Pupillen competitie Regio 1
9 mei 1998
Monnickendam
Org: av Monnickendam


meisjes pupillen C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Rianne Breedijk Zaanland 860 7.3 440 3.06 330 7.09 90 2.24
2 Petula Hartman Zaanland 724 8.2 287 2.64 246 12.03 191 2.47
3 Joyce Burger Zaanland 714 8.1 303 2.69 256 10.12 155 2.43
4 Lieske Yntema av Monnickendam 591 8.4 257 2.42 202 8.99 132 3.03
5 Alicia Eken Zaanland 547 8.9 189 2.42 202 10.19 156 3.06
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Tessel Faber Sagitta 1053 7.1 480 3.15 348 14.00 225 4.40
2 Meike van Hoogehuyze av Edam 981 7.3 440 2.94 306 14.58 235 4.30
3 Nathalie Monsees av 23 891 7.7 368 2.64 246 17.23 277 4.52
4 Marieke Jonkerman av Edam 863 7.8 351 2.84 286 14.06 226 4.21
5 Selma Evrengun av Edam 821 8.1 303 2.83 284 14.49 234 4.39
6 Nayara Zechiel Atos 808 8.0 318 2.95 308 11.53 182 5.15
7 Martine Veerman av Edam 788 7.5 403 2.64 246 9.33 139
8 Evelien Hogers Sagitta 774 8.0 318 2.70 258 12.44 198 6.67
9 Karin Leber av Edam 672 8.5 243 2.52 222 12.93 207 7.77
10 Chanel Roethof Sagitta 657 8.5 243 2.59 236 11.34 178 5.23
11 Greta Schilder av Edam 608 8.2 287 2.19 156 10.63 165 5.11
12 Patricia ten Rouwelaar Sagitta 514 8.6 229 2.16 150 9.15 135 5.25
13 Nadia van Lier Atos 473 8.9 189 2.29 176 7.89 108 5.13
14 Jutta Wijmans Sagitta 414 10.5 12 2.63 244 10.30 158 5.06
meisjes pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Liz Veerman av Edam 1389 9.7 487 4.03 524 5.56 378
2 Xiomara Barrenstein Sagitta 1323 10.1 427 3.37 392 7.69 504 4.42
3 Tessa Bos AAC 1266 10.0 442 3.58 434 5.74 390 3.56
4 Debby Bernhard Sagitta 1221 10.0 442 3.34 386 5.79 393
5 Madelein van Twisk av Edam 1172 10.2 413 3.60 438 4.71 321
6 Anna Krikke av Edam 1167 10.0 442 3.40 398 4.79 327 4.24
7 Janine Honingh Atos 1118 10.4 386 3.61 440 4.30 292 4.18
8 Lise Smit AAC 1087 10.3 399 3.36 390 4.39 298 4.10
9 Jamie Krook Atos 1063 10.2 413 3.28 374 4.08 276 4.10
10 Sacha Kemper av Edam 1006 10.4 386 2.87 292 4.81 328
11 Rosana Salden Sagitta 988 11.0 308 3.13 344 4.92 336 4.49
12 Nadine Kolijn av Edam 966 11.5 250 3.03 324 5.78 392 4.40
13 Ella Giskes av Monnickendam 933 11.2 285 2.91 300 5.10 348 4.45
14 Marloes Roos av Edam 924 10.9 321 2.86 290 4.59 313 4.10
15 Gabrielle Laman Sagitta 850 11.2 285 2.86 290 4.07 275 5.27
16 Marian Molenaar av Edam 761 12.3 167 2.79 276 4.66 318 4.00
17 Merel ter Beek Atos 668 12.1 187 2.23 164 4.65 317
18 Josha Heijenk av Monnickendam 667 12.0 197 2.43 204 3.96 266 4.27
19 Ayla Krijnen av 23 614 11.4 262 3.17 352 4.03
20 Elsie Vermeer Atos 614 12.3 167 2.52 222 3.44 225
meisjes pupillen A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Xaundrie Tjon-Affa Sagitta 1636 8.5 700 1.25 526 6.06 410 4.21
2 Tessa Stout av Monnickendam 1574 9.6 503 1.30 562 7.77 509 4.32
3 Joyce Keizer av Edam 1368 10.0 442 1.25 526 5.90 400 3.58
4 Rinia Car Sagitta 1332 9.7 487 1.05 379 7.00 466 4.13
5 Stephanie Oomens av Monnickendam 1304 10.2 413 1.10 416 7.16 475 4.35
6 Martiena Moes Zaanland 1243 10.8 333 1.15 452 6.86 458 4.10
7 Mara Lagerweg Sagitta 1235 10.0 442 1.10 416 5.54 377 5.03
8 Leidy Dijkstra av Monnickendam 1234 10.2 413 1.10 416 5.99 405 4.08
9 Lisa van Koningsveld av 23 1221 10.5 372 1.15 452 5.86 397 4.39
10 Lieke Schuuring Atos 1163 10.8 333 1.15 452 5.55 378 4.35
11 Reve Terborg Sagitta 1138 10.0 442 0.95 306 5.74 390 4.17
12 Annemarie Dorland av Edam 1134 10.0 442 1.05 379 4.59 313 3.58
13 Marjolein Schipper av Monnickendam 1113 10.8 333 1.10 416 5.34 364 4.56
14 Veerle van Balen av Monnickendam 1094 10.2 413 0.95 306 5.51 375 3.45
15 Shelly Kramer av Monnickendam 1086 10.2 413 0.90 269 5.97 404 4.47
16 Chantal Brugmans av 23 1086 11.0 308 1.05 379 5.89 399 4.16
17 Jtske Kuiper av Edam 1058 10.3 399 0.95 306 5.18 353 4.23
18 Carmen Stroeven av Monnickendam 1057 10.5 372 1.05 379 4.49 306 4.10
19 Britt Coster Atos 1005 11.1 296 0.95 306 5.96 403 5.12
20 Wietske Tijssen Atos 997 11.0 308 0.95 306 5.64 383 4.25
21 Marijse Vlaanderen av 23 995 11.7 228 1.05 379 5.71 388 4.53
22 Nienke van Hoogenhuyze av Edam 974 10.8 333 0.85 232 6.05 409 4.23
23 Lisa van der Molen av 23 904 10.7 346 0.90 269 4.26 289 4.56
24 Narana Dors Atos 872 11.4 262 0.95 306 4.47 304 5.37
25 Emily Gavan Sagitta 843 11.3 273 0.90 269 4.42 301
26 Kim Wals av 23 796 12.3 167 0.95 306 4.74 323
jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tom Buys Zaanland 1152 7.3 440 3.48 414 18.63 298 2.25
2 Misha van de Maas AAC 1149 7.2 460 3.11 340 22.28 349 3.11
3 Jim Bresser av Monnickendam 1058 7.5 403 2.93 304 22.46 351 8.57
4 Nick Monnikendam Atos Atos 1024 7.1 480 3.10 338 12.88 206 2.31
5 Joep van Gerven av 23 994 7.5 403 3.05 328 16.34 263 2.29
6 Michael Bak av Monnickendam 978 7.7 368 2.94 306 19.05 304 2.24
7 Mark van de Brink av Monnickendam 956 7.6 385 2.86 290 17.47 281 2.35
8 Christiaan Elsinga av 23 935 8.1 303 2.67 252 24.68 380 2.25
9 Ramon Brugman av Monnickendam 907 7.7 368 2.69 256 17.65 283 2.46
10 Mark Moelee Atos 867 7.9 334 3.00 318 13.39 215 2.38
11 Theo Kwakman av Edam 828 7.6 385 2.57 232 13.15 211 2.31
12 David Monsees av 23 821 8.2 287 2.74 266 16.63 268 2.46
13 Thomas Broos av 23 812 8.2 287 2.83 284 14.96 241 2.28
14 Dylan Doorten AAC 797 8.3 272 2.61 240 17.79 285 2.43
15 Victor Vlaming Zaanland 796 8.1 303 2.72 262 14.31 231 2.28
16 Bjorn Vennema AAC 779 8.1 303 2.72 262 13.35 214 2.26
17 Wilco Monen Atos 773 8.4 257 2.51 220 18.53 296 2.58
18 Laurens Hofstede Zaanland 757 8.3 272 2.60 238 15.31 247 2.44
19 Mark Oudwater AAC 707 7.9 334 2.24 166 12.94 207 3.10
20 Martijn vd Ouderaa Zaanland 680 8.5 243 2.41 200 14.68 237 2.38
21 Adil Achmir Atos 664 8.8 202 2.43 204 15.97 258 2.39
22 Stefan Peuchen av 23 637 8.5 243 2.53 224 10.90 170 2.50
23 Jorrit van der Bos av Monnickendam 633 8.5 243 2.29 176 13.32 214 2.44
24 Robbert van der Peet av Monnickendam 618 8.7 215 2.33 184 13.61 219 2.51
25 Arjan Goedmakers av Monnickendam 593 8.6 229 2.26 170 12.22 194 2.54
26 Merijn v Wouden Atos 556 8.8 202 2.17 152 12.64 202 3.01
27 Jesse ter Meulen AAC 543 8.7 215 2.21 160 10.81 168 2.41
28 Robin Bak av Monnickendam 527 9.2 151 2.26 170 12.86 206 2.53
29 Aron de Vries av 23 518 8.8 202 2.07 132 11.64 184 2.59
30 Lars Winkel av Monnickendam 470 9.5 116 2.08 134 13.68 220 3.10
31 Remy de Boer av Monnickendam 436 9.2 151 1.98 114 10.97 171 2.53
32 Martijn Goedmakers av Monnickendam 404 9.1 163 2.12 142 7.50 99 3.15
33 Tim Ramsche av Monnickendam 387 9.2 151 2.08 134 7.61 102
34 Dorus Strootman av Monnickendam 307 9.5 116 2.23 164 4.68 27 3.05
35 Casper Gielen av Monnickendam 280 9.8 83 1.98 114 6.81 83 3.15
36 Jochem de Koning av Monnickendam 180 9.8 83 1.48 14 6.80 83
jongens pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Michael Jonk av Edam 1332 6.9 521 3.40 398 27.34 413 3.53
2 Edwin Videler Atos 1223 7.1 480 3.41 400 21.86 343 4.17
3 Nasreddine Makhloeti Atos 1157 7.2 460 3.11 340 22.87 357 3.49
4 Frits Frederiks av Edam 1151 7.1 480 3.04 326 22.00 345 3.54
5 Joris Moes Zaanland 1120 7.5 403 3.38 394 20.42 323 3.44
6 Melle Vogels Atos 1113 7.2 460 3.19 356 18.56 297 4.28
7 Sinclair v Oort Zaanland 1092 7.4 422 3.06 330 21.64 340 4.50
8 Vincent van Leeuwen Atos 1088 7.8 351 3.06 330 26.85 407 4.25
9 Robin Kroon av Edam 1017 7.7 368 3.09 336 19.65 313
10 Sander Karten Zaanland 1005 7.7 368 3.03 324 19.71 313 4.19
11 Nick Jonk av Edam 897 7.4 422 2.68 254 13.71 221 4.13
12 Joey ter Meulen AAC 853 8.1 303 2.85 288 16.27 262 4.09
13 Thijs  Mossel av Edam 778 8.1 303 2.52 222 15.67 253
14 Jurrien Bakker av Monnickendam 726 8.8 202 2.53 224 18.77 300
15 Nout Kooij Atos 719 8.4 257 2.38 194 16.61 268
16 Jordi Keizer av Edam 672 8.9 189 2.34 186 18.57 297
17 Joris van Wouden Atos 654 8.8 202 2.58 234 13.54 218 5.19
jongens pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Davy Hutubessy Zaanland 1368 9.6 503 3.83 484 5.60 381 3.54
2 Gieljan Veenstra Atos 1234 9.8 472 3.33 384 5.56 378 4.51
3 Nick Lagerburg av Edam 1187 10.1 427 3.36 390 5.43 370 3.57
4 Oscar Vlaming Zaanland 1184 10.4 386 3.60 438 5.28 360 3.51
5 Koen Streekstra av 23 1139 10.0 442 3.22 362 4.91 335 4.01
6 Nick de Ruyter Atos 1135 10.3 399 3.26 370 5.38 366 4.01
7 Julien Eken Zaanland 1122 11.0 308 3.40 398 6.17 416
8 Norbert Hoven AAC 1109 10.3 399 3.20 358 5.16 352 3.49
9 Lars Weijens av 23 1098 10.5 372 3.13 344 5.62 382 4.04
10 Maxime Spits Zaanland 1079 11.0 308 3.39 396 5.51 375 4.14
11 Alex Bouwmeester Zaanland 1051 11.0 308 3.28 374 5.42 369 4.27
12 Neil Steggerda AAC 1016 10.7 346 3.00 318 5.16 352 3.51
13 Ian de Boer Zaanland 987 10.6 359 3.25 368 3.87 260 4.15
14 Nick vd Meulen Zaanland 972 11.2 285 3.10 338 5.12 349
15 Richard Visser av Monnickendam 871 11.9 207 2.80 278 5.68 386 4.57
16 Jaap-Dirk Tump av Edam 818 11.7 228 2.79 276 4.61 314 4.37
17 Ronald Pereboom av Monnickendam 783 11.7 228 2.42 202 5.17 353 5.26
18 Dirk Boonzajer av Monnickendam 756 12.5 148 2.50 218 5.74 390
19 Pascal Brugmans av 23 662 11.9 207 2.40 198 3.84 257 4.36
20 Valentijn vd Ruit Zaanland 569 13.0 102 2.25 168 4.40 299 5.00
jongens pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
16 Jeffrey Jonk av Edam 1874 9.1 587 1.47 699 9.29 588
14 Flip Kemper av Edam 1801 8.7 660 1.30 562 9.11 579
7 Wout van Wengerden av Monnickendam 1783 9.2 569 1.40 641 8.99 573 3.33
1 Kelly v Oort Zaanland 1731 8.4 720 1.25 526 7.35 485 4.30
8 Victor van de Poel av Monnickendam 1580 8.9 623 1.15 452 7.71 505 3.42
2 Jasper Breedijk Zaanland 1577 9.1 587 1.20 489 7.63 501 3.44
18 Paul Heslinga av 23 1494 9.0 604 1.15 452 6.53 438 3.50
15 Nico Zwarthoed av Edam 1451 9.9 457 1.20 489 7.70 505 3.38
13 Nick Bouman av Edam 1394 10.1 427 1.20 489 7.21 478
19 Joost Schokkenbroek av 23 1370 9.1 587 1.00 342 6.58 441 3.54
3 Jorrit Stad Zaanland 1365 10.1 427 1.20 489 6.72 449 3.59
12 Maarten Vleeschhouwer Atos 1300 10.1 427 1.15 452 6.25 421 4.03
17 Boudewijn Elsinga av 23 1277 10.1 427 1.05 379 7.09 471 4.09
5 Robert Lof av Monnickendam 1264 10.6 359 1.15 452 6.79 453 4.14
4 Patrick Fritzenwanker Zaanland 1157 10.9 321 1.10 416 6.22 420
6 Niek Vlaar av Monnickendam 1116 10.9 321 1.10 416 5.57 379 4.17
11 Sjerp van Wouden Atos 955 11.4 262 0.95 306 5.70 387 5.51
20 Joris van den Tol av 23 910 11.7 228 0.95 306 5.52 376 4.48
9 Joeri Vlier Atos 421 13.4 68 0 5.18 353 6.04
10 Elayte Zomer Atos 232 0.85 232

Bovenzijde pagina
Naar Pupillencompetitie overzicht
Naar Startpagina