Pupillen competitie Regio 1
4 juli 1998
Amsterdam
Org: Sagitta


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Nicky van Leuveren Startbaan 1210 6.9 521 3.32 382 19.28 307 2.28.1
2 Kelly Jonker Startbaan 958 7.3 440 2.88 294 13.89 224 2.31.9
3 Ploni Witteveen Startbaan 818 7.7 368 2.68 254 12.31 196 2.31.3
4 Nathalie Gozems Aku 810 7.9 334 2.68 254 13.77 222 2.32.3
5 Mirte Geul Startbaan 791 8.0 318 2.63 244 14.22 229 2.40.4
6 Jessica de Graaff Startbaan 780 7.8 351 2.53 224 12.82 205 2.50.8
7 Petra Breddels Startbaan 768 7.7 368 2.52 222 11.32 178 2.41.6
8 Amber Tolk Blauw-Wit 736 8.0 318 2.62 242 11.20 176 2.43.2
9 Daphne Kooijman Startbaan 680 8.1 303 2.39 196 11.50 181 2.43.5
10 Elisa Hermans Bijlmer 671 8.0 318 2.51 220 9.05 133
11 Tessa Steggerda AAC 667 8.4 257 2.58 234 11.22 176 2.35.4
12 Rianne van Velzen Startbaan 581 8.4 257 2.11 140 11.65 184 2.56.2
13 Djorhia Treskes Startbaan 495 8.7 215 2.23 164 8.25 116 2.54.6
14 Sonja van Vuuren Blauw-Wit 448 9.1 163 2.10 138 9.71 147 2.54.2
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Joanna MacDonald Bijlmer 1191 7.1 480 1.10 416 4.34 295 4.10.2
2 Tessel Faber Sagitta 1162 7.0 500 1.00 342 4.70 320 4.36.8
3 Esther Fonville Bijlmer 1138 6.9 521 0.95 306 4.57 311 4.32.9
4 Chantal Dekker Startbaan 1014 7.6 385 1.00 342 4.23 287 5.04.7
5 Verena Markiet Bijlmer 990 7.4 422 0.90 269 4.40 299 4.16.8
6 Marlinka Knispel Startbaan 983 7.3 440 0.90 269 4.06 274 5.01.4
7 Nadine Smit Startbaan 849 7.8 351 0.95 306 3.04 192
8 Evelien Hogers Sagitta 812 8.0 318 0.85 232 3.90 262 4.26.2
9 Lindsay Nieuwkoop Blauw-Wit 788 7.8 351 0.90 269 2.77 168 4.22.0
10 Eline Helmonds Startbaan 760 8.1 303 0.85 232 3.44 225 5.01.2
11 Shelley Bronshof Startbaan 716 8.2 287 0.85 232 3.10 197 4.46.6
12 Jutta Wijmans Sagitta 707 7.9 334 0.75 159 3.30 214 4.55.8
13 Ishana Kokmeijer Startbaan 609 8.1 303 0.95 306
14 Patricia Rouwelaar Sagitta 543 8.3 272 0.65 86 2.97 185 5.05.3
15 Nadia van Lier Atos 520 8.5 243 0.80 196 1.90 81 5.15.9
meisjes pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Xiomara Berrenstein Sagitta 1360 10.3 399 3.61 440 8.00 521 4.41.0
2 Debby Bernhard Sagitta 1296 9.8 472 3.62 442 5.62 382 4.49.2
3 Niki Veeger Startbaan 1286 9.6 503 3.57 432 5.15 351 4.08.6
4 Annette Breddels Startbaan 1206 9.7 487 3.54 426 4.31 293 4.06.9
5 Ashima de Jong Blauw-Wit 1061 10.8 333 3.07 332 5.84 396 4.23.3
6 Gabriella Laman Sagitta 1048 10.3 399 3.11 340 4.54 309 5.06.7
7 Nikkie van de Vuurst Aku 1038 10.5 372 3.16 350 4.63 316 4.17.4
8 Leonie Bos Aku 1032 10.5 372 3.17 352 4.53 308
9 Lizzy Wijmans Sagitta 1012 10.8 333 3.18 354 4.76 325 4.32.2
10 Roos Kortekaas Startbaan 927 11.4 262 3.13 344 4.71 321
11 Iris Pothoff Startbaan 898 11.4 262 3.08 334 4.44 302 4.54.0
12 Michelle Serdaasdonk Bijlmer 859 10.6 359 2.85 288 3.28 212 4.20.6
13 Saraij Treskes Startbaan 562 12.4 157 2.28 174 3.51 231 4.54.8
14 Tiza Rusch Aku 414 2.13 144 4.01 270
meisjes pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Xaundrie Tjon-Affo Sagitta 1519 8.7 660 4.07 532 20.70 327 4.14.5
2 Rinia Car Sagitta 1334 9.5 519 3.56 430 25.11 385 3.45.66
3 Violet Acar Bijlmer 1248 9.7 487 3.52 422 21.54 339
4 Chanti Calmez Aku 1239 9.2 569 3.75 468 12.65 202 3.44.3
5 Reve Terborg Sagitta 1235 9.4 535 3.64 446 15.75 254 4.01.8
6 Melissa Verkaik Startbaan 1195 10.1 427 3.82 482 17.80 286 4.12.4
7 Anoek Brussel Startbaan 1135 9.8 472 3.38 394 16.68 269 3.52.9
8 Mara Lagerwey Sagitta 1129 9.8 472 3.50 418 14.80 239
9 Wietske Tijssen Atos 1091 10.6 359 3.30 378 22.65 354 4.27.7
10 Silvana Blijleven Startbaan 1069 10.3 399 3.44 406 16.36 264 4.06.1
11 Lot Witteveen Startbaan 1011 10.1 427 3.12 342 15.00 242 4.34.0
12 Emily Gavan Sagitta 942 10.6 359 3.17 352 14.35 231
13 Annemarie Sturkenboom Bijlmer 886 10.7 346 2.90 298 15.02 242 4.40.9
14 Kim Jonker Startbaan 858 10.9 321 2.96 310 14.08 227 4.42.8
15 Lieke van Velzen Startbaan 805 11.2 285 2.64 246 17.00 274
16 Stella de Kort Startbaan 804 10.7 346 3.02 322 9.19 136 4.31.7
17 Britt Coster Atos 799 10.9 321 2.75 268 13.10 210 5.00.8
18 Mandy van Loenen Atos 735 11.7 228 2.93 304 12.72 203 5.03.7
19 Simone van Doorn Bijlmer 700 11.4 262 2.68 254 11.64 184 5.52.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Laurens Holst Startbaan 1318 6.9 521 3.46 410 25.20 387 2.26.4
2 Misha van de Maas AAC 1294 6.9 521 3.32 382 25.55 391
3 Sjoerd Ponstein Blauw-Wit 1113 7.3 440 2.98 314 23.09 359 2.13.4
4 Nick Monnickendam Atos 983 7.3 440 3.00 318 14.00 225
5 Jonathan van Nie Bijlmer 976 7.8 351 2.71 260 23.53 365 2.28.1
6 Ferry Bloemen Startbaan 920 7.3 440 2.56 230 15.51 250
7 Raphael Wolff Aku 879 7.4 422 2.51 220 14.68 237 2.20.9
8 Nicky Onclin Blauw-Wit 854 7.5 403 2.56 230 13.72 221
9 Dylan Doorten AAC 852 8.2 287 2.69 256 19.41 309 2.24.4
10 Darryl Bruster Blauw-Wit 850 7.8 351 2.43 204 18.42 295
11 Mark Moelee Atos 832 7.8 351 2.69 256 13.96 225 2.33.4
12 Bram Goudriaan Blauw-Wit 812 8.3 272 2.46 210 20.90 330 2.41.8
13 Aghmir Adil Atos 752 8.0 318 2.52 222 13.24 212 2.30.7
14 Bjorn Vennema AAC 710 8.0 318 2.55 228 10.58 164 2.23.3
15 Philippe Rusch Aku 700 8.0 318 2.48 214 10.78 168
16 Jorn van de Kolk Aku 488 9.6 105 2.04 126 15.94 257 2.43.5
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoen 1000 m
1 Nasreddine Makhloufi Atos 1217 7.0 500 1.05 379 4.95 338 3.44.1
2 Victor Piovano Startbaan 1163 7.1 480 1.00 342 5.00 341 4.16.9
3 Jordi Visser Bijlmer 1160 7.0 500 1.00 342 4.66 318
4 Jeroen Breewel Bijlmer 1158 7.0 500 1.05 379 4.13 279 4.36.5
5 Arvid van der Bruggen Startbaan 1156 7.1 480 1.00 342 4.90 334 4.22.5
6 Peter-Paul Unger Bijlmer 1121 6.9 521 0.90 269 4.85 331 4.32.6
7 Melle Vogels Atos 1115 7.2 460 1.00 342 4.59 313 4.19.6
8 Koen Cortjens Startbaan 1092 7.5 403 0.95 306 5.64 383 4.32.9
9 Vincent van Leeuwen Atos 1086 7.7 368 1.00 342 5.52 376 4.16.0
10 Romain Amoureus Startbaan 1061 7.8 351 1.00 342 5.40 368
11 Rens Boekhoff Startbaan 1030 6.9 521 0.80 196 4.60 313 4.19.3
12 Victor Verlint Blauw-Wit 1029 7.7. 368 0.95 306 5.21 355 4.00.7
13 Edwin Videler Atos 1028 7.6 385 1.00 342 4.43 301 4.14.8
14 Dino Sontrop Aku 918 7.3 440 0.85 232 3.70 246 3.49.2
15 Karim Khamis Bijlmer 869 8.0 318 0.90 269 4.17 282 4.54.6
16 Joris van Wouden Atos 841 8.3 272 0.90 269 4.41 300 5.07.5
17 Jurgen Vertegaal Startbaan 820 7.9 334 0.85 232 3.80 254
18 Joey ter Meulen AAC 807 8.1 303 0.85 232 4.03 272 4.11.38
19 Filip Knolak Startbaan 793 7.9 334 0.70 122 4.94 337 4.11.1
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Johan Groot Startbaan 1540 9.1 587 3.79 476 7.20 477 4.03.1
2 Stephan Brits Startbaan 1500 9.5 519 3.93 504 7.20 477 3.54.6
3 Arne Staphorsius Startbaan 1369 10.0 442 3.57 432 7.52 495 4.16.7
4 Vincent Holst Startbaan 1327 10.0 442 3.64 446 6.54 439 4.00.6
5 Lorano Augustuszoon Blauw-Wit 1324 9.8 472 3.57 432 6.22 420 3.54.9
6 Mitra Smit Startbaan 1283 9.8 472 3.49 416 5.83 395 4.18.5
7 Dennis Dekker Startbaan 1269 10.0 442 3.41 400 6.35 427 4.01.9
8 Gieljan Veenstra Atos 1247 9.9 457 3.41 400 5.75 390
9 Niels den Heeten Startbaan 1221 10.0 442 3.41 400 5.57 379 4.49.8
10 Joey Meister Blauw-Wit 1214 10.5 372 3.19 356 7.36 486 4.26.6
11 Nick de Ruyter Atos 1199 10.0 442 3.39 396 5.29 361 3.58.0
12 Norbert Hoven AAC 1166 10.3 399 3.33 384 5.64 383 3.51.6
13 Mark van Hout Startbaan 1145 10.4 386 3.24 366 5.80 393 4.38.0
14 Lukas Kuyken Blauw-Wit 1128 10.2 413 3.21 360 5.21 355 4.18.0
15 Neil Steggerda AAC 1107 10.5 372 3.19 356 5.57 379 3.52.4
16 Tiel van Kersbergen Atos 1096 10.2 413 3.42 402 4.16 281 4.22.5
17 Tim van Remmerden Atos 1054 10.6 359 3.20 358 4.94 337 4.14.4
18 Yaniv Siegel Startbaan 1046 11.0 308 3.15 348 5.75 390 4.40.9
19 Kjell van den Berg Startbaan 1031 10.6 359 2.97 312 5.28 360 4.03.6
20 Niels Troost Startbaan 986 11.1 296 3.14 346 5.04 344 4.35.7
21 Thijs Koopmans Startbaan 878 11.7 228 2.83 284 5.38 366 4.21.1
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Bart Cortjens Startbaan 1567 9.0 604 4.14 546 27.70 417 3.44.3
2 Julian van Pelt Bijlmer 1483 9.4 535 4.17 552 26.00 396 4.49.8
3 John Muller Startbaan 1478 9.4 535 3.98 514 28.66 429 4.20.8
4 Sven Bruijn Sagitta 1456 10.0 442 3.65 448 41.53 566 4.17.9
5 Joshua van der Kooi Startbaan 1453 9.3 552 3.92 502 26.22 399
6 Ruben Lie King Startbaan 1452 9.5 519 3.89 496 29.42 437 4.14.7
7 Niels Ruhe Startbaan 1261 10.4 386 3.51 420 30.97 455 3.48.4
8 Bart Sunter Sagitta 1248 9.3 552 3.67 452 15.14 244 4.00.8
9 Abel Tjallings Bijlmer 1066 10.6 359 3.17 352 22.78 355 4.27.6
10 Wouter Bernhardt Blauw-Wit 1042 10.6 359 3.03 324 23.07 359 3.53.2
11 Leon Haddadi Blauw-Wit 1036 10.7 346 3.27 372 20.07 318
12 Joeri de Baat Sagitta 960 11.0 308 2.81 280 24.07 372 4.25.2
13 Hendrik Strabbing Sagitta 916 11.3 273 2.87 292 22.47 351 4.43.1
14 Clayte Zomer Atos 905 11.1 296 2.91 300 19.40 309 4.30.5
15 Daniel Beydals Bijlmer 857 11.0 308 2.91 300 15.43 249 4.01.2
16 Kasper Melissant Startbaan 764 12.4 157 2.63 244 23.35 363 4.57.5
17 Robin Woei Sagitta 604 4.43 604
18 Joeri van Lier Atos 373 13.6 52 2.24 166 10.15 155
meisjes pup  mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Simon de Jong Aku 654 7.8 351 2.22 162 9.43 141 2.41.9
2 Mickey Sontrop Aku 514 9.0 176 2.34 186 9.98 152 2.52.2
3 Nannet Schuring Atos 431 8.9 189 1.75 68 11.11 174 2.53.8
4 Irene Beydals Bijlmer 350 9.5 116 2.02 122 8.07 112 2.58.8
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Soufyan Makhloufi Atos 990 7.3 440 2.68 254 18.52 296 2.17.8
2 Thomas Unger Bijlmer 762 8.3 272 2.55 228 16.23 262 2.37.5
3 Mark Oudwater AAC 749 8.1 303 2.67 252 12.17 194
4 Merijn van Wouden Atos 694 8.1 303 2.10 138 15.69 253 2.47.4
5 Jesse ter Meulen AAC 660 8.3 272 2.21 160 14.15 228 2.32.8
6 Daniel van Duijn Bijlmer 644 8.6 229 2.22 162 15.67 253 2.46.4
7 Eric Schimmel Bijlmer 566 8.9 189 2.39 196 11.50 181 2.58.9

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina