Pupillen competitie Regio 1
13 juni 1998
Zaandam
Org: Zaanland


meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Thaisa Huis Nea Volharding 1038 6.9 521 2.95 308 13.05 209 2.27.7
2 Milou de Bueger Waterland 959 7.3 440 2.81 280 14.80 239 2.27.0
3 Nathalie Gozems AKU 944 7.5 403 2.88 294 15.32 247 2.28.5
4 Rianne Breedijk Zaanland 906 7.3 440 3.12 342 8.60 124 2.22.0
5 Sofie Etoundi Zaanland 835 7.4 422 2.68 254 10.31 159 2.41.3
6 Petula Hartman Zaanland 827 7.8 351 2.66 250 14.03 226 2.46.7
7 Elisa Hermans AV Bijlmer 780 7.6 385 2.67 252 9.55 143
8 Monique Smit Nea Volharding 774 7.8 351 2.68 254 10.83 169 2.38.0
9 Joyce Burger Zaanland 758 7.7 368 2.56 230 10.39 160 2.39.1
10 Nicky Abels Nea Volharding 728 8.0 318 2.65 248 10.47 162 2.55.6
11 Amber Tolk Blauw-Wit 695 7.9 334 2.55 228 9.03 133 2.51.1
12 Tessa vd Ven Nea Volharding 668 7.7 368 2.70 258 5.21 42 2.56.7
13 Marjanka Visser Nea Volharding 645 7.9 334 2.37 192 8.38 119
14 Mickey Sontrop AKU 614 8.3 272 2.31 180 10.47 162 2.47.4
15 Robin Cantelaar Blauw-Wit 600 8.1 303 2.05 128 10.86 169 3.03.1
16 Lisanne Woesthof Nea Volharding 584 8.3 272 2.46 210 7.61 102 2.44.5
17 Alicia Eken Zaanland 524 8.8 202 2.37 192 8.89 130 2.9.2
18 Sonja v Vuure Blauw-Wit 486 8.7 215 2.02 122 9.81 149 2.59.7
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Joelle Walgers Nea Volharding 1262 6.6 587 3.44 406 16.68 269 3.54.8
2 Esther Fonville AV Bijlmer 1259 6.6 587 3.56 430 15.02 242 4.31.3
3 Carla de Koning Nea Volharding 1186 7.0 500 3.34 386 18.78 300 4.57.5
4 Bianca Reuver Nea Volharding 1139 6.8 542 3.35 388 13.06 209 4.54.5
5 Joanna MacDonald AV Bijlmer 1121 6.8 542 3.13 344 14.57 235 4.14.0
6 Verena Markiet AV Bijlmer 1096 7.1 480 3.38 394 13.78 222 4.25.1
7 Tessel Faber Sagitta 1066 6.8 542 3.17 352 11.00 172 4.25.3
8 Lindsay Nieukoop Blauw-Wit 934 7.3 440 2.98 314 11.43 180 4.22.6
9 Yira Bijl Nea Volharding 740 7.9 334 2.70 258 9.77 148 4.47.3
10 Evelien Hogers Sagitta 739 8.1 303 2.90 298 9.30 138 4.40.8
11 Jutta Wijmans Sagitta 723 7.7 368 2.63 244 8.04 111 4.48.9
12 Patricia ten Rouwelaar Sagitta 600 8.2 287 2.38 194 8.41 119 5.18.1
13 Linda Vanwersch Nea Volharding 511 3.03 324 11.81 187 4.29.6
meisjes pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Debby Bernhard Sagitta 1182 9.6 503 1.10 416 16.32 263 4.39.9
2 Xiomara Berrenstein Sagitta 1155 10.1 427 1.00 342 25.18 386 4.41.7
3 Ashima de Jong Blauw-Wit 1077 10.3 399 0.95 306 24.02 372
4 Elisa Theuwis Nea Volharding 1051 9.9 457 1.00 342 15.65 252
5 Rosa Hoppenbrouwer Nea Volharding 1033 10.1 427 1.00 342 16.37 264 4.52.4
6 Daisy Abels Nea Volharding 942 10.0 442 0.95 306 12.21 194 4.55.5
7 Lizzy Wijmans Sagitta 939 10.4 386 1.05 379 11.10 174 4.47.2
8 Paulien Siersma Nea Volharding 936 10.5 372 1.00 342 13.78 222 4.24.9
9 Gabriella Laman Sagitta 879 10.7 346 0.95 306 14.10 227
10 Roxanne Waemes Nea Volharding 863 10.1 427 0.85 232 12.78 204 4.31.8
11 Marin Meijer AKU 853 11.2 285 0.95 306 16.24 262
12 Rosanne Salden Sagitta 853 10.8 333 0.95 306 13.33 214
13 Melanie Verhoef Nea Volharding 851 10.7 346 0.95 306 12.50 199 4.14.8
14 Anouk Bakker Nea Volharding 816 10.7 346 0.95 306 10.58 164
15 Claudia Schmitz Nea Volharding 697 11.2 285 0.90 269 9.51 143 4.53.0
meisjes pup A2 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Xaundrie Tjon-Affo Sagitta 1685 8.4 720 4.12 542 6.28 423 4.16.0
2 Dianthe Huis Nea Volharding 1633 9.0 604 4.03 524 7.70 505 3.46.8
3 Reve Terborg Sagitta 1445 9.0 604 3.63 444 5.86 397 4.15.7
4 Svenja Busker Nea Volharding 1407 9.5 519 3.81 480 6.04 408 3.54.1
5 Kyoma Wang Nea Volharding 1402 9.3 552 3.72 462 5.71 388
6 Chanti Calmez AKU 1396 9.1 587 3.66 450 5.27 359 3.43.9
7 Bente vd Peet Zaanland 1388 9.7 487 3.57 432 7.06 469
8 Rina Car Sagitta 1372 9.4 535 3.38 394 6.61 443 3.47.9
9 Marit v Aggele Nea Volharding 1346 9.6 503 3.74 466 5.54 377
10 Mara Lagerweg Sagitta 1287 9.7 487 3.53 424 5.52 376 4.29.7
11 Martiena Moes Zaanland 1272 10.6 359 3.59 436 7.20 477 4.13.8
12 Violet Acar AV Bijlmer 1256 9.7 487 3.69 456 4.60 313 3.48.3
13 Moira Dieters Nea Volharding 1177 9.9 457 3.15 348 5.47 372 4.35.6
14 Annette Verschraagen Waterland 1131 10.1 427 3.26 370 4.90 334 4.19.8
15 Lotte v Eeken Zaanland 1120 10.0 442 3.22 362 4.63 316 4.18.8
16 Denise de Rond Nea Volharding 1095 10.3 399 3.21 360 4.92 336 4.40.0
17 Annemarie Sturkenboom AV Bijlmer 1079 10.4 386 2.90 298 5.82 395 5.07.7
18 Kirsten v Ham Zaanland 1078 11.3 273 3.32 382 6.27 423
19 Simone v Doorn AV Bijlmer 880 11.3 273 2.56 230 5.54 377
20 Emily Gavan Sagitta 811 11.5 250 2.80 278 4.18 283 4.47.7
21 Annika de Best Zaanland 760 11.4 262 2.59 236 3.90 262
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tom Buys Zaanland 1173 7.2 460 3.18 354 23.04 359 2.18.5
2 Sjoerd Ponstein Blauw-Wit 1151 7.1 480 3.09 336 21.28 335 2.14.2
3 Darryl Bruster Blauw-Wit 1061 7.5 403 2.74 266 25.63 392 2.24.7
4 Jonathan van Nie AV Bijlmer 1015 7.6 385 2.89 296 21.20 334 2.45.3
5 Achmed Aueriaghel Blauw-Wit 981 7.8 351 2.46 210 27.95 420 2.31.0
6 Stijn vd Poel Zaanland 976 7.8 351 2.80 278 22.18 347 2.39.4
7 Laurens Hofstede Zaanland 932 7.7 368 2.75 268 18.50 296 2.42.3
8 Nicky Onclin Blauw-Wit 881 7.4 422 2.70 258 12.60 201 2.36.8
9 Davy Middendorp Blauw-Wit 844 7.5 403 2.64 246 12.24 195 2.44.6
10 Remy Robert Zaanland 834 7.6 385 2.36 190 16.05 259 2.38.8
11 Martijn vd Ouderaa Zaanland 831 7.8 351 2.69 256 13.91 224 2.39.9
12 Victor Vlaming Zaanland 809 7.8 351 2.69 256 12.66 202 2.32.3
13 Bob den Bezemer Zaanland 792 7.8 351 2.49 216 14.00 225 2.46.5
14 Bram Goudriaan Blauw-Wit 785 8.1 303 2.35 188 18.40 294 2.48.0
15 Jorn Kreuger Blauw-Wit 767 7.8 351 2.51 220 12.30 196 2.46.2
16 Jorn vd Kolk AKU 429 9.2 151 1.83 84 12.22 194 2.51.0
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Darren Kolf Nea Volharding 1528 6.4 635 3.58 434 31.29 459 4.26.8
2 Sidney Marte Nea Volharding 1429 6.7 565 3.76 470 25.77 394 3.37.4
3 Yannick Raar Nea Volharding 1398 6.8 542 3.60 438 27.79 418
4 Peter-Paul Unger AV Bijlmer 1323 6.9 521 3.52 422 24.67 380 4.21.2
5 Jordi Visser AV Bijlmer 1222 7.0 500 3.10 338 25.00 384 4.14.1
6 Jeroen Paauwe Zaanland 1215 6.9 521 3.10 338 22.80 356 3.50.2
7 Viktor Verlint Blauw-Wit 1171 7.7 368 3.18 354 30.43 449 4.04.4
8 Janiek Bartelson Nea Volharding 1158 7.1 480 3.32 382 18.47 296 4.05.9
9 Joris Moes Zaanland 1155 7.2 460 3.35 388 19.27 307 3.43.6
10 Dino Sontrop AKU 1140 7.1 480 3.20 358 18.91 302 3.47.6
11 Sinclair v Oort Zaanland 1132 7.3 440 3.23 364 20.76 328 4.22.4
12 Jeroen Breewel AV Bijlmer 1072 7.4 422 3.23 364 17.84 286 5.06.0
13 Sander Karten Zaanland 1050 7.5 403 3.13 344 18.99 303
14 Raoul Barbadillo Nea Volharding 1049 7.4 422 2.88 294 21.09 333 4.35.6
15 Karim Khamis AV Bijlmer 875 7.7 368 2.10 138 23.81 369 5.24.0
16 Maarten Schimmel AV Bijlmer 801 7.8 351 2.44 206 15.15 244 5.28.3
jongens pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Tijmen Meyer Nea Volharding 1466 9.0 604 1.15 452 27.07 410 3.58.5
2 Davy Hutubessy Zaanland 1396 8.7 660 1.10 416 20.19 320 3.35.1
3 Lorano Augustuszoon Blauw-Wit 1352 9.5 519 1.10 416 27.69 417 3.52.9
4 Bart Feenstra Waterland 1278 9.8 472 1.05 379 28.57 427
5 Rick Dijkstra Zaanland 1259 9.9 457 1.15 452 22.40 350
6 Oscar Vlaming Zaanland 1258 9.7 487 1.15 452 20.14 319 3.49.3
7 Roy Sint Waterland 1253 9.7 487 1.05 379 25.25 387
8 Stefan Jansen Zaanland 1230 10.4 386 1.10 416 28.60 428 3.35.9
9 Mohammed Aueriaghel Blauw-Wit 1199 10.0 442 1.00 342 27.53 415 4.10.1
10 Jesse May Nea Volharding 1191 10.2 413 1.15 452 20.60 326 4.09.6
11 Marcel Ladru Nea Volharding 1185 9.9 457 1.05 379 22.27 349 3.51.0
12 Fardo Berendse Nea Volharding 1166 9.9 457 1.00 342 23.64 367 3.38.0
13 Julien Eken Zaanland 1135 10.7 346 1.15 452 21.44 337 4.12.1
14 Alex Bouwmeester Zaanland 1119 10.2 413 1.00 342 23.41 364 3.52.0
15 Joey Meister Blauw-Wit 1101 10.5 372 1.05 379 22.36 350
16 Taraq Hok a Hin Nea Volharding 1097 10.2 413 1.05 379 19.10 305 4.30.4
17 Joost Koeten Nea Volharding 1089 10.1 427 1.05 379 17.62 283 3.52.5
18 Maxime Spits Zaanland 1008 10.1 427 0.85 232 22.30 349 4.04.2
19 Nick vd Meulen Zaanland 1004 10.7 346 1.00 342 19.92 316
20 Quinte Braster Nea Volharding 897 11.3 273 1.00 342 17.53 282
21 Valentijn vd Ruit Zaanland 600 12.7 129 0.90 269 12.63 202 4.58.4
jongens pup A2 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Martijn Bartelson Nea Volharding 1781 8.7 660 4.49 617 7.69 504 3.23.0
2 Kelly v Oort Zaanland 1720 8.8 641 4.32 582 7.55 497 3.56.2
3 Jorn Spiertz Waterland 1704 9.0 604 4.03 524 9.05 576
4 Justin Dormoy Nea Volharding 1682 8.9 623 4.33 584 7.17 475
5 Leo Klink Nea Volharding 1632 9.4 535 4.27 572 8.08 525 3.53.0
6 Jasper Breedijk Zaanland 1612 9.1 587 4.16 550 7.17 475 3.52.1
7 Jordey Kanninga Nea Volharding 1554 8.9 623 3.93 504 6.34 427 3.13.7
8 Bart Sunter Sagitta 1504 9.0 604 3.74 466 6.46 434 4.23.3
9 Tim Frankfort Nea Volharding 1477 9.2 569 4.09 536 5.47 372 4.10.9
10 Julian van Pelt AV Bijlmer 1466 9.5 519 4.21 560 5.69 387 4.35.3
11 Karst Harrewijnen Zaanland 1414 9.8 472 3.90 498 6.63 444 3.54.4
12 Reinaldo Barbadillo Nea Volharding 1409 9.8 472 3.60 438 7.60 499
13 Yoran Zeilemaker Nea Volharding 1380 9.7 487 3.81 480 6.11 413 3.37.5
14 Sven de Bruyn Sagitta 1363 10.0 442 3.61 440 7.27 481
15 Buddy Daamen Nea Volharding 1267 9.8 472 3.41 400 5.83 395 4.16.0
16 Jeroen v Bennekom Zaanland 1249 10.1 427 3.68 454 5.40 368
17 Sander Kapteyn Nea Volharding 1222 10.1 427 3.49 416 5.58 379 3.51.7
18 Patrick Fritzenwanker Zaanland 1198 10.7 346 3.60 438 6.13 414
19 Nils Rondhuis Nea Volharding 1188 10.2 413 3.31 380 5.83 395 3.54.9
20 Abel Tjallinks AV Bijlmer 1181 10.2 413 3.37 392 5.53 376 4.18.9
21 Kevin ten Brink AKU 1153 10.0 442 2.78 274 6.51 437 4.05.7
22 Menno Visser Waterland 1148 10.3 399 3.10 338 6.08 411
23 Hendrik Strabbing Sagitta 1051 10.7 346 2.94 306 5.89 399 4.24.3
24 David Wasch Waterland 978 10.9 321 3.18 354 4.46 303
25 Max Woesthof Nea Volharding 973 11.1 296 2.83 284 5.80 393 4.26.6
26 Daniel Beydals AV Bijlmer 971 10.4 386 2.99 316 4.00 269 4.24.9
27 Joeri de Baat Sagitta 955 11.3 273 2.93 304 5.56 378 4.20.5
jongens mini 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Myron vd Berg Zaanland 546 8.6 229 2.34 186 8.94 131 3.11.7
2 Danny Buys Zaanland 467 8.9 189 2.18 154 8.60 124 3.04.8
3 Robin Walst Zaanland 414 9.1 163 2.06 130 8.50 121 2.44.7
4 Justin Termaat Zaanland 318 10.0 62 2.15 148 7.90 108 3.12.5

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina