Runnersworld Cross, 2017 - 2018

Wedstrijd -1
5 november 2017
kav Holland cross
Spaarnwoude
org: kav Holland


Jongens pupilen 1 km
1 Jeffrey de Kok Haarlemmermeer 03.54
2 Thijs Oppewal Koog aan de Zaan 04.15
3 Rens Denneman DEM 04.19
4 Sepp Mooren Haarlemmermeer 04.22
5 Kimi Smid DEM 04.23
6 Borre van der Kleij Haarlem 04.42
7 Bas van Wijk KAV Holland 04.53
8 Leon Thomasse Limmen 04.58
9 Stefan Wielemaker KAV Holland 04.59
10 Levi Ravelli Haarlem 05.20
11 Luca Gvigas Haarlem 05.23
12 Thijs Omlo Haarlem 05.24
13 Thomas Zalbumbide Leiden 05.29
14 Tomas Haarlem 05.29
15 Michael Winkel KAV Holland 05.56
Meisjes pupillen 1 km
1 Oliva Musil Phanos 04.53
2 Liv de Vries Purmerend 04.56
3 Guusje de Groot Zaanland 04.59
4 Aimťe Rood Uitgeest 05.00
5 Chloe Collingham haarlem 05.01
6 Eleanor Musil Phanos 05.06
7 Jennecy Prokop Phanos 05.08
8 Selina Claassen Atos 05.08
9 Pien Rozenburg Vijfhuizen 05.13
10 Maud van Susteren Haarlemmermeer 05.16
11 Jip de Groot Zaanland 05.34
12 Renske Krom Heemskerk 06.38
Jongen s jun CD 2 km
1 Yohannes Hiensch Phanos 07.39
2 EyoŽl Hiensch Phanos 07.47
3 Gjalt Bakkenes Haarlem 07.48
4 Quint van der Riet Haarlemmermeer 07.58
5 Fedor Musil Phanos 08.02
6 Swen Kraakman Haarlemmermeer 08.10
7 Rik Rozenburg De Spartaan 08.10
8 Joris Mens KAV Holland 08.33
9 Hugo van Oene Santpoort-Noord 08.57
10 Tijmen van Tuyll KAV Holland 09.04
11 Sam Colligham Haarlem 09.04
12 Guus Otte Haarlem 09.31
13 Mathies van de Pol KAV Holland 10.05
14 Tom van Susteren Haarlemmermeer 10.06
15 Rutger van de Laar KAV Holland 10.20
16 Mart Lodema De Kwakel 10.26
17 Bonne Bruijn Schagen 10.27
18 Martijn van de Laar KAV Holland 10.28
19 Jonathan Winkel KAV Holland 13.04
Meisjes jun CD 2 km
1 Luna de Bruin Loopgroep Aart Stigter 08.05
2 Danique Schram DEM 08.42
3 LoÔs Lessing Haarlemmermeer 08.46
4 Noor Rozenburg Vijfhuizen 09.58
5 Saskia Mens KAV Holland 0.11
6 Natalie van Mil KAV Holland 10.12
7 Isa Schram DEM 10.14
8 Nikki Ravelli Haarlem 10.18
9 Marit Lodema AKU 10.22
10 Eveline Krom DEM 10.28
11 Eline Zwagemaker SAV 11.07
Jongens jun AB 3 km
1 Luuk Wagenaar Phanos 10.04
2 Thomas Lewis Phanos 10.10
3 DaniŽl de Looze Phanos 10.40
4 Ralf Looze Phanos 10.41
5 Marijn van der Putten Haarlemmermeer 10.42
6 Chris van Hensbergen KAV Holland 10.53
7 Lars Remijn DEM 10.58
8 Rafael Gridelli Phanos 11.13
9 Niels van Vliet KAV Holland 11.49
10 Sietse van der Pal Zaanland 11.50
11 Lex van Honschoten KAV Holland 11.58
12 Basile Wieser Phanos 12.19
13 Thomas Weijers Haarlemmermeer 12.26
14 Raphael Winkel KAV Holland 14.39
Meisjes jun AB 3 km
1 Lydia van Dijk Santpoort-Zuid 11.53
2 Karlijn Bongenaar Prins Hendrik 13.58
3 Jenna Zaagsma Suomi 14.56
4 Annelinde Bataille Oosthuizen 17.11
Vrouwen 5.6 km
1 Josien Scheepens KAV Holland 22.41
2 Eline Langeveld Zaanland 23.57
3 Anne Weeber Phanos 26.30
4 Veerle van Balen Amsterdam 27.10
5 Kirsty van der Geest Amsterdam 27.51
6 Eva de Vries Amsterdam 28.00
7 Tessa Eerenberg Amsterdam 28.39
8 Marianne Klanker Phanos 29.03
9 Gwennyn Kapitein KAV Holland 29.06
10 Anoek Vincent AV '23 29.12
11 Suzanne Rutte Santpoort-Zuid 33.41
12 Danielle Charlton Zwanenburg 33.59
V35 5.6 km
1 Sandra Ulle Zaanland 25.34
2 Inge Bosma Haarlem 28.45
3 Michelle Collingham KAV Holland 29.10
4 Francoise Carlotti Leiden 30.22
5 Elaine Oly Amsterdam 33.01
6 Helen van Duuren Haarlem 35.36
V45 5.6 km
1 Linda Valent Loopgroep Aart Stigter 24.29
2 Marleen Heemels Zaanland 27.26
3 Nicolet Zwaan Suomi 27.37
4 Ineke Kosse Phanos 28.04
5 Cora Sistermans Zaanland 28.10
6 Susanne Boer Haarlem 28.35
7 Judith van Hesselingen DEM 29.03
8 Bianca Schoonoord Amsterdam 29.07
9 Yvonne Jansen KAV Holland 29.08
10 Gerlies Nap AV Haarlem 29.59
11 Elise Vriend KAV Holland 31.11
12 Petra van Kranenburg Zaandam 32.25
13 Karin van Kesteren AV '23 34.29
Mannen 5.6 km
1 Bruno Gvigas Haarlem 24.38
2 Arnoud Zaldumbide Leiden 28.27
Mannen 8.4 km
1 Sten Stoltenborg Haarlemmermeer 31.33
2 Menno Schouten Lycurgus 32.10
3 Frank van Lieshout Grootebroek 32.21
4 Stijn van Geene Phanos 32.35
5 Mathijs Wiggers Haarlemmermeer 33.06
6 Remco Kramer Lycurgus 33.14
7 Dion Kes Haarlem 33.48
8 Djurre den Heeten Phanos 33.52
9 Ruben van der Geer Amsterdam 34.49
10 Herman Brouwer KAV Holland 34.55
11 Remyo Tielsema Phanos 35.23
12 Alex Boumeester Zaanland 36.50
13 Gijs Piscaer Zaandam 37.21
14 Olaf Brock Phanos 38.12
15 Oliver Fontein Haarlem 40.46
16 Daniel Andriessen Castricum 40.56
17 Arjen Boelens Amsterdam 41.05
18 Bram Cuppen Haarlem 44.40
19 Aron Kroes Zaandam 44.58
20 Toer van den Berg AV '23 45.42
M35 8.4 km
1 Jos Jacobsen Westzaan 34.08
2 Daan Remijnse Haarlem 35.44
3 Gerard Ypma Haarlem 36.15
4 Jeroen Kalf Lycurgus 36.17
5 Dennis van der Lans NSL 36.21
6 Marc Geelen Velserbroek 36.28
7 Niels de Hoog Zaandam 36.58
8 Ramon Holtus Phanos 37.47
9 Joost Bouwman KAV Holland 39.35
10 Gijs Aartsen Bloemendaal 39.46
11 Joost Mulder Spaarndam 39.51
12 Remco de Goed Beverwijk 42.07
13 Leon Winkel KAV Holland 43.10
14 Jaco van Leeuwen Phanos 43.28
15 Hans van Wijk KAV Holland 45.00
16 Jaap Hordijk Haarlem 45.32
M45 8.4 km
1 Joost van Galen Zaanland 32.55
2 Robert Schrauwen Loopgroep PK 33.20
3 Reinoud van Laar KAV Holland 33.36
4 Ruben Romkes Zaanland 34.02
5 Martijn Hiensch Phanos 35.08
6 Richard Halderman Loopgroep PK 36.09
7 Karel Kolb Loopgroep Aart Stigter 36.29
8 Bas de Bruin Loopgroep Aart Stigter 36.48
9 Ronald Wiering Zaanland 38.46
10 Martin Geerners Atos 39.16
11 Gerard Jager AAC 39.47
12 Frank van de Werff Hoofddorp 40.32
13 Raymond Witteveen AKU 40.37
14 Johan Denneman DEM 40.47
15 Adrie Tol AV Haarlem 40.55
16 Arjan Vink Haarlem 41.04
17 Sander Overdevest AV Haarlem 41.24
18 Harry Weijers Haarlemmermeer 41.25
19 Richard Warmerdam Haarlem 41.31
20 Jefrem Hutzezon Haarlem 41.44
21 Alexander Vlieger Alkmaar 43.06
22 Ruud Mesman Haarlem 43.10
23 Frank Peeters AV Haarlem 43.55
24 Raymond Habes Spaarndam 44.06
25 Jan Cees van der Leek Suomi 44.43
26 Richard Zwagemaker SAV 46.03
27 Fred Molenaar Phanos 46.28
28 Arjan Sierveld 46.33
29 Ewoud van Klei KAV Holland 47.19
30 Andre den Krijger Haarlem 48.53
31 Henk Vermeulen Haarlem 51.52
32 Danny Emanuels Haarlem 53.08
M55 8.4 km
1 Johan Neve KAV Holland 35.37
2 Oscar Smit avVN 36.29
3 Fred Smit Haarlem 36.55
4 Paul Bierman AAC 40.02
5 Marc de Bokx Atos 40.13
6 Ger Kragten Atos 40.22
7 Leon Aarts Heemstede 40.35
8 Harrie Verduin Heemskerk 40.48
9 Ton Puts Haarlem 40.48
10 Joop van Tiel DEM 41.51
11 Cees Bongenaar Prins Hendrik 43.04
12 Peter Groen AV '23 44.36
13 Gerard Lijnzaad AV '23 45.16
14 Ed de Jong Atos 46.06
15 Eugene Bouweriks Zaandam 47.54
16 Chris Best Suomi 49.06
17 Kees van den Berg AV '23 50.37
18 Jan C J vcan Hout DEM 50.46
19 Hans Zuiderduin Haarlem 51.12
20 Cees de Lange DEM 52.22
21 Van Amsterdam Loopgroep PK 52.43
22 Gerard Rutte Velserbroek 53.26
23 Kajo Schenk Heemstede 57.33
Vrouwen 8.4 km
1 Cindy Teeven AV '23 42.07
2 Bianca Vermeulen Haarlem 46.39


Bovenkant pagina
Startpagina Runnersworld crosss
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.11.2017