Internet adressen Nederlandse atletiekverenigingen
Regio 1: Amsterdam en Omstreken

01101   AAC   Amsterdam
01108   AV Aalsmeer   Aalsmeer
01144   AKU   Uithoorn
01106   AV Atos   Amsterdam
01107   AV 1923   Amsterdam
01102   Dutch Gay & Lesbian Athletics   Amsterdam
01113   AV Edam   Edam
01171   Feniks   Amsterdam
01156   Hardloopclub Amsterdam   Amsterdam
01143   SV Kombijsport   Badhoevedorp
01164   de LAT   Amsterdam
01002   Loopgroep All Sports   Amstelveen
01012   Loopgroep VHS   Amsterdam
01159   AV Monnickendam   Monnickendam
01124   AV NEA-Volharding   Purmerend
01012   Amsterdamse Studenten Holver. Nereus   Amsterdam
01110   Phanos    Amsterdam
01005   Running Holland    ..
01125   AV Startbaan   Amstelveen
01151   De Veenlopers   Mijdrecht
01136   AC Waterland   Landsmeer
01169   ZOEV   Amsterdam

Regio 2: Gooi en Eemland
02114   Almere '81   Almere
02103   Altis   Amersfoort
02109   BAV   Baarn
02117   Dolichos   Bussum
02116   GAC Hilversum
02003   Sportief Hardlopen Huizen Huizen
02439   AV Nijkerk   Nijkerk
02131   AV Pijnenburg   Soest
02122   AV Spirit   Lelystad
02133   Tempo   Bussum
02152   AV Triathlon   Amersfoort
02145   Veteranen Nederland Hilversum
02166   Trim en trainingsgroep Weesp   Weesp
02167   AV Zeewolde   Zeewolde
02146   AV Zuidwal   Huizen

Regio 3: Kennemerland
03111   AV Castricum   Castricum
03112   DEM   Beverijk
03117   AV Haarlem   Haarlem
03147   AV Haarlemmermeer   Hoofddorp
03120   KAV Holland   Haarlem
03123   AV Lycurgus   Krommenie
03132   AV Suomi   Santpoort
03134   AV Trias   Heiloo
03137   AV Zaanland   Zaandam

Regio 4: Noord-Holland  
04162   ARO '88   Obdam
04160   AV DOKEV   Anna Paulowna
04141   AV Hera   Heerhugowaard
04121   AV Hollandia   Hoorn
04153   AV Hylas   Alkmaar
04006   Loopgroep De Weyver   Hoogwoud
04129   Loopgroep Hoorn   Hoorn
04126   SV Noordkop   Den Helder
04127   AV NOVA   Warmenhuizen
04130   SAV   Grootebroek
04165   Sportlust   Julianadorp
04163   TAS '82   Schagen
04150   AV Texel   Den Burg
04140   AV Wieringermeer   Wieringerwerf

Regio 5: Utrecht
05168   Athloi   Harmelen
05148   AV Atverni   Nieuwegein
05157   AV Clytoneus   Woerden
05115   Fit   Zeist
05118   Hellas   Utrecht
05105   Loopgroep Aart Stigter   Amerongen
05176   Loopgroep Bunnink   Bunnink
05155   Loopgroep Houten   Houten
05154   OSM '75   Maarssen
05128   AV Phoenix   Utrecht
05142   AV Ron Clarke   Wijk bij Duurstede
05180   Runners Club Woerden   Woerden
05158   AV Running Athletic Point   Leidsche Rijn
05138   AV Statina   Culemborg
05174   Trecho   Utrecht
05119   U-track   Utrecht
05427   VAV   Veenendaal

Regio 6: Dordrecht
06201   AAA   Alblasserdam
00201   EXtrarunners Gorinchem   Gorinchem
06216   DK en AV Hercules   Dordrecht
06228   AV Parthenon   Dordrecht
06235   AV Passaat   Papendrecht
06239   AV Spirit   Oud-Beijerland
06240   Typhoon   Gorinchem

Regio 7: Leiden, Duin- en Bollenstreek
07002   Distance Runners Voorhout   Leiden
07207   Leiden Atletiek   Leiden
07256   Leiden Road Runners Club   Leiden
07001   Loopgroep Leiderdorp   Leiderdorp
07005   Loopgroep Nieuw Vennep   Nieuw Vennep
07266   Loopgroep Oegstgeest   Oegstgeest
07249   AV NSL   Noordwijkerhout
07241   LVA Plantaris   Roelofarendsveen
07248   AV Rijnsoever   Katwijk
07238   AV De Spartaan   Lisse
07006   SIB-Loopcollectief   Hillegom
07245   Voorschoten '97   Voorschoten

Regio 8: Den Haag
08203   AV '40   Delft
08225   Haag Atletiek   Den Haag
08214   The Hague Road Runners   De Haag
08219   AV De Koplopers   Delft
08226   AV Olympus '70   Naaldwijk
08237   AV Sparta   Den Haag
08001   Trimclub Clingendael   Den Haag
08242   AV Waterweg   Maassluis
08206   WZK/TRI Team   Wassenaar

Regio 9: Rijnmond
09251   CAV Energie   Barendrecht
09260   Erasmus UR Roadrunners   Rotterdam
09211   AV Fortuna   Vlaardingen
09005   Funrunners Rotterdam   Rotterdam
09002   Loopgroep Run A Round   Vlaardingen
09001   Loopsport Run4Fun Krimpen   Krimpen ad Lek
09227   PAC   Rotterdam
09261   AV Pallas '93   Hellevoetsluis
09259   Rotterdam Atletiek   Rotterdam
09230   RWV.   Rotterdam
09236   Spark   Spijkenisse
09264   Voorne Atletiek   Viepolders

Regio 10: Zuid-Holland Midden
10202   AAV '36   Alphen ad Rijn
10204   AV '47   Boskoop
10243   SC Antilope   Waddinxveen
10232   Avantri   Schoonhoven
10212   AV Gouda   Gouda
10002   De Groene Hart Lopers   Alphen ad Rijn
10218   ARV Ilion   Zoetermeer
10247   De Kieviten   Bleiswijk
10229   SC Reeuwijk   Reeuwijk
10246   RRZ   Zoetermeer
10268   Trackstars Nesselande   Rotterdam

Regio 11: Zeeland
11205   AV '56   Goes
11209   Delta Sport   Zierikzee
11210   ADSV Dynamica   Middelburg
11262   MSV en AV Flakkee   Middelharnis
11215   RK HAV   Hulst
11231   AV Scheldesport   Terneuzen
11234   AV De Wielingen   Oostburg

Regio 12: West-Brabant
12301   ARV Achilles   Etten-Leur
12307   AVO 1983   Oudenbosch
12313   SV Diomedon   Steenbergen
12314   DJA   Zundert
12321   AV Groene Ster   Zevenbergen
12373   TOF   Breda
12328   Olympia   Halsteren
12339   Road Runners Etten Leur   Etten-Leur
12370   AV Rucphen '90   Rucphen
12334   Spado   Bergen op Zoom
12336   AV Sprint   Breda
12366   Standdaarbuiten '90   Standdaarbuiten
12340   THOR   Roosendaal

Regio 13: Midden-Brabant
13358   AV Achil '87   Hilvarenbeek
13343   ACW '66   Waalwijk
13263   Altena Road Runners   Giessen
13303   Atledo    Dongen
13326   AV Attila   Tilburg
13311   DAK   Drunen
13352   AV Gloria   Baarle-Nassau
13361   loopgroep Goirle   Goirle
13381   Loopgroep GoRun   Kaatsheuvel
13353   TSAV Parcival   Tilburg
13351   Scorpio   Oosterhout
13362   AV Spiridon   Rijen
13338   RKSV Taxandria   Oisterwijk
13356   Tilburg Road Runners   Tilburg

Regio 14: De Kempen
14305   ESAV Asterix   Eindhoven
14312   DES   Eersel
14380   Eindhoven Atletiek   Eindhoven
14318   Fortuna '67   St.Oedenrode
14378   Geldrop Runners   Geldrop
14320   AV Generaal Michaelis   Best
14322   GVAC   Veldhoven
14359   LOGO   Geldrop
14355   AV Oirschot   Oirschot
14335   Springbokken   Son en Breugel
14349   No-Limits   Bladel
14309   AV Reusel '69   Reusel
14345   AVV   Valkenswaard

Regio 15: Noord-Oost Brabant
15363   Atletiek en Har(t)loopclub Engelen   Engelen
15319   GAC Gemert   Gemert
15324   AV De Keien   Uden
15367   Loopgroep Rosmalen   Rosmalen
15376   Loopgroep Wijbosch   Schijndel
15001   Loopschool Wim Akkermans   Vught
15327   AV Marvel   Boxtel
15348   OLAT   St Oedenrode
15377   AV-Olympus Land van Cuijk   Rijkevoort
15330   AV Oss '78   Oss
15331   O.S.S. - VOLO   Den Bosch
15332   Prins Hendrik   Vught
15002   Zaltbommel Dutch Runners   Zaltbommel

Regio 16: Limbra
16323   HAC   Helmond
16369   Atletiek Helden   Helden
16347   't Jasper Sport   Someren
16346   Atletiek Leudal   Heythuysen
16360   Loopgroep De Grenslaupers   Weert
16316   AV Loopgroep Deurne   Deurne
16317   Scopias Atletiek   Venlo
16375   Sporting Boxmeer   Boxmeer
16337   AV Swift   Roermond
16386   Venloop Running Team   Venlo
16350   ATV Venray   Venray
16315   Vitesse '08   Gennep
16344   AV Weert   Weert

Regio 17: Zuid-Limburg
17302   AV Achilles Top   Kerkrade
17308   AVON   Heerlen
17310   AV Caesar   Beek
17001   HOHA runners   Gulpen
17357   Maasrunners   Eijsden
17306   Atletiek Maastricht   Maastricht
17364   STAP Brunssum   Brunssum
17354   STB   Landgraaf
17341   AV Unitas   Sittard

Regio 18: Rivierenland
18464   De-Atleet   Nijmegen
18453   Arena Atletiek   Wageningen
18049   Arnhem loopt   Arnhem
18424   AV Astylos   Tiel
18436   AV Cifla   Nijmegen
18406   Ciko '66   Arnhem
18404   Climax   Ede
18429   AV De Liemers   Zevenaar
18033   Loopgroep De Zoomlopers   Wageningen
18449   Loopgroep PK   Dodewaard
18426   Nijmegen Atletiek   Nijmegen
18435   NSAV 't Haasje   Nijmegen
18444   AV Pallas '67    Wageningen  
18455   Seven Hills Running Team   Nijmegen
18432   WAV Tartlétos   Wageningen
18430   AV Wijchen   Wijchen

Regio 19: Veluwe en Achterhoek
19431   Atletico '73   Ulft
19403   AV '34   Apeldoorn
19440   AVA '70   Aalten
19450   AV Archeus   Winterswijk
19401   Argo   Gaanderen
19003   Algemene Bathmense Sportvereniging   Bathmen
19407   Daventria   Deventer
19007   Fastfood   Hengelo
19441   Gelre   Dieren
19413   AV Hanzesport   Zutphen
19390   DE LOPER   Arnhem
19006   Loopgroep Zandloper   Achterhoek
19451   Lopersvereniging Groenlo   Groenlo
19385   Atletiekvereniging MarathonPlus   Deventer
19004   Runners Vorden   Vorden
19445   AV Veluwe   Apeldoorn

Regio 20: Twente
20418   Aco   Ommen
20402   ASV Eibergen  
20006   ActiveRunning Enschede Enschede  
20447   Atletics Nijverdal   Nijverdal
20460   Atl. en Wandelvereniging Delden 2005   Delden
20434   AV Goor '75   Goor
20412   AV Haaksbergen   Haaksbergen
20442   SV Holten   Holten
20409   AV Iphitos   Losser
20414   DAV Kronos   Enschede
20415   LAAC Twente   Oldenzaal
20446   Loopgroep De Lutte   De Lutte
20003   Loopgroep Gemeente Enschede   Enschede
20004   Loopgroep Het Lageveld   Wierden
20001   Loopgroep RUN&FUN Twente   Hengelo
20421   Marathon Pim Mulier   Hengelo
20419   AV Rijssen   Rijssen
20423   Sisu   Almelo
20007   Sport-Run Hardenberg   Hardenberg
20463   Sportlust/LG De Zandstuve   Vroomshoop
20448   AV Spurt '88   Hardenberg
20425   AC TION   Enschede
20452   AV Twenterand   Vriezenveen
20456   Avanti-Wilskracht   Glanerbrug

Regio 21: IJsseldelta
21405   AV Athlos   Harderwijk
21462   BB lopers   Zwolle
21433   Cialfo   Epe
21437   Flevo Delta   Dronten
21411   AV De Gemzen   Heerde
21408   Isala '96   Kampen
21536   Loopgroep Visie   Ermelo
21001   Garderen   Garderen
21417   AV NOP   Emmeloord
21420   AV PEC 1910   Zwolle
21428   SV Putten   Putten
21460   Running2000   Zeewolde
21457   AV Salland   Raalte
21513   AV De Sprinter   Meppel
21002   De Vorm Runners   Putten

Regio 22: Drenthe
22501   AAC '61   Assen
22506   DOS   Dwingeloo
22540   DSTV-Peize   Peize
22516   EAC De Sperwers   Emmen
22522   HAC '63   Hoogeveen
22537   Hunzerunners Loopgroep Annen   Annen
22525   Loopgroep Beilen   Beilen
22531   Loopgroep de Drentsche Aa   Zuidlaren
22538   Loopgroep Gieten   Gieten

Regio 23: Friesland
23503   AV Athleta   Grou
23507   SV Friesland   St Jacobiparochie
23504   av Heerenveen   Heerenveen
23509   AV Horror   Sneek
23510   AV Impala   Drachten
23512   AV Lionitas   Leeuwarden
23005   Loopclub Burgum   Burgum
23007   Loopgroep Dokkum   Dokkum
23011   Loopgroep Goutum   Goutum
23001   Loopgroep Leeuwarden   Leeuwarden
23008   Loopgroep Sneek   Sneek
23010   Loopgroep Stiens   Stiens
23010   Loopgroep Surhuisterveen   Surhuisterveen
23521   Loopsportvereniging Invictus   Oosterwolde
23515   Spartacus   Franeker
23523   AV Start '78   Steenwijk

Regio 24: Groningen
24502   AV Aquilo   Winschoten
24529   Artemis   Winsum
24520   ATC '75   Haren
24518   Fivelstreek Fivelstreek   Delfzijl
24505   Groningen Atletiek   Groningen
24511   AV Jahn II   Stadskanaal
24527   SV Jupiter   Winsum
24534   Loopgroep Astrea   Groningen
24530   Loopgroep Bedum   Bedum
24003   Loopgroep Groningen   Groningen
24010   Loopgroep gRUNN   Groningen
24009   Loopgroep Kameleon   Uithuizen
24017   Loopgroep Nienoord   Nienoord
24533   Loopgroep Zuidhorn   Zuidhorn
24005   Loopsport Groningen   Groningen
24528   SOS   Muntendam
24526   Runners Stadskanaal   Stadskanaal
24006   Sportvereniging TEO   Ten Post
24539   TGAV   Ter Apel
24514   SV Veendam Atletiek   Veendam
24519   GSAV Vitalis   Groningen

Bovenkant pagina
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.08.2014