Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
1 juli 2000
Heiloo
Org: Trias


meisjes pup C totaal
1 Anna Lindaya Hylas 850
2 Iris Lok Lycurgus 818
3 Lynn v d Burgh av Castricum 796
4 Floor Bouwman Hollandia 791
5 Martine Blankendaa NOVA 719
6 Kirke Soppe Hylas 635
7 Fayette klaassen av Castricum 569
8 Josca Brander Hollandia 556
9 Josephine Veldboer Hylas 427
10 Mijra Coevert Hollandia 411
meisjes pup B totaal
1 Kiki van Langen Hollandia 1384
2 Carola vWagtendonk Hylas 1201
3 Roanne Bruin Trias 1096
4 Isis Veer Hollandia 1049
5 Sofia Khamma Hollandia 1026
6 Cindy Kiekens Hylas 982
7 Silvi Hurkmans av Castricum 947
7 Marloes Lap av Castricum 947
9 Laura Faber Wieringermeer 938
10 Nadia Brander Hollandia 922
11 Desire Melchiot Hylas 912
12 Marloes Valkering Trias 882
13 Linda Schipper Wieringermeer 879
14 Tanja Beukman Hollandia 864
15 Savannah Zwart av Castricum 857
16 Wendy Schmitz av Castricum 540
17 Bodien Emmerink Hollandia 537
18 Raissa kok av Castricum 400
19 Annemiek Meijerink Wieringermeer 331
20 Tirza Blom Hollandia 195
meisjes pup A.1 totaal
1 Marike Kok Hollandia 1526
2 Malon v d Brink Hollandia 1396
3 Verena Hoogeboom Lycurgus 1371
4 Kitty Bakker Hollandia 1355
5 Lianne Koopman av Castricum 1279
6 Brigitte Olijhoek Hollandia 1242
7 Madelein Stoop NOVA 1204
8 Irene Aanthonisse Trias 1098
9 Tjalma Nienke Wieringermeer 1058
10 Robin Bremer av Castricum 1041
11 Margriet Berkhout NOVA 1036
12 Anouk Lute av Castricum 1006
13 Mijra Coevert Hollandia 989
14 Omaira Miltenburg Wieringermeer 918
15 Femke Mosch NOVA 894
16 Tamara Groot Trias 878
17 Mirelle Mak NOVA 872
18 Ronne Wierdsma Wieringermeer 853
19 Tessa Moorman av Castricum 820
20 Kim Gaarthuis av Castricum 807
21 Laura Koning Trias 801
22 Sophie vNiewenhuiz Lycurgus 761
23 Sanne Beentjes av Castricum 721
24 Suzan Houwing Hylas 687
25 Linda Stoevelaar av Castricum 586
26 Debbie Brandjes av Castricum 472
27 Britt Ootes Hollandia 414
meisjes pup A.2 totaal
1 Nicky v d Weijden Hollandia 1580
2 Femke Pool Hollandia 1428
3 Marielle Klaassen av Castricum 1425
4 Rosanne Arnoldy Hylas 1242
5 Floor Hellendoorn Hollandia 1216
6 Wendy Toering Hollandia 1202
7 Anita Ranzijn Trias         1187
8 Erasmina Danso Hollandia 1163
9 Lisanne Pot Lycurgus 1147
10 Tina Wit Trias 1121
11 Anne Bouwman Hollandia 1085
12 Britt Schrijnders Lycurgus 1080
13 Pamela v Rooijen Hollandia 1056
14 Rachelle Bruin Trias 1047
15 Charlotte Moes Hollandia 1019
16 Inge de Jong Hollandia 991
17 Simone Schouten NOVA 976
18 Lindsey Tijm NOVA 949
19 Ginty Schneider av Castricum 939
20 Martine Stet av Castricum 899
21 Pien Admiraal av Castricum 894
22 Kelli v d Burgh av Castricum 862
23 Jade Hurkmans av Castricum 854
24 Amber Leguit NOVA 799
25 Celeste Swen av Castricum 798
26 Karen Duin Trias 742
27 Marije Groot Trias 738
28 Karen Booy Wieringermeer 591
29 Saskia Beerepoot Hollandia 311
jongens pup C totaal
1 Martijn Schipper Hollandia 1187
2 Kevin Schenk Lycurgus 1116
3 Pim Hamburger Wieringermeer 976
4 Roy Duineveld Trias 932
5 Maarten Elsenaar NOVA 916
6 Jim Kruiver NOVA 903
7 Jesse Lensing Hylas 897
8 Mitchel de Jong Hollandia 894
9 Bas van Meel av Castricum 862
10 Nick Sinnige av Castricum 840
11 Yordi Verkroost Hylas 829
12 Bart Heijke Trias 820
13 Tom Catsburg Wieringermeer 819
14 Robin Boerman Hylas 781
15 Jerno Viergever Wieringermeer 761
16 Tjardo Druijven av Castricum 719
17 Menno Torn Wieringermeer 703
18 Krijn Schagen av Castricum 697
19 Joshua Veldboer Hylas 569
20 Thijs Mooij av Castricum 552
21 Jeremy Voorham Wieringermeer 479
jongens pup B totaal
1 Ezra Romeyn Trias 1443
2 Brian Bos Lycurgus 1235
3 Paul Glas NOVA 1139
4 Luka Liebrand Hollandia 1138
5 Joost v d Made Wieringermeer 1134
6 Mark Veldhoen Hylas 1125
7 Tom Heiblom Hylas 1108
8 Sven v d Zaken av Castricum 1067
9 Sjoerd Wegman Hollandia 1059
10 Dennis Barnhoorn Trias 1056
11 Maarten Blankendaa NOVA 1052
12 Tim Veldhoen Hylas 1036
13 Jim Tonneman Hollandia 1027
14 Buddy Oosterman Hylas 1007
15 Maarten Koks av Castricum 925
16 Cor Castricum Trias 907
17 Perry Stet NOVA 870
18 Joel v d Bos Hollandia 866
19 Bas Druijf NOVA 846
20 Tim Kramer NOVA 838
21 Tom Hopman av Castricum 820
22 Ronald v d Gragt Hylas 785
23 Ferry kemmeren av Castricum 767
24 Cor Bollemeijer av Castricum 751
25 Max Hasenaar av Castricum 743
26 Soufiane Meziyerh Hylas 691
27 Robbert Westendorp av Castricum 497
jongens pup A.1 totaal
1 Maarten Farenhorst Hylas 1543
2 Brian Vriend Lycurgus 1538
3 Bart van Schie Hylas 1451
4 Dion Kramer Hylas 1400
5 Bas Lok Lycurgus 1321
6 Bart v Bannisseht NOVA 1253
7 Tomas Donse Trias 1245
8 Bob Veldkamp av Castricum 1205
9 Nick Hand Trias 1184
10 Tom Limmen Trias 1159
11 Stevo Todorovic av Castricum 1131
12 Dennis Tuinman NOVA 1129
13 Juriaan Stoop Hylas 1088
14 Sven v Doodewaerd Lycurgus 1076
15 Boy Tonneman Hollandia 1071
16 Kars v d Gragt Hylas 1062
17 Peter Kuijer av Castricum 1042
18 Leon Duineveld Trias 1036
18 Lex Keizer Lycurgus 1036
20 Brian Schenk Lycurgus 1023
20 Jelle Heijke Trias 1023
22 Daniel v d Veen Lycurgus 1019
23 Stijn Mouroulis av Castricum 1017
24 Chiel de Ruijter NOVA 883
jongens pup A.2 totaal
1 Roel Boorsma Hylas 1386
2 Bjorn v Doodewaerd Lycurgus 1350
3 Gerrit Eijkel Trias 1342
3 Patrick Sneevliet Hylas 1342
5 Johan Haringhuizen Trias 1335
6 Rory Burger NOVA 1316
7 Paul v d Gragt Hylas 1250
8 Rory Hann Hylas 1226
9 Sjoerd Dolsma Lycurgus 1184
10 Rik Schakenbos Hylas 1182
10 Raoul Collenteur NOVA 1182
12 Roy Bal Trias 1179
13 Mirko Gerritsen Lycurgus 1141
14 Chris Blankendaal NOVA 1126
15 Stijn van wijk Trias 1123
16 Gerdo Grave Hylas 1102
17 David Bastiaansen Trias 1067
18 Niels van Kaam Hylas 1057
19 Jason de Jonge Trias 1040
20 Bas Elsenaar NOVA 1033
21 Sijmen Brakenhof av Castricum 1019
22 Niels Verwer Trias 998
23 Bastiaan Admiraal av Castricum 960
24 Quinten Zwaga Trias 888
25 Eef Meijerink Wieringermeer 821
26 Bas v d Geest Wieringermeer 762
27 Martijhn Schmitz av Castricum 372

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina