Tata Steel / Runnersworld Cross, 2011 - 2012

Wedstrijd -3
11 december 2011
Haarlemmermeercross
Hoofddorp
org: av Haarlemmermeer


jongens pupillen 1.5 km
1 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 5.49
2 Ferrie Hamer 2001 Haag Atletiek 5.53
3 Rick Thomasse 2002 AV Castricum 5.57
4 Adwen Gieles 2002 KAV Holland 6.11
5 Wesley van Maas de Bie 2001 Haarlemmermeer 6.21
6 Willem Olsthoorn 2001 De Spartaan 6.23
7 Tim van der Vlies 2002 Aalsmeer 6.23
8 Marcus Thomasse 2002 AV Castricum 6.36
9 Gregory 't Hoen 2001 AV Aalsmeer 6.37
10 Mathijs van den Top 2002 Lycurgus 6.40
11 Casper Peterse 2002 Trias 6.42
12 Sam Cremers 2003 KAV Holland 6.48
13 Toju Egbe 2002 Haarlemmermeer 6.48
14 Julian van Heggelen 2001 De Spartaan 6.49
15 Graeme 't Hoen 2003 AV Aalsmeer 6.54
16 Bram Klap 2002 Westzaan 6.55
17 Jesse Terpstra 2003 Haarlemmermeer 7.01
18 Lars Janssen 2001 DEM 7.05
19 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 7.05
20 Stijn Hooijman 2003 De Spartaan 7.15
21 Rens Hoogendam 2002 Haarlemmermeer 7.18
22 Bryan Wassenaar 2003 DEM 7.28
23 Ralph Wielart 2001 Haarlemmermeer 7.37
24 Jarno Betlem 2002 Lycurgus 7.39
25 Lorenzo Matruglio 2003 Haarlemmermeer 7.46
26 Daan Borger 2003 Haarlemmermeer 7.50
27 Cas den Braber 2003 Haarlemmermeer 7.51
28 Swen Kraakman 2003 Haarlemmermeer 8.02
29 Seb Edelaar 2003 Haarlemmermeer 8.08
30 Jordy Vermeulen 2003 Haarlemmermeer 8.11
31 Polle Höngens 2002 Haarlemmermeer 8.13
32 Hugo 2005 Santpoort Noord 8.35
33 Florian de Ruijter 2008 Haarlemmermeer 12.37
meisjes pupillen 1.5 km
1 Emma Kant 2001 Lycurgus 6.20
2 Femke Janssen 2001 DEM 6.30
3 Nikki Taag 2002 KAV Holland 6.43
4 Sarah van Ekeris 2002 KAV Holland 6.48
5 Hannah Olsthoorn 2002 De Spartaan 6.49
6 Anouk Haverkort 2001 Lycurgus 7.09
7 Sam Pronk 2001 KAV Holland 7.21
8 Noa van Baar 2002 Haarlemmermeer 7.32
9 Rona Tschumie 2001 Haarlemmermeer 7.35
10 Mirte Janssen 2003 DEM 7.43
11 Mila Brandehof 2001 Haarlemmermeer 8.28
12 Julia Boeijen 2003 Haarlemmermeer 8.47
13 Eveline Krom 2005 DEM 10.54
jongens jun CD 2.5 km
1 Tim van der Heide 1997 DEM 9.19
2 Sven Schoonebeek 1997 Castricum 9.20
3 Ryan Clarke 1997 AV Castricum 9.22
4 Corné Timmer 1998 AV Aalsmeer 9.23
5 Bram Anderiessen 1999 AKU 9.42
6 Douwe Koldijk 1999 Haarlemmermeer 9.57
7 Haroun Benyahya 1998 Suomi 10.05
8 Alexander Soethout 1998 DEM 10.06
9 Mick Onrust 1998 Zaanland 10.17
10 Mika Tang 2000 KAV Holland 10.41
11 Boris Hoogervorst 2000 KAV Holland 10.57
12 Remco van der Flier 1999 Haarlemmermeer 11.03
13 Tijn Pronk 2000 KAV Holland 11.11
14 Rafael Gridelli 1998 Phanos 11.14
15 Jeroen Hekkelman 1999 Phanos 11.14
16 Casper van den Top 2000 Krommenie 11.17
17 Boudewijn Welkzijn 2000 Phanos 11.29
18 Joost Koldijk 1999 Haarlemmermeer 11.34
19 Thijs de Moes 1998 Haarlemmermeer 11.44
20 Sietse van der Pal 1998 Zaanland 11.46
21 Max van Rookhuizen 1999 DEM 11.58
22 Jelle de Moes 1997 Haarlemmermeer 12.08
23 Timo Brandehof 1998 Haarlemmermeer 12.11
24 Nick van Santen 1999 Haarlemmermeer 12.17
25 Nick van Bakel 1998 Hoofddorp 12.17
26 Luuk ter Harmsel 1997 Haarlemmermeer 13.00
27 Koen Kroep 2000 Suomi 13.22
28 Stan Edelaar 2000 Haarlemmermeer 14.38
29 Tom Borger 2000 Haarlemmermeer 14.38
meisjes jun CD 2.5 km
1 Marjet Groen 1997 AV Castricum 9.54
2 Jeske van der Pal 1997 Zaanland 9.58
3 Evelien Hooijman 1997 AKU 10.12
4 Kim Traas 1998 Haarlemmermeer 10.29
5 Emma Kok 1999 Phanos 10.37
6 Merel van der Marel 1999 Haarlemmermeer 10.39
7 Mariska Poel 1999 DEM 11.08
8 Lisanne Glorie 1998 DEM 11.19
9 Merel Strijland 1998 Haarlemmermeer 11.42
10 Ivanka Groenenberg 1998 Haarlemmermeer 11.48
11 Renée van Rookhuizen 1998 DEM 12.01
12 Luca Reniers 1998 Haarlemmermeer 12.05
13 Esmee Bakker 1999 DEM 12.08
14 Karen van Os 1999 Haarlemmermeer 12.12
15 Ivanka Groenenberg 1998 Haarlemmermeer 12.12
16 Marije Haverkort 1997 Lycurgus 12.16
17 Isabelle Klap 2000 Lycurgus 12.54
18 Kaylee van der Spek 2000 Haarlemmermeer 13.00
19 Maartje van Diest 2000 Haarlemmermeer 13.38
20 Lot van Egdom 2000 Haarlemmermeer 14.02
jongens jun AB + neo 2.5 km
1 Sebastiaan Klooster 1990 Phanos 8.05
2 Luuk Wagenaar 1994 Phanos 8.15
3 Ralf Looze 1994 Phanos 8.24
4 Maxim Moinat 1991 Haarlemmermeer 8.25
5 Mathijs Wiggers 1992 Haarlemmermeer 8.26
6 Ronald Poel 1991 DEM 8.31
7 Stan Niesten 1996 DEM 8.36
8 Lars Rademaker 1993 Haarlemmermeer 8.43
9 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 8.44
10 Remco Bouchier 1994 Haarlemmermeer 8.46
11 Krijn Schagen 1992 AV Castricum 8.57
12 Thomas Lewis 1994 Phanos 9.10
13 Evert Bunschoten 1996 AV Aalsmeer 9.53
meisjes jun AB + neo 2.5 km
1 Femke van der Pal 1995 Zaanland 9.59
2 Carlijn van Esch 1995 AV Castricum 10.14
3 Lotte Krause 1992 AKU 10.19
4 Kim Hittinger 1995 AKU 10.48
5 Ilona Poel 1996 DEM 11.11
6 Simone van Rookhuizen 1996 DEM 11.24
7 Dionne ten Dam 1997 Haarlemmermeer 14.00
vrouwen 5 km
1 Aafje Brandt 1977 Phanos 20.31
2 Nienke Kluft 1986 AV Castricum 22.48
3 Anne Reijgersberg 1982 KAV Holland 24.35
4 Madelon Wentink 1987 KAV Holland 24.46
5 Sophie Veenstra 1987 Haarlemmermeer 26.01
6 Rianne Mossel 1987 PAC 26.04
7 Lian Baay 1982 Amsterdam 28.12
V35 5 km
1 Esther van Heerde 1974 Loopgroep Aart Stigt 19.45
2 Ilonka Betjes-Langeber 1972 Lycurgus 21.23
3 Susanne Boer 1969 KAV Holland 21.46
4 Karin Slootweg 1969 Rijnsoever 22.58
5 Annemieke van Dijk 1971 Zaanland 23.51
6 Michelle Collingham 1973 Haarlem 24.45
7 Manoes Groot 1971 Haarlemmermeer 25.39
8 Paulina van der Zouw 1969 AV '23 28.24
9 Jacqueline Wassenaar 1968 DEM 30.50
V45 5 km
1 Anneke Lam-Witt 1966 Haarlemmermeer 21.37
2 Mildred Berkelkamp 1959 Amsterdam 21.42
3 Ineke Rent 1959 Phanos 22.55
4 Ria Stam 1954 AV Castricum 23.09
5 Elsa Brouwer 1963 Haarlemmermeer 23.17
6 Noella Kieftenbeld 1962 Suomi 27.12
7 Annemarie van Rookhuiz 1964 DEM 27.34
mannen 10 km
1 Ronnie Overgaauw 1985 Dynamica 35.17
2 Gerard Hollestelle 1985 Phanos 36.11
3 Willem Jan de Graaf 1982 Phanos 36.33
4 Rik Groenendijk 1980 Haarlemmermeer 37.00
5 Reinoud van Laar 1971 Haarlemmermeer 37.19
6 Wouter Hordijk 1986 Phanos 37.33
7 Alex Bouwmeester 1988 Zaanland 37.41
8 Djurre den Heeten 1984 Phanos 38.20
9 Niek van Veen 1981 Phanos 38.24
10 Richard Dijkhuizen 1972 AV Castricum 39.02
11 Lourens Veen 1982 KAV Holland 39.07
12 Jesse de Wit 1984 Phanos 39.24
13 Bas Briefjes 1977 AV Castricum 39.25
14 Nicolas Arancibia 1980 Phanos 39.28
15 Gert-Jan Haze 1974 Loopgroep Aart Stigt 39.44
16 Dave Baars 1975 Running Holland 40.05
17 Chris Dok 1976 Loopgroep PK 40.25
18 Sander Spook 1985 Vitalis 40.29
19 Erik Scheers 1974 Phanos 41.01
20 Thijs van Putten 1987 Phanos 41.23
21 Rene van der Meer 1972 Haarlemmermeer 42.15
22 Arno Kemner 1975 Phanos 42.50
23 Jouri Westhoff 1981 KAV Holland 43.40
24 Eddo Weitering 1972 Zaandam 44.06
25 Jos Jacobsen 1977 Westzaan 44.24
26 Daryl Beggs 1980 AV '23 45.04
27 Zoran Kascelan 1978 Amsterdam 45.43
28 Bram Kieftenbeld 1994 Suomi 45.47
29 Mark Bottelier 1974 AAA 54.18
M40 10 km
1 Herman Leeman 1969 AAC 35.58
2 Stefan van der Pols 1967 NSL 36.52
3 Mohamed Mohammadi 1971 Atos 37.00
4 Willem van 't Veer 1970 Lycurgus 37.44
5 Jaap Bakker 1971 Phanos 39.33
6 Robert Schrauwen 1971 Loopgroep PK 40.03
7 Paul Leidelmeijer 1967 avVN 40.04
8 Machiel Pronk 1970 KAV Holland 40.26
9 Michel Frenay 1971 KAV Holland 40.32
10 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 40.35
11 Fabian Ernst 1971 Haarlemmermeer 41.01
12 Jan Hendrikse 1967 avVN 41.54
13 Joris Ruhe 1971 KAV Holland 42.00
14 Erik Langeveld 1968 DEM 42.08
15 Eelco Muller 1971 Startbaan 45.53
16 Ronald de Vogel 1967 Phanos 47.57
17 Rob van den Bongaard 1963 Amsterdam 48.38
18 Mike Moore 1968 KAV Holland 50.11
19 Arno Beliën 1967 Dutch Runners Basic 54.52
20 Bas Peperkoorn 1970 Haarlem 1.07.
M45 10 km
1 Oskar Kuijer 1966 Eindhoven Atletiek 37.12
2 E Aardenburg 1962 DEM 38.29
3 Ron Aardenburg 1964 avVN 39.10
4 Martin Hoogervorst 1964 Loopgroep PK 39.50
5 Martijn Hiensch 1964 Phanos 40.01
6 Martin Geerders 1965 Amsterdam 42.12
7 Ger van Henten 1962 Suomi 42.34
8 John 't Hoen 1965 AV Aalsmeer 42.55
9 Rob Oskam 1962 Phanos 43.31
10 Bastiaan Adams 1965 AV '23 44.21
11 Marco de Boer 1965 Suomi 44.41
12 Wanno Remijnse 1965 AV Castricum 44.51
13 Tom Endstra 1965 Dutch Runners Gold 46.44
14 Alfred Bosker 1962 Loopgroep PK 47.48
M50 10 km
1 Willem Boon 1961 De Spartaan 37.49
2 Johan Smet 1959 Phanos 38.52
3 René Bouwmeester 1961 Zaanland 40.40
4 Johan Neve 1957 KAV Holland 40.57
5 Cor van Baar 1961 Haarlemmermeer 41.11
6 Yvo Muthert 1961 AV Castricum 41.55
7 Cock Reijnders 1956 AV Castricum 43.47
8 H Numan 1960 DEM 44.00
9 Frank Harms 1955 Haarlemmermeer 44.12
10 Sjaak vd Linden 1958 Hoofddorp 44.59
11 Alfons Knijn 1952 avVN 45.08
12 Ino Sohl 1958 Loopgroep PK 46.14
13 Ruud Revers 1954 AV Aalsmeer 47.51
14 Mile Pajic 1955 Ulft 51.37
15 Simon Meijer 1955 Hoofddorp 54.34
M60 10 km
1 Kees van Lent 1951 Suomi 44.33
2 Jan C J van Hout 1949 DEM 48.23
3 Peter Groen 1949 AV '23 51.56
4 Jos Schurgers 1947 Suomi 52.47
junioren trim 2.5 km
1 Ferie Hamer 's-Gravenhage 13.10
vrouwen trim 2.5 km
1 Linda van Polen Hoofddorp 13.51
mannen trim 5 km
1 Stephan Slootweg Rijnsburg 21.31
2 Michiel Knopper Amstelveen 21.33
3 Michiel van Harten Heemstede 22.05
4 Han van Huven Haarlem 22.34
5 B A J Kieftenbeld 1966 IJmuiden 22.37
6 Arnold Kok Haarlem 23.58
7 Danny Kriesels 1979 Zwanenburg 24.06
8 André Meure Haarlem 24.15
9 Drik Remmelzwaal Katwijk Zh 24.22
10 Erik van Dijk Hoofddorp 24.43
11 Hidde Bruin Hoofddorp 24.56
12 Jason Weller 1972 Haarlem 26.42
13 Marcel Honingh 1973 Hoofddorp 27.53
14 Geert Borger 1968 Hoofddorp 28.24
15 Klaas Terpstra Hoofddorp 28.35
16 Jens den Braber 2001 Hoofddorp 28.49
17 Rob den Braber 1971 Hoofddorp 29.01
18 Ronald van Diest Hoofddorp 29.19
19 Patrick Peters Hoofddorp 30.54
20 Kees Verkerk Uithoorn 31.54
21 Rob Raamsveld 1970 Haarlem 32.33
22 Nick Zungri Hoofddorp 33.11
23 Hans Dornseiffen 1947 Ouderkerk ad A 34.51
24 Keith Masefield Hoofddorp 35.00
25 Herman Lokkerbol Hoofddorp 35.43
26 Johan Kwa Amstelveen 36.25
vrouwen trim 5 km
1 Judith van Maanen Amsterdam 22.06
2 Karin Leber Amsterdam 25.41
3 Sasja Taag-Tolsma Haarlem 26.15
4 Jolanda Stas Oostzaan 26.16
5 Jill de Witt Hamer 1969 Heemstede 26.43
6 Nienke Bijman Amsterdam 26.44
7 Caby Wassenaar 1994 Beverwijk 27.48
8 Sarah van Thiel 1972 Heemstede 28.01
9 Caroline van der Flier 1968 Hoofddorp 28.20
10 Anoushka Schut-Welkzij 1969 Amsterdam 28.40
11 Tineke Olijdam Hoofddorp 29.33
12 Els Amsterdam 29.40
13 Pauline van Diest Hoofddorp 32.09
14 Martina van Kooy 1966 Hoofddorp 32.26
15 Rink Swagerman IJmuiden 33.17
16 Elly Masefield Hoofddorp 35.00
17 Carlijn Janssen Amsterdam 36.26
18 Marianne Trautwein Hoofddorp 36.36
19 Ytje Stap 1948 Hoofddorp 37.20
20 Edith Marijnse-Lageweg Hoofddorp 37.21
21 Riek Groeneveld Hoofddorp 38.12
mannen trim 10 km
1 Bjorn Paree Aalsmeer 25.23
2 Dave Visser IJmuiden 39.04
3 Bertjan Kerklaan Amsterdam 40.34
4 De Vogel Amsterdam 41.13
5 Erwin Schuit Uithoorn 41.55
6 Steve Hanley Overveen 42.24
7 Casper Gorgels Haarlem 43.41
8 Sven Kuipers Amsterdam 43.55
9 Marc Willem Amsterdam 44.08
10 Arthur Kuijper Hoofddorp 44.28
11 Adrie Straathof Delft 45.17
12 Bas Edelaar 1968 Hoofddorp 45.21
13 Mart Trautwein Hoofddorp 46.01
14 Marcel van Koningsbrug 1965 Haarlem 46.12
15 Sesammus Monki Visser Haarlem 46.18
16 Richard van Bennekom Amstelveen 46.23
17 Norbert Veringmeier Den Hoorn Zh 46.24
18 Ernst Rensink 1981 Haarlem 47.05
19 Hijstek Nieuw-Vennep 47.23
20 Rob Olsthoorn 1968 Hoofddorp 47.25
21 Emile Bekhuis 1971 Hoofddorp 47.26
22 Ivo Slinger 1980 Badhoevedorp 47.27
23 John van der Aart 1958 Bennebroek 48.09
24 Arend-Jan van Lent Haarlem 48.10
25 Harry Weijers Hoofddorp 48.54
26 Richard Broekhoven Amsterdam 49.23
27 Marijn Muhlenbruch Amsterdam 49.33
28 Maarten Wijnand Hoofddorp 49.52
29 Ludi Doeven Hoofddorp 50.04
30 Arnold VanVelthoven Haarlem 50.15
31 Peter Koelewijn IJmuiden 50.29
32 Arnaud Norg Amsterdam 51.06
33 Perre Muurling Aalsmeer 51.09
34 Marcel Kragtwijk Mijdrecht 51.22
35 Peter Houben 1954 Heerhugowaard 51.54
36 Niels Pabit Haarlem 52.20
37 Max Benattar 1976 Amsterdam 52.22
38 Johan Berkhout Hoofddorp 52.28
39 Rik Prins Markenbinnen 52.45
40 Jaap Dekker Hoofddorp 53.20
41 Ted vd Putten Nieuw-Vennep 53.44
42 Leo Stoffer Hoofddorp 53.49
43 Stephan Smit Heemstede 53.50
44 Alexander Barendsen Kudelstaart 54.32
45 Marco Bakker Aalsmeer 54.47
46 Erwin de Horde Aalsmeer 54.55
47 Peter Lauffer Wilnis 56.07
48 Gerard Radstaat Lexmond 56.19
49 Jaap Augustijn Aalsmeer 57.03
50 Sven Kelder 1975 Hoofddorp 57.55
51 Klaas Bruin Hoofddorp 58.07
52 Henk de Raad Hoofddorp 58.32
53 Frank Stolk 1965 Valkenburg Zh 59.01
54 Aron Meulstee 1974 Amstelveen 1.01.33
55 Vincent Niers 1974 Utrecht 1.02.28
vrouwen trim 10 km
1 Diana Gorter Amstelveen 44.22
2 Selma Smit Hoofddorp 51.00
3 Sonja Jansen Den Hoorn Zh 52.11
4 Martine Kampman Amsterdam 52.54
5 Judy Bruin Hoofddorp 54.40
6 Angeline de Graaff Nieuw-Vennep 57.46
7 Birgitte Dinklo 1969 Vijfhuizen 59.09
8 Kiki Bottelier 1979 's-Gravenhage 1.01.34
9 Anique Honingh 1975 Hoofddorp 1.02.27
10 Marit van Garrel 1967 Hoofddorp 1.04.00


Bovenkant pagina
Startpagina Runnersworld crosss
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.10.2014