CD Evening Games, 2013

Wedstrijd -1
12 april 2013
Trias
Heiloo


jongens jun D.1 1000 m hoog kogel punten
1 Dre Pinas AV DEM 3.57.2 1.35 7.33 1211
2 Ezra Verboom Haarlemmermeer 3.36.2 1.15 6.34 1121
3 Wesley Maas de Bie Haarlemmermeer 3.39.4 1.15 5.37 1041
4 Joost Deudekom AV Lycurgus 4.26.9 1.20 7.76 996
5 Mats Beentjes AV DEM 4.13.7 1.20 6.10 953
6 Martijn Bakker AV Trias 3.45.0 1.10 4.98 948
7 Harm Steehouwer KAV Holland 4.04.8 1.05 6.99 936
8 Stan Nijhuis AV Trias dns 1.45 6.76 934
9 Kasper Vrolijk AV Castricum 4.03.7 1.10 6.01 920
10 Thomas Bakker AV DEM 4.19.5 1.10 6.10 856
11 Lars Janssen AV DEM 4.28.9 1.25 4.64 833
12 Luuk Meesters KAV Holland 4.42.1 1.05 6.77 774
13 Stan Huiting AV Trias 4.01.1 1.30 dns 772
14 Jip Hacquebard AV Castricum 3.59.6 1.05 3.97 763
15 Dylan Langeveld AV DEM 3.39.9 dns 6.48 755
16 Twan Bosschaart AV Trias 4.48.9 1.20 4.58 721
17 Alex Nsofor AV DEM dns 1.25 5.32 689
18 Duncan Steenbakker AV Lycurgus dns 1.25 5.30 687
19 Joost Bolten Haarlemmermeer dns dnf 4.29 191
20 Lucas Schram AV Castricum dns dns dns 0
20 Johan Weert AV Lycurgus dns dns dns 0
jongens jun D.2 1000 m hoog kogel punten
1 Michel vd Hoven AV Trias 3.13.6 1.30 6.79 1406
2 Boris Hoogervorst KAV Holland 3.31.6 1.40 6.64 1356
3 Jordi Ouwehand AV Edam 3.31.0 1.25 8.30 1336
4 Jos Hoogewerf KAV Holland 3.42.9 1.30 8.65 1320
5 Jelco Kohlenberg AV DEM 3.45.2 1.30 8.85 1319
6 Joost Glas AV Hollandia 3.21.5 1.25 6.79 1314
7 Justin Balm AV Suomi 3.38.0 1.35 6.76 1282
8 Mika Taag KAV Holland 3.32.1 1.30 6.61 1272
9 Timo Koning KAV Holland 3.29.5 1.20 7.05 1240
10 Sil Negenman KAV Holland 3.59.2 1.25 9.36 1236
11 Casper Top AV Lycurgus 3.46.8 1.35 6.78 1234
12 Mats Heine AV Lycurgus 3.33.9 1.25 5.93 1184
13 Mike Dijk AV Haarlem 3.46.7 1.30 5.70 1131
14 Igor Uiterwijk KAV Holland 4.11.1 1.30 6.88 1085
15 Marijn Wigchert AV Suomi 4.20.8 1.30 6.91 1045
16 Victor Bakker AV Suomi 4.14.8 1.25 6.89 1033
17 Tijn Pronk KAV Holland 4.03.0 1.15 6.13 967
18 Koen Kroep AV Suomi 4.29.0 1.30 5.95 955
19 Renzo Spaargaren KAV Holland 4.05.9 1.10 6.53 941
20 Ide Fokkink AV Suomi dns 1.25 7.40 814
21 Lucas Tuinier KAV Holland 4.32.8 1.10 6.12 805
22 Thomas Bruyn AV Lycurgus 3.43.4 1.20 dns 790
23 Hanke Pijlman AV Castricum dns 1.20 6.45 722
24 Bas v Dijk AV Lycurgus dns dns 6.74 351
25 Oie Neelissen AV Castricum dns dns dns 0
 
jongens jun C.1 300 H kogel ver punten
1 Dave Wesselink AV Trias 48.9 10.93 5.08 1770
2 Denilson Kleintjes Hilversum 46.9 11.04 4.62 1744
3 Koert Remijn AV DEM 50.3 7.03 4.86 1488
4 Joost Koldijk Haarlemmermeer 53.7 9.97 3.98 1375
5 Nick v Santen Haarlemmermeer 53.0 6.84 4.50 1332
6 Max Huiberts Haarlemmermeer 53.5 6.75 4.42 1297
7 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 51.1 7.03 3.90 1271
8 Timo Schilp AV Lycurgus 55.2 7.53 3.87 1191
9 Job Koning AV Trias 53.7 6.71 3.78 1163
10 Marco Schutter AV Haarlem 57.5 7.55 3.59 1086
11 Bryan Tuinstra AV DEM 55.0 6.16 3.54 1051
12 Stijn Asselt AV Suomi 59.3 6.45 3.59 985
13 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus dns 8.92 4.48 984
14 Dylan Otto KAV Holland 56.5 dns 4.23 839
15 Faas Wijn AV Trias dns 6.89 4.21 819
16 Juriaan Odekerken AV Trias 59.2 5.65 dns 602
17 Sten Moer AV Castricum dns dns dns 0
17 Nicolaas Veeneman Haarlemmermeer dns dns dns 0
17 Jens Gelderen AV Lycurgus dns dns dns 0
17 Yannick Ruiter AV Trias dns dns dns 0
 
 
jongens jun C.2 300 H kogel ver punten
1 Noah Verboom Haarlemmermeer 46.4 12.04 5.56 1990
2 Django de Vreng AV Hollandia 45.8 11.00 5.24 1902
3 Bryan Ingen Haarlemmermeer 50.1 12.11 5.64 1896
4 Antonio Heuvel Hilversum 45.9 10.08 5.35 1876
5 Alexander Soethout AV DEM 44.8 9.04 5.19 1832
6 Marrtijn Hoogewerf KAV Holland 47.8 11.97 4.91 1817
7 Mats Tjepkema Phanos 44.2 9.75 4.61 1772
8 Jesper Peterse AV Trias 48.7 9.41 4.67 1622
9 Sean Tuinstra AV DEM 54.7 7.33 4.11 1240
10 Pim Pauel AV Haarlem dns 10.08 5.17 1180
11 Jason Komen AV Haarlem 47.0 9.33 dns 1116
12 Mick Groeneveld KAV Holland 54.5 6.44 3.69 1109
13 Yaran Wienneke Hilversum 52.4 --- dns 472
14 Timo Brandehof Haarlemmermeer dns dns dns 0
14 Mike Melchers AV Suomi dns dns dns 0
14 Jesse Welnner AV Suomi dns dns dns 0
 
meisjes junioren D.1 60 m 600 m discus punten
1 Merel Herp AV Lycurgus 9.4 1.56.2 12.32 1050
2 Simone Winter AV Lycurgus 9.3 2.07.0 16.47 1042
3 Sienna Klous AV Lycurgus 9.4 2.13.5 16.20 957
4 Inez Bouwen AV Lycurgus 9.3 2.07.7 11.99 936
5 Isabelle Berghuis AV Hollandia 9.3 2.08.5 12.26 934
6 Lois Nederveen AV Hollandia 9.2 2.09.5 11.29 917
7 Femke Janssen AV DEM 9.6 2.10.6 10.49 821
8 Anouk Haverkort AV Lycurgus 9.6 2.15.3 12.03 816
9 Yanniek Bouwer AV Trias 10.0 2.12.4 12.48 792
10 Eline Steen KAV Holland 9.6 2.21.7 12.65 778
11 Nina Ouwens KAV Holland 10.0 2.31.2 12.36 638
12 Melissa Duursma AV DEM 9.7 2.54.0 14.12 585
13 Mila Brandehof Haarlemmermeer 10.5 2.28.2 10.77 551
14 Sofia Bouwmeester KAV Holland 9.9 2.38.8 6.42 456
15 Amber Evertsen AV DEM 10.2 2.34.3 dns 441
16 Manon Stringa Atverni dns dns dns 0
16 Anouk Uxem Haarlemmermeer dns dns dns 0
16 Pien Pelt AV Suomi dns dns dns 0
16 Anna Roelofs AV Suomi dns dns dns 0
 
meisjes junioren D.2 60 m 600 m discus punten
1 Annerice Bakker Phanos 9.1 2.01.2 21.58 1235
2 Aisha Hamidi Phanos 9.1 2.18.7 29.08 1192
3 Sarah Dekker AV Trias 8.8 2.04.8 17.52 1174
4 Amina Schellekens Phanos 9.3 2.00.8 17.30 1124
5 Britt Agasi AV Trias 9.1 2.03.1 16.43 1116
6 Katlee Spek Haarlemmermeer 9.3 2.02.8 15.67 1068
7 Puck Waard AV Trias 8.9 2.29.3 21.46 1020
8 Famke Gerritsen Aalsmeer 9.4 2.12.2 15.34 951
9 Inger Dok Aalsmeer 9.6 2.07.0 13.64 932
10 Nina Scholten Linde KAV Holland 9.6 2.11.7 14.99 917
11 Didi Wals AV Lycurgus 8.7 --- 19.96 866
12 Esmee de Jong AV Trias 9.7 2.18.1 15.23 849
13 Isis Beentjes AV DEM 8.9 --- 19.75 825
14 Emma Koning AV Lycurgus 9.1 --- 19.28 780
15 Anouk Schoute AV Lycurgus 9.1 --- 17.41 744
16 Eline Schade v Westrum AV DEM 9.0 --- 15.63 724
17 Yanika Einholz KAV Holland 9.2 --- 16.18 701
18 Kim vd Aar AV DEM 9.4 --- 14.89 640
19 Anne Kuperus AV Haarlem 10.1 --- 19.36 622
20 Lieve Butter AV Lycurgus 9.3 --- 13.22 619
21 Sterre Vreng AV Hollandia 9.8 --- 14.13 560
22 Nynke Kabel AV Lycurgus 10.0 --- 14.51 538
23 Lauret Kortman AV Haarlem 9.8 --- 10.35 470
24 Indy Post AV Suomi 10.3 --- 11.84 434
25 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus dns --- 19.93 306
26 Tara Zonneveldt AV Castricum dns --- dns 0
26 Chiara Sanna AV DEM dns --- dns 0
 
meisjes junioren C.1 300 H 80 m speer punten
1 Jacqueline Muts Phanos 51.8 11.1 30.05 1547
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 54.6 11.8 32.68 1416
3 Judy Drift Haarlemmermeer 56.4 11.7 34.43 1415
4 Beau Winnubst Haarlemmermeer 57.0 11.0 26.65 1386
5 Britt Ooijevaar AV Trias 54.2 10.8 18.70 1339
6 Marjolein Bolten Haarlemmermeer 52.5 11.5 21.47 1325
7 Zola Zwerver AAC 56.1 11.0 19.12 1271
8 Judith Endstra KAV Holland 52.4 10.9 11.40 1205
9 Marit Dommanschet AV Lycurgus 57.3 12.1 23.50 1167
10 Mariska Poel AV DEM 56.5 11.1 14.10 1141
11 Isa Schouw KAV Holland 57.8 11.5 15.45 1083
12 Renee v Deudekom AV Lycurgus 59.0 12.4 20.25 1034
13 Megan Hoogland AV Hollandia 1.04.3 12.0 22.25 1025
14 Iris Komen AV Haarlem 1.00.3 12.2 18.93 1008
15 Kim Niesten AV DEM 59.0 11.2 10.40 982
16 Nora Winter AV Lycurgus 54.1 11.2 dns 979
17 Renate Kuijper AV Hollandia 1.00.7 11.6 13.50 967
18 Kayleigh Cornet AV Lycurgus 1.01.3 12.3 15.42 904
19 Noor Bree AV Hollandia 1.02.6 12.3 16.15 897
20 Alexandra Kox AV Lycurgus 1.03.3 11.8 13.13 882
21 Lotte v Gerven AV Lycurgus 59.5 12.9 13.33 819
22 Sofie Joaquin Fernandez KAV Holland dns 11.9 21.30 796
23 Sofie Brüggemann AV Haarlem 1.05.9 12.3 13.88 790
24 Bess v Noord AV Lycurgus 1.00.7 12.7 10.82 758
25 Carlijn Bouwer AV Trias 1.04.2 13.4 13.98 693
26 Maaike Bakker AV Castricum 1.04.1 13.1 12.30 688
27 Carmen Wijngaarden AV Lycurgus 1.05.2 13.3 13.73 681
28 Dion Kies AV DEM 1.10.5 12.9 14.60 664
29 Larissa Most AV Trias 1.03.0 13.8 12.27 632
 
meisjes junioren C.2 300 H 80 m speer punten
1 Lisanne Glorie AV DEM 49.0 11.0 25.47 1567
2 Merel Strijland Haarlemmermeer 51.8 11.0 19.77 1387
3 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 51.9 11.7 25.43 1382
4 Nikki Kraaijeveld AV DEM 53.1 10.9 17.00 1315
5 Veerle Eijsbroek AV Suomi 56.3 11.3 19.06 1219
6 Luca v Etten AV Hollandia 58.4 11.9 26.07 1214
7 Nienke Veerkamp KAV Holland 59.7 12.2 29.95 1211
8 Amy Vermeer AV DEM 1.03.4 11.2 24.97 1202
9 Zoe de Jong AV Trias 1.00.0 11.1 18.52 1161
10 Lotte Rothweiler KAV Holland 55.6 11.6 17.47 1159
11 Gitta Dirksen AV Suomi 56.7 11.7 16.54 1101
12 Lotte Manshanden AV Hollandia 59.3 11.1 14.80 1098
13 Naomie Zwaag AV Hollandia 57.5 11.8 17.16 1083
14 Melanie Most AV Trias 1.00.2 11.8 16.49 1014
15 Hanna Voorberg AV Lycurgus dns 11.1 26.64 1005
16 Marieke Mul KAV Holland 58.0 13.2 21.49 985
17 Maartje v Asselt AV Suomi 56.5 12.7 14.16 925
18 Nienke Ploem KAV Holland 58.1 12.1 12.35 924
19 Suzanne v Baar Haarlemmermeer 1.06.3 12.5 15.17 788


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.05.2013