Runnersworld Cross, 2015 - 2016

Wedstrijd -5
31 januari 2016
Beeckestijn cross
Velsen -Zuid
org: Suimi


jongens pupillen 1.6 km
1 Joris Mens 2005 KAV Holland 5.27
2 Tijn Voetelink 2005 Suomi 5.27
3 Jelmer de Gauw 2006 Zaanland 5.49
4 Lars Weeber 2006 Suomi 5.51
5 Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord 5.56
6 Thijs Oppewal 2007 Zaanland 5.59
7 Leon Heijman 2005 Zaanland 5.59
8 Colin Alewijnse 2006 AV Aalsmeer 6.01
9 Sam van der Aar 2006 DEM 6.03
10 Justin Alewijnse 2007 AV Aalsmeer 6.04
11 Louis ten Hacken 2005 Santpoort-Zuid 6.07
12 Samuel Vestering 2005 Suomi 6.10
13 Sepp Vonk 2005 Suomi 6.12
14 Rens Denneman 2008 Heemskerk 6.12
15 Taygel Bolsman 2009 Phanos 6.17
16 Luuk Wolthers 2006 Suomi 6.22
17 Kas Commandeur 2008 DEM 6.25
18 Mik Commandeur 2007 DEM 6.31
19 Jurre Fonck 2005 Suomi 6.35
20 Daan Wijnand 2007 Suomi 6.38
21 Mendel Vestering 2007 Suomi 6.42
22 Gijs de Vreugd 2007 Suomi 6.43
23 Seb Voetelink 2005 Suomi 6.44
24 David Bouwens 2006 Suomi 6.44
25 Loek Vonk 2005 Santpoort 6.49
26 Yarran Rippl 2008 AV '23 6.53
27 Sam van Ooijen 2008 DEM 6.55
28 Cas van Dort 2006 Haarlemmermeer 6.56
29 Teun Kloosterman 2007 Suomi 7.02
30 Rick Haan 2006 Suomi 7.04
31 Leon Thomasse 2007 Limmen 7.10
32 Jens Huiberts 2007 Suomi 7.15
33 Milan Lammers 2006 DEM 7.16
34 Yoeri Lammers 2008 DEM 7.19
35 Thomas vd Giessen 2007 Velserbroek 7.23
36 Mike de Jong 2009 DEM 7.23
37 Jouke Hoek 2007 Suomi 7.31
38 Ferry Heeremans 2008 Suomi 7.38
39 Luca Guigas 2010 Haarlem 9.02
40 Dejan Copic 2009 Ouderkerk 9.11
41 Fabian Copic 2011 Ouderkerk 10.53
meisjes pupillen 1.6 km
1 Sien van Vuuren 2005 Heemskerk 5.45
2 Saskia Mens 2005 KAV Holland 5.50
3 Isa Schram 2006 DEM 5.55
4 Gwen Alewijnse 2005 AV Aalsmeer 6.05
5 Jet Commandeur 2005 DEM 6.08
6 Catelijne Wijnen 2006 Suomi 6.14
7 Cecilia Kuipers 2006 Phanos 6.20
8 Veerle Bosma 2006 Suomi 6.33
9 Linde Nijssen 2006 Suomi 6.41
10 Guusje de Groot 2007 Zaanland 6.48
11 Arwen Tieman 2005 Suomi 6.55
12 Dominique Barens 2005 Suomi 6.56
13 ZoŽ van der Slik 2006 Suomi 7.07
14 Floor Nelissen 2006 Suomi 7.08
15 Fiene Drenth 2006 Suomi 7.25
16 Lisa Ouwehand 2008 Suomi 7.38
17 Marie vd Giessen 2005 Santpoort 7.50
18 Anouk Wolthers 2008 Suomi 7.52
19 Merel van het Kaar 2007 Suomi 8.02
20 Jip de Groot 2009 Zaandam 8.12
jongens jun CD 3,3 km
1 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 12.08
2 Martijn Bakker 2001 Trias 12.18
3 Lex van Honschoten 2002 KAV Holland 13.00
4 Rick Thomasse 2002 Limmen 13.11
5 Casper Peterse 2002 Trias 13.13
6 Piet van Vuuren 2002 Heemskerk 13.14
7 Yannick Vollaard 2004 KAV Holland 13.42
8 Bram Klap 2002 Lycurgus 13.43
9 Silas de Bruin 2004 Loopgr Aart Stigter 14.02
10 Jelle Miedema 2002 Phanos 14.10
11 Twam Denneman 2002 Heemskerk 14.27
12 Ezequiel Bolsman 2004 Amsterdam 14.56
13 Toon van Vuuren 2004 Heemskerk 15.01
14 Milan ten Hacken 2003 Suomi 15.37
15 Sven Bosma 2003 Driehuis 15.41
16 Koen de Jong 2004 Suomi 17.44
meisjes jun CD 3,3 km
1 Merel van Herp 2001 Lycurgus 13.21
2 Luna de Bruin 2003 Loopgr Aart Stigter 13.40
3 Mellani Goezinnen 2002 NEA Volharding 13.44
4 Tessa van Herp 2004 Lycurgus 14.14
5 Femke Drijfhout 2002 Lycurgus 14.32
6 Danique Schram 2004 DEM 14.34
7 Maria Kuipers 2004 Phanos 14.45
8 ZoŽ Lammertink 2004 DEM 15.10
9 Jenna Zaagsma 2002 Suomi 15.56
10 Mette Drenth 2002 Suomi 19.17
11 Cilia van Kessel 2003 Suomi 19.19
12 Liyanne Molenaar 2004 Suomi 22.30
jongens jun AB 3,3, km
1 Alea Eabdenbitsen 1999 Phanos 11.59
2 Rafael Gridelli 1998 Phanos 12.10
3 Thom Vessies 1998 DEM 12.35
4 Basile Wieser 1998 Phanos 12.39
5 Sietse van der Pal 1998 Zaanland 12.39
6 Boudewijn Welkzijn 2000 Phanos 13.03
7 David Maarleveld 2000 Phanos 13.12
8 Maarten van der Linde 2000 Nieuw-Vennep 13.36
9 Massimo Zandee 2000 Phanos 14.00
10 Thijs van der Horst 1999 Atos 14.39
11 Jelle de Moes 1997 Haarlemmermeer 15.29
meisjes jun AB 3,3 km
1 Lotte PrŲpper 1999 Phanos 12.50
2 Jaimy van de Loo 2000 De Spartaan 13.04
3 Ilse Kamphuis 2000 AV Castricum 13.07
4 Cheryl Konijn 2000 AV Castricum 13.26
5 Jonne Walstra 2000 Atos 14.07
6 Esmee Mulders 1998 Haarlemmermeer 14.10
vrouwen 6,3 km
1 Nienke Kluft 1986 AV Castricum 26.48
2 Daphne Wezenberg 1982 AV '23 27.50
3 Cindy Teeven 1988 AV '23 28.40
4 Maaike Spoor 1981 AV Castricum 29.12
5 Machteld de Vries 1993 AAC 29.20
6 Marianne Klanker 1983 Phanos 30.14
7 Madelon Wentink 1987 KAV Holland 31.31
8 Gadiza Saaidi 1984 Phanos 32.35
9 Lenneke Beeldman 1993 Trias 33.26
10 Gwennyn Kapitein 1982 KAV Holland 33.41
11 Mary-Beth van Zutphen 1990 DEM 34.27
V35 6,3 km
1 Ilonka Betjes - Langeberg 1972 Lycurgus 26.30
2 Nynke Visser 1978 Phanos 29.43
3 Sandra Ulle 1975 Zaandam 30.02
4 Chantal Pleune 1979 Phanos 30.58
V45 6,3 km
1 Linda Valent 1971 Loopgr Aart Stigter 27.20
2 Cora Sistermans 1965 Zaanland 27.54
3 Petra Rol 1967 NOVA 28.04
4 Ineke Kosse 1959 Phanos 29.26
5 Anneke Witt 1966 Haarlemmermeer 29.37
6 Karin van Tol-Porck 1959 Suomi 30.32
7 Bianca Jansen 1970 KAV Holland 30.45
8 Edith Koelewijn 1967 Suomi 31.08
9 Elsa Brouwer 1963 Haarlemmermeer 31.54
10 Claudia Balzer 1968 Abcoude 34.52
11 Karin Aarsman 1957 AV '23 38.10
12 Mieke Welp-Rijs 1958 DEM 41.56
13 Ans Duin-Schweitzer 1958 DEM 45.25
vrouwen recreant 6,3 km
1 Maaike Calis 1988 IJmuiden 27.09
2 Esmee Bakker 1999 Beverwijk 29.38
3 Trienke IJmker 1985 KAV Holland 31.32
4 Dorien Winter TATA Steel Runners 31.50
5 Loes Mohringer 1972 Abcoude 32.26
6 Marieke Steenhoek 1986 Velserbroek 32.51
7 Suzanne Zuidam 1989 IJmuiden 32.54
8 Gerlies Nap 1968 AV Haarlem 33.01
9 Lidia Chericoni 1972 Badhoevedorp 33.09
10 Julia Eshuis 1991 Haarlem 33.26
11 Lonneke van Schaik 1985 Haarlem 33.28
12 Daphne de Boer 1982 Haarlem 33.31
13 Karin Verswijveren 1973 Suomi 33.44
14 Suzanne Rutte 1989 Santpoort-Zuid 34.16
15 Danielle van der Meulen 1989 Heiloo 34.26
16 Cindy Oud TATA Steel Runners 34.29
17 Donate Vonk 1975 Santpoort-Noord 34.33
18 Wendy Bonarius 1986 Santpoort-Noord 34.54
19 Dunja van der Marel 1972 Overveen 35.07
20 Sandra van der Zwet 1972 Suomi 35.10
21 Maria Salman 1959 Sassenheim 35.14
22 Josien van Zomeren TATA Steel Runners 35.23
23 Korien Jurgens 1976 Uitdam 35.54
24 Judith Boer 1967 Haarlem 36.14
25 Emmie vd Bulk 1963 NOVA 36.51
26 Michelle Parlevliet 1983 Velsen-Zuid 38.06
27 Linda Offerman 1980 IJmuiden 38.06
28 Karen Reuver TATA Steel Runners 38.22
29 Ingeborg van der Giesen 1972 Santpoort-Noord 38.24
30 Esther Zuidam 1992 IJmuiden 39.07
31 Evelien de Groot 1964 Zaanland 39.12
32 Linda Hoek 1991 Velsen-Noord 39.32
33 Yvette Hulsman 1984 Suomi 39.51
34 Miriam Schmidt 1963 IJmuiden 40.07
35 Ayse Dur TATA Steel Runners 40.22
36 Anja Poorter-Keur TATA Steel Runners 40.43
37 Tessa Paap 1973 IJmuiden 40.58
38 Miranda Bakker 1982 IJmuiden 41.38
39 Sylvia van Roozendaal 1972 Heemskerk 42.02
40 Carmen Hartendorf 1983 Santpoort-Noord 42.28
41 Monique Biermans 1970 Alkmaar 42.49
42 Bianca Vermeulen 1979 Heerhugowaard 42.49
43 Margie Dekker-Viersel TATA Steel Runners 43.19
44 Yvonne Leenders 1964 Badhoevedorp 43.26
45 Heidi de Groot TATA Steel Runners 43.37
46 Petra van Raalte 1971 Velsen-Zuid 45.06
47 Marijke Korver 1970 IJmuiden 45.07
48 Marjolein Butter 1991 Diemen 45.08
49 Karin Scholten TATA Steel Runners 45.11
50 Nienke Visser-Meijer 1979 Haarlem 45.21
51 Gerry Zuidam 1957 IJmuiden 47.31
52 Mirella van Hooff TATA Steel Runners 47.52
53 July Hilbers 1966 Suomi 48.09
54 Mary Plug-Mooij 1961 Velserbroek 51.22
mannen recreant 6,3 km
1 Jeffrey Stuyt 1991 Wijdewormer 27.18
2 Thomas Weijers 2001 Haarlemmermeer 29.04
3 Hans van Kessel 1950 Abcoude 32.32
4 Tom Kuipers 1968 Haarlem 33.08
5 Kelly de Weers 1983 IJmuiden 33.18
6 Guido Zentveldt 1966 IJmuiden 34.24
7 Pascal van der Pol 1984 IJmuiden 34.44
8 Ton Heeremans 1976 IJmuiden 35.02
9 Patrick van Deudekom 1976 Zandvoort 35.20
10 Bert Boesten 1959 Driehuis 36.45
11 Sten den Hartog 2002 Velserbroek 37.07
12 Erwin Butter 1986 Beverwijk 37.12
13 Jarne den Hartog 2000 Velserbroek 37.29
14 Remco den Hartog 1970 Velserbroek 37.29
15 Martin Jansen 1946 DEM 37.32
16 Nico Swart 1957 IJmuiden 40.05
17 Mattijs Tjepkema 1988 Velsen-Noord 40.36
18 Arjan Verhage 1984 IJmuiden 40.52
19 Matthijs Bakker 1972 Santpoort-Zuid 42.04
20 Bart van Baak 1973 Haarlem 42.04
21 Jan de Groot IJmuiden 44.28
22 Alex Butter 1994 Beverwijk 45.08
23 Adi Blatter 1986 IJmuiden 54.40
mannen 9,3 km
1 Ronald Poel 1991 DEM 34.52
2 Emiel Pieterse 1977 avVN 35.28
3 Norbert Vis 1980 Phanos 35.35
4 Daan Oppenhuis 1994 AV Haarlem 36.40
5 Vincent van der Lans 1981 AV Haarlem 36.54
6 Eddy Wagner 1979 Suomi 37.05
7 Herman Brouwer 1986 KAV Holland 37.40
8 Lourens Veen 1982 KAV Holland 38.20
9 Niels Dequeker 1991 AV Haarlem 45.30
M40 9,3 km
1 Mohamed Mohammadi 1971 AAC 35.08
2 Richard Dijkhuizen 1972 AV Castricum 37.03
3 Robert Schrauwen 1971 Loopgroep PK 37.30
4 Pieter Jongejans 1974 Zaanland 37.39
5 Jan-Willem van Winkel 1971 Atos 38.44
6 Jeroen Kalf 1974 Lycurgus 40.23
7 Rikkert van Assouw 1974 KAV Holland 40.44
8 Manfred de Boer 1974 AV '23 42.41
9 Sander van Riessen 1974 Suomi 44.44
10 Rob van Andel 1975 NOVA 45.54
M45 9,3 km
1 Herman Leeman 1969 AAC 34.01
2 Joost van Galen 1967 Zaanland 34.56
3 Ruben Romkes 1969 Zaanland 37.09
4 Sierk Ybema 1967 AV '23 37.27
5 Marco Bijtenhoorn 1967 AV Haarlem 39.19
6 Cor Aarsen 1966 AV Haarlem 40.16
7 Arnoud Ritsma 1967 Lycurgus 40.27
8 John Braham 1970 Phanos 43.18
9 Harry Weijers 1969 Haarlemmermeer 44.03
10 Frans Kroes 1967 NOVA 44.50
11 Marc Heinsbroek 1967 NOVA 46.15
12 Marco de Grauw 1969 Hellas 46.58
13 Fred Moolenaar 1967 Phanos 49.20
14 Olof Glorie 1969 Trias 50.56
15 Arno BeliŽn 1967 Dutch Runners 58.27
M50 9,3 km
1 Andre Roukema 1962 AV '23 35.46
2 Edwin Aardenburg 1962 DEM 36.26
3 Renť van Ravenzwaaij 1963 Phanos 38.53
4 Ronald Wiering 1964 Zaanland 39.18
5 Ger van Henten 1962 Suomi 40.54
6 Vinnie Zandee 1963 Phanos 42.27
7 Frank Peeters 1964 AV Haarlem 43.40
8 Harrie Verduin 1961 DEM 43.42
9 Wanno Remijnse 1965 AV Castricum 45.34
10 Adrie Tol 1963 AV Haarlem 46.02
11 Marc Plaisier 1962 KAV Holland 49.17
12 Erik Pieters 1961 Suomi 51.12
13 Aernout Sissinah 1963 Haarlem 55.07
M55 9,3 km
1 Johan Neve 1957 KAV Holland 36.39
2 Kees Denneman 1957 AV Castricum 38.56
3 Oscar Smit 1953 avVN 40.04
4 Henry Hofmann 1960 NOVA 41.26
5 Jaap Tol 1956 KAV Holland 42.58
6 Hcs Koeman 1957 Loopgroep Hoorn 43.13
7 Arie Kossen 1958 NOVA 44.45
8 Chris Best 1957 Suomi 48.04
9 Peter Groen 1949 AV '23 48.55
10 Dirk Jan Giskes 1954 NOVA 49.23
11 Peter Zwart 1952 Atos 51.05
12 Jan C.J. van Hout 1949 DEM 51.28
13 Cees J. de Lange 1957 DEM 52.37
14 Van Amsterdam 1949 Loopgroep PK 52.59
15 Alfons Knijn 1952 avVN 1.01.18
mannen recreant 9,3 km
1 Albert Timmers 1978 Haarlem 34.25
2 Tame Ghehterensai 1992 Beverwijk 36.19
3 Jeroen Meinders 1986 IJmuiden 37.32
4 Alexander Jongerius 1988 Velserbroek 39.22
5 John Staffhorst TATA Steel Runners 39.27
6 Kees van Leuven 1962 AV Haarlem 39.49
7 Sjaak Betjes TATA Steel Runners 40.11
8 Bob Molenkamp 1986 IJmuiden 40.18
9 Marius Zimmerman 1979 Running Holland 40.37
10 Richard Tiemeijer TATA Steel Runners 40.40
11 Simon Posseth 1969 AV Haarlem 40.45
12 Bas Botman 1978 Alkmaar 40.57
13 Theo Roelofs 1984 Heemstede 41.03
14 Bruno Guigas 1976 Haarlem 41.25
15 Mike Rijkers 1986 Santpoort-Noord 41.42
16 Arno Verduin 1979 IJmuiden 41.45
17 Willem de Vries 1964 Haarlem 41.54
18 Robbert Thoolen 1962 Haarlem 42.19
19 Dick van Winsum TATA Steel Runners 42.24
20 Bart de Jong 1978 Haarlem 42.33
21 Michiel Deiman 1970 IJmuiden 42.45
22 Maarten van Rijn TATA Steel Runners 42.55
23 Arno van der Slik 1973 IJmuiden 43.07
24 Camiel Boxma 1970 Amsterdam 43.13
25 Erik Brouwers 1970 Hillegom 43.20
26 Jan Klinkspoor 1966 Haarlem 43.39
27 Johan Denneman 1965 Heemskerk 43.42
28 Paul Bellina TATA Steel Runners 43.56
29 Oskar Maarleveld 1968 Amsterdam 44.18
30 Marc Theloosen 1971 Haarlem 44.22
31 Richard Warmerdam 1966 Haarlem 44.32
32 Bas Commandeur 1980 Beverwijk 44.36
33 Martijn Kross 1979 Heemstede 44.40
34 Ruud Sepers TATA Steel Runners 44.45
35 Rocco Mulder 1961 Heemstede 44.46
36 Gerard Krusemeijer TATA Steel Runners 44.59
37 Mark Galmets 1965 Velserbroek 45.01
38 Tom Puts 1961 Haarlem 45.09
39 Evert Wassing 1956 Velserbroek 45.13
40 F Freriks 1962 IJmuiden 45.18
41 Daan Kassnk 1980 Velserbroek 45.19
42 Sander Hulsman 1976 Velserbroek 45.35
43 Miguel Bolsman 1981 Amsterdam 45.39
44 Mark Hattink TATA Steel Runners 45.41
45 Edwin van den Haak TATA Steel Runners 46.00
46 Peter Kruijer 1954 Tuitjenhoorn 46.09
47 Hans den Hollander TATA Steel Runners 46.16
48 Ronald Bazuin 1969 Amsterdam 46.21
49 Ruud Riksman TATA Steel Runners 46.27
50 Frank de Groot 1962 Zaandam 46.38
51 Maurice Wokke TATA Steel Runners 46.46
52 Frank van de Werff 1970 Hoofddorp 46.59
53 Jeroen van Egmond 1985 Haarlem 47.00
54 Pim van den Bulk 1963 NOVA 47.06
55 Johan vd Aart 1958 Bennebroek 47.19
56 Marco van Herp 1963 Krommenie 47.24
57 Niels Hofland 1979 Haarlem 47.38
58 Chris Kok 1958 Driehuis 47.38
59 Ron Siebeler 1972 Haarlem 47.41
60 Alex Wit 1990 IJmuiden 47.42
61 Theo van Haaster 1959 Driehuis 47.44
62 Remco Zwart TATA Steel Runners 47.46
63 Niels Weiland 1973 Haarlem 47.47
64 Gosse van der Leij 1960 Haarlem 47.47
65 Rob Pol 1960 Haarlem 47.49
66 Wim Plug 1960 Velserbroek 47.55
67 Ferdinand Keij 1968 Haarlem 47.59
68 Frans Beunink 1967 Haarlem 48.02
69 Armante Noerdorf 1963 Haarlem 48.05
70 Martijn de Groot 1981 Velserbroek 48.18
71 Bas Selhorst 1965 Purmerend 48.42
72 Wilko Keulemans 1971 Santpoort-Noord 48.53
73 Berrie Vuist 1965 Suomi 49.04
74 Jurriaan Callenbach 1968 Driehuis Nh 49.12
75 Ben Ebbeling 1947 Driehuis 49.15
76 Ruud Stoelinga 1953 Heemskerk 49.38
77 Simon Heeremans 1958 Santpoort 49.43
78 Bart Willem Hofman 1960 IJmuiden 49.48
79 Gijsbert Kelders TATA Steel Runners 49.54
80 Roel van Noort TATA Steel Runners 50.09
81 Cor Schol 1962 Suomi 50.14
82 Henk Strijker 1970 IJmuiden 50.15
83 Jaap Hordijk 1973 Haarlem 50.22
84 Daan Ouwehand 1974 IJmuiden 50.27
85 Cees Prins TATA Steel Runners 50.31
86 Sietze van Scherpenseel 1958 Santpoort 50.35
87 Ezra Mulder 1997 Heemstede 50.41
88 Ronald vd Werve TATA Steel Runners 50.55
89 Igor vd Wal 1962 Haarlem 51.02
90 Ronald Meylink 1968 Heerhugowaard 51.06
91 Robert Tuente 1964 Haarlem 51.12
92 Gerton Pieters 1968 AAC 51.40
93 Hans Molenaar 1966 Suomi 51.46
94 Nico Post 1973 Velsen-Noord 52.10
95 Paul de Graaf 1961 Suomi 52.27
96 Martijn van den Hoek 1997 Haarlem 52.31
97 Johan Wullink TATA Steel Runners 52.55
98 Piet Stuijt 1953 Tuitjenhorn 53.01
99 Jan Nijssen 1956 Suomi 53.20
100 Koen Flapper 1965 Haarlem 53.51
101 Andre Leering TATA Steel Runners 54.05
102 Ronald Leering 1970 Alkmaar 54.06
103 Andre Kok TATA Steel Runners 54.20
104 Arno Schipper 1955 Overveen 54.27
105 Bert van Heegen 1963 Santpoort 54.45
106 Peter Out 1970 Beverwijk 55.11
107 Eef Versteegen 1981 Velserbroek 55.37
108 Onno Hulsman 1959 Haarlem 55.38
109 Ruud Nouris 1963 Suomi 55.48
110 Guido Heijn TATA Steel Runners 56.15
111 Dick Hagoort 1955 Haarlem 56.24
112 Nico van Kessel TATA Steel Runners 56.25
113 Martie Huisman 1963 IJmuiden 56.33
114 Lou Woord 1952 Lycurgus 57.07
115 Pieter-Jan Kamphuis 1971 Velserbroek 57.22
116 Jeffrey Vergers 1970 Haarlem 57.58
117 Paul Veerkamp TATA Steel Runners 58.00
118 Onno Velzel 1973 IJmuiden 58.09
119 Martin de Jonge 1963 Haarlem 58.15
120 RF van Rooyen 1961 Heemskerk 58.16
121 Tom Spanjaard 1973 Assendelft 59.22
122 Gerard Rutte 1960 Velserbroek 59.25
123 Marius Jansen 1981 IJmuiden 1.02.10
124 Martijn Janssen 1983 Almere 1.02.11
125 Doke Pelleboer 1947 Heemstede 1.03.48
vrouwen recreant 9,3 km
1 Esther Kalkman 1979 Loopgr Aart Stigter 40.22
2 Miranda Rijsdijk 1966 Driehuis 41.05
3 Saskia Winkel-Onrust 1967 Purmerend 50.23
4 Lisette Pieters 1963 Velserbroek 52.30
5 Brigitte Peerters 1968 Wijk aan Zee 52.52
6 Marlies Hulsman 1988 Haarlem 55.36
7 Pauline Versteegen 1987 Apeldoorn 57.00
8 Linda Postma 1984 IJmuiden 59.55
mannen 3,3 km
1 Thomas Lewis 1994 Phanos 10.53
2 Lars Remijn 1995 DEM 11.27
3 Daan Oppenhuis 1994 AV Haarlem 11.32
4 Colin Straathof 1992 AV Haarlem 12.27
5 Brian Vriend 1990 Lycurgus 12.44
6 Niels Dequeker 1991 AV Haarlem 13.37
7 Bas de Bruin 1970 Loopgr Aart Stigter 14.17
8 Rene vd Horst 1965 Amsterdam 16.30
vrouwen 3,3 km
1 Lenneke Stam 1993 Trias 14.03
2 Josette Schoenmakers 1971 KAV Holland 15.04
3 Marijke Zwaag 1990 AV Haarlem 19.31


Bovenkant pagina
Startpagina Runnersworld crosss
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 31.01.2016