Finale pupillen competitie Distrikt West 1
organisator: Sagitta
Amsterdam, Olympiaplein
7 oktober 1990


Meerkamp uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


Meerkamp

Jongens pupillen C totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Boudewijn v Limpt Hollandia 992 7.1 380 3.21 260 30.68 352
2 Laurens Rijswijk Zaanland 880 7.2 360 3.09 236 25.02 284
3 Ruben Brands av Castricum 852 7.4 322 3.17 252 24.52 278
4 Mark Schaaf Hollandia 843 7.2 360 3.34 286 18.59 197
5 Milan de Jong GAC 827 7.5 304 2.98 214 27.04 309
6 Robin de Graaf GAC 816 7.4 322 2.95 208 25.12 286
7 Erwin Steltenpool SAV 730 7.8 252 3.14 246 21.06 232
8 Gerben Vrolijk SAV 726 7.8 252 3.04 226 22.20 248
9 Koen Roding Zaanland 720 7.5 304 3.00 218 18.64 198
10 Martijn Kors av Castricum 706 7.5 304 2.88 194 19.36 208
11 Jasper Odijk Suomi 703 7.4 322 2.76 170 19.56 211
12 Martijn Groeneberg Hollandia 696 8.0 220 3.00 218 22.98 258
13 Ference v Munster GAC 686 7.6 286 2.98 214 17.86 186
14 Rob Molenaar av Castricum 671 7.7 269 2.78 174 20.78 228
15 Stefan v Oeveren SAV 650 7.6 286 2.81 180 17.72 184
16 Jurre Antonisse Hollandia 624 7.6 286 2.82 182 15.86 156
17 Frank Visser Suomi 623 7.8 252 2.04 186 17.76 185
18 Rogier Mattens Blauw Wit 616 7.9 236 2.70 158 20.34 222
19 Joery Porck Suomi 600 8.2 189 2.68 154 22. 94 257
20 Vincent vd Veen Hollandia 587 7.9 236 2.94 206 15.16 145
21 Maurice Koerse Zaanland 582 8.2 189 2.69 196 18.56 197
22 Wouter Meijer Blauw Wit 577 8.4 160 2.70 158 23.04 259
23 Manno Ringnalda GAC 575 7.4 322 2.68 154 12.40 99
24 Joeri Groot SAV 567 8.0 220 2.73 164 17.64 183
25 Paul Koning Zaanland 531 8.2 189 2.60 138 19.08 204
26 Jibbe Oomes av Castricum 512 8.3 174 2.71 160 17.28 178
27 Robert Jonker Blauw Wit 484 8.0 220 2.56 130 14.54 134
28 Jordy Lodewijks Blauw Wit 456 8.3 174 2.78 174 13.00 108
29 Sebastiaan Kolhek SAV 456 8.6 132 2.63 144 17.46 180
30 Lourens Bodar av Castricum 442 8.6 132 2.64 146 16.40 164
31 Sebastiaan Breedijk Zaanland 424 8.0 220 2.38 94 13.10 110
32 Wytze Meihuizen Suomi 406 8.6 132 2.38 94 17.42 180
Jongens pupillen B totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Reno Kainama Startbaan 1501 6.3 560 4.37 492 39.78 449
2 Gregory Sedoc AAC 1369 6.6 467 4.17 452 37.98 430
3 Peter Verbaken Startbaan 1317 6.6 487 3.79 376 40.36 454
4 Wouter Quist GAC 1295 6.6 487 3.92 402 35.60 406
5 John Molenaar Hera 1237 6.6 487 3.93 404 30.12 346
6 Bastiaan Bos GAC 1226 6.7 464 3.74 366 34.66 396
7 Dennis Riesener AAC 1221 6.5 511 4.02 422 25.34 288
8 Joris Moinat AAC 1221 6.8 442 3.92 402 32.92 377
9 Rafael Verlaat av Castricum 1146 6.8 442 3.52 322 33.34 382
10 Matrijn Venema GAC 1140 6.7 464 3.52 322 30.86 354
11 Niekkie Teysse AAC 1117 7.1 380 3.39 296 39.06 441
12 Floor Gooyer DEM 1113 7.0 400 3.79 376 29.40 337
13 Aros Zonneveld av Castricum 1107 6.6 487 3.44 306 27.42 314
14 Emille Kluyckens Hera 1106 6.8 442 3.66 350 27.44 314
15 Peter Woilters  av Castricum 1101 6.6 400 3.70 358 29.94 343
16 Jacco Jong Hollandia 1072 7.1 487 3.35 288 26.04 297
17 Peter de Jong Atvernie 1064 7.1 380 3.58 334 30.50 350
10 Bart vh Land Spirit 1046 7.4 380 3.65 348 27.76 318
19 Carsten den Hartog GAC 1043 7.4 322 3.47 312 35.86 409
20 David Oei Hellas 1033 6.8 442 3.42 302 25.42 289
21 Ferry de Boer DEM 1025 7.0 400 3.65 348 24.46 277
22 Sybren Vermeulen Startbaan 1017 7.1 380 3.56 330 26.86 307
23 Nico de Vries Zaanland 1012 7.4 322 3.42 302 33.96 388
24 Jeroen Hoekc av Castricum 1000 6.7 464 3.52 322 19.78 214
25 Bas Wesseling AAC 991 7.0 400 3.54 326 23.50 265
26 Frank Niesten DEM 986 7.1 380 3.46 310 25.96 296
27 Coen Pranger av Castricum 985 7.1 380 3.35 288 27.66 317
28 Wouter de Boer Spirit 982 7.2 360 3.38 294 28.58 328
29 Marco Houterma Hellas 978 7.0 400 3.28 274 26.60 304
30 Jeroen v Huizen DEM 976 6.9 421 3.54 326 20.80 229
31 Erik Hoffman Spirit 954 7.0 400 3.21 260 25.76 294
32 Rogier Ummels  Hellas 949 7.1 380 3.55 328 21.68 241
33 Maarten Bastiaans Spirit 937 6.9 421 3.02 222 25.80 294
34 Randy Kill Atvernie 925 7.5 304 3.42 302 27.82 319
35 Martin Haubrich Hollandia 914 7.1 380 3.46 310 20.48 224
36 Laurens Kappelhof Hollandia 910 7.4 322 3.32 282 26.78 306
37 Emille Boellaard Hera 906 7.3 341 3.04 226 29.54 339
38 Sender te Riele Startbaan 888 7.2 360 3.04 226 26.46 302
39 Menno vd Pol Hera 887 7.4 322 3.37 292 24.16 273
40 Bastiaan v Dijk Atvernie 877 7.1 380 3.23 264 21.10 233
41 Henri v Hoeve Spirit 874 6.7 464 3.96 410 x
42 Joost de Klein GAC 849 7.5 304 3.15 248 26.02 297
43 Rens vd Braber Hollandia 847 7.0 4.00 3.05 228 20.10 219
44 Kees de Wind Atvernie 846 7.1 380 3.30 278 17.98 188
45 Johan Hoogeland DEM 828 7.3 341 3.40 298 18.00 189
46 Maarten vd Bogaard Hera 793 7.4 322 3.09 236 21.28 235
47 Edwin Zollinger Hellas 790 7.4 322 3.01 220 22.24 248
48 Alex Punt Zaanland 790 7.3 341 3.23 264 17.78 185
49 Paul vd Geest Zaanland 788 7.3 341 3.20 258 18.06 189
50 Niels Roele Hollandia 756 7.9 236 2.99 216 26.60 304
51 Olav Miltenburg Hellas 716 7.6 286 2.78 174 22.86 256
52 Bart Kruiver Zaanland 675 7.4 322 3.00 218 14.56 135
53 Timo Spaarwater Zaanland 596 7.8 252 2.97 212 14.38 132
54 Harold de Mik Atvernie 588 7.9 236 2.66 150 18.94 202
Jongens pupillen A1 totaal 60m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Stacey Purperhart AAC 1394 6.8 541 1.30 462 7.45 391
2 Patrick Groot Zaanland 1394 9.3 452 1.30 462 9.13 480
3 Remco v Steen Zaanland 1323 9.2 469 1.30 462 7.46 392
4 Frank Fliermans DEM 1263 9.5 419 1.30 462 7.29 382
5 Lars Karmelk Spirit 1227 9.1 486 1.15 352 7.42 389
6 Michiel Fraay Zaanland 1225 9.5 419 1.20 389 7.93 417
7 Luuk Veehuizen Hollandia 1216 9.1 486 1.15 352 7.22 378
8 David Mulders DEM 1197 9.3 452 1.10 316 8.15 429
9 Dennis Schram DEM 1162 9.1 486 1.10 316 6.90 360
10 Bernard Ides Peter Spirit 1150 9.7 387 1.20 389 7.15 374
11 Marco Watzema Spirit 1148 10.3 299 1.25 426 8.04 423
12 Tim Selderbeek DEM 1143 10.2 313 1.20 389 8.38 441.
13 Dave Lenehan AAC 1127 9.4 435 1.15 352 6.56 340
14 Patrick Timmer Hollandia 1117 9.5 419 1.10 316 7.29 382
15 Marco Dijkstra Zaanland 1106 9.8 372 1.15 352 7.28 382
16 Mark Scheyde Zaanland 1083 10.1 327 1.20 389 7.03 367
17 Frank de Groot Spirit 1052 9.5 419 1.00 242 7.45 391
18 Jasper Moinat AAC 1045 10.0 342 1.10 316 7.37 387
19 Rene Roozenburg Spirit 1030 9.6 403 1.05 279 6.70 348
20 Christiaan Geys DEM  1022 9.3 452 1.00 242 6.36 328
21. Philip Zeegelaar AAC 996 10.0 342 1.10 316 6.52 338
22 Michel Linger AAC 977 9.3 452 1.05 279 5.07 246
23 Mark Vlaar Hollandia 975 10.0 342 1.05 279 6.80 354
24 Arno Rodehuser Hollandia 936 11.0 209 1.05 279 8.51 448
25 Sten v Limpt Hollandia 842 9.6 403 0.95 206 4.88 233
Jongens pupillen A2 totaal 60m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Eric Gommans Hollandia 1623 8.6 580 1.35 499 10.45 544
2 Jorit Leyting Hollandia 1522 8.9 522 1.35 499 9.55 501
3 Mark Vlaanderen AVA 81 1511 8.8 541 1.35 499 8.95 471
4 Rene Muller DEM 1476 8.7 560 1.30 462 8.62 454
5 Mike Rode Hollandia 1451 9.1 486 1.35 499 8.36 466
6 Sander Slootmaker Zaanland 1431 9.3 452 1.30 462 9.89 517
7 Andrew Hens AV 23 1403 8.7 560 1.25 426 7.93 417
8 Rogier vd Berg Zaanland 1379 9.3 452 1.30 462 8.84 465
9 Mario Mango Zaanland 1375 9.4 435 1.30 462 9.10 478
10 Tobian Ooyevaar Hollandia 1351 9.8 372 1.20 389 11.46 590
11 Sennen v Ieperen Hera 1348 9.2 469 1.20 389 9.34 490
12 Niels Geursen Hera 1535 9.5 419 1.35 499 7.93 417
13 Jeroen Hoos Hera 1325 9.1 486 1.25 426 7.85 413
14 Eddy Wagger Suomi 1320 9.2 469 1.25 426 8.07 425
15 Maarten Ketel Suomi 1313 9.5 419 1.15 352 10.42 542
16 Roberto Verweij AAC 1271 9.2 469 1.15 352 8.55 450
17 David Prins Hera 1266 9.4 435 1.30 462 7.06 369
18 Peter Zwemmer DEM 1260 9.6 403 1.30 462 7.52 395
19 Niels Veen Statina 1252 9.1 486 1.20 389 7.20 377
20 Tij de Bie Hollandia 1241 9.4 435 1.20 389 7.93 417
21 Rene Catsburg Zaanland 1233 9.2 469 1.15 352 7.84 412
22 Robbie Houterman Hellas 1218 9.2 469 1.20 389 6.90 360
23 Ruud Steger Hera 1217 9.5 419 1.30 462 6.49 336
24 Bart Lichthart AAC 1211 8.8 541 1.15 352 6.20 318
25 Eef Geurtsen Hellas 1193 9.2 469 1.10 316 7.75 408
26 Stefan Bareveld Zaanland 1190 9.5 419 1.20 389 7.29 382
27 Raymond Muntslag Hellas 1184 8.9 522 1.10 316 6.66 346
28 Sander Stokman AV 23 1182 9.7 387 1.20 389 7.72 406
29 Olivier v Veen DEM 1155 9.5 419 1.20 389 6.68 347
30 Ramon Pinol AV 23 1123 9.6 403 1.15 352 7.05 368
31 Marten Yorritsma AV 23 1121 10.0 342 1.20 389 7.44 390
32 Antoine Eersteling Hellas 1119 9.3 452 1.10 316 6.74 351
33 Michel Rampen Lycurgus 1106 10.4 286 1.20 389 8.19 431
34 Leon de Beer Lycurgus 1101 9.6 403 1.10 316 7.29 382
35 Raymon de Haas AVA 81 1098 9.7 387 1.10 316 7.52 395
36 Jeroen Kuys DEM 1096 9.8 372 1.15 352 7.11 372
37 Gabriel Fintelmas AVA 81 1082 9.0 504 1.15 352 4.78 226
38 Diego Beverwijk AVA 81 1082 9.6 403 1.10 316 6.96 363
39 Kenneth G1avimans Statina 1079 9.3 452 1.00 242 7.34 385
40 Ron Visser Suomi 1045 9.9 357 1.15 352 6.50 336
41 Edwin Kuys DEM 1044 9.5 419 1.00 242 7.31 383
42 Peor Exmann AVA 81 1028 9.9 357 1.10 316 6.81 355
43 lvor Rhodes AAC 1015 9.9 357 1.05 279 7.23 379
44 Tony v Meyden AAC 989 10.3 299 1.10 316 7.15 374
45 Stefan Roubos Lycurgus 986 9.8 372 1.05 279 6.47 335
46 Xander Schouwerman Suomi 986 10.1 327 1.00 24.2 7.92 417
47 Wouter Vijvers s Lycurgus 958 10.4 286 1.10 316 6.83 356
48 Raymond Sladek Statina 952 9.6 403 0.90 169 7.25 380
49 Ronnie vd Ven AAC 948 9.8 372 1.05 279 5.85 297
50 Ron Folman Hellas 947 9.9 357 1.10 316 5.50 274
51 Roel Spits AV 23 864 10.4 286 1.10 316 5.31 262
52 Sander Kraal Statina 845 10.6 259 1.05 279 6.01 307
53 Ingmar Verhey Statina 748 10.4 286 1.00 242 4.70 220
Meisjes pupillen C totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Diana v Rooyen av Edam 955 7.1 380 3.35 288 25.24 287
2 Mara Yong Zaanland 822 7.5 304 3.03 224 25.78 294
3 Trisha Borst Zaanland 786 7.0 400 3.11 240 15.24 146
4 Marjolein de Wilde Hera 723 7.2 360 3.18 254 13.02 109
5 Tialda de Zwarte av Castricum 700 7.5 304 2.96 210 17.84 186
6 Sonja Hoekmeijer Zaanland 695 7.4 322 2.90 198 17.12 175
7 Manon Kruger Hera 676 7.6 286 3.24 266 13.90 124
8 Annemarie Blank Zaanland 639 7.6 286 2.96 210 15.08 143
9 Amy Jonk av Edam 592 7.4 322 2.97 212 10.26 58
10 Martine Eethoven av Castricum 575 8.1 204 2.87 192 17.38 179
11 Linda Figge av Edam 538 7.6 286 2.77 172 11.42 80
12 Ing Daniels Hera 527 7.8 252 2.65 148 14.08 127
13 Michella Kanen Hera 494 7.7 269 2.72 162 10.56 63
14 Merel Hovestad Hera 487 7.7 269 2.67 152 10.66 66
;15 Bianca v Dam Zaanland 479 8.1 204 2.52 122 15.68 153
16 Carine Jansens av Edam 478 8.0 220 2.77 172 11.76 86
17 Esther Brommerssma av Edam 432 8.0 220 2.74 166 9.68 46
18 Tijske de Zeeuw av Castricum 407 8.1 204 2.61 140 10.52 63
19 Frida Lingen av Castricum 317 8.0 220 2.31 80 8.30 17
Meisjes pupillen B totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Janet Hulshof GAC 1083 6.9 421 3.61 340 28.10 322
2 Marianne v leperen Hera 971 6.9 421 3.36 290 23.10 260
3 Lonneke Pelk AVA 81 967 7.0 400 3.31 280 25.22 287
4 Sanne Gommans Hollandia 956 6.9 421 3.58 334 18.82 201
5 Anke Vendel DEM 935 6.6 487 3.51 320 14.16 128
6 Nicole Barneveid Suomi 907 7.6 286 3.22 262 31.28 359
7 Sjanneke Kes av Edam 872 7.2 360 3.21 260 22.54 252
8 Ilse Pepermans Hera 872 7.2 360 3.48 314 18.62 198
9 Ilona Zeilmaker Suomi 871 6.9 421 3.31 280 16.78 170
10 Suzanne Dekker Zaanland 856 6.9 421 3.47 312 13.84 123
11 Viola Hessels Hollandia 853 7.2 360 3.31 280 19.68 213
12 Hanneke Roelse DEM 838 7.0 400 3.60 336 12.54 100
13 Lydia Tump av Edam 833 7.4 322 3.14 246 213.48 265
14 Sandra Gruneberg Zaanland 832 7.0 400 3.43 304 14.18 128
15 Sanne Bakker DEM 820 7.0 400 3.52 322 12.44 98
16 Christel Timmer Phoenix 788 7.2 360 3.30 278 15.48 150
17 Tanja Roelofsen Zaanland 786 7.3 341 3.13 244 18.82 201
18 Susanne Schuppert av Edam 782 7.3 341 3.17 252 18.06 189
19 Kim vd Meer AVA 81 748 7.3 341 3.21 260 15.32 147
20 Sabrina Faay Phoenix 716 7.6 286 3.08 234 18.48 196
21 Ivette Meester Hollandia 715 7.6 286 3.00 218 19.52 211
22 Jolien Blankenzee GAC 705 7.4 322 2.97 212 16.86 171
23 Inge Overtoom Hera 700 7.3 341 3.26 270 11.94 89
24 Els Oosterink GAC 695 7.6 286 3.10 238 16.84 171
25 Christa v Grevenhof DEM 695 7.5 304 3.25 268 13.84 123
26 Annemieke Schauwer Suomi 693 7.6 286 3.03 224 17.64 183
27 Jesica Staalman Suomi 672 7.5 304 2.89 196 16.92 172
28 Estella Dagelet Hollandia 670 7.4 322 3.13 244 12.78 104
29 Wendy v Ophem GAC 669 7.6 286 2.95 208 17.12 175
30 Patricia Bottelier Zaanland 665 7.7 269 3.05 228 16.64 168
31 Almee Bunie AVA 81 659 7.3 341 3.13 244 11.12 74
32 Jolanda Elenbaas GAC 655 7.8 252 2.98 214 18.00 189
33 Bianca Bruins DEM 655 7.5 304 3.28 274 11.26 77
34 Bernice Vermeulen Phoenix 652 7.7 269 3.13 244 14.80 139
35 Judith de Wit av Edam 644 7.6 286 2.90 198 16.14 160
36 Nicole Petitjean Hollandia 618 7.6 286 3.09 236 12.30 96
37 Christy Mul av Edam 586 7.5 304 2.72 162 13.70 120
38 Sabien Olsthoorn Zaanland 581 7.4 322 2.88 194 10.62 65
39 Isaura Tesselaar Hera 544 8.3 174 2.68 154 19.92 216
40 Helen Molenaar AVA 81 542 7.8 252 2.71 160 14.28 130
41 Ilse Rutte Suomi 527 8.3 174 3.13 244 13.02 109
42 Nancy Scheen Hera 509 7.9 236 2.78 174 12.46 99
43 Saskia Meer AVA 81 501 8.0 220 2.87 192 11.94 89
44 Sara de Wit Phoenix 491 8.0 220 2.79 176 12.24 95
Meisjes pupillen A1 totaal 60m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Marieke Haster Hollandia 1405 9.2 469 1.35 499 8.30 437
2 Martje Hoekmeier Zaanland 1220 9.4 435 1.20 389 7.54 396
3 Debby Jutte Startbaan 1184 9.5 419 1.25 426 6.54 339
4 Lisette Thomas DEM 1170 9.4 435 1.15 352 7.30 383
5 Elzemieke Olsthoorn DEM 1161 9.6 403 1.20 389 7.06 369
6 Vanessa Olieberg Zaanland 1133 9.7 387 1.20 389 6.85 357
7 Patricia Casten Hollandia 1104 9.5 419 1.15 352 6.45 333
8 Ramon Hart Hollandia 1033 9.9 357 1.15 352 6.29 324
9 Ilse v Grevenhof DEM 1000 10.1 327 1.15 352 6.25 321
10 Farah Martina Zuidwal 999 9.1 486 1.00 242 5.45 271
11 Marjolein Brouwers Startbaan 992 9.9 357 1.10 316 6.21 319
12 Saskia de Graaf DEM 965 9.8 372 1.15 352 5.00 241
13 Brenda Huizing SAV 943 9.9 357 1.00 242 6.63 344
14 Marieke Oud Hollandia 902 10.1 327 1.05 279 5.84 296
15 Nienke Ris DEM 900 10.5 272 1.05 279 6.72 349
16 Marieke Bakker SAV 894 10.3 299 1.05 279 6.16 316
17 Tessa v Dam Startbaan 883 10.0 342 1.10 316 4.76 225
18 Marjolein Grootthedde Zaanland 859 10.5 272 1.05 279 6.03 308
19 Ingeborg Meijer SAV 849 9.9 357 1.00 242 5.13 250
20 Annemarie v Haaren Startbaan 831 10.1 327 1.00 242 5.31 262
21 Nienke Visser SAV 831 10.3 299 1.10 316 4.64 216
22 Charlotte Grooting Hollandia 802 10.2 313 1.00 242 5.08 247
23 Inge Vos Zuidwal 791 10.6 259 1.00 242 5.74 290
24 Annemieke Dunnink Zuidwal 790 10.2 313 1.00 242 4.91 235
25 Kim v Leeuwen Zaanland 744 10.1 327 0.90 169 5.10 248
26 Chantal v Oeveren SAV 731 10.5 272 0.95 206 5.18 253
27 Marion Overmars Zuidwal 708 10.5 272 1.00 242 4.33 194
28 Saskia Moll Zuidwal 672 10.6 259 0.95 206 4.51 207
29 Jessica Sterenberg Zaanland 646 11.3 174 1.00 242 4.84 230
meisjes pupillen A2 totaal 60m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Carissa Bronkhorst DEM 1462 8.7 560 1.35 499 7.67 403
2 Janneke Beugeling Hera 1393 8.8 541 1.30 462 7.44 390
3 Jessica Gosselaar Hollandia 1375 8.8 541 1.25 426 7.75 408
4 Ciska de Wilde Hera 1318 9.5 419 1.25 426 9.00 473
5 Cinda Verbaan DEM 1313 9.2 469 1.20 389 8.65 455
6 Lara IJsselsteijn Hollandia 1302 9.8 372 1.30 462 8.90 468
7 Maaike Sinnema DEM 1292 9.6 403 1.20 309 9.53 500
8 Stephanie Klein Hollandia 1275 9.1 486 1.15 352 8.30 437
9 Cinda de Boer DEM 1261 9.4 435 1.20 389 6.30 437
10 Stefanie Rijs DEM 1245 9.2 469 1.20 389 7.37 387
11 Lotte de Bie Hollandia 1232 9.1 486 1.25 426 6.23 320
12 Carola Grijs Phoenix 1225 9.2 469 1.20 389 7.03 367
13 Anneloes Hendriks Spirit 1223 9.4 435 1.25 426 6.94 362
14 Eva Rom Phoenix 1213 8.9 522 1.30 462 4.82 229
15 Maaike Verhaar Hera 1198 9.0 504 1.20 389 5.98 305
16 Marjolein Hessels Hollandia 1184 8.9 522 1.05 279 7.31 383
17 Annika Huys Hera 1170 9.2 469 1.20 389 6.23 320
18 Karin Everaar av Edam 1177 9.7 387 1.25 426 6.97 364
19 Karen Jonggerius Atvernie 1163 9.2 469 1.15 352 6.59 342
20 Femke Morsch av Castricum 1153 9.4 435 1.20 389 6.37 329
21 Eefke Wind Atvernie 1100 9.1  486 1.10 316 5.87 298
22 Susanne Jonker av Castricum 1088 9.8 372 1.20 389 6.35 327
23 Paulien Ruiter Hera 1083 9.3 452 1.05 279 6.76 352
24 Ellen Teecklenburg av Castricum 1074 9.8 372 1.10 316 7.36 386
25 Natasja Wennekes Startbaan 1072 9.8 372 1.15 352 6.70 348
26 Wendy Baart av Edam 1062 9.8 372 1.20 389 5.92 301
27 Esther Medik av Edam 1053 9.6 403 1.10 316 6.46 334
28 Bianca Epskamp Startbaan 1023 9.3 452 1.05 279 5.77 292
29 Eveline Roubos Lycurgus 1022 9.8 372 1.10 316 6.46 334
30 Marielle Mulder Spirit 1016 9.9 357 1.15 352 6.01 307
31 Vera Bartels Spirit 1011 9.5 419 1.15 352 4.98 240
32 Vanessa Roet  Lycurgus 962 10.2 313 1.20 389 5.28 260
33 Tessa vd Stokker Startbaan 957 9.6 403 1.05 279 5.54 277
34 Christine Vermeule Phoenix 955 10.2 313 1.10 316 6.33 326
35 Wiona Enfink Atvernie 943 9.9 357 1.05 279 6.01 307
36 Suzanne Kes av Edam 932 10.1 327 1.05 279 6.32 326
37 Rianne v Wissen av Edam 922 9.8 372 1.00 242 6.04 308
38 Michelle Wispelaer av Castricum 900 9.7 387 1.05 279 4.90 234
39 Karen de Vries Spirit 895 10.4 286 1.10 316 5.79 293
40 Martje Dijkstra Spirit 874 10.6 259 1.10 316 5.88 299
41 Sybina Grootegoed Atvernie 859 9.8 372 1.00 242 5.06 245
42 Manon Klitsie Lycurgus 823 10.5 272 0.95 206 6.65 345
43 Sabine Takkenberg Lycurgus 809 10.6 259 1.05 279 5.45 271
44 Katja Maes Lycurgus 785 10.7 246 0.95 206 6.45 333
45 Irene Verhaar Startbaan 711 10.4 286 0.95 206 4.68 219
46 Sylvana Bosch Atvernie 687 10.6 259 0.90 169 5.26 259
47 Kim Noorlander Phoenix 684 10.5 272 0.95 206 4.50 206

Bovenzijde pagina
Competitie overzicht andere jaren
Pupillencompetitie startpagina
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 25.10.2009