Uitslagen finale pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
organisator: Werkgroep pupillen competitie
Olympisch Stadion Amsterdam, 16 september 2000



jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jesse Rezelman Dokev 1439 6.9 521 3.47 412 35.62 506
2 Lars Hoogendijk Suomi 1436 6.8 542 3.60 438 31.04 456
3 Rian Hermans av Bijlmer 1294 6.9 521 3.14 346 28.57 427
4 Lian Rozing Phanos 1261 6.9 521 3.65 448 18.24 292
5 Jasper Huisman Nea Volharding 1258 6.8 542 3.56 430 17.81 286
6 Martijn Schipper Hollandia 1236 7.0 500 3.24 366 23.92 370
7 Max Verlint Phanos 1225 7.6 385 3.15 348 34.30 492
8 Thomas Buters Suomi 1204 7.1 480 3.40 398 20.64 326
9 Wanja Usjakov Phanos 1193 7.0 500 3.10 338 22.73 355
10 Job Veerman av Edam 1185 7.1 480 3.10 338 23.70 367
11 Kevin Schenk Lycurgus 1182 7.1 480 2.90 298 26.63 404
12 Jorn Hoeber Castricum 1178 7.6 385 3.20 358 29.17 435
13 Dico Duba Aalsmeer 1120 7.4 422 2.98 314 25.03 384
14 Robin Bak Monnickendam 1111 7.6 385 2.98 314 27.28 412
15 Milco Busker Nea Volharding 1089 7.3 440 3.00 318 20.99 331
16 Ruben Brouwer Phanos 1077 6.8 542 2.85 288 15.31 247
17 Mattijs Buchli Suomi 1059 7.3 440 3.10 338 17.48 281
18 Dylan de Graaff Startbaan 1047 7.3 440 2.88 294 19.70 313
18 Stephan Amoureus Startbaan 1047 7.4 422 2.98 314 19.57 311
20 Joost vt Schip Startbaan 1024 7.5 403 2.90 298 20.40 323
21 Tony Keevel Nea Volharding 1009 7.7 368 2.91 300 21.70 341
22 Mathijs Witbraad Startbaan 1004 7.4 422 2.85 288 18.36 294
23 Laurens Sombroek av Edam 994 7.4 422 2.90 298 17.03 274
24 Ruerd Piek Suomi 964 7.8 351 2.75 268 22.01 345
25 Jente Piet Aalsmeer 950 8.0 318 2.75 268 23.41 364
26 Jim Leenders av Edam 928 7.7 368 2.85 288 16.90 272
27 Nathan de Rot Phanos 924 7.7 368 2.55 228 20.72 328
28 Frank Hopman Aalsmeer 904 7.5 403 2.51 220 17.51 281
29 Florian Rosendo Nea Volharding 890 7.8 351 2.67 252 17.87 287
30 Bas v Meel Castricum 877 8.0 318 2.55 228 20.97 331
31 Robin Koese Aalsmeer 865 7.9 334 2.70 258 16.98 273
32 Myron Hogenhout Aalsmeer 864 7.8 351 2.32 182 20.98 331
32 Floris-Jan Kerkhof Dokev 864 7.9 334 2.78 274 15.89 256
34 Nick Sinnige Castricum 847 8.0 318 2.70 258 16.85 271
35 Dirk-Jan Tol av Edam 845 8.3 272 2.50 218 22.78 355
36 Krijn Schagen Castricum 813 8.1 303 2.60 238 16.91 272
37 Eric Dignum Dokev 796 8.4 257 2.61 240 18.69 299
38 Jasper Weber Suomi 794 8.4 257 2.70 258 17.33 279
39 Kay Abbink Dokev 763 8.0 318 2.40 198 15.31 247
40 Peter Engeltjes Dokev 759 8.1 303 2.48 214 15.00 242
41 Tjardo Druijven Castricum 691 8.0 318 2.25 168 12.81 205
42 Jesse Kaptein av Edam 667 8.4 257 2.45 208 12.64 202
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Robin Lagrand DEM 1564 6.4 635 3.63 444 7.34 485
2 Ezra Romeijn Trias 1500 6.6 587 3.84 486 6.35 427
3 Ramon Brugman Monnickendam 1493 6.4 635 3.51 420 6.52 438
4 Mark Gijse Aalsmeer 1487 6.6 587 3.68 454 6.66 446
5 Jamal Hofwijks Continental 1483 6.6 587 3.51 420 7.19 476
6 Koen Fokkema KAV Holland 1404 6.8 542 3.54 426 6.49 436
7 Steve Muller Nea Volharding 1368 6.9 521 3.62 442 5.99 405
8 Tony Arkes av Edam 1364 6.9 521 3.63 444 5.88 399
9 Tim Overkleeft KAV Holland 1362 6.9 521 3.50 418 6.28 423
10 Elmar vd Bruggen Startbaan 1346 6.8 542 3.40 398 6.00 406
11 Thierry Kruithof KAV Holland 1334 7.0 500 3.22 362 7.12 472
12 Geff Muhren av Edam 1326 6.9 521 3.21 360 6.65 445
13 Jord Buiting KAV Holland 1315 6.9 521 3.15 348 6.66 446
14 Olav Harmelwaard Nea Volharding 1262 6.9 521 3.26 370 5.45 371
15 Paul Verhorst Noordkop 1257 7.2 460 3.36 390 6.02 407
16 Kay Olofsen SAV 1246 7.0 500 3.06 330 6.16 416
17 Tom Heiblom Hylas 1245 6.9 521 3.22 362 5.31 362
18 Kors de Gooijer Suomi 1238 7.2 460 3.40 398 5.59 380
19 Martijn Kamps KAV Holland 1223 7.1 480 3.38 394 5.11 349
20 Danny Piet av Edam 1191 7.1 480 3.30 378 4.88 333
21 Rob Stavenuiter SAV 1187 7.2 460 3.38 394 4.88 333
22 Tijs Lips Suomi 1179 7.3 440 3.37 392 5.09 347
23 Thomas Unger av Bijlmer 1162 7.1 480 3.14 346 4.93 336
24 Maarten de Haas SAV 1151 7.1 480 3.19 356 4.62 315
25 Geoffrey vd Berg Startbaan 1146 6.9 521 3.11 340 4.21 285
26 Buddy Oosterman Hylas 1142 7.3 440 3.26 370 4.87 332
27 Mark Veldhoen Hylas 1133 7.3 440 3.24 366 4.80 327
28 Pascal Collard Startbaan 1113 7.1 480 3.07 332 4.42 301
29 Rowan Smal Nea Volharding 1081 7.4 422 3.22 362 4.37 297
30 Dylan Ballantine av Bijlmer 1061 7.3 440 2.59 236 5.67 385
31 Tim Veldhoen Hylas 1050 7.5 403 3.11 340 4.51 307
32 Sven Draheim av Bijlmer 1042 7.5 403 2.78 274 5.35 365
33 Jorne Piek Suomi 1013 7.5 403 2.83 284 4.78 326
34 Tim Aytink Suomi 1009 7.9 334 3.06 330 5.05 345
35 Ronald vd Gragt Hylas 967 7.4 422 2.81 280 3.94 265
36 Erik vd Nieuwenhuy SAV 966 7.2 460 2.72 262 3.67 244
37 Roelof Droffelaar av Edam 950 7.5 403 2.64 246 4.43 301
38 Wouter Baart av Bijlmer 948 8.2 287 2.94 306 5.20 355
39 Jerry Melis Nea Volharding 926 7.3 440 2.63 244 3.65 242
40 Jurrian Pasman Startbaan 907 7.7 368 2.80 278 3.89 261
41 Jeroen Veerman av Edam 835 8.0 318 2.40 198 4.68 319
42 Eric Schimmel av Bijlmer 747 8.5 243 2.37 192 4.58 312
43 Jerry Maas Startbaan 527 8.9 189 2.14 146 3.04 192
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Brian Vriend Lycurgus 1541 9.3 552 4.03 524 31.80 465
2 Sjoerd Ponstein Phanos 1484 9.2 569 4.07 532 24.94 383
3 Huib Sutherland DEM 1475 9.2 569 3.86 490 27.59 416
4 Maarten Farenhorst Hylas 1467 9.0 604 3.92 502 23.21 361
5 Laurens Holst Startbaan 1413 9.4 535 3.80 478 26.25 400
6 Yoeri Stieglis Phanos 1381 9.2 569 3.97 512 18.81 300
7 Jim Bresser Monnickendam 1370 9.4 535 3.54 426 27.04 409
8 Don Kwaining AV 23 1359 9.6 503 3.60 438 27.74 418
9 Michael Bak Monnickendam 1350 9.6 503 3.51 420 28.52 427
10 Bor Kruijf Suomi 1346 9.6 503 3.62 442 26.34 401
11 Bart v Schie Hylas 1332 9.9 457 3.62 442 29.02 433
12 Dion Kramer Hylas 1323 9.5 519 3.65 448 22.81 356
13 Martijn Praamsma Startbaan 1314 9.3 552 3.44 406 22.79 356
14 Mark vd Brink Monnickendam 1300 9.7 487 3.46 410 26.52 403
15 Casper Burger Phanos 1285 9.7 487 3.47 412 25.13 386
16 Nicky Onclin Phanos 1245 9.5 519 3.55 428 18.67 298
17 Koen Amse DEM 1242 10.4 386 3.50 418 29.44 438
18 Bas Lok Lycurgus 1241 9.8 472 3.48 414 22.76 355
19 Joep v Gerven AV 23 1228 9.8 472 3.21 360 25.96 396
20 Joren Vrielink Phanos 1191 10.1 427 3.52 422 21.77 342
21 Timo Keesman Startbaan 1131 10.1 427 3.19 356 22.20 348
22 Ferry Bloemen Startbaan 1096 9.9 457 3.16 350 18.00 289
23 Patrick Heppner Startbaan 1094 10.3 399 3.18 354 21.67 341
24 Florian Jankowski AV 23 1093 9.9 457 3.02 322 19.76 314
25 Wabe Piek Suomi 1081 10.4 386 2.96 310 25.04 385
26 Foaud Amgoun AV 23 1073 10.2 413 3.33 384 17.18 276
27 Kas vd Gragt Hylas 1070 10.6 359 3.32 382 20.85 329
28 Maarten van Burger Suomi 1053 10.2 413 2.98 314 20.62 326
29 Max Beckers Monnickendam 1041 9.9 457 2.87 292 18.20 292
30 Lex Keizer Lycurgus 1016 10.8 333 2.99 316 23.66 367
31 David Monsees AV 23 1001 11.0 308 3.00 318 24.27 375
32 Ruud v Balen DEM 974 10.2 413 2.97 312 15.44 249
33 Sven v Doodewaard Lycurgus 961 10.7 346 3.22 362 15.70 253
34 Sander Schipper DEM 905 10.5 372 2.95 308 13.99 225
35 Sebastiaan Zijl Suomi 887 10.7 346 2.80 278 16.31 263
36 Vincent Vollbehr DEM 885 10.9 321 2.90 298 16.52 266
37 Brian Schenk Lycurgus 804 10.5 372 2.72 262 10.92 170
38 Robbert vd Peet Monnickendam 572 11.4 262 19.47 310
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Marco Oplanic Zaanland 1823 8.8 641 1.30 562 9.94 620
2 Darren Kolf Nea Volharding 1686 8.9 623 1.25 526 8.29 537
3 Anton Bol KAV Holland 1646 8.9 623 1.20 489 8.25 534
4 Ben Leenders av Edam 1640 9.1 587 1.35 599 6.80 454
5 Yannick Raat Nea Volharding 1625 9.1 587 1.30 562 7.19 476
6 Frits Frederiks av Edam 1624 8.8 641 1.20 489 7.51 494
7 Tjendo Samuel Phanos 1597 9.1 587 1.30 562 6.70 448
8 Arvid vd Bruggen Startbaan 1593 9.3 552 1.20 489 8.59 552
9 Patrick Sneevliet Hylas 1560 9.3 552 1.25 526 7.29 482
10 Jaimy Roode Nea Volharding 1558 9.6 503 1.15 452 9.60 603
11 Lars Boon Noordkop 1555 9.6 503 1.25 526 8.09 526
12 Jeroen Paauwe Zaanland 1533 9.3 552 1.25 526 6.82 455
13 Roel Boorsma Hylas 1532 9.6 503 1.20 489 8.35 540
13 Ernst Alberts KAV Holland 1532 9.1 587 1.10 416 8.15 529
15 Yvan Stemmerik KAV Holland 1503 9.7 487 1.20 489 8.12 527
16 Daan Lips Suomi 1475 9.5 519 1.15 452 7.68 504
17 Sinclair v Oort Zaanland 1465 9.5 519 1.20 489 6.85 457
18 Joris Moes Zaanland 1461 9.7 487 1.20 489 7.34 485
19 Mark Boot KAV Holland 1451 9.1 587 1.10 416 6.69 448
20 Niels van Duijn Suomi 1447 10.1 427 1.20 489 8.19 531
21 Paul vd Gragt Hylas 1428 9.7 487 1.20 489 6.76 452
22 Gijs v Harselaar DEM 1406 9.6 503 1.10 416 7.38 487
23 Janiek Bartelson Nea Volharding 1393 9.6 503 1.15 452 6.52 438
24 Jurgen van Dorp Suomi 1389 9.1 587 1.05 379 6.28 423
25 Eddy Buijs av Edam 1363 9.3 552 1.05 379 6.43 432
26 Wouter Veerkamp Nea Volharding 1354 9.4 535 1.15 452 5.39 367
27 Tom Buys Zaanland 1351 9.3 552 1.15 452 5.09 347
28 Viktor Verlint Phanos 1321 10.1 427 1.10 416 7.21 478
29 Jeroen vd Valk Phanos 1312 9.4 535 1.00 342 6.48 435
30 Pim Boots DEM 1306 9.8 472 1.10 416 6.19 418
31 Sidney Wijker DEM 1282 10.5 372 1.20 489 6.25 421
32 Niels Nijman DEM 1279 9.9 457 1.05 379 6.62 443
33 Rene Tol av Edam 1275 9.4 535 1.05 379 5.30 361
34 Rory Mann Hylas 1272 10.3 399 1.20 489 5.65 384
35 Rik Schakenbos Hylas 1265 10.1 427 1.10 416 6.26 422
36 Bryan Leuvelink Suomi 1263 10.2 413 1.10 416 6.46 434
37 Sam v Sitteren Phanos 1219 10.0 442 1.00 342 6.47 435
38 Bas vd Brenk Suomi 1211 9.6 503 1.05 379 4.82 329
39 Dominique Pankow av Edam 1209 10.3 399 1.00 342 7.04 468
40 Philip vd Hoff KAV Holland 1182 10.5 372 1.00 342 7.04 468
41 Tim Cappelle DEM 1159 11.2 285 1.15 452 6.26 422
42 Jesse Karemaker Phanos 883 10.5 372 0.95 306 3.20 205
meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jamile Samuel Phanos 1295 6.8 542 3.59 436 19.94 317
2 Kaoutar El Mestoui AAC 1198 7.0 500 3.25 368 20.91 330
3 Demelza Pocorni av Bijlmer 1103 7.1 480 3.16 350 16.97 273
4 Lisa Muller AV'23 1072 6.9 521 3.11 340 13.15 211
5 Jacky v Splunteren Zaanland 1057 7.4 422 2.97 312 20.40 323
6 Coco v Bueren Phanos 1041 7.4 422 2.91 300 20.12 319
7 Dewi de Wit Zaanland 1020 7.4 422 2.80 278 20.18 320
8 Sandra Kwakman av Edam 1014 7.4 422 2.96 310 17.53 282
9 Rosa Krikke av Edam 1000 7.3 440 3.06 330 14.25 230
10 Amber Tromp Suomi 949 7.4 422 2.93 304 13.85 223
11 Caroline vd Meer Startbaan 937 7.4 422 2.80 278 14.72 237
12 Karin Boot KAV Holland 915 7.4 422 2.77 272 13.73 221
13 Maud Wedman Suomi 883 8.0 318 2.72 262 18.99 303
14 Linda Zieverink Startbaan 873 7.7 368 2.72 262 15.05 243
15 Chantal Roosen KAV Holland 861 7.8 351 2.78 274 14.64 236
16 Anoek Lagerburg av Edam 855 7.6 385 2.74 266 12.73 204
17 Myriam de Graaf Suomi 840 7.8 351 2.84 286 12.69 203
18 Laurien vd Maas DEM 834 7.7 368 2.43 204 16.23 262
19 Marisa Tatti DEM 821 8.0 318 2.78 274 14.19 229
20 Kristel Piets Zaanland 798 8.2 287 2.76 270 14.92 241
21 Anne Weeber Suomi 785 8.0 318 2.60 238 14.21 229
22 Miantha Kries DEM 775 8.1 303 2.53 224 15.38 248
23 Leonie Koorn av Edam 772 8.3 272 2.49 216 17.68 284
24 Jessy Smit Startbaan 761 7.7 368 2.41 200 12.13 193
25 Gina Overkleeft KAV Holland 753 8.2 287 2.52 222 15.13 244
26 Rianne Piets Zaanland 744 8.4 257 2.76 270 13.51 217
27 Richella od Heijde Zaanland 739 8.1 303 2.68 254 11.55 182
28 Jasmijn de Nood AV'23 733 7.9 334 2.69 256 9.52 143
29 Isabelle Monsees AV'23 713 8.0 318 2.44 206 11.94 189
30 Inge Folkers DEM 660 8.2 287 2.58 234 9.35 139
31 Elies v Schuppen Startbaan 639 8.1 303 2.36 190 9.70 146
32 Odille Janssen KAV Holland 609 8.2 287 2.40 198 8.61 124
33 Lotte Valk Phanos 597 8.1 303 2.37 192 7.63 102
34 Janine Mol av Edam 585 8.1 303 2.25 168 8.16 114
35 Sanne Verhage Phanos 577 8.9 189 2.35 188 12.53 200
36 Sophie Oostvoorn AV'23 550 8.8 202 2.35 188 10.36 160
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Kiki v Langen Hollandia 1525 6.4 635 3.78 474 6.16 416
2 Lisanne Schol Nea Volharding 1414 6.6 587 3.36 390 6.51 437
3 Tanja Reuver Nea Volharding 1352 6.9 521 3.55 428 5.96 403
4 Martje de Jong Trias 1316 6.8 542 3.30 378 5.84 396
5 Renee v Adrichem Atos 1313 6.7 565 3.30 378 5.44 370
6 Lisa de Vries KAV Holland 1296 6.7 565 3.45 408 4.74 323
7 Lisette Guit Nea Volharding 1291 6.9 521 3.60 438 4.86 332
8 Carola v Wagtendon Hylas 1265 6.7 565 3.20 358 5.01 342
9 Sofia Khamma Hollandia 1243 7.0 500 3.19 356 5.69 387
10 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1235 6.7 565 3.36 390 4.14 280
11 Michelle Tetteroo AV 23 1222 7.0 500 3.18 354 5.41 368
12 Ischa Abdellah Suomi 1211 6.9 521 3.32 382 4.52 308
13 Lieske Yntema Monnickendam 1170 7.2 460 3.38 394 4.63 316
14 Lynn Rossum AV 23 1161 6.9 521 3.12 342 4.38 298
15 Isis Veer Hollandia 1137 7.2 460 3.19 356 4.71 321
16 Sam Menning Noordkop 1128 7.3 440 3.17 352 4.93 336
17 Roanne Bruin Trias 1121 7.0 500 3.00 318 4.45 303
18 Laura Dijs DEM 1104 7.7 368 3.15 348 5.71 388
19 Anouk Lely Noordkop 1085 7.2 460 3.10 338 4.24 287
20 Esmee Rahakbauw Noordkop 1080 7.3 440 3.32 382 3.85 258
21 Julia Eshuis KAV Holland 1038 7.5 403 2.95 308 4.79 327
22 Kim vd Woude av Edam 1029 7.5 403 3.15 348 4.11 278
23 Marloes Valkering Trias 1027 7.6 385 3.10 338 4.47 304
24 Nadia Brander Hollandia 1026 7.4 422 2.90 298 4.49 306
25 Esther Weijens AV 23 1020 7.3 440 2.95 308 4.03 272
26 Maxime v Roode Nea Volharding 1016 7.4 422 2.59 236 5.25 358
27 Mary-Ann de Vries DEM 1011 7.6 385 3.15 348 4.11 278
28 Tessa Slagboom AV 23 1003 7.3 440 2.83 284 4.12 279
29 Damque de Ruiter DEM 1001 7.6 385 2.95 308 4.52 308
30 Anniek Hoek AV 23 999 7.5 403 2.74 266 4.84 330
31 Kelly Duif av Edam 970 7.5 403 2.90 298 4.00 269
32 Maxime Veltman av Edam 945 7.9 334 2.80 278 4.88 333
33 Floor v Lieshout KAV Holland 935 7.6 385 2.65 248 4.44 302
34 Jessica Alkemade Noordkop 932 7.3 440 2.53 224 3.98 268
35 Suzanne Rentenaar Trias 912 7.9 334 2.85 288 4.27 290
36 Anouk vd Maas DEM 910 7.9 334 2.70 258 4.66 318
37 Olga Smits KAV Holland 843 7.8 351 2.72 262 3.50 230
37 Sacha Mees KAV Holland 843 7.8 351 2.70 258 3.55 234
39 Tanja Beukman Hollandia 821 8.4 257 2.54 226 4.95 338
40 Danique Buijs av Edam 797 7.9 334 2.65 248 3.32 215
41 Ottelien Dorland av Edam 783 8.2 287 2.80 278 3.35 218
42 Miranda Noom DEM 624 8.7 215 2.35 188 3.39 221
43 Annemarieke Haarsm Noordkop 477 10.8 1 2.53 224 3.77 252
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Thaisa Huis Nea Volharding 1334 9.5 519 3.65 448 23.67 367
2 Rosanne Schol Suomi 1331 9.3 552 4.05 528 15.57 251
3 Sharona Bakker Suomi 1329 9.4 535 3.80 478 19.92 316
4 Malon vd Brink Hollandia 1317 9.3 552 3.75 468 18.59 297
5 Verena Hoogeboom Lycurgus 1313 9.8 472 3.63 444 26.07 397
6 Kitty Bakker Hollandia 1287 9.4 535 3.73 464 17.97 288
7 Marike Kok Hollandia 1282 9.6 503 3.88 494 17.78 285
8 Milou de Beuger Waterland 1248 9.5 519 3.64 446 17.62 283
9 Sabien Wedman Suomi 1232 9.7 487 3.59 436 19.38 309
10 Inge Muntjewerff DEM 1229 9.5 519 3.48 414 18.47 296
11 Inger Brasik AV 23 1227 9.8 472 3.53 424 20.97 331
12 Linda vd Poel Monnickendam 1200 9.8 472 3.63 444 17.67 284
13 Britt Ootes Hollandia 1172 9.7 487 3.48 414 16.84 271
14 Melissa Sinkeldam Startbaan 1140 10.2 413 3.21 360 23.69 367
15 Didi vd Spek av Edam 1134 10.5 372 3.43 404 22.98 358
16 Hanneke Molenaar av Edam 1096 10.2 413 3.20 358 20.54 325
17 Leonie Schilder av Edam 1092 10.3 399 3.34 386 19.28 307
18 Swindey Helm Nea Volharding 1079 10.1 427 3.22 362 18.10 290
19 Rosa Bonnema AV 23 1076 9.8 472 3.26 370 14.54 234
20 Karin Tijburg Nea Volharding 1063 10.2 413 3.34 386 16.40 264
21 Petra Breddels Startbaan 1018 10.3 399 3.34 386 14.48 233
22 Manon Bangma DEM 1016 10.7 346 3.07 332 21.51 338
23 Brigitte Olijhoek Hollandia 1007 10.3 399 3.45 408 12.54 200
24 Rowaida Harrak AV 23 990 10.7 346 3.17 352 18.26 292
25 Miranda Schrama DEM 975 10.2 413 3.06 330 14.40 232
26 Jessica de Graaff Startbaan 970 10.5 372 3.07 332 16.54 266
27 Cheryl Umans DEM 966 10.4 386 2.82 282 18.67 298
28 Tiana Dekker Suomi 958 10.6 359 3.08 334 16.47 265
29 Chanika Out Monnickendam 945 10.6 359 3.40 398 11.84 188
30 Dana Luykx Startbaan 924 10.9 321 3.13 344 16.06 259
31 Nicole Oomens Monnickendam 881 10.3 399 2.76 270 13.21 212
32 Elise vd Schaaf Monnickendam 873 10.6 359 3.04 326 11.88 188
33 Lieve Leyssen AV 23 870 10.7 346 2.89 296 14.15 228
34 Ellen vd Berg DEM 868 10.9 321 3.01 320 14.07 227
35 Linda Zwarthoed av Edam 850 10.9 321 3.05 328 12.59 201
36 Robin Lindeboom Startbaan 844 10.6 359 3.10 338 9.75 147
37 Diana Kwakman av Edam 809 11.8 218 2.74 266 20.52 325
38 Monique Smit Nea Volharding 799 10.8 333 2.85 288 11.35 178
39 Joeke Thewessen AV 23 772 11.7 228 2.72 262 17.57 282
40 Lisanne Woesthoff Nea Volharding 724 11.3 273 2.85 288 10.56 163
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Esthere vd Lycke AV 23 1741 9.0 604 1.35 599 8.32 538
2 Carla de Koning Nea Volharding 1606 8.9 623 1.15 452 8.18 531
3 Marieke Wisse Noordkop 1603 9.5 519 1.30 562 8.02 522
4 Jo-Ann MacDonald av Bijlmer 1598 9.2 569 1.15 452 9.08 577
5 Jaleasa Pocorni av Bijlmer 1592 8.8 641 1.15 452 7.59 499
6 Nicole Kroonenburg SAV 1577 9.1 587 1.25 526 6.97 464
7 Bianca Reuver Nea Volharding 1574 9.6 503 1.30 562 7.77 509
8 Erasmina Danso Hollandia 1545 9.2 569 1.15 452 8.06 524
9 Femke Pool Hollandia 1540 9.4 535 1.20 489 7.91 516
10 Esther Fonville av Bijlmer 1535 8.9 623 1.15 452 6.91 460
11 Lara Visser av Bijlmer 1524 9.3 552 1.25 526 6.67 446
12 Eveline Kreuk SAV 1506 10.0 442 1.30 562 7.64 502
13 Saskia Beerepoot Hollandia 1477 9.8 472 1.15 452 8.61 553
14 Nicole Berghouwer SAV 1476 9.7 487 1.15 452 8.30 537
15 Joelle Walgers Nea Volharding 1452 9.7 487 1.25 526 6.55 439
16 Natacha Guiny Noordkop 1443 9.6 503 1.30 562 5.55 378
17 Anna Fokkema KAV Holland 1431 9.9 457 1.20 489 7.34 485
18 Denice Radstaat Noordkop 1383 9.5 519 1.10 416 6.70 448
19 Karlijn Schipper AV 23 1367 9.6 503 1.15 452 6.09 412
20 Mila Visser av Bijlmer 1366 9.4 535 1.10 416 6.14 415
21 Iris Roosen KAV Holland 1360 9.8 472 1.15 452 6.49 436
22 Anne Bouwman Hollandia 1355 10.5 372 1.15 452 8.19 531
23 Krizia de Groot Nea Volharding 1332 9.6 503 1.10 416 6.12 413
24 Maaike de Ruiter Noordkop 1326 10.4 386 1.20 489 6.75 451
25 Marije Kok SAV 1314 9.8 472 1.05 379 6.96 463
26 Floor Hellendoorn Hollandia 1273 9.7 487 0.95 306 7.26 480
27 Denise Pot Noordkop 1187 10.4 386 1.10 416 5.67 385
28 Rosalinde Louwerma SAV 1177 10.7 346 1.10 416 6.15 415
29 Lisanne de Nood AV 23 1175 10.5 372 1.10 416 5.70 387
30 Lara Balm KAV Holland 1169 10.0 442 1.10 416 4.57 311
31 Laura Kits AV 23 1151 10.1 427 1.05 379 5.06 345
32 Lisa v Berlo KAV Holland 1136 10.1 427 0.95 306 5.96 403
33 Romy Lieder Nea Volharding 1126 10.1 427 0.85 232 7.03 467
34 Nicky Donkelman AV 23 1054 10.3 399 0.90 269 5.68 386
35 Estella Visschrape Phanos 1036 10.7 346 1.05 379 4.57 311
36 Brechtje Grave Phanos 949 10.6 359 0.95 306 4.20 284
37 Patricia dem Rouwe Phanos 915 11.0 308 0.90 269 4.95 338
38 Sarah-Jane Remak Phanos 829 11.3 273 0.90 269 4.24 287

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina