CD Evening Games, 2012

Wedstrijd -2
11 mei 2012
av Haarlemmermeer
Hoofddorp


jongens junioren D.1 150 meter 80 m Horden hoogspringen totaal
1 Casper van den Top Lycurgus 22.4 424 14.7 426 1.30 462 1312
2 Jos Hoogewerf kav Holland 21.9 461 14.8 418 1.25 426 1305
3 Boris Hoogervorst kav Holland 22.2 438 15.2 386 1.30 462 1286
4 Joost Glas Hollandia 21.8 468 15.3 378 1.20 389 1235
5 Jelco Kohlenberg DEM 22.3 431 16.2 312 1.30 462 1205
6 Misan Egbe Haarlemmermeer 22.6 409 17.1 253 1.40 541 1203
7 Hugo Stuart Haarlemmermeer 23.4 354 15.4 370 1.30 462 1186
8 Ide Fokkink Suomi 22.3 431 16.0 326 1.25 426 1183
9 Igor Uiterwijk kav Holland 23.2 368 15.4 370 1.20 389 1127
10 Mike van Dijk av Haarlem 23.2 368 15.8 341 1.20 389 1098
11 Sil Negenman kav Holland 20.8 549 1.40 541 1090
12 Mika Taag kav Holland 22.7 402 17.0 260 1.15 352 1014
13 Jordi Ouwehand av Edam 23.2 368 17.2 247 1.15 352 967
14 Justin Balm Suomi 22.1 446 21.7 29 1.30 462 937
15 Daan Bremer av Castricum 24.0 315 17.3 241 1.10 316 872
16 Mats Heine Lycurgus 23.6 341 18.6 168 1.15 352 861
17 Tijn Pronk kav Holland 23.6 341 17.4 235 1.05 279 855
18 Lucas Tuinier kav Holland 24.0 315 18.6 168 1.10 316 799
19 Hanke Pijlman av Castricum 27.2 137 16.7 279 1.15 352 768
20 Bart Lauwers kav Holland 23.1 374 0 1.20 389 763
21 Koen Kroep Suomi 24.9 261 18.5 173 1.10 316 750
22 Tijmen Schouws Phanos 24.0 315 16.6 285 600
23 Maarten Quaars kav Holland 15.6 355 355
24 Jeroen Mul kav Holland 32.3 0 0
jongens junioren D.2 150 meter 80 m Horden hoogspringen totaal
1 Nick van Santen Haarlemmermeer 21.5 492 13.7 516 1.45 582 1590
2 Koert Remijn DEM 20.0 619 15.9 333 1.45 582 1534
3 Joost Koldijk Haarlemmermeer 21.1 524 15.1 394 1.35 499 1417
4 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 21.0 532 14.3 461 1.20 389 1382
5 Max Huiberts Haarlemmermeer 22.0 453 15.8 341 1.40 541 1335
6 Jens van Gelderen Lycurgus 21.7 476 15.2 386 1.25 426 1288
7 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 22.2 438 15.6 355 1.25 426 1219
8 Job de Koning Trias 22.7 402 16.4 299 1.25 426 1127
9 Timo Schilp Lycurgus 22.4 424 16.8 272 1.25 426 1122
10 Jelmer van Diepen Lycurgus 24.0 315 17.4 235 1.40 541 1091
11 Bryan Tuinstra DEM 22.2 438 16.0 326 1.10 316 1080
12 Sten van der Moer av Castricum 22.3 431 16.7 279 1.15 352 1062
13 Niels Witmer av Haarlem 25.2 243 16.8 272 1.20 389 904
14 Nicolaas Veneman Haarlemmermeer 26.2 188 19.1 143 1.10 316 647
jongens junioren C.1 1500 meter discuswerpen kogelstoten totaal
Pim Pauel AV Haarlem 5.18.1 549 27.75 440 10.22 533 1522
Martijn Hoogewerf KAV Holland 5.33.3 488 31.61 499 9.29 488 1475
Django de Vreng Hollandia 5.18.6 547 27.56 437 8.54 450 1434
Mike Melchers Suomi 4.59.3 633 18.47 278 8.80 463 1374
Emile Lammers Noordkop 5.12.1 575 23.56 371 7.98 420 1366
Thimo Spaan AV Haarlem 5.19.1 545 21.63 337 8.70 458 1340
Alexander Soethout DEM 5.02.1 620 18.53 279 7.90 416 1315
Jesper Peterse Trias 5.24.1 524 23.38 367 7.77 409 1300
Timo Brandehof Haarlemmermeer 5.45.3 443 28.97 459 7.11 372 1274
Bryan van Ingen Haarlemmermeer 6.13.0 352 24.75 391 9.96 521 1264
Jason Komen AV Haarlem 5.46.1 441 23.09 362 7.78 409 1212
Danny van Sluis Trias 5.44.1 448 20.42 315 8.28 436 1199
Koen van Asselt Suomi 5.23.1 528 19.30 294 6.30 324 1146
Thijs de Moes Haarlemmermeer 5.16.3 556 16.67 242 5.76 291 1089
Noah Verboom Haarlemmermeer 31.61 499 9.78 512 1011
Sean Tuinstra DEM 5.56.1 406 17.88 266 6.19 318 990
Daniel Kraaijkamp AV Haarlem 6.02.1 387 16.19 232 5.35 265 884
jongens junioren C.2 1500 meter discuswerpen kogelstoten totaal
1 Henrik Pröpper Phanos 5.03.8 612 41.88 640 10.29 536 1788
2 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 5.15.3 561 34.13 535 12.68 644 1740
3 Johan Ouwehand AV Edam 4.53.6 661 25.54 404 9.56 501 1566
4 Guus Ruiter Trias 5.14.3 565 23.47 369 8.51 448 1382
5 Paul Zuiderduin AV Haarlem 5.22.1 532 25.41 402 8.36 440 1374
6 Job Wiltink KAV Holland 5.18.1 549 22.22 347 7.95 418 1314
7 Niels Lambers KAV Holland 6.26.5 312 29.38 465 10.28 536 1313
8 Tim Groeneveld Suomi 5.37.8 471 22.71 356 8.65 455 1282
9 Jan Jaap Klene Suomi 5.19.8 542 19.12 290 8.00 421 1253
10 Jelle de Moes Haarlemmermeer 5.34.6 483 21.08 327 7.91 416 1226
11 Kas Veerkamp KAV Holland 5.30.6 498 20.08 308 7.36 386 1192
12 Martijn Visser Suomi 5.52.8 417 18.44 277 9.04 475 1169
13 Timo Korsen Suomi 30.17 477 8.71 458 935
14 Jelle van Sunder Suomi 23.12 363 9.93 519 882
15 Jochem Dobber Suomi 23.17 364 9.16 481 845
meisjes junioren D.1 60 meter 600 meter speerwerpen totaal
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 8.5 649 1.47.7 578 17.30 271 1498
2 Didi Wals Lycurgus 8.6 628 1.59.4 432 18.96 304 1364
3 Eline Schade van Westrum DEM 8.9 568 1.53.7 500 13.08 178 1246
4 Anouk Schoute Lycurgus 8.9 568 2.09.1 330 16.67 258 1156
5 Kaylee van der Spek Haarlemmermeer 9.3 494 2.01.0 414 14.59 213 1121
6 Joyce van Kan kav Holland 8.5 649 2.01.2 412 8.34 54 1115
7 Sarah Dekker Trias 9.0 549 2.09.0 331 15.20 226 1106
8 Kim van der Aar DEM 9.4 476 2.03.0 393 15.02 222 1091
9 Emma de Koning Lycurgus 9.1 530 2.11.5 308 15.28 228 1066
10 Isis Beentjes DEM 9.6 442 2.03.0 392 15.37 230 1064
11 Puck de Waard Trias 9.2 512 2.08.6 335 14.50 211 1058
12 Britt Agassi Trias 9.4 476 2.06.3 359 12.76 171 1006
13 Lot van Egdom Haarlemmermeer 9.2 512 2.14.1 284 14.36 208 1004
14 Esmee de Jong Trias 9.7 426 2.09.4 328 15.61 235 989
15 Sterre de Vreng Hollandia 9.4 476 2.08.5 337 12.82 172 985
16 Djura Bakker DEM 9.5 459 2.09.8 324 12.69 169 952
17 Fleurienne Witvliet Spartaan 9.7 426 2.18.5 247 15.59 235 908
18 Loeka Monsieurs Suomi 9.4 476 2.19.0 242 13.34 184 902
19 Isa Korsen Suomi 10.1 363 2.16.5 264 17.29 271 898
20 Yanika Einholz kav Holland 9.7 426 2.09.8 324 11.69 145 895
21 Coosje Boom Trias 10.1 363 2.18.5 246 14.14 203 812
22 Maartje van Diest Haarlemmermeer 10.2 348 2.17.0 259 13.84 196 803
23 Dagmar Smit kav Holland 10.0 378 2.19.4 239 12.78 171 788
24 Anne Kuperus av Haarlem 10.2 348 2.26.5 184 16.23 248 780
25 Indy.Post Suomi 10.4 319 2.18.0 250 11.11 130 699
26 Lauret Kortman av Haarlem 9.7 426 2.20.8 228 7.54 30 684
27 Puck Heerschop kav Holland 9.8 409 7.49 28 437
28 Dione van Wijk Lycurgus 11.3 201 2.36.0 117 6.01 0 318
meisjes junioren D.2 60 meter 600 meter speerwerpen totaal
1 Judy van der Drift Haarlemmermeer 8.7 608 1.50.0 546 32.27 530 1684
2 Annebel Jaarsma Lycurgus 8.6 628 1.55.9 473 28.27 468 1569
3 Lotte Própper Phanos 9.0 549 1.57.3 456 28.54 472 1477
4 Mariska Poel DEM 8.7 608 1.49.0 559 15.85 240 1407
5 Britt Ooijevaar Trias 8.4 671 1.58.5 441 17.61 277 1389
6 Nida Huijben Phoenix 8.7 608 1.47.8 577 13.92 198 1383
7 Maaike Schenk Lycurgus 8.9 568 1.52.0 521 16.97 264 1353
8 Marit Dommanchet Lycurgus 9.0 549 2.00.5 419 22.90 377 1345
9 Judith Endstra kav Holland 8.7 608 1.53.2 506 14.79 217 1331
10 Isa Schouw kav Holland 9.2 512 1.49.3 556 15.63 236 1304
11 Maud Sanberg DEM 9.4 476 2.00.4 421 20.65 336 1233
12 Nora Winter Lycurgus 8.9 568 1.47.7 578 9.36 83 1229
13 Marjolein Bolten Haarlemmermeer 8.8 588 1.57.7 452 12.68 169 1209
14 Beau Winnubst Haarlemmermeer 8.8 588 2.19.3 240 19.48 314 1142
15 Nienke van Sante Lycurgus 9.1 530 1.59.0 437 12.40 162 1129
16 Renee van Deudekom Lycurgus 9.0 549 2.04.5 377 12.49 164 1090
17 Charlotte Engelkes kav Holland 9.3 494 2.07.5 346 14.07 201 1041
18 Sofi Joaquin Fernandez kav Holland 9.3 494 2.19.8 236 18.20 289 1019
19 Kaleigh Cornet Lycurgus 9.2 512 2.13.8 287 12.76 171 970
20 Susan Zieleman kav Holland 9.3 494 2.08.1 340 9.67 92 926
21 Carlijn Brouwer Trias 9.9 394 2.05.2 370 12.35 161 925
22 Lotte van Gerven Lycurgus 9.6 442 2.17.9 252 14.38 208 902
23 Sophie Koelma Lycurgus 9.6 442 2.19.9 235 14.99 222 899
24 Wies Vos Trias 9.6 442 2.18.9 243 12.94 175 860
25 Jette Schiebergen Trias 10.2 348 2.16.0 267 16.02 244 859
26 Sofie Bruggemann av Haarlem 9.5 459 2.23.2 208 13.06 178 845
27 larice van Mil kav Holland 9.8 409 2.17.0 259 12.54 165 833
28 Dion Kies DEM 9.8 409 2.22.8 212 14.38 208 829
29 Iris Komen av Haarlem 9.8 409 2.17.1 258 12.27 159 826
30 Jarie Smeding Suomi 9.4 476 2.14.8 279 8.63 63 818
31 Diede van der Loo av Haarlem 10.1 363 2.17.5 254 10.75 121 738
32 Isa Mesman kav Holland 9.8 409 2.23.6 205 9.26 81 695
33 Merel van der Marel Haarlemmermeer 1.47.0 588 588
34 Marit Steen kav Holland 10.0 378 2.37.0 110 9.78 95 583
35 Maaike Knijnenberg Trias 9.4 476 9.27 81 557
36 Nouria Gischler Phanos 10.1 363 12.98 176 539
37 Aniek Heine Lycurgus 12.95 175 175
meisjes junioren C.1 1000 meter 80 m horden verspringen totaal
Hanna Voorberg Lycurgus 3.40.0 420 12.7 620 4.36 490 1530
Nikki Kraaijeveld DEM 3.48.0 376 12.8 609 4.35 488 1473
Merel Strijland Haarlemmermeer 3.39.0 425 13.6 526 4.37 492 1443
Lisanne Glorie DEM 3.23.0 525 13.5 536 3.60 338 1399
Amy Vermeer DEM 4.08.5 275 12.6 632 3.52 322 1229
Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 3.45.0 391 15.4 370 4.10 438 1199
Veerle Eijsbroek Suomi 3.46.0 386 16.1 319 4.35 488 1193
Zoë de Jong Trias 3.27.5 496 18.6 168 4.13 444 1108
Luca Reniers Haarlemmermeer 3.29.4 483 16.8 272 3.36 290 1045
Melanie van der Most Trias 4.08.1 277 16.1 319 3.79 376 972
Maartje van Asselt Suomi 3.35.1 448 18.6 168 3.59 336 952
Robin Kok Trias 4.00.0 314 17.5 229 3.53 324 867
Bente Elgersma AV Haarlem 4.17.8 235 17.0 260 3.44 306 801
Janna Visser Startbaan 16.0 326 3.96 410 736
Eline Koenz Trias 4.16.5 241 17.5 229 3.00 218 688
Marit Kampstra Trias 4.15.1 246 3.00 218 464
Irene Cauwels Suomi 3.62 342 342
meisjes junioren C.2 1000 meter 80 m horden verspringen totaal
Femke Brink Trias 4.21.1 221 15.2 386 4.28 474 1081
Yasmin Keppel Noordkop 3.52.1 354 15.9 333 3.83 384 1071
Kirsten Zuurbier Trias 3.38.3 429 14.5 443 2.69 156 1028
Dionne ten Dam Haarlemmermeer 3.38.5 428 17.4 235 3.70 358 1021
Emma van der Pal Trias 4.26.1 202 16.0 326 3.77 372 900
Shanice van Kan KAV Holland 15.2 386 4.26 470 856
Isri Bakker DEM 4.40.6 148 15.1 394 3.33 284 826
Maaike Schouten Lycurgus 16.4 299 4.04 426 725
Odette Mul AV Castricum 17.3 241 3.78 374 615
Kathy Agassi Trias 17.8 212 3.39 296 508


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012