Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
27 mei 2000
Santopprt
Org: Suomi


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jamile Samuel Phanos 1179 6.7 565 3.47 412 12.63 202
2 Aniek v Heusden Startbaan 1101 7.2 460 3.10 338 19.00 303
3 Kautar El Mestoui AAC 1100 6.9 521 2.87 292 17.92 287
4 Karin Boot KAV Holland 987 7.3 440 2.73 264 17.60 283
5 Maud Wedman Suomi 984 7.5 403 2.78 274 19.23 307
6 Myriam de Graaf Suomi 920 7.6 385 2.86 290 15.19 245
7 Caroline vd Meer Startbaan 879 7.4 422 2.63 244 13.29 213
8 Coco v Bueren Phanos 875 7.3 440 2.80 278 10.22 157
9 Chantal Roosen KAV Holland 801 7.7 368 2.53 224 13.05 209
10 Gina Overkleeft KAV Holland 733 8.2 287 2.35 188 15.97 258
11 Linda Zievering Startbaan 697 7.9 334 2.47 212 9.93 151
12 Ellies v Schupper Startbaan 670 7.9 334 2.14 146 11.98 190
13 Eline Witbraad Startbaan 647 8.0 318 2.02 122 12.91 207
14 Lotte vd Valk Phanos 620 8.0 318 2.21 160 9.48 142
15 Maaike Bloem Startbaan 581 8.7 215 2.24 166 12.53 200
16 Sanna Verhage Phanos 424 9.2 151 1.90 98 11.15 175
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Lisa de Vries KAV Holland 1238 6.8 542 3.54 426 16.74 270
2 Kelly Thijssen Suomi 1122 6.9 521 3.25 368 14.47 233
3 Deborah vd Heyden Haarlem 973 6.8 542 2.81 280 9.94 151
4 Brenda Weber Suomi 938 7.9 334 2.72 262 21.81 342
5 Zeafya Anindjola AAC 891 7.4 422 2.75 268 12.61 201
6 Olga Smits KAV Holland 883 7.5 403 2.73 264 13.47 216
7 Sacha Mees KAV Holland 863 7.5 403 2.85 288 11.02 172
8 Floor v Lieshout KAV Holland 858 7.7 368 2.99 316 11.13 174
9 Sophie Schulte Phanos 819 7.6 385 2.87 292 9.46 142
10 Denise Kraakman AAC 791 7.6 385 2.49 216 11.98 190
11 laura Wennekes Phanos 771 7.8 351 2.55 228 12.11 192
12 Femke Vleeshouwer Phanos 750 7.9 334 2.59 236 11.45 180
13 Sara Demjegeunde AAC 734 8.0 318 2.20 158 16.00 258
14 Sanne v Amerongen Suomi 583 8.2 287 2.38 194 7.62 102
15 Noortje de Haan AAC 502 8.3 272 2.17 152 6.61 78
16 Wytske de Boer Suomi 407 9.7 93 2.10 138 11.23 176
17 Margita Witteman Suomi 376 9.4 127 1.88 94 10.15 155
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Sharona Bakker Suomi 1477 9.1 587 3.74 466 6.30 424
2 Rosanne Schol Suomi 1463 9.2 569 3.90 498 5.84 396
3 Nicky v Leuveren Startbaan 1455 9.1 587 3.74 466 5.94 402
4 Nienk Blom Suomi 1442 9.4 535 3.69 456 6.75 451
5 Sabien Wedman Suomi 1395 9.1 587 3.57 432 5.53 376
6 Tara v Schie Haarlem 1294 9.7 487 3.51 420 5.69 387
7 Melissa Sinkeldam Startbaan 1278 9.7 487 3.39 396 5.83 395
8 Tiana Dekker Suomi 1252 10.1 427 3.62 442 5.64 383
9 Petra Breddels Startbaan 1190 9.7 487 3.35 388 4.62 315
10 Jessica de Graaf Startbaan 1139 10.0 442 3.09 336 5.29 361
11 Eva vs Erf Haarlem 1090 9.8 472 3.17 352 3.96 266
12 Dana Luykx Startbaan 1016 10.2 413 3.30 378 3.44 225
13 Carianne v Soest KAV Holland 1011 10.4 386 2.98 314 4.56 311
14 Bregje Grave Phanos 996 10.8 333 3.27 372 4.29 291
15 Estrele Vischschra Phanos 970 10.5 372 2.87 292 4.49 306
16 tessa Steggerda AAC 963 10.8 333 2.97 312 4.67 318
17 Melanie Olivier Startbaan 959 10.9 321 3.07 332 4.49 306
18 Rianne v Velzen Startbaan 947 10.4 386 2.80 278 4.18 283
19 Robin Lindeboom Startbaan 864 11.1 296 3.07 332 3.57 236
20 Djora Treskens Startbaan 857 10.7 346 2.97 312 3.13 199
21 Patricia t Rouwela Phanos 799 11.4 262 2.55 228 4.54 309
22 Jessica avd Mey Startbaan 798 10.4 386 2.46 210 3.16 202
23 Christa Kroon Startbaan 710 11.3 273 2.35 188 3.74 249
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Anna Fokkema KAV Holland 1508 9.3 552 3.85 488 7.04 468
2 Sharelee Lansdorf Phanos 1430 9.3 552 3.56 430 6.70 448
3 Iris Roosen KAV Holland 1415 9.5 519 3.72 462 6.46 434
4 marieke Rusman Suomi 1381 9.7 487 3.63 444 6.73 450
5 Marloes vd Mey Suomi 1372 9.4 535 3.60 438 5.88 399
6 Lisa v Berlo KAV Holland 1300 9.2 569 3.25 368 5.33 363
7 Priscilla Pieters Startbaan 1298 9.1 587 3.36 390 4.71 321
8 Anne v Sitteren Phanos 1248 9.7 487 3.44 406 5.21 355
9 Lara Balm KAV Holland 1242 9.4 535 3.57 432 4.07 275
10 Eline Vetter AAC 1214 9.9 457 3.42 402 5.21 355
11 Nadine Smit Startbaan 1213 9.9 457 3.24 366 5.75 390
12 Evelien Hogers Phanos 1196 9.8 472 3.26 370 5.19 354
13 marissa Verhey AAC 1186 9.7 487 3.45 408 4.29 291
14 Judith Stuy Startbaan 1183 9.7 487 3.29 376 4.69 320
15 Gioella Helling Phanos 1162 10.0 442 3.12 342 5.56 378
16 Renee Hoekzema Startbaan 1147 9.7 487 3.42 402 3.85 258
17 Sanne Raadsveld Suomi 1135 10.3 399 3.14 346 5.74 390
18 Eline Helmonds Startbaan 1117 10.3 399 3.17 352 5.38 366
19 Marinel Schekkerma Startbaan 1090 10.5 372 3.16 350 5.40 368
20 Kimberley MacNack Phanos 1087 10.4 386 3.01 320 5.60 381
21 Linde Heppener AAC 1086 10.5 372 3.34 386 4.81 328
22 Racquelle Bannink AAC 1058 10.3 399 3.14 346 4.60 313
23 Nina vd Werd Haarlem 1053 10.3 399 3.02 322 4.86 332
24 Lisette v Ameronge Suomi 1013 10.4 386 3.13 344 4.18 283
25 Roshanna Verbeek Suomi 865 10.7 346 2.82 282 3.58 237
26 Fleur Brouwer Startbaan 839 11.6 239 2.61 240 5.28 360
27 Simone vd Gaag Suomi 817 11.6 239 2.61 240 4.96 338
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Max Verlint Phanos 1204 7.3 440 3.14 346 27.75 418
2 Lars Hoogendijk Suomi 1203 7.1 480 3.50 418 19.09 305
3 Liam Rozing Phanos 1108 6.8 542 3.17 352 13.33 214
4 Thomas Buters Suomi 1076 7.0 500 3.14 346 14.26 230
5 Ruben Brouwer Phanos 1060 7.0 500 3.21 360 12.53 200
6 Wanja Usjakov Phanos 1012 7.4 422 2.94 306 17.70 284
7 Dylan de Graaf Startbaan 997 7.2 460 2.65 248 18.01 289
8 Matthijs Bochli Suomi 993 7.4 422 3.18 354 13.52 217
9 Ruerd Piek Suomi 991 7.8 351 3.18 354 17.84 286
10 Matthijs Wotbraad Startbaan 943 7.4 422 2.88 294 14.09 227
11 Mathias Verhaak Phanos 902 7.9 334 2.79 276 18.20 292
12 Michael Rot Suomi 895 7.8 351 2.67 252 18.26 292
13 Nathan de Rot Phanos 891 7.9 334 2.77 272 17.76 285
14 Patrick Keesman Startbaan 887 7.5 403 2.85 288 12.31 196
15 Stephan AMoureus Startbaan 869 7.9 334 3.02 322 13.26 213
16 Joost vt Schip Startbaan 866 7.7 368 2.96 310 11.89 188
17 Jasper Weber Suomi 821 7.9 334 2.82 282 12.81 205
