CD Evening Games, 2011

Wedstrijd -3
17 juni 2011
Trias
Heiloo

Jongens junioren D.1 80 meter kogelstoten 1000 m totaal
1 Faas Wijn Trias 11.3 534 6.47 335 3.20.7 541 1410
2 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 12.5 371 6.87 358 3.17.7 562 1291
3 Jens van Gelderen Lycurgus 12.0 435 6.16 316 3.21.4 536 1287
4 Ludo Kruistum av Castricum 11.8 462 5.92 301 3.30.6 476 1239
5 Vyron Saridin DEM 12.1 422 7.03 367 3.41.8 409 1198
6 Joost Koldijk Haarlemmermeer 11.9 448 5.67 285 3.33.1 460 1193
7 Tymen van 't Land Lycurgus 12.4 383 6.53 338 3.38.8 427 1148
8 Yannick Ruiter Trias 12.8 335 5.26 259 3.21.8 533 1127
9 Timo Schilp Lycurgus 12.3 396 6.57 341 3.49.2 369 1106
10 Stijn van Asselt Suomi 13.1 301 5.99 305 3.35.0 449 1055
11 Remco vd Flier Haarlemmermeer 13.3 279 5.16 252 3.25.3 510 1041
12 Job de Koning Trias 12.9 323 5.76 291 3.46.1 386 1000
13 Stijn Karels Trias 13.4 268 5.90 300 3.47.8 377 945
14 Julian Verwey Trias 13.8 226 4.96 238 3.50.9 360 824
15 Sten van der Moer av Castricum 13.3 279 5.56 278 4.21.3 221 778
16 Bryan Tuinstra DEM 12.8 335 6.51 337 0 672
17 Pim Visser av Castricum 13.3 279 4.89 234 4.41.7 144 657
Roy Vlieland DEM 15.9 42 6.00 306 4.38.2 156 504
Jongens junioren D.2 80 meter kogelstoten 1000 m totaal
1 Noah Verboom Haarlemmermeer 10.6 645 10.73 557 3.16.5 570 1772
2 Alexander Soethout DEM 11.0 580 7.88 415 3.18.0 560 1555
3 Jos Straathof av Castricum 11.2 549 10.65 553 3.34.5 452 1554
4 Django de Vreng Hollandia 11.2 549 8.83 465 3.21.3 537 1551
5 Onno Aerts Noordkop 11.1 564 12.48 635 4.03.9 296 1495
6 Freek Berends kav Holland 11.7 476 8.12 427 3.16.0 574 1477
7 Jesper Peterse Trias 11.8 462 7.76 408 3.18.1 559 1429
8 Emile Lammers Noordkop 11.7 476 7.58 398 3.19.0 553 1427
9 Bryan van Ingen Haarlemmermeer 11.4 519 10.79 560 3.56.3 333 1412
10 Lars van Oossanen Noordkop 11.2 549 8.93 470 3.46.6 383 1402
11 Timo Brandehof Haarlemmermeer 11.5 504 6.64 345 3.45.7 388 1237
12 Nick van Bakel Haarlemmermeer 12.0 435 6.98 364 3.41.3 412 1211
13 Danny van Sluis Trias 10.8 612 8.65 455 0 1067
14 Sven Rodenberg Lycurgus 12.9 323 5.13 250 3.52.5 352 925
15 Jelmer Datema kav Holland 12.6 359 6.53 338 4.23.2 213 910
16 Sean Tuinstra DEM 12.2 409 7.21 378 0 787
17 Koen van Asselt Suomi 12.6 359 6.66 346 0 705
Jongens junioren C.1 100 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Jochem Dobber Suomi 12.6 692 1.65 741 3.08.0 634 2067
2 Jelle van Sunder Suomi 12.1 769 1.60 702 3.33.4 459 1930
3 Johan Ouwehand av Edam 13.2 607 1.45 582 3.13.1 595 1784
4 Robin Schutter Suomi 13.2 607 1.35 499 3.03.1 673 1779
5 Sven Schoonebeek av Castricum 13.6 554 1.30 462 3.00.0 699 1715
6 Jan Jaap Kleine Suomi 13.7 541 1.50 623 3.24.2 517 1681
7 Paul Zuiderduin av Haarlem 13.8 529 1.60 702 3.36.6 439 1670
8 Steffan Bakker Suomi 14.1 493 1.50 623 3.43.2 402 1518
9 Martijn Visser Suomi 14.6 435 1.50 623 3.37.1 437 1495
10 Job Wiltink kav Holland 13.8 529 1.35 499 3.33.8 456 1484
11 Joris van Dijk Haarlemmermeer 14.0 504 1.35 499 3.41.4 412 1415
12 Niels Lambers kav Holland 14.0 504 1.45 582 3.57.8 325 1411
13 Tim Groeneveld Suomi 15.8 312 1.40 541 3.38.5 428 1281
14 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 12.9 648 1.40 541 0 1189
15 Casper Kroon Hollandia 15.9 302 1.10 316 3.45.0 392 1010
16 Shaquille de Rooij av Haarlem 14.3 469 1.35 499 0 968
17 David Rosdorff Suomi 14.2 481 0.00 0 3.50.6 362 843
18 Sjoerd Dorrestein Trias 15.4 351 1.30 462 0 813
19 Timo Korsen Suomi 0 1.50 623 0 623
20 Bart Groeneveld Suomi 17.5 166 1.20 389 0 555
21 Jochem Jaarsma Lycurgus 0 1.35 499 0 499
Jongens junioren C.1 100 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Niek Reijmers Hylas 13.7 541 1.75 817 3.06.1 649 2007
2 Daniel Treep Haarlemmermeer 13.1 620 1.55 663 3.22.0 532 1815
3 Jesse Roosen kav Holland 13.7 541 1.60 702 3.19.9 546 1789
4 Lennart de Looze Startbaan 12.6 692 1.40 541 3.18.5 556 1789
5 Luuk Verzijden av Haarlem 13.1 620 1.50 623 3.20.7 541 1784
6 Angelo Lolis av Haarlem 12.8 662 1.55 663 3.38.7 427 1752
7 Hajo Mossink Suomi 13.5 567 1.45 582 3.30.4 477 1626
8 Luuk Stal DEM 13.8 529 1.45 582 3.37.0 437 1548
9 Quinten Rosdorff Suomi 13.9 517 1.50 623 3.54.5 342 1482
10 Jurriaan Borst av Haarlem 13.5 567 1.25 426 3.48.4 373 1366
11 Gijs Eijgenraam av Haarlem 12.8 662 1.45 582 0..00 0 1244
12 Lars Roodenburg Lycurgus 13.5 567 0 3.14.8 583 1150
Meisjes junioren D.1 60 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Jacqueline Muts Phanis 10.9 465 10.94 567 18.20 273 1305
2 Judy vd Drift Haarlemmermeer 11.3 422 9.79 512 20.52 317 1251
3 Maaike Schenk Lycurgus 11.3 422 8.21 432 17.71 263 1117
4 Beau Winnubst Haarlemmermeer 13.3 242 9.21 484 18.76 283 1009
5 Judith Endstra kav Holland 10.9 465 7.18 376 12.08 141 982
6 Annebel Jaarsma Lycurgus 12.2 333 7.42 389 17.17 252 974
7 Renee van Deudekom Lycurgus 12.7 290 8.69 457 13.74 179 926
8 Marit Domanschet Lycurgus 12.7 290 7.88 415 14.77 202 907
9 Sofie Bruggeman av Haarlem 12.2 333 6.60 342 16.10 230 905
10 Sophie Koelma Lycurgus 12.8 281 8.17 430 13.98 185 896
11 Mariska Poel DEM 12.1 343 7.12 372 13.76 180 895
12 Paulien Verhaar av Castricum 11.8 371 6.26 322 12.18 143 836
13 Kim Niesten DEM 12.1 343 4.92 236 11.02 115 694
14 Dion Kies DEM 12.8 281 5.58 279 11.47 126 686
15 Iris Komen av Haarlem 15.4 102 7.09 371 12.25 145 618
16 Larissa van der Most Trias 15.4 102 6.00 306 14.36 193 601
17 Kaleigh Cornet Lycurgus 12.7 290 4.74 223 9.12 65 578
18 Madinja Groeneberg Haarlemmermeer 0.00 0 6.55 339 15.51 218 557
19 Esther van der Sande av Castricum 13.6 219 6.10 312 0 531
20 Carmen van Wijngaarden Lycurgus 14.2 177 4.97 239 10.60 104 520
21 Charlotte Engelkens kav Holland 15.3 108 5.12 249 10.56 103 460
22 Sofi Joaquin Fernandez kav Holland 0 6.17 316 9.90 86 402
23 Afra Straathof av Castricum 0 6.21 319 9.58 77 396
24 Larice van Mil kav Holland 0 5.73 289 10.28 96 385
25 Jette Schiebergen Trias 0 0 12.97 162 162
26 Wies Vos Trias 0 0 13.00 162 162
Meisjes junioren D.2 60 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1 Amy Vermeer DEM 11.1 443 10.79 560 22.03 344 1347
2 Romy Ijsbrandij Hollandia 12.3 324 10.90 565 26.18 414 1303
3 Hanna Voorberg Lycurgus 10.5 512 9.20 483 18.11 271 1266
4 Melanie van der Most Trias 12.9 273 10.04 524 20.63 319 1116
5 Merel Strijland Haarlemmermeer 11.7 381 8.66 456 16.57 240 1077
6 Kim Traas Haarlemmermeer 11.5 401 8.14 429 16.56 240 1070
7 Ivanka Groeneberg Haarlemmermeer 12.1 343 8.51 448 17.92 267 1058
8 Nienke Veerkamp kav Holland 13.1 257 9.75 510 18.89 286 1053
9 ZoŽ de Jong Trias 12.5 307 7.93 417 19.70 301 1025
10 Lisanna Glorie DEM 11.2 432 7.52 395 14.16 189 1016
11 Lee Ann vd Geugten Lycurgus 11.9 361 7.61 400 16.67 242 1003
12 Maaike Wittink Hylas 12.9 273 8.82 464 17.40 257 994
13 Floor Rozemeier Suomi 13.0 265 7.83 412 18.56 280 957
14 Veerle Eijsbroek Suomi 12.9 273 7.82 411 16.94 247 931
15 Lotte Rotweiler kav Holland 12.3 324 7.81 411 14.45 195 930
16 Caitlin Ketting SAV 14.4 164 9.13 480 18.78 284 928
17 Silke Berendse Phanos 11.9 361 5.72 288 15.92 226 875
18 Nikki Kraaijeveld DEM 12.1 343 6.72 349 12.85 159 851
19 Gitta Dirksen Suomi 13.8 205 7.79 410 14.50 196 811
20 Joella Louisa Suomi 13.3 242 7.77 409 11.84 135 786
21 Marit Duivenvoorde kav Holland 14.3 170 7.71 405 14.57 198 773
22 Marieke Mul kav Holland 15.5 97 8.28 436 16.38 236 769
23 Maartje van Asselt Suomi 14.1 184 7.23 379 12.37 148 711
24 Renee van Rookhuizen DEM 0 7.31 383 16.83 245 628
25 Irene Cauwels Suomi 0 7.60 399 15.17 211 610
26 Marit Kampstra Trias 0 6.83 356 12.68 155 511
27 Robin Kok Trias 12.1 343 0 0.00 0 343
Meisjes junioren C.1 150 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Charlotte Hopman Trias 20.7 537 29.75 491 1.51.5 527 1555
2 Marjet Groen av Castricum 22.2 421 18.31 291 1.52.0 521 1233
3 Yasmin Keppel Noordkop 22.0 435 18.84 302 2.02.8 395 1132
4 Shanice van Kan kav Holland 21.6 465 17.37 272 2.11.2 311 1048
5 Stella Muthert av Castricum 23.3 345 15.29 228 1.59.5 431 1004
6 Isri Bakker DEM 22.9 372 18.68 298 2.10.2 321 991
7 Fien Kivit av Castricum 23.3 345 13.19 181 2.10.4 319 845
8 D Kruijer Hylas 24.0 300 12.46 163 2.04.3 379 842
9 Lotte Paardenkoper DEM 22.3 414 25.19 417 0..00 0 831
10 Marijn van der Graaff av Castricum 24.2 288 14.37 208 2.09.0 332 828
11 Femke Brink Trias 20.9 520 15.59 235 0 755
12 Elise Kuipers Trias 24.5 270 9.72 93 2.08.8 334 697
13 Marianne Akhbalatova av Castricum 22.9 372 16.42 252 0 624
14 Emma van der Pal Trias 22.3 414 12.08 154 0 568
15 Marije Haverkort Lycurgus 24.9 247 0 2.12.3 301 548
Meisjes junioren C.1 150 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Fleur Eijsbroek Suomi 20.5 554 20.91 341 1.54.6 488 1383
2 Ilona Poel DEM 20.8 529 16.10 246 1.46.5 595 1370
3 Daphne van den Hoven Trias 21.0 512 21.62 354 1.55.5 478 1344
4 Simone van Rookhuizen DEM 21.7 458 19.23 309 1.50.1 546 1313
5 Laura Stokx Hylas 20.3 571 19.45 313 2.02.2 401 1285
6 Marieke Pieters Suomi 21.1 504 19.69 318 1.58.0 448 1270
7 Iris Schlundt Bodien DEM 21.1 504 19.02 305 2.04.1 381 1190
8 Femke vd Wolff kav Holland 20.8 529 17.38 272 2.05.6 366 1167
9 Danielle van Dorth Hylas 22.6 392 16.79 260 1.53.1 507 1159
10 Elise Saager kav Holland 24.1 294 15.79 239 2.09.2 330 863
11 Noortje Wittink Hylas 24.1 294 22.09 363 0 657
12 Nancy Twisk Trias 23.8 313 18.13 288 0 601
13 Jet de Vries Trias 23.3 345 15.47 232 0 577
14 Demi van Noort DEM 0.00 0 32.64 535 0 535


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012