Finale pupillen competitie Distrikt West 1
organisator: Almere'81
Almere, 2 oktober 1993


Meerkamp uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


EINDSTAND
(de wedstrijd werd pas in oktober gehouden omdat op de oorspronkelijk geplande dag, 25 september
de wedstrijd na de estafettes afgelast werd vanwege de regen

Meisjes pupillen C 40 m sprint verspringen balwertpen totaal
1 Lena Dekker SAV 8.3 174 2.70 158 14.77 138 470
2 Tessa Beerteen SAV 7.9 236 2.72 162 8.40 19 417
3 Nariet de Greeux SAV 8.0 220 2.41 100 9.28 38 358
4 Ilse Prins SAV 8.8 105 2.34 86 7.80 6 197
Meisjes pupillen B 40 m sprint hoogspringen balwertpen totaal
1 Miriam Vonk Zuidwal 7.1 380 1.10 316 20.04 218 914
2 Annelies Huls Hellas 6.9 421 0.95 206 21.96 244 871
3 Feake Huisnar Zuidwal 6.9 421 1.00 242 15.28 147 810
4 Mariska de Heer av DEM 7.3 341 1.05 279 16.54 166 786
5 Wieke Baart av DEM 6.8 442 0.85 132 18.96 203 777
5 Ilona Lena Hellas 7.4 322 1.00 242 19.70 213 777
7 Linda v Russte av DEM 7.0 400 0.95 206 15.86 156 762
8 Dana Gunther av DEM 7.2 360 1.00 242 12.28 96 698
9 Jayanthi Riteco av DEM 7.4 322 1.00 242 14.04 126 690
10 Jeaninne Stoops Hellas 7.3 341 0.90 169 17.16 176 686
11 Leonie Walstijn Hellas 7.2 360 0.85 132 15.36 148 640
12 Ta'ara Spreenbrourer Zuidwal 7.7 269 0.95 206 15.80 155 630
13 Ragna Senf Zuidwal 7.5 304 1.00 242 11.60 83 629
14 Stella Faun Zuidwal 7.4 322 0.85 132 9.42 41 495
15 Irene Zollinger Hellas 8.6 132 0.85 132 13.10 110 374
Meisjes pupillen A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Francis Reyneker av DEM 9.1 486 4.14 446 7.10 371 1303
2 Danielle Kuitier Almere 9.5 419 3.83 384 6.59 342 1145
3 Jiske de Goede Pijnenburg 9.4 435 3.81 380 6.18 317 1132
4 Annie-Jo Hulshof av DEM 9.5 419 3.69 356 6.76 352 1127
5 Laura v Leeuwen Pijnenburg 9.3 452 3.65 348 6.30 324 1124
6 Haoni Gunther av DEM 9.5 419 3.64 346 5.73 289 1054
7 Liselotte Toepoel av DEM 9.5 419 3.54 326 5.67 285 1030
7 Marit Bolder av Edam 9.7 387 3.48 314 6.37 329 1030
9 Marijke Driessen Almere 9.8 372 3.40 298 6.72 349 1019
10 Racida Bonhout av Edam 9.5 419 3.17 252 6.30 324 995
11 Charlene Tol av Edam 10.1 327 3.68 354 5.31 262 943
12 Arna v Beek Pijnenburg 10.0 342 3.38 294 5.48 273 909
13 Aioee penning Pijnenburg 10.0 342 3.27 272 5.37 266 880
14 Fabienne Aardenburg av DEM 10.4 286 3.34 286 5.83 295 867
15 Jennefer Baars Almere 10.2 313 3.25 268 4.96 238 819
16 Carolien kook av Edam 10.6 259 3.13 244 5.95 303 806
17 Sabrina Visser Almere 10.7 246 3.23 264 4.95 238 748
18 Irene v Zonneveld av Edam 10.8 234 3.28 274 4.56 211 719
19 Inge Namink Almere 11.9 109 2.77 172 4.54 209 490
Meisjes pupillen A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Laurien Boos av HERA 9.5 419 4.32 482 7.77 409 1310
2 Silke v d Vliet Startbaan 9.3 452 3.99 416 6.48 335 1203
3 Iris Jansen - av HERA 9.8 403 3.79 376 5.85 297 1076
4 Marieke Siert SAV 10.0 342 3.31 280 7.68 404 1026
5 Suzanne v Grieken Startbaan 9.8 372 3.56 330 5.05 245 947
6 Sirsten de Vries SAV 9.9 357 3.45 308 5.39 267 932
7 Ryanne v d #iele av HERA 10.1 327 3.37 292 5.61 281 900
8 Helen Naaima av HERA 10.0 342 3.48 314 4.55 210 866
9 Karen Ruiter av HERA 10.5 272 3.33 284 5.43 270 826
10 Harlous Veel SAV 9.9 357 3.30 278 4.23 187 822
10 Stephanie Robles Startbaan 10.0 342 3.13 244 4.92 236 822
12 Ellen Zwaan SAV 10.1 327 3.25 268 4.37 197 792
13 Marion Dekker SAV 11.2 185 2.97 212 5.34 264 661
14 Lisa Cowan Startbaan 10.7 246 3.12 242 4.02 171 659
15 Orla O'Šullivan Startbaan 11.9 109 2.53 124 3.69 145 378
Meisjes pupillen A2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Nadine de Goede Pijnenburg 8.9 522 4.26 470 9.66 506 1498
2 Trisha Borst Zaanland 8.7 560 4.14 446 8.30 437 1443
3 Diana v Rooyen av Edam 9.0 504 4.19 456 9.05 476 1436
4 Paulien Hanse Pijnenburg 8.8 541 4.06 430 6.73 350 1321
5 Karin Doorn Almere 9.0 504 3.96 410 7.22 378 1292
6 Irma Boogaard av Edam 9.1 486 4.00 418 7.35 385 1289
7 Selma Veermans av Edam 9.0 504 3.94 406 7.01 366 1276
8 EÔske v Wanrooy Almere 9.2 469 3.90 398 6.75 351 1218
9 Dorien Kuiken av Edam 9.0 504 3.87 392 5.87 298 1194
10 Desiree de Haan Zaanland 9.7 387 4.00 418 7.32 384 1189
11 Sonja Hoekmeijer Zaanland 9.4 435 3.83 384 6.85 357 1176
12 Nathalie v d Eng Zaanland 9.5 419 3.79 376 6.74 351 1146
13 Kim Blesing Zaanland 9.5 419 3.86 390 6.15 315 1124
14 Amy Jonk av Edam 9.3 452 3.58 334 6.09 312 1098
15 Joyce Kalwij Startbaan 9.9 357 3.87 392 6.48 335 1084
16 Saskia v Vulpen Pijnenburg 10.0 342 3.51 320 7.50 394 1056
17 Renske Maas Almere 9.4 435 3.42 302 5.50 274 1011
18 Nathalie Jamin Almere 10.0 342 3.68 354 5.86 297 993
19 Maaike Bots Startbaan 10.1 327 3.41 300 6.92 361 988
20 Chantal v d Laan Pijnenburg 10.0 342 3.22 262 5.89 299 903
21 Lydia Doeswijk Almere 10.3 299 3.25 268 6.39 330 897
22 Emmeline Wilhelmis Startbaan 10.5 272 3.40 298 6.29 324 894
23 Annemarie de Vries Startbaan 10.6 259 3.23 264 6.33 326 849
24 Esther v Hemert Pijnenburg 9.9 357 3.26 270 4.14 180 807
25 Elvira de Ridder Startbaan 10.7 246 3.18 254 5.07 246 746
Meisjes pupillen A2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Ulla v Willigen Clytoneus 9.0 504 4.08 434 9.74 510 1448
2 Mariska Koerts Atos 9.1 486 4.34 486 7.90 416 1388
3 Marjolein de Wilde av HERA 9.2 469 4.19 456 7.60 399 1324
4 Lindsey Tuhuteru Clytoneus 9.3 452 4.16 450 7.42 389 1291
5 Shanti Straub Clytoneus 9.4 435 4.00 418 8.19 431 1284
6 Laura v d Bosch Atos 9.2 469 4.12 442 6.82 355 1266
7 Tessa Ooms av HERA 9.4 435 4.35 488 6.23 320 1243
8 Manon Kruijer av HERA 9.3 452 4.12 442 5.66 285 1179
9 Floortje Bovens Clytoneus 9.5 419 4.04 426 6.00 306 1151
10 Paula Groen av HERA 9.5 419 3.75 368 6.08 311 1098
10 Corinne Avis Clytoneus 9.6 403 3.54 326 7.06 369 1098
12 Mieke Kemper av HERA 9.5 419 3.79 376 5.62 282 1077
13 Patty Klaassenbos Atos 9.9 357 3.63 344 6.44 333 1034
14 Sara Winter Atos 10.1 327 3.37 292 6.95 363 982
15 Chantal v t Meij Atos 10.1 327 3.33 284 6.62 343 954
Jongens pupillen C 40 m sprint verspringen balwertpen totaal
1 Ernst Moreels av FIT 6.7 464 3.54 326 23.88 270 1060
2 Jeroen Rouwerdink av FIT 6.8 442 3.42 302 27.46 314 1058
3 Sander Riesener AAC 7.3 341 3.62 342 29.02 333 1016
4 Valerie Sedoc AAC 7.2 360 3.57 332 26.08 297 989
5 Michel Loobuik Castricum 7.5 304 3.11 240 29.88 343 887
Jeroen v Egmond Suomi 7.1 380 3.27 272 21.26 235 887
7 Anton Bijman Castricum 7.4 322 3.10 238 27.40 314 874
8 Marcel Ootman Castricum 7.6 286 2.84 186 35.04 400 872
9 Daan Bothof Suomi 7.4 322 3.33 284 22.86 256 862
10 eric Vegeleb Suomi 7.3 341 3.34 286 15.32 147 774
11 Kevin Lie av FIT 7.3 341 3.10 238 16.82 171 750
12 edward Kliphuis av FIT 7.6 286 3.04 226 17.46 180 692
13 Tycho v Iwaarden Castricum 7.8 252 2.86 190 19.16 206 648
14 Arnold de Groot Suomi 7.4 322 3.13 244 10.98 72 638
15 Ruben Schoon AAC 8.1 204 2.56 130 22.32 249 583
16 Henk vd Putte Suomi 8.0 220 2.84 186 16.48 166 572
17 Hielke Weda Castricum 8.0 220 2.70 158 16.62 168 546
18 Joppe de Vree AAC 8.0 220 2.69 156 14.20 129 505
Jongens pupillen B 40 m sprint hoogspringen balwertpen totaal
1 Floris Raat Nea Volharding 6.4 535 1.20 389 28.62 328 1252
2 Tin Veidt Startbaan 6.6 487 1.10 316 29.86 343 1146
3 Kenneth Sulkers Nea Volharding 6.9 421 1.10 316 23.40 264 1001
4 Kimo Mustafa Nea Volharding 7.0 400 1.00 242 25.80 294 936
5 Niels v Rijswijk Startbaan 7.0 400 1.05 279 22.30 249 928
6 Guido v Vetten Nea Volharding 6.9 421 1.00 242 23.04 259 922
7 Colin Landaal Startbaan 7.5 304 1.00 242 16.08 159 705
8 Rob Plekenpol Nea Volharding 7.6 286 0.95 206 18.90 202 694
9 Sven Alofsen Startbaan 8.1 204 0.75 59 21.88 243 506
Jongens pupillen A1 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Egon Spits Nea Volharding 9.0 504 4.01 420 7.68 404 1328
2 Jord de Wijn Almere 9.2 469 3.96 410 7.11 372 1151
3 Dennis v d Verke Almere 9.2 469 3.97 412 7.00 366 1247
4 Danillo Felizdaal Almere 9.5 419 3.86 390 7.90 416 1225
5 Joris Fels Nea Volharding 9.4 435 3.89 396 6.90 360 1191
6 Erwin v d Laan Almere 9.2 469 3.70 358 6.94 362 1189
7 Guido Euyvenhoven AAC 9.6 403 3.73 364 7.66 403 1170
8 Paul bluvers Zuidwal 9.4 435 3.72 362 6.48 335 1132
9 Jorai Bronkhorst av DEM 9.4 435 3.89 396 5.72 288 1119
10 Benjatin lreiksŤn Zuidwal 9.5 419 3.64 346 5.85 297 1062
11 Machiel Roelse av DEM 9.8 372 3.50 318 6.90 360 1050
12 Michael Soit; Nea Volharding 9.9 357 3.51 320 6.22 320 997
13 Stephan Pruikaa AAC 9.8 372 3.60 338 5.56 278 988
14 Niels Quist av DEM 9.9 357 3.48 314 6.09 312 983
15 Ramon v Kranen Zuidwal 9.8 372 3.53 324 5.22 256 952
16 Ruben v d Born av DEM 10.1 327 3.24 266 6.85 357 950
17 Rodny Stoc Almere 10.1 327 3.30 278 6.28 323 928
18 Jaap Stricker AAC 10.3 299 3.70 358 5.44 270 927
19 Rob Tiggelsan av DEM 10.4 286 3.46 310 6.15 315 911
20 Bart Vos Zuidwal 10.0 342 3.25 268 5.74 290 900
21 Joost [rosse Nea Volharding 10.1 327 3.26 270 5.73 289 886
22 David Schoon' AAC 10.8 234 3.21 260 5.82 295 789
23 Rob v Breenen Nea Volharding 10.5 272 2.76 170 4.69 220 662
24 Ruben Raadsheer Zuidwal 10.2 313 0 5.78 292 605
Jongens pupillen A1 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Edward Wolters OSM'75 9.4 435 3.84 386 8.08 425 1246
2 Ronald v d Bij Noordkop 9.5 419 3.62 342 8.18 431 1192
3 Johnny v Rijn Noordkop 9.5 419 3.70 358 6.95 363 1140
4 Raoul v Ginkel Atverni 9.2 469 3.73 364 5.92 301 1134
5 Jurgen Sernee Holland 9.2 469 3.53 324 6.22 320 1113
6 Michael de Ruiter Holland 9.6 403 3.64 346 6.84 356 1105
7 Roeland Pot" Atverni 9.9 357 3.78 374 7.07 370 1101
8 Paul Hoeyenboach Atverni 9.6 403 3.66 350 6.53 338 1091
9 Pablo Carde headoza Holland 9.5 419 3.58 334 6.15 315 1068
10 Ruud Heyasan OSM'75 9.9 357 3.48 314 7.23 379 1050
11 Jeroen Harren Holland 10.0 342 3.58 334 7.03 367 1043
12 Jeroen Riteco Noordkop 9.6 403 3.38 294 6.42 332 1029
13 Danny Laan Noordkop 9.6 403 3.50 318 5.63 283 1004
14 Robert Be~ Atverni 9.9 357 3.22 262 7.30 383 1002
15 Michel 8adcisoen OSM'75 10.2 313 3.70 358 6.25 321 992
16 Lare v d Bruggen Holland 9.8 372 3.37 292 5.98 305 969
17 Arjan de Hik Atverni 10.0 342 3.57 332 5.48 273 947
18 Doainik Beijler OSM'75 10.6 259 3.41 300 7.31 383 942
19 Sjoerd Knoop Noordkop 11.2 185 2.92 202 6.72 349 736
Jongens pupillen A2 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Wouter Veuger Waterland 8.8 541 4.27 472 9.65 506 1519
2 Dennis Langer Almere 9.0 504 3.81 380 9.55 501 1385
3 Colin Bakker Almere 9.1 486 4.12 442 7.90 416 1344
4 Arie de Oude Almere 9.8 372 4.12 442 9.96 521 1335
5 Leon Sars av DEM 9.2 469 4.08 434 8.08 425 1328
6 Chris Bossong Zaanland 9.1 486 4.10 438 7.48 393 1317
7 Laurens Rijswijk Zaanland 9.3 452 3.65 348 8.75 460 1260
8 Jorden Chamid Almere 9.5 419 3.71 360 8.34 439 1218
9 Sebastiaan Breedijk Zaanland 9.7 387 3.54 326 8.66 456 1169
10 Hendrik Best Zaanland 10.0 342 3.67 352 8.80 463 1157
10 Nicander Kemper Waterland 9.5 419 3.56 330 7.76 408 1157
12 Martin v Dijk Zaanland 9.7 387 3.67 352 7.51 394 1133
13 Ben Bloedjes av DEM 9.4 435 3.65 348 6.71 349 1132
14 Dylan Taams Waterland 9.5 419 3.62 342 6.92 361 1122
15 Lars Goeman av DEM 9.6 403 3.65 348 6.71 349 1100
16 Wouter v Amstel Almere 9.8 372 3.71 360 6.51 337 1069
17 Edwin Reckewell av DEM 10.2 313 3.49 316 7.62 400 1029
18 Peter de Vries av DEM 10.0 342 3.45 308 6.15 315 965
19 Ilja Rijpkema Waterland 10.2 313 3.22 262 6.04 308 883
Jongens pupillen A2 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Martin Berghouwer SAV 8.8 541 4.65 550 9.45 496 1587
2 Mick Tuhuteru Clytoneus 9.1 486 4.49 517 9.02 474 1477
3 Jos de Bruijn Clytoneus 9.1 486 4.23 464 8.26 435 1385
4 Erwin Steltenpool SAV 9.4 435 3.98 414 8.76 461 1310
5 Jorrit Thiele Clytoneus 9.6 403 4.03 424 8.87 467 1294
6 Patrick Pijnaker Startbaan 9.5 419 3.86 390 9.03 475 1284
7 Jelle Heisen Clytoneus 9.1 486 4.17 452 6.26 322 1260
8 Joost v Ginkel Startbaan 9.5 419 3.90 398 8.19 431 1248
9 Bart Breddels Startbaan 9.8 372 3.70 358 9.48 497 1227
10 Jorrot Vergeer Clytoneus 9.2 469 4.03 424 6.40 330 1223
11 Sven de Vries SAV 9.4 435 3.53 324 7.99 421 1180
12 Jordi Lansdaal Startbaan 10.0 342 3.34 286 7.13 373 1001
13 Gerben Vrolijk SAV 10.7 246 3.29 276 8.32 438 960
14 Tim Groenedijk Startbaan 10.5 272 3.49 316 6.78 353 941
15 Remmert Dekker SAV 10.5 272 3.36 290 5.90 300 882

Bovenzijde pagina
Competitie overzicht andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.08.2006