RunX Crosscircuit, 2018 - 20198

Wedstrijd -5
16 december 2018
Phanos Boscross
Amsterdamse Bos
org: Phanos


Jongens Pup A 1.3 km
1 Stan Winter De Kieviten 6.18
2 Per Bakker PEC 1910 6.25
3 Taygel Bolsman Amsterdam 6.41
4 Siep Trommelen Maastricht 6.42
5 Joey Heynneman Feniks 7.07
6 Jeepe Daas Wormer 7.52
7 Yves Verbockhaven Phanos 8.15
8 Yarran Rippl AV '23 9.18
9 Noud van Fulpen Phanos 9.44
10 Wouter Wieresma Drunen 13.39
Meisjes Pup A 1.3 km
1 ZoŽ van Gils Rotterdam Atletiek 6.31
2 Isa Vossebelt AV Rijssen 7.19
3 Aimee Rood Uitgeest 7.27
4 Saartje Rewijk Kudelstaart 7.37
5 Irina Kovorova Phanos 7.45
6 Jennecy Prokop Phanos 7.55
7 Guusje de Graaf Phanos 7.59
8 Aicha Kacen Phanos 8.15
9 Sofie Moerkerken Haarlemmermeer 8.16
10 Renske Coumou Phanos 8.34
11 Noortje Coumou Amsterdam 9.06
Jongens Pup B 1.3 km
1 Daimy van Beek Fortuna 7.19
2 Casper Kole Phanos 7.53
3 Julian Veerman Phanos 8.06
4 Sacha Onderberg Phanos 8.39
5 Tim de Jonge Phanos 8.50
6 Tijs van Etten DEM 9.11
Meisjes Pup B 1.3 km
1 Veere Willems Phanos 7.34
Jongens Pup C 1.3 km
1 Kainoa Jaster Zaandam 8.03
2 Timo Husap Amsterdam 8.36
Meisjes Pup C 1.3 km
1 Pueblita Renfurm Almere '81 8.44
Meisjes Jun D 1.6 km
1 Evi Falkena Flevo Delta 6.54
2 Laila Yahyaoui Almere '81 7.15
3 Merlijne van Doorn Atverni 7.17
4 Jana Nagtegaal AAV '36 7.22
5 Yzara van der Born AAV '36 7.25
6 Lotte Aerts Generaal Michaelis 7.29
7 Cecila Lima Energie 7.33
8 Layana Chrafih PAC 7.35
9 Lotte Griep Scorpio 7.41
10 Lila van Nieuwkoop Energie 7.45
11 Liz Jonk Volendam 7.48
12 Jip Boerema Groningen Atletiek 7.50
13 Emma Aarts Atletiek Maastricht 7.53
14 Tess Homan AV '40 7.56
15 Aafke Wijkmans Astylos 7.57
16 Sanne Geurtsen Hellas 8.15
17 Kiira van Dijk Leiden Atletiek 8.18
18 Nora van Seventer Phanos 8.24
19 Olivia Musil Amsterdam 8.48
Jongens Jun D 2 km
1 Julien Jansen PEC 1910 8.31
2 Ate Clobus AAC '61 8.35
3 Daan van Dessel DJA 8.36
4 Vasco Mosselman SAV 8.38
5 Twan Vossebelt AV Rijssen 8.45
6 Dani Meisen Caesar 8.51
7 Liam Jongejan Phanos 8.56
8 Hugo Post Phanos 8.57
9 NariŮo Renfurm Almere '81 8.58
10 Julian Keun Groningen Atletiek 9.01
11 Davey Ouwehand Leiden Atletiek 9.04
12 Rik Janissen Venloop Running T 9.05
13 Milan van Holsteijn AV '40 9.20
14 Rink Rewijk Kudelstaart 9.22
15 Jules Trommelen Atletiek Maastricht 9.29
16 Leif Jaspers PAC 9.38
17 Manolo Scheers 9.49
18 Teun Merckx Almere 9.50
19 Lucas Koeling GVAC 9.54
20 Stan Hovens Venloop Running T 10.04
21 Emil de Graaf Phanos 10.28
22 Davante Scheers 11.16
23 Odin Pikaart Phanos 13.21
Meisjes Jun C 2 km
1 Tess van Randtwijk AV '34 8.08
2 Michelle Frowijn Rotterdam 8.11
3 Selina Franken AV Zeewolde 8.21
4 Marit Griep Scorpio 8.31
5 Tischa Braum Cifla 8.36
6 Hebe Chadwick AV '40 8.43
7 Anne de Jong Atledo 8.49
8 Anniek Vissers Nijmegen Atletiek 8.49
9 Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek 8.59
10 Britte Wulterkens Nijmegen Atletiek 9.00
11 Froukje Mons Energie 9.05
12 Roos de Jong Atledo 9.09
13 Merel Veltman Almere '81 9.18
14 Veerle van Erp Generaal Michaelis 9.26
15 Roanna Geleijn Rijsenhout 9.28
16 Shalomy Karreman Rotterdam Atletiek 9.28
17 Lynn van Ham Achilles-Top 9.35
18 Maria Kuipers Phanos 9.37
19 Esmee Vis De Gemzen 9.58
20 Emily Ashley Phanos 10.23
21 Nynke van der Geest Energie 10.45
Jongens Jun C 3 km
1 Niels Laros Scorpio 10.44
2 Yohannes Hiensch Phanos 10.51
3 Thomas Reining PEC 1910 10.51
4 Pjotr Dolfsma Venloop Running T 10.55
5 Mauro Dieters Almere '81 10.59
6 EyoŽl Hiensch Phanos 11.11
7 Primo Beekhuis 's-Gravenhage 11.18
8 Max Swabedissen AV Rijssen 11.22
9 Tijmen Wisselink Argo 11.27
10 Falco Aarts Atletiek Maastricht 11.34
11 William Knol U-Track 11.35
12 Pieter Fallaux Energie 11.37
13 Jorrit Wynia Phanos 11.37
14 Leroy Oostman Groningen Atletiek 11.46
15 Quint van der Riet Haarlemmermeer 11.48
16 Wu Ping Kuiper Groningen Atletiek 11.52
17 Finn Rademaker Aalsmeer 12.01
18 Lans Timmermans Prins Hendrik 12.06
19 Jelle van Geel THOR 12.10
20 Rick Smits DAK 12.52
21 Martijn van der Lecq Apeldoorn 13.11
22 Ezequiel Bolsman Amsterdam 13.13
23 Thomas van Orsouw Oss '78 13.15
24 Witte Jaspers PAC 13.18
25 Igor Wuts Phanos 14.49
26 Hugo van Oene Santpoort-Noord 15.06
Meisjes Jun B 3 km
1 Amina Maatong Leiden 11.40
2 Luna de Bruin Wijk aan Zee 11.46
3 Vera de Vries Horror 11.48
4 Yara Schoenmakers Running T Eindhoven 11.51
5 Brecht Frensel AV Heerenveen 12.14
6 Bobet Kloosterman Leiden Atletiek 12.16
7 Nienke van Dok AV Aalsmeer 12.22
8 Willemijn Fuite Attila 12.39
9 Jonine Hofstra LSV Invictus 13.16
10 Elke Wijkmans Astylos 13.20
11 Mette Nuijen Leiden Atletiek 14.23
12 Parel van Nieuwkoop Energie 14.31
13 Lotte van Orsouw Oss '78 14.42
Jongens Jun B 4.5 km
1 Noah Baltus Castricum 16.28
2 Jesse Fokkenrood U-Track 16.47
3 Teun ter Haar Nijmegen Atletiek 16.59
4 Stefan Nillessen Cifla 17.02
5 Lars Laros Scorpio 17.06
6 Luuk Verbaandert Eindhoven Atl 17.10
7 Tijn van Zijl KAV Holland 17.13
8 Yordi Druijff Triathlon 17.27
9 Kjell de Groot Flevo Delta 17.37
10 Archie Hall U-Track 18.02
11 Ernson van den Bos Scorpio 18.10
12 Gijs de Haan PAC 18.30
13 Tjebbe Hemler PAC 18.33
14 Niels Peeters Venloop Running T 18.35
15 DaniŽl van Noordenne Energie 18.39
16 Nelson Johnson Haag Atletiek 18.42
17 Jip Janissen Venloop Running T 18.47
18 DaniŽl Vink U-Track 18.57
19 Boaz van der Schaaf Haag Atletiek 19.05
20 Karsten van Ommen Isala '96 19.30
21 Bas Stam Rotterdam Atletiek 19.37
22 Yassine Bouaziz AV '34 19.42
23 Rutger Schim vander Loeff Phanos 21.52
Meisjes Jun A 4.5 km
1 Marije Hijman PAC 19.15
2 Iris Velting HAC '63 19.24
3 Terra Muntjewerff Ciko '66 19.34
4 Ynte Biemans Tartlťtos 19.51
5 Noa Hoondert AV '23 21.14
6 Anne Geijtenbeek U-Track 21.31
7 Sanne van Beek PAC 21.40
8 Vivienne Morssinkhof Fit 21.41
9 Lotte Bakx THOR 22.14
10 Kim Groeneveld Hylas 22.57
Jongens Jun A 6 km
1 Robin van Riel Attila 20.15
2 Aimane Benchellal PAC 20.26
3 Ilias El Khattabi Rotterdam Atletiek 20.30
4 Rick van Riel Tilburg 20.40
5 Jort Benz Energie 21.20
6 Siraj Awal Aman Argo 21.31
7 Mojalefa Kloprogge U-Track 21.37
8 Norbert Weijenberg Spado 21.40
9 JaÔr van Winkel Prins Hendrik 21.48
10 Cas Kopmels Leiden Atletiek 21.50
11 Jippe Lasschuijt AV '34 21.54
12 Sander van Elk Leiden Atletiek 22.07
13 Michael Woldemesekel ATV Venray 22.15
14 Boudewijn Welkzijn Phanos 22.33
15 Jens Peeters Eindhoven Atl 22.43
16 Tibo Visser Fortius 23.27
17 Stefan de Vries Start '78 23.38
18 Ian Pennekamp Bussum 23.54
19 Bas van der Meule Leiden Atletiek 27.39
20 Shai Walhain Phanos 30.16
21 Alex de Lang Nederland 34.11
Mannen Bosloop
1 Mirek van der Heijden Haarlem 25.44
2 Job Wink Muiden 25.48
3 Arne Mosselman 's-Gravenhage 26.08
4 Alexey Savelyev Amsterdam 27.06
5 Greg Haskins Amsterdam 27.08
6 Yvo Boin Almere '81 27.08
7 Richard Schuddebeurs Amsterdam 33.52
8 Erik Kuhlman Amsterdam 34.36
9 Arjan Zweepe Amsterdam 34.37
10 Ruud Verberne Amstelveen 35.19
11 Wouter Kromkamp Amsterdam 35.21
12 Jules Broex Amsterdam 35.22
13 Rene Janssen Amstelveen 35.22
14 Mostapha Kassimi Koog aan de Zaan 36.18
15 Wil van der Reijden Amsterdam 36.22
16 Dick Frijlink Nootdorp 36.32
17 Remco van Stappershoef Amsterdam 36.41
18 Gilbert Elstak Amsterdam ZO 36.51
19 Walther Haaswijk Amsterdam ZO 36.53
20 Theo Gough Amsterdam 37.11
21 Andre Domen Mijdrecht 38.14
22 William Martin Amsterdam 38.44
23 Arthur Loos Amsterdam 38.45
24 Pieter Poorter Amsterdam 39.12
25 Sipke Mulder Amsterdam 39.26
26 Js KŁhler Amsterdam ZO 40.42
27 Giulio Stramondo Amsterdam 40.59
28 Dennis de Knijff Running2000 47.46
29 Barry Oudejans Wormer 52.40
30 Mark Slaman Amsterdam 52.40
31 Jochem van der Meer Wormer 52.41
32 Folkert Coehoorn Amsterdam 55.15
33 Lukasz Makowski Hilversum 55.31
34 Marco Israel Phanos 57.08
35 Hassan El Youssfi Amsterdam 1.04.04
36 Pim Klaver Amsterdam 1.04.11
37 Kasper van Vliet Amsterdam 1.04.12
38 Tom Bloemers Amsterdam 1.04.35
39 Gijs Fenenga Bussum 1.04.40
Vrouwen Bosloop 10 km
1 Carolien de Rooij Amstelveen 34.36
2 Erna Meinhardt Amsterdam 35.15
3 Willemijn Verhoeven Amsterdam 35.16
4 Tamara Deimann Amstelveen 35.31
5 Tina Lenz Amsterdam 35.31
6 Lisanne Versteeg Amsterdam 35.47
7 Suzanne van der Sluis Amsterdam 35.50
8 Leanne Schultz Vijfhuizen 35.51
9 Gerbrich Coehoorn Amsterdam 35.55
10 Annelou de Vries Phanos 35.56
11 Cindy Hollander Haarlem 35.56
12 Angie ten Bosch Monnickendam 36.27
13 Annemieke Swaanenvelt Amstelveen 36.40
14 Denise van Rijk Amsterdam 36.51
15 Henriek Brink amsterdam 36.57
16 Marjolijn Prijs Amsterdam 37.03
17 Diana van der Laan Almere '81 38.47
18 Linda van Dulst Amsterdam 39.01
19 Lisa Kouwenberg Amsterdam 39.21
20 Nikky Godeschalk Amsterdam 39.22
21 Linda Bontje Breezand 39.54
22 Daan de Haan-Waaijer Amsterdam 40.31
23 Astrid Schumacher Amsterdam 40.39
24 Liesbeth van den Bosch Amsterdam 40.40
25 Tahira van der Meulen Amsterdam 40.40
26 Audrey Lie Ten Duivendrecht 41.27
27 Cynthia Dorland Amsterdam 42.00
28 Danielle Jagtenberg Amsterdam 42.04
29 Jolanda Bakker Nieuw-Vennep 43.45
30 Denise Baars Vleuten 43.46
31 Katarzyna Peplinska Amsterdam 48.27
32 Izabela Kmiecik Amsterdam 48.28
Mannen boscross 6 km
1 Jurre van Rooden Phanos 22.42
2 Nicolas Mutschler Phanos 23.54
3 Sebastiaan Post Atos 24.30
4 Steve Cardy Phanos 24.40
5 Thomas Ettes Amsterdam 24.45
6 Midas Tolmeren Amsterdam 24.57
7 Eef Lamers Nijmegen 25.25
8 Olaf Brock Phanos 25.30
9 Tom de Wilt Nijmegen 25.39
10 Rik van Leeuwen Amsterdam 25.40
11 Jurrien Knibbe Nederland 25.41
12 Christiaan Schaap Amsterdam 25.43
13 Bas Winkel Amsterdam 26.46
14 Erik Witte Amsterdam 28.14
15 Sander Bakker Amsterdam 28.15
16 Jasper Smidt Atos 28.21
17 Siemen van der Werff Amsterdam 28.52
18 Ewoud Jorna Amsterdam 29.04
19 Helge Linnert Amsterdam 29.15
20 Jip van Amerongen Enschede 30.13
21 Koen Kors Amsterdam 30.20
22 Pim Kastermans Amsterdam 30.53
23 Mark Danhof Amsterdam 31.16
24 Fabian Wieland Utrecht 31.16
25 Daniel Lam Haarlem 31.40
26 Charlie de Lange Amstelveen 32.22
27 Rob Maas Ter Aar 33.19
28 Nathan Kurszewski Amsterdam 36.38
Vrouwen boscross 6 km
1 Leonie de Gier Amsterdam 29.48
2 Eva van Ee De Kwakel 30.47
3 Iris Brandenburg Phanos 31.01
4 Faye de Lange Amstelveen 32.03
5 Mijntje Minkema Phanos 32.45
6 Margot Maathuis Amsterdam 34.51
7 Quirine Bredero Groningen 36.05
8 Hannah Bredero Deventer 36.05
9 Suzanne Spanjaard KAV Holland 38.34
10 Frenchie de Kunder Hollandia 40.05
11 Katja Konstantinovski Amstelveen 40.09
12 Annemiek Florisson Ter Aar 41.55
13 Mirjam Verhaar Nieuwkoop 41.55
14 Eline Lam Phanos 59.01
M35 6 km
1 Ramon Holtus Amsterdam 22.58
2 Alexey Peskov KAV Holland 23.44
3 Davide Ceolin Amsterdam 26.03
4 Oskar Wahlen AKU 26.25
5 Eduard Hartwich De Kieviten 27.14
6 Christophe Veuskens Amsterdam 27.19
7 Michael de Lie Amsterdam 28.00
8 Jeroen Geurtsen Loopgr Athletic Point 28.14
9 Daan Runhaar Atos 28.18
10 Paul van Veen Amsterdam 28.33
11 Giel Klanker Utrecht 28.35
12 Niels Bertschat Amsterdam 28.42
13 Mark Bakker Diemen 28.44
14 Gerben Broens AAC 28.54
15 Casper Scheuer Amsterdam 28.59
16 Wally Tas Amsterdam 29.05
17 Jorret Teerink Amsterdam 29.30
18 Jan-Willem Coumou Amsterdam 30.28
19 JŲrgen Hofstra Uitgeest 31.11
20 Eric Langbroek Badhoevedorp 31.19
21 Eddy Bax Amsterdam 33.24
V35 6 km
1 Lineke Kroon KAV Holland 25.26
2 Ingrid Klaassen Running Holland 25.27
3 Eva Cornet KAV Holland 27.17
4 Teatske Altenburg Amsterdam 28.18
5 Martien Schaub Amsterdam 29.07
6 Lisa Bos Amsterdam 29.52
7 Katia Ganda Zaanland 30.14
8 Marleen Stroomer Zwaag 31.24
9 Fong-Ping Chu Phanos 33.50
10 Birgit Peeterman Amsterdam 33.54
11 Anneke van Hekken Amsterdam 34.29
12 Dorcas JEPKEMBOI Zaanland 35.26
13 Mareille Rijborz Veenman Ned Triathlonbond 35.36
14 Mariska Leloup Amersfoort 36.21
15 Faiza Bensi Ali NEA Volharding 40.42
16 Evelien Weller Amsterdam 41.31
M45 6 km
1 Joost van Galen Zaanland 23.11
2 Abdelhim Mohammadi Amsterdam 23.36
3 Daan Heijliger Amsterdam 24.50
4 Bas de Bruin Wijk aan Zee 26.23
5 Paul Schim van der Loeff Phanos 26.27
6 Sjaak Betjes Lycurgus 26.53
7 Jeroen Pasman Amsterdam 27.23
8 Edwin Bruin Medemblik 28.28
9 Arja Dekker Amsterdam 28.48
10 Raymond Witteveen AKU 29.03
11 Richard Warmerdam Haarlem 29.39
12 Johan te Peele Amsterdam 29.54
13 Geert Hoedemaker Amstelveen 30.20
14 Martijn van Voorst Purmerend 31.04
15 Serge Bueters Amsterdam 32.31
16 Wim Bouwman Phanos 33.05
17 Jaap Hordijk Haarlem 33.24
18 Joris Smeets Amsterdam 33.37
19 Wouter van der Heijde Amstelveen 34.06
20 Rik van der Jagt Zaanland 35.15
21 Marc Kastermans Hilversum 37.50
22 Marc Koster Amstelveen 38.10
23 Sander de Jong Purmerend 40.46
24 Carlo Kes Amsterdam 41.30
V45 6 km
1 Ilonka Betjes - Langeberg Lycurgus 27.44
2 Linda Valent Wijk aan Zee 28.10
3 Bianca Vermeulen Haarlem 30.27
4 Ineke Kosse Phanos 31.12
5 Saskia Winkel Amsterdam 31.38
6 Anneke Witt Haarlem 32.42
7 Julia Hagoort Velserbroek 33.30
8 Lidia Chericoni AV Badhoevedorp 34.06
9 Ilaria Triggiani Amsterdam 35.20
10 Sandy Kramer Amstelveen 35.25
11 Liselore Sauer Phanos 38.08
12 Irene Eijs Amsterdam 38.14
13 Manon Hietbrink Amsterdam 38.15
14 Bianca Oostman Groningen Atletiek 42.11
M55 6 km
1 Johan Neve KAV Holland 25.27
2 Fred Smit KAV Holland 25.42
3 Jan van Heteren Aalsmeer 28.10
4 Henk van Schuppen Amsterdam 28.34
5 Johan Koolhaas Amstelveen 28.49
6 Jeroen Hijstek Nieuw-Vennep 29.11
7 Jaap Tol KAV Holland 29.24
8 Maarten Douwe Bredero Amsterdam 30.25
9 Marcel van Oostveen Zoetermeer 31.32
10 Gerard Lijnzaad AV '23 33.15
11 Fred den Hartog Loopgr Aart Stigter 33.54
12 Frank Lind Feniks 34.40
13 Michiel Hatenboer AV '23 36.05
14 Hans Hulsbos Westervoort 37.18
15 Brian Goode Amsterdam 38.00
Vrouwen lange cross 6 km
1 Roos Blokhuis Hoornaar 21.58
2 Diane van Es PAC 22.51
3 Susan van Weperen LSV Invictus 22.51
4 Veerle Bakker Leiden Atletiek 23.36
5 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 23.45
6 Kristel van den Berg Fortuna 23.56
7 Bo Ummels Castricum 24.07
8 Hinde Fokkema Nijeberkoop 24.11
9 Lotte Krause Castricum 24.31
10 Marijke de Visser Dolichos 24.40
11 Machteld de Vries Phanos 31.18
12 Eline Eelkema Phanos 31.18
13 Vera Hoebers Ned Triathlonbond 31.25
14 Lilian van der Ent De Spartaan 33.01
15 Corinne Rotteveel De Spartaan 35.55
Mannen lange cross 9 km
1 Michel Butter Castricum 30.17
2 Lucas Nieuweboer Zeist 30.27
3 Tim Pleijte Dynamica 30.34
4 Lars Gerritsen Utrecht 30.38
5 Tim van den Broeke Dynamica 31.05
6 Zac V Freudenburg AV '23 31.14
7 Jelmer van der Linden Utrecht 31.25
8 Freek van de Weerd Running Breda 32.11
9 Ton Hettema Rotterdam Atletiek 32.12
10 Casper van der Putten Asterix 32.16
11 Thomas Lewis Castricum 32.25
12 Wouter Heinrich Phanos 32.34
13 Edwin Sjerps Castricum 32.35
14 Bram Prins NSL 33.10
15 Sven Stoltenborg Castricum 33.14
16 Cornť Timmer AV Aalsmeer 33.25
17 Dominic Bersee Olympus '70 33.34
18 Luc Beuckens NOP 33.39
19 Jesper Slik Duivendrecht 35.02
20 Bjorn Vennema Amsterdam 35.14
21 Jurian Glas Loopgr Aart Stigter 35.19
22 Tobias Mander Amsterdam 35.49
23 Remco Kramer Lycurgus 36.02
24 Martijn van Haren Vitalis 36.24
25 Jacco Langerak Ned Triathlonbond 37.19
26 Jasper Engel Phanos 37.58
27 Maurits Morsink Rotterdam Atletiek 39.55
28 Piet de Reuver Amsterdam 40.14
29 Jeroen Kos Haarlem 40.29
30 Marco Bijtenhoorn AV Haarlem 41.10
31 Maarten Naaijkens Amsterdam 42.04
32 Donar Teunissen Loopgr Aart Stigter 43.03
33 Michel Maassen OSS-VOLO 43.13
34 Danny van Oudenaarden Waterweg 43.42
35 Chris Visser Haarlem 43.43
36 Bas Commandeur Beverwijk 44.03
37 Tjeerd Commandeur Wormer 44.12
38 Frans Freijser Suomi 44.23
39 Martin Geerders Atos 44.25
40 Frank van de Werff Triathlon 45.04
41 Bram Couperus Santpoort-Noord 45.41
42 Sergey Kovorov Amsterdam 45.52
43 Joost Dibbits Amsterdam 46.24
44 Cees Groenland Purmerend 46.37
45 Max Commandeur DEM 47.11
46 Richard Zwagemaker Venhuizen 47.39
47 Jeroen Abbink Wormer 47.56
48 Frank de Groot Zaandam 48.20
49 Chris Freijser 49.07
50 Jorrit Bordens Diemen 49.35
51 Walter Hukema Purmerend 50.11
52 Stergios Axiotis Amsterdam 51.20
53 Toon Durville Ned Triathlonbond 54.20
54 Martijn van Veen Amsterdam ZO 54.46
55 Ronny A. Samuel Amsterdam 54.57
56 Edward Nagel Amsterdam 55.10
57 Benjamin Go Phanos 56.19
58 Gerben Kiel Almere 57.43
59 Arno BeliŽn Hardlopen.nl 60.00
G atleten 600 m
1 Ruben Hussaarts Haarlemmermeer 3.16
Vrouwen korte cross 2.5 km
1 Dagmar Smid Wageningen 9.43
2 Seline Scherrer Phanos 9.50
3 Sabine Rutten VAV 10.07
4 Emma Kok Phanos 10.29
5 Mariska Poel DEM 10.40
6 Aline Kootstra ACO Van Elderen 10.41
7 Ashley Melcherts Energie 10.42
8 Julia James Phanos 11.06
9 Lindsey Faken Energie 11.15
10 Corinde van Es PAC 11.40
11 Myrthe Bouman U-Track 13.28
M jun B korte cross 2,5 km
1 Kara Zwagemaker Venhuizen 13.20
mannen korte cross 2.5 km
1 Nick Marsman ACO Van Elderen 8.10
2 Bram Anderiessen Castricum 8.14
3 Tom de Gelder Nederland 8.29
4 Edwin de Vries Castricum 8.31
5 Kevin Viezee AAC 8.35
6 Tom Disveld AAC 8.37
7 Jeroen Bakker Triathlon 8.39
8 Rick Paffen Atletiek Maastricht 8.40
9 Filmon Tesfu SV Sportlust 8.41
10 Gianluca Assorgia AV '23 8.46
11 Mudesir Awal Aman Argo 8.48
12 Sam Kraaijeveld Sliedrecht 8.52
13 Wouter den Hollander Phanos 8.52
14 DaniŽl de Looze Phanos 8.53
15 Ryan Clarke Castricum 8.55
16 Marco van Erp Leiden Atletiek 8.56
17 Terry Ringlever Fortuna 8.56
18 Roeland van der Harst Leiden Atletiek 8.58
19 Twan Pormes Castricum 9.00
20 Joeri Slagter Castricum 9.05
21 Hugo van den Haak 01021993 9.07
22 Ralf Looze Phanos 9.11
23 Gian Oerlemans NSAV 't Haasje 9.13
24 Paavo de Leng Dynamica 9.22
25 Cain Rutgers Phanos 9.23
26 Reinder Prince Triathlon 9.25
27 Tom Kleist Phanos 9.27
28 Max van Gerrevink Leiden Atletiek 9.27
29 Tijke Wentink Attila 9.28
30 Robbin Pieterman Leiden Atletiek 9.31
31 Jeroen Engels Prins Hendrik 9.32
32 Cas Wille Statina 9.34
33 Maarten van Doornik Tartlťtos 9.35
34 Dave Hulzebos ACO Van Elderen 9.38
35 Puk van Gool Attila 9.44
36 Jeen Nauta Start '78 10.00
37 Thomas Bovenberg Leiden Atletiek 10.10
38 Jesse de Wit Phanos 10.35
39 Jelle de Moes Hoofddorp 13.14
40 Luuk Wagenaar Phanos 15.04
41 Ben Ginsel Amsterdam 19.22


Bovenkant pagina
Startpagina RunnX crossscircuit
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.12.2018