CD Evening Games, 2012

Wedstrijd -1
13 april 2012
DEM
Beverwijk

Jongens junioren D 1 80 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Sil Negenman kav Holland 10.9 596 6.96 363 15.13 210 1169
2 Jelco Kohlenberg DEM 11.7 476 7.37 387 16.88 246 1109
3 Misan Egbe av Haarlemmermeer 11.9 448 7.70 405 15.78 224 1077
4 Jos Hoogewerf kav Holland 11.8 462 6.51 337 17.92 267 1066
5 Justin Balm Suomi 11.7 476 7.39 388 12.60 153 1017
6 Casper van den Top Lycurgus 11.4 519 6.09 312 13.52 174 1005
7 Bart Lauwers kav Holland 11.6 490 6.26 322 13.85 182 994
8 Boris Hoogervorst kav Holland 11.5 504 5.95 303 13.27 169 976
9 Igor Uiterwijk kav Holland 11.8 462 6.01 307 14.94 206 975
10 Jordi Ouwehand av Edam 12.2 409 6.36 328 15.00 207 944
11 Marijn Wigchert Suomi 12.3 396 5.92 301 15.93 227 924
12 Thijs van Noorloos Lycurgus 11.8 462 6.24 321 11.76 133 916
13 Bas van Dijk Lycurgus 11.8 462 5.67 285 13.05 164 911
14 Timo Koning kav Holland 11.7 476 6.11 313 10.78 109 898
15 Mika Taag kav Holland 11.9 448 5.78 292 12.66 154 894
16 Mike van Dijk av Haarlem 12.0 435 5.72 288 13.00 162 885
17 Victor Bakker DEM 13.0 312 6.63 344 15.61 220 876
18 Pepijn Graat kav Holland 12.3 396 5.15 251 11.96 138 785
19 Tijn Pronk kav Holland 12.4 383 5.52 276 11.02 115 774
20 Lucas Tuinier kav Holland 12.6 359 4.73 223 11.66 131 713
21 Koen Kroep Suomi 13.0 312 5.65 284 9.59 78 674
22 Renzo Spaargaren kav Holland 13.1 301 5.53 276 9.38 72 649
23 Hanke Pijlman av Castricum 13.5 257 4.46 203 13.29 169 629
24 Mats Heine Lycurgus 12.6 359 0 9.45 74 433
25 Jeroen Mul kav Holland 15.5 73 4.00 169 9.17 66 308
26 Marten Voorberg Lycurgus 0 4.73 223 0 223
Jongens junioren D 2 80 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Frans Wijn Trias 11.0 580 6.80 354 19.16 291 1225
2 Koert Remijn DEM 10.4 680 6.75 351 13.58 176 1207
3 Joost Koldijk av Haarlemmermeer 11.0 580 7.20 377 14.66 200 1157
4 Nick van Santen av Haarlemmermeer 11.3 534 7.19 376 16.82 245 1155
5 Max Huiberts av Haarlemmermeer 11.5 504 7.38 387 16.08 230 1121
6 Teun Putman Lycurgus 11.7 476 6.48 335 20.11 309 1120
7 Douwe Koldijk av Haarlemmermeer 11.8 462 7.19 376 17.54 260 1098
8 Timo Schilp Lycurgus 12.0 435 7.31 383 18.13 271 1089
9 Job de Koning Trias 12.1 422 6.52 338 17.79 264 1024
10 Juras Huijben Phoenix 11.4 519 6.30 324 12.42 149 992
11 Bryan Tuinstra DEM 11.9 448 6.68 347 13.96 184 979
12 Jelmer van Diepen Lycurgus 12.9 323 6.98 364 16.39 236 923
13 Stijn van Asselt Suomi 12.8 335 7.03 367 15.08 209 911
14 Sten van der Moer av Castricum 12.2 409 6.82 355 11.98 138 902
15 Vyron Saridin DEM 0 8.93 470 23.45 369 839
16 Nicolaas Veeneman av Haarlemmermeer 13.2 290 6.27 323 13.61 176 789
17 Merijn de Bruyne Lycurgus 13.8 226 4.81 228 13.64 177 631
18 Pim Visser av Castricum 13.3 279 4.82 229 11.24 120 628
Jongens junioren C 1 150 meter 100 m horden speerwerpen totaal
1 Noah Verboom av Haarlemmermeer 19.2 671 14.9 712 32.47 533 1916
2 Pim Pauel av Haarlem 19.3 661 17.0 537 34.51 563 1761
3 Mike Melchers Suomi 18.4 751 16.6 567 26.43 438 1756
4 Django de Vreng Hollandia 19.6 633 16.9 544 32.56 534 1711
5 Alexander Soethout DEM 19.6 633 15.9 623 26.06 432 1688
6 Danny van Sluis Trias 19.5 642 19.2 394 33.60 550 1586
7 Timo Brandehof av Haarlemmermeer 19.6 633 17.1 530 25.09 415 1578
8 Jesper Peterse Trias 21.1 504 16.7 559 23.47 387 1450
9 Jason Komen av Haarlem 22.0 435 18.9 411 28.59 473 1319
10 Emile Lammers Noordkop 20.2 579 18.5 436 17.63 277 1292
11 Bryan van Ingen av Haarlemmermeer 20.6 545 18.5 436 18.77 300 1281
12 Obrecht van Bennekom ?? 21.3 488 19.2 394 22.12 363 1245
13 Martijn Hoogewerf kav Holland 0 16.5 575 33.78 552 1127
14 Koen van Asselt Suomi 22.5 399 22.2 244 19.63 317 960
15 Sean Tuinstra DEM 21.6 465 22.1 248 16.04 244 957
Jongens junioren C 2 150 meter 100 m horden speerwerpen totaal
1 Johan Ouwehand av Edam 18.1 783 16.3 591 38.86 624 1998
2 Jochem Dobber Suomi 17.5 850 15.7 640 24.34 403 1893
3 Paul Zuiderduin av Haarlem 19.8 615 16.9 544 34.51 563 1722
4 Niels Lambers kav Holland 19.6 633 17.0 537 27.32 453 1623
5 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 18.2 772 15.0 703 0 1475
6 Martijn Visser Suomi 19.7 624 19.4 382 21.34 349 1355
7 Jelle van Sunder Suomi 17.2 886 0 26.88 445 1331
8 Guus Ruiter Trias 20.7 537 21.3 285 24.66 408 1230
9 Timo Korsen Suomi 21.2 496 0 37.61 607 1103
10 Jan-Jaap Kleine Suomi 19.0 690 0 24.07 398 1088
11 Tim Groeneveld Suomi 22.5 399 0 25.72 426 825
12 Bram Visser av Castricum 22.1 428 19.7 366 0 794
13 David Rosdorff Suomi 0 17.5 501 15.52 233 734
14 Bart Groeneveld Suomi 23.1 358 0 18.17 288 646
Meisjes junioren D 1 1000 meter verspringen kogelstoten totaal
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 3.21.2 537 4.51 521 9.42 494 1552
2 Joyce van Kan kav Holland 3.35.7 445 3.81 380 5.68 286 1111
3 Lydia van Dijk kav Holland 3.36.0 443 3.45 308 6.26 322 1073
4 Eline Schade v Westrum DEM 3.56.0 334 3.76 370 6.93 362 1066
5 Isis Beentjes DEM 3.58.0 324 3.79 376 6.79 353 1053
6 Sarah Dekker Trias 3.59.1 319 3.50 318 7.72 406 1043
7 Emma de Koning Lycurgus 4.07.9 278 3.46 310 8.05 424 1012
8 Pauline Hondema Lycurgus 4.34.1 171 3.83 384 7.98 420 975
9 Lieve Butter Lycurgus 3.50.6 362 3.27 272 6.23 320 954
10 Sterre de Vreng Hollandia 4.13.8 252 3.15 248 7.93 417 917
11 Yanika Einholz kav Holland 3.46.2 385 3.28 274 5.23 257 916
12 Anne Kuperus av Haarlem 4.27.1 198 3.38 294 7.66 403 895
13 Djura Bakker DEM 4.02.4 303 3.41 300 5.12 249 852
14 Lauret Kortman av Haarlem 4.17.5 236 3.74 366 4.99 240 842
15 Britt Agassi Trias 3.58.3 323 2.86 190 6.27 323 836
16 Dagmar Smit kav Holland 4.10.3 267 3.21 260 6.00 306 833
17 Puck de Waard Trias 0 3.81 380 7.56 397 777
18 Anouk Schoute Lycurgus 0 3.61 340 7.60 399 739
19 Loeka Monsieurs Suomi 4.24.8 207 2.64 146 6.11 313 666
20 Dione van Wijk Lycurgus 0 2.42 102 3.61 139 241
Meisjes junioren D 2 1000 meter verspringen kogelstoten totaal
1 Judy van der Drift av Haarlemmermeer 3.38.8 427 4.26 470 10.58 550 1447
2 Nida Huijben Phoenix 3.31.0 473 4.30 478 8.81 464 1415
3 Nora Winter Lycurgus 3.20.7 541 4.11 440 7.43 390 1371
4 Mariska Poel DEM 3.23.4 522 3.97 412 8.06 424 1358
5 Maaike Schenk Lycurgus 3.40.3 418 4.16 450 9.09 478 1346
6 Judith Endstra kav Holland 3.50.4 363 4.59 537 7.76 408 1308
7 Isa Schouw kav Holland 3.20.4 543 3.59 336 8.05 424 1303
8 Marjolein Bolten av Haarlemmermeer 3.37.8 432 3.92 402 8.53 449 1283
9 Marit Dommanschet Lycurgus 3.57.3 328 4.10 438 9.08 477 1243
10 Robin van Sallandt Lycurgus 3.33.1 460 3.84 386 6.24 321 1167
11 Britt Ooijevaar Trias 4.07.8 278 4.08 434 8.17 430 1142
12 Renee van Deudekom Lycurgus 3.59.5 317 3.61 340 8.78 462 1119
13 Carlijn Bouwer Trias 3.42.2 407 3.51 320 5.79 293 1020
14 Sophie Koelma Lycurgus 4.13.1 255 3.45 308 7.97 419 982
15 Larissa van der Most Trias 3.53.7 346 3.52 322 5.97 304 972
16 Sofie Bruggemann av Haarlem 4.37.8 158 3.86 390 7.57 398 946
17 Larice van Mil kav Holland 4.07.7 279 3.37 292 6.93 362 933
18 Iris Komen av Haarlem 4.39.7 151 3.57 332 8.37 441 924
19 Jette Schiebergen Trias 4.15.0 247 3.12 242 7.64 402 891
20 Charlotte Engelkes kav Holland 4.07.7 279 3.40 298 5.98 305 882
21 Susan Zieleman kav Holland 3.51.3 358 3.10 238 5.55 278 874
22 Wies Vos Trias 4.24.6 208 3.43 304 6.82 355 867
23 Dion Kies DEM 4.17.9 235 3.05 228 6.51 337 800
24 Carmen van Wijngaarden Lycurgus 4.15.6 244 3.11 240 5.56 278 762
25 Maud Sanberg DEM 0 3.75 368 6.88 359 727
26 Aniek Heine Lycurgus 0 3.47 312 7.80 410 722
27 Sanne Homburg DEM 4.28.4 193 2.59 136 6.03 308 637
28 Isa Mesman kav Holland 4.29.3 189 3.12 242 4.46 203 634
29 Maaike Knijnenberg Trias 0 3.42 302 6.20 318 620
30 Marit Steen kav Holland 0 2.78 174 5.90 300 474
Meisjes junioren C 1 80 meter 600 meter hoogspringen totaal
1 Nikki Kraaijeveld DEM 10.8 612 1.53.8 498 1.40 541 1651
2 ZoŽ de Jong Trias 10.9 596 1.50.8 536 1.30 462 1594
3 Hanna Voorberg Lycurgus 11.3 534 1.55.3 480 1.40 541 1555
4 Gitta Dirksen Suomi 11.3 534 1.56.9 461 1.40 541 1536
5 Ivanka Groenenberg av Haarlemmermeer 11.6 490 1.57.7 452 1.45 582 1524
6 Merel Strijland av Haarlemmermeer 10.9 596 1.54.0 496 1.25 426 1518
7 Lisanne Glorie DEM 11.0 580 1.46.0 602 1.10 316 1498
8 Renee van Rookhuizen DEM 10.8 612 2.02.5 398 1.30 462 1472
9 Luca Reniers av Haarlemmermeer 11.6 490 1.53.4 503 1.25 426 1419
10 Robin Kok Trias 12.0 435 2.01.2 412 1.40 541 1388
11 Veerle Eijsbroek Suomi 11.4 519 2.02.5 398 1.25 426 1343
12 Amy Vermeer DEM 11.1 564 2.11.5 308 1.25 426 1298
13 Melanie van der Most Trias 12.0 435 2.06.9 353 1.35 499 1287
14 Maartje van Asselt Suomi 13.0 312 2.01.0 414 1.30 462 1188
15 Noelle Kreijsig DEM 11.4 519 0 1.50 623 1142
16 Eline Koenz Trias 12.3 396 2.08.4 338 1.20 389 1123
17 Maaike Nederhand DEM 12.8 335 2.03.2 391 1.15 352 1078
18 Lotte Rothweiler kav Holland 12.0 435 0 1.50 623 1058
19 Maaike Wittink Hylas 11.6 490 0 1.40 541 1031
20 Yvonne van der Kraan Trias 11.9 448 0 1.35 499 947
21 Nienke Veerkamp kav Holland 12.6 359 0 1.25 426 785
22 Irene Cauwels Suomi 12.3 396 2.04.1 381 0 777
23 Marieke Mul kav Holland 13.0 312 0 1.20 389 701
24 Marit Kampstra Trias 12.8 335 2.17.3 257 0 592
Meisjes junioren C 2 80 meter 600 meter hoogspringen totaal
1 Marjet Groen av Castricum 11.5 504 1.46.2 599 1.30 462 1565
2 Kathy Agassi Trias 11.6 490 1.56.0 472 1.40 541 1503
3 Maaike Schoute Lycurgus 11.2 549 1.55.0 484 1.25 426 1459
4 Kirsten Zuurbier Trias 11.8 462 1.57.3 456 1.40 541 1459
5 Femke Brink Trias 10.7 629 2.05.9 363 1.25 426 1418
6 Dionne ten Dam av Haarlemmermeer 11.7 476 2.02.3 400 1.40 541 1417
7 Yasmin Keppel Noordkop 11.7 476 1.59.1 436 1.30 462 1374
8 Marijn van der Graaf av Castricum 12.1 422 2.04.8 374 1.40 541 1337
9 Stella Muthert av Castricum 11.7 476 2.04.8 374 1.30 462 1312
10 Odette Mul av Castricum 11.4 519 2.19.9 235 1.35 499 1253
11 Shanice van Kan kav Holland 11.4 519 2.23.6 206 1.35 499 1224
12 Emma van der Pal Trias 11.2 549 dnf 0 1.30 462 1011
13 Isri Bakker DEM 11.5 504 0 1.25 426 930
14 Marije Haverkort Lycurgus 12.4 383 1.57.7 452 0 835


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012