CD Evening Games, 2011

Wedstrijd -4
8 juli 2011
Suomi
Santpoort

Jongens junioren D.1 verspringen speerwerpen 600 meter totaal
1 Faas Wijn Trias 4.61 542 21.08 344 1.48,0 574 1460
2 Nick van Santen Haarlemmermeer 4.06 430 26.42 438 1.54,0 496 1364
3 Max Huiberts Haarlemmermeer 3.99 416 28.97 479 2.00,0 425 1320
4 Jens van Gelderen Lycurgus 4.16 450 16.99 264 1.49.5 554 1268
5 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 3.59 336 22.38 368 1.50.3 543 1247
6 Stijn van Asselt Suomi 3.77 372 19.35 312 1.54.4 491 1175
7 Vyron Saridin DEM 3.97 412 17.7 279 1.56.1 470 1161
8 Yannick Ruiter Trias 3.41 300 15.98 243 1.48.6 566 1109
9 Remco vd Flier Haarlemmermeer 3.37 292 18.35 292 1.54.6 488 1072
10 Caelin Waanders DEM 4.11 440 15.81 240 2.03.2 391 1071
11 Teun Putman Lycurgus 3.4 298 24.78 410 2.08.6 336 1044
12 Timo Schilp Lycurgus 4.02 422 14.91 220 2.03.8 384 1026
13 Joost Koldijk Haarlemmermeer 3.84 386 10.91 125 1.57.4 455 966
14 Bryan Tuinstra DEM 3.58 334 18.55 296 2.09.7 325 955
15 Jelmer van Diepen Lycurgus 3.76 370 16.13 246 2.23.6 206 822
16 Stijn Karels Trias 3.63 344 2.04.6 376 720
17 Roy Vlieland DEM 3.06 230 19.45 313 2.45,0 61 604
18 Willem Grapendaal Hylas 3.43 304 16.65 257 561
19 Glenn Kunst Haag Atletiek 1.51.4 529 529
Jongens junioren D.2 verspringen speerwerpen 600 meter totaal
1 Noah Verboom Haarlemmermeer 5.05 631 31.65 521 1.44.6 622 1774
2 Niek Tel Lycurgus 4.87 595 32.92 540 1.43.5 639 1774
3 Bryan van Ingen Haarlemmermeer 4.82 585 33.46 548 1.48.7 564 1697
4 Alexander Soethout DEM 4.74 568 23.39 386 1.40.3 688 1642
5 Martijn Hoogewerf kav Holland 4.34 486 34.22 559 1.48.3 570 1615
6 Jos Straathof av Castricum 4.45 508 32.02 526 1.48.0 574 1608
7 Danny van Sluis Trias 4.35 488 29.66 490 1.47.8 577 1555
8 Django de Vreng Hollandia 4.47 512 26.58 440 1.46.0 602 1554
9 Freek Berends kav Holland 4.40 498 20.19 328 1.42.6 652 1478
10 Imre Fodi Phanos 4.52 523 24.39 403 1.50.5 540 1466
11 Jesper Peterse Trias 4.04 426 28.56 473 1.51.4 529 1428
12 Onno Aerts Noordkop 4.06 430 36.71 594 2.03.0 393 1417
13 Lars van Oossanen Noordkop 4.61 542 19.50 314 1.54.1 495 1351
14 Koen van Asselt Suomi 3.86 390 24.03 397 1.50.4 542 1329
15 Timo Brandehof Haarlemmermeer 4.17 452 20.46 333 1.57.7 452 1237
16 Jason Komen av Haarlem 3.84 386 21.93 360 1.56.7 463 1209
17 Sean Tuinstra DEM 3.87 392 16.50 254 2.05.3 369 1015
18 Martijn Strobel Haarlemmermeer 3.48 314 24.59 407 2.17.5 255 976
19 Daniel Kraaijkamp av Haarlem 3.02 222 15.57 234 2.12.9 296 752
Jongens juioren C.1 300 horden verspringen 800 meter totaal
1 Jochem Dobber Suomi 45.0 692 4.96 613 2.18.8 676 1981
2 Ryan Clarke av Castricum 48.4 583 4.67 554 2.24.3 616 1753
3 Sven Schoonebeek av Castricum 50.4 525 4.24 466 2.18.2 682 1673
4 Job Wiltink KAV Holland 49.8 542 4.25 468 2.34.8 514 1524
5 Martijn Visser Suomi 50.6 520 4.72 564 2.53.7 362 1446
6 Paul Zuiderduin av Haarlem 53.3 449 4.59 537 2.41.5 456 1442
7 Steffan Bakker Suomi 51.0 509 4.35 488 2.45.8 421 1418
8 Niels Lambers KAV Holland 52.2 477 4.29 476 2.51.0 382 1335
9 Tim Groeneveld Suomi 54.8 413 3.74 366 2.41.5 456 1235
10 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 47.4 613 4.99 619 1232
11 David Rosdorff Suomi 48.9 568 4.09 436 1004
12 Timo Korsen Suomi 53.8 437 4.67 554 991
13 Bart Groeneveld Suomi 61.8 268 3.67 352 3.18.4 207 827
14 Jelle van Sunder Suomi 54.1 430 3.79 376 806
15 Robin Schutter Suomi 2.14.0 731 731
16 Johan Ouwehand av Edam 2.17.0 696 696
17 Rogier Los DEM 2.19.8 664 664
Jongens juioren C.2 300 horden verspringen 800 meter totaal
1 Daniel Treep Haarlemmermeer 46.3 648 5.41 700 2.23.9 620 1968
2 Tyko Kieskamp Hylas 46.4 645 4.67 554 2.17.8 687 1886
3 Luuk Verzijden av Haarlem 47.0 626 4.99 619 2.32.8 533 1778
4 Niek Reijmers Hylas 51.1 506 5.18 656 2.27.0 589 1751
5 Jesse Roosen KAV Holland 47.2 619 4.59 537 2.32.0 540 1696
6 Harmen Komin KAV Holland 49.7 545 4.43 504 2.25.5 604 1653
7 Hajo Mossink Suomi 52.1 480 4.57 533 2.40.7 463 1476
8 Quinten Rosdorff Suomi 53.7 440 4.59 537 2.55.2 351 1328
9 Oliver Kersten Suomi 58.7 328 3.52 322 3.01.1 311 961
10 Koen Kersten Suomi 58.2 338 3.47 312 3.01.3 310 960
11 Jesse de Bruyne Lycurgus 55.5 397 3.97 412 809
meisjes junioren D.1 150 meter hoogspringen kogelstoten totaal
1 Judy vd Drift Haarlemmermeer 21.4 481 1.40 541 10.45 544 1566
2 Judith Endstra KAV Holland 20.8 529 1.40 541 8.19 431 1501
3 Jacqueline Muts Phanos 22.0 435 1.35 499 10.93 566 1500
4 Britt Ooijevaar Trias 21.1 504 1.40 541 7.94 418 1463
5 Marjolein Bolten Haarlemmermeer 21.7 458 1.35 499 8.39 442 1399
6 Maaike Schenk Lycurgus 21.7 458 1.30 462 8.94 470 1390
7 Beau Winnubst Haarlemmermeer 21.8 450 1.25 426 8.53 449 1325
8 Nora Winter Lycurgus 21.6 465 1.35 499 6.84 356 1320
9 Marit Domanschet Lycurgus 21.7 458 1.20 389 8.34 439 1286
10 Renee van Deudekom Lycurgus 24.2 288 1.20 389 9.21 484 1161
11 Sophie Koelma Lycurgus 22.8 378 1.10 316 8.33 439 1133
12 Isa Schouw KAV Holland 23.3 345 1.20 389 7.46 392 1126
13 Wies Vos Trias 23.4 338 1.25 426 6.77 352 1116
14 Larice van Mil KAV Holland 26.0 186 1.35 499 6.10 312 997
15 Kaleigh Cornet Lycurgus 22.7 385 1.15 352 5.15 251 988
16 Mariska Poel DEM 21.3 488 1.35 499 987
17 Aniek Heine Lycurgus 23.8 313 1.05 279 6.86 358 950
18 Sofi Joaquin Fernandez KAV Holland 25.4 218 1.20 389 6.41 331 938
19 Sofie Bruggeman av Haarlem 24.8 252 1.10 316 6.60 342 910
20 Mandy Scherpenzeel Suomi 24.5 270 1.15 352 5.56 278 900
21 Larissa van der Most Trias 25.5 213 1.20 389 5.74 290 892
22 Dion Kies DEM 24.2 288 1.05 279 6.13 314 881
23 Charlotte Engelkens KAV Holland 23.9 307 1.05 279 5.28 260 846
24 Madinja Groeneberg Haarlemmermeer 26.1 181 1.10 316 6.56 340 837
25 Carlijn Brouwer Trias 25.4 218 1.10 316 5.85 297 831
26 Iris Komen av Haarlem 27.0 135 1.05 279 7.35 385 799
27 Maaike Bakker av Castricum 25.5 213 1.15 352 4.59 213 778
28 Ilse Kieftenbeld Suomi 26.3 170 1.05 279 4.82 229 678
29 Marit Steen KAV Holland 27.4 116 1.00 242 5.79 293 651
meisjes junioren D.2 150 meter hoogspringen kogelstoten totaal
1 Gitta Dirksen Suomi 21.0 512 1.40 541 8.22 433 1486
2 Hanna Voorberg Lycurgus 21.1 504 1.25 426 10.01 523 1453
3 Romy Ysbrandi Hollandia 22.4 406 1.30 462 10.9 565 1433
4 Silke Berendse Phanos 21.0 512 1.40 541 6.94 362 1415
5 Amy Vermeer DEM 22.1 428 1.25 426 10.63 552 1406
6 ZoŽ de Jong Trias 20.7 537 1.25 426 8.33 439 1402
7 Merel Strijland Haarlemmermeer 20.8 529 1.25 426 8.48 446 1401
8 Maaike Wittink Hylas 22.0 435 1.35 499 8.11 427 1361
9 Kim Traas Haarlemmermeer 21.3 488 1.30 462 7.65 402 1352
10 Ivanka Groeneberg Haarlemmermeer 22.3 414 1.35 499 7.76 408 1321
11 Melanie vd Most Trias 22.6 392 1.25 426 9.53 500 1318
12 Lotte Rotweiler KAV Holland 23.1 358 1.35 499 8.26 435 1292
13 Veerle Eijsbroek Suomi 22.3 414 1.20 389 7.98 420 1223
14 Lisanna Glorie DEM 21.6 465 1.15 352 7.65 402 1219
15 Joella Louisa Suomi 23.4 338 1.25 426 7.82 411 1175
16 Luca Reniers Haarlemmermeer 22.0 435 1.20 389 6.58 341 1165
17 Suanne Baar Haarlemmermeer 22.5 399 1.20 389 7.02 367 1155
18 Caitlin Ketting SAV 24.9 247 1.20 389 9.91 518 1154
19 Floor Rozemeier Suomi 25.6 207 1.30 462 7.94 418 1087
20 Eline Koenz Trias 23.6 326 1.15 352 7.12 372 1050
21 Maartje van Asselt Suomi 24.4 276 1.20 389 6.54 339 1004
22 Marit Duivenvoorde KAV Holland 24.6 264 1.15 352 7.35 385 1001
23 Irene Cauwels Suomi 24.0 300 1.00 242 8.25 434 976
24 Marieke Mul KAV Holland 26.4 165 1.10 316 8.08 425 906
25 Renee v Rookhuizen DEM 7.29 382 382
Meisjes junioren C.1 300 horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Arlyn Haveman Leiden Atletiek 49.4 553 8.56 451 17.29 255 1259
2 Yasmin Keppel Noordkop 56.5 375 8.56 451 20.24 311 1137
3 Stella Muthert av Castricum 53.0 457 6.35 327 17.68 262 1046
4 Femke Brink Trias 56.1 384 7.98 420 16.59 240 1044
5 Marjet Groen av Castricum 55.1 406 6.30 324 18.23 273 1003
6 Shanice van Kan KAV Holland 57.1 362 8.29 437 14.59 198 997
7 Maaike Schoute Lycurgus 51.0 509 6.88 359 11.39 124 992
8 Keeley Heijdeman AAC 57.8 347 12.46 634 981
9 Isri Bakker DEM 59.4 314 6.29 324 13.75 179 817
10 Marijn van der Graaff av Castricum 6.92 361 17.68 262 623
11 Lotte Paardenkoper DEM 6.99 365 16.59 240 605
12 Emma van der Pal Trias 8.28 436 12.92 161 597
13 Noor Blaas Hellas 54.3 425 425
Meisjes junioren C.2 300 horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Priscilla van Oorschot AAC 48.9 568 8.59 452 17.28 254 1274
2 Daphne vd Hoven Trias 52.5 469 8.14 429 20.62 318 1216
3 Marieke Pieters Suomi 55.9 388 8.29 437 22.01 343 1168
4 Ilona Poel DEM 52.0 482 7.39 388 18.18 272 1142
5 Fleur Eijsbroek Suomi 52.0 482 7.94 418 16.59 240 1140
6 Femke vd Wolff KAV Holland 53.3 449 7.45 391 18.60 280 1120
7 Sabine Reijm Suomi 66.3 191 8.30 437 24.17 381 1009
8 Laura Stokx Hylas 52.7 464 7.15 374 12.63 154 992
9 Iris Schlundt Bodien DEM 51.7 490 6.58 341 12.29 146 977
10 Noortje Wittink Hylas 60.2 298 7.83 412 14.42 194 904
11 Demi van Noort DEM 8.29 437 21.73 338 775
12 Manouk Heesterbeek DEM 9.15 481 18.60 280 761
13 Shereen Reijnders DEM 8.13 428 18.11 271 699
14 Renee Koopman av Castricum 6.92 361 15.48 217 578


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012