Tata Steel / Runnersworld Cross, 2012 - 2013

Wedstrijd -6
17 februari 2013
Zaanlandcross
Zaandam
org: Zaanland


jongens pupillen 2 km
1 Rick Thomasse 2002 AV Castricum 8.22
2 Marcus Thomasse 2002 AV Castricum 8.28
3 Adwen Gieles 2002 KAV Holland 8.28
4 Bram Klap 2002 Lycurgus 8.46
5 Casper Peterse 2002 Trias 9.03
6 Tobias Vrolijk 2003 AV Castricum 9.11
7 Mike van Sleeuwen 2003 Suomi 9.18
8 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 9.25
9 Graeme 't Hoen 2003 AV Aalsmeer 9.39
10 Thomas Bruins 2005 Heemskerk 10.05
11 Benjamin Stijns 2003 NEA Volharding 10.05
12 Timothy Mulder 2002 NEA Volharding 10.41
13 Tim Zijlstra 2002 Purmerend 10.47
14 Hugo van Oene 2005 Santpoort-Noord 11.48
15 Tobias Stijns 2005 Purmerend 11.52
16 Sven van Gelderen 2006 Lycurgus 11.58
17 Jordy Drijfhout 2002 Lycurgus 13.01
18 Cody Bakker 2002 Lycurgus 13.05
meisjes pupillen 2 km
1 Nikki Taag 2002 KAV Holland 8.56
2 Lise Lemsom 2002 AV Castricum 9.20
3 Danique Schram 2004 DEM 9.30
4 Silvia Bloemendaal 2003 NEA Volharding 9.50
5 Femke Drijfhout 2002 Lycurgus 10.28
6 Sarah Koper 2003 Zaanland 10.40
7 Milou Jongeneel 2003 Purmerend 10.48
8 Julie Witteveen 2005 AV Aalsmeer 10.48
9 Kelly 2002 NEA Volharding 11.03
10 Isa Schram 2006 DEM 11.09
11 Elisa Babucci 2003 NEA Volharding 11.28
12 Keira Mulder NEA Volharding 11.51
13 Romy Leenstra 2004 NEA Volharding 12.20
14 Suze Butter 2002 Lycurgus 12.31
15 Laura Babucci 2006 NEA Volharding 12.32
16 Gwenn Romkes 2004 Zaanland 12.34
jongens jun CD 4 km
1 Jordy Kluft 1998 DEM 15.12
2 Jens van Gelderen 1999 Lycurgus 15.17
3 Alexander Soethout 1998 DEM 15.45
4 Mick Onrust 1998 Zaanland 16.33
5 Douwe Koldijk 1999 Haarlemmermeer 16.36
6 Boris Hoogervorst 2000 KAV Holland 16.56
7 Simon Ri 1999 Zaanland 17.03
8 Thijs de Moes 1998 Haarlemmermeer 17.47
9 Nathan Muller 2000 Hoofddorp 17.52
10 Mika Taag 2000 KAV Holland 17.58
11 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 18.01
12 Gregory 't Hoen 2001 AV Aalsmeer 18.19
13 Sietse van der Pal 1998 Zaanland 18.42
14 Memhet Dernek 1999 Zaandam 20.27
15 Kasper Vrolijk 2001 AV Castricum 20.53
16 Nicolaas Veeneman 1999 Haarlemmermeer 21.40
17 Onno de Moes 1999 Haarlemmermeer 24.41
18 Thomas Wijkstra 2001 NEA Volharding 24.56
meisjes jun CD 4 km
1 Mariska Poel 1999 DEM 17.00
2 Lotte Pröpper 1999 Phanos 17.10
3 Esmee Bakker 1999 DEM 17.39
4 Carlijn Bouwer 1999 Trias 18.25
5 Esméé Mulders 1998 Haarlemmermeer 18.30
6 Lieve Butter 2000 Lycurgus 19.02
7 Renée v Rookhuizen 1998 DEM 19.58
8 Yanniek Bouwer 2001 Trias 21.58
9 Kim Niesten 1999 DEM 22.37
10 Anouk Remijse 1999 AV Castricum 23.02
jongens jun CD + neo 4 km
1 Jeroen Büller 1993 AV Haarlem 13.16
2 Stan Niesten 1996 DEM 13.35
3 Sytze v Stempvoort 1994 Suomi 14.01
4 Ralf Looze 1994 Phanos 14.04
5 Chris v Hensbergen 1995 KAV Holland 16.18
6 Marouane El Ibraimi 1997 Zaandam 16.29
7 Hans den Boer 1997 DEM 18.09
8 Jelle de Moes 1997 Lycurgus 19.48
9 Muhammed Cimen 1997 Zaandam 20.26
meisjes jun CD + neo 4 km
1 Jeske van der Pal 1997 Zaanland 16.48
vrouwen 6 km
1 Femke van der Pal 1995 Zaanland 24.34
2 Natasha Dawson 1990 Zaandam 24.54
3 Mechtild Dackus 1979 Atl Maastricht 26.35
4 Jessie Geel 1990 DEM 27.34
5 Hester van Roode 1984 DEM 28.15
6 Ella Mankor 1986 Zaanland 29.22
7 Felicia Los 1993 DEM 29.38
8 N. Bijman 1987 Phanos 30.08
9 Merel Albers 1990 Zaandam 32.22
10 Jamie van Son 1989 Zaanland 32.53
11 Wendy Hillebrand 1981 Phanos 34.29
12 Saskia Hillebrand 1986 Phanos 35.51
V35 6 km
1 Ilonka Betjes 1972 Lycurgus 25.15
2 Esther van Heerde 1974 Loopgr Aart Stigter 25.52
3 Martien Schaub 1975 Phanos 26.06
4 Annemieke van Dijk 1971 Zaanland 29.57
5 Joyce de Roo 1975 Zaanland 35.20
6 Linda Berkhof 1971 Haarlem 40.27
V45 6 km
1 Ingrid Coster 1957 AV '23 26.08
2 José Doorson 1966 Zaanland 26.51
3 Mildred Bertelkamp 1959 Phanos 27.36
4 Anneke Lam-Witt 1966 Haarlemmermeer 28.56
5 Ria Stam 1954 AV Castricum 29.02
6 Jolanda Stas 1964 Zaanland 30.23
7 Laura Hyslop 1958 Zaanland 31.09
8 Sonja van Zeelt 1964 Wormerveer 31.50
9 Nel Oversteegen 1956 Phanos 32.57
10 Tiny Tol 1948 Zaanland 34.07
11 Edith Borst 1952 Zaanland 35.15
12 Miriam Schmidt 1963 IJmuiden 36.38
13 Mariette Steevens 1964 Phanos 37.39
14 Mariette Zon 1964 Zaanland 37.59
15 Lieneke de Koning 1951 NEA Volharding 43.09
16 Marjolein de Heer 1955 Zaanland 51.23
vrouwen recreant 6 km
1 Ruud Kajuiten 1958 Purmerend 38.22
mannen 8 km
1 Zac Freudenburg 1978 AV '23 26.38
2 Erwin Meijer 1984 Climax 28.23
3 Jeffey Vork Breukelen Ut 30.20
4 Eddy Wagner 1979 Suomi 30.21
5 Alex Bouwmeester 1988 Zaanland 30.37
6 Marijn Buijtendorp 1993 Zaanland 30.45
7 Jacco Langerak 1986 Hellas 31.21
8 Lourens Veen 1982 KAV Holland 31.26
9 Rikkert van Assouw 1974 KAV Holland 32.16
10 Dave Visser 1979 IJmuiden 32.21
11 Pieter Jelle Jongejans 1974 Zaanland 32.30
12 Jesse Wit 1984 Phanos 33.17
13 Duco Huitema 1975 Lycurgus 34.03
14 Norbert Vis 1980 Amsterdam 34.07
15 Bas Thijssen 1978 Zaanland 34.29
16 Mark Dackus 1976 Atletiek Maastricht 35.17
17 Sander Groenendijk 1988 Amsterdam 36.24
18 Valentijn Jacobs 1978 Amsterdam 36.35
19 Bryan Warrink 1995 Hoorn Nh 37.25
20 Sergio Todaro 1975 Amsterdam 37.29
21 G. van der Maat 1978 Eindhoven 37.37
22 Jeroen van Vuuren 1975 Loopgr Aart Stigter 38.00
23 Fabian Schouten 1978 AV Aalsmeer 38.32
24 Toer van den Berg 1986 AV '23 38.39
25 Marcel Taanman 1976 Zaanland 38.48
26 Jasper de Bie 1987 NEA Volharding 39.33
27 Dennis Hulst 1973 Purmerend 39.46
28 Edgar de Jong 1973 Zaanland 39.58
29 Marlijn Molenaar 1974 Oostknollendam 40.10
30 Jan Willem de Bie 1980 NEA Volharding 40.20
31 Arjan van Diepen 1973 Zaanland 40.24
32 Mark Scheijde 1980 Zaanland 42.30
33 Lian Baay 1982 Phanos 42.33
34 Mischa Zwagers 1975 Zaanland 45.02
35 Kevin Truijens 1984 Zaanland 46.10
36 Sander Mandjes 1973 Assendelft 49.53
M 40 8 km
1 Geordie Klein 1970 Loopgr Aart Stigter 28.28
2 Willem van 't Veer 1970 Lycurgus 29.55
3 Richard Dijkhuizen 1972 Castricum 30.06
4 Erik Bakker 1970 De Spartaan 30.13
5 Robert Schrauwen 1971 Loopgroep PK 30.24
6 Dirk Klaassen 1968 Lycurgus 31.44
7 Jan-Willem v Winkel 1971 Atos 32.00
8 Michel Frenay 1971 KAV Holland 32.34
9 Richard Halderman 1969 Loopgroep PK 32.42
10 Jose Vicente Requena 1970 Loopgr Aart Stigter 33.36
11 Fabian Ernst 1971 Haarlemmermeer 34.00
12 Ruben Romkes 1969 Zaanland 34.18
13 Paul Oly 1968 Lycurgus 35.31
14 Michiel Richards 1971 Zaandam 37.06
15 Olof Glorie 1969 Trias 43.30
M45 8 km
1 Rachid Mohammadi 1967 Atos 27.43
2 Sierk Ybema 1967 AV '23 30.02
3 Abdelhamid Mohammadi 1967 Atos 30.10
4 Martijn Hiensch 1964 Phanos 31.17
5 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 31.51
6 Wessel 1964 AV '23 32.58
7 Col Grootjans 1966 Voorschoten '97 33.41
8 Martin Geerders 1965 Atos 33.51
9 P Leeuwerink 1964 Zaanland 34.37
10 Bram Couperus 1963 AV Haarlem 34.40
11 Tauber Peter 1964 Suomi 35.07
12 S Slootweg 1965 Rijnsoever 35.12
13 Ronald Wiering 1964 Zaanland 35.37
14 Gerard Grabijn 1964 Haarlemmermeer 35.47
15 John 't Hoen 1965 AV Aalsmeer 35.50
16 Harry Timmerman 1966 Zaanland 36.03
17 Willem-Jan de Ruijter 1965 Leiden Atletiek 36.44
18 Niek Molenaar 1963 Voorschoten '97 37.40
19 Han Stiekema 1965 Heemskerk 38.09
20 Frank Mijnals 1965 Amsterdam 38.44
21 Aalt Smienk 1963 Atos 40.01
22 R Mandjes 1965 Wormer 42.43
23 Albert Deen 1964 Haarlem 43.46
24 Arno Belien 1967 Dutch Runners 46.26
M50 8 km
1 André Roukema 1962 avVN 29.17
2 E. Aardenburg 1962 DEM 30.39
3 Hans Wesseling 1961 Leiden Atletiek 31.39
4 Kv Leuven 1962 AV Haarlem 33.03
5 René v Ravenzwaaij 1963 Phanos 33.08
6 Eugene Bouweriks 1961 Zaandam 33.30
7 Sander Rietveld 1959 Atos 33.53
8 Henri Numan 1960 DEM 34.07
9 Marcoen Beets 1958 Zaandam 35.09
10 Ron Bel 1963 Voorschoten 35.56
11 Eric Fris 1962 Zaanland 37.07
12 Henk Meester 1961 NEA Volharding 38.02
13 Wim Plug 1960 Velserbroek 38.57
14 Gertjan vd Meij 1962 Rijnsoever 39.35
15 Leo Vloon 1959 Waterland 40.40
16 Simon Heeremans 1958 Suomi 41.44
17 Thijs van der Kolk 1962 Zaanland 43.04
18 Niels kerkhoven 1959 Zaanland 45.02
19 Robert Kruyshaar 1958 Zaanland 47.13
20 Dirk van Lier 1961 NEA Volharding 50.14
21 Rene de Vries 1959 Haarlem 54.11
M55 8 km
1 Johan Neve 1957 KAV Holland 31.37
2 Jaap Velserboer 1953 avVN 32.04
3 Ger Kragten 1955 Atos 33.56
4 Joop van Tiel 1955 DEM 35.53
5 Frank Harms 1955 Haarlemmermeer 36.01
6 Rob Sluijter 1945 avVN 37.12
7 Peter Zwart 1952 Atos 37.13
8 Nico Vergouw 1946 Zaanland 37.21
9 Lourens Koopman 1957 Assendelft 38.05
10 Ruud Revers 1954 Haarlemmermeer 38.13
11 Jan C.J. van Hout 1949 DEM 39.41
12 Gerard van Kesteren 1956 AV Haarlem 41.09
13 Gerard Lijnzaad 1955 AV '23 41.10
14 Kees Janssen 1949 Wormer 43.14
15 Peter Lansbergen 1953 Assendelft 43.23
16 Gerrit Valenteijn 1947 Zaanland 44.18
17 K. van Rijn 1950 Middenbeemster 44.18
18 Rikus Bijvoet 1947 Zaanland 46.14
19 Alfons Knijn 1952 avVN 46.40
20 Jan Dubbeld 1936 NEA Volharding 46.47
21 Willem Blom 1950 Dutch Runners 47.13
22 Martin Jansen 1946 DEM 47.33
23 Dick Wezel 1954 Zaanland 47.42
24 Hans Nijenmanting 1949 Zaanland 48.19
25 Rien de Vreede 1957 Middenbeemster 50.03
26 Joop Keetman 1944 Lycurgus 58.59
mannen recreant 8 km
1 Nienke Fraenk 1978 Zaandam 36.33


Bovenkant pagina
Startpagina Runnersworld crosss
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.10.2014