Runnersworld Cross Circuit, 2013-2014
Wedstrijd -3
8 december 2013
Haarlemmermeercross
Hoofddorp
Organisatie: av Haarlemmermeer


jongens pupillen 1.5 km
1 Tobias Vrolijk 2003 AV Castricum 5.48
2 Hidde Mollee 2003 KAV Holland 5.50
3 Eyoël Hiensch 2004 Phanos 5.52
4 Yohannes Hiensch 2004 Phanos 5.56
5 Mike van Sleeuwen 2003 Suomi 6.11
6 Kalle Veldhuisen 2003 Lycurgus 6.17
7 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 6.21
8 Swen Kraakman 2003 Haarlemmermeer 6.36
9 Toon van Vuuren 2004 DEM 6.45
10 Feli Bernex 2003 Hoofddorp 6.52
11 Quint van de Riet 2004 Haarlemmermeer 7.01
12 Jonne Roos 2005 Lycurgus 7.07
13 Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord 7.08
14 Colin Alewijnse 2006 AV Aalsmeer 7.22
15 Reandra Ouwerhand 2004 AV Edam 7.25
16 Jeroen Out 2003 AV Haarlem 7.45
17 Timo van Ruiten 2004 Haarlemmermeer 7.45
18 Bob de Boer 2003 Suomi 7.46
19 Maas Gijzen 2004 Haarlemmermeer 8.00
20 Joris van Santen 2006 Haarlemmermeer 8.23
21 Florian de Ruijter 2008 Hoofddorp 9.12
22 Tygo Witteveen 2007 AV Aalsmeer 9.13
23 Raf Höngens 2004 Haarlemmermeer 10.10
24 Stijn Höngens 2007 Tilburg 10.51
25 Thijmen de Ruijter 2010 Hoofddorp 12.03
meisjes pupillen 1.5 km
1 Tessa van Herp 2004 Lycurgus 6.24
2 Thijra Terweij 2003 NEA Volharding 6.31
3 Maria Kuipers 2004 Phanos 6.37
4 Danique Schram 2004 DEM 6.55
5 Iris Bolhuis 2003 Haarlemmermeer 7.00
6 Sophie van Ekeris 2004 KAV Holland 7.11
7 Milou Kaestner 2003 Haarlemmermeer 7.15
8 Valérie Hagnauer 2004 Lycurgus 7.16
9 Julie Witeveen 2005 AV Aalsmeer 7.18
10 Gwen Alewijnse 2005 AV Aalsmeer 7.20
11 Isa Schram 2006 DEM 7.28
12 Jet Commandeur 2005 DEM 7.33
13 Sien van Vuuren 2005 DEM 7.43
14 Faja Lalleman 2004 Haarlemmermeer 7.50
15 Mirte Janssen 2003 DEM 7.56
16 Julia Boeijen 2003 Haarlemmermeer 8.05
17 Kiki Kaestner 2005 Haarlemmermeer 8.32
18 Lisa Veltkamp 2005 Haarlemmermeer 8.50
19 Celeste Soemodipoero 2003 Haarlemmermeer 9.15
20 Eveline Krom 2006 Haarlemmermeer 10.34
jongens jun CD 2.5 km
1 Douwe Koldijk 1999 Haarlemmermeer 9.45
2 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 9.58
3 Daan Notenboom 1999 AV Castricum 9.59
4 Jordi Ouwehand 2000 AV Edam 10.04
5 Nathan Mulders 2000 Haarlemmermeer 10.24
6 Martijn Bakker 2001 Trias 10.27
7 Adwen Gieles 2002 KAV Holland 10.33
8 David Maarleveld 2000 Phanos 10.40
9 Boudewijn Welkzijn 2000 Phanos 10.46
10 Rick Thomasse 2002 AV Castricum 10.49
11 Tijn Pronk 2000 KAV Holland 10.50
12 Marcus Thomasse 2002 AV Castricum 10.54
13 Jochem van Dijk 2002 DOKEV 11.00
14 Davy Heijsteeg 1999 AV Aalsmeer 11.09
15 Joost Koldijk 1999 Haarlemmermeer 11.11
16 Remco van der Flier 1999 Haarlemmermeer 11.11
17 Mika Taag 2000 KAV Holland 11.19
18 Jelco Köhlenberg 2000 Beverwijk 11.28
19 Jurgen Timmer 2002 AV Aalsmeer 11.29
20 Maarten van der Linde 2000 Haarlemmermeer 11.36
21 Piet van Vuuren DEM 11.47
22 Achmat Mohammadi 2000 AAC 11.56
23 Kasper Vrolijk 2001 AV Castricum 12.10
24 Nicolaas Veeneman 1999 Haarlemmermeer 12.21
25 Max van Rookhuizen 1999 DEM 12.22
26 Koen Kroep 2000 Suomi 12.57
27 Daan Klein Wolterink 2000 Haarlemmermeer 13.07
28 Rutger Vincken 2001 Tempo 16.03
29 Kaay Altevogt 2001 Haarlemmermeer 16.06
30 Polle Höngens 2002 Haarlemmermeer 16.10
meisjes jun CD 2.5 km
1 Emma Kok 1999 Phanos 9.51
2 Mariska Poel 1999 DEM 9.55
3 Lotte Pröpper 1999 Phanos 10.21
4 Merel van Herp 2001 Lycurgus 10.22
5 Esmée Bakker 1999 DEM 10.55
6 Lieve Butter 2000 Lycurgus 11.23
7 Nikki Taag 2002 KAV Holland 11.49
8 Sarah van Ekeris 2002 KAV Holland 12.01
9 Yanika Einholz 2000 KAV Holland 12.15
10 Kim Niesten 1999 DEM 12.34
11 Evelijn Gieles 1999 KAV Holland 12.42
12 Lotte van Gerven 1999 Lycurgus 13.31
13 Judy vd Drift 1999 Haarlemmermeer 14.21
14 Mila Brandehof 2001 Haarlemmermeer 15.12
15 Mara Sprangers 2001 Haarlemmermeer 16.57
16 Suze Butter 2002 Lycurgus 17.33
jongens jun AB + neo 2.5 km
1 Stan Niesten 1996 DEM 8.04
2 Steve Bakker 1992 Suomi 8.07
3 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 8.13
4 Adil el Azzouzi 1993 Phanos 8.16
5 Edwin Sjerps 1997 SAV 8.18
6 Ralf Looze 1994 Phanos 8.21
7 Ryan Clarke 1997 AV Castricum 8.22
8 David Buglass 1996 Leiden Atletiek 8.23
9 Guilhem Hack 1994 Phanos 8.24
10 Daniel Donse 1995 Haarlemmermeer 8.27
11 Niels Gersonius 1995 AV Castricum 8.29
12 Lars Rademaker 1993 Haarlemmermeer 8.45
13 Remco Bouchier 1994 Haarlemmermeer 8.46
14 Corné Timmer 1998 AV Aalsmeer 8.47
15 Lars Remijn 1995 DEM 8.50
16 Johan Ouwehand 1997 AV Edam 9.00
17 Guido Klaassen 1996 Lycurgus 9.02
18 Robin Schutter 1997 Suomi 9.13
19 Yorick Konijn 1997 AV Castricum 9.15
20 Scott van Zoolingen 1997 Haarlemmermeer 9.16
21 Matthew Freeman 1996 Phanos 9.33
22 Io Pel Zaanland 9.34
23 Alexander Soethout 1998 DEM 9.42
24 Walter Köhlerberg 1996 DEM 9.45
25 Jeroen Gehrels 1997 Haarlemmermeer 9.46
26 Thom Vessies 1998 DEM 9.53
27 Rafael Gridelli 1998 Phanos 9.55
28 Basile Wieser 1998 Phanos 10.06
29 Sietse vd Pal 1998 Zaanland 10.28
30 Robin Mak 1995 AV Castricum 10.31
31 Timo Brandehof 1998 Haarlemmermeer 10.39
32 Jelle de Moes 1997 Haarlemmermeer 11.30
meisjes AB + neo 2.5 km
1 Merel van der Marel 1999 Haarlemmermeer 9.31
2 Marjet Groen 1997 Lycurgus 9.32
3 Femke Hooijberg 1997 AV Edam 9.47
4 Laura Boekel 1997 NOVA 9.54
5 Jeske van der Pal 1997 Zaanland 10.05
6 Lotte van Elst 1995 Waterland 10.08
7 Kim Traas 1998 Haarlemmermeer 10.26
8 Esméé Mulders 1998 Haarlemmermeer 10.38
9 Simone van Rookhuizen 1996 DEM 11.12
10 Maaike Bloem 1992 Phanos 11.48
vrouwen 5 km
1 Manon Kruiver 1988 Castricum 18.38
2 Lotte Krause 1992 AKU 19.08
3 Laurien Buffart 1980 Phanos 19.20
4 Femke van der Pal 1995 Zaanland 20.07
5 Jessie Geel 1990 DEM 20.35
6 Ingrid Klaassen 1983 Running Holland 20.55
7 Tumi Matlou 1990 Mokopane (RSA) 21.44
8 Nienke van der Zee 1983 Suomi 21.59
9 Felica Los 1993 DEM 22.10
10 Jolice van den Berg 1987 Haarlemmermeer 22.15
11 Yvonne Beumer 1980 Phanos 22.23
12 Patricia Sassen 1980 Phanos 23.37
13 Chantal Pleune 1979 Phanos 23.51
14 Madelon Wentink 1987 KAV Holland 24.13
15 Gadiza Saaïdi 1984 Phanos 24.36
16 Marianne Klanker 1983 Phanos 24.45
17 Verena Gotta 1984 Running Holland 25.11
18 Marloes Willems 1984 DEM 27.17
19 Sjierly Pereira 1982 Phanos 28.10
V35 5 km
1 Ilonka Betjes - Langeb 1972 Lycurgus 20.47
2 Marleen Haakma 1970 Atos 21.57
3 Lorna Wilson 1975 Phanos 23.13
4 Bianca Wagner 1974 Suomi 27.01
5 Mirja Romeijn 1976 Phanos 28.01
6 Karen Vis 1973 Haarlemmermeer 28.17
V45 5 km
1 Cora Sistermans 1965 Zaanland 21.32
2 Ineke Kosse 1959 Phanos 23.42
3 Yvonne Jansen 1967 KAV Holland 23.48
4 Mirjam Colijn 1968 AV Aalsmeer 24.34
5 Elise Vriend 1960 KAV Holland 26.05
6 Nel Oversteegen 1956 Phanos 26.09
7 Alice Muller 1962 Lycurgus 26.31
8 Ingrid de la Rambelje 1952 AV Haarlem 27.54
9 Anneke Nass 1963 AV '23 27.57
10 Annemarie van Rookhuiz 1964 DEM 28.15
11 Mike van Ballegooijen 1961 Hoofddorp 28.20
12 Linda van den Hoed 1961 Haarlemmermeer 30.15
13 Josephine Ruigrok van 1963 Haarlemmermeer 31.08
mannen 10 km
1 Jurjen Polderman 1991 Clytoneus 33.04
2 Edwin de Vries 1992 AV Castricum 33.09
3 Ambroise Uwiragise 1981 Enkhuizen 33.21
4 Hidde Tangerman 1977 AAC 33.53
5 Rens Dekkers 1981 Hera 33.59
6 Tjerk Conijn 1987 Lycurgus 34.04
7 Neal Bouterse 1993 AV Castricum 34.05
8 Swiad Worms 1991 Phanos 34.30
9 Gerard Hollestelle 1985 Phanos 34.54
10 Jacques Michel Caignar 1980 Phanos 36.16
11 Paul Waszink 1974 Phanos 36.27
12 Jelte Brontsema 1979 Phanos 36.39
13 Eddy Wagner 1979 Suomi 37.09
14 Ruud Weijer 1987 Phanos 37.51
15 Djurre den Heeten 1984 Phanos 38.06
16 Ronald Poel 1991 DEM 39.26
17 Chris Dok 1976 Loopgroep PK 40.38
18 Norbert Vis 1980 Phanos 40.57
19 Rene Kaandorp 1980 Beverwijk 42.03
20 Willem Dudok 1979 Phanos 43.50
21 Francisco-Javier Rozas 1985 Haarlemmermeer 44.17
22 Hicham el Khalladi 1980 Haarlemmermeer 44.53
23 Bart Veilbrief 1974 Amsterdam 46.21
M40 10 km
1 Geordie Klein 1970 Loopgr Aart Stigt 34.48
2 Mohamed Mohammadi 1971 Amsterdam 36.25
3 Reinoud van Laar 1971 Haarlemmermeer 36.34
4 Richard Dijkhuizen 1972 AV Castricum 38.32
5 Erik Bakker 1970 De Spartaan 38.34
6 Gosse Beerda 1970 AAC 39.18
7 Jaap Bakker 1971 Phanos 40.01
8 Robert Schrauwen 1971 Loopgroep PK 40.08
9 Karel Kolb 1969 KAV Holland 42.21
10 Bas van Aken 1973 Loopgroep PK 43.21
11 Ruud de Jong 1970 Amsterdam 43.46
12 Arjan Dekker 1969 Lycurgus 44.58
13 Robert van Susteren 1970 Kombijsport 48.26
14 Jeroen Peeters 1969 AV Haarlem 53.58
M45 10 km
1 Rachid Mohammadi 1967 Atos 34.57
2 Stefan van der Pols 1967 NSL 37.23
3 Martin Breedijk 1968 avVN 38.47
4 Erik Langeveld 1968 DEM 39.56
5 Martijn Hiensch 1964 Phanos 39.59
6 Dirk Klaassen 1968 Lycurgus 40.04
7 Jos Veenstra 1967 Suomi 41.08
8 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 41.22
9 Marcel de Romph 1968 Haarlemmermeer 41.27
10 Marco de Boer 1965 Suomi 43.33
11 Hans-Peter Ligthart 1965 AAC 43.42
12 Frank van der Laan 1964 Haarlem 45.21
13 Eric Groen 1967 Lycurgus 46.07
14 Edwin van de Beek 1967 Haarlemmermeer 46.59
15 Frank Peeters 1964 AV Haarlem 47.07
16 Marcel Romijn 1964 Hoofddorp 49.13
17 Ralf de Jong 1965 Haarlemmermeer 49.49
18 Mark den Broeder 1968 KAV Holland 50.51
19 Jan van der Drift 1967 Haarlemmermeer 54.16
20 Rob van Soeren 1966 Haarlemmermeer 55.48
21 Arno Beliën 1967 Santpoort-N 59.08
M50 10 km
1 Louis Dam 1962 Zaanland 38.37
2 René van Ravenzwaaij 1963 Phanos 39.30
3 Pieter Iedema 1959 AAC 41.02
4 Kees van Leuven 1962 AV Haarlem 41.37
5 Bram Couperus 1963 AV Haarlem 42.07
6 Yvo Muthert 1961 AV Castricum 43.16
7 Jos Pekel 1963 DEM 43.36
8 H Numan DEM 43.41
9 Harrie Verduin 1961 DEM 44.00
10 Christiaan Pfrommer 1963 AV Haarlem 44.06
11 Adrie Tol 1963 AV Haarlem 45.06
12 Jan Voorberg 1961 Lycurgus 46.28
13 Paul Hijstek 1959 Hoofddorp 46.33
14 Pieter Hordijk 1961 Hoofddorp 52.13
15 Siem Goede 1959 AV '23 54.08
M55 10 km
1 Johan Neve 1957 KAV Holland 39.48
2 A G J Sjerps 1958 SAV 40.44
3 Raul Veldhuizen 1955 avVN 41.06
4 Oscar Smit 1953 avVN 41.41
5 Wim Schoots 1952 Phanos 42.31
6 Frank Harms 1955 Haarlemmermeer 43.23
7 Conno du Fossé 1952 avVN 45.13
8 Menno van Stralen 1954 DEM 45.35
9 Peter Zwart 1952 Atos 45.55
10 Jaap Tol 1956 KAV Holland 46.11
11 Bauke de Jong 1946 avVN 48.58
12 Boudewijn Stapper 1957 AV Haarlem 49.33
13 Gerard Lijnzaad 1955 AV '23 51.08
14 Jaap Geertman 1953 Phanos 51.19
15 Peter Groen 1949 AV '23 51.55
16 Jos Schurgers 1947 Suomi 54.46
17 Alfons Knijn 1952 avVN 1.02.55
mannen, trim 2.5 km
1 Sebastiaan Klooster 1990 Phanos 8.10
vrouwen trim 2.5 km
1 Anoek Steenbakker Krommenie 14.56
mannen trim 5 km
1 René de Jong Nieuw-Vennep 20.05
2 Remco Vrijbloed Halfweg Nh 20.40
3 Martijn Vermaat Amsterdam 22.24
4 Han van Leuven Haarlem 22.44
5 Chris Visser 22.49
6 Mathijs Vrijbloed 1994 Lijnden 23.31
7 André Meure Hoofddorp 24.11
8 Jesse Terpstra 2003 Haarlemmermeer 24.13
9 Hans Bakker Noordwijk Zh 25.01
10 Joost van den Berg Amsterdam 25.08
11 Marc Kelderman 1966 Vijfhuizen 25.17
12 Bas vd Steeg Haarlem 25.56
13 Tim de Gier Amsterdam 26.29
14 Bram Dieperink Badhoevedorp 26.37
15 Cas den Braber 2003 Haarlemmermeer 26.54
16 Rob den Braber 1971 Hoofddorp 27.05
17 Peter van Buijtene 1960 avVN 28.02
18 Leendert Flier 1968 Zaandam 28.02
19 Hans Siebbeles 1962 Amsterdam 29.00
20 Klaas Terpstra 1970 Hoofddorp 29.12
vrouwen trim 5 km
1 Carola Linschooten Amsterdam 21.00
2 Lina Bulovaite Hoofddorp 26.19
3 Loeki Westerveld Amsterdam 26.30
4 Mirjam Leijnne Haarlem 27.35
5 Sophie Veenstra Amsterdam 28.08
6 Mariette Steevens 1964 Phanos 28.55
7 Femke van Sinderen 1993 Hoofddorp 29.17
8 Else Boelde Haarlem 29.45
9 Roos Bareman 1988 Haarlem 31.39
10 Amanda Smits 1988 Hillegom 31.39
11 Nickey de Haan Amsterdam 33.28
12 Astrid van Galen Hoofddorp 33.35
13 Linde Goede Amsterdam 35.23
14 Marieke van Horssen Heemskerk 41.00
mannen trim 10 km
1 Marcel van Koningsbrug 1965 KAV Holland 21.39
2 Rogier van Dijk Anna Paulowna 24.01
3 Mathijs Gevaert Heemstede 39.32
4 Thomas van Steenbergen 1984 Amsterdam 40.13
5 Ibrahim Elhadji Hoofddorp 40.36
6 Marius van Heesewijk 1985 Amsterdam 40.42
7 Tim Vreeburg 1980 Haarlem 41.59
8 Erwin Schuit Uithoorn 42.17
9 Gerard vd Laan Diemen 42.32
10 Philippe Favie 1987 Haarlem 43.07
11 Ruud van Wees Haarlem 43.20
12 Sjaak van der Linden Hoofddorp 43.30
13 Kees Wijts De Zilk 43.48
14 Marcel van het Hof 1970 Amsterdam 44.03
15 Jeroen Hijstek Nieuw-Vennep 44.10
16 Rob van Rooijen Noordwijk Zh 44.12
17 Raymond Witteveen 1968 Kudelstaart 44.30
18 Dik van der Stelt Abbenes 45.41
19 Bas Commandeur 1980 Beverwijk 45.50
20 Sebastiaan Munter Heemskerk 46.25
21 Gerald Garrelts Heemstede 46.31
22 Rob Boddeke Heemstede 46.37
23 Max Commandeur 1977 Beverwijk 46.48
24 Hans de Nijs 1973 Amstelveen 48.38
25 Maarten Elands Amsterdam 48.46
26 Theodoor Höngens 1970 Heemstede 48.48
27 Adrie Nillesen Amsterdam-ZO 48.51
28 Thijs Dieperink Badhoevedorp 49.17
29 Ed Engelen Purmerend 49.38
30 Bruno Favié 1990 Haarlem 49.52
31 Ronald van Vuuren Hippolytushoef 50.01
32 Daan Smit Hippolytushoef 50.02
33 Ynze de Jong 1964 Hoofddorp 50.57
34 Ronald Nak Badhoevedorp 51.00
35 Albert Roos Assendelft 51.11
36 Rob van Huët 1958 Haarlemmermeer 51.31
37 Ruud Brandehof 1967 Hoofddorp 51.40
38 Peter Lauffer Wilnis 51.57
39 Denis Joosten 1970 Hoofddorp 53.29
40 Jeroen van der Voort Uithoorn 53.41
41 Jason Nak Badhoevedorp 54.11
42 Steven Hendriks 1969 Nieuw-Vennep 55.22
43 Albert Deen 1964 Haarlem 56.01
44 Bert Koldijk Haarlem 59.15
45 Rene de Vries 1959 Haarlem 1.05.
vrouwen trim 10 km
1 Marije Bootsma 1988 Alkmaar 29.14
2 Irene van der Laan Diemen 30.25
3 Cora Struijlaart 1978 Heerhugowaard 33.28
4 Diana Gorter Amstelveen 44.52
5 Carla van Rooijen Aalsmeer 44.53
6 Annika Fangmann De Hoef 51.04
7 Quintalle Nix Amsterdam 57.59
8 Petra Boogerd Amstelveen 58.01
9 Agnieszka Godlewska Hoofddorp 58.38
10 Nicoleta Tanase 1971 Hoofddorp 1.18.51


Bovenkant pagina
Startpagina cross circuit
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.05.2013