Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
17 juni 2000
Castricum
Org: av Castricum


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Demelza Pocorni Bijlmer 986 7.3 440 2.96 310 14.66 236
2 Isabel Breewel Bijlmer 891 7.6 385 2.80 278 14.13 228
3 Anna Lindya Hylas 879 7.7 368 2.95 308 12.71 203
4 Marisa Tatti DEM 856 7.9 334 2.90 298 13.93 224
5 Corine Jacobs Noordkop 767 8.2 287 2.76 270 13.09 210
6 Lynn vd Burg av Castricum 760 7.9 334 2.77 272 10.09 154
7 Laurien vd Maas DEM 734 8.2 287 2.63 244 12.68 203
8 Miantha Kries DEM 731 8.2 287 2.58 234 13.10 210
9 Malou Maartens av Castricum 718 8.3 272 2.54 226 13.70 220
10 Inge Folkers DEM 686 8.1 303 2.60 238 9.64 145
11 Fayette Klaassen av Castricum 603 8.1 303 2.44 206 7.28 94
12 Josephine Veldboer Hylas 455 9.0 176 2.14 146 9.06 133
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Martje d Jong Trias 1230 7.0 500 3.43 404 20.60 326
2 Carola v Wagtendon Hylas 1117 6.7 565 3.28 374 11.34 178
3 Sam Menning Noordkop 1100 7.2 460 3.30 378 16.23 262
4 Anouk Lely Noordkop 1099 7.3 440 3.15 348 19.51 311
5 Danique d Ruiter DEM 1001 7.5 403 2.98 314 17.71 284
6 Cindy Kiekens Hylas 961 7.4 422 2.93 304 14.59 235
6 Roanne Bruin Trias 961 7.2 460 3.08 334 10.72 167
8 Jessica Alkemade Noordkop 949 7.3 440 3.04 326 11.59 183
9 Mary-ann d Vries DEM 948 7.7 368 3.15 348 14.41 232
10 Laura Dijs DEM 924 7.7 368 3.04 326 14.25 230
11 Leonie Fohr Bijlmer 898 7.2 460 2.86 290 9.78 148
12 Desire Melchiot Hylas 884 7.7 368 3.22 362 10.07 154
13 Marloes Valkering Trias 872 7.7 368 3.04 326 11.33 178
14 Marloes Lap av Castricum 868 7.6 385 2.94 306 11.29 177
15 Suzanne Rentenaar Trias 860 7.7 368 2.89 296 12.33 196
15 Silvi Hurkmans av Castricum 860 7.7 368 3.03 324 10.78 168
17 Anouk vd Maas DEM 795 8.0 318 2.73 264 13.25 213
18 Jaimy Schouten Tas'82 794 7.8 351 2.72 262 11.46 181
19 Miranda Noom DEM 642 8.5 243 2.53 224 11.14 175
20 Brenda Koning DEM 534 8.7 215 2.20 158 10.42 161
21 Raissa Kok av Castricum 443 9.3 139 2.39 196 7.89 108
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen
1 Tanith v Campen Noordkop 1215 10.1 427 1.10 416 24.06 372
2 Sigourney Randamie Bijlmer 1179 9.7 487 1.05 379 19.71 313
3 Michelle Post Noordkop 1139 9.7 487 1.05 379 16.95 273
4 Roos Hageman Trias 1119 10.3 399 1.15 452 16.62 268
5 Inge Muntjewerff DEM 1118 10.1 427 1.15 452 14.84 239
6 Lianne Koopman av Castricum 1098 9.8 472 1.05 379 15.29 247
7 Cheryl Umans DEM 1097 10.6 359 1.05 379 23.02 359
8 Kristel v Es Dokev 1093 10.2 413 1.10 416 16.37 264
9 Marijke Zwaag Dokev 1037 9.9 457 1.05 379 12.59 201
10 Nicole Spoolder Dokev 1008 10.9 321 1.05 379 19.33 308
11 Irene Anthonisse Trias 1003 10.4 386 1.10 416 12.56 201
12 Elisa Hermans Bijlmer 981 10.3 399 1.05 379 12.68 203
13 Miranda Schrama DEM 915 10.5 372 1.05 379 10.57 164
14 Anouk Lute av Castricum 856 11.0 308 0.95 306 14.97 242
15 Suzanne Overes DEM 850 11.7 228 0.95 306 19.89 316
15 Suzan Oosterwegel av Castricum 850 10.9 321 0.85 232 18.56 297
17 Marielle Rijpma DEM 841 11.1 296 0.95 306 14.80 239
18 Dewi Groenendaal DEM 827 10.7 346 0.95 306 11.16 175
19 Ellen vd Berg DEM 820 11.2 285 0.90 269 16.51 266
20 Lilian v Hest DEM 809 11.5 250 0.95 306 15.66 253
21 Tamara Groot Trias 763 11.3 273 0.95 306 11.64 184
22 Rasila Hoek Bijlmer 700 11.0 308 0.90 269 8.56 123
23 Anouschka Druijven av Castricum 661 11.8 218 0.90 269 11.11 174
24 Suzan Houwing Hylas 631 11.9 207 0.90 269 10.15 155
25 Laura Koning Trias 625 10.8 333 0.80 196 7.37 96
26 Sanne Beentjes av Castricum 579 11.8 218 0.85 232 8.88 129
27 Linda Stoevelaar av Castricum 522 13.0 102 0.80 196 13.91 224
28 Debbie Brandjes av Castricum 518 12.8 120 0.85 232 10.69 166
29 Kimberley Ensing Noordkop 421 11.4 262 0.75 159
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspingen kogelstoten
1 Marieke Wisse Noordkop 1715 8.8 641 4.31 580 7.51 494
2 Jalaesa Pocorni Bijlmer 1619 8.8 641 4.15 548 6.40 430
3 Jo-ann Macdonald Bijlmer 1551 9.3 552 3.74 466 8.22 533
4 Esther Fonville Bijlmer 1480 9.1 587 3.85 488 5.98 405
5 Linda d Graaff Dokev 1450 9.2 569 3.88 494 5.70 387
6 Lara Visser Bijlmer 1436 9.4 535 3.94 506 5.82 395
7 Marielle Klaassen av Castricum 1412 9.5 519 3.78 474 6.21 419
8 Denice Radstaat Noordkop 1382 9.7 487 3.50 418 7.20 477
9 Anita Ranzijn Trias 1302 9.7 487 3.55 428 5.69 387
10 Natacha Guiny Noordkop 1286 9.9 457 3.84 486 5.03 343
11 Rosanne Arnoldy Hylas 1281 9.8 472 3.56 430 5.58 379
12 Claudia Olivier DEM 1265 10.4 386 3.66 450 6.38 429
13 Maaike d Ruiter Noordkop 1203 10.5 372 3.59 436 5.83 395
14 Melanie Verbrugge Noordkop 1189 9.9 457 3.56 430 4.44 302
15 Rachelle Bruin Trias 1141 9.6 503 3.10 338 4.41 300
16 Maaike Admiraal Dokev 1120 10.1 427 3.05 328 5.35 365
17 Denise Pot Noordkop 1109 10.5 372 3.41 400 4.94 337
18 Karen Duin Trias 1065 10.2 413 3.33 384 3.98 268
19 Mila Visser Bijlmer 1063 10.4 386 2.99 316 5.29 361
20 Marceline Poelman Hylas 1055 10.7 346 3.24 366 5.03 343
21 Ginty Schneider av Castricum 1035 10.8 333 3.07 332 5.44 370
22 Jade Hurkmans av Castricum 1019 10.7 346 3.21 360 4.59 313
23 Charella Gaander Bijlmer 1018 11.1 296 2.73 264 6.86 458
24 Suzan Klaver Trias 1016 10.9 321 3.17 352 5.02 343
25 Simone Kamphuijs av Castricum 1004 10.4 386 3.03 324 4.33 294
26 Kelly vd Burgh av Castricum 1002 10.6 359 3.12 342 4.43 301
27 Lonneke d Graaff Dokev 996 10.3 399 2.86 290 4.51 307
28 Maaike Zuiderwijk DEM 991 10.8 333 3.32 382 4.09 276
29 Samantha Dekker Noordkop 962 10.5 372 2.97 312 4.11 278
30 Martine Stet av Castricum 884 11.5 250 3.14 346 4.25 288
31 Marije Groot Trias 853 11.5 250 2.89 296 4.51 307
32 Malinda Moermans Dokev 824 11.8 218 3.01 320 4.22 286
33 Iris vd Maas DEM 764 12.0 197 2.90 298 3.99 269
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Rian Hermans Bijlmer 1291 7.0 500 3.32 382 27.03 409
2 Sjoerd Dekker Noordkop 1272 6.9 521 3.74 466 17.77 285
3 Jesse Rezelman Dokev 1259 7.1 480 3.09 336 29.86 443
4 Jorn Hoebe av Castricum 1237 7.1 480 3.18 354 26.51 403
5 Ivo Sprinkhuizen DEM 1065 7.1 480 3.07 332 15.66 253
6 Jonathan d Sanders Bijlmer 996 7.5 403 3.10 338 15.78 255
7 Jesse Lensing Hylas 907 7.4 422 2.85 288 12.35 197
8 Kay Abbink Dokev 903 7.7 368 2.93 304 14.32 231
9 Roy Duineveld Trias 881 8.1 303 2.97 312 16.50 266
9 Yordi Verkroost Hylas 881 7.8 351 2.96 310 13.69 220
11 Tim Zuiderwijk DEM 859 8.3 272 2.61 240 22.15 347
12 Eric Dignum Dokev 848 8.4 257 2.85 288 19.01 303
13 Kars v Steenis Noordkop 840 7.7 368 2.63 244 14.14 228
14 Nick Sinnige av Castricum 835 7.7 368 2.89 296 10.96 171
15 Robin Boerman Hylas 831 7.8 351 2.91 300 11.41 180
16 Niels Baltus av Castricum 814 8.1 303 2.80 278 14.43 233
17 Floris-jan Kerkhof Dokev 804 7.9 334 2.89 296 11.10 174
18 Jordy Ensing Noordkop 796 8.1 303 2.73 264 14.21 229
19 Bart Heijke Trias 794 7.8 351 2.57 232 13.15 211
20 Bart Vermeulen Noordkop 784 8.4 257 2.81 280 15.29 247
21 Tjardo Druijven av Castricum 749 8.1 303 2.36 190 15.90 256
22 Bas v Meel av Castricum 722 8.5 243 2.60 238 14.92 241
23 Krijn Schagen av Castricum 718 8.0 318 2.52 222 11.31 178
24 Peter Engeltjes Dokev 716 8.3 272 2.59 236 13.01 208
25 Thijs Mooij av Castricum 667 8.3 272 2.31 180 13.37 215
26 Joshua Veldboer Hylas 603 9.1 163 2.52 222 13.58 218
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Ezra Romeyn Trias 1422 6.9 521 3.58 434 32.06 467
2 Paul Verhorst Noordkop 1323 7.2 460 3.39 396 32.04 467
3 Sven Draheim Bijlmer 1272 7.4 422 3.86 490 23.12 360
4 Tom Heiblom Hylas 1243 7.4 422 3.36 390 28.91 431
5 Jasper Kloosterboe av Castricum 1159 7.4 422 3.27 372 23.49 365
6 Thomas d Bock Noordkop 1154 7.3 440 3.45 408 19.22 306
7 Mark Veldhoen Hylas 1140 7.3 440 3.34 386 19.76 314
8 Dennis Barnhoorn Trias 1110 7.3 440 3.18 354 19.91 316
9 Jeffrey vd Park Dokev 1106 7.2 460 3.30 378 16.65 268
10 Tom Hopman av Castricum 1102 7.4 422 2.98 314 23.58 366
11 Andreas Mulder av Castricum 1069 7.5 403 2.93 304 23.27 362
12 Buddy Oosterman Hylas 1067 7.4 422 3.25 368 17.24 277
13 Dylan Ballantine Bijlmer 1057 7.4 422 2.70 258 24.42 377
14 Tim Veldhoen Hylas 1038 7.6 385 3.22 362 18.18 291
15 Thomas Unger Bijlmer 1034 7.4 422 3.06 330 17.55 282
16 Jan-willem Bakker Dokev 1019 7.6 385 2.89 296 21.48 338
17 Ricardo Olivier DEM 945 7.7 368 2.90 298 17.35 279
18 Ronald vd Gragt Hylas 935 7.8 351 2.74 266 20.02 318
19 Ferry Kemmeren av Castricum 926 7.5 403 2.82 282 14.95 241
20 Sven Vos Noordkop 917 7.6 385 2.89 296 14.66 236
21 Mike vd Wal Dokev 857 7.8 351 2.84 286 13.67 220
22 Boy vh Hof DEM 827 8.2 287 2.75 268 16.88 272
23 Maarten Kos av Castricum 824 7.9 334 2.74 266 13.90 224
24 Desmond d Wit Noordkop 809 8.1 303 2.59 236 16.75 270
25 Emiel Smit Hylas 791 8.4 257 2.87 292 15.00 242
26 Eric Schimmel Bijlmer 748 8.5 243 2.35 188 19.95 317
27 Niels Vaneker DEM 723 8.6 229 2.73 264 14.29 230
28 Robbert Westendorp av Castricum 708 8.4 257 2.75 268 11.60 183
29 Soufiane Meziyerh Hylas 697 8.1 303 2.24 166 14.18 228
30 Erik Bruin Dokev 661 8.8 202 2.42 202 15.95 257
31 Max Hasenaar av Castricum 656 8.5 243 2.42 202 13.15 211
32 Cor Bollemeijer av Castricum 633 8.3 272 2.60 238 8.56 123
33 Thom Does DEM 577 8.5 243 2.20 158 11.22 176
34 Sjoerd Groneschild Dokev 550 8.4 257 2.19 156 9.24 137
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen
1 Bart v Schie Hylas 1387 9.9 457 1.15 452 33.06 478
2 Huib Sutherland DEM 1384 9.5 519 1.10 416 30.42 449
3 Koen Amse DEM 1317 10.0 442 1.10 416 31.29 459
4 Marten Fahrenhorst Hylas 1296 9.7 487 1.20 489 20.20 320
5 Jonathan v Nie Bijlmer 1268 10.0 442 1.05 379 30.26 447
6 Dion Kramer Hylas 1263 10.0 442 1.10 416 26.71 405
7 Nick Hand Trias 1178 10.4 386 1.05 379 27.33 413
8 Stefan Alkemade Noordkop 1176 9.6 503 1.10 416 15.95 257
9 Frank d Groot Noordkop 1156 10.1 427 1.05 379 22.39 350
10 Erik Weiss Hylas 1149 10.3 399 0.95 306 29.99 444
11 Tomas Donse Trias 1120 10.2 413 0.95 306 26.40 401
12 Jurrian Stoop Hylas 1111 10.5 372 1.10 416 20.36 323
13 Kars vd Gragt Hylas 1067 10.9 321 1.00 342 26.60 404
14 Jermo Agema Noordkop 1028 11.7 228 1.05 379 28.00 421
15 Rudy Vermeulen Noordkop 1021 10.5 372 0.95 306 21.84 343
16 Peter Kuijer av Castricum 1020 10.6 359 0.95 306 22.78 355
17 Leon Duineveld Trias 1018 10.6 359 0.90 269 25.44 390
18 Stijn Mouroulis av Castricum 1016 10.0 442 0.85 232 21.79 342
19 Stevo Todorovic av Castricum 996 10.6 359 0.95 306 21.00 331
20 Bob Veldkamp av Castricum 981 10.9 321 1.00 342 20.02 318
21 Bastiaan Stavenuit Dokev 969 10.0 442 0.90 269 15.99 258
22 Marvin Valk av Castricum 965 10.6 359 0.95 306 18.80 300
23 Jelle Heijke Trias 964 11.0 308 1.00 342 19.74 314
24 Ruud v Balen DEM 948 10.5 372 0.90 269 19.24 307
25 Vincent Vollbehr DEM 931 10.6 359 0.90 269 19.00 303
26 Emil Rijken av Castricum 870 11.4 262 0.85 232 24.35 376
27 Pim Admiraal Dokev 775 10.9 321 0.85 232 13.82 222
28 Sander Schipper DEM 767 11.1 296 0.90 269 12.64 202
29 Renzo Hoebe av Castricum 723 12.8 120 0.95 306 18.60 297
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspingen kogelstoten
1 Lars Boon Noordkop 1482 9.5 519 3.93 504 6.88 459
2 Peter-paul Unger Bijlmer 1469 9.3 552 3.81 480 6.51 437
3 Brian-paul Tessela Dokev 1458 9.5 519 3.98 514 6.31 425
4 Gijs Harselaar DEM 1455 9.4 535 3.83 484 6.49 436
5 Pim Boots DEM 1447 9.7 487 3.95 508 6.76 452
6 Richard d Bock Noordkop 1445 9.9 457 4.14 546 6.59 442
7 Paul vd Gragt Hylas 1411 9.5 519 3.60 438 6.80 454
8 Jordi Visser Bijlmer 1407 9.8 472 3.67 452 7.31 483
9 Roel Boersma Hylas 1366 10.0 442 3.49 416 7.75 508
10 Johan Haringhuizen Trias 1345 9.8 472 3.32 382 7.45 491
11 Patrick Sneevliet Hylas 1337 10.1 427 3.62 442 7.05 468
12 Rik Schakenbos Hylas 1319 9.8 472 3.47 412 6.48 435
13 Sydney Wijker DEM 1290 10.4 386 3.73 464 6.56 440
14 Niels v Kaam Hylas 1278 9.8 472 3.56 430 5.53 376
15 Niels Nijman DEM 1266 10.1 427 3.50 418 6.24 421
15 Jeroen Breewel Bijlmer 1266 9.7 487 3.41 400 5.58 379
17 David v Maurik Noordkop 1260 9.7 487 3.43 404 5.42 369
18 David Bastiaanse Trias 1248 10.0 442 3.31 380 6.32 426
19 Stijn v Wijk Trias 1236 10.1 427 3.65 448 5.29 361
20 Jeffrey Boerman Hylas 1197 10.6 359 3.26 370 7.04 468
21 Niels Verwer Trias 1185 10.2 413 3.50 418 5.19 354
22 Roy Mann Hylas 1177 10.3 399 3.54 426 5.16 352
23 Bastiaan Admiraal av Castricum 1169 10.3 399 3.18 354 6.17 416
23 Mischa d Jong Noordkop 1169 10.1 427 3.62 442 4.41 300
25 Jason d Jonge Trias 1167 10.4 386 3.34 386 5.82 395
26 Roy Bal Trias 1162 10.5 372 3.30 378 6.09 412
27 Gerdo Grave Hylas 1123 10.3 399 3.27 372 5.16 352
28 Jelle d Jong Dokev 1109 10.9 321 3.50 418 5.43 370
29 Karim Khamis Bijlmer 1102 10.4 386 3.28 374 5.01 342
30 Dennis Woutering Noordkop 1097 10.2 413 3.26 370 4.61 314
31 Sonny Agema Noordkop 1065 11.0 308 3.41 400 5.23 357
32 Sijmen Brakenhoff av Castricum 1035 10.9 321 3.09 336 5.56 378
33 Michael Smetsers Bijlmer 1024 10.5 372 2.87 292 5.28 360
34 Quinten Zwaga Trias 1004 10.7 346 3.10 338 4.69 320
35 Maarten Schimmel Bijlmer 997 11.4 262 2.86 290 6.65 445
36 Robert-jan Jong d av Castricum 969 11.0 308 2.94 306 5.21 355
37 Tim Cappelle DEM 965 11.5 250 2.83 284 6.41 431

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina