle Tettero AV 23 1216 10.0 442 3.32 382 5.77 392
7 Maaike Daatselaar Atos 1121 10.1 427 3.20 358 4.93 336
8 Senna Mol Atos 1108 10.4 386 3.30 378 5.04 344
9 Charlotte Taman AV Edam 1097 10.1 427 2.88 294 5.52 376
10 Anniek Hoek AV 23 1077 10.4 386 3.05 328 5.33 363
11 Anita Karregat AV Edam 1033 10.0 442 2.58 234 5.24 357
12 Kelly Duif AV Edam 969 10.5 372 2.83 284 4.60 313
13 Danique Buys AV Edam 945 10.5 372 2.96 310 3.92 263
14 Tessa van Onna AV 23 930 10.6 359 2.86 290 4.16 281
15 Ottelien Dorland AV Edam 824 11.0 308 2.69 256 3.88 260
16 Liske Yntema Monnickendam 805 10.1 427 3.30 378 dns 0
17 Femke Crouwel AV 23 760 11.4 262 2.55 228 4.01 270
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Linda van de Poel Monnickendam 1475 9.4 535 1.20 489 6.74 451
2 Leonie Schilder AV Edam 1420 9.2 569 1.10 416 6.47 435
3 Inger Brasik AV 23 1392 9.7 487 1.15 452 6.78 453
4 Didi van der Spek AV Edam 1358 9.6 503 1.10 416 6.55 439
5 Geraldine Kemker AV Edam 1334 9.5 519 1.10 416 5.89 399
6 Hanneke Molenaar AV Edam 1302 9.7 487 1.10 416 5.88 399
7 Deffley Ceder AV 23 1276 9.7 487 1.05 379 6.07 410
8 Tiffany Boersma Atos 1266 9.5 519 1.05 379 5.40 368
9 Caroline Kunst AV Edam 1250 9.7 487 1.10 416 5.08 347
10 Gioia v.d. Stelde R Atos 1239 9.9 457 1.15 452 4.83 330
11 Lieve Leijssen AV 23 1188 10.0 442 1.05 379 5.39 367
12 Elise van der Schaaf Monnickendam 1148 10.1 427 1.00 342 5.57 379
13 Chanika Out Monnickendam 1123 9.9 457 1.05 379 4.23 287
14 Diana Kwakman AV Edam 1109 10.6 359 1.00 342 6.04 408
15 Rowaida Harrak AV 23 1069 10.5 372 1.00 342 5.20 355
16 Kim Plat AV Edam 1017 10.9 321 1.05 379 4.65 317
17 Barbara Beumer AV 23 939 11.1 296 0.95 306 4.94 337
18 Minke Voorn AV 23 881 10.6 359 0.85 232 4.28 290
19 Nicole Oomens Monnickendam 413 10.2 413 dns 0 dnf 0
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Thom Ridderbos AV 23 1156 7.4 422 3.05 328 26.79 406
2 Mark Wormhoudt AV 23 932 7.7 368 2.70 258 19.16 306
3 Auke Eringa AV 23 891 7.9 334 2.53 224 21.14 333
4 Jasper van der Peet Monnickendam 848 8.0 318 2.67 252 17.30 278
5 Jimmy Midden Atos 836 8.0 318 2.74 266 15.61 252
6 Abe Dijkman AV 23 775 8.4 257 2.47 212 19.16 306
7 Max Taekama AV 23 768 8.5 243 2.63 244 17.50 281
8 Elon Wallert Monnickendam 767 8.1 303 2.76 270 12.20 194
9 Tim Hoogervorst AV 23 632 8.7 215 2.44 206 13.15 211
10 Joost Heusinkveld Monnickendam 432 9.4 127 2.43 204 7.60 101
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Robin Bak Monnickendam 1308 7.3 440 3.40 398 32.27 470
2 Floris Flens AV 23 1235 7.3 440 3.15 348 30.21 447
3 Job Veerman AV Edam 1194 7.4 422 3.25 368 26.59 404
4 Joomay Odjo AV 23 1168 7.2 460 3.10 338 23.90 370
5 Jacob Theodosiou Kombij 1111 7.3 440 3.07 332 21.56 339
6 Lourens Sombroek AV Edam 1077 7.1 480 3.20 358 14.82 239
7 Wouter Klumper Kombij 1071 7.2 460 3.17 352 16.07 259
8 Mark van Harten Monnickendam 1060 7.5 403 3.07 332 20.51 325
9 Daan Albers Kombij 1047 7.4 422 3.00 318 19.26 307
10 Jim Leenders AV Edam 1010 7.6 385 2.91 300 20.57 325
11 Sjoerd van Oort Kombij 939 8.0 318 2.66 250 23.99 371
12 Mark Lokkerbol AV 23 915 7.8 351 2.75 268 18.50 296
13 Jarno Vegting Atos 871 7.8 351 2.93 304 13.47 216
14 Emilio Visser AV 23 837 8.0 318 2.76 270 15.42 249
15 Jesse Kaptein AV Edam 825 7.8 351 2.62 242 14.42 232
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Ramon Brugman Monnickendam 1503 9.3 552 3.87 492 6.89 459
2 Geoff Muhren AV Edam 1478 9.6 503 3.71 460 7.89 515
3 Tony Arkes AV Edam 1352 9.7 487 3.72 462 5.96 403
4 Danny Piet AV Edam 1331 10.0 442 3.66 450 6.54 439
5 Bart Pleiter Monnickendam 1217 10.0 442 3.35 388 5.69 387
6 Jeroen Schoonackers AV 23 1133 10.0 442 3.15 348 5.03 343
7 Bas Gutter Monnickendam 1129 9.8 472 3.14 346 4.56 311
8 Merijn van Wouden Atos 1108 10.3 399 3.33 384 4.77 325
9 Martin Balk Monnickendam 1038 10.9 321 2.93 304 6.11 413
10 Oussama el Kharraz A AV 23 1036 10.3 399 3.11 340 4.37 297
11 Thomas Jonkers AV 23 1035 10.4 386 3.09 336 4.59 313
12 Peter Schellekend Monnickendam 996 10.8 333 3.09 336 4.79 327
13 Steffan Guyt AV Edam 962 10.6 359 3.06 330 4.05 273
14 Roelof Droffelaar AV Edam 942 10.7 346 2.60 238 5.25 358
15 David van Brussel Monnickendam 923 11.1 296 3.03 324 4.45 303
16 Tomas Wormhoudt AV 23 845 12.3 167 2.84 286 5.77 392
17 Arjan van Velzen Monnickendam 799 11.1 296 2.47 212 4.29 291
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Don Kwaning AV 23 1520 9.5 519 1.25 526 7.16 475
2 Joep van Gerven AV 23 1466 9.7 487 1.20 489 7.44 490
3 Nick Monnickendam Atos 1464 9.7 487 1.15 452 8.08 525
4 Florian Jankowski AV 23 1384 9.5 519 1.10 416 6.72 449
5 Theo Kwakman AV Edam 1322 9.9 457 1.10 416 6.72 449
6 Jeremiah Helsloot AV 23 1293 9.8 472 1.10 416 5.98 405
7 Sander Toering Atos 1280 10.0 442 1.05 379 6.88 459
8 Christiaan Elsinga AV 23 1242 10.2 413 1.10 416 6.12 413
9 Fouad Amgoun AV 23 1222 10.1 427 1.05 379 6.16 416
10 Mark Moelee Atos 1215 10.1 427 1.15 452 4.92 336
11 Diederik Hakkers AV Edam 1208 10.8 333 1.15 452 6.28 423
12 Jascha Wallert Monnickendam 1185 10.1 427 1.05 379 5.58 379
13 Joep van Dijk Atos 1150 10.0 442 0.95 306 5.94 402
14 Kees Sleght AV Edam 1125 10.1 427 1.05 379 4.68 319
15 Sjoerd Franzen AV Edam 1114 10.5 372 1.05 379 5.32 363
16 Said el Ghouch AV 23 1059 10.3 399 1.05 379 4.16 281
17 Luuc de Boer AV Edam 1030 10.6 359 1.00 342 4.82 329
18 Younes Bedroune AV 23 891 11.5 250 0.90 269 5.46 372
19 Jeffrey v.d. Sluys Monnickendam 882 11.8 218 0.90 269 5.82 395
20 Aron de Vries AV 23 857 11.3 273 0.80 196 5.72 388
21 Robbert van der Peet Monnickendam 690 10.9 321 dns 0 5.42 369

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina