CD Evening Games, 2018

Wedstrijd -2
8 juni 2018
av Haarlem
Haarlem


Jongens junior C 800m 100mH kogel hoog punten
1 Jeff Tesselaar Hera 2.14.45 14.78 12.48 1.65 2849
2 Ole van Tiel Trias 2.28.11 14.64 7.91 1.50 2378
3 Milan Bouwer Hera 2.15.24 16.70 9.35 1.45 2368
4 Stef de Jong SAV 2.30.35 15.97 12.24 1.35 2318
5 Bart Hoogmoed Lycurgus 2.22.02 16.21 8.71 1.40 2256
6 Noa Struyve DEM 2.35.79 17.52 8.88 1.55 2152
7 Jesse Terpstra Haarlemmermeer 2.19.86 19.19 8.38 1.40 2055
8 Dylan Feteridge Haarlemmermeer 2.57.51 18.09 10.58 1.50 1986
9 Jur Bakker Edam 2.45.04 16.81 7.22 1.40 1915
10 Morris Van Lienden Aalsmeer 2.35.28 19.35 8.25 1.40 1884
11 Quint van der Riet Haarlemmermeer 2.22.55 21.50 8.07 1.35 1845
12 Dennis Schaap DEM 2.52.62 19.93 7.80 1.50 1769
13 Kim Alofsen Startbaan DNS 15.98 8.85 1.55 1766
14 Rutger Boxman Haarlemmermeer 2.29.28 DNS 8.43 1.50 1633
15 Daniel Sleiman kav Holland 3.03.66 20.81 7.90 1.30 1492
16 Menno Veerkamp Haarlemmermeer 3.16.30 20.65 7.23 1.40 1466
17 Kevin Koeckhoven DEM 2.35.79 DNS 8.74 1.35 1464
18 Seb Wals Lycurgus DNS 17.46 8.21 1.35 1452
19 DaniŽl de Vries Haarlem 2.50.02 20.95 6.19 1.25 1446
20 Tobias Janssens Lycurgus DNS 17.64 6.90 1.40 1409
21 Jelle MŁller Lycurgus DNS 18.74 7.73 1.40 1383
22 Adriaan Fornerod kav Holland 2.57.43 21.45 5.79 1.30 1380
23 Luuk Kooij DEM 3.03.11 22.17 6.04 1.35 1361
24 Ties Arensman NEA-Volharding 2.56.12 22.40 6.50 1.20 1316
25 Guido Carucci Lycurgus DNS DNS 10.57 1.65 1290
26 Wesley Steenbakker Lycurgus 2.34.13 DNS 6.60 1.25 1288
27 Willem van Leeuwen kav Holland 2.54.45 22.10 4.98 1.25 1282
28 Martijn van de Laar kav Holland 3.09.83 21.49 6.08 1.25 1280
29 Jeroen Out Haarlem 2.33.11 21.97 8.49 DNS 1242
30 Lucas Weber kav Holland 3.07.83 22.75 5.29 1.20 1149
31 Wouter Konijn Lycurgus DNS DNS 9.29 1.50 1111
32 Wesley Beentjes Lycurgus DNS DNS 7.79 1.55 1073
33 Nout Heine Lycurgus 2.18.11 DNS 6.81 DNS 1038
34 Timo van Ruiten Haarlemmermeer DNS 18.09 9.27 DNS 965
35 Abel Ruijgrok kav Holland 3.10.94 25.71 4.77 1.15 946
36 Kalle Veldhuisen Lycurgus DNS DNS DNS 1.60 702
37 Luke Louw Lycurgus DNS DNS DNS DNS 0
37 Wouter Kwint kav Holland DNS DNS DNS DNS 0
37 Binne Brok Tempo DNS DNS DNS DNS 0
37 Abel Stoker Tempo DNS DNS DNS DNS 0
Jongens junior D 1500m 801mH ver punten
1 Lennart Boogaard Hera 5.34.03 12.88 4.72 1649
2 Finn Rademaker Aalsmeer 5.07.12 14.68 4.59 1562
3 Skip Lemstra Trias 5.35.00 13.36 4.50 1551
4 Tymo Bouman Haarlem 5.48.83 14.18 4.49 1419
5 Jochem van Warmerdam SAV 5.24.51 14.91 4.25 1400
6 Vasco Mosselman SAV 5.07.57 15.55 4.04 1380
7 Sven van Gelderen Lycurgus 5.39.36 15.32 4.43 1345
8 Joris Mens kav Holland 5.21.62 14.88 3.90 1344
9 Sven Koolmoes Haarlem 5.37.11 16.71 4.38 1246
10 Zack Rot Lycurgus 5.42.06 16.31 4.34 1246
11 Gijs van der Kolk Trias 5.09.16 16.97 3.77 1222
12 Noah Oling kav Holland 6.16.39 14.97 4.11 1186
13 Colin Alewijnse Aalsmeer 5.38.69 17.23 4.00 1131
14 Thijs ten Bruggencate Hera 5.42.16 17.39 4.05 1119
15 Ivar Vialard kav Holland 6.00.57 16.39 3.93 1095
16 Jules Roelfsema kav Holland 5.45.71 17.31 3.84 1069
17 Malik De Roo Hera 6.34.35 16.82 3.99 977
18 Julian Bik kav Holland DNS 14.31 4.35 948
19 Jarno Enthoven Haarlem 5.06.78 DNS 3.64 945
20 Roene Zwanenburg Hera 6.02.39 17.08 3.43 945
21 Mauro Grasso Lycurgus 6.23.87 17.90 3.92 928
22 Max Engelsman kav Holland 6.26.06 16.20 3.38 920
23 Ole de Jong kav Holland 5.43.28 18.03 3.22 912
24 Joris Cotterink Lycurgus DNS 15.35 4.34 860
25 Tom Knapen kav Holland 6.16.56 18.30 3.51 845
26 Tyrone Lak Lycurgus 6.27.25 19.11 3.48 766
27 JuliŽn Janssen kav Holland 6.38.69 18.49 3.39 749
28 Ryan Eelman Haarlem 6.00.49 20.81 3.32 739
29 Rutger van de Laar kav Holland 6.29.58 18.45 2.87 672
30 Sam van der Aar DEM DNS 16.57 3.75 655
31 Hugo Gabel kav Holland DNS 16.74 3.59 612
32 Jorai Verboom Haarlemmermeer DNS 17.14 3.57 583
33 Ronan Molenaar DEM DNS 18.60 3.91 568
34 Twan Fatels DEM DNS 20.84 2.67 216
Meisjes junior C 800m 80mH discus ver punten
1 Joyce Menick Haarlemmermeer 2.38.30 12.42 27.44 4.88 2167
2 Babs Koeman Haarlem 2.31.56 13.07 20.71 4.86 2037
3 Julia Jongejeugd NEA-Volharding 2.52.86 12.93 27.15 4.71 1955
4 Ella Mosselman SAV 2.31.35 12.78 15.96 4.69 1942
5 Lianka Wit Hollandia 2.55.32 12.78 19.39 4.61 1798
6 Femke Jonker Hera 2.51.93 13.57 16.04 5.15 1783
7 Fleur Luttikhuizen Lycurgus 2.45.96 13.17 17.83 4.42 1756
8 Britt Nederveen Hollandia 3.00.75 13.83 20.50 4.81 1716
9 Silke de Haas DEM 2.45.39 15.06 20.41 4.71 1699
10 Lara Smits Noordkop 2.55.15 15.62 30.63 4.45 1698
11 Tessa van Herp Lycurgus 2.32.63 14.53 17.58 4.15 1683
12 Sophie van Ekeris kav Holland 2.53.69 14.01 23.41 4.19 1673
13 Mette Borsboom kav Holland 2.43.91 14.35 16.96 4.48 1655
14 Ilse Hogeveen Haarlemmermeer DNS 12.73 24.92 4.98 1628
15 Danique Schram DEM 2.33.78 16.77 18.97 4.39 1581
16 Anna Hovinga Haarlem 2.44.09 14.52 14.06 4.36 1553
17 Milou Kaestner Haarlemmermeer 2.40.83 13.99 NM 4.71 1513
18 LoÔs Lessing Haarlemmermeer 2.41.19 14.41 12.65 4.12 1506
19 Aniek van Schie Haarlemmermeer 3.13.60 13.94 20.11 4.14 1482
20 Felicia Gilliad Startbaan 2.48.42 14.78 12.48 4.41 1471
21 Romee van Dam Startbaan DNS 12.79 20.66 4.57 1462
22 Luna Zimnik Clytoneus 2.41.13 15.93 14.73 4.19 1447
23 Marit Bout NEA-Volharding 3.00.14 13.78 12.64 4.23 1443
24 Lotte Zethof Aalsmeer 2.39.92 15.89 14.37 3.95 1404
25 Noa Claus Haarlem 2.47.70 14.66 16.09 3.57 1399
26 Sanne Munford kav Holland 2.56.51 16.15 18.42 4.21 1395
27 Danique Visser DEM 3.04.49 15.95 23.34 3.81 1366
28 Nikki van Tienderen Haarlemmermeer 2.51.68 16.77 14.11 4.27 1311
29 Marjolein Groot Haarlem 2.44.89 16.25 13.23 3.64 1252
30 Fee Eising Lycurgus 2.33.06 DNS 17.07 4.21 1240
31 Daphne van Os Haarlemmermeer 3.03.01 17.59 18.07 4.13 1237
32 Ella van der Velde SAV 2.44.70 16.69 9.88 4.01 1214
33 Shevandy Tjon Akon Haarlemmermeer DNS 15.30 17.69 4.62 1185
34 Kyra Agasi Trias 2.50.25 17.67 15.46 3.46 1133
35 Sofie van der Kamp Trias 3.00.47 17.19 15.80 3.61 1127
36 Amber Bakker Lycurgus 2.58.90 17.76 12.80 3.93 1102
37 Lian Kuijken Lycurgus 2.36.86 DNS 14.05 3.87 1074
38 Femke van Stiphout Haarlemmermeer 2.57.77 17.21 10.62 3.84 1071
39 Amber Renses Hera 3.06.82 17.72 14.32 3.73 1046
40 Ciara van Dongeren SAV DNS 15.74 NM 3.44 651
41 Loes Winter Lycurgus DNS DNS 19.62 3.60 638
42 Eliene van der Veer Lycurgus DNS DNS 13.63 3.23 441
43 Raisa Diehl Lycurgus DNS DNS 15.93 2.92 429
44 Sietske de Bruin Aalsmeer DNS DNS DNS DNS 0
44 Estella Verwiel Lycurgus DNS DNS DNS DNS 0
44 Lieke Radsma Trias DNS DNS DNS DNS 0
44 Jetske Zuurbier Trias DNS DNS DNS DNS 0
44 Natalie van Mil kav Holland DNS DNS DNS DNS 0
Meisjes junior C 60mH kogel speer hoog punten
1 Bente Tuil Hollandia 10.39 9.64 23.76 1.60 2156
2 Alyshia Kavehercy NEA-Volharding 11.59 11.80 19.70 1.25 1765
3 Yara Molenaar Hera 10.96 7.62 23.42 1.30 1735
4 Jinte Braas SAV 11.28 8.13 18.29 1.25 1595
5 Marit Snoek kav Holland 12.49 9.73 16.30 1.35 1587
6 Daphne Stoop Hylas 12.19 8.17 19.87 1.30 1571
7 Resa Witte Trias 10.85 7.76 16.53 1.20 1551
8 Isabelle Seijlhouwer Haarlemmermeer 12.12 7.14 19.29 1.25 1473
9 Saskia Mens kav Holland 13.10 7.92 15.25 1.30 1383
10 Debora van Langen SAV DNS 10.65 19.39 1.35 1364
11 Nikki Ravelli kav Holland DNS 10.09 21.60 1.30 1343
12 Kaitlyn van Dongeren SAV 12.73 6.89 16.61 1.15 1275
13 Rianne Kooij DEM 13.36 6.34 14.06 1.25 1210
14 Anne Palenstijn DEM 13.65 7.01 13.03 1.25 1202
15 Babbette Ketel Lycurgus 13.31 7.86 11.12 1.20 1193
16 Gwen Alewijnse Aalsmeer 13.72 6.89 17.40 1.10 1176
17 Mila de Bruin Lycurgus 13.65 7.17 11.24 1.25 1167
18 Lotte Gabel kav Holland 14.05 6.85 15.70 1.15 1150
19 Maud Bernard kav Holland 12.68 6.88 10.91 1.10 1112
20 Elize Oomen kav Holland 13.16 5.92 14.20 1.10 1093
21 Isa Schram DEM 13.18 6.63 5.27 1.25 1040
22 Meike Rozemeijer Hera 12.70 5.04 NM 1.30 1016
23 Jayda Essenburg Waterland DNS 6.99 20.95 1.05 986
24 Faye van Os Haarlemmermeer DNS 7.46 15.58 1.15 979
25 Kiki Kaestner Haarlemmermeer DNS 7.08 12.51 1.20 924
26 Manon Hoedjes Hera DNS 7.57 14.69 1.00 855
27 Lťonie Deumers Lycurgus 13.65 7.87 13.05 NM 825
28 Dille Zimnik Clytoneus DNS 5.87 10.47 1.10 727
29 Erzsi Diehl Lycurgus 15.78 5.00 8.13 1.05 662
30 Tjitske Koppes Trias 16.24 5.26 6.86 1.10 652
31 Lotte Endel Hera DNS DNS DNS DNS 0
31 Malin Schouten Hera DNS DNS DNS DNS 0
31 Puck Schipper Zaanland DNS DNS DNS DNS 0
31 Yvana Pol DEM DNS DNS DNS DNS 0
31 Tania Willemse DEM DNS DNS DNS DNS 0
31 Karlijn Hulst kav Holland DNS DNS DNS DNS 0
31 Maaike Staal kav Holland DNS DNS DNS DNS 0


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.06.2018