Pupillen competitie Regio 1
9 mei 1998
Purmerend
Org: NEA Volharding


meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Nicky v Leuveren Startbaan 1082 7.1 480 3.30 378 13.89 224 2.28.1
2 Thaisa Huis NEA-Volharding 942 7.4 422 2.89 296 13.89 224 2.29.8
3 Mirte Geul Startbaan 832 7.7 368 2.85 288 11.21 176 2.54.6
4 Nathalie Gozems AKU 820 7.6 385 2.58 234 12.57 201 2.30.9
5 Petra Breddels Startbaan 809 7.5 403 2.60 238 10.80 168 2.41.6
6 Monique Smit NEA-Volharding 779 7.9 334 2.81 280 10.63 165 2.39.6
7 Nicky Abels NEA-Volharding 756 8.0 318 2.80 278 10.38 160
8 Amber Tolk Blauw-Wit 709 7.9 334 2.60 238 9.26 137 2.50.2
9 Elisa Hermans Bijlmer 695 7.9 334 2.69 256 7.74 105
10 Daphne Kooijman Startbaan 620 8.2 287 2.22 162 10.96 171 2.51.1
11 Marjanka Visser NEA-Volharding 578 8.1 303 2.38 194 6.73 81 2.42.7
12 Djorhia Treskes Startbaan 572 8.4 257 2.55 228 6.98 87 3.01.5
13 Lisanne Woesthoff NEA-Volharding 506 8.5 243 2.41 200 6.0 63 2.44.4
14 Sonja v Vuuren Blauw-Wit 436 9.2 151 2.10 138 9.72 147 3.06.3
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Joelle Walgers NEA-Volharding 1234 6.7 565 3.46 410 16.07 259 3.52.6
2 Joanna MacDonald Bijlmer 1151 6.9 521 3.28 374 15.87 256 4.28.7
3 Carla de Koning NEA-Volharding 1139 7.0 500 3.38 394 15.18 245 5.07.5
4 Esther Fonville Bijlmer 1084 6.9 521 3.20 358 12.84 205
5 Verena Markiet Bijlmer 1068 7.2 460 3.15 348 16.12 260 4.33.4
6 Bianca Reuver NEA-Volharding 930 7.5 403 3.09 336 12.03 191 5.29.1
7 Nadine Smit Startbaan 905 7.5 403 2.70 258 15.10 244 4.25.9
8 Marlinka Knispel Startbaan 890 7.6 385 2.76 270 14.60 235 4.37.8
9 Eline Helmonds Startbaan 790 7.7 368 2.70 258 10.58 164 4.50.8
10 Fleur Brouwer Startbaan 700 8.2 287 2.45 208 12.80 205 4.58.3
11 Yira Bijl NEA-Volharding 699 8.2 287 2.51 220 12.09 192 4.53.7
12 Krizia de Groot NEA-Volharding 687 7.9 334 2.48 214 9.34 139
13 Revey Lansdaal Startbaan 629 8.2 287 2.19 156 11.77 186 4.37.3
14 Shelley Bronshof Startbaan 561 8.0 318 2.19 156 6.97 87 4.49.3
15 Brigitta Pululu Startbaan 508 8.6 229 2.39 196 6.83 83
meisjes pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Niki Veeger Startbaan 1293 9.6 503 3.48 414 5.53 376 4.31.4
2 Maren Stoffels Blauw-Wit 1197 10.2 413 3.28 374 6.06 410 4.21.6
3 Elisa Theunis NEA-Volharding 1188 10.1 427 3.20 358 5.96 403
4 Annette Breddels Startbaan 1171 10.0 442 3.55 428 4.42 301 4.16.6
5 Ashima de Jong Blauw-Wit 1078 10.8 333 3.18 354 5.76 391 4.17.7
6 Daisy Abels NEA-Volharding 1022 10.2 413 3.23 364 3.68 245 4.32.7
7 Roxanne Waernes NEA-Volharding 1011 10.5 372 3.15 348 4.29 291 4.26.6
8 Paulien Siersma NEA-Volharding 964 10.7 346 2.99 316 4.44 302 4.08.9
9 Melanie Verhoef NEA-Volharding 947 11.3 273 3.12 342 4.87 332 4.10.3
10 Mieke Havik NEA-Volharding 944 11.3 273 2.97 312 5.26 359
11 Nikkie vd Vuurst AKU 928 10.7 346 2.98 314 3.98 268 4.14.1
12 Roos Kortekaas Startbaan 884 11.5 250 3.16 350 4.19 284 4.35.7
13 Claudia Schmitz NEA-Volharding 875 11.6 239 3.02 322 4.61 314 4.33.2
14 Vere v Gool Blauw-Wit 864 10.3 399 3.17 352 2.20 113
15 Stephanie Timmer NEA-Volharding 569 11.7 228 2.46 210 2.38 131 4.09.0
16 Tiza Rusch AKU 416 12.8 120 1.81 80 3.33 216 6.24.2
meisjes pupillen A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Dianthe Huis NEA-Volharding 1566 8.9 623 1.20 489 6.80 454 3.43.4
2 Kyoma Wang NEA-Volharding 1465 9.3 552 1.20 489 6.30 424
3 Svenja Busker NEA-Volharding 1449 9.3 552 1.15 452 6.65 445 3.57.4
4 Melissa Verkaik Startbaan 1388 9.9 457 1.25 526 5.98 405 4.41.5
5 Marit v Aggele NEA-Volharding 1243 9.8 472 1.05 379 5.77 392 4.40.4
6 Annette Verschraagen Waterland 1225 9.7 487 1.05 379 5.27 359 4.22.0
7 Chanti Calmez AKU 1218 9.0 604 1.00 342 4.04 272 3.41.0
8 Anoek Brussel Startbaan 1208 9.9 457 1.05 379 5.46 372 3.52.6
9 Jeanette vd Linden NEA-Volharding 1194 10.0 442 1.00 342 6.06 410 4.25.1
10 Jenny Meijer Startbaan 1177 10.3 399 1.05 379 5.89 399 4.21.3
11 Silvana Blijleven Startbaan 1164 10.0 442 1.05 379 5.03 343 4.13.7
12 Anouk Huisman NEA-Volharding 1128 9.7 487 0.95 306 4.91 335 4.20.8
13 Annemarie Sturkenboom Bijlmer 1082 10.7 346 1.00 342 5.81 394 5.36.3
14 Denise d.Rond NEA-Volharding 1051 10.1 427 1.00 342 4.17 282 4.59.9
15 Moira Dieters NEA-Volharding 1050 10.2 413 0.90 269 5.41 368 4.45.5
16 Stella de Kort Startbaan 931 10.7 346 0.95 306 4.12 279 4.36.4
17 Violet Acar Bijlmer 416 1.10 416
jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Laurens Holst Startbaan 1239 6.9 521 3.18 354 23.42 364 2.33.6
2 Timo Keesman Startbaan 1039 7.4 422 3.17 352 16.43 265
3 Sjoerd Ponstein Blauw-Wit 1033 7.2 460 2.89 296 17.22 277 2.23.5
4 Achmed Aueriaghel Blauw-Wit 924 8.5 243 2.73 264 27.65 417 2.25.2
5 Ferry Bloemen Startbaan 908 7.4 422 2.84 286 12.52 200 2.42.9
6 Nicky Onclin Blauw-Wit 854 7.8 351 2.89 296 12.94 207 2.40.3
7 Jonathan v Nie Bijlmer 849 8.1 303 2.64 246 18.81 300 2.38.3
8 Raphael Wolff AKU 801 7.5 403 2.45 208 11.97 190 2.22.4
9 Bram Goudriaan Blauw-Wit 727 8.7 215 2.45 208 19.04 304 2.43.8
10 Bob vd Jagt NEA-Volharding 702 8.0 318 2.64 246 9.29 138 2.37.5
11 Rens Uijttenboogaard Startbaan 698 8.5 243 2.48 214 14.93 241 2.53.4
12 Philippe Rusch AKU 674 8.0 318 2.53 224 9.00 132 2.36.7
13 Jorn vd Kolk AKU 344 10.9 1 2.00 118 14.00 225 2.40.7
jongens pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Darren Kolf NEA-Volharding 1532 6.5 611 3.75 468 30.75 453 4.28.3
2 Sidney Marte NEA-Volharding 1431 6.7 565 3.62 442 28.26 424 3.45.2
3 Yannick Raat NEA-Volharding 1300 6.9 521 3.22 362 27.68 417
4 Janniek Bartelson NEA-Volharding 1206 6.9 521 3.15 348 21.40 337 4.03.9
5 Koen Cortjens Startbaan 1194 6.9 521 3.18 354 20.12 319 4.17.0
6 Peter Paul Unger Bijlmer 1168 7.2 460 3.15 348 23.16 360 4.14.1
7 Rens Boekhoff Startbaan 1164 6.8 542 3.14 346 17.18 276 4.28.6
8 Arvid vd Bruggen Startbaan 1147 7.3 440 3.28 374 21.09 333 4.21.1
9 Jordi Visser Bijlmer 1140 7.3 440 3.12 342 23.00 358 4.11.8
10 Romain Amoureus Startbaan 1112 7.7 368 3.26 370 24.25 374 4.51.7
11 Viktor Verlint Blauw-Wit 1108 7.7 368 2.96 310 28.79 430 4.02.4
12 Jeroen Breewel Bijlmer 1089 7.2 460 2.96 310 20.09 319 4.57.0
13 Filip Knolak Startbaan 1061 7.6 385 2.88 294 24.84 382 4.23.4
14 Raoul Barbadillo NEA-Volharding 961 7.7 368 2.90 298 18.45 295 4.33.7
15 Karim Khamis Bijlmer 900 8.0 318 2.74 266 19.86 316 5.08.6
16 Maarten Schimmel Bijlmer 777 8.2 287 2.52 222 16.62 268 5.59.3
jongens pupillen A.1
1 Tijmen Meyer NEA-Volharding 1639 8.9 623 4.20 558 6.87 458 4.07.4
2 Johan Groot Startbaan 1516 9.3 552 3.93 504 6.91 460 4.17.3
3 Ruben Maas NEA-Volharding 1387 9.6 503 3.82 482 5.93 402 3.54.2
4 Vincent Holst Startbaan 1361 9.7 487 3.68 454 6.22 420 4.30.4
5 Arne Staphorsius Startbaan 1352 9.8 472 3.68 454 6.32 426 4.06.6
6 Jesse May NEA-Volharding 1306 9.9 457 3.59 436 6.11 413 4.08.5
7 Valentijn Janse Waterland 1286 9.8 472 3.36 390 6.30 424 4.03.8
8 Robbert Hermanns Startbaan 1285 9.9 457 3.59 436 5.77 392 3.50.0
9 Mitra Smit Startbaan 1284 9.6 503 3.59 436 5.06 345 4.15.1
10 Lorano Augustuszoon Blauw-Wit 1279 9.5 519 3.53 424 4.92 336 3.53.7
11 Xander Pul NEA-Volharding 1263 10.1 427 3.46 410 6.32 426 4.21.9
12 Bart Feenstra Waterland 1254 10.1 427 3.42 402 6.31 425 4.22.0
13 Mohammed Aueriaghel Blauw-Wit 1235 10.3 399 3.26 370 7.00 466 4.11.9
14 Joey Meister Blauw-Wit 1208 10.4 386 3.29 376 6.66 446
15 Mark v Hout Startbaan 1175 10.5 372 3.44 406 5.86 397 4.37.8
16 Niels den Heeten Startbaan 1173 10.3 399 3.51 420 5.19 354 5.08.2
17 Fardo Berende NEA-Volharding 1151 10.5 372 3.47 412 5.39 367 3.49.6
18 Lucas Kuijken Blauw-Wit 1130 10.0 442 3.12 342 5.07 346 4.15.3
