CD Evening Games, 2012

Wedstrijd -4
6 juli 2012
Lycurgus
Krommenie

jongens junioren D.1 600 meter verspringen speerwerpen totaal
1 Jos Hoogewerf kav Holland 1.48.3 570 4.08 434 25.62 424 1428
2 Boris Hoogervorst kav Holland 1.52.2 518 4.27 472 24.08 398 1388
3 Sil Negenman kav Holland 1.46.9 589 4.45 508 18.12 287 1384
4 Jelco Kohlenberg DEM 1.50.6 539 4.09 436 23.58 389 1364
5 Ide Fokking Suomi 2.00.8 417 4.42 502 24.10 398 1317
6 Timo Koning kav Holland 1.50.4 542 3.88 394 22.64 373 1309
7 Mika Taag kav Holland 1.51.9 522 3.85 388 22.10 363 1273
8 Casper van den Top Lycurgus 1.52.6 513 3.95 408 21.12 345 1266
9 Justin Balm Suomi 1.51.2 531 4.02 422 18.61 297 1250
10 Igor Uiterwijk kav Holland 2.01.3 411 4.07 432 20.22 328 1171
11 Bart Lauwers kav Holland 1.56.8 462 3.57 332 19.79 320 1114
12 Misan Egbe Haarlemmermeer 2.08.5 337 4.06 430 20.39 331 1098
13 Mike van Dijk av Haarlem 1.59.2 434 3.73 364 16.82 261 1059
14 Viktor Bakker Suomi 2.11.0 313 3.45 308 25.12 416 1037
15 Tijn Pronk kav Holland 1.58.8 439 3.37 292 15.31 229 960
16 Mats Heine Lycurgus 1.54.2 493 3.39 296 11.48 139 928
17 Marijn Wichert Suomi 2.07.8 344 3.70 358 14.61 213 915
18 Teun Beers NOVA 1.52.2 518 3.28 274 9.88 98 890
19 Renzo Spaargaren kav Holland 2.04.1 381 3.43 304 13.13 179 864
20 Bas van Dijk Lycurgus 2.04.7 375 3.39 296 11.29 135 806
21 Koen Kroep Suomi 2.18.0 251 3.36 290 16.41 252 793
22 Lucas Tuinier kav Holland 2.13.0 295 3.29 276 11.15 131 702
23 Olle Bosma Lycurgus 0 2.97 212 21.66 355 567
24 Jeroen Mul kav Holland 0 2.62 142 13.58 190 332
jongens junioren D.2 600 meter verspringen speerwerpen totaal
1 Koert Remijn DEM 1.40.6 683 4.81 583 23.55 389 1655
2 Faas Wijn Trias 1.48.9 562 4.40 498 28.95 479 1539
3 Jens van Gelderen Lycurgus 1.44.6 622 4.03 424 27.90 462 1508
4 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 1.45.9 603 4.05 428 24.67 408 1439
5 Joost Koldijk Haarlemmermeer 1.49.8 550 4.75 570 17.58 276 1396
6 Nick van Santen Haarlemmermeer 1.57.9 449 4.08 434 30.85 508 1391
7 Max Huiberts Haarlemmermeer 2.00.8 417 4.12 442 29.31 484 1343
8 Teun Putman Lycurgus 2.06.7 355 4.01 420 28.72 475 1250
9 Stijn van Asselt Suomi 1.54.9 485 3.47 312 26.71 443 1240
10 Timo Schilp Lycurgus 1.56.7 463 3.97 412 21.52 352 1227
11 Jelmer van Diepen Lycurgus 2.11.4 309 3.82 382 23.25 384 1075
12 Nicolaas Veeneman Haarlemmermeer 2.09.6 326 3.00 218 16.63 257 801
13 Bryan Tuinstra DEM 0 3.88 394 21.71 356 750
14 Brian Versluis Atverni 1.38.9 711 0.00 0 0.00 0 711
jongens junioren C.1 300 m horden verspringen 800 meter totaal
1 Mike Melchers Suomi 45.0 692 5.40 699 2.18.8 676 2067
2 Jamal Aartsen Noordkop 48.1 592 5.68 751 2.37.6 489 1832
3 Django de Vreng Hollandia 48.9 568 5.03 627 2.24.8 611 1806
4 Emile Lammers Noordkop 48.8 571 4.93 607 2.24.6 613 1791
5 Jesper Peterse Trias 48.5 580 4.51 521 2.29.0 569 1670
6 Martijn Hoogewerf kav Holland 48.9 568 4.58 535 2.29.3 566 1669
7 Timo Brandehof Haarlemmermeer 50.1 533 3.93 404 2.35.0 512 1449
8 Davis Hagedoorn DEM 51.7 490 4.04 426 2.38.6 481 1397
9 Koen van Asselt Suomi 54.6 418 4.06 430 2.34.9 513 1361
10 Sean Tuinstra DEM 55.9 388 4.04 426 2.42.6 447 1261
11 Bryan van Ingen Haarlemmermeer 48.5 580 5.05 631 0 1211
12 Pepijn Molenaar Lycurgus 56.9 366 4.20 458 2.57.7 334 1158
13 Jason Komen av Haarlem 49.6 548 4.48 515 0 1063
14 Sven van Miltenburg Atverni 0 0 0 2.16.2 705 705
15 Pim Pauel av Haarlem 0 5.17 654 0 654
16 Noah Verboom Haarlemmermeer 0 4.98 617 0 617
17 Jordy Kluft DEM 0 0 0 2.24.4 615 615
jongens junioren C.2 300 m horden verspringen 800 meter totaal
1 Jochem Dobber Suomi 43.1 761 5.52 721 2.24.6 613 2095
2 Johan Ouwehand av Edam 44.4 713 5.18 656 2.20.9 652 2021
3 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 45.2 685 5.39 697 2.23.6 623 2005
4 Paul Zuiderduin av Haarlem 47.8 601 4.97 615 2.34.9 513 1729
5 Martijn Visser Suomi 47.5 610 4.74 568 2.37.6 489 1667
6 Rick Klinger Suomi 48.5 580 4.55 529 2.34.7 515 1624
7 Niels Lambers kav Holland 47.7 604 4.71 562 2.48.4 401 1567
8 David Rosdorff Suomi 47.0 626 4.81 583 2.54.5 356 1565
9 Guus Ruiter Trias 51.2 503 3.87 392 2.31.4 546 1441
10 Tim Groeneveld Suomi 51.5 495 4.14 446 2.40.1 468 1409
11 Jochem Jaarsma Lycurgus 0 4.48 515 2.15.8 710 1225
12 Job Wiltink kav Holland 47.4 613 4.92 605 0 1218
13 Bart Groeneveld Suomi 55.0 409 4.01 420 2.58.8 326 1155
14 Sjoerd Dorrestein Trias 52.8 462 3.88 394 0 856
meisjes junioren D.1 150 meter hoogspringen kogelstoten totaal
1 Eline Schade Van Westrum DEM 21.9 443 1.35 499 8.07 425 1367
2 Joyce van Kan kav Holland 21.7 458 1.20 389 6.04 308 1155
3 Shanna Mol Lycurgus 22.9 372 1.20 389 6.78 353 1114
4 Sarah Dekker Trias 22.7 385 1.05 279 7.96 419 1083
5 Kim van der Aar DEM 23.0 365 1.20 389 5.89 299 1053
6 Kaylee van der Spek Haarlemmermeer 22.8 378 1.20 389 5.67 285 1052
7 Djura Bakker DEM 23.7 319 1.25 426 5.08 247 992
8 Britt Agasi Trias 23.3 345 1.15 352 5.81 294 991
9 Lieve Butter Lycurgus 23.6 326 1.10 316 6.31 325 967
10 Esmee de Jong Trias 23.8 313 1.20 389 5.36 265 967
11 Sterre de Vreng Hollandia 24.0 300 1.00 242 7.9 416 958
12 Yanika Einholz kav Holland 24.6 264 1.15 352 5.97 304 920
13 Nynke Kabel Lycurgus 24.9 247 1.05 279 6.48 335 861
14 Isabella Klap Lycurgus 26.5 160 0 0 6.16 316 476
15 Merel Kouwenhoven Hera 22.6 392 0 0 0 0 392
16 Puck de Waard Trias 23.2 352 0 0 0 0 352
17 Dione van Wijk Lycurgus 30.1 0 0 0 4.42 201 201
meisjes junioren D.2 150 meter hoogspringen kogelstoten totaal
1 Judy vd Drift Haarlemmermeer 20.7 537 11.03 571 1.60 702 1810
2 Annebel Jaarsma Lycurgus 20.7 537 11.06 572 1.35 499 1608
3 Judith Endstra kav Holland 20.5 554 7.90 416 1.45 582 1552
4 Marjolein Bolten Haarlemmermeer 21.4 481 9.21 484 1.45 582 1547
5 Mariska Poel DEM 20.1 588 8.41 443 1.30 462 1493
6 Renee van Deudekom Lycurgus 21.4 481 10.15 530 1.30 462 1473
7 Marit Domanschet Lycurgus 21.8 450 9.23 485 1.30 462 1397
8 Nora Winter Lycurgus 21.2 496 7.01 366 1.35 499 1361
9 Maaike Schenk Lycurgus 21.6 465 7.89 415 1.30 462 1342
10 Maud Sanberg DEM 22.6 392 8.84 465 1.25 426 1283
11 Sofi Joaquin Fernandez kav Holland 22.9 372 8.04 423 1.30 462 1257
12 Luce Creman av Haarlem 22.9 372 7.17 375 1.35 499 1246
13 Iris Komen av Haarlem 24.0 300 8.12 427 1.20 389 1116
14 Lotte van Gerwen Lycurgus 23.4 338 7.20 377 1.20 389 1104
15 Sofie Bruggeman av Haarlem 24.3 282 8.11 427 1.15 352 1061
16 Larice van Mil kav Holland 23.6 326 7.47 392 1.10 316 1034
17 Charlotte Engelkens kav Holland 23.0 365 6.08 311 1.15 352 1028
18 Sophie Koelma Lycurgus 23.7 319 7.44 390 1.10 316 1025
19 Larissa van der Most Trias 24.3 282 6.40 330 1.20 389 1001
20 Carlijn Brouwer Trias 24.3 282 6.28 323 1.15 352 957
21 Dion Kies DEM 24.5 270 6.25 321 1.05 279 870
22 Alexandra Kox Lycurgus 22.0 435 6.62 343 0 0 778
23 Britt Ooijevaar Trias 20.3 571 0 0 0 0 571
24 Marit Steen kav Holland 25.5 213 5.43 270 0 0 483
25 Kaleigh Cornet Lycurgus 22.1 428 0 0 0 0 428
meisjes junioren C.1 300 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Merel Strijland Haarlemmermeer 50.7 517 8.93 470 20.72 320 1307
2 Ivanka Groeneberg Haarlemmermeer 52.3 475 8.03 423 20.07 308 1206
3 Amy Vermeer DEM 54.7 416 9.77 511 17.59 261 1188
4 Lisanne Glorie DEM 49.0 565 6.79 353 14.94 206 1124
5 Nikki Kraaijeveld DEM 50.3 528 6.13 314 14.92 205 1047
6 Melanie van der Most Trias 61.1 281 8.35 440 20.80 322 1043
7 Gitta Dirksen Suomi 56.5 375 7.67 403 13.43 172 950
8 Veerle Eijsbroek Suomi 58.0 343 7.42 389 13.88 182 914
9 Brit Brilman Waterland 58.4 334 6.95 363 14.09 187 884
10 Jessie Lourenburg Haarlemmermeer 0 0 9.85 515 23.28 366 881
11 Noah Bonders Waterland 72.3 103 8.89 468 18.24 273 844
12 ZoŽ de Jong Trias 58.9 324 7.28 382 11.76 133 839
13 Luca Reniers Haarlemmermeer 57.3 357 5.90 300 11.70 132 789
14 Hanna Voorberg Lycurgus 0 0 9.64 505 17.52 259 764
15 Nienke Veerkamp kav Holland 0 0 8.22 433 18.89 286 719
16 Maartje van Asselt Suomi 58.0 343 5.85 297 9.20 67 707
17 Marieke Mul kav Holland 0 0 7.82 411 15.58 219 630
18 Marit Kampstra Trias 0 0 7.82 411 13.05 164 575
19 Irene Cauwels Suomi 0 0 6.38 329 13.22 167 496
meisjes junioren C.2 300 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Yasmin Keppel Noordkop 56.0 386 9.77 511 24.76 391 1288
2 Femke Brink Trias 53.3 449 7.77 409 18.94 287 1145
3 Emma van der Pal Trias 52.2 477 8.94 470 14.34 193 1140
4 Shanice van Kan kav Holland 56.7 370 8.70 458 19.36 295 1123
5 Marjet Groen av Castricum 53.7 440 6.35 327 20.49 316 1083
6 Dionne ten Dam Haarlemmermeer 55.5 397 7.64 402 17.49 259 1058
7 Maaike Schouten Lycurgus 52.1 480 7.92 417 11.61 129 1026
8 Minke Bosma Lycurgus 52.5 469 6.76 352 14.42 194 1015
9 Kirsten Zuurbier Trias 54.8 413 6.86 358 16.40 236 1007
10 Isri Bakker DEM 58.3 336 7.12 372 14.72 201 909
11 Marijn van der Graaff av Castricum 61.1 281 7.32 384 14.94 206 871
12 Daphne Lievers av Castricum 61.4 276 5.06 245 11.30 122 643
13 Fien Kivit av Castricum 66.3 191 5.88 299 11.58 129 619
14 Odette Mul av Castricum 62.7 252 5.20 255 10.27 96 603
15 Marije Haverkort Lycurgus 0 0 6.71 349 16.48 238 587
16 Kathy Agasi Trias 0 0 6.69 348 13.39 171 519


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012