Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
17 juni 2000
Edam
Org: av Edam


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rosa Krikke AV Edam 1058 7.1 480 3.20 358 13.66 220 2.22.0
2 Jacky van Splunter AV Zaanland 1017 7.4 422 2.83 284 19.52 311 2.11.3
3 Amber Tromp Suomi 920 7.6 385 3.03 324 13.13 211 2.23.0
4 Maud Wedman Suomi 905 7.7 368 2.67 252 17.74 285
5 Jeske Walgers Nea Volharding 865 7.6 385 2.90 298 11.56 182 2.25.6
6 Iris Lok AV Lycurgus 837 7.9 334 2.87 292 13.17 211 2.28.8
7 Anouk Lagerburg AV Edam 819 7.6 385 2.81 280 10.10 154 2.25.0
8 Rianne Piets AV Zaanland 816 7.9 334 2.74 266 13.42 216 2.51.2
9 Sandra Kwakman AV Edam 780 7.9 334 2.52 222 13.92 224 2.35.4
10 Leonie Koorn AV Edam 765 8.2 287 2.37 192 17.82 286 2.48.7
11 Kelly Koerts Nea Volharding 703 8.0 318 2.60 238 9.71 147 2.27.4
12 Kristel Piets AV Zaanland 697 8.2 287 2.55 228 11.54 182 2.38.8
13 Lieke Beunder AV Edam 651 8.3 272 2.53 224 10.14 155 2.36.6
14 Richelle o/d Heijd AV Zaanland 640 8.3 272 2.55 228 9.40 140 2.48.7
15 Fleurtje Zoutberg Nea Volharding 596 8.3 272 2.21 160 10.58 164 2.57.7
16 Janine Mol AV Edam 576 7.9 334 2.62 242
17 Marleen Molenaar AV Edam 522 8.6 229 2.19 156 9.22 137 2.40.0
18 Sophie Kemper AV Edam 446 8.8 202 1.99 116 8.82 128 3.02.6
meisjes pup B totaal verspringen 40 m sprint balwerpen 600 m
1 Tanja Reuver Nea Volharding 1301 3.81 480 6.8 542 17.33 279 4.38.8
2 Lisanne Schol Nea Volharding 1227 3.41 400 6.8 542 17.75 285 4.12.8
3 Cheyenne Vitalis Nea Volharding 1192 3.29 376 7.0 500 19.92 316 4.04.4
4 Lisette Guit Nea Volharding 1165 3.47 412 7.0 500 15.71 253 4.00.0
5 Ischa Abdella Suomi 1154 3.56 430 7.0 500 13.94 224
6 Maxime van Roode Nea Volharding 1074 3.02 322 7.0 500 15.64 252 4.23.5
7 Kelly Thijsen Suomi 1070 3.33 384 7.2 460 14.05 226 4.30.2
8 Kim v.d. Woude AV Edam 1017 3.43 404 7.5 403 13.12 210 4.31.2
9 Lindy v.d. Kwast Nea Volharding 999 3.24 366 7.3 440 12.12 193
10 Deborah Stilkenboo AV Zaanland 963 3.10 338 7.5 403 13.81 222 4.32.9
11 Priscilla Schoof Nea Volharding 949 3.01 320 7.4 422 12.93 207 4.07.1
12 Lotte Poort AV Zaanland 924 2.96 310 7.3 440 11.09 174 3.58.2
13 Kelly Duif AV Edam 919 2.85 288 7.5 403 14.15 228 4.42.3
14 Michelle Edel Nea Volharding 796 2.89 296 7.9 334 10.71 166 4.33.4
15 Danique Buys AV Edam 777 2.66 250 7.9 334 12.12 193 4.20.1
16 Ottelien Dorland AV Edam 765 2.85 288 8.1 303 11.09 174 4.26.5
17 Marlies Haubrich Nea Volharding 755 2.67 252 8.1 303 12.53 200 4.51.3
18 Ilja Klein AV Edam 750 2.77 272 8.1 303 11.18 175 5.14.1
19 Lisa Roos AC Waterland 734 2.65 248 8.1 303 11.58 183
20 Margite Witteman Suomi 407 2.21 160 9.2 151 7.38 96 6.06.5
meisjes pup A.1 totaal hoogspringen 60 m sprint balwerpen 1000 m
1 Sharona Bakker Suomi 1304 1.20 489 9.4 535 17.41 280 3.47.8
2 Thaisa Huis Nea Volharding 1235 1.10 416 9.8 472 22.16 347
3 Rosanne Schol Suomi 1208 1.15 452 9.5 519 14.71 237 3.59.2
4 Sabien Wedman Suomi 1174 1.10 416 9.8 472 17.83 286
5 Rianne Breedijk AV Zaanland 1171 1.05 379 9.4 535 15.93 257 3.42.8
6 Geraldine Kemper AV Edam 1151 1.15 452 9.9 457 15.00 242 4.14.3
7 Verena Hoogeboom AV Lycurgus 1150 1.05 379 10.1 427 21.96 344 4.08.7
8 Swindey Helm Nea Volharding 1101 1.05 379 10.6 359 23.39 363 4.30.7
9 Karin Tijburg Nea Volharding 1097 1.10 416 10.1 427 15.75 254
9 Nienke Blom Suomi 1097 1.10 416 10.4 386 18.42 295 4.23.4
11 Hanneke Molenaar AV Edam 1087 1.00 342 10.2 413 21.06 332 4.00.6
12 Milou de Bueger AC Waterland 1054 0.90 269 9.4 535 15.48 250 3.50.3
13 Tabita Romkes AV Zaanland 1035 0.95 306 9.8 472 15.91 257 4.20.2
14 Leonie Schilder AV Edam 1032 1.00 342 10.4 386 19.04 304 3.53.1
15 Didi van der Spek AV Edam 1022 0.95 306 10.3 399 19.94 317
16 Shanna Kras AV Edam 1006 1.05 379 10.4 386 14.96 241 4.23.7
17 Tiana Dekker Suomi 995 1.05 379 10.6 359 15.96 257 4.26.6
18 Tessa v.d. Ven Nea Volharding 932 1.05 379 10.6 359 12.18 194
19 Joyce Burger AV Zaanland 893 0.95 306 10.7 346 14.92 241 4.01.9
20 Lisette Segers AC Waterland 861 0.85 232 10.3 399 14.30 230 4.24.1
21 Sophie van Niewenh AV Lycurgus 833 1.00 342 11.2 285 12.87 206 4.58.2
22 Diane Kwakman AV Edam 822 0.90 269 11.9 207 22.06 346 4.36.3
23 Kim Plat AV Edam 794 0.95 306 11.4 262 14.05 226 4.50.2
24 Linda Zwarthoed AV Edam 768 1.00 342 11.5 250 11.21 176
25 Alicia Eken AV Zaanland 738 0.95 306 11.8 218 13.33 214
26 Monique Smit Nea Volharding 726 0.90 269 11.1 296 10.45 161 4.31.1
27 Lisette Goede AC Waterland 678 0.95 306 11.9 207 10.65 165 4.33.6
28 Lisanne Woesthoff Nea Volharding 656 0.90 269 11.4 262 8.66 125 4.46.3
29 Lisanne Gitsels AV Zaanland 567 0.85 232 12.5 148 11.79 187 4.52.1
30 Karlien Bruidegom AV Edam 403 11.7 228 11.15 175 4.41.1
meisjes pup A.2 totaal verspringen 60 m sprint kogelstoten 1000 m
1 Carla de Koning Nea Volharding 1609 4.03 524 9.3 552 8.22 533 4.09.4
2 Bianca Reuver Nea Volharding 1504 3.68 454 9.3 552 7.57 498 4.29.0
3 Helen de Loor Nea Volharding 1382 3.68 454 9.5 519 6.05 409 3.46.8
4 Joelle Walgers Nea Volharding 1378 3.62 442 9.7 487 6.72 449 3.49.8
5 Linda Vanwersch Nea Volharding 1337 3.63 444 9.9 457 6.49 436 4.30.2
6 Gaby Kramer Suomi 1303 3.53 424 9.8 472 6.02 407
7 Sharon Schoof Nea Volharding 1287 3.48 414 9.9 457 6.17 416 4.06.5
8 Lisanne Pot AV Lycurgus 1279 3.75 468 9.8 472 4.97 339 3.45.6
9 Krizia de Groot Nea Volharding 1274 3.50 418 10.0 442 6.13 414 4.20.0
10 Marloes van der Me Suomi 1272 3.40 398 9.7 487 5.69 387 3.43.6
11 Meike van Hoogenhu AV Edam 1209 3.44 406 10.2 413 5.74 390 2.55.6
12 Anouk Brons AC Waterland 1208 3.08 334 10.1 427 6.68 447 3.59.5
13 Karin Conijn AV Edam 1207 3.52 422 10.5 372 6.11 413 4.08.6
14 Romy Lieder Nea Volharding 1181 3.22 362 10.2 413 6.00 406 4.22.4
15 Marieke Jonkerman AV Edam 1176 3.33 384 10.4 386 6.00 406 3.54.4
16 Dorien Conijn AV Edam 1145 3.46 410 10.5 372 5.32 363 4.29.4
17 Sanne Raadsveld Suomi 1140 3.33 384 10.5 372 5.65 384 4.47.5
18 Lisette van Ameron Suomi 1118 3.45 408 10.3 399 4.57 311 4.51.3
18 Britt Schrijnders AV Lycurgus 1118 3.10 338 9.9 457 4.74 323 4.03.4
20 Selma Evrengrun AV Edam 1097 3.26 370 10.6 359 5.41 368 3.59.6
21 Mandy Hein Suomi 806 2.68 254 11.1 296 3.82 256 4.34.1
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kevin Schenk AV Lycurgus 1135 7.2 460 2.96 310 23.54 365 2.18.0
2 Sander Boeree AV Zaanland 1134 7.3 440 2.97 312 24.81 382 2.15.5
3 Thomas Buters Suomi 1106 7.2 460 3.05 328 20.06 318 2.17.1
4 Jasper Huisman Nea Volharding 1094 7.0 500 3.24 366 14.13 228 2.08.3
5 Milco Busker Nea Volharding 1093 7.5 403 3.22 362 20.76 328 2.24.7
6 Job Veerman AV Edam 1091 7.4 422 2.94 306 23.39 363 2.37.5
7 Laurens Sombroek AV Edam 1058 7.2 460 3.01 320 17.28 278 2.16.4
8 Ruerd Piek Suomi 936 7.8 351 2.78 274 19.57 311 2.40.2
9 Matthijs Buchli Suomi 932 8.0 318 3.16 350 16.41 264 2.35.0
10 Tony Keevel Nea Volharding 914 8.0 318 2.77 272 20.48 324 2.58.2
11 Jim Leenders AV Edam 850 8.3 272 2.95 308 16.77 270 2.46.8
12 Florian Rosendo Nea Volharding 811 8.1 303 2.56 230 17.28 278 2.27.6
13 Jesse Kaptein AV Edam 801 8.2 287 2.83 284 14.27 230 3.12.9
14 Jeroen Kok Suomi 710 8.7 215 2.53 224 16.83 271
15 Nizar Salamat Nea Volharding 443 8.6 229 2.48 214
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Geoff Muhren AV Edam 1368 7.0 500 3.29 376 34.29 492 4.09.4
2 Steve Muller Nea Volharding 1343 6.9 521 3.50 418 26.62 404
3 Kors de Gooijer Suomi 1270 7.1 480 3.40 398 25.61 392
4 Frank Tuyp AV Edam 1254 7.0 500 3.11 340 27.42 414 3.46.1
5 Tony Arkes AV Edam 1247 7.1 480 3.18 354 27.37 413 3.51.1
6 Danny Piet AV Edam 1246 7.2 460 3.25 368 27.78 418 4.38.4
7 Olav Harmelwaard Nea Volharding 1168 7.1 480 3.13 344 21.94 344
8 Troy Hanff AV Zaanland 1159 7.3 440 3.29 376 21.82 343
9 Kevin Wilmsen AV Zaanland 1099 7.1 480 2.94 306 19.70 313 4.02.7
9 Brian Bos AV Lycurgus 1099 7.2 460 3.39 396 15.06 243 4.16.1
9 Rowan Smal Nea Volharding 1099 7.6 385 3.13 344 23.91 370
12 Daniel Teunissen Suomi 1081 7.2 460 3.06 330 18.16 291 4.09.9
13 Tijs Lips Suomi 1050 7.7 368 3.29 376 19.20 306 3.50.1
14 Jorne Piek Suomi 1043 7.3 440 3.07 332 16.86 271 4.03.4
15 Sander Wiertzema AV Zaanland 964 7.7 368 2.93 304 18.25 292 4.59.6
16 Hugo van Vondelen Suomi 925 7.5 403 3.00 318 12.74 204 4.16.2
17 Rik Visser AV Zaanland 909 8.1 303 2.80 278 20.78 328 4.14.8
18 Tim Aytink Suomi 892 8.0 318 2.55 228 22.05 346 4.41.1
19 Jerry Melis Nea Volharding 887 7.4 422 2.75 268 12.35 197 4.14.0
20 Daan Verschragen AC Waterland 847 7.8 351 2.59 236 16.12 260 4.12.3
21 Joran Zeeuw Suomi 817 8.1 303 2.72 262 15.65 252 4.11.4
21 Jeroen Veerman AV Edam 817 8.4 257 2.49 216 21.94 344 4.27.5
23 Bas van IJzerdoorn Suomi 801 8.1 303 2.78 274 13.93 224 4.24.0
24 Niels de Vries Nea Volharding 771 8.1 303 2.70 258 13.11 210 4.36.9
25 Elmar de Roode Suomi 709 8.1 303 2.34 186 13.65 220 4.47.0
jongens pup A.1 totaal balwerpen 60 m sprint hoogspringen 1000 m
1 Brian Vriend AV Lycurgus 1494 31.88 465 9.6 503 1.25 526 3.29.5
2 Tom Buys AV Zaanland 1336 26.05 397 9.7 487 1.15 452 4.17.8
3 Bas Lok AV Lycurgus 1315 22.68 354 9.8 472 1.20 489 3.52.3
4 Theo Kwakman AV Edam 1272 29.88 443 10.2 413 1.10 416 4.06.6
5 Wabe Piek Suomi 1218 28.45 426 10.2 413 1.05 379 3.54.8
6 Niels Hartog Nea Volharding 1074 21.08 333 10.3 399 1.00 342 3.45.5
7 Jayson Robinson AV Zaanland 1026 17.74 285 1.00 342 10.3 399 3.56.9
8 Sven van Doodewaer AV Lycurgus 1020 18.50 296 11.0 308 1.10 416 4.02.4
9 Nathan Prins AV Zaanland 1016 20.44 324 10.4 386 0.95 306
10 Diederick Hakkers AV Edam 975 19.62 312 10.9 321 1.00 342 3.57.8
11 Lex Keizer AV Lycurgus 945 25.64 392 10.9 321 0.85 232 4.09.7
12 Kasper van Bodegem AV Zaanland 942 19.80 315 11.2 285 1.00 342
13 Brian Schenk AV Lycurgus 939 12.61 201 10.6 359 1.05 379
14 Daniel van de Veen AV Lycurgus 911 16.07 259 10.7 346 0.95 306 3.48.5
15 Sjoerd Franzen AV Edam 899 21.92 344 10.6 359 0.80 196 4.11.5
16 Kees Slegt AV Edam 878 13.28 213 10.6 359 0.95 306 3.49.2
17 Bob v.d.Jagt Nea Volharding 875 16.82 271 11.4 262 1.00 342 4.32.2
18 Richard Haak Suomi 812 16.93 272 11.0 308 0.85 232
19 Nick Noordbruis AC Waterland 809 17.07 275 11.7 228 0.95 306
19 Martin Huisman Nea Volharding 809 13.57 218 11.2 285 0.95 306 4.27.8
jongens pup A.2 totaal kogelstoten 60 m sprint verspringen 1000 m
1 Marco Oplanic AV Zaanland 1838 9.47 597 8.8 641 4.41 600 3.41.9
2 Darren Kolf Nea Volharding 1759 8.36 540 8.8 641 4.30 578 3.45.4
3 Yannick Raat Nea Volharding 1591 7.92 517 9.3 552 4.02 522
4 Jaimy van Roode Nea Volharding 1590 9.39 593 9.6 503 3.88 494 3.55.2
5 Daan Lips Suomi 1578 7.67 503 9.2 569 3.94 506 3.33.6
6 Frits Frederiks AV Edam 1571 6.97 464 9.1 587 4.01 520 3.34.2
7 Jeroen Paauwe AV Zaanland 1515 6.40 430 9.1 587 3.90 498 3.37.8
8 Bjorn van Doodewae AV Lycurgus 1433 7.43 490 9.5 519 3.53 424 4.06.9
9 Eddy Buys AV Edam 1421 6.36 428 9.6 503 3.86 490 3.54.9
10 Niels van Duijn Suomi 1418 7.44 490 9.8 472 3.69 456 3.40.0
11 Ben Leenders AV Edam 1410 6.47 435 9.5 519 3.69 456 4.13.3
12 Jurgen van Dorp Suomi 1393 5.51 375 9.0 604 3.48 414 3.52.8
13 Sinclair van Oort AV Zaanland 1353 6.52 438 9.6 503 3.47 412
14 Bas van de Brenk Suomi 1335 6.17 416 9.7 487 3.57 432 3.50.1
15 Sjoerd Dolsma AV Lycurgus 1332 6.21 419 9.6 503 3.46 410 3.48.7
16 Jorik ooms AV Lycurgus 1323 6.33 426 9.9 457 3.61 440 3.36.1
17 Joris Moes AV Zaanland 1309 7.59 499 10.0 442 3.25 368 3.45.3
18 Jeroen Smit AV Zaanland 1279 6.23 420 9.9 457 3.42 402
19 Bryan Leuvelink Suomi 1244 7.02 467 10.3 399 3.30 378 4.43.3
20 Youri Blesing AV Zaanland 1240 5.70 387 9.7 487 3.24 366
21 Sander Karten AV Zaanland 1225 5.86 397 10.0 442 3.34 386
22 Nick Jonk AV Edam 1224 5.64 383 9.5 519 3.02 322 3.37.7
23 Rene Vrijbloed Nea Volharding 1183 4.89 334 10.2 413 3.59 436 3.54.2
24 Rene Tol AV Edam 1178 4.80 327 9.6 503 3.15 348 3.50.5
25 Gert-Jan Witteman Suomi 1170 6.18 417 10.6 359 3.38 394 4.40.0
26 Pieter Bakker Suomi 1141 5.60 381 10.4 386 3.28 374 3.57.9
27 Dominique Pankow AV Edam 1107 5.23 357 10.4 386 3.23 364 3.51.1
28 Jesse Kok Suomi 1038 4.27 290 10.4 386 3.22 362
29 Bob Oudendijk Suomi 1023 4.46 303 10.4 386 3.08 334 4.06.9
30 Ewoud Luppens Suomi 1002 4.79 327 10.8 333 3.12 342 4.01.4
31 Jasper Wiertzema AV Zaanland 948 4.87 332 11.1 296 3.01 320
meisjes mini pup totaal balwerpen 40 m sprint verspringen 600 m
1 Nathalie Smit Nea Volharding 752 11.41 180 8.0 318 2.68 254 2.28.2
2 Lisa Haas Nea Volharding 562 10.44 161 8.7 215 2.34 186 3.02.1
3 Joyce Edel Nea Volharding 533 7.97 110 8.6 229 2.38 194 2.58.9
4 Lindey Edel Nea Volharding 506 7.44 98 8.3 272 2.09 136 2.55.4
5 Renee Kapteijn Nea Volharding 456 9.27 138 9.5 116 2.42 202 3.05.6
6 Marielle Galiart AV Lycurgus 455 7.34 95 9.0 176 2.33 184 2.56.7
jongens mini pup totaal balwerpen 40 m sprint verspringen 600 m
1 Tim Schol Nea Volharding 836 15.70 253 8.1 303 2.81 280 2.32.2
2 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus 802 13.60 219 8.1 303 2.81 280 2.24.4
3 Brian Melis Nea Volharding 755 18.95 302 8.4 257 2.39 196 2.32.8
4 Dirk van Viegen AV Zaanland 605 11.24 176 8.6 229 2.41 200 2.47.6

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina