Runnersworld Cross, 2014 - 2015

Wedstrijd -2
30 november 2014
Runnersworld cross
Wijk aan Zee
org: DEM


Cross 1140 meter Pupillen Jongens
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Hidde Mollee KAV Holland PUP-M 2003 4:05
2 Silas de Bruin Loopgr Aart Stigter PUP-M 2004 4:15
3 Ioann Lobles Noordkop PUP-M 2004 4:23
4 Wesley Steenbakker Lycurgus PUP-M 2004 4:39
5 Yannick Vollaard KAV Holland PUP-M 2004 4:40
6 Toon van Vuuren DEM PUP-M 2004 4:41
7 Willem van Leeuwen KAV Holland PUP-M 2004 4:48
8 Luca Westen DEM PUP-M 2006 4:49
9 Bram Braak DEM PUP-M 2006 4:51
10 Hugo van Oene Santpoort-Noord REC-M 2006 5:08
11 Leon Heyman Zaanland PUP-M 2005 5:10
12 Morris Marcus DEM PUP-M 2005 5:10
13 Giosé Vollaard KAV Holland PUP-M 2007 5:11
14 Luuk Kooij DEM PUP-M 2004 5:17
15 Tijl Oostendorp DEM PUP-M 2007 5:19
16 Mik Commandeur DEM PUP-M 2007 5:29
17 Boris Borgmann DEM PUP-M 2006 5:30
18 Marco Wuurman AV Aalsmeer PUP-M 2004 5:32
19 Raaf van Berkel AVA '70 PUP-M 2004 5:33
20 Bram van den Berg DEM PUP-M 2006 5:33
21 Kris Linsen DEM PUP-M 2005 5:34
22 Rens Denneman Heemskerk REC-M 5:35
23 Guus Streuer DEM PUP-M 2004 5:35
24 Kas Commandeur DEM PUP-M 2008 5:35
25 Twan Spuijbroek DEM PUP-M 2005 5:35
26 Teun van Leeuwen KAV Holland PUP-M 2007 5:36
27 Jibber Boonacker DEM PUP-M 2006 5:38
28 Sam van Ooijen DEM PUP-M 2008 5:51
29 Iloy Buffing Startbaan PUP-M 2008 5:52
30 Simon Bruschke Startbaan PUP-M 2005 5:53
31 Milan Lammers DEM PUP-M 2006 5:55
32 Yoeri Lammers DEM PUP-M 2008 5:58
33 Thijn Park DEM PUP-M 2004 5:59
34 Wouter Betjes DEM PUP-M 2007 6:00
35 Damian Paap DEM PUP-M 2005 6:08
36 Leon Thomasse Limmen REC-M 6:14
37 Jonathan Winkel KAV Holland PUP-M 2004 6:37
38 Lars Streuer DEM PUP-M 2006 6:41
39 Guus Hoekstra Beveriwjk REC-M 7:05
40 Guigas Luca Haarlem REC-M 8:00
41 Ruben Zijl DEM G-ATL 1996 8:53
Cross 1140 meter Pupillen Meisjes
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Maria Kuipers Phanos PUP-V 2004 4:30
2 Tessa van Herp Lycurgus PUP-V 2004 4:32
3 Danique Schram DEM PUP-V 2004 4:33
4 Sophie van Ekeris KAV Holland PUP-V 2004 4:43
5 Zoe Lammertink DEM PUP-V 2004 4:45
6 Isa Schram DEM PUP-V 2006 5:01
7 Anne Palenstijn DEM PUP-V 2005 5:23
8 Jet Commandeur DEM PUP-V 2005 5:26
9 Teuntje Mollee KAV Holland PUP-V 2007 5:34
10 Silke de Haas DEM PUP-V 2004 5:34
11 Arwen Buffing Startbaan PUP-V 2005 5:35
12 Sien van Vuuren DEM PUP-V 2005 5:39
13 Rianne Kooij DEM PUP-V 2006 5:57
14 Cecilia Kuipers Phanos PUP-V 2006 6:04
15 Feline de Gier Overveen REC-V 6:12
16 Lisa Molenaar Heemskerk REC-V 6:24
17 Sienna Smit DEM PUP-V 2007 7:07
18 Eveline Krom DEM PUP-V 2006 7:08
19 Juul Sanders Beverwijk REC-V 7:15
20 Sanne d.v. Vliet DEM G-ATL 7:42
21 Margriet Schoorl DEM G-ATL 1964 8:55
22 Renske Krom DEM PUP-V 2011 9:47
23 Berengere Kamphuis DEM G-ATL 1974 10:25
24 Sofie Beverwijk REC-V 11:31
Cross 2220 meter Junioren CD Jongens
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Djoao Lobles Noordkop CD-M 2001 7:40
2 Stijn Handgraaf Haarl REC-M 7:41
3 Duncan Steenbakker Lycurgus CD-M 2001 7:53
4 Rick Thomasse Limmen REC-M 8:18
5 David Maarleveld Phanos CD-M 2000 8:28
6 Boudewijn Welkzijn Phanos CD-M 2000 8:30
7 Guus Mollee KAV Holland CD-M 2002 8:39
8 Marcus Thomasse Limmen REC-M 8:41
9 Jelco Kohlenberg DEM CD-M 2000 8:45
10 Bram Klap Lycurgus CD-M 2002 8:58
11 Quinten van Citters Bloemendaal REC-M 9:03
12 Mike van Sleeuwen Suomi CD-M 2003 9:12
13 Piet van Vuuren DEM CD-M 9:13
14 Tomas  Eikeboom Kwakman Bloemendaal REC-M 9:23
15 Evian Hosting Haarlemmermeer CD-M 9:24
16 Ravi Marcus DEM CD-M 2003 9:43
17 Twan Denneman DEM CD-M 2002 9:55
18 Raphael Winkel KAV Holland CD-M 2001 11:57
Cross 2220 meter Junioren CD Meisjes
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Merel van Herp Lycurgus CD-V 2001 8:42
2 Luna de Bruin Loopgroep Aart Stigter CD-V 2003 8:44
3 Nikki Taag KAV Holland CD-V 2002 9:05
4 Sarah van Ekeris KAV Holland CD-V 2002 9:41
5 Alba Sanna DEM CD-V 2003 10:41
6 Kim de Wit DEM CD-V 2003 10:44
Cross 3300 meter Junioren AB+ Neo Senioren Jongens
Plaats Naam Vereniging/ Woonpl Categorie Geb. Eindtijd
1 Chris van Hensbergen KAV Holland ABN-M 1995 10:31
2 Ralf Looze Phanos ABN-M 1994 10:39
3 Lars Remijn DEM ABN-M 1995 10:43
4 Tom Kleist Phanos ABN-M 1994 10:49
5 Sven Schoonebeek Lycurgus ABN-M 1997 10:53
6 Djurre den Heeten Phanos ABN-M 1984 11:03
7 Jens van Gelderen Lycurgus ABN-M 1999 11:14
8 Jesse de Wit Phanos ABN-M 1984 11:26
9 Remco Vrijbloed Hakfweg  Nh REC-M 11:35
10 Matthew Freeman Phanos ABN-M 1996 11:36
11 Thom Vessies DEM ABN-M 1998 12:05
12 Jelle de Moes Haarlemmermeer ABN-M 1997 14:53
Cross 3300 meter Junioren AB+ Neo Senioren Meisjes
Plaats Naam Vereniging/ Woonpl Categorie Geb. Eindtijd
1 Lotte Pröpper Phanos ABN-V 1999 12:41
2 Mariska Poel DEM ABN-V 1999 12:57
3 Jeske van der Pal Zaanland ABN-V 1997 13:27
4 Esméé Mulders Haarlemmermeer ABN-V 1998 13:33
5 Esmee Bakker DEM ABN-V 1999 13:41
6 Simone van Rookhuizen DEM ABN-V 1996 14:49
Wedstrijd  Cross 6,0 km Vrouwen Senioren
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Femke van der Pal Zaanland VS 1995 25:21
2 Ingrid Klaassen Running Holland VS 1983 26:12
3 Eileen Groenland Trias VS 1990 26:24
4 Judith Peterink AV Castricum VS 1980 26:34
5 Dieuwertje Bax Loopgr Aart Stigter VS 1986 27:58
6 Ghyta Denz AV '23 VS 1994 28:54
7 Felica Los DEM VS 1993 29:00
8 Suzanne Timmer Running Holland VS 1980 29:02
9 Gadiza Saaïdi Phanos VS 1984 30:09
Wedstrijd Cross 6,0 km Vrouwen  Masters 35
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Ilonka Betjes-Langeberg Lycurgus V35 1972 27:17
2 Linda Valent Loopgr Aart Stigter V35 1971 27:47
3 Marja Klijn AV '23 V35 1974 29:01
4 Marieke Jonker AV Haarlem V35 1979 29:06
5 Marjolein Dam Haag Atletiek V35 1971 29:15
6 Chantal Pleune Phanos V35 1979 30:43
7 Mia Koedooder Loopgroep Hoorn V35 1970 30:47
8 Michelle Collingham AV Haarlem V35 1973 30:53
9 Christel van den Eijnden Phanos V35 1970 31:58
10 Margreet Doets DEM V35 1973 39:11
11 Silvia van Roozendaal DEM V35 1972 44:43
12 Lenny Schotman Lycurgus V35 1975 44:58
13 Jolanda Nieuwenburg Lycurgus V35 1974 44:58
Wedstrijd Cross 6,0 km Vrouwen  Masters 45
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Roosje Tji Hellas V45 1969 27:21
2 Cora Sistermans Zaanland V45 1965 28:02
3 Anneke Witt Haarlemmermeer V45 1966 29:38
4 Tonneke van Leeuwen-Schoe KAV Holland V45 1968 30:03
5 Ineke Kosse Running2000 V45 1959 30:26
6 Yvonne Jansen KAV Holland V45 1967 31:22
7 Judith van Hesselingen DEM V45 1969 33:37
8 Ageeth Klaassen Lycurgus V45 1969 33:53
9 Margriet Appelman KAV Holland V45 1964 34:05
10 Annemarie van Rookhuizen- DEM V45 1964 35:32
11 Jacqueline van Breugel Haarlemmermeer V45 1969 35:37
12 Agnes Bax Haarlemmermeer V45 1966 36:09
13 Wini Joan AV '23 V45 1956 38:00
14 Caroline van der Flier Haarlemmermeer V45 1968 38:18
15 Lucienne van Woensel Lycurgus V45 1964 42:49
16 Perucha Blonk Lycurgus V45 1967 42:50
17 Bregitta Savoy Lycurgus V45 1959 44:47
18 Monique Verbeem Kombijsport V45 1967 54:38
6,0 km Cross Recr. Mannen
Plaats Naam Woonplaats Categorie
1 Christophe Veuskens Amsterdam REC-M
2 Joost Vollaard Haarlem REC-M
3 Berry Glas Assendelft REC-M
4 Arno Blom Assendelft REC-M
5 Yoeri Mefsah Amsterdam REC-M
6 Sander de Boer Krommenie REC-M
7 R. van Balen Beverwijk REC-M
8 Fred Steegstra Haarlem REC-M
9 Sjaak Noon Uitgeest REC-M
10 Wibo Koning Krommenie REC-M
11 Raphael Koelewijn Zaandam REC-M
12 Arie Bood Westzaan REC-M
13 Maarten Jimmink Krommenie REC-M
14 Jacco Hakhoff Beverwijk REC-M
15 Joop Keetman Zaandam REC-M
16 Bert Muller Velsen-Noord REC-M
6,0 km Cross Recr. Vrouwen
Plaats Naam Vereniging/ Woonpl Categorie
1 Elke Schemmann Utrecht REC-V
2 Annebel Kroezen Amsterdam REC-V
3 Marjanne de Keijser Assendelft REC-V
4 Pieke vd Doelen Amsterdam REC-V
5 Janka van Ingen Westknollendam REC-V
6 Julia Spaan Wormer REC-V
7 Dafne Berkhout Wormerveer REC-V
8 Monica Nieuweboer Heemstede REC-V
9 Lilian Vermolen Wormer REC-V
10 Barbara Jakobs Assendelft REC-V
11 Lian Kosse Zaandam REC-V
12 Linda van Teunenbroek Amsterdam REC-V
13 Karen Reuver Castricum REC-V
14 Martine van Rossum Wormerveer REC-V
15 Anja Poorter-Keur Heemskerk REC-V
16 Minet de Boer Krommenie REC-V
17 Bianca Handgraaf Haarlem REC-V
18 Linda Douw Amsterdam REC-V
19 Suzanne Rutte Santpoort-Zuid REC-V
20 Susanne Pletting Beverwijk REC-V
Wedstrijd  Cross 10,4 km Mannen Senioren
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Stan Niesten DEM MS 1996 35:17
2 Zac Freudenburg AV '23 MS 1978 35:43
3 Ronald Poel DEM MS 1991 38:51
4 Ralph de Apeldoorn DEM MS 1976 38:58
5 Jacques Michel Caignard Phanos MS 1980 39:02
6 Hans Rebers Phoenix MS 1980 39:13
7 Peter Res Hellas MS 1978 39:55
8 Guido Klaassen Lycurgus MS 1996 40:21
9 Sander Assendelft Loopgroep MS 1979 40:30
10 Herman Brouwer Groningen Atletiek MS 1986 41:23
11 Eddy Wagner Suomi MS 1979 42:11
12 Mark Duinmeijer AV Castricum MS 1976 42:41
13 Norbert Vis Phanos MS 1980 43:12
14 Daan Oppenhuis AV Haarlem MS 1994 44:05
15 Jitse Jager Phanos MS 1983 45:45
16 Willem Dudok Phanos MS 1979 47:36
17 Bram van Dongen Haag Atletiek MS 1979 47:37
Wedstrijd  Cross 10,4 km Mannen Masters 40
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Jaap Bakker Phanos M40 1971 43:07
2 Chris Freijser Lycurgus M40 1972 43:47
3 Bas de Bruin Loopgr Aart Stigter M40 1970 43:56
4 Deumers Lycurgus M40 1973 45:17
5 Sven Kuipers Running Holland M40 1971 46:20
6 Jeroen Kalf Lycurgus M40 1974 47:24
7 Arno van Staden Lycurgus M40 1970 47:38
8 `Michael Elzenga Trias M40 1970 57:24
9 Jeroen Klein DEM M40 1971 1:05:37
Wedstrijd  Cross 10,4 km Mannen Masters 45
Plaats Naam Vereniging Categorie Geb. Eindtijd
1 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 1967 40:06
2 Dirk Klaassen Lycurgus M45 1968 41:48
3 Fons Leuven Suomi M45 1965 41:54
4 Jan van der Veer Lycurgus M45 1968 42:34
5 Erik Stam AV Castricum M45 1967 42:40
6 Sjaak Betjes Lycurgus M45 1968 43:05
7 Marco Bijtenhoorn AV Haarlem M45 1967 43:28
8 Sierk Ybema AV '23 M45 1967 45:08
9 Bert Krom Lycurgus M45 1969 45:47
10 Gerrit Bouhuis Hellas M45 1969 47:07
11 Hans Peter Ligthart AAC M45 1965 48:17
12 Gerard Niesten DEM M45 1967 48:33
13 Johan Denneman DEM M45 1965 49:58
14 Marco de Grauw Hellas M45 1969 50:27
15 Harry Weijers Haarlemmermeer M45 1969 50:47
16 Bart Kieftenbeld Suomi M45 1966 51:46
17 Rinke van Sante Lycurgus M45 1968 53:28
18 Ralf de Jong Haarlemmermeer M45 1965 56:51
19 Olof Glorie Trias M45 1969 57:17
20 Rob van Soenen Haarlemmermeer M45 1966 57:34
21 Benjamin Go Phanos M45 1966 58:16
22 Arno Beliën Dutch Runners M45 1967 1:00:20
23 Marcel Witmer AV Haarlem M45 1966 1:01:59
Wedstrijd  Cross 10,4 km Mannen  Masters 50
Plaats Naam Vereniging Categorie Eindtijd
1 E. Aardenburg DEM M50 1962 41:05
2 René van Ravenzwaaij Phanos M50 1963 41:40
3 Martijn Hiensch Phanos M50 1964 41:47
4 Nico Krijgsman Lycurgus M50 1963 42:43
5 Bram Couperus AV Haarlem M50 1963 44:09
6 Marco Havelaar AV Castricum M50 1961 44:20
7 Kees van Leuven AV Haarlem M50 1962 45:00
8 Aiwen Lobles Noordkop M50 1964 45:37
9 Paul Hopman Trias M50 1963 46:30
10 Christiaan Pfrommer AV Haarlem M50 1963 47:32
11 Peter Tauber AV Haarlem M50 1964 47:54
12 Ton Spaan Lycurgus M50 1964 49:24
13 Leo Stoffer Haarlemmermeer M50 1964 51:33
14 Frank Peeters AV Haarlem M50 1964 54:18
10,4 km Cross Recr. Mannen
Plaats Naam Woonplaats Categorie Eindtijd
1 Paul Lalley Haarlem REC-M 43:03
2 Erwin Hoekstra Beverwijk REC-M 43:52
3 Jeroen Akerboom Zaandam REC-M 44:34
4 Luuk Besamusca Amsterdam REC-M 44:57
5 Walter Kohlenberg Beverwijk REC-M 45:41
6 Richard de Boer Heemskerk REC-M 45:44
7 Arnout Baas Baarn REC-M 46:06
8 Jurre Brussel Velsen-Noord REC-M 46:25
9 Masten Mosch Krommenie REC-M 46:31
10 Simon Douw Haarlem REC-M 46:52
11 Michel van Oordt Beverwijk REC-M 46:56
12 Antoine Fiori Haarlem REC-M 47:22
13 Devlin Talman Heemskerk REC-M 47:41
14 Ben Bijwaard Beverwijk REC-M 47:42
15 Bennie Bijwaard Beverwijk REC-M 47:43
16 Dave Molenaar Heemskerk REC-M 48:15
17 Bart Geersema Beverwijk REC-M 48:20
18 Guigas Bruno Haarlem REC-M 48:36
19 Paul Bellina Haarlem REC-M 48:49
20 Joop de Vries Heemskerk REC-M 49:05
21 Sebastiaan Munter Heemskerk REC-M 49:21
22 Mohn Brands Heemskerk REC-M 49:32
23 Toon Durville Amsterdam REC-M 49:35
24 Maarten van Rijn Haarlem REC-M 49:47
25 Albert Handgraaf Santpoort-Noord REC-M 50:07
26 Peter Klijveld Amsterdam REC-M 50:21
27 Bas Commandeur Beverwijk REC-M 50:51
28 Rinus van der Wal Heemskerk REC-M 50:57
29 Marcel Frei Oegstgeest REC-M 51:13
30 Niels Dequeker Haarlem REC-M 51:40
31 Rutger de Haan Zaandam REC-M 51:50
32 Jelle Reinen Beverwijk REC-M 51:52
33 Leon Winkel Heemstede REC-M 51:55
34 Frank van Eldik Velserbroek REC-M 52:08
35 Richard Warmerdam Haarlem REC-M 52:10
36 Nico Padding Utrecht REC-M 52:13
37 Hans den Hollander Amstelveen REC-M 52:14
38 Willem Bank Heemskerk REC-M 52:19
39 Rene Heijnen Beverwijk REC-M 52:20
40 J.H. Hilgers Beverwijk REC-M 52:21
41 Maurice Wokke Oudorp REC-M 52:26
42 Remco Zwart Heemskerk REC-M 52:39
43 JOhn van der Aart Bennebroek REC-M 52:57
44 Rob bruin Amsterdam REC-M 53:00
45 Robin Kuip Heemskerk REC-M 53:01
46 Cees Prins Krommenie REC-M 53:04
47 Tony Bervoets Zaandam REC-M 53:08
48 Jaap Hordijk Haarlem REC-M 53:18
49 Boris van Hoek Amsterdam REC-M 53:48
50 Henk Wolters Haarlem REC-M 54:08
51 Rein Voorneveld Hoofddorp REC-M 54:24
52 Rene Goeman Wijk aan Zee REC-M 54:29
53 Han Stiekema Heemskerk REC-M 54:35
54 Tim de Gier Amsterdam REC-M 54:35
55 Gerard van Zelst Beverwijk REC-M 54:44
56 Thijs Eijking Beverwijk REC-M 54:51
57 Dick Nieuweboer Heemstede REC-M 55:06
58 Jan Zeilstra Haarlem REC-M 55:38
59 Paul Lensen Heemskerk REC-M 56:00
60 Ronald Bakker Amsterdam REC-M 56:27
61 Fer Sikking Heemskerk REC-M 56:39
62 Rob Liefting Alkmaar REC-M 57:05
63 Nikki Stam Heemskerk REC-M 57:26
64 Jeffrey Platteel Alkmaar REC-M 57:28
65 Nico Swanink Aerdenhout REC-M 57:29
66 Kees Janssen Wormer REC-M 57:32
67 Leendert Kohlenberg Beverwijk REC-M 57:36
68 Ted Geel Beverwijk REC-M 57:39
69 Raymond Rutte Santpoort-Zuid REC-M 57:50
70 Johan Wullink Velsen-Noord REC-M 58:41
71 Peter van der Meijden Vinkeveen REC-M 58:47
72 Arno Hiemstra Uitgeest REC-M 59:03
73 Arno Waaijer Uithoorn REC-M 59:29
74 Rene Welboren Uitgeest REC-M 1:00:26
75 Andre Leering Beveriwjk REC-M 1:00:29
76 Kees Wolken Velsen-Noord REC-M 1:01:59
77 Bas Steeman Heemskerk REC-M 1:02:11
78 Nico van Kessel Heemskerk REC-M 1:02:15
79 John Vijfschaft Wijk aan Zee REC-M 1:03:38
80 Ron van Gerven Wijk aan Zee REC-M 1:04:31
81 Teije Hexeberg Akersloot REC-M 1:05:32
82 Bert de Goede Haarlem REC-M 1:07:08
83 Alfons Knijn Amsterdam REC-M 1:07:21
84 C.J. Dijkers Zaandam REC-M 1:08:22
10,4 km Cross Recr. Vrouwen
Plaats Naam Woonplaats Categorie Eindtijd
1 Eline Lute Kuin Zuid-Scharwoude REC-V 46:13
2 Hanne Hofmans Heerhugowaard REC-V 46:40
3 Sandra Heijnen van Heusden Beverwijk REC-V 52:12
4 Marjolein Reitsma Beverwijk REC-V 53:02
5 Tracy Andringa Beverwijk REC-V 53:36
6 Linda Broere Heemskerk REC-V 57:53
7 Lian Baaij Amsterdam REC-V 58:44
8 Christine Deumers Assendelft REC-V 1:02:05
9 Anneke Meijerhof Beverwijk REC-V 1:02:18
10 Elly Martens Beverwijk REC-V 1:04:43
11 Susan Twaalfhoven Uitgeest REC-V 1:06:44
12 Rebecca Duin Beverwijk REC-V 1:07:09
13 Astrid Prins Uitgeest REC-V 1:07:24
14 Corina Wijers Heemskerk REC-V 1:07:27
15 Mevr. M. van Rhee Zaandam REC-V 1:08:22
16 Mariette Steeven Amsterdam REC-V 1:08:39
17 Angelique Leek Uitgeest REC-V 1:09:22
18 Esther Meewezen Heemskerk REC-V 1:09:33
19 Margi Kirschenmann Amsterdam REC-V 1:11:14
20 Marieke van Horssen Heemskerk REC-V 1:17:34


Bovenkant pagina
Startpagina Runnersworld crosss
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.12.2014