18 Jeroen Kok Suomi 785 8.2 287 2.56 230 16.65 268
19 Laurens Dik Phanos 767 7.7 368 2.47 212 11.80 187
20 Jasper Ponstein Phanos 525 8.9 189 2.12 142 12.19 194
21 Levar Hu-ang Haarlem 519 8.7 215 1.95 108 12.29 196
22 Thomas Areveld Phanos 491 9.0 176 2.25 168 9.74 147
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Elmar vd Bruggen Startbaan 1507 6.4 635 3.60 438 29.14 434
2 Koen Fokkema KAV Holland 1384 6.7 565 3.34 386 29.01 433
3 Thierry Kruithof KAV Holland 1329 6.6 587 3.03 324 27.73 418
4 Tim Overkleeft KAV Holland 1295 6.7 565 3.37 392 21.50 338
5 Jordi Buiting KAV Holland 1239 7.0 500 3.28 374 23.48 365
6 Kors de Gooyer Suomi 1235 6.8 542 3.26 370 20.42 323
7 Tom Schoonen KAV Holland 1195 7.1 480 3.20 358 22.93 357
8 Geoffrey vd Berg Startbaan 1145 6.9 521 3.02 322 18.93 302
9 Martijn Kamps KAV Holland 1131 7.1 480 3.07 332 20.13 319
10 Mark Oudewater AAC 1115 7.1 480 2.94 306 20.82 329
11 Pascal Collard Startbaan 1091 7.2 460 3.06 330 18.83 301
12 Daniel Teunissen Suomi 1069 7.2 460 3.03 324 17.78 285
13 Daan de Wit KAV Holland 1053 7.1 480 2.85 288 17.78 285
14 Thijs Gorter KAV Holland 1048 7.4 422 3.12 342 17.71 284
15 Teun vd Berg KAV Holland 1029 7.3 440 2.74 266 20.42 323
16 Bas Gort AAC 1020 7.2 460 2.96 310 15.51 250
17 Paul Hoekman Phanos 1018 7.5 403 2.98 314 18.87 301
18 Jorne Piek Suomi 1008 7.2 460 2.96 310 14.74 238
19 Tjalling de Goede Suomi 1005 7.4 422 2.95 308 17.10 275
20 patrick v Kruijsse Suomi 993 7.6 385 3.02 322 17.83 286
21 Tijs Lips Suomi 975 7.3 440 3.20 358 11.27 177
22 Tim Aytink Suomi 968 7.3 440 2.60 238 18.07 290
23 Jurrian Pasman Startbaan 918 7.7 368 2.67 252 18.64 298
24 Alkesandro Guidi AAC 912 7.4 422 2.93 304 11.74 186
25 Joran Zeeuw Suomi 837 8.1 303 2.81 280 15.72 254
26 Bas v IJzendoorn Suomi 820 7.8 351 2.65 248 13.71 221
27 Max Both KAV Holland 797 7.6 385 2.41 200 13.23 212
28 Roel Glas AAC 733 8.2 287 2.38 194 15.61 252
29 Ruben Bernhardt Phanos 641 8.0 318 2.24 166 10.25 157
30 Thijs Buys Phanos 636 8.4 257 2.29 176 12.70 203
31 Paul Verhagen Phanos 615 8.1 303 2.18 154 10.28 158
32 Jerry Maas Startbaan 412 9.5 116 2.38 194 7.64 102
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Sjoerd Ponstein Phanos 1524 9.3 552 3.76 470 7.64 502
2 Bor Kruijf Suomi 1518 9.4 535 4.13 544 6.54 439
3 Joeri Stieglis Phanos 1372 9.1 587 3.88 494 4.29 291
4 Kazimir Jansen AAC 1355 9.5 519 3.82 482 5.19 354
5 Bjorn Vennema AAC 1348 9.9 457 3.66 450 6.57 441
6 Tim v Leeuwe Haarlem 1321 9.9 457 3.64 446 6.19 418
7 Nicky Onclin Phanos 1304 9.7 487 3.41 400 6.18 417
8 Martijn Praamsma Startbaan 1288 9.7 487 3.41 400 5.92 401
9 Daniel Ankon KAV Holland 1280 9.7 487 3.56 430 5.33 363
10 Timo keesman Startbaan 1278 9.5 519 3.14 346 6.11 413
11 Thijs v Emmerik KAV Holland 1271 9.7 487 3.35 388 5.84 396
12 Jorn Kreuger AAC 1263 10.0 442 3.55 428 5.79 393
13 Wabe Piek Suomi 1256 9.8 472 3.55 428 5.22 356
14 Bo Bergers AAC 1239 9.9 457 3.38 394 5.71 388
15 Ferry Bloemen Startbaan 1238 9.7 487 3.31 380 5.45 371
16 Yannick Coenders Phanos 1227 9.8 472 3.47 412 5.03 343
17 Casper Burger Phanos 1215 9.7 487 3.50 418 4.55 310
18 Maarten Burger Suomi 1209 10.1 427 3.13 344 6.52 438
19 Tim Verbeek AAC 1197 10.1 427 3.22 362 6.03 408
20 Joren Frielink Phanos 1186 9.9 457 3.26 370 5.27 359
21 Bram Goudriaan AAC 1172 10.4 386 3.54 426 5.28 360
22 Mark vt Schip Startbaan 1116 10.3 399 3.18 354 5.33 363
23 Jan Wagemakers Phanos 1099 10.6 359 3.09 336 5.97 404
24 Stef Willems Floet Suomi 1072 10.9 321 3.20 358 5.80 393
25 Joeri Smit AAC 1034 10.6 359 3.19 356 4.68 319
26 Koen Kuiper KAV Holland 1026 10.5 372 3.09 336 4.66 318
27 Renso Tinholt Phanos 1017 10.7 346 3.00 318 5.18 353
28 Sebastiaan Zijl Suomi 1010 10.4 386 2.96 310 4.61 314
29 Coen vd Laan Haarlem 990 11.1 296 2.99 316 5.55 378
30 Brian Stam Haarlem 986 11.3 273 3.08 334 5.57 379
31 Max Haanen Phanos 865 11.2 285 2.71 260 4.69 320
32 Costas Kokke Haarlem 864 11.3 273 2.80 278 4.59 313
33 Yoram Maas Haarlem 626 12.5 148 2.67 252 3.45 226
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Anton Bol KAV Holland 1623 8.8 641 4.02 522 6.90 460
2 Ernst Alberts KAV Holland 1615 8.9 623 4.03 524 7.05 468
3 Mark Boot KAV Holland 1611 8.7 660 4.00 518 6.45 433
4 Arvid vd Bruggen Startbaan 1585 9.0 604 3.90 498 7.31 483
5 Wouter Glas AAC 1560 9.0 604 3.77 472 7.33 484
6 Daan Lips Suomi 1515 9.5 519 3.76 470 8.09 526
7 Tjendo Samuel Phanos 1445 9.3 552 4.05 528 5.36 365
7 Sam v Sitteren Phanos 1445 9.2 569 3.35 388 7.40 488
9 Boudi v Os Suomi 1431 9.5 519 3.74 466 6.66 446
10 Jurgen v Dorp Suomi 1425 9.3 552 3.50 418 6.82 455
11 Bas vd Brenk Suomi 1392 9.5 519 3.64 446 6.34 427
12 Romain Amoureus Startbaan 1365 9.6 503 3.67 452 6.06 410
13 Niels v Duyn Suomi 1354 10.1 427 3.63 444 7.30 483
14 Gert Jan Witteman Suomi 1339 9.9 457 3.46 410 7.11 472
15 Viktor Verlint Phanos 1326 10.1 427 3.62 442 6.85 457
16 Brian Leuvelink Suomi 1285 10.2 413 3.49 416 6.84 456
17 Niels Weller Haarlem 1269 9.8 472 3.50 418 5.57 379
18 Philip vd Hoff KAV Holland 1233 10.1 427 3.27 372 6.46 434
19 Robin Sneek Startbaan 1224 9.9 457 3.39 396 5.45 371
20 Niels Pijnacker Haarlem 1223 9.9 457 3.39 396 5.43 370
21 Lennaert KLein Suomi 1210 10.1 427 3.31 380 5.96 403
22 Yashin v Kesteren Haarlem 1204 10.1 427 3.27 372 5.98 405
23 Bob Oudendijk Suomi 1175 10.1 427 3.32 382 5.38 366
24 Flip Krolak Startbaan 1153 9.7 487 2.85 288 5.55 378
25 pieter Bakker Suomi 1135 10.5 372 3.37 392 5.45 371
26 Ewoud Luppens Suomi 1128 10.3 399 3.16 350 5.58 379
27 Jesse Kok Suomi 1091 10.0 442 3.11 340 4.54 309
28 Koen Stronkhorst Startbaan 1013 10.4 386 2.80 278 5.11 349
29 Frank vd Peet Haarlem 991 10.5 372 2.90 298 4.71 321
30 Tom vd Laan Haarlem 908 10.7 346 3.07 332 3.50 230
31 Jeroen vd Valk Phanos 897 4.00 518 5.57 379
32 Jesse Karremans Phanos 662 10.6 359 4.45 303
33 Jasper Brandsen Phanos 519 9.5 519
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Zoe v Schie Haarlem 496 8.4 257 2.21 160 6.64 79

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina