Pupillen competitie
organisator: Zaanland
Zaandam, 23 mei 1992


Meerkamp uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


meisjes pup C totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 600 m
1 Mariska de Heer DEM 680 7.4 322 0.80 96 5.31 262 4.25.7
2 Leonie Gruneberg Zaanland 592 7.6 286 0.85 132 4.06 174 4.03.3
3 Ingrid Hensbergen av Edam 513 7.9 236 0.85 132 3.69 145 4.40.7
4 Linda Mulder Nea Volharding 513 7.9 236 0.85 132 3.69 145 5.06.5
5 Nienke Blokker DEM 464 8.5 146 0.95 206 3.28 112 5.42.5
6 Jayanthi Riteco DEM 451 8.0 220 0.75 59 4.03 172 4.51.6
7 Corine Smit Lycurgus 415 7.7 269 0.60 1 3.69 145 4.18.4
8 Jennefer Hensbergen av Edam 411 8.0 220 0.75 59 3.52 132 4.42.3
9 Manon Breedijk Zaanland 410 7.5 304 0.70 22 2.95 84 4.05.6
10 Leontien Dorland av Edam 409 7.9 236 0.85 132 2.49 41 4.35.4
11 Eefje Jetten Zaanland 379 8.0 220 0.70 22 3.59 137 5.10.8
12 Renske Dijkhuis Nea Volharding 369 8.3 174 0.70 22 4.05 173 5.30.0
13 Natasja Berenschot DEM 332 8.2 189 0.65 1 3.65 142 5.03.0
14 Carolien Postuma av Castricum 322 8.0 220 0.00 1 3.15 101
15 Inge v Noord Suomi 319 8.4 160 0.80 96 2.72 63
16 Janneke v Wissen av Edam 294 8.6 132 0.70 22 3.62 140 5.11.8
17 Danielle vd Bosch Zaanland 286 8.3 174 0.70 22 3.02 90 5.24.6
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Petra de Carpentier av Castricum 889 6.7 464 3.66 350 11.14 75 3.50.4
2 Marieke Kuylman av Castricum 813 6.9 421 3.51 320 11.00 72 4.03.8
3 Renate Pirovano DEM 784 7.1 380 3.14 246 16.02 158
4 Naomi Gunther DEM 766 7.0 400 3.19 256 13.12 110
5 Marit Balder av Edam 697 7.2 360 3.12 242 12.26 95 4.09.3
6 Marlies Vendel av Castricum 669 7.7 269 2.85 188 19.62 212 4.05.3
7 Anielle Castricum av Castricum 642 7.6 286 2.97 212 15.10 144 4.28.4
8 Patricia ten Cate Zaanland 634 7.6 286 3.18 254 12.22 94 4.26.7
9 Fabienne Aardenburg DEM 610 7.7 269 2.88 194 15.34 147 4.46.4
10 Mijke Ris DEM 610 7.5 304 2.95 208 12.42 98
11 Wendy Focke Nea Volharding 576 7.7 269 2.92 202 12.82 105
12 Carolien Knook av Edam 483 7.7 269 2.64 146 10.82 68 4.38.0
13 Hester Kooy av Castricum 465 7.8 252 2.57 132 11.46 81 5.02.4
14 Linda Steur av Edam 438 8.0 220 2.48 114 12.74 104 5.02.8
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Diana v Rooyen av Edam 1109 9.3 452 1.10 316 29.74 341 3.32.5
2 Trisha Borst Zaanland 979 9.3 452 1.15 352 17.08 175 3.47.4
3 Sonja Hoekmeijer Zaanland 915 9.4 435 0.95 206 24.20 274 4.25.5
4 Irma Boogaard av Edam 887 9.6 403 1.10 316 16.64 168 4.10.7
5 Tialda de Zwarte av Castricum 881 9.7 387 1.05 279 19.80 215 4.05.7
6 Selma veerman av Edam 848 9.8 372 1.15 352 13.90 124 3.52.2
7 Mara Yong Zaanland 840 10.1 327 1.00 242 24.00 271 4.02.0
8 Annemarie Blank Zaanland 789 10.1 327 1.05 279 17.64 183
9 Amy Jonk av Edam 784 9.8 372 1.05 279 14.46 133 3.54.3
10 Esther Buschman DEM 783 9.4 435 0.95 206 15.00 142
11 Carine Jansen av Edam 774 10.6 259 1.05 279 21.30 236 4.38.5
12 Martine Enthoven av Castricum 739 10.6 259 1.05 279 18.82 201 4.14.9
13 Carmen Kroon Lycurgus 720 10.4 286 1.00 242 18.24 192
14 Janneke Schouten av Edam 714 10.1 327 1.05 279 12.96 108 4.08.6
15 Jessica Homburg av Castricum 703 10.5 272 0.90 169 23.26 262 4.31.3
16 Desiree de Haan Zaanland 699 10.2 313 1.00 242 15.12 144 4.43.0
17 Anne-Jette Landman Dem 681 10.4 286 1.05 279 13.42 116
18 Rowena Paschedag Lycurgus 661 10.2 313 0.90 169 17.34 179
19 Gwen Krab DEM 644 10.7 246 0.95 206 18.20 192 5.11.2
20 Dorien Kuiken av Edam 637 9.7 387 0.95 206 9.58 44 4.08.3
21 Thea Verweij Nea Volharding 627 10.4 286 1.00 242 12.50 99 3.47.7
22 Aylin Oguz Zaanland 624 10.4 286 0.95 206 14.40 132 4.03.7
23 Liselot de Wilde DEM 620 10.4 286 0.95 206 14.14 128
24 Inge Vermorken av Castricum 606 10.1 327 0.90 169 13.12 110 4.01.0
25 Sanne Bruin Suomi 605 10.3 299 0.90 169 14.70 137
26 Cathelijne v Kesteren Nea Volharding 604 10.2 313 0.95 206 11.70 85 4.25.4
27 Linda Figge av Edam 589 10.7 246 0.95 206 14.70 137 4.07.3
28 Nikki v Laar Suomi 546 10.7 246 0.90 169 14.36 131
29 Tijske de Zeeuw av Castricum 511 10.7 246 0.90 169 12.32 96 4.31.8
30 Sonja Visser Suomi 506 10.6 259 0.90 169 11.32 78 4.55.3
31 Frida Lingen av Castricum 428 11.2 185 1.00 242 7.54 1 4.38.4
32 Susanne v Leeuwen av Castricum 404 10.3 299 0.75 59 9.66 46 4.47.6
33 Ingrid de Graaf av Edam 375 11.6 140 0.80 96 14.84 139 5.15.1
34 Sanne Lubbers DEM 337 11.6 140 0.85 132 10.66 65
35 Hilda v Noord Suomi 284 11.9 109 0.85 132 9.52 43
36 Johanneke Ernsting Nea Volharding 272 11.6 140 0.85 132 5.45.8
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Suzanne Dekker Zaanland 1260 8.9 522 3.97 412 6.32 326 3.34.4
2 Sanne Bakker DEM 1206 9.4 435 4.20 458 6.12 313 3.39.3
3 Hanneke Roelse DEM 1186 9.5 419 4.15 448 6.21 319 3.53.3
4 Ilona Zeilmaker Suomi 1143 9.4 435 3.76 370 6.53 338 3.44.1
5 Anke Vendel DEM 1115 9.4 435 3.60 338 6.59 342 4.24.5
6 Sandra Gruneberg Zaanland 1077 9.5 419 3.86 390 5.40 268 3.55.1
7 Stefana Marinescu DEM 1074 9.8 372 3.40 298 7.68 404
8 Danielle Jak Lycurgus 1060 9.8 372 3.56 330 6.86 358 3.45.5
9 Nicloe Barneveld Suomi 1021 10.3 299 3.03 224 9.50 498
10 Linda Verniers av Edam 1007 9.6 403 3.34 286 6.19 318 3.41.9
11 Sanne Zwart DEM 1006 9.7 387 3.72 362 5.23 257 4.32.7
12 Marije Dekker av Castricum 990 9.7 387 3.38 294 6.05 309 4.14.4
13 Bianca Bruins DEM 966 9.9 357 3.49 316 5.79 293
14 Tanja Roelofsen Zaanland 959 9.9 357 3.29 276 6.33 326 4.39.3
15 Marleen Giskens Lycurgus 955 9.6 403 3.18 254 5.87 298 4.14.9
16 Sabien Olsthoorn Zaanland 940 10. 342 3.30 278 6.22 320 4.23.3
17 Christa v Grevenhof DEM 939 10.1 327 3.35 288 6.29 324 4.20.8
18 Paula de Haas Zaanland 915 9.9 357 3.40 298 5.28 260 4.11.4
19 Wanda Zijl Suomi 915 10.1 327 3.49 316 5.46 272
20 Irma Jacet av Castricum 882 10.2 313 3.34 286 5.64 283 4.18.5
21 Linda Jansen Suomi 873 10.5 272 3.46 310 5.76 291
22 Susanne Schuppert av Edam 870 10.1 327 3.20 258 5.67 285
23 Jolanda Wolters Lycurgus 860 9.7 387 3.15 248 4.77 225 3.52.9
24 Jessica Mulder Nea Volharding 812 10.2 313 2.89 196 5.95 303 4.17.7
25 Annemieke Schouwenaar Suomi 777 9.6 403 3.78 374 0
26 Amalie Wiggins Zaanland 767 9.8 372 2.96 210 4.21 185 4.21.9
27 Sonja v Hattem Zaanland 764 9.9 357 3.04 226 4.16 181 4.21.1
28 Linda de Heer DEM 755 10.2 313 3.00 218 4.75 224 4.01.9
29 Mieke v Wissen av Edam 729 10.7 246 3.05 228 5.20 255 4.19.4
30 Franka Jung Suomi 714 9.8 372 2.43 104 4.95 238
31 Marloes Nieuwenhuys Zaanland 695 10.2 313 3.10 238 3.67 144 4.14.7
32 Ibojka v Klaveren Zaanland 545 11.3 174 2.84 186 4.21 185 4.24.1
33 Cindy de Rijk Nea Volharding 534 10.9 221 2.75 168 3.68 145 5.17.3
jongens pup C totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 600 m
1 Floris Raat Nea Volharding 1064 6.7 464 1.05 279 6.24 321 3.52.8
2 Frank Weber av Edam 1031 6.8 442 0.95 206 7.31 383 3.43.9
3 Kenneth Sulkers Nea Volharding 896 7.0 400 0.95 206 5.75 290 3.55.4
4 Martin Kemper av Edam 804 7.3 341 0.85 132 6.41 331 5.01.2
5 Gijs Vos Suomi 790 6.9 421 0.85 132 4.94 237 4.09.7
6 Kelving Ebbinge Suomi 757 7.8 252 0.95 206 5.88 299 4.06.9
7 Hugo de Haan Zaanland 747 7.2 360 0.85 132 5.20 255 3.51.7
8 Jan de Vries Nea Volharding 747 7.2 360 0.85 132 5.21 255 4.00.8
9 Edwin Res av Castricum 746 7.7 269 0.90 169 6.04 308 4.41.4
10 Evert-Jan Kooi Zaanland 707 7.2 360 0.75 59 5.72 288 3.54.2
11 Erik de Wal Nea Volharding 672 7.6 286 0.85 132 5.19 254 4.11.2
12 Guido v Wetten Nea Volharding 647 7.4 322 0.90 169 3.83 156 4.36.6
13 Frank Hoving av Castricum 646 7.9 236 0.85 132 5.56 278 5.14.1
14 Andreas Koet av Castricum 622 7.6 286 0.85 132 4.47 204 4.22.4
15 Tom Nieuwenhuys Zaanland 598 7.7 269 0.85 132 4.37 197
16 Tom Patist av Castricum 593 7.9 236 0.80 96 5.29 261
17 Rolf Hoogenberg Nea Volharding 592 8.0 220 0.90 169 4.46 203 4.33.2
18 Joris Takkenberg Lycurgus 578 7.9 236 0.80 96 5.07 246 4.39.0
19 Martin Broersma DEM 561 8.2 189 0.90 169 4.45 203
20 Arend Jan v Lent Suomi 559 8.1 204 0.80 96 5.26 259 5.03.3
21 Sem Bleeker DEM 540 7.9 236 0.75 59 5.05 245
22 Paul v Rooyen av Edam 535 7.6 286 0.75 59 4.27 190 4.44.6
23 Sander Aardenburg Zaanland 532 7.8 252 0.80 96 4.20 184 4.27.9
24 Peter Westra av Castricum 520 7.6 286 0.70 22 4.58 212 4.36.8
25 Frank Smit av Castricum 517 7.6 286 0.65 1 4.83 230
26 Sietse Verhoog Nea Volharding 514 8.2 189 0.75 59 5.37 266 4.45.4
27 Jesper Kint Zaanland 502 8.5 146 0.85 132 4.75 224 4.17.5
28 Tom den Hollander DEM 492 8.1 204 0.80 96 4.30 192 4.29.0
29 Eric de Vries Zaanland 456 8.1 204 0.70 22 4.83 230 4.37.1
30 Alex Wouters Nea Volharding 454 8.2 189 0.80 96 4.00 169 4.39.4
31 Marius Duyn av Castricum 413 8.1 204 0.70 22 4.24 187
32 Martin Punt Zaanland 412 8.7 119 0.75 59 4.9 234 4.59.9
33 Benjamin Joosten Nea Volharding 350 8.1 204 0.65 1 3.68 145 4.11.6
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Egon Smits Nea Volharding 1144 6.6 487 3.54 326 28.86 331 3.54.8
2 Rob Lokkerbol DEM 1132 6.7 464 3.45 308 31.36 360 4.10.8
3 Toin Sutherland DEM 969 6.7 464 3.20 258 22.16 247 4.38.4
4 Joram Bronkhorst DEM 956 7.1 380 3.50 318 22.98 258 4.04.6
5 Niels Quist DEM 902 7.4 322 3.19 256 28.26 324 4.06.0
6 Paul Boske av Castricum 872 7.2 360 3.08 234 24.56 278 3.53.0
7 Koen Knevel Suomi 852 7.2 360 3.34 286 19.16 206
8 Paul Asselbergs av Edam 807 7.0 400 3.05 228 17.38 179 4.13.9
9 Patrick Visser av Edam 807 7.1 380 2.87 192 21.28 235 3.57.6
10 Frank Sikkelrus Suomi 782 7.2 360 2.99 216 19.16 206
11 Dennis reuzenaar av Edam 774 7.2 360 3.16 250 16.36 164 4.08.4
12 Sander ooteman av Castricum 769 7.1 380 3.14 246 15.06 143 4.16.4
13 Roy Taale Suomi 762 7.1 380 3.16 250 14.38 132
14 Machiel Roelse DEM 759 7.1 380 2.73 164 19.80 215 4.22.6
15 Martijn Baart av Edam 754 7.2 360 3.15 248 15.22 146 4.27.4
16 Stef Derriks av Castricum 753 7.6 286 2.91 200 23.68 267 4.08.7
17 Tim Bennink av Castricum 723 7.7 269 2.96 210 21.90 244 5.05.5
18 Rob Tiggelman DEM 708 7.6 286 3.09 236 17.86 186 4.01.2
19 Ruben vd Born DEM 691 7.9 236 2.92 202 22.62 253
20 Henri Lipplaa Nea Volharding 685 7.3 341 3.02 222 13.82 122
21 Wouter Jans av Castricum 671 7.2 360 2.82 182 14.20 129 4.09.5
22 Danny Janmaat DEM 665 8.1 204 2.83 184 24.46 277
23 Joost vd Laan Lycurgus 653 7.6 286 2.91 200 16.58 167
24 Matthijs Admiraal av Castricum 639 8.0 220 3.06 230 18.00 189 4.31.9
25 Joost Westra av Castricum 631 7.6 286 2.85 188 15.96 157
26 Dennis Dekker Suomi 623 8.2 189 2.64 146 25.34 288
27 Floor Booy Lycurgus 613 7.5 304 2.90 198 13.18 111 4.26.7
28 Leon Egstorf Zaanland 610 7.9 236 2.31 80 25.80 294 4.02.5
29 Kars Roet Lycurgus 492 7.9 236 2.56 130 14.04 126 4.10.2
30 Bart Hattink av Castricum 490 8.2 189 2.62 142 16.08 159 4.42.9
31 Fons Kuyk Zaanland 440 8.0 220 2.50 118 12.64 102 4.54.2
Mathijs v Eerden Suomi
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Rob Verhart DEM 1019 9.5 419 1.05 279 28.00 321
2 Jorrit Knuvelder Nea Volharding 971 9.1 486 1.00 242 21.86 243
3 Mark v Damme Suomi 963 9.6 403 1.00 242 27.78 318 4.25.3
4 Leon Sars DEM 955 9.2 469 1.00 242 21.90 244 3.42.2
5 Mathijs v. Eerden Suomi 953 9.6 403 1.10 316 21.20 234 3.59.2
6 Michel Gort Nea Volharding 945 9.8 372 1.05 279 25.78 294
7 Persijn Berende Nea Volharding 914 9.6 403 1.10 316 18.46 195 3.46.7
8 Kevin Zwemstra Nea Volharding 877 9.6 403 0.90 169 26.72 305
9 Edwin Reckewell DEM 874 9.9 357 1.00 242 24.26 275 3.45.3
10 Mark Weber av Edam 860 10.5 272 1.10 316 24.02 272 3.57.2
11 Thijs Fatels av Castricum 859 10.5 272 1.10 316 24.00 271
12 Sander de Jong Nea Volharding 825 9.9 357 1.05 279 18.00 189 3.44.1
13 Erik Rondhuis Nea Volharding 818 10.0 342 1.05 279 18.60 197 4.24.1
14 Rob Molenaar av Castricum 804 10.0 342 0.95 206 22.82 256
15 Arjan v Honk DEM 802 10.1 327 1.00 242 21.08 233 4.36.2
16 Robin Goossen DEM 794 10.2 313 1.05 279 18.94 202
17 Alex Snip Lycurgus 778 10.7 246 1.10 316 19.88 216 4.21.7
18 Martin v Dijk Zaanland 774 10.3 299 1.10 316 16.06 159 4.01.7
19 Frank Visser Suomi 769 10.3 299 1.00 242 20.76 228 4.25.8
20 Tim Jansen Lycurgus 767 11.0 209 1.10 316 21.78 242
21 Andwele Babel Zaanland 763 10.0 342 0.85 132 25.38 289 4.15.0
22 Sebastiaan Breedijk Zaanland 737 10.3 299 1.00 242 18.52 196 3.49.7
23 Ben Bloedjes DEM 730 10.2 313 1.05 279 14.76 138 3.52.1
24 Wytze Meihuizen Suomi 723 10.8 234 1.00 242 22.14 247 4.02.9
25 Sjoerd Bothof Suomi 720 10.7 246 1.05 279 18.44 195 4.26.3
26 Lysander de Ruiter DEM 688 10.5 272 0.90 169 22.16 247 4.01.3
27 Sebastiaan Joosten Nea Volharding 682 10.4 286 0.90 169 20.68 227 3.56.5
28 Peter de Vries DEM 681 10.0 342 0.80 96 21.86 243 4.18.3
29 Jordi Willemszoon Zaanland 639 10.8 234 1.00 242 16.34 163 4.31.0
30 Sjoerd Eijgenraam Nea Volharding 608 10.8 234 0.90 169 19.10 205 4.18.7
31 Maurice Koerse Zaanland 558 11.6 140 0.90 169 22.32 249 4.33.8
32 Lourens Bodar av Castricum 525 11.4 162 0.90 169 18.36 194
33 Danny Focke Nea Volharding 508 11.4 162 0.85 132 19.74 214 4.08.6
34 Juerd Tervoort DEM 501 10.6 259 0.80 96 15.24 146 4.28.9
35 Hessel Postuma av Castricum 494 10.3 299 0.00 1 18.40 194
36 Theo Stam Lycurgus 469 11.1 197 0.90 169 12.72 103 4.16.1
37 Edwin Riet Zaanland 430 11.0 209 0.80 96 14.00 125
38 Tom Juriaans av Edam 417 11.4 162 0.90 169 11.78 86 5.02.7
39 Martin Twaalfhoven Lycurgus 378 11.0 209 0.90 169 4.03.9
40 Kees Norden Lycurgus 286 11.4 162 0.00 1 13.86 123 4.33.1
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Peter Wolters av Castricum 1426 8.7 560 4.36 490 7.18 376 3.30.8
2 Jeroen Hoeke av Castricum 1395 8.9 522 4.46 510 6.95 363 3.47.9
3 Rafael Verlaat av Castricum 1385 8.8 541 3.91 400 8.43 444 4.01.0
4 Barend Derriks av Castricum 1380 8.9 522 4.39 496 6.94 362 3.25.7
5 Floor Gooyer DEM 1305 9.5 419 4.02 422 8.81 464 3.31.4
6 Steven vd Wal Suomi 1302 9.3 452 4.17 452 7.58 398 4.06.5
7 Leon Ouwerkerk Nea Volharding 1271 9.5 419 3.73 364 9.29 488
8 Michiel de Ruijter Lycurgus 1237 9.1 486 4.19 456 5.82 295
9 Stefan Roubos Lycurgus 1233 9.8 372 4.07 432 8.15 429
10 Joeri Zonneveld av Castricum 1206 9.7 387 3.82 382 8.29 437 3.32.7
11 Vincent Dijkdenth Suomi 1201 8.9 522 3.87 392 5.69 287 4.10.9
12 Jeroen v Huizen DEM 1193 9.1 486 3.73 364 6.61 343
13 Martijn v Kesteren Nea Volharding 1184 9.5 419 3.88 394 7.09 371
14 Sjoerd Handgraaf DEM 1168 9.7 387 3.83 384 7.55 397
15 Johan Hoogland DEM 1150 9.4 435 3.71 360 6.82 355
16 Jeroen Weber av Edam 1145 9.9 357 3.50 318 8.93 470
17 Sean Maan av Castricum 1114 10. 342 3.91 400 7.12 372
18 Frank Niesten DEM 1083 9.8 372 3.85 388 6.27 323 3.37.5
19 Jeroen v Leuwen Suomi 1082 9.6 403 3.55 328 6.74 351 3.53.2
20 Jasper Jans av Castricum 1071 9.7 387 3.67 352 6.43 332 3.48.0
21 Thomas Beek av Edam 1063 9.9 357 3.60 338 7.04 368 3.52.1
22 Martijn Krom av Castricum 1060 9.7 387 3.69 356 6.18 317 4.07.9
23 Giel Klanker av Castricum 1059 9.5 419 3.79 376 5.34 264 4.00.7
24 Bart jan Langelaar Suomi 1056 9.5 419 3.45 308 6.38 329 3.54.1
25 Hylke meihuizen Suomi 1029 9.7 387 3.57 332 6.07 310 3.28.4
26 Alex Punt Zaanland 1024 10.5 272 3.36 290 8.78 462 4.14.9
27 David Zeegers Nea Volharding 1024 9.7 387 3.96 410 4.80 227 3.33.3
28 Michel Lugas DEM 1012 9.9 357 3.49 316 6.55 339 3.44.3
29 Robert Brink DEM 987 10.3 299 3.55 328 6.90 360 4.13.1
30 Eric v Breemen DEM 981 9.6 403 3.76 370 4.52 208
31 Bastiaan Beentjes DEM 978 10.0 342 3.42 302 6.46 334
32 Niels Jonker av Castricum 963 10.2 313 3.60 338 6.09 312 3.42.1
33 Bjorn de Rooy Zaanland 959 10.1 327 3.45 308 6.29 324 4.01.2
34 Patrick Henriquez DEM 958 10.4 286 3.61 340 6.43 332
35 Tim de Ruiter Suomi 946 9.9 357 3.46 310 5.57 279
36 David Balder av Edam 942 10.1 327 3.58 334 5.60 281
37 Marco Rothuizen Lycurgus 940 10.5 272 3.40 298 7.07 370
38 Erik Patist av Castricum 930 10.1 327 3.36 290 6.11 313
39 Nico de Vries Zaanland 898 10.5 272 3.08 234 7.47 392 4.08.1
40 Onno v Dijke Suomi 892 10.2 313 3.30 278 5.92 301
41 Tom v Hooff DEM 868 10.6 259 3.37 292 6.18 317 4.11.5
42 Timo Spaarwater Zaanland 825 10.5 272 3.25 268 5.67 285
43 Selwijn Maan av Castricum 822 10.4 286 3.18 254 5.62 282
44 Daniel Vollers av Castricum 806 10.5 272 3.40 298 4.93 236
45 Yourie Castricum DEM 804 10.9 221 3.39 296 5.69 287 4.24.6
46 Bart Hendriks DEM 792 9.8 372 2.97 212 4.53 208 3.34.5
47 Ruben Fijn Zaanland 767 11.1 197 3.15 248 6.26 322 4.15.5
48 Mike de Reus DEM 764 10.9 221 3.21 260 5.63 283 4.15.7
49 Sjoerd Blokker DEM 758 10.9 221 3.19 256 5.61 281 4.40.1
50 Kees Teeuwen av Castricum 645 10.4 286 2.72 162 4.37 197 4.04.6
51 KLaas Smit av Edam 537 10.0 342 2.45 108 2.99 87 3.36.6
Bovenzijde pagina
Competitie overzicht andere jaren
Pupillencompetitie startpagina
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.08.2006