19 Taraq Hok-Ahin NEA-Volharding 1120 10.3 399 3.16 350 5.45 371 4.25.4
20 Joost Koeten NEA-Volharding 1105 10.4 386 3.27 372 5.08 347 4.00.5
21 Kjell vd Berg Startbaan 1102 10.3 399 3.30 378 4.76 325 3.51.0
22 Niels Troost Startbaan 1059 10.4 386 3.31 380 4.32 293 4.52.6
23 Quinten Braster NEA-Volharding 988 10.9 321 3.04 326 5.00 341
24 Thijs Koopmans Startbaan 944 10.9 321 2.73 264 5.27 359 4.16.8
25 Pablo Hagenbeuk NEA-Volharding 815 11.4 262 2.60 238 4.62 315 4.28.0
26 Maarten v Wetten NEA-Volharding 726 11.8 218 2.65 248 3.88 260 4.39.3
jongens pupillen A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jorn Spiertz Waterland 1818 8.7 660 1.30 562 9.46 596
2 Martijn Bartelson NEA-Volharding 1743 8.9 623 1.35 599 7.99 521 3.43.5
3 Bart Cortjens Startbaan 1617 8.9 623 1.15 452 8.40 542
4 Leo Klink NEA-Volharding 1616 8.9 623 1.15 452 8.37 541
5 Justin Dormay NEA-Volharding 1527 8.9 623 1.10 416 7.40 488 3.27.4
6 John Muller Startbaan 1455 9.4 535 1.15 452 7.04 468
7 Joshua vd Kooi Startbaan 1433 9.2 569 1.10 416 6.69 448 3.48.7
8 Julian v Pelt Bijlmer 1420 9.6 503 1.20 489 6.36 428 5.03.0
9 Reinaldo Barbadillo NEA-Volharding 1404 9.7 487 1.10 416 7.63 501 3.54.1
10 Jeroen Keesman Startbaan 1395 9.3 552 1.20 489 5.19 354
11 Tim Frankfort NEA-Volharding 1389 9.1 587 1.15 452 5.13 350
12 Rick vd Jagt NEA-Volharding 1388 10.1 427 1.25 526 6.48 435
13 Sjors Konijn Waterland 1388 9.9 457 1.15 452 7.24 479 4.34.1
14 Yoran Zeilemaker NEA-Volharding 1384 9.7 487 1.20 489 6.04 408 3.33.3
15 Buddy Daemen NEA-Volharding 1372 9.9 457 1.20 489 6.32 426 4.11.2
16 Ruben Lie King Startbaan 1368 9.3 552 1.10 416 5.90 400
17 Jermaine Ristie NEA-Volharding 1329 9.4 535 1.05 379 6.14 415
18 Nick vd Peppel NEA-Volharding 1324 9.8 472 1.10 416 6.50 436
19 Sander Kapteyn NEA-Volharding 1292 9.8 472 1.10 416 5.97 404 3.56.6
20 Niels Ruhe Startbaan 1290 10.0 442 1.10 416 6.43 432 3.45.3
21 Robin Mijer NEA-Volharding 1211 10.0 442 1.00 342 6.34 427
22 Leon Haddad Blauw-Wit 1186 10.3 399 1.00 342 6.65 445 3.56.7
23 Wouter Bernard Blauw-Wit 1173 10.4 386 1.05 379 6.04 408 3.46.2
24 Nils Rondhuis NEA-Volharding 1166 10.5 372 1.05 379 6.15 415 4.05.1
25 Menno Visser Waterland 1072 10.4 386 0.95 306 5.59 380 4.44.0
26 Max Woesthoff NEA-Volharding 1056 11.0 308 1.00 342 6.00 406 4.32.6
27 David Wasch Waterland 902 10.8 333 0.90 269 4.41 300 4.45.1
28 Daniel Beydals Bijlmer 902 10.6 359 0.90 269 4.06 274 4.17.1
29 Kasper Melissant Startbaan 738 12.0 197 0.85 232 4.54 309 5.11.9

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina