Pupillen competitie Regio 1 - 3 - 4
27 mei 2000
Krommenie
Org: Lycurgus


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jacky v Splunteren Zaanland 1077 7.1 480 2.95 308 18.05 289 2.17.5
2 Demelza Pocorni av Bijlmer 1059 7.2 460 2.98 314 17.76 285
3 Iris Lok Lycurgus 884 7.5 403 2.78 274 12.95 207 2.30.3
4 Rianne Piets Zaanland 876 7.5 403 2.65 248 13.96 225 2.37.3
5 Laurien vd Maas DEM 809 7.9 334 2.38 194 17.49 281
6 Isabel Breewel av Bijlmer 800 7.5 403 2.42 202 12.27 195
7 Lisa Roos Waterland 777 7.8 351 2.55 228 12.39 198 2.38.0
8 Inge Folkers DEM 760 7.9 334 2.48 214 13.19 212
9 Kristel Piets Zaanland 729 7.8 351 2.46 210 10.78 168 2.51.6
10 Richella od Heijde Zaanland 708 7.8 351 2.47 212 9.63 145 2.40.0
11 Daphne Faber Waterland 491 8.1 303 1.68 54 9.08 134 3.16.0
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Danique de Ruiter DEM 1036 7.5 403 3.08 334 18.72 299
2 Laura Dijs DEM 1019 7.4 422 2.90 298 18.71 299
3 Stephanie Boode av Aalsmeer 1012 7.1 480 2.70 258 17.05 274 4.19.6
4 Mirte Balke AKU 993 7.4 422 2.98 314 15.92 257 4.11.3
5 Marloes Lap av Castricum 962 7.4 422 2.87 292 15.38 248 4.39.6
6 Silvi Hurkmans av Castricum 934 7.4 422 3.04 326 11.77 186 4.40.8
7 Emma-Joy v Dorp Zaanland 930 7.1 480 2.91 300 9.90 150 4.28.2
8 Wendy Schmitz av Castricum 924 7.6 385 2.96 310 14.19 229 4.28.4
9 Anouk vd Maas DEM 889 7.5 403 2.82 282 12.78 204
10 Mickey Sontrop AKU 844 7.5 403 2.74 266 11.14 175 4.37.9
11 Isabelle Goverde DEM 645 8.4 257 2.44 206 11.52 182
12 Raissa Kok av Castricum 596 8.7 215 2.44 206 11.18 175 6.25.3
13 Miranda Noom DEM 592 8.6 229 2.41 200 10.52 163
14 Brenda Koning DEM 482 9.0 176 2.05 128 11.34 178
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Milou de Bueger Waterland 1433 8.7 660 3.57 432 5.00 341 3.50.5
2 Rianne Breedijk Zaanland 1361 9.2 569 3.64 446 5.07 346 4.01.9
3 Inge Muntjewerff DEM 1326 9.6 503 3.42 402 6.24 421
4 Verena Hoogeboom Lycurgus 1325 9.6 503 3.61 440 5.62 382 3.58.9
5 Lianne Koopman av Castricum 1236 9.4 535 3.48 414 4.23 287 3.51.9
6 Elisa Hermans av Bijlmer 1169 9.7 487 3.24 366 4.63 316
7 Manon Bangma DEM 1117 10.4 386 3.11 340 5.76 391
8 Nathalie Gozems AKU 1099 10.2 413 3.35 388 4.39 298 4.43.5
9 Lisette Segers Waterland 1097 9.8 472 3.04 326 4.40 299 4.27.4
10 Joyce Burger Zaanland 1052 10.2 413 3.13 344 4.34 295 4.12.4
11 Anouk Lute av Castricum 998 10.6 359 2.89 296 5.02 343 5.08.5
12 Ellen vd Berg DEM 989 10.6 359 2.98 314 4.63 316
13 Lilian v Hest DEM 958 10.9 321 2.87 292 5.06 345
13 Miranda Schrama DEM 958 10.2 413 3.16 350 3.08 195
15 Rasila Hoek av Bijlmer 900 10.7 346 2.79 276 4.11 278
16 Alicia Eken Zaanland 896 11.3 273 2.91 300 4.74 323 5.09.7
17 Suzanne Overes DEM 893 11.1 296 2.64 246 5.14 351
18 Marielle Rijpma DEM 874 10.8 333 2.65 248 4.31 293
19 Kim Gaarthuis av Castricum 776 11.4 262 2.73 264 3.75 250 4.44.7
20 Anouschka Druijven av Castricum 671 11.2 285 2.45 208 2.89 178 5.39.7
21 Paulien Sweeren DEM 650 11.9 207 2.31 180 3.91 263
22 Sanne Beentjes av Castricum 639 11.4 262 2.51 220 2.66 157 5.37.8
23 Linda Stoevelaar av Castricum 636 12.5 148 2.30 178 4.55 310 5.32.9
24 Debbie Drandjes av Castricum 540 12.0 197 2.23 164 2.90 179 6.04.5
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jo-Ann MacDonald av Bijlmer 1643 9.0 604 1.20 489 8.54 550
2 Lara Visser av Bijlmer 1564 8.9 623 1.25 526 6.14 415
3 Jalessa Pocorni av Bijlmer 1558 8.7 660 1.15 452 6.66 446
4 Esther Fonville av Bijlmer 1509 8.7 660 1.10 416 6.45 433
5 Claudia Olivier DEM 1465 9.7 487 1.20 489 7.41 489
6 Marielle Klaassen av Castricum 1459 8.8 641 1.10 416 5.94 402 3.55.8
7 Lianne Pieters DEM 1378 9.8 472 1.25 526 5.59 380
8 Sanne Keessen av Aalsmeer 1330 9.2 569 1.05 379 5.62 382 3.57.6
9 Lisanne Pot Lycurgus 1249 9.4 535 1.10 416 4.38 298 3.53.2
10 Britt Schrijnders Lycurgus 1229 9.4 535 0.95 306 5.71 388 3.59.7
11 Jaimy Koese av Aalsmeer 1202 9.7 487 1.05 379 4.93 336
12 Pien Admiraal av Castricum 1170 10.5 372 1.05 379 6.21 419 4.59.9
13 Jade Hurkmans av Castricum 1147 10.2 413 1.05 379 5.20 355 4.19.5
14 Maaike Zuiderwijk DEM 1114 10.0 442 1.00 342 4.84 330
15 Rachel de Winde Zaanland 1106 9.8 472 0.90 269 5.35 365 4.24.0
16 Simone Kamphuijs av Castricum 1070 9.7 487 0.90 269 4.61 314 4.32.0
17 Charella Gaander av Bijlmer 1020 11.0 308 0.90 269 6.62 443
18 Martine Stet av Castricum 968 10.7 346 0.90 269 5.17 353 5.21.0
19 Mila Visser av Bijlmer 911 9.2 569 1.00 342
20 Iris vd Maas DEM 763 11.7 228 0.85 232 4.45 303
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rian Hermans av Bijlmer 1312 6.7 565 3.04 326 28.02 421
2 Kevin Schenk Lycurgus 1280 6.6 587 2.80 278 27.56 415 2.14.5
3 Jorn Hoebe av Castricum 1261 7.4 422 3.11 340 34.96 499 2.27.2
4 Moreno v.d.Zon AKU 1133 7.0 500 3.18 354 17.37 279 2.12.0
5 Dico Duba av Aalsmeer 1098 6.9 521 2.83 284 18.30 293 2.26.5
6 Ivo Sprinkhuizen DEM 1072 6.8 542 2.90 298 14.39 232
7 Tim Zuiderwijk DEM 996 7.6 385 2.42 202 27.00 409
8 Stefan Boersma Zaanland 989 7.0 500 2.60 238 15.55 251
9 Matthijs v Amerom AKU 975 7.5 403 2.74 266 19.20 306 2.42.8
10 Myron Hogenhout av Aalsmeer 968 7.4 422 2.64 246 18.79 300
11 Jonathan de Sander av Bijlmer 948 7.3 440 2.38 194 19.75 314
12 Krijn Schagen av Castricum 935 7.4 422 2.55 228 17.77 285 2.29.6
13 Bas van Meel av Castricum 912 7.9 334 2.52 222 22.85 356 2.56.3
14 Jente Piet av Aalsmeer 887 7.7 368 2.77 272 15.29 247 2.34.1
15 Tjardo Druijven av Castricum 831 7.4 422 2.43 204 12.80 205 2.50.9
16 Robin Koese av Aalsmeer 821 7.4 422 2.25 168 14.36 231 2.40.2
17 Gijs Tabak DEM 798 8.2 287 2.58 234 17.23 277
18 Thomas v Ophem Zaanland 761 7.7 368 2.42 202 12.05 191
19 Jorrit Carton DEM 618 8.2 287 2.04 126 12.82 205
20 Brian Meijer AKU 557 8.6 229 2.08 134 12.21 194 3.00.4
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Mark Gijse av Aalsmeer 1540 6.5 611 3.44 406 37.25 523
2 Robin Lagrand DEM 1450 6.5 611 3.68 454 25.07 385
3 Sven Draheim av Bijlmer 1274 6.9 521 2.90 298 30.95 455
4 Jasper Kloosterboe av Castricum 1251 7.0 500 3.12 342 26.99 409 4.40.5
5 Troy Hanff Zaanland 1208 7.0 500 3.20 358 22.41 350 4.21.8
6 Tijs Buskermolen av Aalsmeer 1178 6.9 521 2.90 298 23.07 359 3.42.4
7 Brian Bos Lycurgus 1160 6.7 565 3.20 358 14.68 237 4.17.0
8 Thomas Unger av Bijlmer 1157 7.0 500 3.09 336 20.28 321
9 Dylan Ballantine av Bijlmer 1132 7.0 500 2.40 198 29.13 434
10 Tom Hopman av Castricum 1123 7.2 460 2.90 298 23.55 365 3.54.6
11 Sander Wiertzema Zaanland 1110 7.2 460 3.13 344 19.19 306 4.11.1
12 Wouter Baart av Bijlmer 1100 7.5 403 2.95 308 25.43 389
13 Rik Visser Zaanland 1079 7.4 422 3.36 390 16.57 267 5.04.7
14 Ricardo Olivier DEM 1033 7.2 460 2.91 300 16.98 273
15 Kevin Wilmsen Zaanland 1007 6.9 521 2.80 278 13.00 208 4.21.6
16 Michiel de Groot DEM 1001 7.0 500 2.84 286 13.37 215
17 Ferry Kemmeren av Castricum 898 7.6 385 2.64 246 16.55 267
18 Maarten Kos av Castricum 878 7.8 351 2.73 264 16.30 263 4.33.3
19 Daan Verschraagen Waterland 835 7.5 403 2.54 226 12.85 206 4.36.7
20 Niels Vaneker DEM 781 7.9 334 2.78 274 11.04 173
21 Max Hasenaar av Castricum 769 7.7 368 2.51 220 11.50 181
22 Eric Schimmel av Bijlmer 760 8.0 318 2.18 154 17.98 288
23 Robbert Westendorp av Castricum 702 8.0 318 2.47 212 11.01 172 4.45.0
24 Cor Bollemeijer av Castricum 687 8.1 303 2.22 162 13.78 222 4.41.9
25 Stefan Verkooyen Zaanland 564 8.4 257 2.45 208 7.50 99 5.02.0
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Brian Vriend Lycurgus 1626 9.0 604 4.03 524 7.58 498 3.33.3
2 Huib Sutherland DEM 1542 9.1 587 3.67 452 7.66 503
3 Bas Lok Lycurgus 1424 9.3 552 3.48 414 6.87 458 3.51.7
4 Jonathan van Nie av Bijlmer 1384 9.8 472 3.70 458 6.80 454
5 Tom Buys Zaanland 1350 9.0 604 3.58 434 4.58 312 4.07.8
6 Raphael Wolff AKU 1338 8.9 623 3.20 358 5.23 357 3.53.9
7 Koen Amse DEM 1321 9.7 487 3.52 422 6.10 412
8 Bob Veldkamp av Castricum 1199 10.0 442 3.40 398 5.26 359 3.50.4
9 Justin de Wit Waterland 1187 9.7 487 2.98 314 5.68 386 4.03.1
10 Ruud v Balen DEM 1154 9.8 472 2.99 316 5.37 366
11 Peter Kuijer av Castricum 1141 9.8 472 3.08 334 4.91 335 4.29.7
12 Jayson Robinson Zaanland 1118 10.1 427 2.88 294 5.85 397 4.16.4
12 Stevo Todorovic av Castricum 1118 10.0 442 3.03 324 5.16 352 4.09.5
14 Sven v Doodewaerd Lycurgus 1113 10.0 442 3.13 344 4.79 327 3.53.4
15 Brian Schenk Lycurgus 1104 10.1 427 2.95 308 5.42 369
16 Vincent Volbehr DEM 1078 10.1 427 2.93 304 5.08 347
17 Daniel vd Veen Lycurgus 1045 10.4 386 3.14 346 4.60 313 3.57.6
18 Niels Wondergen Zaanland 1014 10.3 399 2.70 258 5.23 357 4.45.8
19 Emiel de Haan Zaanland 1010 10.4 386 3.00 318 4.49 306 4.34.7
20 Lex Keizer Lycurgus 1001 10.3 399 2.94 306 4.36 296 4.25.3
21 Sander Schipper DEM 987 10.2 413 2.79 276 4.39 298
22 Martijn v.d. Ouder Zaanland 948 10.9 321 2.73 264 5.32 363 4.44.6
23 Nick Noordbruis Waterland 947 10.8 333 2.60 238 5.53 376 0
23 Nick Bottinga AKU 947 10.4 386 2.46 210 5.14 351 4.02.8
25 Maarten Vossepoel AKU 921 10.7 346 2.85 288 4.24 287 4.31.4
26 Sven Faber Waterland 849 10.3 399 2.43 204 3.70 246 4.02.7
27 Renzo Hoebe av Castricum 834 11.6 239 2.78 274 4.71 321 4.55.2
28 Jorn vd Kolk AKU 753 12.0 197 2.59 236 4.70 320 4.30.9
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Marco Oplanic Zaanland 1802 8.8 641 1.30 562 9.51 599
2 Sander Karten Zaanland 1514 9.3 552 1.30 562 5.91 400
3 Peter-Paul Unger av Bijlmer 1500 9.2 569 1.10 416 7.89 515
4 Jordi Visser av Bijlmer 1468 9.4 535 1.10 416 7.92 517
5 Jeroen Paauwe Zaanland 1454 9.0 604 1.10 416 6.46 434 3.45.0
6 Joris Moes Zaanland 1450 9.7 487 1.20 489 7.15 474 3.58.6
7 Sinclair v Oort Zaanland 1444 9.6 503 1.20 489 6.76 452
8 Gijs v Harselaar DEM 1412 9.3 552 1.10 416 6.63 444
9 Jeroen Breewel av Bijlmer 1392 9.3 552 1.10 416 6.29 424
10 Dino Sontrop AKU 1382 9.1 587 1.10 416 5.57 379 3.43.3
11 Bjorn v Doodewaerd Lycurgus 1372 9.3 552 1.15 452 5.40 368 4.03.3
12 Sidney Wijker DEM 1368 9.7 487 1.20 489 5.77 392
13 Niels Nijman DEM 1364 9.3 552 1.10 416 5.84 396
14 Pim Boots DEM 1310 9.4 535 1.05 379 5.84 396
15 Jorik Ooms Lycurgus 1302 9.9 457 1.10 416 6.37 429 3.44.6
16 Sjoerd Dolsma Lycurgus 1288 9.0 604 1.00 342 5.01 342 3.56.2
17 Jasper Bras av Aalsmeer 1265 9.7 487 1.10 416 5.31 362
18 Bastiaan Admiraal av Castricum 1252 10.0 442 1.05 379 6.41 431 4.00.6
19 Maarten Schimmel av Bijlmer 1245 10.4 386 1.05 379 7.25 480
20 Justin de Boer Zaanland 1228 10.1 427 1.05 379 6.26 422 4.31.4
21 Youri Blessing Zaanland 1221 9.9 457 1.05 379 5.66 385 4.22.5
22 Mirko Gerritsen Lycurgus 1216 9.3 552 0.95 306 5.25 358 4.02.8
23 Martijn Baart av Bijlmer 1209 10.2 413 1.05 379 6.18 417
24 Michael Smetsers av Bijlmer 1185 9.5 519 0.90 269 5.85 397
25 Sijmen Brakenhoff av Castricum 1184 10.5 372 1.15 452 5.28 360 4.30.3
26 Martijn Schmitz av Castricum 1174 9.8 472 1.05 379 4.74 323 4.14.2
27 Karim Khamis av Bijlmer 1164 10.1 427 1.00 342 5.83 395
28 Tim Capelle DEM 1124 11.2 285 1.10 416 6.27 423
29 Jasper Wiertzema Zaanland 1052 10.4 386 1.05 379 4.23 287 4.42.3
jongens mini pup totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Thomas Hoogebrugge Lycurgus 836 7.6 385 2.58 234 13.50 217 2.24.7
2 Tijme Balke AKU 724 8.2 287 2.43 204 14.46 233 2.28.3
3 Dirk v Viegen Zaanland 509 9.1 163 2.27 172 11.09 174 3.09.4
4 Frank Vossepoel AKU 190 10.2 41 1.61 40 7.94 109 3.38.0
meisjes mini pup totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Danielle de Groot DEM 754 8.0 318 2.47 212 13.90 224
2 Annick Breedt Brui av Castricum 413 9.0 176 2.07 132 7.78 105

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina