Pupillen competitie Regio 1
4 juli 1998
Edam
Org: av Edam


meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Thaisa Huis NEA volharding 1067 7.1 480 3.04 326 16.19 261 2.28.1
2 Didi van der Spek av Edam 967 7.6 385 2.94 306 17.14 276 2.21.9
3 Rianne Breedijk Zaanland 955 7.3 440 2.64 246 16.72 269 2.19.7
4 Linda van de Poel av Monnickendam 948 7.7 368 2.97 312 16.63 268 2.43.8
5 Milou de Bueger Waterland 928 7.4 422 2.80 278 14.13 228 2.24.5
6 Inger Brasik AV'23 896 7.6 385 2.75 268 15.04 243 2.17.0
7 Sofie Etoundi Zaanland 786 7.8 351 2.70 258 11.29 177 2.32.5
8 Petula Hartman Zaanland 746 8.3 272 2.42 202 16.89 272 2.46.0
9 Laura Smit av Edam 719 7.8 351 2.46 210 10.29 158 2.30.6
10 Joyce Burger Zaanland 711 8.1 303 2.60 238 10.90 170 2.36.5
11 Linda Zwarthoed av Edam 684 8.2 287 2.43 204 12.13 193 2.42.5
12 Monique Smit NEA volharding 640 8.2 287 2.42 202 9.95 151 2.31.8
13 Kim Plat av Edam 635 8.4 257 2.34 186 12.10 192 2.58.2
14 Shanna Kras av Edam 626 8.2 287 2.04 126 13.26 213 2.40.7
15 Karlien Bruidegom av Edam 594 8.0 318 2.34 186 7.13 90 2.40.3
16 Eline Zuurveld av Edam 590 8.3 272 2.17 152 10.69 166
17 Marjanka Visser NEA volharding 565 8.4 257 2.21 160 9.79 148 2.34.6
18 Denise Molenaar av Edam 564 8.8 202 2.08 134 14.16 228 2.47.7
19 Samantha Bijkerk Zaanland 551 8.5 243 2.25 168 9.37 140 3.22.5
20 Lisanne Woesthof NEA volharding 482 8.6 229 2.24 166 6.98 87 2.51.0
21 Alicia Eken Zaanland 482 9.1 163 2.36 190 8.88 129 2.54.2
22 Diana Veerman av Edam 433 8.6 229 1.73 64 9.40 140 3.17.2
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Joelle Walgers NEA volharding 1279 6.9 521 1.15 452 4.49 306 3.52.3
2 Carla de Koning NEA volharding 1230 7.1 480 1.00 342 6.04 408 4.25.1
3 Bianca Reuver NEA volharding 1154 7.0 500 1.00 342 4.58 312 4.49.9
4 Meike van Hoogenhuyze av Edam 1122 7.1 480 0.95 306 4.93 336 4.10.3
5 Nathalie Monsees AV'23 1087 7.5 403 0.95 306 5.55 378
6 Marieke Jonkerman av Edam 1025 7.5 403 0.95 306 4.63 316 4.02.9
7 Selma Evrengun av Edam 936 7.6 385 0.90 269 4.17 282 4.17.5
8 Karin Leber av Edam 845 7.9 334 0.90 269 3.65 242 4.32.3
9 Yira Bijl NEA volharding 721 7.8 351 0.80 196 2.84 174 4.46.5
meisjes pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Liz Veerman av Edam 1398 9.7 487 3.99 516 5.83 395 3.55.9
2 Anna Krikke av Edam 1220 9.9 457 3.46 410 5.17 353 4.06.6
3 Christa Zwarthoed av Edam 1170 10.2 413 3.30 378 5.57 379 3.57.0
4 Madelein van Twisk av Edam 1132 10.3 399 3.57 432 4.42 301 4.14.9
5 Elisa Theuwis NEA volharding 1092 10.4 386 3.19 356 5.13 350 3.58.2
6 Anouk Bakker NEA volharding 1057 11.0 308 3.21 360 5.73 389
7 Ella Giskes av Monnickendam 1051 10.4 386 2.95 308 5.24 357 4.12.7
8 Rosa Hoppenbrouwer NEA volharding 1048 10.5 372 3.10 338 4.95 338 4.32.7
9 Marian Molenaar av Edam 1048 10.5 372 3.11 340 4.92 336 4.01.6
10 Daisy Abels NEA volharding 1040 10.4 386 3.15 348 4.50 306 4.52.5
11 Roxanne Waernes NEA volharding 1021 10.4 386 3.18 354 4.16 281 4.29.4
12 Marloes Roos av Edam 1004 10.5 372 3.22 362 4.01 270 4.04.0
13 Nadine Kolijn av Edam 947 11.6 239 2.95 308 5.90 400 4.19.7
14 Mandy Arkes av Edam 932 11.4 262 3.07 332 4.96 338 4.23.8
15 Melanie Verhoef NEA volharding 912 11.2 285 3.02 322 4.48 305 4.01.6
16 Claudia Schmitz NEA volharding 774 11.7 228 2.60 238 4.53 308 4.33.9
17 Lonneke Bruidegom av Edam 705 11.8 218 2.60 238 3.73 249 4.59.8
meisjes pupillen A.2 totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Dianthe  Huis NEA volharding 1486 9.1 587 3.96 510 25.41 389 3.40.3
2 Tessa Stout av Monnickendam 1471 9.3 552 4.01 520 26.22 399 4.18.7
3 Kyoma Wang NEA volharding 1291 9.7 487 3.50 418 25.12 386
4 Jitske Kuiper av Edam 1270 9.8 472 3.60 438 23.11 360 4.09.2
5 Svenja Busker NEA volharding 1253 9.6 503 3.67 452 18.64 298 3.54.4
6 Joyce Keizer av Edam 1226 9.6 503 3.52 422 18.83 301 3.44.3
7 Marit van Aggele NEA volharding 1222 10.0 442 3.62 442 21.47 338 4.30.3
8 Leidy Dijkstra av Monnickendam 1199 9.8 472 3.61 440 17.89 287 3.56.2
9 Lisa Koningsveld AV'23 1163 10.2 413 3.47 412 21.46 338 4.22.9
10 Jeanette v d Linden NEA volharding 1137 9.6 503 3.47 412 13.77 222 4.01.9
11 Veerle van Balen av Monnickendam 1129 9.8 472 3.44 406 15.57 251 3.35.4
12 Martiena Moes Zaanland 1092 10.3 399 3.29 376 19.99 317 4.03.4
13 Bente v d Peet Zaanland 1091 10.3 399 3.30 378 19.74 314
14 Kirsten v Ham Zaanland 1055 10.4 386 3.26 370 18.70 299
15 Annemarie Dorland av Edam 1048 10.1 427 3.00 318 18.97 303 3.45.2
16 Stephanie Oomens av Monnickendam 1043 10.6 359 3.24 366 20.06 318 4.33.9
17 Chantal Brugmans AV'23 1019 10.8 333 3.32 382 19.07 304 4.04.4
18 Annette Verschraagen Waterland 990 10.2 413 3.05 328 15.44 249 4.07.9
19 Marjolein Schipper av Monnickendam 979 10.5 372 3.46 410 12.38 197
20 Nienke van Hoogenhuyze av Edam 966 10.7 346 3.00 318 18.92 302 4.05.2
21 Denise de Rond NEA volharding 939 10.5 372 3.19 356 13.14 211 4.43.1
22 Moira Dieters NEA volharding 928 10.6 359 3.08 334 14.60 235 4.40.7
23 Marijse Vlaanderen AV'23 753 11.7 228 2.65 248 17.20 277 5.05.9
24 Kim  Wals AV'23 648 12.1 187 2.64 246 13.39 215
jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Michael Bak av Monnickendam 1167 7.5 403 3.28 374 25.49 390 2.13.2
2 Jim Bresser av Monnickendam 1141 7.4 422 2.94 306 27.36 413 2.21.0
3 Tom Buys Zaanland 1084 7.3 440 2.94 306 21.46 338 2.18.1
4 Theo Kwakman av Edam 1061 7.5 403 3.03 324 21.19 334 2.14.0
5 Joep van Gerven AV'23 1056 7.4 422 2.91 300 21.21 334 2.15.3
6 Petter Jansen Zaanland 1021 7.4 422 2.77 272 20.68 327 2.18.0
7 Mark van den Brink av Monnickendam 963 7.8 351 2.88 294 20.04 318 2.23.4
8 Stijn v d Poel Zaanland 879 8.0 318 2.60 238 20.36 323 2.49.8
9 Jason Robinson Zaanland 863 7.9 334 2.88 294 14.55 235 2.36.2
10 Victor Vlaming Zaanland 854 8.3 272 2.75 268 19.75 314 2.31.9
11 David Monsees AV'23 843 8.1 303 2.29 176 23.46 364 2.30.2
12 Remy Robert Zaanland 755 7.6 385 2.10 138 14.40 232 2.18.3
13 Sam van Zelst av Edam 690 8.5 243 2.37 192 15.84 255 2.35.0
14 Bob v d Jagt NEA volharding 647 9.2 151 2.55 228 16.64 268
15 Stefan Peuchen AV'23 637 8.2 287 2.15 148 12.66 202 2.43.4
16 Robbert van de Peet av Monnickendam 569 9.2 151 2.20 158 16.10 260 2.54.0
17 Ariaan Slagt av Edam 459 9.3 139 2.00 118 12.62 202 2.36.8
jongens pupillen B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Sidney Marte NEA volharding 1366 6.9 521 1.10 416 6.38 429 3.38.5
2 Darren Kolf NEA volharding 1366 6.7 565 1.10 416 5.66 385 4.18.2
3 Michael Jonk av Edam 1286 7.2 460 1.10 416 6.07 410
4 Yannick Raat NEA volharding 1265 6.9 521 1.05 379 5.35 365
5 Frits Frederiks av Edam 1237 6.7 565 0.95 306 5.37 366 3.40.9
6 Jeroen Pauwe Zaanland 1186 7.0 500 1.00 342 5.04 344 3.54.8
7 Joris Moes Zaanland 1136 7.2 460 0.95 306 5.44 370 3.44.7
8 Sander Karten Zaanland 1105 7.7 368 1.10 416 4.71 321
9 Robin Kroon av Edam 1082 7.3 440 0.90 269 5.48 373 4.09.5
10 Janiek Bartelson NEA volharding 1070 7.2 460 0.95 306 4.47 304 4.02.7
11 Nick Jonk av Edam 987 7.2 460 0.85 232 4.35 295 3.48.3
12 Sinclair v Oort Zaanland 967 7.6 385 0.85 232 5.13 350 4.25.0
13 Raoul Barbadillo NEA volharding 894 7.8 351 0.85 232 4.57 311
14 Jordi Keizer av Edam 676 8.9 189 0.80 196 4.29 291
jongens pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Tijmen Meyer NEA volharding 1564 9.6 503 4.15 548 7.85 513 4.06.7
2 Davy Hutubessy Zaanland 1493 9.1 587 3.84 486 6.22 420 3.42.8
3 Ruben Maas NEA volharding 1372 9.8 472 3.70 458 6.59 442 3.52.1
4 Oscar Vlaming Zaanland 1355 9.9 457 3.94 506 5.78 392 3.42.1
5 Jan van Wengerden av Monnickendam 1348 10.1 427 3.54 426 7.53 495 3.39.0
6 Rick Dijkstra Zaanland 1279 10.1 427 3.50 418 6.46 434 3.26.4
7 Valantijn Janse Waterland 1253 9.9 457 3.31 380 6.16 416 3.54.6
8 Roy Sint Waterland 1236 10.3 399 3.34 386 6.74 451
9 Nick Lagerburg av Edam 1225 10.0 442 3.40 398 5.67 385 3.50.4
10 Xander Pul NEA volharding 1224 10.3 399 3.35 388 6.51 437 4.17.1
11 Jesse May NEA volharding 1222 10.5 372 3.50 418 6.42 432 3.51.3
12 Koen Streekstra AV'23 1213 9.9 457 3.47 412 5.04 344 3.52.8
13 Bart Feenstra Waterland 1212 10.1 427 3.20 358 6.35 427 4.18.5
14 Maxime Spits Zaanland 1184 10.5 372 3.36 390 6.26 422 4.04.7
15 Julien Eken Zaanland 1178 10.6 359 3.11 340 7.23 479 4.22.5
16 Stefan Jansen Zaanland 1149 10.5 372 3.27 372 5.99 405
17 Alex Bouwmeester Zaanland 1134 10.6 359 3.39 396 5.58 379 3.52.6
18 Joost Koeten NEA volharding 1126 10.3 399 3.08 334 5.80 393 4.06.6
19 Taraq Hok a Hin NEA volharding 1124 10.6 359 3.30 378 5.70 387 4.07.6
20 Marcel Ladru NEA volharding 1122 10.2 413 3.19 356 5.18 353 2.54.0
21 Lars Weijens AV'23 1039 10.9 321 3.10 338 5.59 380 4.28.2
22 Dirk Boonzajer av Monnickendam 937 10.8 333 2.60 238 5.38 366 4.30.9
23 Richard Visser av Monnickendam 930 11.7 228 2.82 282 6.23 420 4.07.8
24 Ronald Pereboom av Monnickendam 907 11.5 250 2.90 298 5.26 359 4.57.3
25 Pascal Brugmans AV'23 753 11.3 273 2.57 232 3.72 248 4.13.7
26 Maarten van Wetten NEA volharding 674 12.2 177 2.57 232 3.94 265 4.38.1
27 Valentijn v d  Ruit Zaanland 650 12.6 138 2.55 228 4.19 284 4.40.9
jongens pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Wout van Wengerden av Monnickendam 1788 9.0 604 4.59 637 39.66 547 3.16.2
2 Flip Kemper av Edam 1754 8.7 660 4.40 598 34.64 496 3.45.6
3 Kelly van Oort Zaanland 1715 9.0 604 4.36 590 37.04 521 3.46.9
4 Jeffrey Jonk av Edam 1676 9.0 604 4.20 558 36.34 514
5 Martijn Bartelson NEA volharding 1670 9.0 604 4.36 590 32.86 476 3.28.2
6 Leo Klink NEA volharding 1669 9.3 552 4.13 544 42.24 573 3.58.6
7 Victor van de Poel av Monnickendam 1584 9.0 604 4.15 548 28.92 432 3.45.3
8 Justin Dormoy NEA volharding 1502 9.0 604 4.02 522 24.40 376 3.22.9
9 Jasper Breedijk Zaanland 1488 9.4 535 4.00 518 29.17 435 3.39.5
10 Jordey Kanninga NEA volharding 1462 9.3 552 3.95 508 26.45 402 3.11.2
11 Nick Bouman av Edam 1400 10.0 442 3.55 428 37.94 530 3.50.8
12 Leon Tol av Edam 1367 9.6 503 3.58 434 28.78 430 4.04.8
13 Nico Zwarthoed av Edam 1362 9.6 503 4.05 528 20.94 331 3.25.3
14 Rik v d Jagt NEA volharding 1330 10.1 427 3.76 470 29.00 433
15 Yoran Zeilemaker NEA volharding 1313 10.0 442 3.81 480 25.56 391 3.37.7
16 Nick v d Peppel NEA volharding 1302 9.6 503 3.65 448 22.44 351 4.22.6
17 Reinaldo Barbadillo NEA volharding 1261 10.2 413 3.45 408 29.65 440 3.48.0
18 Tim Frankfort NEA volharding 1255 9.4 535 3.67 452 16.67 268 3.58.5
19 Buddy Daamen NEA volharding 1225 10.2 413 3.71 460 22.49 352 4.06.6
20 Jeroen v Bennekom Zaanland 1198 10.0 442 3.64 446 19.47 310 3.47.9
21 Niek Vlaar av Monnickendam 1175 10.4 386 3.45 408 24.76 381 4.04.7
22 Menno Visser Waterland 1107 10.8 333 3.08 334 29.64 440
23 Robbert Lof av Monnickendam 1099 10.6 359 3.32 382 23.01 358 4.10.5
24 Sander Kapteyn NEA volharding 1071 10.7 346 3.29 376 22.28 349 3.49.1
25 Joris van den Tol AV'23 810 11.8 218 2.69 256 21.34 336 4.58.5

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina