Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
1 juli 2000
Zaandam
Org: Zaanland


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jacky v Splunteren Zaanland 1078 7.2 460 2.85 288 20.93 330 2.13.3
2 Rosa Krikke av Edam 1043 7.2 460 3.18 354 14.19 229 2.22.8
3 Dewi de Wit Zaanland 895 7.5 403 2.73 264 14.14 228 2.34.3
4 Jeske Walgers Nea Volharding 842 7.8 351 2.78 274 13.52 217 2.21.4
5 Sandra Kwakman av Edam 814 7.8 351 2.60 238 14.00 225 2.30.2
6 Anouk Lagerburg av Edam 765 7.7 368 2.75 268 8.88 129 2.26.8
7 Lisa Roos Waterland 764 7.9 334 2.50 218 13.22 212 2.38.8
7 Rianne Piets Zaanland 764 7.9 334 2.48 214 13.45 216 2.43.7
9 Kristel Piets Zaanland 748 8.2 287 2.40 198 16.32 263 2.30.7
10 Leonie Koorn av Edam 716 8.2 287 2.35 188 14.96 241 2.43.6
11 Janine Mol av Edam 683 7.9 334 2.47 212 9.25 137 2.38.4
12 Lis vd Wal Waterland 668 7.9 334 2.23 164 10.89 170 2.46.1
13 Kelly Koerts Nea Volharding 664 8.1 303 2.39 196 10.65 165 2.31.3
14 Lieke Beunder av Edam 621 8.0 318 2.32 182 8.48 121 2.40.0
15 Josta Valk Monnickendam 588 8.1 303 2.23 164 8.48 121 2.46.4
16 Richella o/d Heijd Zaanland 550 8.5 243 2.35 188 8.39 119 2.47.0
17 Marleen Molenaar av Edam 529 8.4 257 2.16 150 8.55 122 2.35.2
18 Daphne Faber Waterland 528 8.4 257 2.22 162 7.94 109 3.02.2
19 Sophie Kemper av Edam 523 8.4 257 2.14 146 8.45 120 3.06.2
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Tanja Reuver Nea Volharding 1320 6.7 565 1.05 379 5.52 376 4.34.4
2 Lisanne Schol Nea Volharding 1253 6.6 587 0.90 269 5.86 397
3 Lieske Yntema Monnickendam 1209 7.0 500 1.05 379 4.84 330 4.18.6
4 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1189 6.6 587 1.00 342 3.87 260 4.00.0
5 Lisette Guit Nea Volharding 1181 6.8 542 1.00 342 4.37 297 3.59.5
6 Maxime v Roode Nea Volharding 1172 7.0 500 1.00 342 4.84 330 4.37.2
7 Wietske Heslinga Monnickendam 1064 7.5 403 1.00 342 4.68 319 4.40.6
8 Lindy vd Kwast Nea Volharding 1027 7.2 460 1.00 342 3.43 225 4.23.2
9 Kim vd Woude av Edam 1022 7.3 440 0.95 306 4.08 276 4.27.1
10 Lotte Poort Zaanland 985 7.0 500 0.90 269 3.33 216 3.57.5
11 Emma-Joy v Dorp Zaanland 983 7.3 440 0.95 306 3.58 237
12 Priscilla Schoof Nea Volharding 969 7.3 440 0.90 269 3.87 260 4.04.5
13 Kelly Duif av Edam 953 7.5 403 0.85 232 4.67 318
14 Ottelien Dorland av Edam 883 7.8 351 0.95 306 3.45 226 4.28.0
15 Marlies Haubrich Nea Volharding 817 8.1 303 0.85 232 4.17 282 4.49.7
16 Michelle Edel Nea Volharding 771 7.8 351 0.70 122 4.38 298 4.14.8
17 Danique Buys av Edam 755 7.9 334 0.85 232 3.01 189 4.19.2
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Milou de Bueger Waterland 1331 9.3 552 3.59 436 5.03 343 3.50.5
2 Linda vd Poel Monnickendam 1294 9.7 487 3.41 400 6.01 407 4.07.7
3 Rianne Breedijk Zaanland 1291 9.4 535 3.35 388 5.40 368 3.42.5
4 Thaisa Huis Nea Volharding 1282 9.5 519 3.49 416 5.09 347
5 Karin Tijburg Nea Volharding 1219 9.9 457 3.22 362 5.90 400 4.25.4
6 Geraldine Kemper av Edam 1196 9.9 457 3.44 406 4.88 333 4.12.2
7 Didi vd Spek av Edam 1155 10.2 413 3.51 420 4.72 322
8 Hanneke Molenaar av Edam 1118 9.9 457 3.20 358 4.45 303 3.55.5
9 Tessa vd Ven Nea Volharding 1089 9.9 457 3.20 358 4.06 274
10 Chanika Out Monnickendam 1051 10.2 413 3.12 342 4.36 296 4.34.2
11 Lisette Zegers Waterland 1041 9.9 457 2.79 276 4.53 308 4.17.5
12 Swindey Helm Nea Volharding 1033 10.6 359 3.18 354 4.70 320 4.23.1
13 Nicole Oomens Monnickendam 1025 10.6 359 3.03 324 5.01 342 4.22.4
14 Joyce Burger Zaanland 994 10.4 386 3.09 336 4.04 272 3.55.0
15 Elise vd Schaaf Monnickendam 993 10.4 386 2.98 314 4.32 293 4.19.8
16 Diana Kwakman av Edam 861 11.5 250 2.82 282 4.82 329 4.38.3
17 Kim Plat av Edam 775 11.6 239 2.87 292 3.67 244 4.54.6
18 Lisanne Woesthoff Nea Volharding 769 11.2 285 2.66 250 3.55 234 4.42.4
19 Alicia Eken Zaanland 767 12.1 187 2.62 242 4.96 338
20 Lisanne Gitsels Zaanland 633 12.3 167 2.53 224 3.65 242 4.50.3
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Carla de Koning Nea Volharding 1497 9.2 569 4.08 534 25.78 394 4.09.2
2 Bianca Reuver Nea Volharding 1384 9.4 535 3.79 476 24.14 373 4.20.3
3 Helen de Loor Nea Volharding 1328 9.4 535 3.48 414 24.62 379 3.44.0
4 Joelle Walgers Nea Volharding 1282 9.7 487 3.65 448 22.16 347
5 Linda Vanwersch Nea Volharding 1174 10.2 413 3.47 412 22.27 349
6 Karin Conijn av Edam 1172 10.3 399 3.45 408 23.48 365 4.04.3
7 Sharon Schoof Nea Volharding 1151 9.7 487 3.44 406 15.99 258 4.08.2
8 Meike v Hoogenhuyz av Edam 1148 9.9 457 3.29 376 19.81 315 3.46.5
9 Krizia de Groot Nea Volharding 1098 9.9 457 3.60 438 12.70 203 4.13.3
10 Marieke Jonkerman av Edam 1097 10.0 442 3.09 336 20.08 319 3.57.2
11 Karin Leber av Edam 1088 10.2 413 3.19 356 20.08 319 3.53.2
12 Dorien Conijn av Edam 1086 10.4 386 3.20 358 21.81 342 4.14.1
13 Romy Lieder Nea Volharding 1073 10.0 442 3.32 382 15.43 249 4.10.9
14 Rachel de Winde Zaanland 899 10.3 399 2.97 312 11.87 188 4.15.7
15 Selma Evrengun av Edam 729 10.2 413 19.92 316
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jasper Huisman Nea Volharding 1144 6.9 521 3.33 384 14.80 239
2 Bart Karten Zaanland 1116 7.2 460 2.94 306 22.41 350
3 Robin Bak Monnickendam 1065 7.6 385 2.88 294 25.18 386 2.19.0
3 Sander Boeree Zaanland 1065 7.5 403 2.83 284 24.52 378 2.25.2
5 Job Veerman av Edam 1004 7.3 440 2.66 250 19.76 314 2.24.3
6 Hans vd Schaaf Monnickendam 980 7.8 351 2.74 266 23.34 363 3.07.0
7 Laurens Sombroek av Edam 976 7.2 460 2.88 294 13.78 222 2.22.6
8 Wouter Klumper Kombijsport 930 7.6 385 2.53 224 20.26 321
9 Milco Busker Nea Volharding 929 7.7 368 2.75 268 18.31 293 2.29.2
10 Steven de Goede Zaanland 916 7.6 385 2.62 242 18.03 289 2.36.5
11 Stefan Boersma Zaanland 862 7.7 368 2.52 222 16.93 272
12 Jim Leenders av Edam 840 7.9 334 2.65 248 15.99 258 2.35.3
13 Tony Keevel Nea Volharding 828 8.6 229 2.74 266 21.09 333 3.02.3
14 Aron Mossel av Edam 790 8.2 287 2.67 252 15.55 251 2.59.3
15 Sven bresser Monnickendam 743 8.3 272 2.59 236 14.60 235 2.34.7
16 Jesse Kaptein av Edam 689 8.5 243 2.69 256 11.96 190 3.12.2
17 Erik Borghardt Monnickendam 669 8.5 243 2.16 150 17.14 276 2.40.2
18 Thomas v Ophem Zaanland 560 8.8 202 2.23 164 12.20 194
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Ramon Brugman Monnickendam 1425 6.6 587 1.05 379 6.88 459 4.07.8
2 Steve Muller Nea Volharding 1313 6.9 521 1.05 379 6.11 413
3 Tony Arkes av Edam 1270 7.1 480 1.10 416 5.50 374 3.52.4
4 Geoff Muhren av Edam 1229 7.0 500 1.00 342 5.69 387 4.09.8
5 Danny Piet av Edam 1189 7.3 440 1.10 416 4.88 333
6 Kevin Wilsmen Zaanland 1146 6.6 587 0.90 269 4.28 290 4.02.4
7 Olav Harmelwaard Nea Volharding 1097 7.2 460 0.90 269 5.40 368
8 Troy Hanff Zaanland 1045 7.4 422 0.90 269 5.19 354 4.15.9
9 Frank Tuyp av Edam 1042 7.2 460 0.85 232 5.13 350 3.50.7
10 Daan Verschragen Waterland 964 7.6 385 0.90 269 4.55 310 4.09.3
11 Rowan Smal Nea Volharding 961 7.7 368 0.85 232 5.29 361
12 Martin Balk Monnickendam 949 7.8 351 0.85 232 5.38 366 4.48.2
13 Bas Gutter Monnickendam 935 7.5 403 0.90 269 3.91 263 4.12.7
14 Sander Wiertzema Zaanland 904 7.8 351 0.90 269 4.19 284 4.23.1
15 Jeroen Veerman av Edam 837 7.9 334 0.85 232 4.02 271 4.30.8
16 Jerry Melis Nea Volharding 762 7.6 385 0.75 159 3.35 218 4.03.4
17 Stefan Verkooyen Zaanland 747 8.4 257 0.85 232 3.85 258 4.58.6
18 Jochem de Koning Monnickendam 712 8.1 303 0.80 196 3.29 213 5.40.4
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jim Bresser Monnickendam 1450 9.4 535 3.71 460 6.81 455 3.46.7
2 Mark vd Brink Monnickendam 1406 9.5 519 3.48 414 7.13 473 3.47.2
3 Michael Bak Monnickendam 1357 9.9 457 3.86 490 6.06 410 3.49.4
4 Tom Buys Zaanland 1257 9.6 503 3.61 440 4.61 314 4.11.7
5 Nathan Prins Zaanland 1208 9.6 503 3.31 380 4.77 325
6 Theo Kwakman av Edam 1153 10.7 346 3.22 362 6.64 445
7 Justin de Wit Waterland 1096 10.2 413 2.96 310 5.48 373 4.24.5
8 Niels Hartog Nea Volharding 1070 10.5 372 3.33 384 4.61 314 3.44.5
9 Sjoerd Franzen av Edam 1037 9.9 457 2.76 270 4.55 310 4.06.3
10 Kasper v Bodegom Zaanland 1032 10.8 333 2.92 302 5.86 397
11 Kees Slegt av Edam 1007 10.5 372 3.03 324 4.57 311 3.49.1
12 Stefan Dubbeld Monnickendam 977 11.2 285 3.14 346 5.07 346 4.56.4
13 Niels Wondergem Zaanland 951 11.0 308 3.08 334 4.54 309 4.34.1
14 Diederik Hakkers av Edam 916 10.9 321 2.66 250 5.05 345 3.53.9
15 Robbert vd Peet Monnickendam 909 11.1 296 2.65 248 5.35 365 4.30.7
16 Emiel de Haan Zaanland 896 11.3 273 2.92 302 4.71 321 4.12.5
17 Patrick Hovius Nea Volharding 786 11.6 239 2.52 222 4.76 325 5.11.7
18 Swen Faber Waterland 754 11.1 296 2.38 194 3.93 264 4.03.5
19 Jeffrey vd Sluys Monnickendam 711 12.5 148 2.53 224 4.97 339 5.15.8
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Darren Kolf Nea Volharding 1842 8.5 700 4.50 619 37.28 523 3.52.1
2 Marco Oplanic Zaanland 1681 8.8 641 4.02 522 36.75 518 3.48.3
3 Jaimy v Roode Nea Volharding 1565 9.4 535 3.92 502 37.76 528 4.01.2
4 Frits Frederiks av Edam 1544 8.8 641 4.16 550 22.60 353 3.27.2
5 Yannick Raat Nea Volharding 1504 9.4 535 3.88 494 32.78 475
6 Jeroen Paauwe Zaanland 1473 8.9 623 3.85 488 23.31 362 3.41.3
7 Eddy Buys av Edam 1470 9.4 535 4.04 526 27.03 409 3.52.8
8 Ben Leenders av Edam 1335 9.5 519 3.44 406 27.11 410 4.25.1
9 Sinclair v Oort Zaanland 1285 9.7 487 3.44 406 25.66 392
10 Rene Tol av Edam 1209 9.8 472 3.43 404 21.15 333 3.53.4
11 Dominique Pankow av Edam 1200 10.4 386 3.08 334 33.21 480 3.44.0
12 Janiek Bartelson Nea Volharding 1199 10.0 442 3.33 384 24.12 373 4.05.6
13 Nick Jonk av Edam 1188 9.6 503 3.40 398 17.89 287 3.29.9
14 Joris Moes Zaanland 1140 10.4 386 3.53 424 20.90 330 3.46.4
15 Youri Blesing Zaanland 1128 10.1 427 3.07 332 23.84 369 4.26.9
16 Jasper Wiertzema Zaanland 797 11.4 262 2.70 258 17.21 277 4.35.9
17 Bob Teunissen Zaanland 787 10.9 321 2.90 298 10.81 168 4.55.4
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bren Meijer Nea Volharding 1173 7.2 460 3.15 348 23.50 365 2.22.4
2 Wesley Zschottche Zaanland 1088 7.3 440 2.74 266 24.86 382 2.14.8
3 Tim Schol Nea Volharding 837 8.0 318 2.74 266 15.68 253 2.29.8
4 Roy Dekker Zaanland 678 8.8 202 2.36 190 17.86 286 2.50.9
5 Dirk v Viegen Zaanland 652 8.5 243 2.56 230 11.39 179 2.38.9
6 Tom Eshuijs Zaanland 528 8.8 202 2.01 120 12.88 206 2.42.3
7 Martijn Esteje Zaanland 484 9.8 83 2.44 206 12.26 195
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Mandy Groot av Edam 917 7.4 422 2.65 248 15.30 247 2.48.3
2 Joyce Edel Nea Volharding 603 8.3 272 2.31 180 9.93 151 2.39.9
3 Lindey Edel Nea Volharding 602 8.3 272 2.41 200 8.89 130 2.46.9
4 Renee Kapteijn Nea Volharding 496 8.3 272 2.02 122 7.65 102 2.54.2
5 Lisa Haas Nea Volharding 491 8.7 215 1.99 116 10.38 160 2.57.4

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina